نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• پ.ن:همه بی درد بی دردن! تو روزنامه نمیخونیم نهنگ ها خودکشی کردن!

سر تیتر خبر ها

ایول بچه ها لینک سبز اومد یه پلن سرعتی بریم نقشرو بزنیم

ب

بو

بوو

بووم 😂

پ.ن: طی 22 ساعت اخیر 22 بار نقشه ها جابجا شدند 😂

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما دوستان عزیز

اول از همه تبریک میگم به تیم خوب شمال غرب و جنوب شرق که به واقع بازی خوبی به نمایش گذاشتن ، مخصوصا برای این حرکت آخرشون روی نقشه عالی بود . حقیقت اینه من آدمی هستم که به رقیب خودمم احترام میزارم و به نظرم اگه توی تراوین رقیب خوب نباشه بازی کردن بی فایدست و برای همینم از شمال غرب و جنوب شرق بابت اینکه حریف خوبی نبودم براشون عذرخواهی میکنم و امیدوارم در سرور های بعدی بتونیم خاطره های بهتر و جذاب تری برای هم بسازیم .

ما وارد این سرور شدیم و واقعا حتی از درون ساید هم هیچ هماهنگی نداشتیم و حتی یه مختصات برای ده دوم هم تو شیت وارد نکردیم . یادمه یکی از دوستان بهم زنگ زد و گفت شیت اس دبل چجوریه ، گفتم مگه برای سرور 5 ایکس هم شیت درست میکنن ؟:دی در این حد تباه بودم برای این سرور :دی

در هر صورت بهانه ای نیست و یا نباید بازی میکردیم یا وقتی وارد بازی میشی باید خوب بازی کنی .

فلذا به شما بابت این برد شیرین تبریک عرض میکنم و حرفی توش نمیمونه. بماند به یادگار این سرور ...

پرهام عزیز وقتی رئیس جمهور جیبوتی با رهبر ایران صحبت میکنه و رهبر ایران بهش یه سری حرف ها رو میزنه ، رئیس جمهور جیبوتی پیش خودش فکر میکنه که حرف رهبر ایران اعتبار داره و رو همون حرف برنامه میریزه . اگه رهبرتون رئیس جمهور جیبوتیو به رسمیت نمیشناخت نباید باهاش مذاکره ای هم میکرد . اگرم رهبرتون به رسمیت شناخت و مذاکره کرد و شما رئیس جمهور جیبوتیو به رسمیت نمیشناختید در واقع دارید تصمیم رهبرتونو به رسمیت نمیشناسید . من که اسلحه رو سرتون نزاشته بودم ازتون نپ بگیرم . حتی ادریس گفت من باید برم صحبت کنم و بعد بیام بهت نتیجه رو بگم . خب میتونست بعد صحبت بیاد و بگه هیچ نپی نداریم همونطور که گفت هیچ نپی روی یونیک نباشه . پس اینکه شما اول به ادریس میگید برو بهش بگو نپ باشیم و بعد رو حرف خودتون نمیمونید به رسمیت نشناختن حرف خودتون و رهبرتونه نه مقام رئیس جمهور جیبوتی ...

جنوب غربم اصلا ضعیف نبود

همش برمیگرده به مدیریت

صد در صد مدیریت من ضعیف بود که این نتیجه رو گرفتیم و شما برنده شدید . در واقع اصلا مدیریتی نکردم که اگه مدیریت میکردم این نتیجه رقم نمیخورد .

۴. نکته چهارم در مورد جنوب غربه

که از نظر تعداد اکانت و ترکیب نژاد به شدت جنگی هستند ولی از ابتدای سرور دنبال نپ و متا بودن

صد در صد خادم بزرگ‌جنوب غرب هم برنامه ای به جز متا بستن در راستای دستور العمل کار خودش نداره

بنا براین انتظار میرفت شمال شرق دست نوازشی به سر برنامه های محافظین سطح ۱ جنوب غرب می‌کشید

