نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• منحصر یونیک

میبینم که مانی جان به تِتِ پِتِ افتادی از وقتی ادی فارمت کرده پیدات نبود عزیزم :))

اکانت گول مولتی من

اکانت رومن آرمان و سامان هم شما دزدیدید اونو پس بدید اکانت الاغ رو بهتون میدیم بجاش

اصلا نیازی به رید رفتن مولتیای من نداشتید

راستش ما تو اون دهکده داریم اورانیوم غنی میکنیم خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو بکنی منبع نیاز داریم :))

بزودی ادریس براتون از بمب هسته ای رونمایی میکنه تا شما سرگرم گل زدن به دروازه خالی هستید

در ضمن مانی جان شما اکانت خودت هنوز توی لیست فارم 50 تایی مزدور داره لینک سبز غارت میشه بنظرم هنوز زوده واسه از غار بیرون اومدن برو دنبال توپت عمو بدو :*

پ.ن 1:

با تشکر از متین

با تشکر از دفکورد شمال شرق =))))))))))

پ.ن 2:

شما موقع گل زدن به دروازه خالی هم مدام اینسرت میشید پس سکوت کنید بهتره عزیزان ;)

• ادریس جان ۱۱ تا اکانت، ۴۵ تا فیدر حدودا داشته که ساعتی ۶۰۰کا بهتون میداده.

میشه روزی ۱۵ میل

نه عزیزم من از اونا دقیق 1.150.000 ساعتی میزدم روزی هم 15 نبود حداقل 25m داشت و 20m فقط روزی گندم خور نون میدم

اما قبل اونا چی؟ قبل اونا یعنی من ریدم از کجا بود؟ دوس داری بدونی؟ از اینا بود

.

.

بعد اون مولتی ها که دیگه اینارو نیاز نداشتم از دورم شروع کردم حدود 25 تا پروندم اما اینجا بهشته خدا بیشترش کنه.

اصلا نیازی به رید رفتن مولتیای من نداشتید برای شارژش. همون یک مقدار منابعی که بردید هم عینا لاست گرفتم ازتون پریشب. پوینت دف اتحاد به جز ۱کی تیراندازی که مانی دیوار کرده تماما از شما اومده.

اون موقع شارژم ثابت بود یکم شارژ میگرفتم گندم منفی ده رو که دیدی خودت

اون روزی که فیدراتو گذاشتم زیر رید از 30 ساعت 4 موتور با کارگاه شد 120 ساعت با کلاه! بنظرم ارزششو داشت و اینم لاست اون روز

.

.

بعد اینم لاست امروز ما رو واحه هاتم اینه

.

.

خب این لاست ما چرا فقط مارو میبینید؟ واقعا نمیدونم فقط ماییم که خار داریم؟ نوبت لاست شما میشه در میرید مرد باش بیا عکس لاستتو بزار

.

به رید بوده باشه منم کپای کل تروریستو ۲ روز رید میدادم با دهکده هایی که ۱ موتوره شوالیه شارژ میکردن، همون منابع میرفت جنگ کوچیکو شارژ میکرد :دی

افرین جنگ شارژ کردی باهاش ولی خود همرا چی شدن؟ 2 روز رید دادی؟ بعدش؟

.

.

زیر خط ادامه قبلیه

.

.

اینا فقط 1 رو اکانت بود باورت میشه؟ اصلا گزارش لاست خودتو نگاه نمیکنی؟

.

.

این لاستیه که رو همون واحه ها دادی

3287 شوالیه میشه

شعار شما میدونی چیه؟ همر ها به فدایه واندرزن

ایناهم ادامه لاست هاته عزیزم

.

.

.

.

همه 40 تایی 30 تایی یا 50 تایی بودن

ببخشید طولانی شد اخه گفتم شاید گزارش هایه شمارو پاک میکنن نمیبینی

لاستی که من میدم اونجا تو از خفت واندرزن هم برات ذوق بیشتری داره

اخرم نشون ندادی اون 3 تا واحه چه اتفاقی افتاده این همه لاست ازت گرفتم اما اون لاستی که خودت از خودت زدی خیلی لذت داشت برام بیا از شاهکار خودزنی هات نشون بده ببینیم دیگه اگه واحه بیشتری هم بوده خدا میدونه

.

• عزیزم به نظر نمیاد ندیده باشی

چون بر خلاف چیزی که فکر می‌کنی مشکلی باهات ندارم ، ضمن اینکه بچه خوبی به نظر میای

من بدم نمیومد با مملی و آقا مازیار هم رفاقت کنم

دوست دوستم دوست منم میتونست باشه

به شرطی که نگاه بالا به پایین نداشته باشه

بعدم میشه دقیقا بگی دیسکورد بودی چی شنیدی؟

میشه هکینجا بفرمایی چه صحبتی بین منو مملی شده؟

داداش گلم الان درگیر هرچی هستین مربوط میشه به تیم خودتون ، ما به جز اینکه بهتر از شما لانچ کردیم

