Posts by SED-MAMAD

پی‌نوشت: اکانت‌هایی که تاپ رید اول و دوم هستن اما هیچ اثری ازشون توی هجوم نیست، خودتون خجالت نمی‌کشید؟ ناسلامتی یه ماه اینجا دم از مبارزه با مولتی زدید.

چقدر زیبا نوشتی این تیکه رو

همه میشینن میگن مولتی بده واااای

همه شاخ و شونه میکشن ما خیلی شاخیم بی مولتی

بعد قبل اینکه سرور ران بشه و اکانت اصلی خودشون بیاد اکانت مولتی رجیستر شده و آماده هست

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

به امید خدا من هم تو این سرور هستم.

فقط تا جایی که یادم هست شنیده بودم سرور جدیدی که قراره ران بشه با حضور نژاد جدید اسپارتان هست

کلی دلم رو برای بازی با این نژاد جدید صابون زده بودم

ادمین جان کی میشه با اسپارتان پلی داد پس؟!

تبریک میگم به تیم جنوب شرق بابت بازی قشنگشون و دیستروی ده دیفالت من

امیدوارم سرورهای بعدی هم با همین مقدار انگیزه بازی کنن و همین مقدار حرفه ای

به قول یک بنده خدایی که اسمش یادم نیست الان که قهرمان شدن آسونه ولی نگه داشتن قهرمانی کار سختیه

تو این سرور برای شخص بنده خیلی انگیزه ایجاد شد که سرورهای بعدی بازی رو خیلی خیلی جدی تر بگیرم

امیدوارم ایام به کامتون باشه

تو این سرور هنوز هستم حذف و دیلیت و اینا نداریم

کنار دوستان اگر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم

صرفاْ جهت کنجکاوی از ایلیا جان میپرسم تخمینتون از تروپ این دهکده چقدر بود؟

ممنون ایلیا جان که بالاخره به پیشی ما توجه کردی:saint:

تازه گرفتمش ذوق دارم همه جا میزارم عکسش رو به بزرگی خودت ببخش شما ؛ که وسط این همه دعوا و خون و خون ریزی و رقابت عکس پیشی میبینی!

من ۲بار توی صحبتم عرض کردم که یوسف جان رو علاوه بر اینکه انسان خوبی میدونم لیدر خوبی هم میدونم

دلیل اینکه شما و دوست عزیزمون متین جان انقدر روی رفاقت تاکید میکنید و براتون عجیب هست که امکانش هست توی تراوین هم رفاقتی شکل بگیره در نوع خودش هم جالب و هم تعجب برانگیز هست:S

هدف ها از بازی کردن ممکنه برای هرکس فرق کنه.

یکی دنبال دوستیابیه، یکی برای نشون دادن قدرت، یکی برای پرکردن وقت ازادش.

ایشالا این دوستی ها همیشه نزدیکو نزدیک تر بشه ولی نه خیلی خیلی نزدیک :)

قطعا همینطوره

همونطور که هدف از دوستی ها هم برای هرکسی فرق میکنه

یکی دنبال اینکه صرفا علاوه بر لذت بردن از بازی با افراد مختلفی هم آشنا بشه ولی یکی فقط میخواد نزدیک و نزدیک تر بشه و هی نزدیک تر;)

سلام و عرض ادب مجدد

من معمولا فروم خون قهاری هستم و موضوعات مختلف رو دنبال میکنم

تو این موضوع هم میخواستم صرفا خواننده باشم

ولی با توجه به دعوت جناب ایلیا خان احساس کردم اگر صحبتی نداشته باشم ممکن هست تعبییر به سو بشه پس نظر خودم رو اعلام میکنم

من افتخار این رو داشتم دو سرور در کنار یوسف جان پلی بدم

به نظر من یوسف جان علاوه بر قدرت لیدری که دارن بسیار پسر جذاب و دوست داشتنی ای هم هست

اینکه شما تا این لحظه به نظر خودتون توی این سرور بهتر عمل کردین دلیل بر ضعف یوسف یا جنوبغرب نمیشه

من یوسف رو هم به عنوان یک دوست و هم به عناون توتال لیدر جنوب غرب قبول دارم.

