نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• همین که هر پستی میذاری دنبال مخاطب خاص میگردی نشون میده کی داره گریه میکنه و سوزشش هنوز خوب نشده. جای دست کشیدن روی سرش بشین بازی یاد بگیر صاحب دفاع ۱۰۰ میلیونی ( از اینجا تا شمال غرب پرانتز:)))) البته صاحب آرزوی دفاع ۱۰۰ میلیونی هستی بیشتر

من فقط میخواستم عدم مردونگیت ثابت بشه که با بودن اکانتت داخل سرور شد و کسایی که چتت رو دیدن علی الخصوص خودت که میدونی داستان کی راسته و کی داره دروغ میگه واسه من کافیه

برخلاف شما هم ما داخل بازی جواب هامون رو دادیم و همینکه داری واندر روی خاکستری میدی بالا نشون دهنده خیلی چیزا واسه ماست.

پس بشین بازیت رو بکن و پی وی این و اون هم نرو واسه خاله زنک بازی که همون واندرایی که داری هم ازت نگیریم و بعدا روت نشه جایی بگی توتال شمال غرب فلان سرور بودم.

پینوشت : یادمه از ترس سکته و ... یه نفر میگفت اکانت رو دادم ساید و کاره ای نیستم باز چه اتفاقی افتاده که بلبل شده...شاید جای پلن قبلی خوب شده و باید پلن جدیدی انجام بشه:))))

هومن ببین گیر کیا افتادیم

• مملی جان خبری نیستش داداشم تا جایی که من خبر دارم و اطلاع دارم نه متایی نه نپی از سمته ما و اس دبل نیست و سرورم که دیگه تموم شد و وقتش نیست قربونت😁

سلام جیگر. من که واضح نوشتم که... بیا اینجا برات نقل قول کردم که واضح نوشتم قسمت غربیه سرور بیاد روشنگری کنه. خودمون رو که میدونم اصلا سمت متا و نپ نمیریم.

یه خورده روشنگری از سمت لیدرهای شمال غرب و جنوب غرب بازی رو قشنگتر میکنه

شادزی

بچه هاتون عذرخواهی کنن ؟

چـــی مــــیگی؟ چرا انقدر شلوغش میکنی؟ یکی ندونه فکر میکنه اینجا تو مظلومی و ما داریم هی بهت تهمت میزنیم. خیلی خوب شلوغ میکنیا. خوراکه این پوشاکی های چهار راه ولیعصری که جلو مغازه دادزن استخدام میکنن هی داد میزنه بیا تو حراجش کردم. جوری داد میزنه هرکی ندونه انگاری جنس درجه یک فرنگی حراج کرده...

آقا جان واضح نوشتم ما تو باغ نیستیم. مگه سیستم کنفدراسیون نیست؟ مگه میشه دفاع فرستاد؟ اینایی که اینجا پرسیدم کذبه یا نه؟ آیا نپ و متا صورت گرفته و... دارم ازت سئوال میکنم و درخواست کردم بیاید روشنگری بکنید. چی چی میگی تهمت میزنی و انقدر شلوغ بازی میکنی. به قول یه بنده خدایی که میگفت بیبینید بی این میگن سیـــــاســــت. والا انگشت کوچیکه یوسف هم نمیشی.

:

با سلام خدمت همه

پی نوشت: کی میای؟

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• جذب مخاطب ؟؟؟؟؟؟

جای پلن قبلی خوب شده ؟؟؟ توقع نداشتم انقدر‌ کم شعور باشی !!! ادب خودت رو خوب نشون دادی

پوریا جان گویا پست های خودت رو‌ نمیبینی چه دلیلی داره مثلا من عکس سگم تیدا رو‌ داخل واتساپ برای اشکان سرلشکر میفرستم بیام از شما در فروم معذرت خواهی کنم که چرا عکس سگم رو برای همسایدیت فرستادم

دو یا سه بار منتظر معذرت خواهی بودی ناصر معذرت خواهی کرد یه بار مردش باش و معذرت خواهی کن سر تهمت خودت یا دوستانت

ناصر مخاطبشو جمع کرده تموم شده

دور دور شماست دوست عزیز

من حرف‌ زدن از منبع قدرت شما رو متوجه نمیشم؟؟یه بار داری تو سرور خالی وینر میشی لات شدی ؟؟