و بهتر از شما دفاع کردیم!! چه کردیم مگه؟

داداش گلم ، شمارو ارجاع میدم به فروم مقدماتی

جایی که بچه هاتون با نمک شدن که ۳ به ۱ کنید رو ما

بعد از ترسشون شمال غربم گرفتن

طبق تحلیل هاس تحلیل گرتون تروریست جنوب غرب محسوب شده

شما فرض کن ساید مجزا و بازی ۶ ساید در نظر بگیر

۱ ساید سامان گرس و مولتیاش

۱ ساید آرمین و مولتیاش

۱ ساید تروریست

۱ ساید پارسا سوییفت

۱ ساید مملی

۱ ساید امید

هرجوری حساب کنی سرور به صورت شمال به جنوب در تعادل بوده

اولین ساید حذفی هم از جنوب بود

و من فکر می‌کنم ۳ به ۱ شمال رو تروریست بود

اون تایمی که ما جنگ رو شروع کردیم جنوب در حال چیپس زدن بود

بعدم بچه های مانی استارت جنگ شرقی رو زدن

از دید من ما قشنگ بازی کردیم

ولی از دید شمال بازیشونو خراب کردیم

یعنی قضیه اینه که داداش گلم

ما دنبال دعوا و داستان نیستیم

من ترجیه میدادم رفیق باشیم در اوج زدو خورد

ولی تیم شما جنبه کل کلم نداره

من به شما احترام میزارم

ولی شما تهمت نا روا میزنید

و علاوه بر دروغ های مختلف

مثل ساید فروش کتیبه فروش

به دروغ چندین بار گفتین که من زنگ زدم فحش دادم ، مگه من میترسم بگم فحش دادم ؟

هرکی دوست داره بگه یه ۴ تا ابدارشو جلو جمع بهش بدم !!! پس من ترسی ندارم از امثال مملی که بیام بگم فحش ندادم

کسی که فحش نخورده میگه خوردم

تیم مارو زیر سوال میبره

و قصد تخریب داره

تهمت میزنه

محترمه؟

برا همین میگم تهمت نزن

به خصوص اینکه من با بقیه ادمای این فروم فرق می‌کنم

چون من خود آتیشم

گنده ترینتون بیاد پیگیر هم بشیم

پلم کننده ترینتون بیاد جلو

آقا زادتونو بفرستید

آخرش با یک خداحافظی راهیش می‌کنیم

خوشگلای شمال شرقی باید بداننننننند

برای همین میدونید که من ترسی از دادن ادرس

و غیره ندارم ، هرکدومتون فکر کرد لات این شهره

بسم الله ، با امثال شما باید اینجوری حرف زد

مملی پولاشو داره جمع می‌کنه ادم اجیر کنه

مشتی ما ایستاده میمیریم

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    اول از ادمین عزیز تشکر میکنم که چک کرده و میگه شمال خلوت شده. ادمین جان شمال خلوت نشده، حیاط خلوت شده.
    خدائیش اون شاخهای تراوین کجان. بابا لامصبا، مجید آخیل واسه اینکه ثابت کنه میتونه، اومد خاکستری دهکده زد. اونم کنار من، نوب ترین نوب سرور.خخخ
    شما رفتین ته مپ.
    من الان دست به دعا شدم. میگم خدا کنه سرور رو هرکی می بره تروریست نبره. بخدا زشته، یه مشت نوب ببرن.
    دوستان عزیز جنوبی، جون جدتون از تعداد افرادی که توی سرور موندین،خواهش میکنم خواهش میکنم و باز خواهش میکنم 50 درصدتون بازی رو ول کنه. اینجوری شاید شمالیا تکونی به خودشون بدن.
    بخدا زشته طبق آمار و ارقام آمار نویس حرفه ای آقا یوسف(از وقتی یادم میاد فروم اتحاد رو واسه سامان درست میکرد) بیشترین پلیر، بیشترین اکانت، بیشترین دهکده، بیشترین همه چی، توی شمال باشه. بعد یه چندتا بچه نوب جنوبی اینجوری فراریشون بدن.
    وسطای سرور به عنوان یه نوب از گروه نوب تروریست این جمله رو عرض کردم:

مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی.

الان به حرف من رسیدین. لامصبا دو سوم گروه تروریست یا حذف کردن یا اکانت رو ول کردن و رفتن. الان کلاً 3،4 نفر از تیم دارن بازی میکنن. فکرشو بکنید اگه همه بودن الان بازی تموم شده بود.خخخخخخ
    مجید آخیل کجایی ببینی دوستات جمله معروف آب قطعه رو توی این سرور به طور کامل و جامع نشون دادن.
    در آخر عرایضم از خدا میخوام حرفه ای های شمال رو واسمون حفظ کنه. با اینا شدیم 85 میلیون. قدرشونو بدونیم.
    پ.ن: لال از دنیا نری بلند صلوات بفرست.
    پ.ن: ادی، بچه نخند، صلوات بفرست.X/X/

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• تنها نکته مثبت پستت اینه که همگان پی بردیم کتیبه جدیدی به نام منحصر یونیک هم ظهور کرده

مثل اینه بگی مرتاض رژیم، معماری آرچیتکت.

خلاصه این جو فروم رو نمیشه با این پستا چرخوند، بهترین فروم نویس قرن که هیچی، سردبیر روزنامه تایمز رو هم بیاری کاری از دستش برنمیاد.

به نظرم جنگیش کنید، یکم رم کنار واندرزنا بکشید، یکم از زد و خورد لذت ببریم.

• سلام خدمت اهالی فروم

داشتم یکی از اکانت هارو حذف میکردم که به نکته جالبی بر خوردم ، ۲ تا از دهاش نیرویی نداشت ( چه کمکی چه نیروی خود ده) ولی گندم منفی داشت ، خواستم بگم چک کنید اکانت هاتونو

do.php?img=12421

do.php?img=12420

ده چهارم هم به همین صورت بود دقیقا که دیگه عکسشو حوصله ندارم اپلود کنم

پ.ن : تنها پوینت زدن کتیبه رژیم از ان ای این بود که ان ای مرتاض منحصر نداشته باشه وگرنه اس ای که گندم منفی نمیده ، زخم خورده هاش یادشونه :))

پ.ن ۲ : اعتبار مهم ترین چیز هست تو تراوین ، مهم تر از سایز همر ، اعتبارتونو زیر سوال نبرید،مرسی

• ده چهارم هم به همین صورت بود دقیقا که دیگه عکسشو حوصله ندارم اپلود کنم

سلام این باگه که برا منم شده وقتی تو دهی نیرویی داری رو اکانتت نباشی یا هرچی کل نیرو لاست میشه ولی گندم خور ده کم نمیشه بعد از ساعت طولانی برطرف میشه یا مجبوری به مولتی هانتر نامه بزنی یا صبر کنید:D باگ زیاده

