نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• ایلیا جان از دست چند نفر تو شمال شرق ناراحتی چرا منو میخوای تخریب کنی

از اولین سروری که زمان آی آر پلی دادم خودم گلد ساپورت بودم از زمانی هم که اسپیدترا اومدیم هر سرور اکانتم جز پر هزینه ترین اکانتا بوده ، بعد سر شوخی های من با آرمین تو یه گروهی که خودتون دعوت کرده بودید میگی من گفتم گلد بدید بیام ؟

شادزی

سلام امیر جان بنده خصومتی با شما ندارم

شما ای ار هم شمال بازی کردی غیر اینه؟

طرف حسابت یکی دیگست که ناراحته میگه شما و مجید میخواستید اس ای بازی کنید از من دعوت کردید. امیدوارم در اگاه سازی ایشان کوشا باشید

با اینحال بنده به این امر واقفم که شما از لحاظ مالی نیازی به حمایت کسی نداری

ارادت

• سلام

امیر جان آگه طنزی که گفتم رو پسند نکردی شرمنده!

اتفاقا این سرور میخواستم neبازی کنم دیدم seکسی نیست گفتم برمse

وگرنه کسی ما رو جایی دعوت نمیکنه!

والا من درجریان فتوحات شما نبودم سرور های که توی اسپیدترابودم اینها هستند:

سرور یک ایکس که با امرداد بودم بازم اس ای حاکم مطلق بازی بود

سرور بعدش که بنابه مشکلات سرور کل اس ای مجبور به حذف شد

سرور بعدش که من کلا دفاع بودم بله شما بردید اونم روی اشتباهاتی که انجام شد نه سر برتری خودتون،مبارکتون باشه!

سرور قبل هم که خودم شخصا چندین واندرزن داشتم با اکانتhivهم خدمت شما بودم neهیچ حرفی برای گفتن نداشت!امیدوارم سرور دوباره شروع بشه تا خودتون متوجه ماجرا بشید!!!

این سرور به نظر من seو swبیابون بودن نهne ما درسته فان بازی میکردیم ولی برنامه داشتیم برای ساید!مثل اکانت من که هر دهکده ای که زده با برنامه زده!وگرنه همین الان ۴۷تا چیفر آماده دارم با امتیاز یازده تا ده!

پ ن:دوستی که به مهدی کلت میگی اسمت رو تریلی نمیکشه!یکم خودتو معرفی کن بگم کدوم سرور ای ار با بولدزر از روی اکانتت رد شدم!!!!مهدی یکم شوخی کرد باهات ،جنبه نداری بگو باهات شوخی نکنه!

آمار منم میتونی از توتال فعلی و توتال سابق آن ای در بیاری!

• سرور قبل هم که خودم شخصا چندین واندرزن داشتم با اکانتhivهم خدمت شما بودم neهیچ حرفی برای گفتن نداشت!امیدوارم سرور دوباره شروع بشه تا خودتون متوجه ماجرا بشید!!!

اون سرور که اصلا راه نداره دوباره باید باز بشه از نظرم وگرنه من یکی که حال و حوصلشو ندارم دوباره چند تا اکانت رو از اول بکشم بالا

کلا ۵ ۶ تا اکانت نسبتا خوب داشتید hiv هم یکیشون

راجع به اون سرور آمار گذاشتم میتونی بری ببینی تعداد همر و ... هر ساید رو هر کدوم دروغ بود بهم بگی

برای جذاب تر شدن اون سرور هم پیشنهاد میکنم بهت وقتی دوباره سرور باز شد اگه لیدرای سایدها موافقت کردن اکانت خودت hiv رو که چند تا واندرزن داره رو به همراه یه اکانت خوب توتن دیگه مثل king bala یا shadows یا هر کدوم که دوست داشتید از اتحاد بیرون بیارید منم north empire رو بیرون بیارم یه دوئلی داشته باشیم

• سلام به همه دوستان

تشکر میکنم از همه دوستانی که مارو همراهی کردن

آقا سروش دوانی .ایلیا مهدی کلت حصین شدو فرامرز شهروز آرش سروش استورم ارمان رضا علی کسری محمد عرفان ادی پرهام فستر از همه

میلاد تگزاس تو روحت حاجی بعدا بهت میگم چرا سرور تموم شد 😂

ناموسا من فکر کردم کلا دوتا تیمیم تو دوتا ساید که متا کردیم 😂

مگه دشمن داشتیم

دژمن شمایی ؟

شما دژمن به من نشان بده 😂

هر سرور هم میگین سرور بعدی دادا ما اندازه شما پول نداریم هر سرور بیایم

بگین کدوم سرور پولامونو جمع کنیم که بتونیم بیام بازی کنیم

در انتها یه تشکر میکنم از ایلیا و جناب دوانی و عرفان مهدی کلت حصین شدو که بار به دوش کشیدن واقعا دمتون گرم

