شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• ای جان ای جان رضا استیل

خوش امدی<3

یعنی هر کدوم از بچه های فشار تیم اعلام حضور میکنن من بیشتر جذب بازی میشم

عمو رضا میگن سرور شلوغه خیلی خفنه نمیشه با 15کاتا کتیبه زد :D:D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• پس نمیدونم اصرار شما برای چپوندن یوسف

تو جنوب غرب به عنوان بازیکن غایب جنوب شرق چیه؟

سلام

پرهام عزیز،بنده در این سرور حضور ندارم،

این چارتی هم که برای ربع های بازی دادم یه چارت پیشنهادی و شخصی بود و ربطی به جنوب شرق نداره که شما علیه جنوب شرق جبهه میگیری،من هر زمان حضور داشتم به عنوان یک پلیر ساده بازی کردم و سخنگو جنوب شرق نیستم

مجید و یوسف عزیز ،نظر بنده این بود که با چنین ترکیبی بالانس خوبی به وجود میاد،امیدوارم هر ترکیبی که برای ربع های بازی چیده میشه نهایتا به یک سرور خوب و جذاب ختم بشه و هیچ ربعی هم درگیر جنگ داخلی و کینه های شخصی نشه،شاید دیگه هیچ وقت چنین سرور شلوغی نداشته باشیم پس قدرشو بدونید

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• وقتی در مورد تیم محافظین جنوب غرب صحبت میکنی بدون داری در مورد چه کسایی صحبت میکنی ! امثال شاهین و نادر و علی لیدر این تیم بودن ، برو از بزرگتر هات در مورد سابقه بازی این افراد در این ساید بپرس و بعد بیا سر دروازه شهر مالیات بگیر ! مراقب کلماتی که به کار میبری باش ، دیگه هیچ وقت از کلمه باید برای این تیم استفاده نکن .

شلوغش نکن بابا تیم محافظین تیم محافظین

به لیست تیم های افسانه ای و آمرداد اشکان محافظین یوسف ریتالین هم اضافه شد هرکی هم که تو جنوب غرب بازی می‌کرده عضو این تیم بوده

مگر اینکه غیرش ثابت بشه

تاریخ تحریف شده محافظین بزرگ‌ترین تیم دنیا

که توسط یوسف مرفین که به تازگی دوز رو آورده پایین و شده ریتالین رهبری شده به زودی در کتاب خانه های ملی موجود میشه

از افتخارات کثیر این تیم به رهبری

(ویرایش مدیریت)

توانایی نگهداری از ۳ الی ۴ کتیبه

هولد واندر تا لول ۲۰ _ ۳۰

و اتک غارت رو چکمه یونیک

و ........

اینایی که گفتی به جز شاهین از لحظه ای که داخل جنوب غرب شروع به بازی کردند««مثل خودت»

داخل پرچم پیشوا بازی کردند

شما با تیم ما شدی یوسف ریتالین

الان خودتی و خودتو موهای بور دستت

خواستم بگم تیمتم مثل خودت (ویرایش مدیریت)

فقط‌ بلدی اسم بیاری

لیدری جنوب غرب رو گذاشتیم سر سیخ

نیمدی دستت بگیریش؟

برو دور ترین نقطه ای که رو مپ پیدا می‌کنی

چون این سرور بد جور خرابت می‌کنم .

در مورد جنوب غرب تیمش بسته شده

جا واسه آدم جدید نیست مگر تو شرایط خاص

در مورد ربلز از دید من خونشون جنوب شرقه

بشین تو خونت بازی کن که خونت خراب نشه

تو جنوب غرب ، هرکی زنده موند میشه جنوب غرب

شنیدم یکی گفته یک هفته ای مارو میزنه!

:دی

تشریف بیارید با تنقلات پذیرایی کنم

۲۰ نفریم ما کلا باور کن کمتر از یک هفته زدی

تو فقط پاشو بیا گلم

پ.ن: سجاد جون حالا چیکار کنیم تو نیستی

باز تو یکم اینکاره بودی بقیشون بدون مولتی دماغشونو هم نتونستن بکشن بالا

پ.ن: امید بچه هاتو از تو فروم جمع کن

اگه دوست نداری ترور بشی

پ.ن: اسم ریتالین رو میشنوم کهیر میزنم

نصف سرور این شکلین الان

یه سری آدمی که حرف از کردن تو جنوب غرب میزدن

رفتن شدن بازیکن شمال شرق

علت همینه که گفتم تو به عشق صندلی توتالی جنوب غرب بازی می‌کنی

از همین جا به بعد شدی بازیکن شمال شرق

نوب کوچولو

تبریکس

گرده جهان

تنگه زمان

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین - یک روز توقیف ().