• سلام مجدد به دوستان جنوبی خودم

الحمد الله که شمالی ها فعلاً کوچ کردند از فروم و ما داریم برای خودمون می نویسیم و جولان می دیم تا کی ورق برگرده و ما بریم و چند روزی پیدامون نشه :دی

البته خدایی تا جایی که حافظه ام یاری می کنه در موارد مشابه بالاخره دیر یا زود تو فروم حاضر شدیم و حتی با یه پست تبریک هم شده نشون دادیم این بیشه کلاً از شیر خالی نشده

حالا این وسط مانی عزیز اومده که این عریضه خالی نباشه ولی چیزی که مشخصه عریضه نویس ما نه قابل هست نه از جبهه و گروه مناسبی وارد شده

مانی عزیز این که چرا مرتاض اونجا بوده و اون اکانت با تیم شما چه نسبتی داره سوالاتی بود که دو سه تا از دوستان پرسیدند ولی سبک ورود شما به ماجرا و زدنتون به صحرای کربلا فکر می کنم این مقطع از سرور جواب گوی کار نباشه .

پیشنهاد می کنم کلاس های برادر بزرگ و ارجمند من جناب مازیار عزیز رو شرکت بفرمایید ایشون بنا به فرمایش خودشون چند سرور قبل در موقعتی مشابه ( البته در بحرانی به مناسب کوچک تر) با شخصی سازی بحث های فروم و به التهاب کشیدن جو فروم بنا به فرامایش خودشون در بهترین شکل ممکن فضای فروم رو با اهداف سایدشون هماهنگ کردند ( مراجعه شود به بحث هایی که حقیر در جواب مازیار بزرگوار در خصوص احمد کسروی مطرح کردم و روشنگری های ایشون در اون تاریخ)

حالا هم کار رو باید یه کار دونی مثل ایشون دست بگیره که یه چیزی ازش در بیاد نه امثال من و شما

دو اتفاق بزرگ در تاریخ تراوین افتاده که هر دو این اتفاق ها رو میشه ازشون به عنوان مبدا تاریخ یاد کرد یکی در سرور های ای ار قدیم و یکی هم در سرور اسپید ترا :

قسمت جالب ماجرا این است که هر دو این اتفاقات در سمت شرقی سرور رقم خورند و اجرا کننده جنوب شرق بوده است و طرف متضرر شمال شرق

اولی پلن زدن کتیبه چشمان عقاب منحصر شمال شرق توسط جنوب شرق با لینک سبز بود که برای اولین بار لانچ به صورت نیروی واحد صورت گرفت و شمال شرق به گمان فیک بدون تلفات کتیبه را تقدیم جنوب شرق کرد (فکر کنم سرور 8 بود این اتفاق اولین سرور ورژن جدید)

و دومی هم امروز بود که جنوب شرق مهمترین کتیبه بازی رو بدون تلفات و به شکلی جذاب از رقیب شمالی دریافت کرد( از این جهت دریافت که بیشتر شبیه تقدیم کردن بود)

پس بدین وسیله مبدا تاریخ اسپید ترا را به قبل از مرتاض و بعد از مرتاض تقسیم می کنیم

یه نکته جالب بعد از این اتفاق در سرور های قدیم شاهد خودکشی جمعی نهنگ ها بودیم !!

آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟!

دنیا همیشه رو یه پاشنه نمی چرخه و بالا و پایین زیاد داره امروز ما بالا بودیم و رقیب پایین ولی نمیشه در این چرخ فلک امیدوار بود که همیشه بالا باشی و پایین نیای

• سلام حسین جان

ضمن عرض تبریک بابت پلن صبح و بدلیل عدم حضور تیم شمالی در فروم چندین فکت ارائه میدم. اگر مخالفتی هست اعلام کنید

1- جابجایی مرتاض در این مختصات با تنظیم دفاع بر روی گندمخور (بر روی مرتاض) کار صحیحی نبوده

2- عدم بررسی اکانت در ساعات 6-8 صبحح هم اشتباه دیگر تیم شمالی بوده

3- لانچ نهنگی از 1-2 ساعتی بر روی کتیبه نشانه وجود چراغ هست بنظر من که مدرکی دال بر اثباتش نیست

4- اکانت نامبرده هیچ پلن، دهکده و خمره ای جهت ساپورت گندم و ... نداشته و از نهایت راندمان مرتاض استفاده نمیشده

4.1- با اینحال نمیشه منکر خسارت وارده شد، به شرط استفاده صحیح و پارک 5 میل تروپ بر روی مرتاض منحصر تا انتهای سرور حدود 3 میلیارد منابع سیو میشده و در زمان واندر هم مقدار 5 میلیارد منابع دیگه.

4.2- با وجود مرتاضک‌ها و مرتاض های بزرگ امکان جلوگیری، یا کاهش این خسارت هست.

5- با وجود معماری منحصر و مرتاض منحصر و همچنین کلونی‌های قوی جنوب شرق کنار واندر باید انتظار دفاع بسیار سنگین در واندرهای جنوبی رو داشت

فان:

قصدم تحلیل کامل کتیبه‌ها بود که به مذاق همگان خوش بیاد اما متاسفانه وقتش رو ندارم.

