اعلام آمادگی سرور فینال با سرعت 3 برابر و جایزه ی 600 میلیون ریالی

• ازونجایی که هرساید باید ۲۰ ، ۳۰ تا بترکون پلیر داشته باشه و طبق قوانین ما باید شاهد ۶۰ الی ۹۰ اکانت در هر ساید باشیم به طور مجموع ۲۴۰ الی ۳۶۰ اکانت کلی و با توجه به ۵۰۰ تیکت اهدایی حداقل ۱۴۰

اکانت که شامل بن باید بشن تیکت میگیرن به جاش

من کاری ندارم به اینکه پست متین پاک میشه

متینم کسی نیست که به تیم ما وفاداری داشته باشه ، قرار نیست بالا خواهش من باشم

ولی اعتراضات بازیکنان باید به گوش ادمین برسه

۲۰ تا بازیکن به من گفتن ما نمیتونیم با این خرج بازی کنیم یعنی همون ۳۶۰ تا اکانت در معرض خطر هستند

قیمت گلد بحثش جدا ولی از الان بحث مولتی بازی صنعتی هست ، ضمن اینکه مشخصه سرور شلوغ نیست

تیم اصلی ما سرور را استارت نخواهد کرد

و این سرور بنده هم در خدمت عزیزان نخواهم بود

Server has been rejected

• اقا انصافا این همه بززگ‌ داره اسپید ترا

اقا آرش ۱۰

آقا هادی لئو

اقا وگنس

آقا امیر حسین تریدر

آقا سامان گرس

تیم ما یه خیر نداشته باشه؟

آرمین داداش ولکامت باشه

اقا شما یه چیزی‌بگو

• سلام خدمت همراهان مطلع شدم که سرور ۲ ایکس دیگه ران نمیشه از اونجایی که تاپیکش بسته شده بود و عکسی از اکانت آپلود نشده بود خواستم یه سری عکس ها و اطلاعاتی رو در اینجا قرار بدم همرهای اکانت رنک ۱-۳و ۵ که خوب پینت اتکش مشخص بود و همرهای پایین تر تو رده ۱-۱۵ سرور بودند عملا اکانت ما ۴ همر از تاپ ۱۰ همرا رو در اختیار داشت..

همچنین همر یک ما با سایز ۲۲۷ ک گرز رکورد تمام سرور های سرعت بالای اسپید ترا رو قبل کتیبه زده بود که عکسش رو آپلود میکنم این عکس ۳۰ مین بعد اومدن کتیبه ها گرفته شده و همر یک سرور از روز ۳ بازی ۵ موتوره روشن بوده :دی و چه بسا رو تایم ثانیه روشن نگه داشته میشده برای این رکورد ...

یه تشکر میکنم از بچه های تیم برونیل عزیز که بخاطر همون اومدیم تو سرور و مجید که وسطاش ما رو گذاشت رفت و علی فارسی عزیز و

ایلیا که دهن منو صاف کرد هنوزم میکنه :)) یه تنه دف اکانت و شب بیداریارو اوکی میکرد و حافظ عزیز و بردیا و دانیال که یه تایمی به ما کمک کردند.. دم همگی گرم قطعا لینکای خفنی از این اکانت در میومد چه بسا با حجم دفی که داشتیم واندر ۱۰۰ مشترک با شمال شرق ..

همچنین از بچه های گل شمال شرق هم ممنون بابت اعتمادشون به ما و در اختیار گذاشتن همرا و پسورداشون

پ.ن:به هر حال این عکسها برای کسایی گذاشته میشه که هنوز ایمان نیوردند ما چند نفر بودیم تو شمال غرب جمعا ۶ نفر و قدرتمون اندازه یه ساید بود و نصف همرای برتر سرور زیر ۱۰ دست ما بود..

پ.ن:شاید این سرور باشیم ولی قطعی نیست

پ.ن: شاید با رعد خدایان زعوس سوار بر کلاغ شدیم ... شاید هم به عنوان ساید ۹ وسط ۴ ساید توپ زدیم خلاصه که به اعمال و گفتار شما هم بستگی داره باشد که رستگار شده باشید..

record katibe speedtra

Screen_Shot_1401-06-08_at_18.30.38.png

record hammer 1-3-5

Screenshot_2022-09-21_at_23-52-42_tx2.png

• اگه از ثانیه اول سرور با کلاهخود ۱۰ درصد و بونوس ۱۰ درصد اتحاد سربازخونه بزرگ و کوچیک ران کنی تا روز ۳۵ و از روز ۳۵ تا روز ۵۰ (آزادسازی کتیبه) با کلاهخود ۱۵ درصد شارژ کنی میشه مجموعا ۲۲۵کی گرزی ولی شما ۲۲۷کی گرزی ساختی. (احتمالا اون ۲کی رو هم تو همون نیم ساعت ساختی)

این موفقیت رو به شما و خانواده محترمتون تبریک میگم.

