نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 70 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21سرور: 2532
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 2623
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 35 سرور: 2685
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 42 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل سرور روز 49 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل سرور روز 56 سرور: 2354

تعداد اکانت های داخل سرور روز 63 سرور: 2352

تعداد اکانت های داخل سرور روز 70 سرور: 2352

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14 سرور : 1519

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 1992

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 1993

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 42 سرور : 1939

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 49 سرور : 1874

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 56 سرور : 1846

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 63 سرور : 1843

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 70 سرور : 1853

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف

• درود به همه دوستان

زیارت قبول همه سرورانم دوستانی که مشرف شدن حتی از اونجا هم کمک حال ساید بودن (مهدی و سید محمد ) دمتون گرم.

چند صفحه گذشت دیدم داری تو دروغ گویی محضت خوش خوشانه قدم میزنی نتونستم هیچی نگم

نحوه درست استفاده از کتیبه باز چه سمی بود؟؟!! عزیز دل

از دوستانتون که آموزش دادن عاقبت بخیر نشدن حالا باز شما خود دانی تهش نشه جوری که مث رفقات همر صدتیکه شدشو مجبور باشه مولتی و کپ بزنه دیوار شه

در رابطه با ناتار کاتا کردن و داد قال کردنت که آهای مردم این ها ناتار کاتا میکنن خواستم بگم اکانت بدپلیر همونیه که روزگارتونو سیاه کرد رو کتیبه& برا زدنتون نیاز به

کاتا ناتار نداره سری دیگه خاستی خالی ببندی کف گروه عمومی اولا عکس دهکده رو کامل بزار اون ناتار نبوده و دهکده خودت بوده چیف بک کردی دوما عجب ناتاریه که

فقط از یه اکانت اتک روش میاد.

ثالثا کلونی ناتار چیف میزنید توش اقامتگاه بزن چون یکی مث ما با چیفر میاد .با کاتا دهکده چیف شده رو صفر میکنه نه ناتارو(تکرار کن یادت بمونه)

فعلن بزنید رو مولتیا که داستان غم انگیز میشه این سرور ان ای نشون داد که با سعی و تلاش میتونه همه چیزو جبران و پر کنه مثلا با احمق کوچیکی که نیست جای

جنگاموز منحصری که نیست:دی

پی نوشت: ایلیا تحویل بده زودتر اکانتا رو بهشون که این ننگ دامنتو نگیره:دی قرار هم هستش مست بخوره خودشونو شانسشون باز

پی نوشت 2: برید بگید بیش 2/3 پتانسیل ساید و زیرسایدامون خورده تو گروه عمومی اعلام کنید انرژیا نیفته 1/3 کمه برا جریحه دار کردن عواطف .

ایام به کام

-STORM-

ORACLE

• چند روز پیش یه ناتار چیف کردیم

در رابطه با ناتار کاتا کردن و داد قال کردنت که آهای مردم این ها ناتار کاتا میکنن خواستم بگم اکانت بدپلیر همونیه که روزگارتونو سیاه کرد رو کتیبه& برا زدنتون نیاز به

کاتا ناتار نداره سری دیگه خاستی خالی ببندی کف گروه عمومی اولا عکس دهکده رو کامل بزار اون ناتار نبوده و دهکده خودت بوده چیف بک کردی دوما عجب ناتاریه که

فقط از یه اکانت اتک روش میاد.

تازگیا شما دهکده دشمن رو چیف کنی اسمشو میزنی ناتار با مختصات فلان؟😂

رفیقتون عکس کاتا کردن ناتار رو گذاشته اونو چشمت نمیبینه پست تریدر رو دیدی؟

پست بعدیشو ندیدی که رفیق دیگتون اومد عذرخواهی کرد ؟😂

فازتون چیه جدی؟

پ.ن: 😂به من چه خب🤣

ترور همچنان درحال چیف شدن😂

لینک با عرفان و ادریس

خدافظ

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار آخر. تکرار یک هفته بن ().

• ترور همچنان درحال چیف شدن😂

لینک با عرفان و ادریس

خدافظ

درود بر شما رضا گارد عزیز نمیدونم کجارو چیف زدید اگه لینک رو شما بزارید ممنون میشم من حوصله ندارم دیگه اینارو چک کنم سخته پیدا کردن برا من

.

.

.

ولی اگه دوس داری به چیف زدن ادامه بدین بگو لاگین کنم

الان یادم اومد دیروز هم لینک از چیف زدن شما دیدم وایسا

.

.

.

.

.

