نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• خوبه باز ایلیا یه چیز مینویسه چار کلام یاد میگیرید بعد جالبه همینم که میاد مینویسه یکی دونفر میان ایراد میگیرن

چشم , شما درست میگی

منتظر ارتباط گربه شرودینگر با تراوین هستم

از ادمین درخواست دارم محدودیت روزانه ۲ پست برای هر نفر بزاره که پستاشو مزه مزه کنه هرکس

• بازیکنان اسپیدترا ، سلام ؛

با توجه به نقطه نظرات شما عزیزان و پیشنهادات گفته شده

چندین مورد برای مقابله با مولتی اکانت به سرور اضافه شد که در پست های قبل به آن ها اشاره کردیم .

حال سیستم آنتی بات به صورت کپچا چه در بازی چه در زمان ورود به سرور ، قوی تر از قبل ظاهر خواهد شد و این سیستم کلیه بات های موجود را غیرفعال خواهد کرد.

همچنین سیستم پوشینگ ارسال منابع محدود شده و شما نمی توانید بیشتر از مقدار معین شده منابع دریافت کنید . (این قانون اضافه بر کلیه قانون های قبل می باشد) و در‌ روز های اول بازی فعال خواهد بود.

برای پاک شدن لیست غارت ، پس از اولین غارت

یک هفته زمان نیاز دارد (هر اکانت به صورت جداگانه)

شما در یک هفته فقط می توانید از ۱۰ اکانت تولید آن هارا غارت کنید .

پیشنهادات خود را در تاپیک های مربوطه‌ با ما درمیان بگذارید.

با احترام

مدیریت اسپیدترا

• والااین حرکت 10اکانت رید فقط برای مولتی باز ها سوده

الان دیگه نمی شه اکانت ساید های دیگه رو رید زد یا اکانت های که داخل ساید هارو غارت ز د بیس تراوین با این حرکت رفت زیر سوال

مولتی اختصاصی شد الان کل اتک های اکانتها خالی برگشت

حداقل باید مگفتین 24ساعت دیگه اعمال میشد

در کل این حرکت فقط فقط به سودی مولتی اکانتهاست چون دیگه منابعشون فقط مال خود شونه دیگه مخفیگاه نسازید چون نمیشه غارت کرد :(:(:(

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• الان به نفع شما بود یا به ضررتون؟

جناب شما که از مولتی بازی میگی همیشه

تو ساید شمام که رباتای خوبی هست

تو مولتی بازیم که حرف اول رو میزنید

خوش‌باشید

پ.ن: کلیه بات ها بات شمال شرق رو شامل نمیشه؟

• الان فکر کن من مولتی بازم

شما داری پاک پلی میدی خب؟

من دیوار شدم نیاز به منبع دارم

1 کی نیرو دارم میتونم باهاش مولتی هامو قشنگ رید بدم و ریکاوری کنم

من 100 اکانت مصری دارم به قول شما 10 تارو میتونم رید بدم

10 اکانت رو میزارم هر کدوم 10 تا رو ریده بده

منم اون ده تا رو رید میدم

چی شد؟ تحریم ها دور زده شد

شما مولتی باز نیستی

دیوار شدی نیاز به منبع داری

میری از دشمن منبع بزنی میگه نوچ نوچ نمیتونی از من منبع ببری

.

.

میگی به جهنم که نمیشه مولتی دیگران و اکانت هایی که تو ساید من بغل دست من دارن گنده میشن رو نمیشه رید کنم که این خودش یه مشکله جداس

میگی بزار برم از دوستان کمک بگیرم یه نامه عمومی بزنم یه پوش بگیرم

.

.

..

.

اره نمیشه منبع گرفت اون همه همکاری در تراوین دیگه به درد ***مم میخوره

الان بیشترین ضرر رو من کردم یا شما ادمین؟

افرین من کردم چون من مولتی دارم میتونم رید بدم ولی تو نه میتونی پوش بگیری نه مولتی بزنی

وقتی نمیتونی جولویه بات رو بگیری با اضافه کردن چند چیز چرتو پرت به تراوین گند نزن

دیروز هم که بچه ها رکورد حل کپچا رو شکستن

نمیتونی بگو نمیتونم

• به زودی ادمین با نکاتی جدید برایه جولو گیری از مولتی بازی میاد

محدودیت ارسال دفاع شما فقط میتوانید در روز 100 نیزه برایه دیگران ارسال کنید

محدودیت لاگین رویه اکانت بیشتر از 2 بار حق ورود به اکانت نداری

محدودیت فقط 2 ساختمان و 1 منبع لول اپ کردن در روز

محدودیت خرج گلد

محدودیت در روز بیشتر از 20 میدان حرکت نکردن نیرو هایه شما در نقشه

محدودیت تولید 2 سواره و 1 پیاده در روز

محدود کردن محدودیت

• ادی جان سلام

عکس اول شما کاملا گویا این موضوع هست که این سیستم مشکل داره و بنظر من هم خیلی ابتدایی فکر شده!!