ارادت

• کدوم اکانتی؟

مجید نیست حرفیم نمیزنه شمام نیستی سکوت کن مشتی

علیک سلام به روی ماهت دوست خوبم.
    من نوکرتم داداش.
    تنها پستی که از مجید آخیل تعریف کردم همین پست بود. اونم شما ناراحت شدی. :دی

واکنش نشون بدیم، ناراحت میشید، تعریف کنیم، ناراحت میشید، آقا چندچندین با خودتون. بگید از بلاتکلیفی در بیایم.خخخخ

دوست عزیز من از بدی مجید نگفتم. یه بار پست رو مطالعه کنی، تازه از حرکتش تعریف کردم.
    روی صبحتم با تمام دوستان شمال بود. گفتم مجید حداقلش یه حرکتی زد و رفت. شما که ماشاءالله مجسمه شدین.تکون نمیخورین.
    من همه جا هستم. یه جا سامانم، یه جا پرهامم، یه جا عرفانم، یه جا ادی هستم، یه جا ممد دیابلو هستم. یه جا ناصرم یه جا رضا سورنا هستم.(البته از همه این عزیزان و بزرگواران عذرخواهی میکنم.پا جای بزرگترا گذاشتن کار ما فقیرفقرا نیست.).
    آقا ایلیای عزیز مجید بودش در خدمتش بودیم، رفت. شما هستی در خدمتیتم تا بری. ما کلاً هستیم تا شما تشریف ببرین.
    شما تصور کن من همون اکانت هلیکوپترم. ببینم شما نه، کل مجموعه شمال میتونه تکونش بده؟
    ما رجز خوندیمو شروع کردیم به زدو خورد. یکی خوردیم چندتا زدیم.
    به جای دعوت کردن به سکوت، شما اگه خودت میتونی بزنی که نوکرتم هستم. نمیتونی، بگرد ببین دوستان شاخی که مارو نوب فرض کردن، میتونن بیان کمکت. باور کن پشتتو خالی میکنن. آخه همه در رفتن.خدائیش خوبیت نداره، مقابل 3،4 نفر از بچه های ما موندین و هیچ حرکتی نزدین. همین دو سه نفر اگه روی هر اکانت بخوان لوگین کنن کلی زمان میبره. یعنی هیچکاری نکنن،فقط لوگین کنن.اونوقت موندین که کدوم حرکتشونو جواب بدین.

پ.ن: ما بودیم 2 نفر همراه، شما بودین 1000 نفر تنها.خخخخخ.
    پ.ن: در هر صورت از تعصبت بخاطر آقا مجید خوشم اومد. ایول.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

• آقا ایلیای عزیز مجید بودش در خدمتش بودیم، رفت. شما هستی در خدمتیتم تا بری. ما کلاً هستیم تا شما تشریف ببرین.
    شما تصور کن من همون اکانت هلیکوپترم. ببینم شما نه، کل مجموعه شمال میتونه تکونش بده؟

محمد جان شما با زبانت در خدمتش بودی. اینهمه اکانت داری یک ریپورت هم بر روی اکانت آفلاین آنتی نوب نیست.

برای پست زدن مجبور به استفاده از سوم شخص غایب نیستی. گفتم در جریان باشی

هلیکوپتر هم صفر شد و سهل انگاری اکانت تنسر بوده که ناتار اطرافش رو چیف نکرده.

با اینحال پررویی پلیرها و سماجتشون جای تحسین داره :)<3

• درود به همه دوستان اقا ما گفتیم جمعه صبح فهمیدیم اسپم شد پاک کردن:)) ولی راست بود بخدا

خلاصه که خسته نباشید به ممد نوب و متین عزیز و مهدی همیشه

3- لانچ نهنگی از 1-2 ساعتی بر روی کتیبه نشانه وجود چراغ هست بنظر من که مدرکی دال بر اثباتش نیست

سلام ایلیا جان

نکاتی که گفتی کاملا درست بود فقط یه نکته راجب این بند...حقیقت همزمان تقریبا با همین پلن یه لانچ مشابه رو ما بود اونم تو ان ای و ما با یه چکمه بزرگ و همت بچه ها یه دف عظیمی همون شب روی مانی جمع کردیم اونم از 1 ساعتی...این نکته رو در نظر بگیر که لانچای ما از 3ساعتی شروع شده و ساید شما 3تا چکمه بزرگ داشته و مدافع تو خاک خودتون بوده...یه شعاع ارسالی برای مارکس و پیاده و سایر یونیت های فراوان دفاعی سایدتون بگیری میبینی که پلن ما قمار بوده و قمارش سر اوردن مرتاض یونیک و یا کشتن دف شناور اکتیوتون که نصف شب بهش دسترسی دارید بوده و حالت سوم خودکشی نهنگ ها. که اونم باز فک نمیکنم کسی ناراحت میشد ازش.

از ساعت 1ونیم شب جرقه ایده مطرح شد و اولش واقعا صادقانه فکر کردیم تلس ...ولی خب به دل ممد اقای ما بد نمیفته دیگه اینقدرم کارش درسته بچه ها لطف داشتن چشم بسته همرا رو در اختیار ممد و متین گذاشتن و توضیح اینکه حتی اگر چراغ ابتدایی حضور داشت(صادقانه از من بپذیر که نبوده)اگر تو نیم ساعت اخرم دوستان پا میشدن یا ادای واجب میکردن(2 رکعت نماز صبح منظورمه ها نه بازدید سحرگاهی اکانت) دیگه خدایی +30 تا شمشیر شک برانگیزه یه افلاینی ممتد تو این بازه همونطوری که گفتی اشتباه مشهود هیئت امنای شمال شرقه:))خزانه و شاید سنگ تراشی(طبق روایات مختلف) و اینسرت تروپ همون ده جلوی اون ریز کاتا ها هم که اصن جزو مستحباته که تو جایی که واجبات ادا نشده جای بحث نداره و دیگه فوقع ما وقع

انشالله که امانت دار خوبی باشیم برای مهم ترین کتیبه ی بازی از نگاه دوستان شما.