در پایان هم خدمتتون عرض کنم فارغ از هر نتیجه ای چه در این سرور چه سرورهای قبلی و چه سرورهای آتی ؛ توی هر سرور فقط یک اتحاد (ساید - تیم و ...) برنده میشه ولی برنده شدن یک تیم دلیل بر ضعف تیم های دیگه نیست

سلام ملت ما اومدیم😎

امروز داشتم پروفایل داداش کایکو میخوندم از خاطراتش نوشته بود برام جالب بود این دستمال قدرت پاچه خاری چه قدرت ستودنی داره واقعا از اکانتت محافظت کرده وقت کردی اون دستمال ببوس :) :)

سلام فستر جان

ممنون که به پروفایل سر زدی

خدا وکیلی تمام تلاشم رو کردم منظورت رو از این پست بفهمم ولی نشد

الان شما افتخار به خفت ۱۲کا جاسوس کردی؟ یا اون ۱۰۰ تا کاتا باید من رو بسوزونه؟ شاید هم ۷ تا گرزی ؟ کمر ساید رو شکستی لاناتی :‌)))))))))

یا چون من سر وقت رسیدم و جا خالی دادم اتک های بعدیت رو باید برم کسی رو ببوسم؟

یکم خواهش میکنم انقدر خود بزرگ بین نباشین که چون اتک من ننشست پس حتما دست اجنه تو کاره و حتما باید اتک میخورد

در پایان هم خدمتت یادآور میشم تراوین بازی گروهی هست (شاید باورت نشه ولی یک قسمتی در تنظیمات هست به اسم جانشین) و اگر کسی رو اکانت باشه و به من کمک کرده باشه به دلیل دستمال بودن من یا اون دوست نیست بلکه به دلیل روحیه تیمی بالا در ساید هست

سلام و عرض و ادب خدمت دوستان

به نظر من هم واقعا جای سرور بدون بات و مولتی واقعا خالیه

برای جریمه همونجوری که توی دات کام هست میشه حذف ۲۵٪ نیروها / کاهش سطح ساختمان ها / بن شدن برای مدت ۱ هفته / حذف یکی از اکانتهای با آی پی مشترک و ... کارهای دیگه کرد که واقعا هزینه سنگینی هست و هرکسی نمیره سمت مولتی بازی اونوقت

فقط لطفا هزینه گلد خیلی بالا نره که ما هم راحت پلی بدیم :D

آقای lawless دوست عزیز نیازی به توهین کردن و گفتن اینکه افسار میبندن و اینجور قضایا نیست

صرفا جمع شدیم داریم بازی میکنیم دور هم به خودت مسلط باش برادر

من چندتا سرور به علت مشغله کاری نبودم بعضی از دوستان من رو از سرورهای قبلی میشناسن پلیر ۲ - ۳ روزه نیستم

اتک زدی اتک خوردی

حالا اتک شما دف شد اتک ما نشست

حالا بماند خفت هست یا نه

وقتی اتک زدی ما اومدیم بگیم اتک هات رو تارتاروس لانچ میکنه؟

اصلا نمیفهمم این همه شلوغ بازی برای چیه

از هر سایدی بری یک ساید دیگه دهکده بزنی با واکنش اون ساید مواجه میشی

تارتاروس هم کانتر زد اومد ۱۶۷ تا کاتای من رو لت و پار کرد

دیدی کسی توهین کنه یا بد حرف بزنه؟

همه از بازی قشنگش تعریف کردن

راستی از اون دهت که با یک موج کاتا ۰ شد چه خبر؟:):)

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان

تازه رجیبستر کردم تو فروم اول خواستم یک سلامی به همه داده باشم و آرزوی بازی خوب با حفظ اخلاقیات و احترام رو برای همه بکنم

حقیقتا دیشب بعد از چند وقت تراوین واقعی دیدم خیلی قشنگ شد دیشب

با تمام زد و خورد ها و کانتر و ... خیلی شب قشنگی از نظر بازی بود

اکانت تارتاروس واقعا خیلی قشنگ کانتر کرد

انشاالله در روزهای آینده سرور جذاب تری داشته باشیم و بیشتر بهمون خوش بگذره