تحلیلت از بازیو دوست داشتم ولی اشتباه داری میزنی داداچ . اون سایدی که از اول سرور دنبال متا بود شمال غرب و جنوب شرق بودن و اول سرور وقتی آقا مانی گفتن هیچ سایدی متا نکنه من اولین نفر لایک کردم و فکر میکردم بقیه هم قبول میکنن که تو این سرور متایی نباشه ، یک در صد هم احتمال نمیدادم تیم جنگی شما بخواد به سمت متا بره و فکر میکردم اومده همه رو بزنه . برای همینم برنامه ی خودمونو صرفا برای یه زد و خورد ساده گذاشته بودیم مثل سرور صد ایکس و حتی برنامه ی واندر هم نداشتیم و اومده بودیم یه سرور کنار شما با سبک بازی شما حال کنیم واسه همینم به چند تا از بچه ها پیام دادم که اگه دوست دارن تراوین بازی کنن بیان که این سرور قراره فقط خوش بگذرونیم .

به همین علت هم اولین صحبت ما با شمال شرق دقیقا زمانی بود که شما کتیبه رو از ما زدید .

و اما در آخر از تموم پلیر های ساید محبوبم جنوب غرب و همچنین از ساید شمال شرق صمیمانه عذرخواهی میکنم و خیلی متاسفم که نتونستیم کنار هم وینر بشیم و امیدوارم باز هم سروری پیش بیاد که بتونیم در کنار هم بازی کنیم تا بتونم براتون جبران کنم .

یا حق

یوسف

• سلام عرض میکنم به همه

تبریک میگم بابت پلن قشنگ نقشه ها

واقعیتش این بود من نمیدونستم نقشه ها تو مختصات یکنواخت پخش میشن دهکده های ساید مخالف رو هم دیدم

سلام مانی جان تشکر

دوستان در شمال شرق برای بازه کتیبه به خوبی مختصات بندی کردند و به احتمال بالا از مختصات نقشه هم اطلاع داشتند.

با اینحال مختصات بندی نقشه های ساخت داخل سرورهای کام با اسپیدترا یکسان هستند و در لینک متن مربوطه به تراوین انسر درج شده

لینک

همچنین پست لقمان که در سرورهای گذشته از مختصات نقشه ها عکس گذاشتند هم میتونست منبع خوبی برای مراجعه باشه

فلذا یکی از نقشه ها با فاصله یک خانه ای اکانت Sexi guys با دو واندرزن بوده و جای تعجب داره که نقشه کنار خودشون رو نتونستند کلین کنند

• آقا یوووووووسسسسسسف

چطوریییییی آآآآآقاااااااا

شبا خواب میبینم سر پل صرات وایسادی نمیذاری ما رد شیم

________

یه سوال

تاحالا کسی بهت نگفته بچه بیا پایین؟

ببین این چندمین سروره رفتی تو جنوب غرب دوست داشتنیت و ساید رو لخت تحویل دادی

ما به شما فرصت اینو دادیم که بیای ازمون بازی یاد بگیری ، ولی شما بیشتر تمایل داشتی بازی یادمون بدی

میدونی سر خاطرات مشترک بهت زیاد فکر می‌کنم

البته این خاطرات افتخارات شما هست

میتونی بری بشینی بگی یه روز من تو تیم جنگی پیشوا بازی می‌کردم ولی بر علیه لیدرای تیمم کودتا کردم و تیم رو به ... دادم ، مثل کاری که با ساید جنوب غرب می‌کنی

یه بار داشتم فکر می‌کردم این بنده خدا یوسف دوست داره اسمش بالا باشه چه ایرادی داره رفیقمون بوده ، همین سرور پیش که ما ترور میخواستیم بیایم

زنگ زدی گفتی سوء تفاهم بوده

به ۲۴ ساعت نکشید دوباره اختلال ایجاد کردی

اگه میشستی یه گوشه بازیتو میکردی ما میگفتیم یوسف توتالمونه

ولی داداش گلم شما امروز رئیس جمهور جیبوتی نام گرفتی ناراحتم نشدی ، چون میدونی واقعیت همینه

ادریسم گفته خبرت می‌کنیم

وقتی خبرت نکردیم یعنی خبری نیست

حس می‌کنم پلی بک های سلطان ظریف رو زیاد نگاه کردی ، تو ۱۰ سال مذاکرات روز به روز بیشتر به فنا رفتیم