فقط چون یه مورد توی صحبت های اینجا اشتباه بود خواستم اصلاحش بکنم تا تاثیر کلام شما بیشتر بشه

10 تا اکانتی که هر کدوم 10 تا رید رفتند را شما نمیتونی غارت بکنی چون نوشتند فقط تولید را میتونی غارت بکنی

ولی راه دور زدن هم میشه شما بجای اینکه بیایی 10 تا همر درست بکنی رو اکانتت میایی 10 تا اکانت رجیستر میکنی (با وی پی اس هیچ مشکلی هم از نظر قوانین نداره) و به همین سادگی از 100 تا مولتی هم استفاده میکنی

تمام این آپدیت ها برای اینه که جلوی مولتی بازی گرفته بشه ولی بنظر من کسانی هم که دارند پاک بازی میکنند هم متضرر میشند حتی بیشتر

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• دیدی پیش بینیم درست از آب در اومد :))) مالیات بر خانه های خالی فقط مونده.

یه مورد بدتر هم پیش میاد با این سیستم

توی پلن زدن، مشخصا یکی از مواردی که برای مدافع مشکل پیش میاره، خالی شدن انباراشه که باید منبع دقیق سر تایم بفرسته تا بتونه یه چیزی آپ کنه و دهکده رو سرپا نگه داره، حالا اینجوری هیچ منبعی قرار نیست غارت بشه توسط مهاجم و یا پلنر یه فاکتور دیگم باید در نظر بگیره برای انتخاب همرهای داخل پلن

که محدودیت 10 اکانت نداشته باشن که نمیشه عملا :|||

هدف این حرکت خوب بود، ولی در عمل تغییراتی به وجود میاره که به هدفش که نمیرسه هیچ، مشکلات جدید هم به وجود میاره.

این مسیر تجاری با تایم دلیور رو هم که سالهاست میگیم، ولی نمیشه، تقاضا دارم از ادمین حداقل این آپشن رو قرار بده به صورت انتخابی، اگر امکانش هست.

• سلام

دوستان به نظرم هر تغییری یه باگ هایی داره و اگر بازی سالم تری میخوایم باید باهاش کنار بیایم

سعی کنین ارتباط بگیرین و کمک کننده باشید و باگ‌گیری ها انجام شه ، قبلا هم گفتم حداقل یکی ۲ سرور باگ گیری داره تغییرات ،

به نظرم همین که یه قدمی برداشته شده اتفاق خوبیه ،

سیستم پوش هم طوری که من فهمیدم برای اول بازی فعال هست

سلامت شاد باشید

• آقا میلاد

اقا میلاد عزیز

تراوین یعنی تراوین

تراوین خان وارز نیست

جنگ های صلیبی هم نیست

۱_ تو سرور بات کار می‌کنه هنور

این که ۱۰ تا بات بسته باشه یکیش باز باشه

یعنی تو تقلب کردن هم تبعیض داریم

اگه قراره یک بات تو سرور کار کنه بقیه بات هاهم

نباید جلوس بسته بشه

۲_تغییر قبلی (هر سیستم ۱ اکانت)

کمکی نکرده به سرور ، چون اصل تراوین یعنی

هر پلیر یک اکانت ، حالا میدونم الان خیلیا میان میگن تو دات کامشم مولتی بازی هست :دی

دیگه من چیکار کنم نوب پلیر زیاده اینجا

غارت زدن و لیست فارم خفن و تحلیلی براشون لذت نداره

۳_ دیگه با این مواردی که ما میبینیم اسم بازی رو باید عوض کنیم ، البته اسم سایت هم اسپید ترا هست نه تراوین ، ولی ادمین همه دیتا هارو داره

این که یواش یواش بریم جلو یعنی قوانین اجرا نشه

من پرهام گرین نه مولتی دارم ، نه بات دارم ، نه گلد

حالا نوری رفته ۴۵ تا مولتی آورده میاد تو فروم

سرو صدا می‌کنه ، اینا الان مولتی نداشتن که

من کفشای نوری رو از زیر پاش میکشیدم

• پرهام جان کاملا قبول دارم حرفات رو ، ولی خب باید ببینیم زیر ساخت و امکاناتمون در حد تراوین هست یا نه ،