همه اینا چیفر توشونه با کاتا این دوتاهم امروز زدین الان دیدم یه وقت چیفراتون خسته نشه میبینی اقامت داره باز میزنی؟ یادت رفته هون مرکز فرماندهی داره؟ مگه نژاد خودت نیست

• کسایی که از موضوع خبر ندارن لطفا اظهار نظر نکنن نه شما و نه بقیه

کف فروم کمین کردی فقط منتظری یه چی‌ بفرستی اگر کسی بخواد ناتار بزنه ۲۰موج کاتا نمیزنه تک موج‌انبار میندازه

و نکته جالب اینه همیشه عکسای ان ای کات شدس یه گوشه کار دیده نمیشه و خدا میدونه اونجا چی بوده ( البته ما میدونیم )

• سلام و عرض ادب

ضمن آرزوی سلامتی و خوشی برای زائرین

**

اکانت nw king مال من بوده اما به ایدیش نگاه کنی میبینی بعد از یورش همه جانبه ne به سایدتون رجیستر شده؛ بری روی مپش هم یه نگاه بندازی از مولتیای سامان گرس ۲خونه پایینترش اکانت تک ده کرده بودن واسه زدن جنگ آموز؛ که متاسفانه اکانت حذف شد !

رضا جانم :دی

مال مردم خوردن نداره

نام پلن: عملیات بازپس‌گیری خرمشهر

1- جنگاموز کوچک

- لینک اسکات: Feelssadman

- فنیات: ناقص شدن رعدهای یک همر نسبتا خوب گول. عدم حضور جاسوس داخل دهکده. چرخش نادرست کتیبه.

- این کتیبه هم هدیه خدا به حافظ عزیز(اختصاصی) | چرخش فقط در اتحاد Crows و شاید اکانت Shezen

- علیرضا مچکریم =)

2- مجید رعدات عاقبت بخیر شدن

روحشون شاد.

3- روزبه اینجا نون نمیدن. تشکر از دفکوردمون حافظ :دی

4- مجددا این بنده خدا 8 ویو زد ما هم ده 8 اشو پروندیم

5- دیستروی کپ اکانت Poopoyl با لینک سبز که طی فیک‌‌های ش.ش رصد شد گریز هست.

خلاصه نیم ساعت لانچا طول میکشه. یه ساعت ادیت عکسا.

تعداد 8 همر باقی مونده داخل اندبل و ما کتیبه های مورد نیازمون رو جمع‌آوری کردیم. چیزیم بخوایم سبز ان ش.ش میزنیم =). یا میرن غارت یا قطاری میایم.

- کاتای ناتار 20*20 دهکده‌های همر هم حرکت قشنگیه

-- ناصر بیا معماریو ببر

ارادت

• ببین آقای رضای عزیز اگه من کشش ندادم چون امیر حسین رفیقمه ،وگرنه اون اتکایی ک روزبه ما گذاشته رو ناتار چندین موج هست پس برای دیستروی رفته نه برای انبار زدن من الان سه تا لیست فارم صدتایی دارم ک تقریبا همشون خالی میاد جای تأسف داره با امثال شما بازی کردن

• سلام

نکنه اینم الکیه 😁😁

همه جوره دست ب کثیف بازی میزنید

ته ش موز گیرتون میاد

پ ن : میفرمودین ک تو اتحاد ترور کسی نیست 😎

• مگه قرار نبود دانشگاهت شروع بشه ؟ :))

گفتیم جنگو بزنیم وقتت رو ازاد کنیم بری به زندگیت برسی ولی باز پای این بازی کوفتی نشستی

رفتی جنگ گرفتی الان مجبور میشی بیای خودت همر شارژ کنی ارمینم که نیست :))

مبارکت باشه ولی منم تو صف چرخشش بزار :))

• مگه قرار نبود دانشگاهت شروع بشه ؟ :))

گفتیم جنگو بزنیم وقتت رو ازاد کنیم بری به زندگیت برسی ولی باز پای این بازی کوفتی نشستی

رفتی جنگ گرفتی الان مجبور میشی بیای خودت همر شارژ کنی ارمینم که نیست :))

مبارکت باشه ولی منم تو صف چرخشش بزار :))

از وقتی جنگو زدین آرمین حالش بده بیمارستانه :دی

لطفا برای سلامتیش دعا کنید

حاجی چیکار کنم یه اتحاد رفت این یکیم فردا پسفردا میدم بره

این علیرضا دهن سرویس اکانش همش همره تموم نمیشه :)))))))))

• درود عزیزان هر 4 ساید

از یکی دو روز پیش مدام لینک کاتای انبار ناتار های شمال شرق توسط بچه های جنوب شرق رو داریم میبینیم، یکی دیگه هم خودم شخصا دیشب که چیف کردم دیدم، اینم بهرحال یه روشِ بازی و یجورایی پلن محسوب میشه حالا کثیف و تمیز اش بماند، اما خدمت لیدر محترمِ جنوب شرق عرض کنم هیچ سایدی از اینکار سود نمیکنه چون وقتی شما چنین اقدامی انجام بدید طرف مقابل هم مقابله به مثل میکنه و این دور باطل و بی نتیجه مدام تکرار و تکرار میشه.
    هر دو طرف شروع میکنن ناتار میزنن، بازیکنان شون هم مدام کاتا میکنن و باز ناتار میاد و روز از نو روزی از نو...

تنها اتفاقی که میفته اینه که به ما القا میکنه جنوب شرق از هر راهی که شده استفاده میکنه تا به برد دست پیدا کنه خواه اخلاقی یا عرف باشه خواه نباشه!
    چون دیگه صحبت از جاسوس بازی و چراغ دیدن و ساید پنجم و تروریست و این و اونو به جون هم انداختن نیست! صحبت سره بی طرف ترین عضو بازی ینی ناتار هاست
    بعد پسفردا هر عمل نا متعارفی روی جنوب شرق پیاده بشه قبلا حق اعتراض رو از خودتون و بازیکنان تون سلب کردید چون به سرعت متهم میشید که "شما" آغاز گر چنین سبکی بودید.

NE Soldier

• جالبه برام که کل لیست فارمای ناتار من داره خالی میاد ،بغد جنوب شرق دست به بازی کثیف زده بابا یکیم آبو جارو کنید خودتو بابا

• جالبه برام که کل لیست فارمای ناتار من داره خالی میاد ،بغد جنوب شرق دست به بازی کثیف زده بابا یکیم آبو جارو کنید خودتو بابا

اگر این اتفاق از طرف شمال شرق اولین بار رخ داده، عکس و مستنداتش رو گزارش میکردید تا با بازیکنِ خاطی برخورد شه!
    من تا دیشب یک کلمه از کاتا کردنِ ناتار های جنوب تو هیچ گروه و جلسه ای از ساید خودمون نشنیدم!!
    حرفی که شما میزنی بهانه ست
    ساید مسئول داره، فروم هم که همه دارن میبینن، میومدید گزارش میکردید اگر ترتیب اثر داده نمیشد بعد شروع میکردید
    چطور ما بار ها داریم تو فروم اعلام میکنیم بعد شما بعد از چند روز که دارید میزنید و تلافی شده تازه باید همچین حرفی بزنید؟!؟

اگر واقعا براتون اهمیت داره، همینجا اعلام بشه از فلان تاریخ هر گزارشی مبنی بر کاتای ناتار ها از هر طرف گزارش بشه اکانتی که اقدام به کاتا کرده متناسب با توافق باهاش برخورد بشه؛ اما عزمی متاسفانه وجود نداره و این حرفا بهانه ست!

حاجی خودتو زدی ب خواب ؟

جنوب شرق کاری مونده ک واسه برد نکرده ؟

خوبه گزارششو بچه ها دادن ، اون رفیق و هم اتحادیتونم ک قبول کرده کاره خودتونه تو قبول نمیکنی 😂😂 الان شمال شرق داره کاتا میکنه ، عجب بابا عجب !!

این همه به آب و آتیش زدن واسه اینکه ی سرور شمال شرق نبره ؟؟

ناتارم کاتا کنید اینم اضافه میشه ب لیست کثیف بازیاتون 😉😉

• حاجی خودتو زدی ب خواب ؟

جنوب شرق کاری مونده ک واسه برد نکرده ؟

خوبه گزارششو بچه ها دادن ، اون رفیق و هم اتحادیتونم ک قبول کرده کاره خودتونه تو قبول نمیکنی 😂😂 الان شمال شرق داره کاتا میکنه ، عجب بابا عجب !!

این همه به آب و آتیش زدن واسه اینکه ی سرور شمال شرق نبره ؟؟

ناتارم کاتا کنید اینم اضافه میشه ب لیست کثیف بازیاتون 😉😉

آره عزیزم ما بودیم که رفتیم جدا از ساید خودمون ب ساید دیگه رو هم اکانت ساختیم مسعود جان شما با این کارتون باعث شدید خلیلی از پلیرای ساید ان دبل دیلیت بزنن،من، ممد ،ایمان, اسی, امیر ،والا من ک تابه حال حرکت اشتباهی از بچه های خودمون ندیدم غیر از این که زارت و زورت پلن میرفتن ،داستان اکانت تنسر هم ک هم پستای شمارو دیدم هم ساعتها با آرمان حرف زدم مانعی نداره مسعود جان عزیزمی من واسه خودم همین جای کار بازی رو بردم