• اون سرور که اصلا راه نداره دوباره باید باز بشه از نظرم وگرنه من یکی که حال و حوصلشو ندارم دوباره چند تا اکانت رو از اول بکشم بالا

راجع به اون سرور آمار گذاشتم میتونی بری ببینی تعداد همر و ... هر ساید رو هر کدوم دروغ بود بهم بگی

برای جذاب تر شدن اون سرور هم پیشنهاد میکنم بهت وقتی دوباره سرور باز شد اگه لیدرای سایدها موافقت کردن اکانت خودت hiv رو که چند تا واندرزن داره رو به همراه یه اکانت خوب توتن دیگه مثل king bala یا shadows یا هر کدوم که دوست داشتید از اتحاد بیرون بیارید منم north empire رو بیرون بیارم یه دوئلی داشته باشیم

سلام امیر جان

نوشابه , دوغ , ماست و قلیون هم موجوده

هرکدوم میل داشتید بگید بیارن خدمتتون

=))))

• هر سرور هم میگین سرور بعدی دادا ما اندازه شما پول نداریم هر سرور بیایم

بگین کدوم سرور پولامونو جمع کنیم که بتونیم بیام بازی کنیم

اگه سرورهای فان رو حساب کنی در ۱۰ سرور گذشته ۶ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

اگه سرورهای فان رو حساب نکنی در ۵ سرور گذشته ۳ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

هر سروری بودیم تاپیک اعلام آمادگیش هست امیدوارم سرور ۵ ایکس خالی از سکنه خستتون نکرده باشه و تو سرور ۲ یا ۳ ایکس بعدی ببینیمتون

• اون سرور که اصلا راه نداره دوباره باید باز بشه از نظرم وگرنه من یکی که حال و حوصلشو ندارم دوباره چند تا اکانت رو از اول بکشم بالا

من پست شما رو درمورد تعدادهمرهای من و باقی دوستان ندیدم!

درمورد دوئل هم باید بگم من شخصا ترسی ندارم در این مورد ولی درمورد این مسله باید لیدر های ساید تصمیم بگیرند

من توی سرور گذشته لیدر نبودم و نمیتونم طبق خواسته خودم چالش شما رو قبول کنم ولی آگه دوست داری با من چالش بزاری مشکلی ندارم سروری که شروع بشه حاضرم تک اکانت مثل همین سرور بیام توی بازی اونم تنهایی و بدون همبازی توی یک ساید هم باشیم روز دهم بازی باهم دوئل کنیم!شما هم تنها و بدون مولتی و دوال میتونی بیای؟؟

اگه ای پی روی اکانت دیگه ای افتاد یا ایپی شخصی روی اکانت افتاد قبول میکنی اکانت همون لحظه حذف مدیریت بشه!!؟البته مولتی توافقی رو هم به همین بندها لحاظ میکنیم مشکلی نداره!

• اگه سرورهای فان رو حساب کنی در ۱۰ سرور گذشته ۶ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

هر سروری بودیم تاپیک اعلام آمادگیش هست امیدوارم سرور ۵ ایکس خالی از سکنه خستتون نکرده باشه و تو سرور ۲ یا ۳ ایکس بعدی ببینیمتون

جوووون تو فقط حرف بزن امیر اینقدر بچها رو به چالش میکشی اما خودت فراری هستی ... برام سوال شده چرا...؟

ضمنا تو که خودت پلیر شمال شرق میدونی میگی 10سرور گذشته ne برنده شده اسپید ترا ۱۰ تا سرور هنوز ران نکرده... و دوم اینکه شما اصلا پلیر نیست بازیچه دست آموز فرزاد پانیشری..‌ من خیلی چیزا حضور ذهن دارم... حواست باشه تو همون امیری که شمال غرب بودی زیر دست فرزاد ... جالبش اینه تو میگی ne ده سرور ۱۰۰ کرده کدوم ۱۰ سرور عزیزم؟ مدارکش موجود هست؟ من خودم تو ne بودم وقتی تو نبودی الان برای ما آدم شدی؟!!! تو سرور های قبل اسپید ترا و قبل تر از اون کجا بودی داشتی تو کوچه قایم موشک بازی میکردی:) یه جوری حرف میزنی انگار قله دماوند فتح کردی اینجا تراوین... من که سابقه دارم تو هر 3 ساید ne sw و Se یبار اینقدر نگفتم آقا من اینجوری اینجوری بعد تو دوتا سرور اومدی مولتی کشیدی آدم شدی؟!! برو خدا روزیت جای دیگه حواله کرده نه تو تراوین بیای بگی من 10سرور ne ۱۰۰کرده...

ما رفتیم این توپ این میدون ببینم شما با 10 تا سرور قراره کدوم رئیس جمهور جدید معروف بشی هر وقت کاندید شدی یادت نره یه تبلیغات بکنی تو آیت فروم با بچها میایم بهت رای میدیم دکتر 10 سرور تراوین ...:love::*

• اگه سرورهای فان رو حساب کنی در ۱۰ سرور گذشته ۶ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

خب پس حتما بگو کی شروع میشه ما پول جمع کنیم بیایم من دات کام بازی میکنم ولی این سرور هایی که اسپید ترا بازی کردم فکر کنم همش فان بوده 😂

سخت نگیر

• سلام یوگی جان ازادیمون مبارک

من یه نصیحت دارم هرکسی با هم قد و قواره خودش کل کل کنه.

دوست خوبم دوست قشنگم دوست نازنینم اوگی داگی فدات بشه خاله به دورت بگرده در شان امیر حسین نیست ک جوابتو بده منم حوصلم سر رفته بود گفتم بهت بگم پس فردا نگی ترسیدن جوابمو ندادن

پ ن : اعصابم مثله چشمام سگ داره بچه خوشگل! فاصلتو حفظ کن تا تیکه پاره نشدی

ما تو سرور های فان هم واندر صد کردیم تو ای که تو هیچکدام معادلات سرور هیچی نیستی اینبار تو صد کن.

امضا

مجی سامورایی

• جوووون تو فقط حرف بزن امیر اینقدر بچها رو به چالش میکشی اما خودت فراری هستی ... برام سوال شده چرا...؟

ضمنا تو که خودت پلیر شمال شرق میدونی میگی 10سرور گذشته ne برنده شده اسپید ترا ۱۰ تا سرور هنوز ران نکرده... و دوم اینکه شما اصلا پلیر نیست بازیچه دست آموز فرزاد پانیشری..‌ من خیلی چیزا حضور ذهن دارم... حواست باشه تو همون امیری که شمال غرب بودی زیر دست فرزاد ... جالبش اینه تو میگی ne ده سرور ۱۰۰ کرده کدوم ۱۰ سرور عزیزم؟ مدارکش موجود هست؟ من خودم تو ne بودم وقتی تو نبودی الان برای ما آدم شدی؟!!! تو سرور های قبل اسپید ترا و قبل تر از اون کجا بودی داشتی تو کوچه قایم موشک بازی میکردی:) یه جوری حرف میزنی انگار قله دماوند فتح کردی اینجا تراوین... من که سابقه دارم تو هر 3 ساید ne sw و Se یبار اینقدر نگفتم آقا من اینجوری اینجوری بعد تو دوتا سرور اومدی مولتی کشیدی آدم شدی؟!! برو خدا روزیت جای دیگه حواله کرده نه تو تراوین بیای بگی من 10سرور ne ۱۰۰کرده...

ما رفتیم این توپ این میدون ببینم شما با 10 تا سرور قراره کدوم رئیس جمهور جدید معروف بشی هر وقت کاندید شدی یادت نره یه تبلیغات بکنی تو آیت فروم با بچها میایم بهت رای میدیم دکتر 10 سرور تراوین ...:love::*

داداش از حافظه ی افسانه ایت استفاده میکنی بگی کدوم سرور بود همرت چیف شد

پ ن : خود کرده را تدبیر نیست

جوووووون تو فقط چیف بزن لطفا تو مسائلی که بهت ربط نداره دخالت نکن

امضا

مجی سامورایی

• خب پس حتما بگو کی شروع میشه ما پول جمع کنیم بیایم من دات کام بازی میکنم ولی این سرور هایی که اسپید ترا بازی کردم فکر کنم همش فان بوده 😂

سخت نگیر

قسمت اولشو که ادمین اعلام میکنه قسمت دومشم نگران نباش خدا بزرگه یا خودش کمکت میکنه یا چون با نمکی برات گلریزون میکنیم

• قسمت اولشو که ادمین اعلام میکنه قسمت دومشم نگران نباش خدا بزرگه یا خودش کمکت میکنه یا چون با نمکی برات گلریزون میکنیم

عزیزمممممممم

شما گلریزون کن بودین پولشو میدادین بهتون یه نقشه بدیم ۰ نباشه همرامون ترشی شه 😂

ادمین محترم من چیزی نگفتم ها نیای مارو بن کنی باز

اونم بن نکن پسره خوبیه

• سلام خدمت همه ی دوستان

تبریک به ساید و متای برنده

من هر چند روز یک بار میام سر میزنم به فروم

واقعا از طرز حرف زدن بعضی ها دوست دارم تگری بزنم

این یه بازیه کل کل قشنگه اما با حفظ احترام

اون آقایی که اومده میگه تو ساید ما نه مردانگی هست نه شرف رو دعوت میکنم به بیرون بازی و مجازی تا مردانگی و شرف رو بهش هم نشون بدم هم آموزش

احترام بزارید به هم اگر جنبه ی کلکل ندارید نکنید

ابتدای بازی چند اکانت از هر سایدی اومدن ساید ما که صفرشون کردیم و درنهایت منجر شد به فحشای ناموسی که من از همون تایم واقعا بدم اومد از بازی کردن با ی سری ادما

وقتی داریم در کنار هم بازی میکنیم در درجه اول به هم احترام گذاشتیم و برای همدیگه ازش قائل شدیم که یه جمعی رو به عنوان همبازی انتخاب کردیم چه به عنوان رقیب چه به عنوان هم پیمان

پس به این ارزش و احترام لطمه وارد نکنید

از همه بچه ها تشکر میکنم که تا اینجای کار کنارم بودن دست تک تکتون می‌بوسم

و در آخر خطاب به اون شخصی که با اکانت فیک رفته از طرف من به میلاد یاکوزا گفته پلن لو دادی

عزیز دلم بازی ارزش زیر سوال بردن خانواده رو نداره

برای سرور بعد هم تصمیم میگیریم که کجا بازی کنیم

یاحق

• عزیزمممممممم

شما گلریزون کن بودین پولشو میدادین بهتون یه نقشه بدیم

ما نقشه یا کتیبه بخوایم با گلریزون نمیگیریم با همر میگیریم از شما بخوایم بگیریم با آنویل دفاعی هم شاید بگیریم

برا نقشه این سرورم خبر ندارم ولی فکر کنم بچه هایی که بودن دیدن پلیر دات کامی گذاشتن سرور فان اسپیدترا ۱۰۰ کنی بری تو دات کام پزشو بدی

• آقا حق میدم بهتون چندین سروره تنها افتخاراتتون تو اسپید ترا بوده مقدماتی و فینال هیچکدومتون چنساله نه بازی کردین بازی هم میکردین با این سبک بازیتون به هیچ جایی نمیرسیدین

کسایی که فقط کام بازی میکنن مهدی آقا رو میشناسن رنک همرشون تو کام رو شما اینجا تو اسپید ترا هنوز نتونستین بگیرین سوزش داره

• آقا حق میدم بهتون چندین سروره تنها افتخاراتتون تو اسپید ترا بوده مقدماتی و فینال هیچکدومتون چنساله نه بازی کردین بازی هم میکردین با این سبک بازیتون به هیچ جایی نمیرسیدین

کسایی که فقط کام بازی میکنن مهدی آقا رو میشناسن رنک همرشون تو کام رو شما اینجا تو اسپید ترا هنوز نتونستین بگیرین سوزش داره

منتظریم آقا مهدی در سرور اسپیدترا رکورد دات کام خودش رو بعد چند سرور بزنه🤣

پروفایل دات کامی که موجی براتون گذاشت برا صغیر تا کبیرتون بسه در حد بحث دات کام نیستی خوشگل پسر

فعلا گلدایی که میندازن جلوت رو حلال کن به قول کاربری زیرپرهنت رو بنداز زیر شلوارت آقا آقا کن تا سهمیه گلدت قطع نشه

پ ن - دستکش بپوش

امضا

قاتل یوگی

• شما تراوین بازی میکنی دوست عزیز

کی گلد میندازه

رکورد کدوم سرور

دقیقا چی میخوای بگو تقدیم کنیم

• لینک بدم روش کلیک کنی بلد نیستی بری ببینی 😂 سرور نیست حرص نخور سرور جدید شروع شد میگم بهت

داشتم با بزرگ‌ترت حرف میزدم رشته کلاممو پاره کردی

ریپلایت کردم قهر. کن 😂😂😂

باشه گلم تو لینک بده محمد پاتریوت بلده از اون کمک میگیرم میام !

کاریت نداشتم که رشته کلامت پاره شه ! گفتم یه لینک سرور بده نژاد رو هم انتخاب کن هم به تته پته افتادی هم دنبال بزرگترمون بودی کاریت نداشته باشیم چقدر لطیفی تو ای جان

ما بزرگمون خداست اون دل رحمه زیاد باهاش صحبت کن

بوس