ریجستر اکانت رو گفتن هر سیستم یک اکانت میتونه ریجستر کنه ولی شما گوشی رو حالت هواپیما کنی ای پی عوض میشه بازم میتونی ریجستر کنی یا با وی پی ان ها که این به نظرم خیلی توی ذوق زد و واقعا نمیخواستم بازی کنم،

اگر این یک‌مورد اتفاق میفتاد خیلی قدمی بزرگی بود ولی متاسفانه ...

منم یک اکانت دارم خدا شاهده ،

ولی میگم قدمی برداشته شده ، حمایت کنیم ، ما امکانات و تعداد پلیر دات کام رو نداریم ، به قول خودت اینجا اسپیدتراس ،

خودتم تماس بگیر راهکار بده ،

من بارها گفتم ، صاحب نظرا و لیدرا جمع شن یک جلسه بذارن توی دیسکورد با مدیریت ، هرکی نظرشو بگه و یه جمع بندی کنن که همه راضی باشن ، اینجوری هرکی از یه گوشه داد میزنه صدا نمیرسه و میره تو حاشیه و کل کل

• ببین پسر خوب من مولتی دارم تو هم بساز به جای اکانت زدن تو ساید های دیگه

من با هیچ کدوم از روش ها مشکلی ندارم

به قول ادریس دور زدنش هم بلدن همه و این کار هیچ جلو گیری از مولتی بازی نیس چرا چون طرف 10تا اکانت میسازه در ساده ترین حالت همون هارو میزنه

ولی حالا تو پرهام میخوای بیای مولتی من نوری رو بپرونی یا رید بزنی که من ازش استفاده نکنم یا سدو نبرم ولی نمیتونی دیگه چرا چون نهایت میتونی با 10مولتی این کار بکنی که به صرفه نیست چون اگر خودت 10مولتی بزنی خیلی کارت راحتره حالا این یه طرف داستانه اوکی دست خودت نیست متوجه نیستی یا واقعا خودت میزنی به نفهمیدن

این سیستم تو پلن ها فول با گه یعنی برای پلن رفت اول باید 10تا اکانت رو بزنی بعد پلن بری چرا چون اون 10تا دهکده پلن ایپی نگیره

دوم دیسروی دهکده اول بازی سخت می شه چون منابع میمونه و دفاع گندم دادن راحتره حتی برای مولتی

دهکده مولتی ها بایه کلوپ جا خالی میدن و منابع دست نخورده میمونه و باز نیرو میسازه

اکانت های ول تو ساید نمی شه زد دیگه این واقعا بده

و.........

الان مولتی طرف نزدیک منه نمیتونم رید بزنم چرا چون با اکانت های ول شده توی ساید 10تا ایپی دارم 100کی منبع بدون هیچ دفاعی فقط تونستم نگاه کنم وحسرت بخورم :D:D

وگرنه با همون 10مولتی طرف 2تا همر خوب میکشه و کلی دف پس مشکلی حل نشده

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• میلاد این 2 سرور رو رو ما که داریم وقت و هزینه میکنیم باید تست کنه؟

ما ادمکایه اینا نیستیم که

الان اکانت من مرز ان ای و چند میدانی هم تو سایدشون هست

تمام رید من از اکانت هایه ان ای بوده تا الان

از صبح هرچی اسکات میزنم و میزنم غارت کنم این پیام میاد برام

.

.

جز ناتار چیزی واسه رید دادن دیگه نذاشه

قشنگ با این حرکتی که زده ادمین اون دهکده من اون کارایی که داشتو از دست داد

میلاد جان با یدونه استپ رو ناتار که لاست نمیدم؟

ناتار هم محدودیت رید میخورم؟

• ادریس جان من به پرهامم گفتم ، کل حرفایی که میزنین منطق پشتشه و درست‌میگین

ولی خب تغییر و ترک عادت توی هر زمینه یکم زمان بر و درد داره ،

منم با این قانون موافق نیستم، و گفتم حالا که یه اراده ای واسه جریان مولتی بازی ایجاد شده، تماس بگیرین و ایده هاتونو به اشتراک بذارین

هر قانونی گذاشته شه یه عده ضرر میکنن ، پس بهتره همه حضور داشته باشن و تصمیم‌گیری شه و کسی هم نتونه اعتراض کنه