خدا رو شکر

لات بمیری سامورایی

پ.ن ۱ : میلاد داداش بیا دوباره یه پست بزار ، اومد :D

پ.ن ۲ : ماذا فاذا یا فاذا ماذا ، مسئله این است

• مشتی تبریکای شمارو روز ۱۰ سرور بهتون گفتن

الان با این پستاتون حس می‌کنم عقده کردین

همین که یه نفری مثل ناصر نشست جلوی مولتی بازای صنعتی مثل شما بازی کرد باید دستاشم ماچ کنید

طرف نشسته تو گیم پای سایدش وایساده

با اینکه نتیجه از اول مشخص بوده ادامه داده

یه متنی خوندم که نوشته بود کی میگه از اول برد جنوب شرق مشخص بوده و قابل تغییر بوده و فلان

باز برمیگردم یه صحبت روز ۲۰ که مجموع راید ۳ ساید

باز اندازه راید شمال شرق از جنوب شرق کمتر بوده

یعنی اگر ۳ ساید بازی باهم از ابتدای سرور پرچم میبستند تازه سرور به بالانس نسبی میرسید

حرف از متا نزدم گفتم پرچم

حالا تش که چی ؟

حرف از باخت اخلاق و بازی می‌زنید؟

پ.ن: ما که به باد هوامونم نیست دیسلایکاتون

پ.ن: زمان آی آر انقد شاخ ندیده بودیم

جدیدا پیامبر و امام ظهور کردن

شما ساید اعلام کنید ما تک اکانت میایم توتون

پ.ن : بار الهی که لوتیان مست شوند

و کوچیان دشنه به دست وارد کارزار شوند

• متاسفانه این دوستمون هر چی لایق خودش هست رو داره به دیگران نسبت میده.

من وقتی دارم با احترام با شما صحبت میکنم توقع بی احترامی ندارم لااقل این آخر سرور نشون ندید که تو چه محیطی بزرگ

شدید ، شخصیت هم خوبه آدم داشته باشه و بدتر از همه اینایی هستن که لایک کردن . خدایی عقده های درون خانواده رو اینجا

پیاده نکنید کار خوبی نیست. در ضمن خدمتتون بگم کتیبه دست من ظاهرا لقب برازنده شماست البته از نوع منحصرش .:D:D

با صفتت حال کن ایشالله تا سرور بعد :D

• حمید جان شما خودتون کجا بزرگ شدید؟

من در کل صحبت های علی عزیز ندیدم بی احترامی شخصیتی و خانوادگی به کسی کرده باشه

شما این جمله محل زندگی رو زیاد شنیدی که به بقیه میگی

برای شما احترام قائل بودم ولی بعد از دیدن این پست شما به کسی که کوچیکترین بی احترامی به کسی نکرده نظرم عوض شد

• شما ساید اعلام کنید ما تک اکانت میایم توتون

من تو این سالهایی که هستم همیشه این جمله رو اخر هر سرور دیدم ازشما هر سرور به سرور بعد منتقل میشه:rolleyes:

یه بار داری تو سرور خالی وینر میشی لات شدی ؟؟

هومن جان لات کوچه های خلوت کجا بوده اول سرور قشون کشی کرده بودین توی فروم کل کلتون این بود تعداد پلیر اندبل بیشتره و فلان تیم کاپیتان فقط 45 نفر گفتین فک کنم :l در مقابل مایی که تقریبا همون تیم سرورهای قبل بودیم با 30 تا پلیر به زور (خدا بگم چیکارت کنه پارساX(X(X(:P)

این که با این همه تعداد پلیر نتونستین کاری از پیش ببرین نشونه مدیریت ضعیفتونه میتونستین بیشتر وقت رو صرف دفسازی کنین که نکردین بجاش به کل کل های الکی فروم و پلن های فوق العاده حرفه ای زدن ناتار پرداختین

پ.ن: تعداد کل دهکده های ان ای و ان دبل به نظرم از اس ای بیشتر باشه که این نشونه ضعف در استفاده درست از این اکانت ها هست

پینوشت اخر هم کسی که شرف نداره و تاحالا کسی نتونسته رو حرفش حساب باز کنه از نظر من هرجوری باهاش صحبت کنن حقشه الکی فاز رفاقت نگیرین براش

برای شما احترام قائل بودم ولی بعد از دیدن این پست شما به کسی که کوچیکترین بی احترامی به کسی نکرده نظرم عوض شد

پست علی رو با دقت هم بخونین میفهمین بی احترامیشونو نیاز به درک و شعور داره ایشالا از امام رضا بگیرین به حق همین شبها