• سلام و درود به منتظران سرور دو ایکس

ظهر همگی بخیر

طبق اعلام ادمین قراره این سرور با سیستم کنفدراسیون ران بشه .

خواستم پیشنهاد بدم اون بچه هایی که تجربه ش رو دارن بیان و راجع به تفاوتها و محدودیت ها و امتیازاش نسبت به سرورهای عادی توضیح بدن و مقایسه بذارن .

چون فکر کنم عده ای هستن که آشنایی با این سیستم ندارن و یا کمتر دارن و تبادل اطلاعات در این مورد بدرد خیلیا میخوره .

اینجوری نظر اون عزیزانی هم که به بحث های حاشیه ای معترضن تامین میشه .

(ویرایش مدیریت)

خوش میگذره

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی - یک روز بن ().

• با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیزان

(ویرایش مدیریت)

با توجه به دعوت دوستان و شرایط جدید سرور که حالت راستی آزمایی برای فراهم شدن این سرور و تبدیل شدن به سرور اصلی تراوین ایران خواهد

بود در تصمیم تجدید نظر کرده و این سرور در خدمت دوستان با حضور کامل تیم T.N.T خواهیم بود.

اما هنوز تصمیم به انتخاب ساید گرفته نشده به دلیل ناشناس بودن خیلی از تیمها و پلیرها (اگر اطلاعات خاصی از بازیکنان و تیم های حاضر در سرور و سایدها دارن

لطفا ارائه بدید)

پ.ن:تیم در حال تکمیل شدنه رزومتون رو ارسال کنیدxd

پ.ن:بعداز مدتها بازگشت استاد مهرداد:love:

پ.ن:سایدی هست مارو گردن بگیره؟

Hossein.T.N.T

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: تشویش اذهان عمومی - اخطار آخر ().

• خب ما شنیدیم یه عده از بازیکنای غیور جنوب غرب

به شمال شرق پیوستند

دیروز با یکی از دوستانم در تیم زئوس صحبت می‌کردم گفت احتمالش کمه که بیان

چون برای زدن آمرداد میخواستن بیان و گویا

آمرداد از ترس به خودش ترسیده

در مورد اعلام آمادگی های ساید جنوب غرب

تیم امیر حداد به صورت یک تیم ۲۵ نفره

هماهنگ و همراه با تروریست بازی خواهند کرد

صحبتای دوستان رو دیدم ، هیچ مسئله ای نیست

که بچه های جنوب شرق بخوان بیان تو جنوب غرب اکانت رجیستر کنند

یا مثلا یوسف و ۴ تا دیگه بیان تو جنوب غرب

اکانت بسازن ، ناشناس تو جنوب غرب دوام نخواهد آورد ، تهش قضیه مشخص میشه

بعد ما میدونیم و ساید خاطی

آمار برنامه های بازی های کثیف جنوب شرق

روی جنوب غرب و شمال شرق به گوشم رسیده

بچه های شمال شرق بسیار مراقب مار های افعی جنوب شرقی باشید که از هیچ چیز برای بردن

دست نمی‌کشند و هیچ قانون و اصول خاصی تو این بازی ندارند

از بازیکنای تازه به دوران رسیده بیشتر از اینم انتظار نمیره و بر خلاف میل باتنیمون که دوست داشتیم دست دوستی باهاشون بدیم ، با توجه به سیاست های کثیفی که در پیش گرفتن احتمالا تارگت تروریس و جنوب غرب باشند

مگر اینکه دست از دسیسه چینی و کثیف بازی بردارند و برای اعلام حسن نیت خودشون ارتباط بگیرن

«بچه های شمال شرق اگه بدونید جنوب شرقیا چه برنامه ای ریختن براتون» همه جارو محکم بگیرید

مراقب عمو مازیارم باشید نره ببنده

عمو مازیار هم مثل یوسف متا دوست داره بعدا تو پاچتون نره

همانطور که پرهام پیش بینی کرده بود با توجه به عدم حضور احتمالی تیم زئوس شمال غرب ساید کویر بازی و شمال شرق و تروریست میتونن باهم دیگه سر شمال غرب کنار بیان

توتال قدیمی ما هم که بالای ۲۰۰ سرور در جنوب غرب بازی کرده به عنوان گروگان دست شماست

مطمئن باشید که تروریست رو حساب احترامی که برای توتال قدیمی و کبیر یوسف ریتالین قائل هست

دوست داره با شمال شرق هم دست دوستی بده

امروز نمیدونم چیشده روحیات تروریستی ما

به روحیات دوستی تغییر پیدا کرده

شاید از اختلالات هرمونی باشه

یوسف خدا لعنتت کنه همش فکرم پیش توئه

چرا مارو تنها گذاشتی؟

ما بدون تو چیکار کنیم الان؟

خواهش می کنم برگرد!