از ادمین هم تقاضا میکنم با لیدر ساید ها و افراد شناخته شده یه جلسه عمومی بذارن تا باگ گیری کنن قوانین جدید رو

• سلام و عرض ادب

ادمین جان این راهش نیست

باور کن راهکار ساده تری برای جلوگیری از مولتی بازی هست که نه باگ گیری میخواد نه برنامه نویسی خفنی نیاز داره

راهکارش هم خیلی سادس و در تمامی سرور های تراوین دنیا هم یکیه

بن و پانیش

مرحله اولش حذف این ای پی عنکبوتی که واقعا نمیدونم اصلا به چه منظور هست ولی بعضا شاهد ای پی خوردن اکانت هایی میشیم که هیچ ارتباطی باهم ندارند و مرحله بعدش به گفته خودتون هر ای پی سه تا اکانت مجاز هست لاگین باشه ( یک اصلی و دو جانشین ) به جز این هر اکانتی ای پی مشترک داشت بن بشه یا نمیدونم بر اساس همین الگوریتم هایی که خودتون پیاده کردین برای شناسایی مولتی ها به جای لیمیت خوردن بن بشن . از اونجایی که با بوجود اومدن این اتفاق شاهد کاهش شدید منابع برای همر ساختن رو به رو میشیم از طریق اضافه کردن ناتارا یا منابع طبیعی که داخل سرور دسترسیش برای عموم ازاد هست بتونیم کمبودشو جبران کنیم

یا رومی روم یا زنگی زنگ

نمیشه که هم بخواید مولتی بازی باشه و به طبع کسب درآمد بیشتری داشته باشید هم اینکه با راهکار های من در اوردی جلوشو بگیرید .

یا بیایید سرور رو با مولتی اعلام کنید و تکلیف رو روشن کنید و در کنارش سرور مجازا برای کسی که مولتی بازی دوست نداره ران کنید یا با این حرکات مارو تراوین زده نکنید .

• درود

دو هفته قبل از شروع سرور پیشنهاد سرورهای بدون مولتی رو با تاپیکی دادم. حتی مسائل پایه ای رو توش مشخص کردم و به نظرم هر حرف دیگه ای شما بزنی خیلی خوب بشی میشی نهایت دات کام که اونجاش هم ما دیدیم و شنیدیم که چطور رید مولتی میرن و راهکارش چیه !

حالا فرض کنیم همون تیکت 150 تایی برای هر ساید رو الان داشتیم. چه اتفاقی میفتاد ؟! شماها خودتون تو گروه های اصلی ساید ها هستید. ساید ما 48 نفریم که 10 نفرشون توی گروه نیستند. ما ساید 58 نفری (بعضا تک اکانت اومده ولی دو سه نفر روی همون تک اکانت بازی میکنن) 82 تا اکانت داریم ! ولی ساید 35 تا 40 نفری 300 تا اکانت هست. فرض کنید الان همون تیکت 150 تایی بود !

• چقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر توی ارتقای سطح بازی تراوین کمک شده بود.
    • آیا سایدی با داشتن مولتی بیشتر میتونست به یک ساید دیگه زور بگه؟!
    • الان قطعا ساید شمالغرب قویترین ساید بود و آیا بخاطر نداشتن مولتی به ساید سوم نزول پیدا میکرد؟
    • الان بازیکنا و یا لیدرهای ساید میتونستن بگن خوب ما 200 تا مولتی داریم هرکدوم 200ک دفاع بسازه ان میلیون دفاع داریم. یا باید با مدیریت اکانت و مدیریت منابع سایدی دفاع واندر رو تبدیل میکرد؟
    • الان لیدر یا بازیکن سایدی میتونست بگه ما 200 تا مولتی داریم هرکدوم 5 تا دهکده بزنن میشه 1000 تا دهکده و روی 1 میلیون دفاعی حداقل میاد بیرون؟ و بجاش ساید اس دبل مجبوره الان بجای اینکه تفاوتش رو با سایدهای دیگه جبران کنه 5 برابر ساید روبرو دهکده بزنه !