با ادب تر و شخصیت تر از اقا محمدرضا هم ندیدم من

آرمان دلم برا گیردادنات تنگ شده کجایی :D:love:

• به به آقا مهدی جیز روش

شما هم بالاخره بعد از مدت ها زبان باز کردی

ما فقط دیسلایکاتو دیده بودیم

همین که شما سالها تو فروم نشتی پست های مارو خوندی بسته

شما همتون ادعای خانواده و ادبتون میشه

ما که جز حرف ندیدیم ازتون

پ.ن: از امام رضا درخواست میکنیم عقده های شمارو کم کنه

• مهدی داداشم کاپیتان؟؟؟

شما اگه یه پلیر کاپیتان پیدا کردی از طرف من ده ک گلد جایزه سرور بعدته

دقیق مثل شما که به ربلز مینازیدین ولی از ربلز به جز یه قضیه چیزی نموند !!!!!! متوجه منظورم که میشی؟؟؟

راجب پلن ها

مهدی دو سرور پیش یادته؟؟نمیخام از دکل ان ای بالا برم خودمم تو اس ای بودم چرا اونموقع لات نمیشد ؟؟؟؟ چون چکی‌ خور شده بود

مهدی پست علی نیاز به درک و شعور داره که متوجه بشیم‌ بی احترامی کرده پست پوریا چی؟؟؟سراسر بی تربیتی و‌نشون دادن محل زندگی خانواده و اطرافیانش

پ.ن : مهدی ‌و‌ دوستان اس ای میدونید این ادبیات من نیست اما پلیرتون یکم دچار توهم خودشیفته شده و‌ بی ادب لازم بود جوابشو بدم

پست بعدی در کار نخواهد بود

تبریک به امید و حسین کینگ بالا بزرگان واقعی حال حاضر اس ای و کل‌ مجموعه اس ای به جز پوریا

• پرهام جان محمدرضا هستم بعد اینکه متن ایشون رو شما با دقت بخونین متوجه میشید چی گفتن و حق رو به من میدید اون

قسمتش که گفتن ( ظاهرا با اومدن کنفدراسیون تو سرور، کتیبه اکانت روی پلیرم تاثیر داره).

کتیبه رو اکانت من احمق هستش پس لطفا قبل هر سخنی یه کم ایشون رو ارشاد کنید که وقتی یکی با احترام صحبت میکنه این

فهم رو داشته باشه که بی احترامی نکنه و از همه بدتر هم شما لایکش میکنی این برام خیلی ناراحت کننده تره . لطفا قبل لایک

کردن ممنون میشم بیشتر به صحبتها دقت کنید سپاس از شما.

• اونموقع لات نمیشد ؟؟؟؟ چون چکی‌ خور شده بود

گل پسر طرف توی دات کام ، مقدماتی و فینال رزومش‌مشخص شدست و هر‌تیمی آرزوی داشتنشو داره ،

بیرون بازی شخصیتش دوست داشتنیه و بارها اینجور‌مواقع منو آروم کرده

، توی کام به بهترین شکل لیدری‌کرده!

به نظرم با این حرفا فقط خودتو خراب میکنیا!

بازم خود دانی

راستی مملی ام حق بگه ما ام میگیم حقه ، مشکلی با گوینده نیست

• دقیق مثل شما که به ربلز مینازیدین ولی از ربلز به جز یه قضیه چیزی نموند !!!!!! متوجه منظورم که میشی؟؟؟

سلام هومن جان خوبی؟

الان یعنی دوس داشتی ربلزم این سرور کامل باشه ؟مثلا تیم کامل میشد شما یهو رمز بی نهایت میزدید مارو میترکوندید ولی چون نبود اینطوری شد؟داداش شاید چیزی که مهدی میگه تو کلام شبیه حرف شما باشه ولی تفاوتش از زمین تا آسمونه.

مهدی دو سرور پیش یادته؟؟نمیخام از دکل ان ای بالا برم خودمم تو اس ای بودم چرا اونموقع لات نمیشد ؟؟؟؟ چون چکی‌ خور شده بود

اون دو سرور پیشم شاید شما جای بد نشسته بودی که چکاشو میخوردی فک کردی جنوب شرق چک خور شده تا وقتی که بودیم خبری نبود هم دوستان شمال شرق میدونن هم عزیزان جنوب شرق پس آسمون ریسمان نباف بهم.