• اگه از ثانیه اول سرور با کلاهخود ۱۰ درصد و بونوس ۱۰ درصد اتحاد سربازخونه بزرگ و کوچیک ران کنی تا روز ۳۵ و از روز ۳۵ تا روز ۵۰ (آزادسازی کتیبه) با کلاهخود ۱۵ درصد شارژ کنی میشه مجموعا ۲۲۵کی گرزی ولی شما ۲۲۷کی گرزی ساختی. (احتمالا اون ۲کی رو هم تو همون نیم ساعت ساختی)

این موفقیت رو به شما و خانواده محترمتون تبریک میگم.

این عکس برای روز بعد کتیبست اشتباها بارگزاری شده ۲۲۱ ک گرز رکورد بود که اصلاح میکنم متاسفانه عکسش پاک شده منم خیلی حضور ذهن نداشتم ولی خوب همین که درگیر محاسبات شدی هم خوبه برات :دی

موفقیت که برا ما نیست اینا صرفا تجدید خاطراته:دی ولی خوب سوزشش رو میتونم به شما و خانواده محترم تسلیت بگم!

• این عکس برای روز بعد کتیبست اشتباها بارگزاری شده ۲۲۱ ک گرز رکورد بود که اصلاح میکنم متاسفانه عکسش پاک شده منم خیلی حضور ذهن نداشتم ولی خوب همین که درگیر محاسبات شدی هم خوبه برات :دی

موفقیت که برا ما نیست اینا صرفا تجدید خاطراته:دی ولی خوب سوزشش رو میتونم به شما و خانواده محترم تسلیت بگم!

به خودت فشار نیار عزیزم

برا روز بعد کتیبه هم نیست

یه نیگا بالا سمت راست تصویر بنداز نوشته ۸ شهریور که با توجه به اینکه سرور روز ۱۶ تیر شروع شده میشه روز ۵۴-۵۵ سرور

حالا آلزایمر بهت حمله کرده چرا سر ما خالی میکنی؟:D

در کل همر های قشنگی عه و احتمالا رکورد قبل کتیبه هم هست.

جدا از کل کل دست خوش داره:thumbup:

• ببین بزار خیالتو راحت کنم :دی ۳۰-۴۰ ک هم ازش بزنی باز رکورده زور الکی نزن:دی

آره آلزایمرو هستم ... دیگه دور دور نسل ۴ تراوینه :دی ماها دیگه دورمون تموم شده خیلی تایم حساب کتاب و کل کل نداریم :دی

• ببین بزار خیالتو راحت کنم :دی ۳۰-۴۰ ک هم ازش بزنی باز رکورده زور الکی نزن:دی

آره آلزایمرو هستم ... دیگه دور دور نسل ۴ تراوینه :دی ماها دیگه دورمون تموم شده خیلی تایم حساب کتاب و کل کل نداریم :دی

والا شرایط اینجور به نظر میرسه که تو داری زور میزنی که بگی رکورده :(

پی‌نوشت ۱ : وقتی برای جوانان تفریحات سالم در نظر نمیگیرن مجبور میشیم بیایم آرمین رو تو فروم ایستگاه کنیم. :( بخدا که خودمم راضی نیستم :(

پینوشت ۲ : شما دورانت کی شروع شد که بخواد تموم بشه؟ :D

• آرمین😂😂 کل کلتو دوس داشتم

کاش ماام ۴تا عکس میگرفتیم از همرامون با تاریخ دقیق و حجماشون تا یکم سقف ذهنیت بالاتر میرفت😂

حالا خارج از شوخی

ایول داشت دمتون گرم

زحمت کشیدین واسش👌💪

پ.ن:بهترین سالاره تراوین😁داشتم اینو مینوشتم یاده تو افتادم که نوع حرف زدنمو رمزگشایی کرده بودی و کامل میدونستی چجوری شروع میشه و چجوری تموم میشه😂😍

• با وزش باد جنوبی، خوب و بد را از هم باز میشناسم،

جنون من تنها در هنگامیست، که باد از

شمال شمال-غربی میوزد.