پ.ن:حاجی اون قضیه سیب و موز و سیب موز و هفت میوه بود...اصن یه داستانی شده خداوکیلی:)

پ.ن:همیشه محاسبه ی روز های عقب افتاده نمیتونه فکت درستی باشه...حس میکنم نتیجه روز ها روی یک سری از واندر ها در غیر خطی حالت خودشه و این نگاه های خطی واسش دلخوشکنکی بیش نباشه...توضیح بیشتر نمیدم زمان نشون میده ده روز عقب افتادن بود یا کلا خارج شدن از دور

پ.ن:صحبتی مطرح شد که خدا خیرتون بده این دف ها ک میکشید رو ما نمیتونیم گندم بدیم و ازین حرفای صد من یه غاز...تو این سرور ،وقتی مرتاض یونیک دستتون بوده و نتونستید گندمش بدید و اینطوری مرتاض به امان خدا رها شد وای به حال بی مرتاضتون...تجدید نظر بفرمایید یا به شعور خودتون و خودمون و اون همسایدی که بهتون اعتماد کرده توهین نکنید

پ.ن:همه چیز از کربلا شروع شد

پ.ن:هم اینک در هیئت امنا :"خود کشی نهنگ ها در تابستان...آنهم بخاطر یک منحصر یونیک ...هرگز...هرگز" :))))

• خلاصه که خسته نباشید به ممد نوب و متین عزیز و مهدی همیشه

سلام ایلیا جان

پلن ما قمار بوده

یه دوتا چیپ بدین ماهم قمار کنیم :))))

ایده هرکسی بود انصافا دمش گرم

پستت پسندم بود فرهاد جان یکم از عرقیات مجید پرشیا خوردم از جواب معذورم :دی

قضیه چراغ هم اکسپته. قصدم کاهش ارزش پلن شما نبود. بچه ها هم گفتند که عوض شده و اینها ...

پ.ن:همیشه محاسبه ی روز های عقب افتاده نمیتونه فکت درستی باشه...حس میکنم نتیجه روز ها روی یک سری از واندر ها در غیر خطی حالت خودشه و این نگاه های خطی واسش دلخوشکنکی بیش نباشه...توضیح بیشتر نمیدم زمان نشون میده ده روز عقب افتادن بود یا کلا خارج شدن از دور

در کل خیلی معیارها موثر هستند! مخصوصا سوخت کتیبه یونیک 3 روز بعد کتیبه‌ها که بار روانی شدیدی به همراه داره

با اینحال با این روند هماهنگی، تحلیل خطی رو به بالا برای شمال شرق تقریب زدم. اما باقی مرتاض ها تنها در صورت مدیریت درست میتونند به جبران خسارت کمک کنند.

بهترین مزیت مرتاض ضرر خوردن ربع دیگر و سود طرف مقابل هست که ازش برخوردارید

شب و روز به کام

• هلیکوپتر هم صفر شد و سهل انگاری اکانت تنسر بوده که ناتار اطرافش رو چیف نکرده.

یکی کمک کنه هلیکوپتر داره 0 میشه

بیایید ناتار چیف کنید بچه ها ان ای دارن زحمت میکشن برامون مولتی میکشن بالا

• .نمحمد جان شما با زبانت در خدمتش بودی. اینهمه اکانت داری یک ریپورت هم بر روی اکانت آفلاین آنتی نوب نیست.

برای پست زدن مجبور به استفاده از سوم شخص غایب نیستی. گفتم در جریان باشی

هلیکوپتر هم صفر شد و سهل انگاری اکانت تنسر بوده که ناتار اطرافش رو چیف نکرده.

با اینحال پررویی پلیرها و سماجتشون جای تحسین داره :)<3

:D:D:D:D

خدائیش دمتون گرم. حرف ندارید بخدا
    من اسم این دوستان رو بردم، به منزله این نیست که این همه اکانت دارم. خواستم بگم، وقتی پاش برسه، اسم فرقی نداره، همه ما یکی هستیم.
    در خصوص هلیکوپتر هم که صفرش کردین. درسته.منکرش نیستم.فقط.....

همون دهکده صفر شده از وسط سرور، دوباره شروع کرد. الان بلای جون شمال شده.خخخخخ
    اتفاقاً این تیم، اولین تیمی بود که از بازی کردن کنارشون واقعاً لذت بردم. پر رو نیستن آقا ایلیای عزیز. فقط نسبت به افرادی که دچار خود بزرگ بینی مزمن شدن حساسیت نشون میدن.خخخخ
    دیدین که. تک تک افرادی که توی فروم اورت اومدن و منم منم کردن، یکی یکی از خجالتشون دراومدن.

پ.ن: خدا ازت نگذره ادی که این همه بی احترامی کردی. الان کل شمال رو باید دهکده به دهکده بگردم، ریش سفیداشونو پیدا کنم و عذرخواهی کنم.
    آخه بچه یه گوشه بشین بازیتو بکن. به جون خودم سرور بعدی میفرستمت ته مپ حق نداری از 15*15 اکانت خودت خارج شی.8o8o8o

پ.ن: عرفان، یک نمره از انضباطت توی گروه کم میکنم، چون مراقب ادی نبودی.;););)

• سلام محمد جان. شب و روزت بخیر. تبریک میگم بهت، قاطی مرغا شدی. انشالا که همیشه خوب و خوش و سلامت باشی و زندگی پر نشاط و پر روزی داشته باشی.

اون اکانتی که هنوز فراموشش نکردی SALSEN بود عزیز دل، کار یک شب دو شب هم نبود. هم شما زدی هم من زدم. کلی هم خوش گذشت. از تراوین همیناش می مونه و بس. هنوز یادم نرفته 5 صبح برام پیام می فرستادی رو اکانت ( بیداری؟) . که مثلا بیای خفت کنی منو. وای چقدر می خندیدم اون شب ها. مرد حسابی، خب پیامتو می خوندم می زدم خوانده نشده. می خوای خفت کنی هم لااقل یه روش دیگه انتخاب می کردی مرد مومن. چقدر دیوار شدی سر همین ( بیداری؟) ها.