یه چیزیو هی میخواستم اخر بازی بگم ولی میبینم هی داره اوضاع بدتر میشه

همینجا میخوام بدون تیکه و کنایه از بچه های جنوب غرب تشکر کنم

بدترین درگیریو از اول سرور باهاشون داشتیم دریغ از ذره ای جنگ اعصاب خارج از فروم و بازی

همه جور درگیری اعم از خفت و کتیبه زنی و درگیری لب مرز داشتیم ولی لینکاش و کلکلاش اومد تو فروم و تمام

ولی متاسفانه زمان درگیری ما با شمال غرب حتی پستم که من میفرستادم واتساپم سوراخ میشد که اقا منظور ما اینجا نبوده و فلان و بهمان که من بحثو ادامه نمیدادم

به احترام سن و سال و رفاقت جوابتونو اینجا ندادیم فکر کردید یه عیبی داریم که زبونمون کوتاهه

چندین مورد شد که من پیگیری کردم ولی جوابای سر بالا شنیدم که اقا لیدرمون مریضه...ساید بزرگتر نداره...کسی نیست اینا نوبن و یک مشت جواب کلیشه ای

من اینارو رو حساب صداقت قبول میکردم و با دوستان سعی در اروم شدن اوضاع داشتیم ولی خب گویا کلاه شرعی بوده که دوستان واسه کارای خودشون درست کرده بودن

خوشحالم که هر چیزی که بلد بودین و نبودین رو به منصه ظهور گذاشتین و تلاش کردین تا به قول اقا رضا بهترین خودتون باشین...ولی خب به نصف بهترین ما هم نرسیدین.

امیدوارم ته سرور یه نفر از ته سالن بلند شه بگه اقا من لیدر شمال غرب بودم بهش سلام بدیم...دلمون برای این پوزیشن تو شمال غرب تنگ شده.

پ.ن:آقا محمدرضا ی گل فروم جای شما نیست ...اینجا دوستان شمارو نمیشناسن یه وقت چیزی میگن باعث میشه واندر زن بخوابونیم لانچ کنیم تو کپای جنوب غرب مهاجرین:)

پ.ن:امام به پسره گفتم چشمت کور دندت نرم برو حالشونو بگیر...نمیدونم رفت یا نه.

• بله پستاتو فروم میخوندیم هنوزم میخونیم دیگه بر حال هرکی به یچیزی معروفه شما هم دوستان بهتر میدونن به چی معروفی ازشون بپرس

سرمونم تو لاک خودمونه به فکر سایدیم نه تفریح و وقت گذرونی تو فروم خداروشکر هم موثر بودیم این سرور

ایلیا دیدی جنبه نداره ؟؟؟ هنوز یه هفته نگذشته از رفع بنش

راجب پلن ها

اتفاقات دو سرور پیشم خوب یادمه یادم نمیاد چکی خورده باشیم جز اون قضیه ای که با باگ سرور همه چی یدفعه برعلیه ما شد که کاری نداریم و هیچ ربطیم به این سرور نداره

شاخکاتونم الکی تیز نکنین پست پویا با همون لحنی بود که اون بنده خدا اول پست گذاشت و غیر از توهین به پویا به کل بچه های اس ای هم توهین کرد که با توجه به سنشون حتما خوده اون بنده خدا بهتر میفهمه چیکار میکنه به طبعش هم جوابشو میگیره

پیام هایه اون بنده خدا و فرهادم فک کنم ندیدی کامل برو بگیر اونارو ازش بعد اینجوری دیس کن بچه های مارو

• محمد رضا عزیز دل

در هر صورت من متوجه نگارش جمله نشدم
    ولی یکی به یکی بگه احمق

اونم با این گونه لفظی ای که به سختی قابل خوندن هست

مسئله به خانواده طرف کش‌پیدا نمیکنه

حرف اینه که خسته شدیم از بس دوستان جنوب شرقی از لول ، خانواده ، مانی ، و تحصیلات و غیره صحبت کردن

من میگم یه صندلی داغ بزاریم دونه دونه بچه ها بیان بگن دقیقا به کجا وصلن که ما احترامات لازم رو بزاریم

مثلا دوستان بیان بگن کجا بزرگ شدن

کجا تحصیل کردن

حساب بانکیشون چقده

شغل پدر مادرشون چیه

بچه بازیا چیه؟

وقتی میگم جنبه برد داشته باشید همینه

مشتی همه جوره ساید جنوب شرق رو کفه ترازو سنگینه

من نمیدونم ۳۰ نفری تو فروم چی میخواین!!!

