نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• با سلام خدمت دوستان

تبریک به جنوب شرق بابت زدن کتیبه جنگ یونیک. بی هیچ حرف و حدیثی

حسین جان و دوستانتون در جریان باشند علت نبود ما در فروم سیاست اتحاد بدلیل سیاه بودن فروم بود. وگرنه بچه دو ساله نیستیم که با هر اتفاق تلخی قهر بکنیم و فروم نیاییم. در خدمتتون هستیم خدا را شکر جنبه تبریک گفتن به حریفمون را داریم.

ممنونم جاوید جان بابت تبریکات شما

فقط دو تا موضوع راجب لینکایی که از صبح دارید میذارید

وسط یک سری لینک جدید ،کلی لینک قدیمی من دیدم!احیانا کفگیرتون به ته دیگ خورده یا اشتباه بچه ها فرستادن برای شما؟اینقدر مارو تحقیر نکنید دیگه یه بار لینکای دیوار شدنمون رو دیدیم ازش درسم گرفتیم نیاز به یاداوری نیست:)

سوال بعدی اینکه همر اکانت بدتوتن همون واندر زنشون بود دیگه درسته؟موج اول هزارتا کاتا لازم بود؟

ممد توشی و متین و مهدی بنازم اقا بنازم:love:

پ.ن:ایلیا عزیز ممنونم بابت تخفیف خوبی که به ما دادی داداش...چون میدونم جنبت بالاس با اجازه یه عکسم بذارم

• فرهاد جان من امروز در اولین پستم نوشتم بپاس تلاش پلیرها برای ساخت همر و یا دفاعشون این عکس ها را میذارم و عذرخواهی هم کردم بابت اینکه ممکنه عکس ها تکراری باشه

حالا چرا اینقدر این عکس ها به شما فشار اورد؟!

جنبه دو تا خفت هم داشته باشید

در مورد سوال دومتون هم اولا دارندگی و برازندگی!

دوما به نسبت 26.5ک رم 1ک کاتا خیلی تو چشم نمیاد!

سوما بهتر از اینه که خفت بشه :D

14ک سزار و 23 ک شمشیری با اون 1800 رمر هم تو عکس مشخصه؟! یا این همه نیرو رفته پشت 1 ک کاتا!!

پ.ن : دارین یه کاری میکنید من بازم برم از ادمین بپرسم بازی تموم شده یا نه! منو به شک میندازید.

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• در مورد سوال دومتون هم اولا دارندگی و برازندگی!

دقیقا همینطوره...ما نداریم سمت شما ازین لینکا که میبینیم دلمون میسوزه...

14ک سزار و 23 ک شمشیری با اون 1800 رمر هم تو عکس مشخصه؟! یا این همه نیرو رفته پشت 1 ک کاتا!!

اووو درست میگید قطعا اون 23ک گرز 7ک تیکی رو 15 میل دف تاثیری نداره ... قضا بلایی بود که اضافه بود... متاسفانه شانتاژ من بعد از افتضاح امروزمون خنثی شد و اخرین تیر ترکشم رو هم شما شکوندی:(

تو جنوب شرق دارن اهنگ یه روز خوب میاد پلی میکنن ولی کسی به اون روز خوب امیدی نداره...بچه ها واسه دل خوش کنی اهنگ میخونن...مثل جنوب شرق نباشیم:)))

• آقا سلام

یه مشت نوب ریختن تو این سرور شماها جوجه نوبین من با شما ها کل کل نمیکنم که نثلا همین اکانت توشی

تو خوبی فرهاد تو ام نوبی

وقتی اومدم تو خاکستری دوتا ده دیگه. زدم میفهمین 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تبریک به متین ممد توشی و مهدی آقا دمتون گرم

ولی یادتون نره شما نوبین

آقا فرهاد چایی بریزم ؟؟؟

• حاجی ببین شما چقد نوبین که از ما نوبا خفت میشین 😆

با یه کتیبه اینور اونور اتفاقی نمیوفته کتیبه جایگزین هم زیاده ولی انقدر خوشحالی واسه آخر فصله نه الان