در کل کاری به این حرف ها ندارم، شما جزو کسایی هستی که از تراوین لذتشو می بری. اصلا تراوین برای همینه، هیچ چیز دیگه ای نداره. توهین و تحقیر و بی ادبی و .... و از اون طرف مدال پادشاهی و رنک هجوم و غارت و ... اینا همه اش اضافه است. وقتی بازیه، پس برای لذت بردنه. دوست باشیم با همدیگه. اینجا هیچکس بر دیگری برتری نداره. همه باید به هم کمک کنیم که بیشتر لذت ببریم.

این سرور هم من اکانت جنگی نداشتم و دفسازی می کنم، تا جایی هم که زمان اجازه بده سعی می کنم به دوستای گلم کمکی کرده باشم و یه گوشه کار رو بگیرم و لذت ببرم. وگرنه بازم خاطرات قدیم رو با خفت های شبانه زنده می کردیم :)

یا حق

• سلام و درود

به خاطر اینکه روی اکانتها لاگین نمی کنم و دیگه پلیر این سرور نیستم پست ندادم که جو آرام بشه و به وقتش و در فضایی با آرامش پاسخ برخی تهمت ها و بی جنبه بازی ها رو بدم. وقتی بازی جنگی و استراتژیک می کنید و جایی از بازی کتک خور میشین یا سو مدیریت دارین بپذیرین. با تهمت زدن به دیگران که به جایی نمیشه رسید.

چند پست از دوستان عزیزمون دیدم که نکاتی رو میخوام در مورد پست دوست عزیزم مازیار جان بهتون بگم:(البته با چند روز تاخیر به خاطر شرایط جوی)

اما قبل از هر چیزی یادآوری می کنم در ابتدای پست قبلی نوشتم: برای کسانی که اهل حرف حساب و منطقی هستند! بدون شرح!!!

آقا مازیار عزیز

با نهایت احترام عارضم خدمتتون:

واقعا مایه تاسف بود که این پست شما رو خوندم‌‌ که کاش نمی خوندم و دیدگاه قبلیم حفظ میشد حتی به غلط!

سعی کردم اینهمه حرف منطقی بر پایه ۲×۲ مساوی ۴تا بنویسم شما برداشتتون این بوده؟ من جای شما بودم با دلیل و منطق می گفتم فلان جا اشتباه نوشتی! بنده همین کار رو در مورد متن پست شما انجام میدم:

امیر علی عزیز بعد از اون شبی که با شما کل کل داشت به هیچ عنوان دیگه نه اون لحن رو ادامه داد نه به اون کل کل ادامه داد

عزیزم

اول من کلا با امیرعلی یاهیچ کس دیگه کل کل نداشتم.

دوم قطعا تفاوت توهین وفحاشی وتهمت روبا کل کل می دونید!کجای اون تهمت هاوتوهین ها کل کل بود؟

سوم لحن ایشون تغییر که نکرد بدتر هم شد! اگر حداقل یک تذکر می گرفت به کار زشتش ادامه نمی داد.

چهارم: توهین و تهمت به پلیرهای دو تیم واقعا زشت و ناپسند هست. وقتی یک نفر به یک گروهی اینچنین گستاخانه توهین می کنه و لیدر ساید به جای تذکر و توبیخ؛ لایک می کنه و یا از آن دفاع می کنه! واقعا توقع فضای محترمانه در فروم یک توهم بیش نیست!

لزومی نبوده برای عوام فریبی پرچم ما انقدر خوبیم که خوبیمون گوش فلک را پاره میکنه دست گرفته بشه و دور پیروزی در میدان زده بشه بر عکس بعضیا

مازیار جان

اول: لازم که بوده! ولی انجام نشده! اگر به اخلاق واقعا متعهد باشید حتما لزوم تذکر رو حس می کنید.

دوم: وقتی تذکر نمیدیم میگی چرا تذکر نمیدین؟ وقتی میدیم میگی چرا تذکر میدین عوام فریبی می کنید؟ چه کنیم شما راضی بشی برادر؟ عنادورزی تا کجا؟

سوم: الان مثلا تیکه انداختین (برعکس بعضیا!) آفرین!

چهارم: کاش مثل بعضیا جرات تذکر دادن هم داشتید. با شعار دادن راه به جایی نخواهید برد.

پنجم: پرچم و اینها هم تو وادی همون عوام فریبی و بانمک بازی در آوردن و این داستان‌ها هست دیگه نه؟ قشنگه.

ششم: مازیار جان اگر تذکر بنده پاسخگو نبود پرهام عزیز کف فروم عذرخواهی نمی کرد! آیا امیرعلی هم چنین جراتی داشت؟ حالا شما بگو چگونه به پلیرتون تذکر دادین که حتی یک معذرت خواهی نکرده که هیچ با الفاظ رکیک تر هم به توهین و افترا ادامه می دهد. حالا شما بگو چه کسی عوام فریبی می کند؟

پیشنهادم اینه رو حرکات پشت بازو تو باشگاه بیشتر تمرکز کنید که احتمالا ضربات پاسخگو باشن!!!

از یک لیدر و بزرگتر واقعا توقع بیشتری دارم. متنی در این حد سخیف و کوچه بازاری در شان شما نیست. الان با این پیشنهاد ۵۰درصد مشکلات رو حل کردید!

بنده که انقدر مشغله دارم که همین سرزدن به اکانت هم دیگه جدا سخته برام. اگه وقت داشته باشم حتما به پیشنهاد شما هم فکر می کنم

جا داره اینجا از محمد دیابلوی عزیز که رو اکانت خیلی کمکم کرد همین جا تشکر کنم. دمت گرم رفیق قدیمی. دیدی برای بازی جنگی هون یه چیز دیگه هست!

من واضح درخواست کردم و اظهار امیدواری که با توجه به اینکه جو فروم آروم شده بود و ناگهان پلیر شما درست در شبی که اون اتفاق برای اکانت محمد افتاد با لحن تمسخرآمیز پستی کاملا بی ربط گذاشت قطعا هر خواننده بی طرفی رو به یقین می رسونه ایشون از اتفاقی که تا ساعاتی آینده اتفاق افتاد کاملا مطلع هست من درخواستم این بود که شما از این حرکت کثیف از طرف تیمتون تبری کنید و بگید مخالف اینکار بودید که متاسفانه در اینهمه نوشتار زیبا حاصل نشد.

آقا مازیار عزیز ؛

مهم ترین بخش پست شما به نظرم این قسمت بود که بنده این مطالب رو به خاطر این قسمت پست شما نوشتم. پس لطفا به دقت مطالعه کنید این مطالب را

اول اینکه نگاه شما به بنده و تیمی که افتخار بازی در کنارشون رو دارم مثبت هست و در چنین شرایطی سعی می کنید در راستای این نگاه مثبت؛ ما را مبری بدانید برای بنده با ارزش و گرانقدر هست و بابت این موضوع از شما واقعا سپاسگذارم.

دوم اگر بخواهم منصف باشم من به شما حق میدم که سعی کنید رابطه ای بین آن اتفاق ناپسند و پست بی مضمون و بی ربط ادی پیدا ‌کنید. چون پست ادی نه مضمون خاصی دارد و نه تحلیل خاصی! من هم جای شما بودم احتمالا چنین فکری به ذهنم خطور می کرد.

اما .......

مازیار جان

خواهش می کنم شما هم لطفا کمی منصف باشید چون چنین توقعی از شما داریم. پس به این سوال مهم پاسخ بدین:

آیا اگر ادی یا بچه های تروریست می خواستند دست به بازی کثیف بزنند و به شمال شرق ضربه وارد کنند بهترین راه برای این کار و زدن سنگین ترین لطمات به ساید رقیب این نبود که ادی پیشنهاد آقای محمدعلی را بپذیرد و بعد از اعتمادسازی تمام همرهای قابل دسترس را به در و دیوار بکوبد؟ واقعا این گزینه بهتری نبود؟

ببینید دوستان من......... ساده دارم عرض می کنم

تصور کنید تیم تروریست می خواست با بازی کثیف به حریف ضربه بزند. لیدر رقیب به یک پلیر از تیم تروریست درخواست داده که به ساید مقابل برود و طبق گفته های خودشان؛ تمام همرهای ساید برای اجرای پلن در اختیارشان گذاشته خواهد شد! آیا این بهترین فرصت نیست که ابتدا کمی اعتمادسازی کنند و در یک پلن دو دهکده از تروریست را دیستروی کنند و سپس هر چی اکانت و همر هست نابود کنند! واقعا اگر تیم تروریست قصد بازی کثیف داشت این ساده ترین راه نبود؟

مازیارجان منتظرم شما به این سوال بنده منصفانه و عاقلانه پاسخ بدین. دیگر دوستان هم به این سوال فکر کنند و به وجدان و عقل خودشان پاسخ بدهند.

در هر صورت ممنون از پاسخ مبسوط اما کاملا بی ربط به خواسته بنده انچه باید روشن میشد برای شخص من روشن شد.

بنده پست مفصلی نوشتم و فکر می کنم در صدر مطالب موضع خودم و تیم را در مورد اتفاقات اعلام کردم. حالا چگونه شما متوجه آن نشدید من نمی دانم!

ضمنا هم شما و هم خیلی از دوستانی که کنار شما حضور دارند می دانید که این وصله ها هیچ وقت به ما نچسبیده و نخواهد چسبید.

دوست عزیز و با تجربه؛

یادآوری می کنم زمانی که در آن سرور کذایی که در خدمتتون بودیم ۱۴ همر و کلی دفاع جنوب غرب را به واندرها کوبیدند و دهکده ها با گلد تخریب شد. آن زمان شما متخلفان و کسانی که بازی کثیف کردند را به نام عجیب ((حق باوران جنوب غرب)) ملقب و معرفی می کردید. خاطر مبارک که هست؟ بازی کثیف الان که دامن شما را گرفته آن هم فقط بر روی یک اکانت فریاد یا مصیبتا سر دادید؟ شاید حق باوران جدیدی ظهور کرده اند! کسی چه می داند! حتی اگر پلیری از تیم تروریست هم دست به این کار زده باشد قطعا دسترسی ها توسط پلیرهای خودتان داده شده باشد! درسته؟ پس چقدر خوب بود به جای فرافکنی یا نگاهی به داخل سایدتون مشکل را حل می کردید.

دوست من شما با این سوابق درخشان؛ الان دنبال این هستی ما حسابمون رو جدا کنیم؟ حساب ما مشخصه هم شما این رو می دونی هم رفقات و هم تمام کسایی که چند روز کنار ما بازی کردند.

یوسف عزیزم که اکنون زیر پرچم شما سینه می زند اگر یک نگاه به پست های شما در آن سرور بکند و یاد رفتارهای دوگانه و پر از تزویر شما بیفتد شاید متوجه شرایط فعلی خودش و اشتباهش در انتخاب محل عزاداری بشود.

نکته اینجاست....

اتفاق بسیار زشت ولی کاملا روشن بود....

چند پلیر از یک ساید روی یک اکانت با کلی اکانت مولتی بازی می کردند که بینشون اختلافاتی ایجاد شده و این بحث بالا گرفته و به هر دلیلی مدیریت درستی در این قضیه اعمال نشده و با توجه به دسترسی هایی که داشته اند اقدام به کوبیدن یک سری نیروها به همدیگه کرده اند.

اینکه حق با چه کسی بوده و اصل داستانی چی بوده هم قطعا خودشان بهتر از همه می دانند و به بقیه ارتباطی پیدا نمی کند. اما دوستانی که گفتند به شما چه ربطی واره؟ وکیلین؟ باید بگم به ما تهمت نزنید ما حرفی نداریم. وقتی تهمت می زنید قطعا به ما مربوط میشه.

جدا اینکه پلیرهای داخل یک اکانت با هم مشکل دارند چه ارتباطی به بقیه دارد؟ وقتی خود پلیر کف فروم همه چیز را گردن گرفت و حرفهاش رو زد چرا از کسانی که بهشون تهمت زدید معذرت خواهی نکردید؟ جسارت یک عذرخواهی ساده را هم نداشتید؟

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: دوستانی که پست با لحن زشت داشتند ایگنور کردم و پاسخ دادن به بی ادبی در شان ما نیست.

پ.ن۲: محمد توهمی عزیزم تا جایی که یادمه از ما خوردی عزیزم هیچ وقت هم حتی یک اسکات از ما نزدی! نگاه عمیق تری به تاریخچه ت بندازی موارد بیشتری هم یافت میشه. لااقل بزار یک سرور بگذره بعد فراموش کن. وقتی کل رزومه ت سه سرور اسپبدترا باشه از اتحاد خارج میشی قورتت میدن دوست گلم!

ولی بی شوخی قلبا دوست دارم هر چند ما رو دوست نداشته باشی.

پ.ن۳: بچه ها باور کنید اگر پاک بازی کنید و ببازین شرف داره به اینکه کثیف بازی کنید و ببرید. به قول ابوسعید ابوالخیر: پاک باز و راست باز و امیر باش!

پ.ن۴: فوت مادربزرگ آقای امیر رو تسلیت میگم.

پ.ن۵: بازی بهانه ای برای دور هم بودن هست. چه بزنی چه بخوری سرورها تمام می شوند ولی رفاقت ها خواهند ماند. به دوستان خود و رقبای خودتان احترام بگذارین.

پ.ن۶: می بینم همچنان اکانت های بدون پلیر تروریست دارن رنده می کنن! حداقل الان بزنید خب!

پ.ن۷: ادی ؛ عرفان حیا کن

شمال شرق رو رها کن

پ.ن۸: نوری به این رضا گارد بگو بشینه سر جاش!

تبصره: دیابلو هم مافیاست.

پ.ن۹: پرهام دلم برات یهو تنگ شد.دات کام خوش میگذره؟ خیلی عزیزی رفیق.

پ.ن پایانی: همه تون رو دوست دارم حتی به غلط!

• سلام عمو رضا اميد وارم با خانواده دست جمعي در مسير سلامتي رشد و سعادت باشيد

من هم دلتنگ روز هايي هستم كه صداي شمارو بيشتر ميشنيدم

يك اكانت هون مهاجر اماده دارم براتون كلوپ فعاله هيرو خوبيم داره 25 كي سيلور هم داره

عرفانم امده اينجا :دي شما هم دوست داشتي بيا فان امديم داريم جدي پلي ميديم

من به اين نتيجه رسيدم كه اگر انسان ها دنبال حقيقت بودند ، دنيا انقدر كثيف نبود

بيشتر ما داستان گو و داستان بشنو شديم

من از مازيار خان عذر خواهي كردم ايشون به صورت رونالدينيواي پست ياسر كينگ رومن رو پاسخ داد

و كلا روي صحبتش با من بود و باز هم با يك ادبيات عجيب

من خالصانه از اين انسان عذر خواهي كردم

و ايشون متكبرانه يه پست ديگه رو ريپلي كرد

كه همون موقع هم گفتم هر كسي لياقت عذر خواهي نداره

عزيزان غرورشون به دوستي اولويت داره

اميد 1000 بار گفت مملي زنگ زده كه با تروريستا نبند

بيا با هم بزنيمشون

تروريست با شمال شرق دشمني نكرد

اين شمال شرق بود كه با تروريست دشمني كرد

قبل از شروع سرور حتي توي فروم

ليدرتون دوست داشت 4 به 1 كنه رو ما

حالا ليدر شما بازي خراب كنه يا ما؟

ليدرتون خود بزرگ بينيشو به دوستي با ما ترجيه داد

بعدم تهديد هاي 100 من يه غاز كه شرم آوره كسي با رزق و روزي يك نفر ديگه رو تهديد كنه

بزرگمرد ، آدم خوبه متاسفم برات چون تو زندگيت با تمام امكاناتي كه جلوي دستت بوده از نظر ذهني خيلي عقبي

يه عده اي تو اسپيد ترا شدن ترامپ و پوتين و بايدن و ....

همه مجبور به مولتي بازي شدند

و كل بازي شده حاشيه

هركي دوست داشت بياد دات كام خودشم اكانت نساخت رو اكانت خارجي ها ميتونه بره پلي بده

خيلياشون دوال و جانشين ميخوان و ساپورت مي كنن

• ضمن عرض تبریک به ج.ش بابت پلن زیبا و به موقع شون

يه عده اي تو اسپيد ترا

همه مجبور به مولتي بازي شدند

هركي دوست داشت بياد دات كام

پ.ن: هرکسی با توجه به هدف خودش بازی میکنه، هدف بعضی ها پیروزیه سروره! هدف بعضیام خراب کردن بازی یه اکانت! ارزش گذاری این هدف ها و اینکه کدوم کار سخت تریه هم باشه به عهده خواننده.

پ.ن: سرور سخت شده و شرایط تحت فشار!

بعضیا این وسط ول میکنن میرن بعضی ها هم تازه موتورشون روشن میشه! اینجاست که عیار پلیر ها و اونایی که تا الان تو ناز و نعمت بازی میکردن و تو شرایط سخت دکمه حذفو میزنن مشخص میشه!