نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• با سلام‌خدمت همگی

آقا تبریک میگم به همه دوستان

بدونه توجه به گفته های دوسته خوبم که اگر با تیر بزنی تو پاشم میگه پیشبینی کرده بودم و از خدا میخواستم انجام شه خیلی پلن تمیزی بود 😂😂😂

یادی کنیم از دوست خوبم آقای هومن امام

میگن عشق یعنی کربلای حیدری

از امام عصر خود فرمان بری

💪🏻😂 ماشالا داداش

نه ایلیا اون ویترینه اکانته حیفه دست بزنیم مگر اینکه هی میپرسی خفتی چیزی زده باشی که بعد بیای بگی گفتم بدین من 😂

پرهام جان دیگه داری حوصلمو سر میبری دیگه خستم داری میکنی به ادریس میگیم چرا انبار ناتار می‌زنی تو جواب میدی

به مجید میگیم تو کی قدیمی شدی تو جواب میدی

دارم از مرحله رعایت میگذرم دیگه یهو یه چی میگم از اس ای هم میندازنم بیرون تمومش کن

فاز آقا جونی برداشتی عیار شدی این آدما خودشون زبون ندارن شما جواب میدی ؟

آقا این همر نمیدونم چند سرور بود ولی فکر کنم زیره ۱۰ بود کوچولومون بود گفتم من اگه لانچ کنم میرین نمیمونید

پ.ن:

کوچک لطیف بچه جوووون ما رعایت هم میکنیم تو حرفامون که یجوری بگیم به سنتون بیاد اندازه‌تون باشه شب خواب بد نبینین

در انتها تشکر میکنم از خانواده محترم کلت از خانواده محترم شدو خانواده خارجیه بلاچو خانواده محترم دکتر پرور لست لرد

و خانواده محترم آخرین افسانه ها لست لجند 😂

یه تشکر هم میکنم از تیم قدرتمند رونین 😂

• ای وای :)))))

متاسفانه رمز ایشون چنج شده بود

تبریک خفت زیبایی بود

این چکمرو جابجا کنید دیگه پیرمون کرد

• شب تارهههههههه

بیقرارهههههههه

اندبل واندر ندارههههه

سلام خدمت همه عزیزان.

پستمو با یک شوخی با بر و بچه های اندبل شروع کردم امیدوارم ناراحت نشده باشن.

اول از همه تبریک جانانه میگم خدمت رفقای گلم در تیم پلنری و لانچری جنوب شرق. فرهاد برادر عزیزم و ممد نوب که اساتید من روی اکانتمونم هستن. مهدی کلت که کلا اعتقادی به خواب نداره و همیشه هست. و سایر رفقای گل اقا پویا احسان میثم و علی دراگون عزیز که برنامه ریزی این حرکتو از مدت ها پیش انجام دادن و آماده بودن که به این روزها که رسیدیم کارو اینجوری جمع کنن.

خسته نباشید دوم رفقایی که همر دادن. فرهاد اسم برد من دیگه اسم نمیبرم پرچم تک تکتون بالاس رفقا.

تشکر سوم از مهدی دانایی چون دوست دارم ازش تشکر کنم به کسی چه!! :))))

و تمام رفقای گلم تو جنوب شرق (به جز امید :))

خسته نباشید میگم به رفقای اندبل بخاطر دفاع خوبی که کشیدن و زحمتی که تا اینجای سرور متحمل شدن که سرور خوبی باشه برای همه.

اما چند تا حرف داشتم برای زدن که نگه داشته بودم پلن لند شه تا بریم سراغش.

حامد جان سلام

لطفا شما با این اظهار نظر ها گند نزنید به تفکرم نسبت به خودتون. همیشه از شما جز تعریف و تمجید نشنیدم و مطمئنم پلیر به شدت قابلی هستید.

ولی این پستتونو که خودنم یکم جا خوردم ولی خوب طبیعتا این حرفو خودتونم قبول ندارید.

میزان اهمیت تارگت ها مشخصه شبیه سازیارم بچه ها زدن و میشه گفن یه جا به جایی کتیبه چه تاثیری میتونست در نتیجه پلن ما داشته باشه.

مسئله ای هست اینه که از قدیم فروم یکی از تاثیر گذار ترین قسمت های بازی برای تعیین جو و وارد کردن فشار روی حریف بوده و هست.

یکی از کاربرد های اصلی فروم که از ای ار هم خیلی تاثیرگذار بود این بود که بازنده پلن همیشه با استفاده از یه سری دیتا و نوع بیان و آمار های مختلف سعی در وارونه جلوه دادن نتیجه پلن ها داشت یا بزرگنمایی برخی اشتباهات باعث میشد جو فروم به نفع سایدش تغییر بکنه (مثلا 2 سرور پیش اینکارو ایرج به زیبایی به نظرم تو فروم انجام داد.)

کلا آمار بسته به نوع بیانش میتونه منفی یا مثبت باشه. برای مثال به 2 گزاره زیر دقت کنید:

"منچستریونایتد با 20 عنوان قهرمانی پر افتخارترین تیم لیگ برتر انگلستان هست"

"منچستریونایتد در 9 سال اخیر هیچ عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلستان کسب نکرده است"

در گذاره اول به منچستر یک ابر قدرت در فوتبال جلوه داده شده و در گذاره دوم این تیم یک تیم کاملا معمولی نشان داده میشود در صورتی که در هر 2 حالت راجب یک تیم داریم صحبت میکنیم.

این سیاست شما در فروم هم دقیقا شبیه به همینه. اما در مورد پلن اخر ما صدق نمیکنه. چیزی که وجود داره شما واندر اصلیتون کاملا از دور خارج شده در حالی که تنها راه نجات شما میتونست معماری یونیک باشه که خوب ازش استفاده نکردید و به جای اینکه اشتباهتونو بپذیرید با یه اظهار نظر سطحی خودتونو بیشتر زیر فشار میبرید. سیاستی که منو یاد جمله معروف"فشار چیه ببین دارم میرقصم!!" میندازه.

فرض و بر این میگیریم که شما تخمینت از رم درست بوده و در نهایت اون دیوار تخریب میشده. ایا تخمینی از میزان کاتا هم داشتید؟ آیا معماری برای تخریب نشدن انبار ها به شما کمک نمیکرد؟ پاسخ خیلی سادس.

تبریک میگم به بچه های اس ای به خاطر پلن زیباشون

ناصر عزیزم سلام

بعد از اتفاقات دیروز خواستم بهت تو واتساپ پیام بدم ولی بعد از اینکه حس کردم ممکنه تحریفی اتفاق بیوفته تو حرفا گفتم تو فضای عمومی مطرح بشه بهتره.

ناصر جان 80 درصد نتیجه بازی تراوین تو خود بازی اتفاق میوفته و 20 درصد بقیه تو فروم و فضای خارج از مپ بازی. مسیری که شما پیش گرفتی کاملا برعکسه و 80 درصد وقتتو واتساپ و پی وی بچه های ما پر کرده. حاصل همین اشتباهت نداشتن انبار واندر شما شده.

این سرور وجهه خودتو پیش من و خیلی از رفقات تو اس ای از دست دادی ناصر جان. شما کنار ما بازی کردی من و امید و بقیرو خوب میشناسی. اما از هیچ تهمتی به ما دریغ نکردی.

اول که گفتی کتیبه های جنوب غربو توافقی زدیم. بعد میومدی پی وی من میگفتی منظورم این نبوده ولی خوب تو فروم همچنان سر موضع خودت بودی. سیاست یکی به نعل یکی به میخ.

بعد اومدی با یه سری استدلال مسخره تو پی وی من و بقیه بچه ها سعی کردی مهدی کلت خودمونو مقصر بک خوردن دف واندر اس ای جلوه بدی. واقعا خنده داره. میدونی به کی داشتی تهمت میزدی؟ کسی که نصف بار سایدو یه نفری به دوش کشیده. واقعا چه فکری کردی آخه؟ تلاش برای 2 به هم زنی با دروغ و افترا به 1 نفر برای یه بازی واقعا قشنگه؟

ولی جای اشتباهی اینکارو کردی. اگر خود خدا هم از میومد میگفت مهدی اینکاره کردی تو جنوب شرق کسی باور نمیکرد چون مهدی یکی از برادرای ماس و عین خانواده ما میمونه تو جنوب شرق. اینم دیدی جواب نمیده اومدی رفیق خودتو مقصر کردی. همبازی قدیمتو. کسی که بازهم انقدر بهش اعتماد داریم که 1 درصدم حتی نمیخوام اسم ببرم کیه منظورم چون واقعا شخصیت اون آدم انقدر قوی و بزرگ هست که فکر به این داستانم آزارم میده. اونم برای ما عزیز و مورد احترام و اعتماده.

و اوج کار اشتباهت بعد جنگ یونیک دیروز بود که داستاناشو تو فروم گفتن. انگشت اتهامت اول به سمت ما بود که دسترسی داشتیم. بعد که رفتی پی وی اشکان و صحبت های اشکانو اومدی وارونه برای فرهاد بیان کردی و گفتی اشکان میگه لینک نیست (که اصلا همچین حرفی نبوده) بعد که لینکو دیدی عذر خواهی کردی؟ نه!

اخرشم مقصر کردن پلیر اکانت خودتون از شاهکار های بی نظیرت بود. تیر آخرتم توهین به پویا تو فروم.

همه ی اشتباهاتتو گفتم که یه بار مرور کنی ببینی واقعا بازنده اخلاق تو این سرور کی بوده؟

مقصر اصلی شکست احتمالی 3 تا ساید شمال شرق، شمال غرب و جنوب غرب شخص شما بودی با سیاست های غلطت و اشتباهات پر تعداد. از تاپیک آمادگیش ما گفتیم میایم که 3 به1 بشه رومون. به جای متا با جنوب غرب باهاشون وارد جنگ شدی. تصویه حساب های شخصیت برات مهم تر از بردن سایدت بود واقعا؟

میگن دوست خوب کسیه که اشتباهات دوستشو بهش بگه. منم به عنوان یه دوست برات مرور کردم که چقدر اشتباه کردی. یاد حرف یوسف افتادم که گفت این ره که میروی به ترکستانه. بنده خدا حق داشت. داری میرسی ترکستان رفیق. به نظرم یه سر و ته کن برگرد. بذار 4 روز دیگه کسی تورو با رفتار این سرورت معرفی نکنه.

پ.ن: اقا ما خوشحالیم که شمالغرب دوباره متحد شدن بچه هاش حد اقل این چند روزو هم جدی بازی کنن که اخر سرور یه هیجانی باشه.

پ.ن: با هم مهربون باشید.

پ.ن: ناصرا مرد نکونام نمیرد هرگز. :))

پ.ن: احسان شاعر میگفت: هیترام باهم دیگه زدن....؟؟؟؟ ادامشو تو بگو :))

ارادت

• سلام

خواهشا یکی من رو روشن کنه واقعا دارید طنز بازی میکنید؟من اصلا از این سرور سر در نیاوردم!!!!

اولش جنوب غرب و شمال غرب جون جونی شدن باهم بعد یک مدت شاخ و شونه ما که بیرونیم گفتیم خدا رو شکر سرور یک جونی گرفت 4 تا لینک خوب میبینیم و اینا جلوی جنوب شرق قد علم میکنن.

رفتیم حموم امدیم دیدیم اینا دارن همو میزنن گفتیم خوب اختلاف پیش امده اشکال نداره لیدرای یک طرف که غیب شدن طرف دومم هم گفتن ما دیگه میریم.