شما الان نهایتا یه گل جلو باشین تفاوت زیادی هم نداره و باید حالا حالاها ادامه بدین بازیو

اس ای مثل تیم بارسلونا شده که بازی رفت رو پر گل میبرد و بازی برگشت کامبک میخورد😂

ما که گفتیم اعلام باخت میکنیم ولی خوشحالیاتون عجیبه 😆

سخن بزرگان در ویس : اِس آی 🤣😆

بدرود

• سلام رضا جان

دادا چشم بسته غیب میگیاااا. چطوری یه گل جلوییم؟ 😂

الان کامبک شما دف ۱۰۰میلیونی می‌خواد باوشه دیکه🤔

خدایی نکرده اگه باختین ته سرور نیای بگی ما اعلام کردیم باختیم

• رضا جان سلام عزیز دلم

یه سروری محمد توهمی رکورد خفت رو زده

این سرور هم شما رکورد خفت نزدی

رکورد پست هایی که کار شما نیست ولی شما گردن میگیری رو زدی ، یعنی مجری شمال شرقی داخل فروم

ولی برنامه مثل برنامه عمو پورنگه

دیگه اگر اسپید ترا پلیر باشی

باید یادت باشه سرور پیش بیگ همر رو کی کشیده

به نظرم به استادت احترام بزار تا شاگردت بهت احترام بزاره

پ.ن: اینا نمیدونن بچه بازاری چه تجربیاتی داره

فکر می‌کنن با همه میشه کل کل کرد

• 14ک سزار و 23 ک شمشیری با اون 1800 رمر هم تو عکس مشخصه؟! یا این همه نیرو رفته پشت 1 ک کاتا!!

حاجی نمیخواد بیشتر از این توضیح بدی بابت اون همر توتن.

اینا هنوز نمیدونن چه اتفاقی افتاد دیشب و اون همر چطور خفت شد.

حتما اکانت بدتوتن ضرر کرده توی اون اتک.

مثل اون خفتی که با مزدور خوردن. که هنوزم هنوزه سوزشش از بین نرفته و یکی در میون درباره ش اظهار نظر میکنن و یاد آوریش میکنن.

• حاجی نمیخواد بیشتر از این توضیح بدی بابت اون همر توتن.

اینا هنوز نمیدونن چه اتفاقی افتاد دیشب و اون همر چطور خفت شد.

حتما اکانت بدتوتن ضرر کرده توی اون اتک.

مثل اون خفتی که با مزدور خوردن. که هنوزم هنوزه سوزشش از بین نرفته و یکی در میون درباره ش اظهار نظر میکنن و یاد آوریش میکنن.

اخ اخ باز یادمون انداختی سوزشمون گرفت

برم یه جنگ یونیک شارژ بگیرم ۴تا گرزی اماده بشه تا بزرگ خفتر تراوین بیاد دوباره خفت کنه

فرق ۱۰ک شمشیری خفت کردن با فلج شدن واندرزناتون رو شما وقتی درک کردی بیا من خودم ۲۰۰ک گرزی میدم خفت کن

• با یه کتیبه اینور اونور اتفاقی نمیوفته کتیبه جایگزین هم زیاده

رضا جان نکنه این کتیبه هاتون مثل همرای سرور پیش عمو یوسفه که هر ۱ دونش که میپرید قرار بود ۲ تا جاش در بیاد اینام هر یه کتیبه که میزنیم ۲ تا جاش در میاد براتون؟

• والله منم با تو هم نظرم این کتیبه متیبه ها کار امریکاست می‌خواد وقت تورو بگیره

فقط یه چیزی احساس نمیکنی یکم گلای نابی زدیم بهتون

آقا این لیدر اس ای کیه چرا این همه همر خرج منحصر میکنین برین کتیبه های خوب بیارین چشمانی چیزی