اینم یه چندتا جمله واسه مخاطب غیر خاص

پ.ن: ایلیا بیا این بچه رو ببر بخوابون

پ.ن: زنگ بزن آدرس بدم ببینی ما به چی معروفیم

زشته باو اینجوری جلو جمع ، ملو ، اصن این حرفارو نداریم

دیگه ما یه مهدی دانایی میاد اینجا چیزی نمیگیم بقیتون روتونو کم کنید بی زحمت

دست نوازش پیشوا برای پشت سر همتون هست

اصلا عجله نکنید تو صف وایسین تقاضا بالاست

فروم نویسی رو که خوب یاد گرفتی

یه سرور بیا تو تیم پیشوا بازی کن
    خودم بازی بهت یاد میدم

• سلام هومن عزیز

دوستت دارم اگر درست پست رو بخونی

من محل زندگی و خانوادم چون مشخصه هرچیزی که تو بگی ناراحت نمیشم و اینقدر شخصیت دارم که مثل خودت جوابت رو ندم...یادمم نمیاد جایی اسمی ازت برده باشم که الان توهینش رو باید ازت بشنوم...

من جایی گفتم ناصر دنبال جذب مخاطب هست؟!

نه پست ناصر رو درست خوندی نه پست من رو

ناصر داخل پست هاش اشاره به مخاطب خاص کرد که منظورش من بودم.

چیز بدی گفتم که نشون دهنده ادب من باشه؟!

فقط با لحن خود ناصر جوابش رو دادم.

من برای عکس سگت دنبال معذرت خواهی نیستم چون به من ربطی نداره...ولی وقتی توهین میشه به یه جمعی حالا چه داخل جای عمومی چه خصوصی و من اون مطلب رو با سند و مدرک میبینم طرف مقابل میره زیر سوال

فقط هم یکبار قضیه عذر خواهی رو مطرح کردم که اگر طرف مقابلم مسئله رو وارونه جلوه نمیداد و عذرخواهی میکرد قضیه تموم‌شده بود... و دیگه هم مطرح نشد چون من دنبال معذرت خواهی نیستم... دنبال اینم ببینم کسی که از اول سرور خیلی ها میگفتن روی حرفش حسابی نیست و من میگفتم ناصر اینجوری نیست به خودم ثابت بشه نظر بقیه راجع بهش درست بوده یا تصور من که ثابت شد اشتباه میکردم.

در مورد اینکه کسی توهین کنه بعد توقع از من داشته باشید که بیام عذر خواهی کنم هم اینو بگم مگه کسی دیگه توهین کرده که من از ناصر خواسته باشم بیاد جور اون رو بکشه؟! توهین کننده شخص خودش بوده

گرچه توهینی از جانب ما نبوده

شما خودتونم قبول ندارید که فک میکنید سرور از روز اول خالی بوده؟!

همین سروری که میگید خالی بوده یه نمونه اش رو مثال میزنم

همین ساید اس دبل که ما زدیمش و شما بعد از اینکه زدیمش مسخرشون میکردید بعد از اینکه کلی از پتانسیل سایدش کم شد شما روش هم دیوار شدید هم ازتون همر پروند. اینه تفاوت سطح

حداقل خودتون و سطحتون رو زیر سوال نبرید.

پینوشت : آیدی من پویا نوشته...نمیدونم چرا همه پوریا میخوننش ...

• اول اینکه در مورد مازیار تندر

از علیرضا ایران شنیدم انسان باحالی هست

از محمد کینگ هم همینطور

در هر صورت این موضوع اصلا به شما مربوط نیست

گل پسرم

شاید عمری باقی بود سرور آینده ای یه پیام وی آی پی رو اکانت تندر دادیم عذر خواهی کردیم

در مورد ساید فروشی

ما بیایم سر شرف ، ناموس ، و مردانگی یه قرار بزاریم

اگر من ساید یا کتیبه فروختم کلمات بالا رو من ندارم

و اگر من ساید فروش نیستم کلمات بالا به اضافه چندین مورد دیگه رو شما نداری

حالا بشین تو خلوط خودت زاری کن

چون خودتم میدونی این حرفایی که میزنی از جایی درومده که فشار خور هایی مثل شما زیاد بوده

امید وارم ادمین قشنگ بخونه و نگه بی احترامی کردی

ما نگفتیم کسی بی شرف هست

گفتیم دروغ گو بی شرفه

از حذف اکانت ما قنچ گرفتین

تو تایمی که بودیم کم کم یه جنگ آموز به سایدمون هدیه کردیم

شما چه کردی ؟

استاد ادااا سلطان بدااا

• جیگیلی من :دی آفرین حتما عذرخواهی کن..

