شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• سلام برادر بی نام و نشانه فیکی که دیروز اکانت ساختی.

من عمدتا ۲ بار حرفمو نمیزنم.

برای اینکه گوشتونو باز کنید میگم:

فرومی که باید بار فنی در روند سرور داشته باشه رو سرور پیش به گند کشیدید.

تاپیک اعلام آمادگی که باید کری مودبانه توش باشه رو به گند کشیدید.

اینگونه افراد هم میان برای یک تیم که حرفی برای گفتن داره شاخ و شونه میکشن

هرکسی که این روند پست و اینگونه افراد مضحک رو تایید میکنه مثل شما بی نام و نشان و رجز میخونه برای آن ای تیم قطعا تارگت اول آن تیم خواهد بود.

در حالت عادی شمال شرق اگر تصمیم به بازی داشته باشد بدون هیچگونه خصومت قدیمی با فرد یا هر تیم خاصی وارد بازی خواهد شد هر بحث و قهر و متای گذشته ای مربوط به گذشته میباشد و شرایط هر سرور فرق می‌کند و بر اساس شرایط سرور تیم شمال شرق تصمیم میگیره با کسی متا بکنه یا نکنه

دشمنی بکنه یا نکنه

اما من به عنوان یک پلیری که با اکثر پلیرهای شاخص ساید ها رفاقت دارم و در ارتباط هستم به شما عزیز عرض میکنم نه فقط ما بلکه با این طرز اخلاق و گفتارتان کاری نکنید از ۴ ساید تارگت بشید.

مجددا عرض میکنم:

هرکه دارد هوس کتک خوری بسم الله

ماهم به وقتش کتکامونو خوردیم هم زدیم.

از خوردن کتک عبایی نداریم بلکه هر سرور میایم تا از زد و خوردش لذت ببریم.

ارادت مند همگی

پ.ن: تیرداد تو دیگه کفن باید بپوسونی خجالت بکش از بازی کردن.

• هر کسی یک روزی تو فروم ثبت نام می‌کنه

این دلیلی بر فیک بودنش نیست

شما شماره تماس بده

من زنگ میزنم نام نشون میدم

۱۰۰ درصد میشناسی

یادم نمیاد بی ادبی کرده باشم نسبت به شما

و به همین خاطر انتظار نداشتم از شما

• با عرض سلام خدمت دوستان

آدم فروم رو میبینه اشک تو چشماش جمع میشه چه خبرتونه ؟ از هر ۱۰ تا پست ۹ تاش با اکانت فیکه

یکی از دوستای عزیز من به اسم حمید ( اکانت trigger سرور فینال ) به دعوت من قرار بود این سرور در ساید شمال شرق ثبت نام کنه ، دیروز اکانت فرومشو ساخته اما مدیریت تایید نکرده اکانت رو و گفته به خاطر اکانت های فیک اکانت جدید باز نمیکنه

کاری به فیک بودن یا نبودن اون اکانت ندارم اما امروز پست رضا گارد رو دیدم که کلی دیسلایک داشت برام جالب شد ببینم این حجم دیسلایک کار کی هست و دیدم اکثر اون اکانت ها امروز ساخته شدن و این باعث دلسردی میشه امیدوارم مدیر فروم قوانین رو رعایت کنه.

• یاسر جان

اولا من هیچ بی ادبی نکردم و اگر بی ادبی من رو ریپلی کنید ممنون میشم.

ثانیا مخاطب پست من پرهام عزیز بود که دوست دیرینه من هست و هم سرورهای کنار هم بودیم هم مقابل هم.

یک فلشبک بزنیم به پست پرهام:

من اینجا اسم شریف شمارو نمیبینم که خودتون رو مداخله میدهید.

ثالثا من اگر کسی بهم بی ادبی بکنه که هیچ توهین و فحش هم بده نمیام بهش توهین کنم.این رو از آخیل میتونید بپرسید زمانیکه اومد توهین کرد آیا کسی بهش توهید کرد در سرور 2 آی آر.

رابعا: 09138025747 بنده در خدمتم.

ارادت مند همگی

ویرایش:

ما بازکن‌های بی نام و نشونی هستیم

خودت میگی بی نام و نشونی.بعد من میام بهت میگم میشم بی ادب میشم آدم بده میشم اخ اخ پیف پیف.