اخه جنگ یونیک کتیبس یا مثلا رژیم منحصر کتیبس

میگم که نوبن 😂😂😂

یه پلیر تو جمعتون باشه ایلیاس بگو اون بیاد فروم خودتو خراب نکن بیشتر از این

بدرود مراقبت ویژه بفرما

در انتها تشکر میکنم از مهدی کلت عزیزم آقا دوانی آقا فرهاد و امام 😂😂😂😂😂😂

• کتیبه مرتاض یونیک که انگیزتون رو بیشتر کرد

کتیبه ی جنگ یونیک هم که ۱۰ تا جایگزین‌ داره

اصن به نظرم این ۲ تا کتیبه رو که زدیم به نفعتون هم شد

هرکدوم ۲ میل دفتون رو آزاد کرد که میره روی واندرتون و ۴ میل هم از دف ما کم میکنه روی واندر

فقط نگرانیم اینه آخر سرور واندرمون هم صد بشه برگردید بگید یه واندره دیگه

۳تا واندر داریم مثلا هر کدوم سطحش ۵۰ هس مجموعش از واندر ما بیشتره

حالا درسته میگن روحیتون رو از دست ندید ولی دیگه در این حد هم هیچکس توصیه نمیکنه:)

حیف خزانه ۲۰ که این کتیبه های بی ارزش داره جاش رو اشغال میکنه

کی‌به‌کیه

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    پیشاپیش از همه دوستان بخاطر پر حرفیم عذرخواهی میکنم.
    اول عذرخواهی میکنم که یه چند روزی نبودم.
    باور کنید گفتن شمالیا برنده سرور شدن، فکرکردم سرور تموم شده واسه این نیومدم. وگرنه زودتر خدمت میرسیدم.
    باور کنید خودمم خبر نداشتم همین امروز صبح فهمیدم گرون شده؟!!!!!
    چند مطلب خدمتتون عرض کنم.
    مورد اول روی صحبتم با محمد diablo هستش:
    برادر من دوست خوبم رفیق نکن اینکارو. آقا این بندگان خدارو اذیت نکن. واسه خودشون توی این سرزمینهای شمالی دارن کشاورزی میکنن. برادر من شما اشتباه اومدی اینجا،همش به اونا گیر میدی. اینجا تراوین نیست، farm twon (از این بازی های مزرعه داری و پرورش مرغ) هستش. همین بازیا که یه دختر خانم میاد گندم درو میکنه، یه ببعی میاره تو مزرعه اش. تازه مشتریاشم میان شیر میخرن می برن. چون رنگ نقشه اش مثه تراوینه، اومدی اینجا به اینا گیر میدی؟
    بخدا خوبیت نداره داداش.8o8o8o8o

برو تراوینتو بازی کن و با مزرعه بازی اینا کاری نداشته باش. من ازت خواهش میکنم.

مورد دوم:
    اون بابایی که میخواست به ادی و عرفان پلن یاد بده. میشه منم یاد بگیرم عمووووووووووووو.:D:D:D:D:D
    و اما مورد سوم:
    ادمین محترم شفاف سازی نکردی، که آیا توی این نسخه از بازی کارخونه ساخت کتیبه توی شمال هست؟
    آخه این جنوبیا سرویس شدن از بس رفتن کتیبه آوردن. به همین برکت قسم سری قبلی یکی از بچه های جنوب یه نمیدونم بادیگارد یا همچین اسمی بود، با خودش آورد، گفت دهکده کتیبه نداشته، ریش سفیدشو آوردیم.
    یه مطلب دیگه هم اضافه کنم:
    دوستان محترم جنوب ازتون انتظار بیشتری داشتم. فکر میکردم روی مطالب توی فروم بیشتر تأمل میکنید.آقااااااااا الان دوست عزیزمون آقای رضا گارد محترم به حالت شوخی داره پرچم تسلیم می بره بالا. ولی شما توجه نمیکنید. خواهش میکنم احساسات آقا رضا رو توجه کنید. خوبیت نداره.