متا بستن با دنبال متا بودن فرق داره

ما پرچم بستیم با ۲ تا پی ام بستیم

پر قدرتم بازی کردیم

ولی شما اجازه صحبتت رو با ادریس از کس دیگه باید بگیری ، رو حرفتم نمیشه حساب کرد

چون مدیریت نداری

همون طور که قبلا گفتم نهایتا با سیستم مذاکره شما

تیم هم بازیت تبدیل به مستعمره میشن

هر سرور ساید محبوبت رو مستعمره کردی

۲ سرور پیش التماس اقا ناصر رو میکردی

در حالی که ساید ما چک خور شمال غرب و جنوب شرق شده بود

در کل اینارو نگفتم که فکر کنی خبریه ریپلی می‌کنم

گفتم که ۴ روز دیگه ۴ نفر دیگه حرفایی که من بهت زدم رو بهت نزنن

جنوب غرب رو ول کن بزار بی خادم بمونه

مگه میشه اخه

کل افتخارات شما متا وینری هست که من بستم

برای تیمم بستم ساید متا ۱۰۰ کرده خودمم نبودم تو سرور

داداش استعدادشو نداری یه گوشه بشین بی سرو صدا بازیتو کن

مثل تریدر

من خداوکیلی دیشب فهمیدم تریدر تو بازیه

• سلام و درود

اینجانب صادق ۶ ماهی هست پاکم...😵‍💫

آقا چرا همه سیخ کردید رو این یوسف بدبخت؟

همه میدونیم بازی بلد نیست ولی مگه صف ۱۰ کیلومتری واسه لیدری کردن تو جنوب غرب بستن؟

بازم خدا خیرش بده بواسطه حضورش چهار نفرو میبره جنوب غرب خالی نمونه ، ای کاش شمال غربم یه یوسف داشت.

من خودم یه زمانی راجع بهش بد صحبت کردم الان پشیمونم.

هم دیگه رو دلسرد نکنیم و فراری ندیم بلاخره هرکی هرچی در توانشه رو داره می‌ذاره.

پ.ن: تبریک به برندگان و خسته نباشید به بازندگان

• سلام و درود

اینجانب صادق ۶ ماهی هست پاکم...😵‍💫

با اکانت فیک نامه نزن به اکانت

دهنت سرویس

بیا تلگرام ببینمت صادق دلمون تنگ شده

• سلام و عرض ادب به دوستان عزیز

جا داره اول از همه از مجموعه شمال غرب و جنوب شرق تشکر کنم که با پلن زیبایی نقشه ها،نتیجه سرور رو مشخص کردند!البته دوستان شمال شرقی میتونند از امداد های آسمانی مثل فریز کردن سروریا بک کردن سرور به سه روز قبل و ... استفاده کنند!

پرهام جان لطفا یک تخفیف جزئی درمورد خراج نقشه به دوستان بدید خلاصه نزدیک عید هست و هزینه ها سنگینه!

یک سری گوسفند سر میبرند یک سری سفر به ژاپن برای مسابقات سامورایی دارند،جای مجید خالی الان آگه بود گلابش خوب به فروش میرفت!

خلاصه یک تخفیف جزئی بده سرور گرم بشه!!!

پ ن:آقا زیادی به یوسف گیر ندید ناراحت میشه!!😐😐😐

سرور هست دیگه اس دبلیو پلیر های خودشو دوباره جمع کنه با یک تیم همشهری یوسف که توی دژکوب بازی میکنند آگه بیان (تیم علی آپاچی ) اس دبل میتونه دوباره به اوج برسه!

البته خالی نمونه، جای ممد توهمی این سرور خالی بود

آرش و تیم کاپیتان هم یوسف جان میتونند کمکت کنند!

سعی کن یک سرور همشون رو بیاری!

پ ن:ایلیا این سرور چرا آنقدر زود تموم داره میشه!آقا جنگی های منو بزن بره،من تازه برگشتم توی بازی!! گناه دارم!!!

😅😅😅😅

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا کسری عزیز بنده قبلا گفتم بازم میگم ، من کوچیک هرکسی که بیاد جنوب غربم هستم ، ولی مشکل اصلی اینه هرکسی که میخواد بیاد جنوب غرب شرط مخصوص خودشو داره ، یکی میگه من گلد میخوام باید گلد تیم منو بدی ، یکی میگه من اگه بیام باید توتال شم ، انگار یوسف مسئول توتال کردن یه نفره ، یکی میگه اگه من بیام نباید فلانی تو ساید باشه ، یکی میگه اگه من بیام باید من سیاست کل سایدو یه دست بگیرم انگار یوسف مسئول تقسیم وظایف سایده ، یکی میگه اگه من بیام باید فلان کتیبه دست من باشه انگار کتیبه ارث پدری یوسفه ، یکی میگه اگه من بیام باید با فلان ساید متا کنیم با فلان ساید متا نکنیم ، یکی میگه من نمیام مگر فلانی هم بیاد بعد فلانی با فلانی مشکل داره اون نمیاد پس اینم نمیاد و و و و

مشکل اینه یکی وقتی میاد انتظار داره تو تیم لیدری باشه ولی بقیه خدنگی کنن این فقط تز بده ، مشکل اینه یکی وقتی میاد، تز میده که برید صد تا اکانت بسازید تو هر کودومم صد کی دف بسازید و پنجاه تا هم همر بکشید ولی خودش یکی اکانت میسازه و میگه شما کار نمیکنید ، مشکل این یکی فقط تز میده یکی فقط دعوا میگیره یکی فقط میخواد حرف ، حرف خودش باشه و و و و

همون سروری که پرهام میگه یوسف تو کودتا کردی داستانش چی بود ؟

از تیم پیشوا اومدم بیرون چون با تموم حرص خوردن هام و التماس کردن هام تونسته بودیم یه تیم به اسم مسترز تشکیل بدیم که متشکل از پیشوا وتایگرز و کلاهبرداران و پلیرهای ازاد بود ، ولی تفکر تیم پیشوا مخالف تشکیل این تیم بود ، اما خب من چون کاره ای نبودم تو تیم پیشوا ترجیح دادم از اون تیم بیام بیرون چون تفکرم باهاشون نمیخوند ، نه اینکه تفکر تیم پیشوا بد باشه ها ، اتفاقا دلایلی که داشتن برای اینکه تیم مسترز تشکیل نشه خیلی هم درست بود اگه از دیدگاه تیم پیشوا بهش نگاه کنیم ، ولی من تفکرم چیز دیگه ای بود و یه آرمان شهر تو ذهنم برای جنوب غرب تصور میکردم که با تفکر اون تیم همخونی نداشت .

در هرصورت این سرور بردید و نوش جونتون ، امیدوارم سرور بعدی هم با همین ترکیب و بلکه قوی تر شمال غرب و جنوب شرقو ببینم ، و همچنین امیدوارم که شمال شرق و جنوب‌غرب هم از این سرور درس گرفته باشه که سرور فان هم میتونه براشون جدی بشه و سرور بعدی یه سرور پر هیجان تر باشه .

پ.ن : پرهام قلبا دوستت دارم و امیدوارم منو ببخشی و بابت کارایی که کردم از تو عذرخواهی میکنم ، هنوزم میگم اون قضیه سوتفاهم بود و مثلا میخواستم سیاست به خرج بدم اون روزم پشت تلفن گفتم چی میخواستم بکنم، ای کاش خودم میومدم باهات مطرح میکردم که فکر نکنی میخوام بهت نارو بزنم .

پ.ن : صادق من که همیشه نوبم ولی ازت دعوت میکنم سرور بعدی بیای جنوب‌غرب و یه نژاد و یه سبک بازی انتخاب کنیم و ببینیم اکانت کی بهتر میشه :دی هرشرطی هم که دوست داری بزار :دی

سر کل کل دوستانه میگما قصد جسارت نداشتم وگرنه من همیشه ازت بازی یاد میگیرم ❤

یا حق

یوسف

• آقا یوسف سلامی دوباره خوبی؟

ببین من اولین سرورم رو تو شمال غرب سرور ۹ استارت زدم ، اونجا عادل ومپایر همیشه کف رید کال خوابیده بود ، تجربه سال ها بازی رو تو یک پست میخوام در اختیار شما دوست عزیزم بگذارم

سالها بازی کردن تو تیم های مختلف و نحوه توزیع کراپر ها و کتیبه ها نشان داد که هیچ تیمی عادلانه حتی نسبت به بازیکنای خودش رفتار نمیکنه
    تو خیلی از تیم ها مطرح بود که طرف چقدر گلد میخره

چند تا دف ساز داره و ...

اما در تیم پیشوا همه با هم برادر بودند

و همه با هم از یک برابری استفاده می‌کردند

به همه کتیبه داده میشد و از همه دفاع می‌شد

این میشه که شما تو دومین سروری که با پیشوا بازی می‌کنی میشی مسئول سیاست این تیم

که خودتم میدونی به خاطر استعداد انتخاب نشدی

بلکه به این خاطر که در حوزه برادری بهت نگاه کردیم

روحیه تیمی میگه تا پای مرگ در کنار هم

در مورد تیم Masters

اقا یوسف شما هنوزم نمیتونی با سورنا و کلاه بردار

سر یک میز مذاکره بنشینی و حتی سرور ۲ ایکس اخری که بنده جنوب غرب بودم نتونستی

ولی بنده به خوبی سرور گذشته با عمو رضا نشستیم تو منطقه خاکستری و بازیمونو کردیم

مسئله اینه که علاقه شما به داشتن یک تیم بزرگ

بدون برنامه ریزی و گردان بندی و منطقه بندی

و بدون داشتن هدف منجر به ایجاد خلا و حضور جاسوس های فراوان در ساید میشه

بنده روزی که وارد اون سرور شدم گفتم جنگ

شما گفتی بریم باهاشون صحبت کنیم

در پایان نیرو های بچه ها رفت رو واندر

اونایی که میخواستیم بزنیمشون از ما حمایت کردن

دوستای خودمون امدن بهمون ناسزا گفتن

در کل یک لیدر خوب باید تشخیص بده

چی به نفع تیمشه و چی نیست

شاید شما به درست و غلط بودن کار نگاه کنی

ولی ما در عین درستکاری فقط به تیممون فکر می‌کنیم

در هر صورت شما قبلا اعلا کردی که منجر به انحلال تیم پیشوا شدی که من بعید میدونم قدمت ۴۰۰ ساله تیم پیشوا به این راحتی از بین بره

گاهی با شلوغ کردن تیم یوسف ها در کنار سامان ها قرار می‌گرند کبوتر سفید صلح تنها میتواند شکار شاهین باشد و نه هم بند او

سبک روحیه شما به بازی‌ با شمال شرق بسیار نزدیک هست ، بنابر این اشتباه اول از طرف ما بوده که شمارو در تیم پیشوا دعوت کردیم که به این واسطه

دوستایی مثل آروین ، احسان ، جلال ،محمد ، بابک

امیر خان و .... رو از دست دادیم

پ.ن : صادق جان ما تو تیممون داریم کسایی که بالای ۱۰ سال سابقه لیدری جنوب غرب رو دارن

• قدمت ۴۰۰ ساله تیم پیشوا

پرهام جان خوبی داداش؟

ممنونم که تجربه ی سالها بازی رو توی یک پست خلاصه کردی، کیف کردم واقعا

خیلی مشتاقم تاریخچه ۴۰۰ ساله ی تیم پیشوا رو هم توی یک پست بهمون بگی.

من ذهنیتم این بود تیم پیشوا از زمان هیتلر تاسیس شده که خب اینطوری قدمتش کمتر از ۱۰۰ سال میشه، ظاهرا اشتباه میکردم.

واسمون تعریف کن پرهام

تیم پیشوا از کجا و چطوری تاسیس شد؟

واندر که نداریم آپ کنیم، حداقل اینجا دور هم صحبت کنیم و سرگرم بشیم و از تجارب هم استفاده کنیم ...

• درود به همگی

جا داره یه تبریک ویژه بگم به دو سایدی که اینقدر هماهنگ کنار هم بودن و هیچ ایرادی نمیشه از پلن شون گرفت

مسئله دوم آقای مهدی نیک روش منو گنگستر آمل خطاب کردی مواظب باش سنگینی اسم من واست کمر شکن نباشه چون اسم و رسم منو تریلی نمیتونه یدک بکشه بدون داری با کی کل کل میکنی پرونده شما رو اینجا میبندم

من و بکس خودمون کارمون رو واسه ان ای انجام دادیم هیچ‌کسی نمیتونه منکر بشه نمیخوام توجیه کنم در این که کم کاری بوده شکی نیست روزی که باید نقشه جمع میشد کسی نبود فقط ۲ الی ۳ نفر که وظیفه دیگه ای داشتن بقیه یا ماموریت بودن یا کاری واسشون پیش امده بود

برو بچه های تیم ما به هیچ وجه واسه واندر نیومده بودن که در دیسکورد دوست عزیزم مهدی مرلین بزرگوار خدمت شون گفت

تشکر ویژه ای میکنم از چهار نفر عزیز که روی بنده رو زمین ننداختن و امدن و موقع اش که بشه همه تون پی میبرید که ما کارمون رو انجام دادیم یعنی چی

بهر حال من به ساید خرده گرفتم ما که واسه واندر نیومده بودیم شماها چراگذاشتید این اتفاق بیوفته که توضیح دادن دلیل اش رو

بهر حال مبارکتون باشه به امید واندر های بعدی که صد کنید عملا واندر واسه من و بچه های دورم جذابیتی نداره به اندازه کافی صد کردیم

پ . ن : ارزش کار شما رو نمیخوام پائین بیارم

پ . ن : نمیخوام بگم واندر هیچ ارزشی نداره برای من و بچه های تیمم ارزشی نداشت این سرور

پ . ن : باز هم تبریک میگم بهتون

• اون سروری که داشتی شمال غرب پلی میدادی من داشتم تو جنوب غرب با صادق ترکه واندر میاوردیم بالا .

اون سروری که تو داشتی تو شمال غرب پلی میدادی من داشتم تو سرور مقدماتی پیش احسان رو اکانت رمضان لیدری میکردم تو جنوب غرب ، همون سروری که اکانت ولف اومده بود تا جاودانه بشه !

پس فک نکن من مال یه سیاره دیگه بودم ! از اول تو جنوب غرب بودم !

اتفاقا من هیچ وقت نگفتم باعث انحلال تیم پیشوا شدم بلکه این خودتی که هی میگی تو تیم کودتا کردی و بچه ها رو از تیم بردی بیرون ! من فقط از تیم رفتم بیرون ، تیم پیشوا با من ساخته نشده بود که با رفتن من خراب بشه .

توی یک ساید میز مذاکره نمیخواد که بتونم برم پشتش بشینم ، من مذاکرم با عمو رضا و عمو ناصر نبود من مذاکرم با پیشوا بود ، همونجایی که تو توی دیسکورد به سامان میگفتی اشکان و بهنام و امرداد میخوان بیان دست بوسی تیم پیشوا ، فقط واسه اینکه بگی نیازی به تایگزر و کلاهبردارن نیست ، یادت رفت ؟

وقتی پارسا گفت برگرد و اومدی و منم عشق کردم ک برگشتی ، اومدی تو تیم دیدی علی توتاله ، تو دیسکورد که من و تو و علی بودیم گفتی میخوای توتال شی ، منم گفتم تو فک کن توتالی هرپلنی که بگیو اجرا میکنیم ، بعد به من میگی من عقده ی اینو دارم اسمم اون بالا باشه؟

یادته همون سرور علی دفکورد بود ، رومون پلن اومده بودن ، تو گروه پیشوا میگفتن که دفساز های پیشوا اول دفو بدن به خودمون بعد اگه دف اضافه اومد بدیم به کلاهبرداران و تایگرز ! یادت رفت؟

حالا درسته همه تا الان فکر میکردن علت لفت دادن من از گروه پیشوا سر تفکراتمون بود ، ولی تو که خوب یادته سر چی بود !

یادته پارسا لاقونچر چرا از گروه لفت داد و وقتی لفت داد چی شد که من و علی و امیرخان و احسان و آروین و ... از گروه لفت دادیم ؟!

من از جنوب غرب برم مشکل جنوب غرب حل میشه ؟

جوابش تو همین سروریه که فریز شد !

مگه اون موقع که میگفتن پیشوا بره جنوب غرب درست بشه ، درست شد ؟

جنوب‌غربو یوسف و پیشوا درست نمیکنن که بخواد با رفتنشون یا اومدنشون درست بشه ، جنوب غرب نیاز داره مثل همون سرور نرمال سه تا تیم کنار هم بازی کنن حتی اگه با هم مشکل دارن .

میتونید بیاید کنار هم بدون اینکه بگید فلانی نباشه بازی کنید برای جنوب‌غرب ؟

میتونید از خودتون به خاطر ساید بگذرید ؟

میتونید غرور خودتونو کنار بزارید و بیاید برای ساید کار کنید ؟

به ولله اگه بیاید نوکریتونو میکنم !

نمیدونم چرا همش فکرمون درگیر توتاله ! اصلا شما بیا تو ساید از بچه ها بپرس توتال میخوان یا شورا ، هرکودوم خودشون گفتن همونو اجرا کنیم . نمیشه یه سرور هرکسی که فقط کار میکنه لیدر بشه ؟ نمیشه یه سرور پلیرهای جنوب غرب برای خودشون تصمیم بگیرن؟

نمیدونم ولله ما مشکلمون با هم چیه

ولی من پای رفاقت خیلی خراب شدم

رفیق معرفت داشته باش فراموش نکن ...

یا حق

یوسف

• 6- تو سرور 5 ایکس وجود نکردی 5 تا ده بیشتر بزنی ترس از خوردن داشتی !!

راجب خفت زدن و اثر هنری خلق کردن و .... 4ساعت تایم گزاشتم برای خفت زدن 40 کی کاتا و رم خفت شد

شاد باشید و خوش

اثر هنری یعنی معماری یونیک داشته باشی نقشه نداشته باشی واندرتو بدی بالا

الان دقیقا رو نژاد هون جز تیرانداز و مزدور چیز دیگه ای باید کشید ؟؟

دومین واندرزن دیستروی شده توسط جنوب شرق

خلاصه که بوووووووووووم 😂😂😂

• تبریک میگم به تیم جنوب شرق بابت بازی قشنگشون و دیستروی ده دیفالت من

امیدوارم سرورهای بعدی هم با همین مقدار انگیزه بازی کنن و همین مقدار حرفه ای

به قول یک بنده خدایی که اسمش یادم نیست الان که قهرمان شدن آسونه ولی نگه داشتن قهرمانی کار سختیه

تو این سرور برای شخص بنده خیلی انگیزه ایجاد شد که سرورهای بعدی بازی رو خیلی خیلی جدی تر بگیرم

امیدوارم ایام به کامتون باشه

تو این سرور هنوز هستم حذف و دیلیت و اینا نداریم

کنار دوستان اگر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم

صرفاْ جهت کنجکاوی از ایلیا جان میپرسم تخمینتون از تروپ این دهکده چقدر بود؟

• تو این سرور برای شخص بنده خیلی انگیزه ایجاد شد که سرورهای بعدی بازی رو خیلی خیلی جدی تر بگیرم

صرفاْ جهت کنجکاوی از ایلیا جان میپرسم تخمینتون از تروپ این دهکده چقدر بود؟

باعث خوشحالیه که انگیزه بدیم بهتون سید جان

این سرور همه حرکتی دیدیم از چیف کپ تا واندر بدون نقشه

ما با دوستان یک شرطبندی انجام دادیم که آیا اینسرت کتیبه هم میبینیم و شما با یک خزانه 20 میتونستی دهکده رو نگه داری و براتون این فرصت رو باقی گذاشتیم

تخمینی 300ک گرزی 65ک تیکی 15ک کاتا

به هر حال این ریپورت اسکاتش رو مرتاضتون

ارادت

• تبریک میگم همر هون که خیلی خوب بود فقط چرا 2 کی رم !! ای بابا 22 کی رمش خفت شده بود تبدیل به همر جنگی شده بود !!

بعد الان بنظرت کسی رو اکانتها هست که بخواد دف اینور و انور کنه !!

ولی همین که بعد از تعیین تکلیف شدن سرور هم جرات لانچ داری خوبه

فقط یه سوال فنی این 80 کی سوار no.1 رو تو زدی رو tsco

• تبریک میگم همر هون که خیلی خوب بود فقط چرا 2 کی رم !! ای بابا 22 کی رمش خفت شده بود تبدیل به همر جنگی شده بود !!

بعد الان بنظرت کسی رو اکانتها هست که بخواد دف اینور و انور کنه !!

ولی همین که بعد از تعیین تکلیف شدن سرور هم جرات لانچ داری خوبه

خفت زدی دیگه رمراشو اصلا هیچی از همر نموندا :دی

ما میخواستیم بزنیم رو واندر معماری دارتون تا 15 دیوارو بیاره پایین نشد متاسفانه

شما کوبیدید ما ترشی بندازیم؟ لول