یوسف برررررگررررد

یوسف برررررگرررررد

یوسف بررررگرررد بیاااااا

یوسف برررررگرررررد

ما با شهامت میگیم ۲۰ نفریم

۲۵ تا هم امیر حداد داره

با بقیه بچه ها نهایتا ۶۰ نفریم

تازه اگر همه بیان

اکثریتم مثل خودم نوبن

داستان شما شرقیا چیه؟ ۲۰۰۰ نفر جمع کردید

عددشو اعلام نمیکنید؟

با تشکر فراوان از ادمین های محترم سایت بزرگ و خفن و نامدار اسپید ترا

چرا تایم سرور رو اعلام نمیکنید؟

حرارت بچه ها میخوابه!!!!

نزار بخوابه ، تاریخ استارت رو اعلام کنید

کار داریم

قرار باشه اعلام نشه از ۶۰ نفر ما ۴۰ نفر نمیان یهو

با ۲۰ نفر باید بیام جلو ۴ تا ۱۰ هزار اکانت شرقی

که میخوان با هم متا کنن ۲ به ۱ جنوب غرب رو بزنن

پ.ن: ناصر کلاهبردار ، بیا شمال غرب رو گردن بگیر

رو زمین مونده

#زئوس نمیاد

• ایلیا جان تو پلیر خوبی هستی و همچنین میتونی لیدر خوبی هم باشی همونطور که قبل رفتنم اومدم پی وی خودت و گفتم بیا جنوب غرب و لیدر باش تو این ساید ، اما متاسفانه راه اشتباهیو داری میری !

یا من در مورد تو اشتباه میکردم یا کمال هم نشین در تو اثر کرده !

یوسف با اردوغاهای سطح 20 حال نمیکنم

گفتی لیدر باش گفتم عمرا ;) داخل اعلام حضور هم زدم پلیر ساده در اتحاد مجزا! یعنی هیچ نسبی با تیم های داخل ساید نداشتم!

در نتیجه اتک ریل بود

وقتی یهو جا میزنی به عنوان لیدر/توتال یا هر چیزی نه اسم محافظ برزاندس برات نه این رنکبندی‌های وزارتی

حالا میگی میخواید بیاید. خب بیا اینهمه اسم خوب خوبارو آوردی تشریف بیارید مخالفت من با اون + هست

ولی واقعا انتظار قهر کردن و رفتن به ساید دیگه از شما که پلیر بهتری از من هستی نمیره (کمی بچگانست به نظرم)

طعنه آمیز نیست؟ پلیرفراری که برای بازگشت به ساید باید گلد خراج بده ^^

همینجا مختومه این قضیه

درود فراوان

بر روی لینک کلیک کنید

سیستم کنفدراسیون

بررسی جوانب محدود شده:

1- مقدار محدودی میتوان از هم اتحادی غارت زد.

2- فقط به هم اتحادی (و کنفدراسی‌های مشمول) میتوان دفاع و منابع ارسال کرد.

3- ارسال منابع محدود و الگوریتم محاسباتی آن بر اساس گندمخور و تولیدات دهکده می‌باشد! (به جز کتیبه‌ها)

4- دهکده‌های هم اتحادی (کنفدراسی‌های مشمول) را نمیتوان چیف کرد! (خطا: شما نمی‌توانید دهکده هم اتحادی خود را تسخیر کنید.)

5- اکانت جانشین انتخابی حتما باید از کنفدراسی های اصلی باشد

6- تعداد .Max اکانت ‌های داخل یک کنفدراسی 4 شاخه کامل 240 اکانت خواهد بود

6.1= در صورت داشتن 3 زیر مجموعه اتحاد ساید 1 و 3 زیرمجموعه ساید 2 (480 اکانت) تنها 240 عدد از آنها قادر به تعامل خواهند بود.

6.2= تایید کنفدراسی مجموعه کنفدراسی اتحاد {1و2}A به B نیاز به تاییدی اتحاد A1 و A2 نیز دارد.