رفتیم یک سیگار بکشیم برگردیم کلا فروم رو ببندیم دیدیم عه چه خوب متای دوستی تشکیل شده باز نبستیم گفتیم یک خبری میشه خلاصه اینا که همش برای جنوب شرق کری میخونن اگه بازی رو هم نبرن باز جذابش میکنن.

یک پلن متای دوستی زد یک طرف متای دوستی بهش گیر دادن یک طرف ازش دفاع کردن.

الانم که ظاهرا دارن از هم خفت میزنن تنها جایی که کسی روش خط ننداخت جنوب شرق بود!!!

من واقعا اشتباه متوجه شدم و همینطوریه اگه اینطوریه چیکار به جنوب شرق دارید همدیگرو بزنید اون بنده خدا ها هم بازیشون رو تو ارامش انجام بدن!!!

حالا بماند درگیریهای بین اعضا یک ربع و اتحاد که ازش میگذریم.

اگه اشتباه متوجه داستانهای سرور شدم یکی منو روشن کنه!!!

• میگم ماه رمضونه پست هارو یکم معنوی تر کنیم ...

میگن بعد از این که جنگ یونیک زده شد امام فتوا داد که نگران نباشید کتیبه حلال به سایدش برمیگرده :D:D که برگشت

از اونطرف هم یه فتوای دیگه داده بود که گرزی که گندم حرام از سفره مردم به اسم خمس و زکات و اینا بخواد ببره و بخوره برکت نداره و به انتهای سرور نخواهد رسید که نرسید ...:D

جا داره یه تشکر کنم از خانواده محترم رونان که علی رغم میل باطنیم اول سرور با چک و لقد منو مجبور کردن بیام :P

مهدی کلت برو بخواب دیگ بسته داداش

• آقا فقط خواستین حساب کنین که چقدر بوده فشار داستان طول دفتونو ضرب در عرض واندر کنین

مساحت گندی که زدین در میاد 😂

بازم تشکر میکنم از خانواده محترم سرلشکر خانواده محترم حاج هورام و کلیه دوستان

اینو بزار بخونن بعد پاک کن اگر خواستی 😂🙏

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان .

اول از همه به جنوب شرق تبریک میگم واقعا پلن عالی بود .

تبریک دوم به دفساز های شمال غرب .

اینجاس که باید گفت :

بچه بیا پایین سرمون درد گرفت .

سامان بدبوی کبیر ؟؟؟؟؟ سامان فراری بیشتر بهش میاد . والا ما ندیدیم پیشوا تا اخر سرور مونده باشه .

شما گفتی دیفالت اکانت مارو زدی . بله اون هیچی نداشت . 2 روز قبل اون چیف دمپایی که داشت برای کتیبه مرتاض منحصر خرج شد و اون ده کاربردی دیگه نداشت .

اما تیم پیشوا کلا همینجوریه هر وقت یکیو میزنه فرداش اکانت حذف میکنه . حتی 2 روز هم نمیمونه تا صفر شه .

اینکه میای میگی تایگرز مثل پیشوا هستش این حرف از ریشه مشکل داره . خوبی تایگرز اینه تا اخرش هست و کم کم 4 تا پلیر خوب ازشون در میاد . از پیشوا چیزی ندیدیم . تایگرز اگه کسیو بزنه خوبیش اینه حذف نمیکنه و طرف مقابل میتونه روشون پلن بره ولی شما مثل ترسو ها فقط بلدین حذف کنید .

قبلا قارچ خیلی دوست داشتی بهت گفتم برو وقتو بزار تو کار پرورش قارچ تو بدرد تراوین نمیخوری .