پ.ن1: از همه دوستان تقاضا دارم هرجایی نشستن و صحبت از تراوین شد، بگین شمالیا اومدن و زدن، ما هم میگیم زدن. خوبه؟؟؟؟؟

پ.ن2: دوستان محترم شمالی، بخدا برین بگید توی یه سرور 100 نفریم داریم با جنوبی مبارزه میکنیم که 2/3 حذف اکانت کرده، خیلی از اکانتها بدون پلیر هستن، تازه روزی چندتا کتیبه و دهکده و پلیرو(این آخری رو کجای دلم بذارم) از دست میدیم، باور کنید تست مخدر ازتون میگیرن. نگین محمد پاتریوت نگفته.

آی خدا چرا اینا انقد روح و روانمونو شاد میکنن. خدائیش شما از سرور نرید. بخدا حیفه. از کمدی بودن سرور خیلی کم میشه. باور کنید.

ارادتمند همه دوستان خوب
    محمدPatriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• شما طرز استفاده از چکمه بزرگ رو آموزش بده تا ما لطف کنیم طرز استفاده از جنگ یونیک رو بهتون آموزش بدیم😆

میدونی تفاوت کجاست رضا؟

چکمه های اینا آدیداس زرنگیه برا دویدنه نه نشستن رو ویلچر!

وگرنه که مغازه بوتیک داره شمال شرق

ضمن تبریک مجدد،

آقا یکیتون پاشه شرح پلن بزاره.

همرهایی که بلند شد!

نه تنها سیم لند نشدن، از چکمه یونیک هم کاتا نیومده.

حاجی همرارو اف کنید 2 ساعته اتکا میخوره، همرا هم با چکمه 50% میزنیم کاتا هم یارو نیست از 5 خونه ایش میزنیم؟

ما به این نمیگیم پلن!

همون کفش زرنگیو پوشیدین فقط

پ.ن: آش هم سفارش ندادیم. جمع کنید این نخودیو

• نه تنها سیم لند نشدن، از چکمه یونیک هم کاتا نیومده.

حاجی همرارو اف کنید 2 ساعته اتکا میخوره، همرا هم با چکمه 50% میزنیم کاتا هم یارو نیست از 5 خونه ایش میزنیم؟

ما به این نمیگیم پلن!

همون کفش زرنگیو پوشیدین فقط

سلام ایلیا جان

آقا من حقیقت نفهمیدم با این پستت مارو زدی؟خودتونو زدی؟ان ای رو زدی؟

اول بگم که وقتی تک تک موج ها نیروی کافی کنارشه پس نیازی به سیم زدن نیست...برا ما بیشتر ترتیب لند مهم بود...حالا شما خودت تو خیال خودت فکر کن تونستی اون وسطا اینسرت بزنی نتیجشو کیریلوید کن ببین چی میشه.

راجب لانچام...برآورد ما رو 800 تا 1 میل دف بود اونجا(البته سناریو محتمل من جا بجایی بود) و این حساب که دفی که تو اون منطقه توی 2 ساعتی هست دف شناور و در دسترسه حالا دیوارم بشیم به قیمت پریدن اون دف ارزش داره(باز شاید دوستان بخندن ولی پیامامون قبل از لانچ و لند و حین لانچ هست که دارم میگم دعا کنید فقط جابجا نشه بقیش برده)

کاتارم از 11 خونه ای زدیم.

دیگه حالا اینکه شما بیرون بودیو ،کسی سر نزده و ... که منجر شده ما با کتونی زرنگیمون بزنیم جنگ یونیکو ببخش به بزرگی خودت.