واقعا بخوام به این سئوالات ادامه بدم 100 تا سئوال مینویسم و این سئوالات در قالب تیکت 150 تایی برای هر ساید میتونه در مورد این سرور هی بیشتر و بیشتر بشه... مثل هشتگ برای ! ولی وقتی من اومدم اون تاپیک رو ران کردم و از همه خواهش کردم کمال گرا نباشید و سختش نکنید خواهشا این مسائل رو تموم کنید چون نمیشه چون این مسیر رو 10000 بار رفتید و آخرش دیدید که نشده ! گفتم برای یکبار هم که شده بیاید تیکت رو بریم جلو و مطمئن باشید برنده ماییم که داریم برای سرور پاک قدم برمیدارم. گفتم آقایون لطفا بیاید با هم روی پله یک قرار بگیریم و چیزی جز مسخره کردن و رانده شدن ندیدم. حتی اون تاپیک رو دیگه باز نکردم و تو دلم گفتم من رضا شاه نیستم که خوشبختی رو تحمیل کنم که ! من راحت میگذرم از کنارش... و گذشتم. این چیزیه که گیرتون اومده. لذت ببرید حالا ! (قطعا یه سری ها که نه بازی بلدن و نه عرضه اینو دارن توی شرایط مساوی بازی کنن الان دارن لذت میبرن)

قسمت اگر:

• 10 تا اکانت رید دادن قطعا قدمی هست برای سروهای پاک ولی راهکار دور زدنش: یک اکانت خفن رو تقسیم بر 3 و یا 4 کنید. همین. اگر 150 تا تیکت بود این جلوش گرفته میشد
    • الان رید از مولتی ساید روبرو کلا قطع شده بخاطر اینکه به ماکسیموم رسیده ! یعنی چی دیگه این؟! اگر 150 تا تیکت بود قطعا این نمیشد
    • الان سایدها خیلی خیلی خارج از پتانسیل نیروی انسانیشون اکانت دارند. ساید 40 نفره 300 اکانت و ساید 70 نفره 90 اکانت ! اگر 150 تا تیکت بود قطعا این نمیشد
    • الان قدرت دفاع خیلی زیادتر از قبل شد... چون بجای اینکه بسازه رید کنه میسازه دفاع میکشه ! و همرها چون ریدشون کمتر شده پس کوچکتر هم میشن پس دفاع قوی تر و قوی تر و قوی تر شد. اگر 150 تا تیکت بود قطعا این نمیشد !
    • الان شاهد این هستیم خیلی راحت نیروی انسانی و اکانتی داخل ساید روبرو و رقیب اکانت ساخته میشه و اتحاد تشکیل میشه ! قطعا اگر تیکتی بود این اتفاق نمیفتاد...

این اگر ها هم اگر بخوام ادامه بدم تا 100 تا براتون مینویسم. من همه اینارو رفتم. دات کامشم رفتم و دیدم. تنها راه بازی سالم و مساوی تیکت مساوی بین هر ساید هست. باگ هاش هم راحت میشه گرفت ولی غیر این باشه دور زدنش خیلی آسونه ! این روزهارو میدیدم که اون تاپیک رو راه انداختم.

بازم مسخره کنید...

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• نقل قول

سلام

من روز اول هم با پیشنهادت موافق بودم چون اصول لذت بازی رو بدون مولتی بودنش میبینم

ولی خب پیشنهادت با منافع خیلی ها متناسب نبود

ما این سرور ۲نفری روی دوتا اکانتیم

تقریبا ۲۴ ساعت اکانت آنلاین بدون مولتی و بات و...

نمیدونیم تا کی بتونیم رقابت کنیم

احتمالا بعد از بالا اومدن کپ مولتی هاتون ما رو میکشید پایین

اون روز مبارزه ما تموم میشه و اکانت حذف خواهد شد...

• ادمین میگه این قوانین غارت چکیده نظرات خود پلیر ها بوده

کدوم پلیر و کجا این نظرات مطرح شده نمیدونم

ولی بگفته ادمین انگار اکثر پلیر ها موافق این قانون هستن فقط منم که شاکی ام

کلی از این اسکات ها دارم ولی فقط میتونم تماشا کنم چرا چون جولویه مولتی بازی صنعتی گرفته میشه

بهترین راه هایه ساده و بدونه باگ برایه جولو گیری از مولتی هست

چرت ترین و پر باگ ترین و مضر ترینش برایه پلیر هایه ساده رو انتخاب میکنید

اون 10 تا اکانتی هم که میتونم رید کنم 3 تاش دیگه منبع نمیده

2 تاش دف کشیده

2 تاشو کسی دیگه میزنه

منم تا اخر هفته باید با 1 اکانت سر کنم؟

.

.

با این قوانین من دیگه علاقه ایی به این بازی ندارم

دل هرچی پلیر نوب و ساده بود رو از تراین زده کردید

موفق باشید