=))))

• سلام و درود به دوستان عزیزم

می بینم که اساتید دارن مهیای یک سرور جدید میشن و بازار بحث و کل کل حسابی داغه! امیدوارم سرور هم همینجوری داغ داغ باشه.

میخوام دوتا مطلب رو عرض کنم خدمت دوستان.

اول: خیلی از دوستان عزیرم پیام میدن که آیا تیم تایگرز تو این سرور بازی خواهد کرد؟ و البته برخی عزیزان هم از تیم ما دعوت کردن که در کنارشون باشیم که ممنونم ازشون که ما رو قابل دونستن و دعوتمون کردند.

به عنوان لیدر تیم؛ همین جا اعلام می کنم که فعلا تیم تایگرز تصمیمی برای بازی در سرور آتی نگرفته و چنانچه بخواهیم بازی کنیم حتما تو فروم اعلام می کنیم.

دوم: دوست و استاد عزیزم آقا مازیار پستی گذاشتن که در مورد متای با امرداد صحبت کردند.

آقا مازیار اون بخش رو قرمز رنگ کردم که مشخص باشه.

عزیزم شما(به همراه ایرج عزیز)یک شب اومدین و با بنده و یوسف ریتالین جلسه گذاشتین و حرفتون این بود که ساید جنوب غرب(یعنی ما) و شمال شرق(یعنی شما) در درگیری بین دو ساید دیگه دخالتی نداشته باشیم و به ظاهر دنبال بالانس سرور بودین.

و دقیقا اون زمان جنوب شرق(تیم امرداد) زیر فشار سنگین حملات شمال غرب (یا همون آکسفورد برادرز) بود‌ و شما به شدت نگران این بودین که جنوب غرب هم با دوستانتون در جنوب شرق؛ وارد جنگ بشه و فشار انقدر زیاد بشه که جنوب غرب بزاره بره.

تو جلسه شما اصرار داشتین که دو ساید درگیر خودشون مشکلشون رو حل کنن و دو ساید دیگه هیچگونه دخالتی نکنن و همچنان بی طرف بمونن. ته ذهنتون هم طبق گفته خودتون این بود که جنوب غرب در پشت پرده با شمال غرب متا کرده ولی علنی نمی کنه. ماهم گفتیم که موضعمون مشخص هست و دوست نداریم بالانس سرور بهم بخوره.

و البته که در جواب سوال بنده شما فرمودین: ((دیگه از ماها گذشته چنین کارهایی که متای زیرزمینی کنیم و زیر حرفمون بزنیم و ....)).

درسته؟ اگر مطلبی رو جابه جا میگم بفرمایید.

فردای همون جلسه پلن شمال غرب روی جنوب شرق زده شد و در کمال ناباوری دفسازهای ساید شما (شمال شرق) وارد تاپ مدافعین شدند. تا چند وقت هم متا با امرداد رو گردن نمی گرفتین.

بعد الان می فرمایید امرداد درخواست متا داده و شما در جریان متا نبودین؟ شب قبلش جلسه گذاشتین که بی طرف بمونید و فرداش اکانتهای شما داخل تاپ تن بودند! به نظرم صداقت بیشتری برازنده شماست.

شخصا براتون احترام زیادی قائلم و همیشه با ادب و احترام از شما یاد می کنم و خطاب قرار میدم. اما اینکه فردای جلسه زیر حرفتون زدید و متای زیرزمینی شما یهو علنی شد برای همه عجیب و قابل تامل بود.

همان روزها بچه های جنوب غرب خیلی سعی کردند که بنده رو مجاب کنند که الان بهترین فرصت برای زدن امرداد هست و نباید بهشون اجازه بدیم نفس بکشند. اما این رفتار را به نوعی ناجوانمردانه دیدم و اجازه اتک ندادم. یوسف ریتالین و محمد دیابلو و ناصر کلاهبردار هم می توانند این موضوع را تایید کنند.

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: ادی همه پست ها رو لایک می کنی؟ نکن عزیزم.

پ.ن۲: ممکنه این سرور بازی کنار پرهام عزیز رو امتحان کنیم. خدا رو چه دیدی. شاید این بار بریم زیر پرچم سیاه تروریسم در منطقه خاکستری!

پ.ن۳: باگ پیدا کردین بگین. تک خور دشمن خداست!