7- چراغ خاموش بالا آوردن اکانت سخت تر شده.

بررسی جوانب مثبت:

1- جلوگیری از ارسال دفاع دیگرن بر روی مولتی‌های غارتی طبق این سیستم.

2- محدود شدن تعداد مولتی ها و شاخه دار بودن آنها (رو بودن) تارگت‌ها!

3- محدودیت 12 ساعته ارسال نیروی دفاعی به اکانت تازه ورود کرده به کنفدراسی. (تارگت شدن در صورت رصد)

4- بازی بلوف با کنفدراسی (برای مثال: این سرور اتحادی داخل ش.ش وجود داشت که با ج.ش کنفدراسی بود و تعدادی همر بدین شکل فوت شدند.)

اما در نظر کلی گویا این سیستم جهت افزایش کار تیمی اکانت‌های اصلی (و نه مولتی) و حق نظردهی 3 اتحاد دیگر (دیپلماسی) مهیا شده که بعید می‌دونم بهره ببریم.

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• دوست عزیز آقای Alone

نمیدونم چی در خودت دیدی که مدیریت سرور رو

خطاب قرار میدی و مثل بچه ها درخواستای بلند بالا میدی

من حس می‌کنم شما تو سوییس بزرگ شدی که انقد روحیات لطیفی داری

اکانت پرهام سر کوچیکترین مسائل بن شده

ما حرفی نزدیم ، چرا که برای مدیریت سرور که

خیلی هم زحمت می‌کشه تو مخی نشیم مثل شما

که علاوه بر اینکه با تحت فشار گذاشتن ادمین

اکانت مارو بن می‌کنید!

علاوه بر اینکه مولتی باز صنعتی هستین

علاوه بر بازی کثیفتون که با تامین گلد افراد

سوء استفاده های فرا سایدی می‌کنید

اخرشم شاکی و پر رو هستید

ادب ادب هم می‌کنید

قربون ادبت برم من

با ادب کی بودی تو؟

میخوای خودمون تارگت بدیم برات خالیشم بکنیم؟

تو فقط بیا بازی کن قربون شکلت برم

کلا من دوست دارم جوانان کمبود نداشته باشن

حالا هرچی تو بگی

تو فقط مثل یوسف احساس کمبود نکن

• سلام عزیزان

صحبت های دوستان مبنی بر عدم رعایت

عدالت ، توسط ادمین محترم بازی کذبیاتی بیش نیست

اون موقع که شما رکورد ساخت مولتی اکانت رو میزنید ، رو حساب استفاده از وی پی اس

بازیتون تمیز محسوب میشه

۴ تا کل کل فروم میشه بی احترامی؟

نشد که! اگر بازیکن اخلاقی تو همه زمینه ها باش

اگر نیستی لطفا غذای مونده مصرف نکن

ادمین بازی حرمت داره هرجا دلت خواست اسمشو نیار

جنوب شرق از همین الان که یک ماه به سرور مونده

بازی کثیفش رو شروع کرده

ما نمیایم اصلا با این وضعیت

• سلام و درود فراوان خدمت اساتید

ما هم این سرور در خدمت دوستان جنوب شرقی گزارش هاشونو پاک میکنیم.

به امید سروری پرهیجان

پی‌نوشت:

پس این خراج ما کو؟

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودب باشید - اخطار آخر ().

• آقا صادق

بزرگوار من ۲ تا پارتیزان میشناسم

یکیشون مانی بود اون یکی وحید

حالا شما بزرگ اونایی؟ یا اونا بزرگ‌شما؟

شما هم مثل یویف از دسته روشنفکران هستی؟

یا یک روشن فکر مجزا هستی؟

متن پستتم پسندیدیم

اگر دوست داشته باشی

به عنوان نماینده دریافت خراج ما

می‌تونی در جنوب شرق بازی کنی

احترامت هم به عنوان نماینده خراج تروریست

بر جنوب شرق واجب خواهد بود

حتی اگر بخوای توتالی جنوب شرق رو

به شما اعطا خواهیم کرد

حالا فکراتو بکن هول نشو عجله نکن

فعلا تا سرور زیاد مونده

پیام بده شمارتو داشته باشیم

• جای فرزاد پانیشر خالیه وقتی نباشه شهر خلوت شه... قورباغه هفتیر میکشه...

حسین سرور بعد بیا داداش نمیزنیمت ؛ سرور قبل که اکانتتو بن کردی در رفتی ... میگی گردن کلفتی؟؟! بیا داداش کاریت نداریم..

یه ۲۰ تا دونه موج نمیتونی بزنی ؛ راند ۴ که در رفتی خودتو دارو دستت به فرار ؛ راند بعد بیا ببینم مردش هستی؟!

• سلام مجدد.

چند روز صبر کردم و پاسخ این پست رو ندادم که یک درصد کسی تصور نکنه از اختلاف نظر آقامازیار و تیردادعزیز میخوام سواستفاده یا تفسیر به مطلوب بکنم.

داخل پرانتز اینم بگم ممکنه بعدا برخی عزیزان این رو هم بی عرضه گی سیاسی ما قلمداد کنند. ولی ما همچنان به اصول اخلاقیمون پایبندیم و هر کسی آزاده هر جوری که دوست داره فکر کنه.

مازیارجان؛ پس میشه نتیجه گرفت اون حرفهایی که زدم درست بود و شما هیچ ایرادی بهش وارد نکردید و صرفا معتقدین که بخشی از صحبت ها رو نگفتم! البته درستش هم همینه چون حرفهام عین حقیقت بود. این را بهتر از همه بنده و شما می دانیم.

تنها مشکل و ایرادی که شما وارد می کنید این هست که ما جلوی پلیرمون که به جنوب غرب اتک می داد رو نگرفته بودیم! این خلاصه صحبت ما تا اینجاست! درسته؟ ببینید دارم دو دو تا چهار تا میگم که به راحتی قابل درک باشه.

و اما در مورد اتک های مورد نظر شما....

عزیزم تنها و تنها یک پلیر از یک اکانت مشخص به جنوب شرق اتک می داد‌ نه تعدادی بازیکن!(به قسمت رنگی پستتون توجه کنید). فقط یک اکانت به دلیل درگیری بر سر ورود پلیرهای جنوب شرق به ساید ما باهاشون درگیر شده بود و هیچ پلنی از سوی جنوب غرب به امرداد در آن مقطع اجرا نشد! اگر اجرا شده لطفا بفرمایید کدام پلن؟ شما واقعا اتک یک اکانت به اکانتی از ساید دیگر رو سیاست کلی یک ساید تلقی می کنید؟ در همه سایدها پلیرهای چموش و شیطونی هستند که گاها به اکانت های دیگر حمله می کنند و این اتفاق عجیبی نیست!

اگر کسی در این موضوع تردیدی داره جهت اثبات حرف بنده ؛پست دوستانمون از تیم امرداد که چند صفحه قبل تر با سند و عکس گذاشته شد را مطالعه کنند. صحبت فقط از یک اکانت هست! مهم تر اینکه با این پلیر مقابله به مثل شده و دوستانمون از جنوب شرق از چند اکانت به پلیر ما حمله کردند و ساید کمکی به پلیر خودش نکرد چون خارج از سیاست های لیدرهای ساید عمل کرده بود. عکس های ارسالی دوستانمون از امرداد را با دقت ببینید متوجه عرض بنده خواهید شد.

حالا:

آقا مازیار چگونه شما از یک درگیری عادی مرزی بین یکی دو پلیر که به همدیگه اتک داده اند نتیجه گیری کردین که لیدرهای ساید فاقد صداقت هستند! و این موضوع مجابتون کرد متای زیرزمینی ببندید؟ شما که شعار بالانس حق مسلم ماست سر می دادین چگونه بیکباره وارد درگیری دو ساید درگیر شدید و بالانس رو بهم زدین؟ اگر ما برای زدن امرداد وارد سرور شده بودیم همان زمان بهترین فرصت برای ما نبود که با امرداد وارد جنگ بشیم؟ واقعا فکر می کنید ما توانایی لانچ چند همر جنگی را نداشتیم؟ آیا ما از شما که حتی در اداره امور ساید خودتون عاجز مانده بودید می ترسیدیم که در مورد سیاست سایدمان به شما دروغ بگوییم؟ آیا شما از بنده و یوسف عزیز تا امروز دروغی شنیده اید؟

آیا دیستروی کردن دو دهکده مرزی از شمال غرب در همان زمان توسط پلیرهای ساید ما را فراموش کردین؟ اتک یک اکانت مهم تر بود یا دیستروی کردن چند دهکده؟ اگر دلیل متا اتک پلیر م بود پس چرا با شمال غرب متا نکردید؟

یعنی اگر تک اکانت ما به جنوب شرق اتک نداده بود شما تغییر سیاست می دادید و با امرداد متا نمی کردین؟