Hamlet, Act 2, Scene 2

پ.ن: اینشالا جوری و جایی شروع شه که نیمه راه نباشیم..

پ.ن: درسته بارسا هنوز لیگ اروپاس ولی تماسمو جواب بده

• شما همون امیر علی نیسان آبی هستی؟

• والا شرایط اینجور به نظر میرسه که تو داری زور میزنی که بگی رکورده :(

پی‌نوشت ۱ : وقتی برای جوانان تفریحات سالم در نظر نمیگیرن مجبور میشیم بیایم آرمین رو تو فروم ایستگاه کنیم. :( بخدا که خودمم راضی نیستم :(

پینوشت ۲ : شما دورانت کی شروع شد که بخواد تموم بشه؟ :D

عرض سلام

آرمین حافظش در خصوص اسپیدترا زیاد یاری نمیکنه یکسری موارد رو من خدمتتون عرض میکنم

مچ شدن من با شخص آرمین به روز 2-3 بازی برمیگرده که به همین روند و بدون هیچ پلن قبلی و فی البداهه بازی کردیم و رکورد هم یکی از اوامر کیفی در کنار هم قرار گرفتن ما بود.
    این در صورتی بود که تعداد زیادی اکانت با پلن قبلی موفق به دریافت رنک نشدند و همر دوم ما رنک 3 بازی شده بود!

با این وجود قابل ذکر هست که بخش عظیمی از همرهای رنک دار داخل ساید جنوب غرب بودند و رنک همر دوم ما در مرحله قبل از حذف ایشان 8 بوده.

با کمترین پلیر اولین سایدی بودیم که آموزش ده کرد و پس از گذشت 1 و نیم روز شمال شرق در رده دوم قرار داشت.
    لطفا سهل انگاری خودتون رو به پای "زور زدن" ما نزارید!

همچنین قابل ذکر هست که مقدار 14کا گرزی بر روی واحه، مورال (ناتار) و گندمخور لاست رفته تا در مورد این واژه بیشتر تامل کنید.

پ.ن: آرمین دلبندم 60ک گرزی داخل واندر چی میگه؟:))

EilyA

• نخی نمیفروشن داداش

حاجی ما دونه ایی میخریم

۳تا میخریم تعدیل میزنیم دوباره ۲تا میخریم ساختو میزنیم

شما که عمده ایی میخری چند در میاد

یکی بگه گلد دونه ایی چند شده

ما رو از دست این موجود سبز نجات بدید

• سلام و درود به همه دوستان عزیزم

خدا روشکر حال همگی خوبه (حداقل از لحاظ جسم، روحی که احتمالا همه مثل من داغونید به خاطر شرایط ایران عزیز).

به امید خدا منم این سرور اگه شرایط فراهم باشه در حد یه پلیر کوچیک یا دفساز در خدمت شمال شرق هستم اگه شمال شرق شرایط فراهم نباشه که دیگه ساید های دیگه ریجستر میکنم امیدوارم سرور خوب و جذابی همراه با کل کل های مودبانه و در راستای بازی داشته باشیم.

روزگار همتون خوش

ارادتمند سعید ایتالیانو

• سلام و عرض ادب

بعد از اینکه فهمیدیم ادمین تمایلی برای برخورد با مولتی بازی نداره ، تصمبم بر این شد که از خودمون شروع کنیم با اینحال باز بنده معتقدم ادمین به راحتی میتونه جلوی بات بگیره و پوشر های گرامی پانیش بزنه

ایا ایحال ما این سرور قصد داریم هشتک

#هر_ایرانی_یک_اکانت :))

در سرور پیاده کنیم

و از همین تریبون اعلام میکنیم تمامی بچه های تیم ما قصد به رجیستر یک اکانت در سرور دارن نه بیشتر ؛ اینجاست که بازی تیمی که اصل تراوینه هویدا میشه =)

پینوشت: ما باز هم امید داریم که یه روز بدون مولتی میاد :)))

پینوشت:نه به افزایش قیمت گلد :دی

پینوشت بعدی:بازهم نه به افزایش قیمت گلد

• پرهام باز فاز گلادیاتور برداشتی😂

بیا پایین ول کن فرومو

ما پست گذاشتیم گفتن نزار بقیه بزارن واسه اعلام آمادگی و این حرفا

حالا همه کف فروم نشستین چیکار میکنین؟😂