پ.ن۴: گذشت زمان چیزی را تغییر نمی دهد. فقط حقایق آشکارتر از قبل متبلور می شوند.

• اشکان جان اون سرور پروندش بسته شد تموم شد رفت هم شما لذتشو بردین از بازی هم ما حالا کاری نداریم اولش اومدین گفتین 1به3 میزنین همه رو بعد برعکسش 3به1 کردین رو ما:d

در مورد چیف دیفالتت هم با اون وضعیت لانچ ها که گشاد گشاد بود من گفتم چیفرا اینسرت میشه که نشد بعد توو اون تایم سرور gb gs شما 16 بود فک کنم یعنی اون جی بی اس و واسه قشنگی زده بودی؟ :d

در مورد دیوار شدنمونم نمیخواد قضیه رو باز کنیم که کی آمار داده بود تارگت لو رفته بود

شما گفتی واسه پلن که تایم زیاد باشه واسه اینسرت و دف من گفتم سرعت 1.5 ایکسه تفاوت زیادی با 1 نداره وگرنه که در مورد شارژ تروپ و تولید منابع 2برابره در مورد گندم هم چیزی که توو اسپیدترا زیاده گندمه سرور 10 ایکس باشه یا نرمال کسی به مشکل گندم نمیخوره

پ ن:ما تا الان واسه این سرور نه گروه زدیم نه تیم جمع کردیم نه به کسی وعده گلد و وی پی اس دادیم داریم بررسی میکنم ببینم با تیم بیام یا تکی با تیم باشیم به خاطر بچه ها و مصالح ساید مجبوریم خیلی جا ها کوتاه بیایم تنها که باشیم دست و بالمون بازه

دوستان یکم خلاقیت به خرج بدین یه اسمی واسه تیمتون پیدا کنین ne team یعنی ne متحد و یکپارچه که همه ان ای بازا کنار هم باشن نه اینکه الان فقط دوتا تیم هستین شاید دوتا تیم دیگه هم اومد ان ای با شما نخواست زیر یه پرچم بازی کنه

• اقا چه سروره داغی شده😆

همه دارن میریزن رو هم چراا؟🤪🤪

خواستم اعلام کنم که ساید مشخص شده!!!

N E

🤘

پ.ن: نمیدونم ...جادوگر منظور من بودم یا ...

ولی امیر حسین جان از سمته من نیست اون ایدی🤪

• سلام و عرض ارادت

والا به نظرم نصف ماجرا رو گفتید.

تو اون جلسه چندبار از شما سوال شد که چرا جنوب غرب به جنوب شرق اتک میده پاسخ این بود که تعدادی بازیکن سر خود اینکار رو‌میکنن و‌ جنگ‌اتحادی نیست اگر درست یادم باشه تو فروم اون سرور هم‌ همین مطلب از طرف لیدرهای جنوب غرب مطرح شد حالا واقعا شما انتظار داشتید این حرف رو ما قبول کنیم؟یعنی واقعا لیدرهای بزرگی‌مثل شما چندتا پلیر رو نمیتونستن جلوش رو بگیرن؟

واقعا تو اون جلسه پاسخ اولین سوال ما که این مطلب بود با صداقت داده شد؟

دقیقا بعد از جوابهای دو پهلوی شما تو اون جلسه و‌عدم صداقت در گفتار دفاع به اس ای ارسال شد

• مازیار خان سلام عرض شد

بنده اون سرور یکی از پلیر های ساید جنوب غرب بودم خواستم مطالبی رو عرض کنم خدمتتون:)

اولا اینکه شما به نظرم تعیین کننده ترین فرد اون سرور بودید.

اون سرور اما موضوع این بود که آمرداد اعلام کرده بود میخواد هرجور شده هتریک کنه و انصافا تیم بزرگ و خوبی تشکیل داده بودن و مابقی کسایی هم که توی آمرداد نبودن طبیعتا اومده بودن حال آمردادو بگیرن ^^

اما عجیب اینجا بود که آمردادی که با اون همه ادعا و اون تیم خفن اومده بود و تو فروم رسما اعلام کرده بودن همه رو میزنن به روز 50 سرور نرسیده واسه کمک سمت یک ساید دیگه دست دراز کردن که این خودش یه پوینت منفی بود برای اعتبارشون به نظرم;)

اما در نهایت شما آمرداد رو از اون مخمصه نجات دادید و جلوی حذف تعداد زیادی از پلیر هاشونو گرفتید و بلافاصله بعدشم که حریف اصلی شون از سرور رفت و همه جوری مسیر رو براشون هموار کردید.