شما حتی بعد از اینکه دفسازهاتون وارد تاپ دفاع شدند متا رو گردن نمی گرفتین. که همین یکی از عوامل ایجاد اختلاف در ساید شما بود. حالا اینکه شما بستن متای زیرزمینی و تکذیب آن تا زمانی که بوی آن از جای دیگری بلند شود را با عرضه گی سیاسی می دانید و ما را که مردانه روی حرفمان ایستادیم و وارد درگیری دو ساید همسایه نشدیم و از فضای ایجاد شده سواستفاده نکردیم را بی عرضه سیاسی می دانید در نوع خود از عجایب هست. البته ما آنقدر از این عجایب شنیدیم در این مدت که دیگه نه پشتک می زنیم نه زیادی تعجب می کنیم.

پس لطفا از تقبیح متای زیرزمینی و متای قبل سرور حداقل تا زمانی که اتفاقات آن سردر کذایی فراموش بشه سعی کنید صحبتی نکنید. شاید بعدها دوستان دم خروس را هم باور کنند.

به نظرم همه چیز واضح هست و نیازی نیست وقت دوستان را بیش از این با بیان مسائل چند سرور قبل بگیریم.

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: ورود دو دوست قدیمی و عزیزم به سرور خیلی خوشحالم کرد. حمیدرضا بمب عزیز و آقا حسین TNT که خاطرات خوبی باهاشون دارم. خوشحالم که هستین. دلم براتون تنگ شده بود.

پ.ن۲: دوست عزیزم آقای محمد دیابلو یک پست گذاشتند دوستان از چپ و راست در راستای ماله کشی تمام تلاش خود را به کار بستند. عزیزان شما اگر پاسخی منطقی داشته باشید نیازی به تحقیر و لقب گذاشتن و کارهای چیپ اینچنینی ندارید. محترم باشید تا با احترام با شما رفتار کنند. همیشه دم از ادب می زنید ولی حتی برخی ها بلد نیستند همبازی های خودشان را با اسم خطاب قرار دهند. میزان سقوط فرهنگی عجیب هست. از بقیه عزیزان عذرخواهی می کنم بابت این پی نوشت.

پ.ن۳: امرداد تیمی خوب و قدرتمند و یکدست و قابل احترام هست و در این شکی نیست‌. منظور و صحبت بنده چیز دیگری هست که به گمانم همه متوجه شدند.

پ.ن۴: هیچ وقت با دوستانم در تیم امرداد سابقه دشمنی و مشکل خاصی نداشتم و برعکس دوستات بسیار عزیزی در بین بچه های امرداد دارم. پس قطعا دلیلی برای اینکه واسه زدن امرداد وارد سرور بشم نداشتم‌. اگر داشتم قطعا انقدر وجود داشتم که بگم و زمانی که آکسفورد برادرز داشت جنوب شرق را شخم می زد این کار را می کردم. اما پای حرفمون موندیم. ما حتی پای حرفمون در خصوص تامین دفاع لویال ماندیم و حتی زیر فشار دفاعمون رو بک ندادیم.

پ.ن۵: مانی پارتیزان و علی فلوید دوستان بنده هستند. مازیار جان پلن تکرار اینکه برای ما دفاع ارسال کردند و بقیه ماجرا سوخته ست.

پ.ن۶: مازیار جان داخل صحبت هات با تیرداد یک نکته جالب هم وجود داشت. اینکه ابتدا گفتین ۴۰ک دف تمام توان شما بود که ارسال کردید اما بعدا گفتین اون دفاع فقط از یکی دو اکانت که دست خودتون و مطمئن بود ارسال شد که بتوانید عدد اعلام کنید. روشنه یا تناقض را توضیح بدهم؟

پ.ن۷: اگر پست های کسی رو نمی پسندید گزینه ای هست که اگر از آن استفاده کنید پست هاش رو نمی بینید. شاید بقیه بخوان همه پستها رو بخونن.

پ.ن۸: ایرج جان؛ باور کن دوست ندارم صحبت از گذشته کنم مگر اینکه ببینم حقیقت در حال تحریف هست. البته در روزگاری که صداقت را بی عرضه گی سیاسی می دانند و دور زدن بقیه را زرنگی و با عرضه گی می دانند بیشتر باید صبور بود تا..... . حداقل شما خوب می دانید من چی میگم.

پ.ن۹: مازیار جان؛ حس می کنم دارین تاوان با عرضه گی های سیاسی اون سرور رو پس میدین.

بالاخره شما ۴۰ ک دفاع ارسال کردید و داخل متای وینر بودین. واندر تو خاک حریف بعد از حذف شما ۱۰۰ شده هم که اصلا مهم نیست! سایدتون هم تا روز آخر درگیر جنگ داخلی و باری بر دوش امرداد بود هم که فدا سرت والا. کلا اگه نبودی امرداد حذف می کرد این خیلی مهمه!

پس بیش از این مزاحم نمیشم و شما رو با افتخاراتتون تنها می‌گذارم.

نکته: این بحث از نظر بنده تمام شده هست. اگر اوقات گرانبهاتون رو گرفتم عذر تقصیر دارم.

دد

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ایلیا جان بهتره از کلمات بهتری استفاده کنیم این حجم از عصبانیت چرا ؟

بنده جا نزدم و فرار نکردم !

اگر میموندم و لیدری میکردم میشدم تشنه ی قدرت و اگر میموندم و پلیری میکردم میشدم آدمی که به خاطر لیدر نبودن قهر کرده و به تیم لیدری کمک نمیکنه ، اگرم کمک میکردم میشد داستان سرور پیش ، عقل سالم میگه اگه برای خودت احترام قائلی باید در اینجور مواقع ترک کنی ...

بنده قصد داشتم تیم های جنوب غربو جمع کنم ولی بهم گفتن نیازی نیست ، حالا که من رفتم میگید چرا این کارو نکردی ؟ اون موقع که بودم چقد حمایت شدم برای این کار و چقد کمکم کردید که این اتفاق بیفته ؟ متاسفانه یکی از علت هایی که از این ساید رفتم همین تصمیم های لحظه ای و هوش هیجانی پایین افرادی بود که به زعم خود تیم تشکیل دادن تا سایدو از چنگال بنده در بیارن ...

پ.ن : مقصر تمام مشکلات جنوب غرب یوسف بود که خب یوسف رفت الان مشکل چیه ؟

پ.ن : به جای اینکه با چند اکانت یک پست بزارید ، با یک اکانت درست پست بزارید !

یا حق

یوسف

• شما جنوب غرب رو ترک نکردی که

پرتت کردیم بیرون

دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی

مشکل جنوب غرب دقیقا شما بودی

دفعه بعدی اسم جنوب غرب رو خواستی بیاری دهنتو آب بکش لطفا

کلا از خودت ۱۰ تا بازیکن داشتی؟

هرچی ایراد دار و مشکل دار مثل خودت بود

میخواستی بیاری تو جنوب غرب

الان امیر حدادی داره میاد که هر تراوین بازی میشناسه

البته شما سوابقت به این داستانا قطع نمیده و نمیشناسی

ولی به فرش شما جنوب غرب بودی

امیر حداد مغز خر نخورده بود که بیاد بازی کنه

ضمن اینکه در پینوشت میخوام بهت بگم که

پ.ن: لطفا غذای مونده نخور

• علیک سلام عزیزم

باشه شما پرتم کردی بیرون اینو به رزومه ی خالیت اضافه کن :دی

اون زمانی که من جنوب غرب داشتم بازی میکردم شمال غرب بودی درسته ؟ پرهام انجل سابق پرهام گرین جدید ؟ من همیشه با وضو وارد جنوب غرب میشدم آب کشیدن دهن که چیزی نیست :دی

قربونت برم تو پست قبلیم اشاره کردم تیم هایی مثل ربلز ، تایگرز ، کلاهبرداران ، تگزاس ، کاپیتان و کلاغ ها رو دعوت کرده بودم به جنوب غرب ، دقیقا اینا رو ایراد دار و مشکل دار مثل خودم میدونستی که بهم گفتی چرا داری کل سرورو میاری جنوب غرب وگرنه که جا اینکه جلوم بمونی کمکم میکردی اینا بیان جنوب غرب و یه ساید قوی و یکدست و یکپارچه تشکیل بدیم ...

یا حق

یوسف

• زمانی که وارد کنفدراسیون می شوید ( ورود اکانت به اتحاد ، ورود اتحاد به کنفدراسیون ) تا ۱۲ ساعت نمیتوانید از امکانات کنفدراسیون استفاده کنید ( دریافت نیروی کمکی+دریافت منابع )

یکی از دوستان این پست رو ارجاع داده بود و من مشاهده کردم. و از اونجایی که سرور قبل تعدادی اکانت دچار خسارت های غیر قابل جبران به دلیل این قانون شدند لازم دونستم که توضیحی بدم. امیدوارم که ادمین مشاهده کند و مد نظر قرار دهد.

در ترواین دات کام محدودیت زمانی برای دریافت نیروی کمکی ودریافت منبع بعد از ورود به اتحاد/کنفداراسیون وجود ندارد [1]. قانون 12 ساعته مربوط به خروج از اتحاد و بازگشت نیروهاست [1]. تنها محدودیتی که بعد از ورود به اتحاد وجود دارد بونوس اتحاد هست که مدت زمان غیر فعال بودن آن بستگی به سطح بونوس دارد [2].

البته لزومی به اجرای یک به یک قوانین تراوین در اسپیدترا وجود ندارد. ولی اگر زمانی اکانتی به هر دلیل مجبور به جابجایی اتحاد شود با وجود این قانون اکانت میتواند بدون هیچ دفاعی تحت اتک قرار بگیرد.

مراجع:

[1] https://support.travian.com/en…60571-alliance-confed-nap

[2] https://support.travian.com/en…00060369-alliance-bonuses

• درود یوسف عزیز

الان عقل سلیم فعال هست یا نه؟

بحث اصلا شخصی نیست و

هر اسم یا لقبی یک حرمت و فلسفه‌ای داره و به نظرم محافظین جنوب غرب برازنده اعمال فعلی شما نیست.

مسئله اصلی عملکرد شما بوده که طی بازه طولانی روند نزولی داشته و موجب کاهش اعتبارتون شده.

اینکه چرا به شما گفتم نیازی نیست تیم تشکیل بدی دلایل بسیار ساده‌ای داشت!

1- شما کل پیش شماره‌های تراوین باز 091 رو به گروه اضافه کردی و با مظلومنمایی و بیانیه سرور اخر میگی بیاید اسدبلیو!! :|

2- و اینکه همکاری خودم رو با شما اعلام داشتم، گفتم شما بمون هرکی جنگ داخلی راه انداخت با همر بالاسرشم.

منتها وقتی شما با کمبودها مواجه شدی ترجیح به حفظ احترام خودت دادی و برای ترک وطن بیانیه رسمی نوشتی. Yusef not found #404

در آخر هم کسی اینجا اعمال دیگری رو کنترل نمیکنه و حتی اگر بنده به شما بگم نیازی نیست تیم تشکیل بدی، شما همچنان می‌تونی تیم خودت رو داشته باشی.

اینکه شما اصرار برای دریافت مقام دولتی در سایدی که به مدتی مدید دچار جنگ داخلی بوده دارید به تنهایی کافی نیست و باید در مرحله اول بر اساس شایسته سالاری داخل بازی و در مراحل بعدی دیپلمات‌های خوب این ساید سنجیده بشه که در نهایت میتونید برید سراغ 3 باس مرحله آخر!

برای شما مثال از یک منبع غیرواقعی بیان میکنم بلکه درک بهتر و ساده تری از مطلب داشته باشید.

اگر فیلم مشهور Avatar رو به خاطر داشته باشید، حتما دیدید که جیک سالی چگونه با شکار Toruk maktu ریاست بومیان پاندورا رو به عهده گرفت و به جنگ رفت ...

بنده هم از شخص شما نه مقامی طلب داشتم، نه التماس کردم بمونی، نه گفتم بری. کلا کاری با شما نداشتم.:)

توصیه می‌کنم مشکلاتتون رو خودتون حل کنید و در این خصوص به هیچ وجه من رو کوت نکنید!

در کل سیاستی (ضعیف) که همراه با عمل (متوسط) باشه رو به سیاست (متوسط) همراه با عمل (ضعیف) ترجیح میدم و امیدوارم شما هم همین امر رو بنای بازیتون قرار بدید.

در جواب پ.ن: الان مشکل گلده که اونم تقصیر یوسفه خراج نمیده

در انتها هم براتون آرزوی موفقیت دارم

ارادت

*********************************************************************************************

اما در نظر کلی گویا این سیستم جهت افزایش کار تیمی اکانت‌های اصلی (و نه مولتی) و حق نظردهی 3 اتحاد دیگر (دیپلماسی) مهیا شده که بعید می‌دونم بهره ببریم.

دوستان یک مورد دیگه هم بود که بنده فراموش کردم که در خصوص چراغ خاموش و ... میتونه موثر باشه اگر به درستی استفاده بشه!

ایجاد پیشنهاد تجارت فقط برای هم‌اتحادی

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().