اون سرور شما خاطرت نیست من کنار مازیار و مملی لیدر ساید بودم و حداقل سه سرور در تیم لیدری کنار مازیار بازی کردم (یکی آی‌آر و دو سرور اسپیدترا)

به این جهت مثال زدم که یادآوری خاطرات بشه، هم این حقیقت غیر قابل کتمان که همیشه مثل یک طفل روی دیس‌لایک حساس هستی و دنبال validation در فروم (هر وقت می‌آییم ببینیم کی به کیه شما یا آنلاین هستی یا پست گذاشتی) هم بی‌ادبی و بی‌نزاکتی که مرزهاش رو جابجا کردی الان دم از ادب می‌زنی پسر جان.

در مورد ساید فروشی، چرا حرف آینده رو بزنیم؟ چرا حرف گذشته رو نزنیم؟ به چندتا ویس پیشوایان و فروختن آش با جاش توی این سال‌ها خندیده باشیم خوبه آقای با شرف؟

در مورد کتیبه زدن، جدی هنر کردی : )) کشتی ما رو یه کتیبه زدی ;(

به نظرم کمی تواضع و سکوت پیشه کن تا سرور بعدی انشالله..

• سابقه سنگین شما رو هم شنیدیم

۲ سرور اسپید ترا

۱ سرور آی آر

خیلی تاثیر گذار بود!!!

بعد کدوم سرور ۱۰۰ کردین؟

موقع پست گذاشتن حواست باشه

دیوارای دستشویی ترک نخوره

در مورد ساید و کتیبه هم که حرفای لازم رو زدم

شما هیچ ویسی هم از سامان نداری

اگه داری رو کن

رو نکنی شرف نداری

تو زندگیت صدای سامان رو نشنیدی

جالبه به ما میگی دستمال

در مورد شما و نسبت شما به مازیاز تندر

من از لفظ حوله استفاده می‌کنم

دفعه بعد اسم پیشوا جهانیان سامان بد بوی کبیر رو اوردی دهنتو آب بکش

پ.ن: ما میایم تو فروم همه آنلاین میشن رپلی میزنن

معلومه کی فشار میخوره

پ.ن : کتیبه جنگ کوچیک زدیم طرف فکر کرده احمق کوچیک بوده

پ.ن: تواضع ته هنرت اینه که ناتار کاتا کردی

تاریخچت به ۳ سرور حوله به دست بودن میرسه

• ببخشید آقای ۲۰ تومنی

در مورد کدوم سرور دات کام و کدوم لیدری حرف میزنی؟

شما سرور ونزوئلا رفتین بازی کردین به ما نگفتین؟

تا جایی که یادمه آخرین فینال محمد ترنتولا لیدر تیم انتخاب شد

بعدم که دعوا شد سر داستاناتی و بچه های ایران ۲ ساید شدن

والله از چی صحبت می‌کنید که ما در جریانش نیستیم!!!

مشتی مدالای واندر دات کامتونو بزارید وسط

ما ببنیدیم بریم پایین بشینیم

• قربون قلم شیوای تو عزیزم..

دستمال و حوله کسی‌ست که مدام اسم بد بوی جان رو میاره و شعر می‌نویسه و ازش به عنوان پیشوای جهانیان یاد می‌کنه فدات شم.

شما یک مقدار ناآگاه هستی نمی‌دونی تیم من اساسا تیم دیگری بوده نه تری‌دات، و سه سروری که نام بردم فقط مثال بود باهوش : ))

یادش بخیر سرور الدرز جلوی زئوس، پیشوایان اومدن به محمد ماکالو گفتن به ما به عنوان نیو هیتلر و پیشوای عصر جدید اقتدا کن کتیبه می‌دیم مثل کره ببری : )))

این یک مثال کوچک هست فقط. ریکورد رید کال و غیره هم دست دوستان قدیمم هست..

زیاد به روزمه‌ی من کار نداشته باش فکر کن همون سه سرور بوده.

با جولان دادن در فروم خوش باش تا بعد..

فعلا دیگه ریپلای‌ نمی‌شی همین قدر بس بود برات حقیقتا حوصله‌ی سر و کله زدن با صغر سن جماعت رو ندارم.

مراقب باش که میام سراغت بعدا.. خصوصا اگر ببینم باز زیاد حرف می‌زنی و سر همه رو درد میاری. منتظر باش تا بعد :thumbup: