نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• آخر شبی انقد نخندونمون

خیلی خوبی اگر برای دستبوسی پیشوای جهانیان بیای

مقام اوا براون رو برای تو در نظر می‌گیریم

عزیزم سروری که ازش صحبت می‌کنی سرور ۲ راند ۱ هست که اکانت Leo با ۳ کتیبه بن شد

عدل ومپایر امد با تیم پیشوا متا ببنده

که شخص سامان بد بوی متا رو رد کرد

تو اون سرور ساید جنوب غرب از ابتدا جنگ داخلی داشت ۲ اتحاد به ۱ اتحاد

کل چیزی که ما برداشتیم یه مرتاض کوچیک بود که همون هفته اول کتیبه باش رکورد دفاع زدیم

فعلا با توجه به اینکه ویسا دست دوستای قدیمیته

شرفتم گرو رفیقاته

به نظرم شرفتو از دوستات قرض بگیر برا ۴ نفر دیگه بفرس ادعاتو ثابت کن

مگه نه تهمت زدن و چرت و پرت گفتن به اندازه یاوه بافی های شما همینقدر سادست

ضمننا تری دات اون سرور خیلی ساده با رد متا پیشوا رفت رو حذف

زئوس هم که کلا بن بود

از قدیمی بودن میگی

دوستات به جات قدیما بازی می‌کردن؟؟؟

فقط دارم به پیامات میخندم

• چـــی مــــیگی؟ چرا انقدر شلوغش میکنی؟ یکی ندونه فکر میکنه اینجا تو مظلومی و ما داریم هی بهت تهمت میزنیم. خیلی خوب شلوغ میکنیا. خوراکه این پوشاکی های چهار راه ولیعصری که جلو مغازه دادزن استخدام میکنن هی داد میزنه بیا تو حراجش کردم. جوری داد میزنه هرکی ندونه انگاری جنس درجه یک فرنگی حراج کرده...

خب با این جمله ات هم که باز یه معذرت خواهی دیگه بدهکار شدین .

شما سوال پرسیدین شد سوال نه تهمت ولی ناصر وقتی سوالی میپرسه میشه تهمت ؟

مگه اون چیزی که در موردش همه اس ای ریختن سر ناصر که داری تهمت میزنی با این جمله شروع نشد که یه سوالی به ذهن من رسیده ؟

مگه تو واتس آپ جز این بود من سوال کردم که با اسکات زدین یا نه ؟

چطور میشه سوال های من تو فروم و واتس آپ میشه تهمت و سوال های شما میشه فقط سوال ؟

من برای سوالم تو واتس آپ محکوم شدم چرا تو فروم عذرخواهی نکردم بابت سوالم تو وات حالا خودت حکم بده .

تو پست قبل هم گفتم اسم اکانت ان دبل رو بدین که برای دف ناتار روی اس دبل اومده تو تاپ و ساعت ورودش به تاپ . اگر هم اسم اکانت ندارین و قبول دارین فقط یه تهمت زدین اسم ساقی که داره با موتور برای جنوب شرق جنس میاره رو بدین که بقیه هم بفهمن جنسش ناخالصی داری .

پ .ن 1 : مملی عزیز بهت پیشنهاد میکنم خودت رو مثل بقیه پلیرهای جنوب شرق خراب نکن چون هر چی باشه تو پلیر شمال شرقی

پ . ن 2 : مخاطب خاص تو حالا حالا سوژه خنده هستی و با توجه به پست هات معلوم هست هنوز بزرگ نشدی و تا بزرگ بشی باید زیر دست عموت باشی و نوازش بشی

پ . ن 3 : پرهام جان هفته دیگه میای و برد رو به متا دوستی تبریک میگی

آموزش برای بچه آبنبات دوست :

شرط بندی چیست و چه ارکانی داره ؟

شرط سه رکن اساسی داره

1- موضوع شرط

2- مشخص شدن مال یا هر چیزی که برای فرد برنده هست

3- انجام شرط

که حتما باید در شرط بندی به صورت دقیق گفته بشه

خب در مورد شرط بندی من و فرهاد

گزینه 1 - موضوع شرط بندی : آیا با اسکات زدین یا بدون اسکات ؟

گزینه 2 : در صورت درست بودن شرط ایمیل اکانت کلاهبردار برای فرهاد

( توضیحات با توجه به اینکه فرهاد هیچ گونه شرطی در صورت باختن مشخص نکرد قانونا شرط بندی باطل هست )

گزینه 3 : با توجه به اینکه قانونا شرطی وجود نداشت ولی من باز احترام به حرف خودم گذاشتم و گفتم ایمیل بده تا برات چنج میل کنم که فرهاد گفت نمیخواد .

تا اینجا مسئله شرط بندی تموم میشه و اگه فرهاد قبول میکرد و من ایمیل رو چنج نمیکردم میتونستی بیای ادعا کنی ناصر حرفی زده رو حرفش نمونده

و اما بریم سر جمله بعدی که داری روش مانور میدی که ناصر گفته پس حذف اکانت میکنم . اونموقع سربسته بهت گفتم این جمله من به خاطر مسایل داخلی ساید بود ولی انگار یا نمیخوای بفهمی یا واقعا همونجور که حدس زدیم هنوز سن و سالت به این چیزها قد نمیده . برای همین واضح توضیح میدم برات .

برای جریان کتیبه ها خیلی از بچه ها رو حذف بودن و چون دیدم دارن حذف میکنن و انگیزه ای نبود منم اکانت رو گذاشتم رو حذف و به فرهاد هم گفتم پس حذف میکنم . که بعدش خدا رو شکر شما اون پلنتون رفتین و اکثرا از رو حذف برداشتن و دوباره شروع کردن به بازی که قانونا منم از رو حذف برداشتم . این اتفاق رو میتونی هم از هم بازی های قدیمتون بپرسی تا بهت بگن هم از پست خودم بعد از پلن که بهتون گفتم با این پلنتون کاری کردین که من نمیتونستم بکنم و ازتون تشکر کردم

خب حالا یه توضیح بده کجای کار ناصر این بوده که رو حرفش نبوده که اومده تهمت میزنی مرد نیستم ؟ ببین به این جملات شما میگن تهمت نه همونطور که هم سایدی گفت به سوال کردن نمیگن تهمت .

راستی هر وقت پشت لبت سبز شد بیا حرف از مردانگی بزن . فعلا بیا آبنباتت رو بخور

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar: آموزش یه سری مسایل به بچه کم سن و سالمون که دنبال آبنبات بود ().

• درود مجدد

راند اول واندر ها زده شد

واندر خاکستری شمال غرب

همر زیبای کسری عزیز که با مشقت فراوان لانچ شد...خسته نباشید به ایشون

عقب افتادگی: 28ساعت

واندر مرکزی شمال شرق:

تشکر از بانو شریل با یادی از پارسای عزیز و سایر دوستان که کمک کردن همرای این اکانت حداقل بمونه رو اکانت و تلف نشه

یادم نیست روی چ سطحی خورد ولی فکر میکنم 34 5 بود که 40 ساعت عقب افتادگی میشه

واندر مرکزی جنوب غرب:

تشکر از آقا محمد رضای عزیز و خانمشون بابت این همر زیبا

این واندر هم 30 ساعت عقب افتاد

نمایی از اخرین تغییرات واندر ها

اختلاف واندر اول با واندر دوم 20 سطح(واندر شمال غرب فاقد زیرساخت برای 100 شدن هست و حداقل باید 40 ساعت استپ شه)

فاصله تقریبا 36 ساعت

پ.ن: یک سری پست رو میبینم یاد سریال دارک میفتم(با یادی از هومن کینگ رگنار)...همه ی ما داریم تو مسیری حرکت میکنیم که آدام از قبل برامون تعیین کرده...ما صرفا مهره هایی هستیم برای کامل شدن چرخه.

• ناصر جان من سعی کردم خیلی به این موضوع ورود نکنم ولی چون باز مجدد اسم من رو اوردید جواب میدم

درباره این موضوع من که میدونستم با اسکات زدیم و حتی قبل خواب در جریان لانچ اون بودم...به نظر شما برای من کاری داشت یه شرطیم من تعیین کنم که لواسونو به نامتون بزنم اگر اسکات نداشت؟مسلما نه...نمیخوام بگم بهتون لطف کردم ولی روی حساب احترامی که برای شما داشتم بهتون گفتم اصلا بحث رو ادامه ندید و نذاشتم صحبت ادامه پیدا کنه چون در جریان اسکات بودم.

بعدشم که من کمی تعلل کردم برای فرستادن اسکات شما به خیال خودتون بول گرفتید که اسکاتی نیست ...بعد که اسکات رو فرستادم گفتید یا ایمیل بفرستم یا اکانتو حذف میکنید.

علاقه ای نداشتم شخصا به این بحث ورود کنم ولی دیگه حس کردم کمی داره از دور انصاف صحبت هاتون خارج میشه و ما داریم بدهکار میشیم ...هر جایی از حرف من به دور از واقعیت بود شما اصلاحش کن

ارادت

• سلام مجدد، عذرخواهی بابت گرفتن وقت عزیزان، هیچکدوم بچه دوساله نیستیم، ولی دوسداشتم سوء تفاهمات برطرف شه

دوستانمون از اول سرور از هیچ کاری در جهت کثیفتر شدن بازی دریغ

نکردن

این همبازیمون یه توهینی به کل ساید کردند و بنده هم از طرف خودم جوابشون رو دادم

دیگه واقعا دو پست بعدی رو که کل خانواده، محل زندگی، عقده های کودکی، فهم و شعور و... من رو مورد عنایت قرار دادند رو بنده درک نمیکنم (خجالت میکشم اونارو ریپلای کنم;))

حق رو به من میدید

خیر حق رو به شما نمیدم، چه از نظر شروع کننده و چه از نظر کیفیت و کمیت توهین

پست علی رو با دقت هم بخونین میفهمین بی احترامیشونو نیاز به درک و شعور داره

خداییش نیاز به درک و شعور خاصی نبود^^

کی میای؟

هر وقت بگی:*

• ناصر جان من سعی کردم خیلی به این موضوع ورود نکنم ولی چون باز مجدد اسم من رو اوردید جواب میدم

درباره این موضوع من که میدونستم با اسکات زدیم و حتی قبل خواب در جریان لانچ اون بودم...به نظر شما برای من کاری داشت یه شرطیم من تعیین کنم که لواسونو به نامتون بزنم اگر اسکات نداشت؟مسلما نه...نمیخوام بگم بهتون لطف کردم ولی روی حساب احترامی که برای شما داشتم بهتون گفتم اصلا بحث رو ادامه ندید و نذاشتم صحبت ادامه پیدا کنه چون در جریان اسکات بودم.

بعدشم که من کمی تعلل کردم برای فرستادن اسکات شما به خیال خودتون بول گرفتید که اسکاتی نیست ...بعد که اسکات رو فرستادم گفتید یا ایمیل بفرستم یا اکانتو حذف میکنید.

علاقه ای نداشتم شخصا به این بحث ورود کنم ولی دیگه حس کردم کمی داره از دور انصاف صحبت هاتون خارج میشه و ما داریم بدهکار میشیم ...هر جایی از حرف من به دور از واقعیت بود شما اصلاحش کن

ارادت

فرهاد جان شما بگو شرط سر چی بود ؟

همین رو بگو کافیه

چون من دلیل اینکه گفتم حذف اکانت میکنم رو گفتم .

شما بگو من تو شرط بندی برای شرط بندی گفتم حذف اکانت میکنم یا چنج میل میکنم اگر گفتی حذف اکانت همین الان اکانت حذف میشه تو جمع هم گفتم اگر هم نه پس دم ... دوستت رو ببند که نیاد اینجا بگه ناصر مردانگی نداره .

هنوز سنش نرسیده بفهمه معنی حرفش چیه تو که میفهمی چرا نمیبندیش براش .

میاد حرف از مردی و مردونگی میزنه اینجا .

• فرهاد جان شما بگو شرط سر چی بود ؟

همین رو بگو کافیه

چون من دلیل اینکه گفتم حذف اکانت میکنم رو گفتم .

فکر کنم حرف من واضح بود ناصر جان

من با شما سر چیزی شرط نبستم چون میدونستم شما بازنده ی این داستانید ولی شما اصرار داشتی که یا ایمیل بدم یا حذف میکنی غیر اینه؟حرفی از مشکلات داخلیتون نبود

برامم مهم نیست اون اکانت بمونه یا نه...حرف شما هم برام مهم نبود ولی خب نمیتونم برم به بقیه بگم اقا حالا ناصر یه حرفی زده ولش کنید...میتونم؟

اون کسیم که همینطوری شما و باقی دوستانتون تا اینجا هر طوری که عشقتون میکشه دارید لفظ میبندید بهش اسم داره

پویا برادر بزرگتر منه و خودمو در جایگاهی نمیبینم که بخوام بهش بگم چکار کنه یا چکار نکنه...شما میتونی پوریا هم صداش کنی .

تا اینجا سکوت کردیم ولی اگر دفعه دیگه هم بخواید همینطوری لفاظی کنید باید بگم با تمام احترامی که براتون داشتم پاسخ مناسبی دریافت نمیکنید.

به نظرم بحث رو ادامه ندید چون همین یک پرده احترامی هم که مونده با ادامه بحث از بین میره

از پویا هم خواهش میکنم ادامه نده چون همه چیز داستان مشخصه

• واقعا خیلی وابستس به دف ساید خودی و همرای رقیب

در حالت کلی مثه این بپرسی سیب بهتره یا موز...ترجیح من به ساندیس سیب موزه

سلام و عرض ادب

عزیزان فرهاد، مملی، میلاد ممنون از پاسخ دهی.

درگیر زیرساخت‌های واندر بودم فرصت نشد جواب بدم. تا اکی شد هم زدن تخریب کردن :sad:

خلاصه یکم این موضوع برام جالب بود و گفتم بررسی های صورت گرفته رو با شما در میان بزارم.

واقعا خیلی وابستس

خیر.

کاملاً وابسته به شرایط هست. که موارد اصلی به شرح زیر هستند:
    - روز بازی (قبل یا بعد آزادسازی نقشه‌ها)
    - سطح واندر
    - میزان دفاع

- توانایی ساپورت گندم

- رمرها و واندرزن‌ها

- سهم سایدها از این کتیبه‌ها

خیر.

مشخصاً هدف اصلی هر تیم ارائه بازی صحیح و با برنامه هست.

لذا شرایط بالانس در نظر گرفته شده(رنگ قرمز)، چندین مورد حذف شدند و تنها بر اساس تاثیر کتیبه نتایج صورت گرفته شده.

صد البته مولتی بازی بی تاثیر نیست. البته خلاف سنگین کسی هم نیست!

تعداد کراپ ها رو کامل بررسی نکردم، خلاصه وار بگم چینش آبادی چندین کراپ مشارکتی هست و برخی از 125% ها تا 75% تاثیر خودشون رو از دست میدن.

با توجه به سیستم کنفدراسیون و توزیع کراپرها محدودیتی برای مولتی بازی هست که در مقیاس های بزرگ مشخص خواهد شد.

100 میل نه ( خود شبیه ساز تا 8 رقم داره). اما به نظرم با بازی سالم حداقل 30 میل شدنی هست (اکانتی 0.5 میل) که کار حضرات فیل هست.

با اینحال ترجیح بنده بازی پر زد و خورد هست(پراکندگی بیشتر هون و توتن) و قطعاً دوستانی که برای ساخت واندرزن هزینه می‌کنند به دنبال نتیجه بهتری هستند.

سلام. سوختی. مرتاض بهتره.

سلام. نسوختم. :)

بله.

کتیبه ها از همدیگه بهتر نیستند (به شرط استفاده احسنت) ولی در نهایت مرتاض واجب هست.

در مورد شرایط فعلی صحبت نکنیم چرا که بر همگان واضح و مشخص هست ...

1. مرتاض منحصر رو میبرید روی اکانت واندر اکتیو میشه و اثر میکنه

2. با یک اکانت دیگه میاید معماری منحصر رو میبرید روی یک دهکده نزدیک اکانت واندر

اینم بحث جالبیه.

سوالی که پیش میاد اینجاست که داخل کپ مصری مرتاض قرار گرفته بشه بهتر هست یا استحکام همراه با سنگتراشی؟
    (طی پلن جنوب شرق انبارهای کپ مرتاض تخریب شدند.)

- اگر برنامه ریزی خوب باشه میتونید 2 یا 3 انبار غذا بسازید و بقیه رو انبار بسازید. سرور پیش ما دو تا واندر 40 میلیون دفاع رو بدون لاست با 480ک انبار غذا نون میدادیم.

برنامه ریزی خواب بود. 4 انبارغذا ساختم که بزنم ارتقا و بخوابم.

*******************************************************************************************

و اما نتایج بررسی ها

برای هر ساید میزان

- 15م پیاده گول، 15م نیزه دار، 5م محافظ، 2.5م کاهن (40م گندمخور)

- 10م ساپورت گندم

- 1 لنگه کفش و واندرزن توتن

در نظر گرفته شده (بسیار ساده)

شرایط بررسی:

1- غیرمستقیم (تارگت انبارها)

2- مستقیم (تارگت شگفتی جهان)

فرض اول: قبل از آزادسازی نقشه 1 همر به قصد تخریب انبار تشریف بیارند. (بدون رمر)

20% پتانسیل دفاع و 40% ساپورت گندم (4م گندمخور) داخل واندر باشد و کتیبه استحکامات منحصر فعال باشد.

در ضمن بزرگ معماری مگه چقدر فرقشه با منحصرش ؟

زیاد نیست ولی تاثیر گذار هست.

فرض اول بند دوم:

مجددا 1 همر به قصد تخریب انبار تشریف بیارند. (بدون رمر)

40% پتانسیل دفاع و 40% ساپورت گندم (4م گندمخور) داخل دهکده واندر باشد و کتیبه مرتاض منحصر فعال باشد.

فان: بدون استحکامات و دابل کردن پتانسیل دفاعی (واندر اندبلیو)

نکته 1: همر ارائه شده تولیدات 6 هفته همراه با آموزش 10% و کلاه 20% و جنگاموز کوچک بوده.

نکته 2: استحکام معماری در خنثی کردن این پلن موفق بود.

نکته 3: تاثیر استحکام بزرگ با مرتاض منحصر تفاوت کمی داره و به دلیل مزیت سیوینگ منابع اضافه اکانت از رقابت حذف میشه.

نکته 4: میزان پتانسیل جهت مقایسه محاسباتی بوده و سایدها مختارند از 1 تا 100% آنرا استفاده کنند.

نتیجه: برد استحکام منحصر به مرتاض منحصر، حذف استحکامات بزرگ (در صورت داشتن هر سه کتیبه)

فرض دوم: بعد از آزادسازی نقشه و ارتقا واندر 1 همر واندرزن تشریف بیارند. (سطح 50)

50% پتانسیل دفاع و 100% ساپورت گندم (10م گندمخور) داخل واندر باشد و کتیبه استحکامات منحصر فعال باشد.

فرض دوم بند دوم:

بعد از آزادسازی نقشه و ارتقا واندر 1 همر واندرزن تشریف بیارند. (سطح 50)

100% پتانسیل دفاع و 100% ساپورت گندم (10م گندمخور) داخل واندر باشد و کتیبه مرتاض منحصر فعال باشد.

نکته1: همر فرضی بر اساس تولیدات سربازخانه در 12 هفته همراه با آموزش 10%، کلاهخود 20% و جنگامک ارائه شده.

نکته2: تعداد رمر اضافه در همر جهت کم کردن لینک ها بوده و نتایج کاملاً مشخص هست.

نکته3: مسلما مقدار ساپورت گندم روند افزایشی داره و فقط جهت بررسی یک مقدار ثابت در نظر گرفته شده. مقدار افزایشی هم قابل مقایسه با تاثیر دو برابر مرتاض نیست.

میزان تخریب:

با مرتاض منحصر واندر 26 ساعت و دیوار 14 ساعت جمعا 40 ساعت.

با استحکامات منحصر واندر 66 ساعت و دیوار 13 ساعت جمعیا 79 ساعت.

نتیجه:

برد مرتاض، استفاده کامل از پتانسیل دفسازها (با ارسال نیروی کمکی گندم دفسازها دیگر منفی نیست) و سیوینگ شدید منابع.

*******************************************************************************************

ترجیح من به ساندیس سیب موزه

شما هر سروری با داستانی مواجه میشی که پیشبینی نمیکنیش!

مثلا اگر یه روزی گیج بزرگ آوردن رو واندر ، شاید تاثیریشو بذاره:))

معرفی محصول جدید ساندیس با نام میکس 7 میوه

پی نوشت: بحث بعدی راجع به زیبایی واندر هرکدوم از نژادها در تم 4.5.3 باشه. توتنشم قشنگه.

ارادت

ایلزی

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• درود

آقا ناصر به قول فرهاد بودن یا نبودن اون اکانت اصلا اهمیتی نداره،یه حرفی به فرهاد زدی و توش موندی،بهتره موضوع رو کش ندی

در ضمن خیلی ها تو جنوب شرق بازی میکنن،تو انتخاب کلماتت دقت کن

بدرود

• سلام و خسته نباشید به دوستان

متاسفانه نشد این سرور ما بازی کنیم

ولی خدایش گناهی هم نکردیم،از بیرون گود،، نظاره گر

حرف های بی اساس دوستان باشیم که در هر سرور طوطی وار این ادبیات تکرار میشه

خواهشا دوستان جای چت ها دو نفره اماری از سرور و لینک بزارید تا مایی که بیرون بازی هستیم ببینم داخل بازی چه خبر است

یه نکته در خصوص این بنده خدا و دوستانی که پیرو حرف این متوهم که جواب میدند

اولا اگه پست نزاری،کسی نمیگه چرا پست نزاشتی

دوم،اکانت لئو در اون سرور به دلیل خرید یونیک معماری با تک هیرو بن شد

سوم:سامان بد بوی شما با هزار روش دفاعی در سرور اول بعد فیلتر تو یک هفته،من و دوستانم صفرش کردیم

سرور دو که ما جنوب شرق حضور داشتیم

شخص شما طی ارتباط های مختلف با پیشنهاد فروش کتیبه، دفاع و همر که هر دو از سوی بنده رد شد

بعدش اومدید گفتی سامان بدبوی گفته ۵ میل بده ،کل اکانتهای ساید به شما میدیم، و هر روز منت و خواهش،که بیا با دو میل کل اکانتهارو به شما بدم،پیشنهاد شما هی رد میشد

خب چرا اینهارو گفتم؟

تعجبم می کنم دوستان چرا همچین شخصیتی اینقدر بزرگ می کنن و هی بهاش کل کل

سطح شعور و فهم این بنده خدا،از سامان بدبوی با هزار روش دفاعی میتوانید متوجه بشید

اینقدر خودتون با جواب دادن به این شخص کوچیک نکنید

الخصوص مهدی عزیز،داداش لول شما هزار سر گردن از این متوهم بالاتره اینقدر خودتو کوچیک نکن

موفق باشید

• سلام و خسته نباشید به دوستان

متاسفانه نشد این سرور ما بازی کنیم

ولی خدایش گناهی هم نکردیم،از بیرون گود،، نظاره گر

حرف های بی اساس دوستان باشیم که در هر سرور طوطی وار این ادبیات تکرار میشه

خواهشا دوستان جای چت ها دو نفره اماری از سرور و لینک بزارید تا مایی که بیرون بازی هستیم ببینم داخل بازی چه خبر است

سلام مرتضی جان

اینم دو تا لینک دفاع کوچیک که مال دیروزه رو کتیبه چکمه کوچیک

• آموزش برای بچه آبنبات دوست

سلام ناصر جان

حقیقتا تا امروز همیشه سعی کردم بچه هارو قانع کنم که وارد این بحثای یه مقدار خارج از ادب نشن. اما خوب بعضی جاها میبینم که نیازه با طرف به سبک خودش برخورد کرد. من هنوزم سر حرفم با شما هستم و شمارو رفیق خودم میبینم. اما یکم داری پاتو فراتر از یه کل کل راجب بازی میذاری. مرز بین توهین و کل کل مرز باریکیه که شما بخاطر فشار ناشی از بازی خیلی راحت اونو رد کردی. من تو پستای پویا هیچ بی احترامی نسبت به شخص شما ندیدم. اما شما خیلی راحت چشاتو میبندی و دهنتو باز میکنی.

من پویارو از نزدیک دیدم و میدونم چه شخصیتی داره پس اگر جواب شمارو به سبک خودت نمیده از ناتوانیش نیست از ادب و شخصیتشه که نمیخواد خودشو بیاره هم طراز با شما قرار بده‌ شما هم سعی کن احترام بذاری وگرنه برای ما سادس بی احترامی کردن. سخت نیست.

در مورد شرط بندی هم عرض کنم خدمتت‌ که اکانت شما به درد ما نمیخوره که ایمیلشو بخوایم. حذفتم برامون ذره ای اهمیت نداره. چیزی که برامون مهم بود اثبات مردانگی شما بود که خوب به همه ثابت شد چه خبره. حالا شما تا ابدم بخوای اینجا خودتو مظلوم جلوه بدی در حقیقت ماجرا چیزی عوض نمیشه. هم ما هم شما میدونیم تو اون پیاما چی گذشته‌. قوانین شرط بندیم به کار ما نمیاد. ما شرط بندی نمیکنیم. چیزیو بخوایم خودمون بلدیم به دست بیاریم. شرط بندی برای کسیه که با توانایی خودش به جایی نمیرسه‌. میخواد با شانس برسه.

خلاصه که سن و سال داشتن یا نداشتن چیزی نیست که بهش بنازه کسی. حقیقتا اگر سن و سال باعث بشه شبیه شما بشیم. من ترجیح میدم جوون مرگ بشم.

پ.ن: بی ادب نشو که من بی ادب میشم. یه چیز میگم زن و بچمم میرن از پیشم.

پ.ن: خطاب به یه عزیزی که احساس میکنم داره بازیچه میشه‌.شاعر میگه "اگه کسی پشتته هوادار تو نیست بدخواه ماست." خلاصه حواست باشه‌.

پ.ن: به اون پسره بگید دل من دیگه باهاش صاف نمیشه. ارزوی موفقیت میکنم براش.

• کاربر تازه وارد جدید

که تو این سرور هم نیست

از بیرون گود نشسته داره یه چیز به زنگ لواشک میخوره

سرور ۲ کدوم کتیبه رو ما پیشنهاد دادیم به شما؟

خوشگل من اصلا کی هستی که ما به تو پیشنهاد بدیم ، نشناختم معرفی کن بشناسیم

من فکر کردم اکانت لئو به خاطر غارت توافقی بن شده بود مرسی که منو روشن کردی

ولی چه ربطی به قضیه داشت

حوله هارو دراوردین گرفتین دستتون

مشتی اینجایی که تو شنا می‌کنی ما خاک بازی کردیم

با مدرک بیا حرف بزن

که فلان سرور فلان کتیبه رو فروختی

این که امیر دی ایکس تی تی ایسگاتونو گرفته فشار داده دلیل بر هیچ چیزی نیست

ناموسا بس کنید حالم به هم خورد از بس خودتونو آدمای خاصی دیدین

مجازی !!!!

یه لینک بده از سامان یا من لینک گرفته باشی

فقط حرف و ادعا

تو زندگیتونم بالا اتوبان رسالت نیمدین حرف از محل زندگی و شخصیت میزنید

نمیخوری هیچ جوره قوربونت برم

پ.ن:

مهدی جیز روش : بیا جلو دادا

میلاد ۲۰ تومنی: باشه من پشتتم

مهدی جیز روش : بیا جلو دیگه

سوشی: باشه زیر واحه تم

مهدی جیز روش: دست زخم نشه پسر

مرتضی کاربر جدید: نه من راحتم

مهدی جیز روش: حاجی تا صب رو اکانت باش

کسری : باشه خیالت راحت پایتم

• فرهاد جان قرار نشد بحث رو بپیچونی .

یه سوال شد ازت گفتم یه کلام بگو قبل از اینکه بخوای شات اسکات رو بفرستی من در مورد اینکه اگر اسکات باشه یا نباشه گفتم حذف اکانت میکنم ؟

هومن جان فکر میکردم تو و فرهاد معنی حرف پویا رو فهمیده باشین ولی دیدم شما هم نمیدونی از چه کلماتی استفاده میکنه که اومدی و میگی توهین نکرده و خودت هم از اون کلمات استفاده میکنی پس بذار براتون معنی کنم تا بفهمی

وقتی به یه مرد متاهل میگی مردانگی نداره یعنی تو آدمی هستی که ناموس نداری ، برات مهم نیست ناموست کجاست و با کی هست و ... معنی مردی و مردانگی به داشتن عضوی اضافه تر نیست چون به اون میگن نر نه مرد . برو از بزرگترهات از بابات عموت داییت بپرس ببین معنی این کلمه چیه بعد بیا از پلیرت دفاع کن که چیزی نگفته و خودت هم از اون لفظ استفاده کن .

اگر اینها رو توهین نمیدونی دیگه حرفی نمیمونه برای گفتن

آرش جان این فقط یه بازی هست و اون اکانت برای خودم منم هیچ ارزشی نداره و مطمعن باش اگر اول شرط بندی گفته بودم حذف اکانت من الان اکانت من تو سرور نبود . همونطور که خودت دیدی بودی اکانتی که رنک یک همر سرور بود بدون اینکه حتی بزنمش جایی حذف کردم این که دیگه یه دفساز بیشتر نبود . و اگه حرفی زده بودم مطمعن باش روش میموندم . میدونی چقدر دوست دارم ولی کاش قبل از اینکه به من بگی در استفاده از کلماتم دقت کنم به پلیرهای خودت آموزش بدین .

پویا جان فشار بازی چیه ؟ این بهش میگن بازی مجازی و تهش قراره برای یه نفر یه پیام بیاد که در تاریکی شب آخرین خشت رو ...

ناراحتی من برای استفاده نا مناسب شما از کلمات بود نه فشار بازی .

ما که رفتیم دیگه از این سرور چون واقعا فهمیدم اس ای هیچ بزرگتری بالاسرش نیست که بخواد جمع و جورشون کنه .

اگر هم تو این فروم یا واتس آپ به کسی بی احترامی کردم از همه عذر میخوام .

در پایان هم یه خسته نباشید و خدا قوت جانانه میگم به بچه های متا دوستی

به سروش و محسن عزیز که خیلی اذیتشون کردم

به ایلیا دوست داشتنی که خیلی باهاش کل کل کردم و بعضی وقت ها عصبانیت هام رو سرت خالی کردم حلال کن داداش

به علی و سجاد گل و دوست داشتنی که اگه اس دبل 4 تا پلیر مثل شما داشت خیلی اوضاعش خوب بود .

به بچه های تیم تایگرز و رضا سورنا عزیز که این سرور خیلی اذیتشون کردم .

به بچه های تیم تگزاس دو میلاد و دکتر نوید که این سرور خیلی اذیتم کردین . :دی

به شهریار و حامد دوست داشتنی که مسئولیت سنگینی رو دوشتون انداختم .

به متین و تیم بسیار خوبش که باعث افتخارم بود این سرور کنارشون بودم .

به ایمان و بابک گل که باز هم همینجا به خاطر اون مسئله ای که پیش اومد ازتون عذرخواهی میکنم .

به آرمان و تیم مدبویز که دلم برای غرغرهات تنگ میشه آرمان .

و بقیه که بخوام همه رو اسم ببرم خیلی طولانی میشه .

دم همتون گرم که با کمترین امکانات بیشترین بازدهی رو داشتین .

خدانگهدار همگی

• سلام ناصر جان

اول باید بگم فرار رو به جلو نکن

من اصلا از حرفات سر درنیاوردم

فقط دارم میبینم داری حرف رو میپیچونی تا یک معنی بد به حرفهای پوریا اضافه کنی

پیشنهاد من دایرت المعارف دهخدا هست شاید معنای دیگه ای هم داشته باشه

درمورد حذف اکانت

همون طور که دوستان گفتن برای ما حذف کردن یا نکردن،چنج کردن یا نکردن مهم نیست مهم این بود که حرفهات رو انکار نکنی!

گاهی وقت ها معنی مردانگی شاید پایبندی به عهد و پیمان هست!

یا حق

• کسری جان اول از همه گفتی گاهی وقت ها این معنی رو میده گاهی وقت ها نیست اینم یکی از معانیش هست .

دقت کن به چی تو زندگیت میگن مردی و مردانگی و وقتی به یکی میگی مردی و مردانگی نداره یعنی تمام اون چیزهایی رو که به مردی و مردانگی نسبت دادی وجود نداره در طرف . برای این هست میگم در استفاده از کلمات دقت کنین .

با این حرف های شما هر کس تا الان ضرب در قرمز حذف اکانتش رو زده و از رو حذف برداشته یعنی مرد نیست و مردانگی نداره دیگه ؟

اگر اون اکانت من براتون مهم نبود که یک روز در میان نمیومدین بگین ناصر تو مرد نیستی که اکانتت هنوز تو سرور هست .

نمیخواستم دیگه پست بذارم تو فروم تا زمانی که از سرور رفتم . ولی چون احترامت واجب بود جوابت رو دادم .

یا حق دوستان

• ناصر جان شما هم برام قابل احترام هستی

ولی یکم فکر نمیکنی داری زیادی روی واژه ها و کلمات بازی میکنی

پسر تو هم سنی ازت گذشته یکم افکارت رو درست کن یعنی چی مردی و مردانگی میشه فلان!

پ ن:از همه دوستان توی اس ای خواهش میکنم پست دوست متوهم زده یعنی پرهام گرین رو رپلی نکنید! یهو دیدید پیشواش اومد و هممون ترسیدیم!:D:D:D:D:D

به به اونم چه پیشوایی!

پرهام جان یک بار گفتم اینم برای بار دوم میگم دقت کن کیا توی بازی هستند بعد بیا دم از ای ار و سرورهای ایران و ... بزن!

من دوست ندارم رزومه کسی رو بیارم وسط ولی شاید افرادی مثل مرتضی ۲۶

و ... دیگه تحمل نکنند و چند نمونه از رشادت های پیشواتون رو اینجا بیان کنند!

سلام من رو به امیر و سامان برسون،احتمالا خوب میدونن کی هستم شاید شما یادت نیاد!

پ ن:محمدرضای عزیز

داداش گلم خودتو ناراحت نکن

یک ضرب المثل هست که میگه از کوزه همان طراوت که دراوست

یا حق

ارادت همیشگیت

• اومدم پست قبلیم رو ویرایش کنم و این مطلبی که میخوام بذارم و بذارم که اجازه نداد و پست بسته شده بود . الان برات یه مثال ساده میزنم کسری جان

در فرهنگ لغت غیرت یعنی چی ؟

یکی از معانی غیرت به معنی حسد و رشک هست .

حالا یکی به شما بگه بی غیرت میری تو فرهنگ لغت نگاه میکنی و میگی خب یه معنیش هم میشد حسد پس شاید منظورش به من این بوده که یعنی حسود نیستم . پس نه تنها بی احترامی نکرده بلکه تعریف هم کرده .

ببین وقتی به یکی میگن مرد نیستی و مردانگی نداری معنیش کاملا معلوم هست که یعنی هر تعریفی از مردی و مردانگی باشه تو وجود تو نیست .

برو از بزرگترهات بپرس بهت میگن قدیم سر این کلمه چه خون و خون ریزی هایی که به پا نمیشد .

حالا کسری جان شما بیا با بازی کلمات سعی کن از دوست و هم سایدیت حمایت کنی .

ولی یه سوال دارم ازتون اگر پویا به جای اس ای تو ان دبل بود و این حرف رو به یکی از شما ها میزد باز هم همین واکنش رو داشتین ؟

مطمعنا نه چون تو همین فروم هست که سر کلمه غیرت که از عمد برات این مثال رو زدم چجور ریختین سر محمد توهمی . اونموقع معانی دیگه کلمه غیرت مهم نبود چون یه نفر از یه ساید دیگه به بچه های اس ای گفته بود . حالا که یه اشتباهی از بچه های سایدتون رخ داده یهو همتون تغییر موضوع دادین و میگین برو به معانی دیگه هم دقت کن شاید یه منظور دیگه داشته باشه ؟

• سلام دوستان عزیز

ما که دیوار شدیم ولی جو این فروم رو واقعا نمیشه تحمل کرد پر از بحث ها بی ربط به سرور شده ... لینک خودمون رو میزارم یکم تو جو بازی قرار بگیریم

جنگی رونین که بلاخره قسمت شد رو نمایی بشه :P

پاتریوت

پ.ن1: هر دو این همرها هم با رید ناتار ساخته شدن قابل توجه اون دوستی که میگفت بدون مولتی تونستی 100ک نیرو بساز:)

پ.ن2: انتظار چنج کپ و سنگ تراشی رو نداشتم ... تبریک هم میگم به تیم مدافع دیواره خوبی بود :thumbup:

پ.ن3: ادمین جان چه خبره اینجا ؟ شبیه حموم زنونه شده !!