باز جاییش مبهمه بگو

اما دیشب یه نیمچه پلنیم زدیم که 50 درصد موفق بود اون 50 درصد ناموفقش چنج کپ و اینسرت زیبا بود

ما دیروز با هشیاری مانی دیدیم که این اکانت بیرونه تو اسکاتمون این همرو دیدیم

و رو همین حساب با کمک چکمه یونیک:)) پا شدیم رفتیم مهمونی

دوستمون زحمت کشید همر خودشو تو بیس نذاشت و یه همر دیگشو تو بیس گذاشت تا یه تیر و دو نشون شه و یک مقداری شوال هم اینسرت شد که موج ها اینسرت شکن داشت

وقتی این اتفاقو دیدم یاد حرفای جاوید عزیز افتادم که فرمودن

گذاشتن همر جلو اتک بعنوان اینسرت یک کار کاملا حرفه ای هست. شما همر جلو اتک نذاری وقتی نان کپت صفر بشه چه فایده ای داره اون همر!!!

حس میکنم لطف شما اینقدر به ما زیاده که یه سری نکته رو فقط برای ما میگید و اصن به دوستان خودتونم نگفتید حتی... دل پلیر های ما هم همینقدر با شماس و دل به دل راه داره.

دیفالت رو هم ایشون اینسرت کردن که یه تعدادی کاتا دیوار شد کپ احتمالا لول 18 رو هم قربانی این موضوع کردن که قطعا ارزششو داشته.

• سلام فرهاد عزیز

ناراحتمون کردید دیگه چه کنیم :))

فرهاد جان تنها کاتا به خزانه از 11 خانه لند شده (تشکر بابت اصلاح). 26ک مزدور و 14 تیرانداز.

مشخصا با بررسی اردوگاه هم ریل تشخیص داده میشد هم اتک کاتا اینسرت میشد. حتی شده با همر

در اون صورت نتیجه پلن میشد سوخت 150 گرز و اینسرت کاتای 11 خانه‌ای. گیریم بقیه هم خالی برمی‌گشتن و هیچ دفاع شناوری هم نبود.

اگر بر همچین اساسی لانچ و پلن زده شده، من در توان پلنری اس‌یی شک دارم

یه جوری زدید ما دف هم میکردیم لینک نمیزاشتیم!

لازم به ذکر هم هست که اسکاتی هم زده نشده.

و اینکه پس از دیدن چنین لینکی. همر ول دادن جسارت میخواد.

مرتاض رو هم مشابه این زدید منتها داخل خاکستری و بدون خزانه!

مسلما ما اشتباهات خودمون رو قبول می‌کنیم و نتیجه عوض نمیشه. منتها اسم گذاری پلن برای این حرکت خارج از منطق هست.

دومی هم قشنگ بود ایول

• مرتاض رو هم مشابه این زدید منتها داخل خاکستری و بدون خزانه!

مسلما ما اشتباهات خودمون رو قبول می‌کنیم و نتیجه عوض نمیشه. منتها اسم گذاری پلن برای این حرکت خارج از منطق هست.

حالا میخوای شما اسمشو نذار پلن...اصغر صداش کن

مرتاض رو هم عزیز دل کاتا زدن دوستان ولی خب کاتا ها به دلیل نبود خزانه کابلو گرفتن

راجب جسارتم دیگه فعلا ما 2 بارو جستیم ایشالا دفعه سومم خیره ...دعا کنید واسمون

زدن جنگ یونیک اونم تو این شرایط شما که کل چشم و امیدتون بهش بود کار روتینی نبود که واسه زدنش بخوایم کار روتین انجام بدیم...بچه ها گفتن میزنیم گرفت گرفت، نگرفت هم که چیزی از ارزشامون کم نمیشه ولی خب گویا قسمت بود چیزی از ارزش های شما کم نشه

و اینکه پس از دیدن چنین لینکی. همر ول دادن جسارت میخواد

اگر کل این دف تو 1 ساعتی شماس من قبول میکنم که راجب این بخش تحلیل اشتباهی داشتم ولی هنوز بعید میدونم اینطوری باشه...دیگه رو مرتاض دف نذارید کجا میخواید دف بذارید که ما تعجب کنیم

• مرتاض اکیه. منظور از اصغر بود فرهاد جان.

منظور کلی هم اینه حداقل به رقیب احترام بزارید سیم لند کنید :)))

ما که از اولش چشم امید نداشتیم. 4 نفر هم بیشتر نبودیم. ولی تو این خانه سالمندان هم دو سه نفر نیو بالانس میپوشن مراقب این روتینا باشید.