طبیعتا بعد از حذف جنوب غرب زمان این بود که آمرداد بدهی اش به ساید شما رو ادا کنه و حداقل واندر مشترک مرزی تون رو 100 کنید یعنی این کمترین استحقاق ساید شمال شرق بود. :/

اما در کمال تعجب بلافاصله بعد از حذف جنوب غرب شما هم تمام اکانت هاتون و حذف کردید تا واندر مرکزی ساید جنوب شرق 100 بشه و تمام اعتبار این موضوع به آمرداد برسه.

یعنی عملاً نقش جاده صاف کن آمرداد رو شما داشتی اون سرور و شمال شرق هیچ سودی از مواضعی که شما اتخاذ کردی نبرد.

من خیلی دوست دارم حداقل علت اون حذف آخر کار رو بدونم

اگر دوست داشتید با گذشت دو سال بعد از اون سرور حداقل علتشو بگید^^

خیلی مخلصیم <3

• چه روزگار غریبیست

مدعیان تیم افسانه ای آمرداد، هر روز میان شلنگ تخته میندازن توی فروم

حالا ما هیچی نمیگیم، میان تیکه هم میندازن

به چی مینازید دقیقا!؟

به ۳ هفته روپایی زدن ان دبل (آکسفورد) با اس ای (آمرداد) مینازین!؟

دژکولیایی (به قول خودتون) که کول کرده بودن اس ای رو ببرن اونور تشک خاک کنن؟

یا

سو استفاده از باگ

اینسرت کردن اتک های سیم سکند!؟

یا

باگ تک هیرو زدن به دف ۶۰ ۷۰ ک و ریپورت گرفتن

یا

متای زیرزمینی با ان ای و دف شبانه گرفتن از ان ای زمان تحت فشار بودن از طرف ان دبل!؟

یا

تهدید و فشار آوردن به ادمین!؟

یا

سواستفاده از باگ منابع و نیرو و همر باگی ساختن و منابع آنلیمیت!؟

یا

اتک روی همر من با دیتا گرفتن از اک جانشین!؟

یا

اتک روی اس دبل با همرهای باگی مثل ترکسس و چنتا همر باگی دیگه!؟ که چنتاشون پانیش سنگین خوردن و شو شدن

اگه اون زمان سورنا نمیگفت بازی جوانمردانه اینه که الان اتک ندیم به اس ای، و بی طرف باشیم که طومار افسانه ها توی ۱ ماه اول پیچیده میشد میرفت، حداقل ۱۰ تا همر جنگی لب مرز اس ای استندبای بود.

تنها درگیری اون زمان اس دبل با اس ای به خاطر دهکده ای بود که توی خاک اس دبل زده بودن و وقتی اس دبل با دیپلماسی جلو رفت، گفتن همینه که هست میتونید بزنیدش! خب اس دبل اقدام کرد صفرش کنه، دیدیم چند اکانت ساپورتش داخل خاک اس ای هست که دف میده بهش و عقل سلیم حکم میکنه اونارو باید بزنیم اول و بعد اینو صفر کنیم، نکنه انتظار داشتین بیایم هی نیسان آبی بکوبیم به اون تک دهکده و شما هر هر بخندین!؟

به نطرتون توان جنگی اس دبل اونقدر بود!؟

همر ناصر کلاهبردار رنک ۲ بود، پارسا لاقنچر رنک ۳، جنگی من رنک ۴، همر محمد ویچر بود، همر هون امیر اسپاور زیر ۱۰ بود و از همرهای رنک زیر ۱۰، ۷ ۸ تاش داخل اس دبل بود.

البته اونجام اگر اس دبل با اس ای درگیر میشد بازم ۲ به ۱ نمیشد روی اس ای، چون ان ای رو حیاط خلوت کرده بود و میشد ۲ به ۲

این آمرداد بود که ۲ به ۱ داشت دف میکرد جلو ان دبل

توی جلسه سرور هم قرار بر این شده ۲ ساید دیگه وارد جنگ اس ای و ان دبل نشن (همون چیپس و ماست معروف)، ولی یه سایدی زیرخاکی دف میفرستاده (همون از ما دیگه گذشته معروف)

گفتیم چطور دیوار کردین ان دبل رو؟

گفتن تدابیر خفن چیدیم و همر سازها موظف شدن دف بکشن و ... :)))

باز دمش گرم اون پلیری که آمار اکانت منو داده بود بعد از ۵ ۶ ماه اومد گفت و شجاعتشو داشت، ولی بعضی از لیدرهای اس ای اون زمان میگفتن آمار همرت و دفشو داریم و با گندم خورش آمار در آوردیم!

همری که واحه نداره اصلا و مسلما

همری که حداقل ۲ ۳ ک اسکات از هفته ۲ روش پارک بوده.

پیدا کنید پرتقال فروش رو ...

* تجربه ثابت کرده هر افسانه ای کلی دروغ و زد و بند پشتش بوده و هست و خواهد بود، افسانه ای نباشیم، عادی باشیم، روی آب لازم نیست راه بریم.

• سلاام بر بزرگواران

خب همونجور که از شواهد و قرائن مشخصه NE شلوغ شده حسابی و امیدوارم ۳ به ۱ کنید رو ما

من به شخصه ترجیح میدم:

۵ برابر خرج کنم و ببازم ولی همر و دفم ترشی نشه

۷۲ ساعت بیدار بمونم و همر لانچ کنم و دف جابجا کنم و گندم تامین کنم ولی همر و دفم ترشی نشه

حاصرم از یه حریف قلدر کتک بخورم تا اینکه یه نوووب سگ رو فارم کنم

پس خواهشا ۳ به ۱ کنید رو ne که ما با یه حریف قلدر رقابت کنیم تا یه نووووب.....

• نکن برادر من نکن الان کری میخونی بعد شبا خودت میخوابی ما رو به چخ میدی :(

S3Rd2 2010 : Saeed-69 (Ariana ==> Tigers) meta winer

S2Rd3 2011 : V4R (Vals ==> ValAce) meta winer

S14Rd1 2012 : V4R (Classic) winer

-----------------------------------------------------------------------------------------

S2Rd1 2016 : CONSTANT!NE (Elders) winer

S1Rd4 2018 : ZSZSZ (Swans ==> AmordaD) winer

• به عمو قناد روزنامه نگار دیروز و مفسر نظامی امروز !

حالت چطوره؟!

هنوز که دز بالا میزنی فدات شم و کم مونده تو پستت بگی جنگ اوکراین و نزدیک بودن حمله چین به تایوانم تقصیر امرداد بوده و

قبل از اینکه شروع کنم برو این پست رو بخون

نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

دقیقا منظورم شما بودی که فهمیدم بعد دوسال پیشرفت که نکردی هیچ پس رفت هم کردی پس برای چی باید بیام وقتمو با تو تلف کنم که حتی نمیدونی

اینسرت اتک سیم سکند رو زاوش رو حمله ویانا زد و کاتاهای ویانا اینسرت شد ما نزدیم

بقیه مورد هاتم مثل این موردت چرت و پرت و تراوش ذهنی یه کتلت شده بیشتر نیست

ما با 50ک دف ان ای یه ساید ان دبیلو رو فرستادیم رفت اما شما با 4 میلیون دفی که از علی و شمال غرب گرفتید تشریفتون رو بردین ، در این حد که علی میگفت اینا واقعا بی عرضن من 4 میلیون دف بهشون دادم اما یدونه از همرهاتونم دف نکردن :) پس مهم نیست که دف میگیری یا دف نمیگیری کمک میشی یا کمک میکنی مهم اینه که باعرضه باشی و بازی بلد باشی

در ضمن دوووووزت دارم عزیزم انشالله بیای باز بزنیم همر رنک چهار تو کتلت کنیم

بوس بده ...

• ادم سکوت میکنه ولی خب بعضیا رو نمیشه نشست و نزاریشون رو رخت

خب بریم یه برنامه ببینیم

6435-316152-964-jpg

6436-img-20220518-215327-194-jpg

این رنک چند بود؟:/

یادم نی دقیق .یه حساب کتاب کنم ببینم چندتا همر رنک دار بود که از ده تا ۱۲ تاش اس دبلیو بود؟

۱۲ تا همر زیر ۱۰ داشتی و تهش پخخخخخخخ ^^

اره داداش کره زمین رو ما گرم کردیم

ماریوپل اوکراین هم‌ما زدیم

اون زخم روی صورت کینگ کنگ هم کار ما بوده

جونوم براتون بگه که عزیزان ۲۱ اکانت از شما بن شده بعد ما باگ زدیم؟

شمال غرب پلن سنتکام رو سیم سکند اینسرت میکنه بعد ما شدیم قاتل بروسلی؟

عمو قناد قشنگم اولین کصافط کاری سرور رو‌ شما کردین که همزمان که با شمال شرق صحبت میکردین یه اتحاد کامل جدا کردین (لویال)و بهش دف دادین

انتظار داری مازیار یا مملی بگه وای مرسی عمو که لویال رو جدا کردی بیا با هم واندر صد کنیم ^^

شما با ۱۲ تا همر رنک دارتون دارین اتک میزنین (mkmj alizking) یه اتحاد فول که قصد اند گیم نداره و فقط جنگی اومدن هم از شمال غرب داره میزنه .لویال هم جدا کردین و .... شما جای مازیار بودی وا میسادی بالای گود که اینا امرداد بزنن بعد برن سراغ خودش؟نه اتفاقا ایشون سیاست داشت و بهترین تصمیم گرفت

بی عرضه سیاسی شما بودی داداش

شمایی که سه تا تیم توی جنوب غرب بود و عرضه مدیریت نداشتی .یه اتک میومد کل جنوب غرب شخم میخورد بعد دف کجا بود؟اکانت شما سورنا لاقونچر و ناصر گلم :D

بی عرضه شما بودین که از ۱۲ تا همر زیر رنک ده استفاده نکردی و فقط یه فیدر مارانلو و کپ اشکان سر لشکر زدی .یه ده تا هم خود زنی کردی و رمزاتون لو رفت و خودتون به خودتون زدین

بیشتر زدی لینک بده:P

اره داداش قناد لینک جاسوسی همرت رو‌ هنوز دارم

عکس همرت بده تا بهت لینک جاسوسی بدم

شخم زدن سرورای قدیم جالب نیست

ولی خب هرچی بیشتر باز کنی بیشتر برات باز میکنم

همین امرداد شمارو ۲/۵ زد

دوتا ساید کامل به همراه لویال ....۲/۵

من جای تو بودم اینجور خورده بودم سرمو بالا نمیاوردم

شاد و خندون باشی قناد رنک دار من :P

سعید ملّا:love:

• استاد چرا اینقدر برآشفتی خخخ

به جز اتک سیم سکند بقیشو قبول کردی دیگه!؟؟

کتک خور ان دبل

که اومد ننه من غریبم بازی کرد توی فروم

بعد باگ زد و با همر باگی اتک میداد دیگه باید لاگ اوت کن بره از فروم.

طرف اومده گفته با جانشینی اومدم روی اک و آمار دادم باز میگی همرتو زدیم!

این عکس رو یادته!؟ یادم نیست دقیق کدوم رنگ رو انتخاب کردی برات ارسال کنم.

• استاد واقعا نمیفهمی یا نمیخوای بفهمی!؟

فکر کنم حد لازم آی کیو رو داشته باشی برای درک این موضوع که اگه باگ میزدیم در نتیجه چند میل دف روی هر همر بود مثل اس ای و همه پلنای باگیتون دیوار میشد.

اون اکانتهایی که از اس دبل پانیش خوردن، آخر سرور بود و هیچکدوم توی تیم تایگرز نبود.

یکی مثل علی زدکینگ باید بیاد بستنی تعارف کنه بهتون دیگه، وگرنه عمو قناد چیزی دیگه نداره براتون

حد فروم نویسیتون همینقدره.

• احتمال حضور ما هم هست ( فعلا من و دانیال) امیرعلی هم زنش بزاره بازی کنه میاد :دی بردیا هم داره زن میگره عروسیش تو تایم کتیبست ولی اونم میاریم

همه تحت عنوان یک اکانت دف ساز هجومی :دی چون تایم نداریم بازی میکنیم و به صورت تیم حضور نداریم ..

پ.ن۱: ساید معلوم نیست

پ.ن۲: جدیدا همه دارن زن میگیرن؛ یکیم یه آستین برا ما بزنه بالا :دی ترجیحا بابا کارخونه دار:دی

پ.ن۳:دانیالم تو پروفایلش زده این رل خدا کنه این دیگه بگیر نباشه

پ.ن۴: شاید لیدر بعدی NE - SE ما باشیم :دی شایدم ...NW

• سلام دوست عزیز بروی چشم

اون سرور کذایی من اصلا قصد بازی نداشتم از سال 91 هم تراوین رو بوسیده بودم و گذاشته بودم کنار چون من تراوین بازی نمیکردم برای تعداد کاتا و گرزی هدف بنده تقویت روابط عمومی و برخورد با انسانهایی بود که تو بازی دیگه نقاب دنیای واقعی رو کنار میذارن و خود واقعیشون رو نشون میدن بعد از چند سرور درسی رو که میخواستم از تراوین گرفتم و خداحافظی کردم در اون سرور 4 5 نفر از دوستان کلاسیک باز قصد بازی داشتن من فقط قرار شد برای کمک در سیاست در خدمتشون باشم حتی اکانت هم بالا نیاورده بودم تا اتفاقاتی باعث رفتن ایدین از سرور شد و بنده به عنوان لیدر انتخاب شدم بعد از اتکهای اکسفورد به امرداد دوست خوبمون حسین رپر عزیز جلسه ای با من و ایرج گرامی گذاشتن که امرداد تو این سرور تنهاست و.....شما با ما متا کنید که پاسخ ما منوط شد به صحبت با ربعهای دیگه.

اولین صحبت ما با ان دبل بود که کاملا صادقانه به ما گفتن ما امدیم امرداد رو بزنیم شما هم یک گوشه بشنید و وارد جنگ نشید تا اینجا یک ربع با یک ربع درگیر بودن و عملا ارتباطی به ما نداشت.

صحبت بعدی با اس دبل بود و این سوال که ایا شما امدید امرداد رو بزنید پاسخ منفی بود ولی وقتی سوال شد که وقتی ان دبل با اس ای درگیر هست چرا شما به اس ای اتک میدید؟پاسخ این بود که بازیکنها لب مرز درگیر هستند و سرخود اتک میدن و ما نمیتونیم جلوی این اتکها رو بگیریم فکر کنم ای کیو بالایی نخواد که کسی متوجه بشه معنی این حرف چیه!!!

بعد در ربع خودمون متا با امرداد مطرح شد که متوجه شدیم ربع ان ای هم بازیکنها امدن که امرداد رو بزنن با توجه به اینکه تو اون مقطع ما ضعیف ترین ربع بازی بودیم که 40 روز اول سرور فقط صرف درگیری داخلی شده بود دو راه پیش رو بود:

1.متا نکردن و کنار نشستن و منتظر موندن که دو ربع غربی بعد رفتن امرداد بیان سمت ما به احتمال زیاد.

2.متا کردن و حفظ امرداد در سرور و دور کردن حملات بعد پیروزی غرب بر جنوب شرق و بالا بردن احتمال برد ان ای

طبعا به نظر بنده و بقیه دوستان گزینه دوم منطقی ترین گزینه بود.

اما مطلبی که خیلیها دارن مانور میدن روش موندن لویال و نزدن کامل لویال با تمام قوا بود این هم هر کسی که اندک تفکری بکنه متوجه میشه وقتی دفاع از اس دبل و اندبل روی لویال جمع شده چرا باید با تلفات زیاد این اکانتها حذف بشن؟و دفاع برگرده روی اون دو ربع؟

بماند که حتی همون وقت ما با بچه های لویال جلسه هم داشتیم حتی با دوستان خوبم مهدی عشقی و وحید پارتیزان در منزل بنده صحبت کردیم در مورد مسایلی که نیاز به ذکرش نیست و اینها چیزهایی هست که تمام این سینه چاکها اصلا ازش اطلاع ندارن.

در نهایت بعد حذف غرب مجدد دو راه برای ما مونده بود.

1.حمله با جنوب شرق به باقی مانده بازیکنهای لویال در شمال شرق.

2.جمع شدن شمال شرق و شروع جنگ با امرداد(از ابتدای متا قرار بر این بود اگر دو ربع دیگه حذف کردن ما واندرهای مرکزی هر ربع را بالا بیاریم و اتک به هم بدیم که همرها و دفاعها ترشی انداخته نشه و لینک بگیرن همه)

در مورد اول اکثر بچه ها به خاطر تنشهای که با لویال پیش امده بود موافق این اتحاد نبودن.

مورد دوم هم هیچکس راضی به اتک زدن از ربع دیگه به اکانتهای داخل شمال شرق نبود.

در نهایت در یک جلسه که همه اعضای اتحاد اریانا در اون بودن با رای اکثریت قاطع بازیکنان رای به حذف دادن و علی رغم میل مقامات اتحاد و به خاطر احترام به رای اکثریت اکانتها از سرور حذف شدن.

امیدوارم پاسخ کامل بوده باشه

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

تراوین امروز با تراوین گذشته خیلی فرق داره . فقط از جنبه ی پلیر بهش نگاه کنیم متوجه میشیم که به زور کل تراوین ایران 1000 پلیر هم نداره ! تو هر سروری هم که ران میشه نهایتا هر ربع 70 نفر به طور میانگین ( با ارفاق ) پلیر داره . زمانی که ما تیمو ساختیم به ضعف نظامی خودمون آگاه بودیم و سعی کردیم با تکیه بر سیاست ضعف نظامی خودمونو پوشش بدیم . اما ساخت یک تیم و یک ساید کار یه شبه و دو شبه و یه سرور و دو سرور نیست . کار یه نفر و دو نفرم نیست . باید یه تیم پشت این قضیه باشه که اول از همه بتونن به همدیگه احترام بزارن و بعد صبر و حوصله داشته باشن .واقعیت اینه اگر قرار بود جنوب غرب این سرور در حد و اندازه ی ساید های دیگه بشه باید تیم های محافظین ، تایگرز ، کلاهبرداران ، کاپیتان و پلیرهای خوبی مثل تگزاس و ویچر و ... یکی میشدن . کاری که میخواستم برای این سرور جنوب غرب بکنم ولی خب ...

بحث رفتن نیست بحث اومدنه ! با رفتن هیچی درست نمیشه بلکه با اومدن و حوصله کردن و بالابردن صبر درست میشه ! مشکل اینه پلیر ها و لیدر های جنوب غرب نمیتونن همدیگه رو تحمل کنن ! یه خاطره ای یکی برام تعریف کرده بود ، گفتنش خالی از لطف نیست اینجا، میگفت اولین باری که رفتم دیسکورد فلان تیم ، دیدم یه جوری صحبت میکنن که انگار همه یه چی زدن و اومدن تو دیسکورد ، اونجا من ترسیدم و گفتم اینا که به خودشون رحم نمیکنن قطعا به ساید های دیگه اصلا رحم نمیکنن ... امیدوارم متوجه منظورم شده باشی ;)

پ.ن : sarbazne من که میدونم کی هستی ! فقط چطور روت میشه منو ریپلای کنی چنین حرفی بزنی ! یکم برگرد عقب و دوره کن ببین خجالت میکشی یا نه ...

پ.ن : پرهام جان من که تو پست خودم گفتم شما لیاقتت بیشتر از منه . جنوب غرب هم که این سرور دست خودته . ایشالا ازت لیدری یاد بگیرم .

سرور پیش که خودتم لیدر بودی با حسین رپر عزیز کلونی کتیبه ها رو هم خودتون مطرح کردید .پس یه جور صحبت نکن که همه فک کنن تو هیچ کاره بودی تو ساید ، پلیر ساده که ام ام نمیزنه ؟ میزنه ؟ همه چیو ننداز گردن من و علی گردنمون شکست :دی

راستی مگه تشیع جنازه سامان بدبوی نرفته بودیم ؟ اون کی بود خاک کردن پس ؟ :دی نیما مسترزو با سامان میخوای سوار یه تاکسی کنی ؟ :دی

پ.ن : ایلیا نگران نباش هرجا به مشکل بخورن میندازن گردن من :دی مثلا میگن یوسف تقصیر داشت که رفت :دی

پ.ن : بحث در مورد گذشته واقعا بی فایدست به نظرم رها کنید این بحثو ...

پ.ن : از مدیریت تقاضا دارم سیستم بن آیپی برای فروم بزاره :دی

پ.ن : این اکانت های فروم جدید چرا همشون شبیه هم پست میزارن :دی

یا حق

یوسف