تحلیل وارده مقبول نیست. 800 ک دفاع بوده!

دفاع ثابت هم به مراتب از دفاع اون دهکده چیفی بیشتر بوده. 2.5 برابر

پ.ن: اصغر فرهادی یا فرهاد اصغری؟ تفاوتی نداره ولی فیلماش قشنگه

مختوم

ارادت

• با سلام دیشب دو اکانت که از اتحاد خارج شده بودند. سه تارگت مورد حمله قرار گرفت که فقط یکی از تارگت ها موفق نشدیم نجات بدیم و دو تارگت دیگه یکی چنج کپ شد و یکی هم دفاع شد.

چنج کپ ماراوا برای نجات همر که اتفاق هم افتاد

و اینجا هم که چندین موج کاتا دیوار شد.

فرهاد جان چند تا نکته و توصیه خدمتتون بگم :

اول اینکه اینجا اسپیدترا هست . بنظرم نباید صحبت از کپ لول 18 کرد. چون بی ارزش ترین چیز کپ هست. الان فکر میکنی چه مدت طول میکشه که کپ ریکاور بشه؟!

دوم اینکه خواهشا سعی کنید بدون تحریف در مورد پلن اجرا شده صحبت بشه.

ما دیروز با هشیاری مانی دیدیم که این اکانت بیرونه تو اسکاتمون این همرو دیدیم

مانی شما اگر اینقدر هشیار بود و وقت داشت که هر لحظه اتحاد رقیب را رصد بکنه که چپ و راست خفت نمیشد و چیف نمیشد. مرزهای بازی کثیف را بیشتر از این جابجا نکنید :

با وقاحت تمام نیایید اینجا به جاسوس داشتنتون افتخار بکنید. مردونه بجنگید!!

امروز هم به توصیه شما یه آموزش برای ساید خودم دارم.

موضوع : طریقه زدن کتیبه احمق

ابتدا صبر میکنیم کتیبه چشمان بشه بعد یه موج اتک بدون هیرو میزنیم که طرف فکر کنه فیکه

و بعد اتک هیرو را در سریع ترین تایم موجود میزنیم.

دو تا نکته مهم داره که حتما رعایت بکنید مثل این دوستمون

با شمشیری بزنید حتما :D فقط بهشون بگید سریع برند

7 دقیقه بعد از اتک اول اتک دوم را بزنید!!!!!!!:D

راضی بودی فرهاد جان؟

حلالتون باشه

پ.ن : با تشکر از دفکورد خوبمون نیما که برای خنثی کردن این پلن خیلی زحمت کشید

پ.ن: به شخصی که پاچه کسی را میخواراند میگویند پاچه خوار!! به شخصی که پاچه ی پاچه خوار را میخواراند چه میگویند؟(کاش میشد تگ کرد)

تصاویر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• مسلما ما اشتباهات خودمون رو قبول می‌کنیم و نتیجه عوض نمیشه. منتها اسم گذاری پلن برای این حرکت خارج از منطق هست.

ایلیا جان

۲تا نکته رو لازم میدونم که بگم

۳تا سناریو میگم که برای ما در هر ۳ حالت برد محسوب میشد

حالت اول بلند کردن کتیبه حتی با دیوار شدن چند همر جنگی که باعث فلج شدن واندر زنهای شما میشد

حالت دوم جابجا کردن کتیبه و برگشتن همرها بدون که اماده بودیم به محض برگشتن همرها پلن جایگزین زده بشه

حالت سوم کشته شدن دف شناور ساید که راه رو برای پلنهای بعدی باز میکنه

اینکه چرا اسکات زده نشد چون نیازی به اسکات نبود

ما حسابمون رو یک میل دف بود همونجور که مرتاض یونیک هم مقدار دف پیش بینی شده ما خیلی بالاتر بود ولی از شانس ما یا بی توجهی شده تلفاتمون کمتر از انتظارمون بود