• دوست عزیز سرور11 عی همچین میگی سرور11 ام انگار واسه من فرقی داره که سرور تست باشی یا 11 در هر حالتش جوجه نوبی

بچه جون من اینجا جلوی همه قول میدم که بیام تو و امثال تو رو فقط با مولتی بزنم تا یاد بگیری این سرورا که خطر بن شدن مولتی وجود نداره جای اینکه مولتی و فقط ریدشون کنی بیای توو تاپ با مولتی بتونی همر هم بسازی

20 تا مولتی 20 تا همر به راحتی میسازی 40 تا هم ممد زد میسازه میشه 60تا همر با هیرو حالا تو که هیچی برو گندتونو بیار ببین چیکاره ای

بازی هم که خودش بات سر خوده رید خودکار داره ناتاراش هم که تپل منابع میدن روزی 2بار میای تروپ میسازی پس یاد بگیر یکم از آی کیوت استفاده کنی

حالا شما 1اکانت بساز با ان تا مولتی آخرش میخوای 8تا همر بکشی تهش هم مجبوری بدون هیرو همراتو لانچ کنی ولی خب دلت خوشه که رنک1 غارتی :d

قول بدی بچه خوبی باشی صاف بشینی میگم آرمین برات کلاس خصوصی بذاره

• والله اون موقع که ما تراوین بازی میکردیم شما دنبال این بودین از ترس لولو زیره تختتون کله بدنتون زیره پتو باشه

ارمین واسه تو کلاس خصوصی گذاشت کافیه حذف اکانت کلاس خصوصی نمیخواد

البته امارتو گرفتم میدونم ای کیو بالایی نداری خوشبحالت نوب نیستی یکی از افتخاراتو بگو بدونیم کجا چیکار کردی دقیقا

دوتا سرور بقل ارمین بودی ۴ نفر شناختنت فاز پلنگ برداشتی گندتون کی بود دقیقا بگو‌من‌با اون حرف بزنم تایممو نگیر

• مهدی جان پیام من گویا ناراحتت کرد

امید وارم عمقش زیاد نبوده باشه

چون تو دوست من هستی و من دوست ندارم

که با عمق زیاد باعث ناراحتی دوستم بشم

برای من به شدت عزیز هستی

ولی اگر حوصلت سر رفت زیرش رو کم کن

من از چی میترسونی؟ از بن تو فروم؟

من روزی ۱۰۰۰ بار بن میشم

اینم یک گرینیتی واس شما

لفظامو سامان بد بوی نوشته :دی

عیار بازیکن

بله شما زمانی عیارت بالا هست

که ما تیک پذیرفتن قوانین تراوین رو نزنیم

این روزا فروم امثال شمارو تحسین می‌کنند

چون در تراوین دات کام هم عده ای تقلب می‌کنند

از کی تاحالا پرچم یک آدم متقلب رفته بالا و عیار دار شده؟

شما پرچم بازی کثیف رو دستت گرفتی

تازه میخوای به من یه چیزی بگی که از جنوب شرق بندازنت بیرون؟

نترس تو هرچی بنویسی اونا لایک می‌کنند

محتواش براشون مهم نیست

مگه نه ۱۲ لایک نمیگرفتی

• بازیکن اکانتت چیز دیگری تو واتس آپ به ما گفت میخوای اسکرین چتاش رو برات بزارم

که اون تو هیچی بود اتفاقا

از زیرساخت های ۴ موتورش که راضی بودم

فشار تا چه حد میتونه باشی که بگی پیشو فراری

شما اگر حرفی برای گفتن داشتی من شب قبل کتیبه به شما اتک دادم ۱۱ روز بعد حذف کردم

شما اگر بزن بودی میزدی دوست گلم

خوبیش اینه که تو از تایگرز رفتی بالا که منو بکوبی

تو خلوط هم پشت سرشون حرف میزنی

البته از دروغ ۱۳ معلوم بود که انسان دروغ گویی هستی

(حاجی تو اون ده که چیزی نبود) باورت میشه؟

• شکی نیست زیر ساخت اکانت اماده بوده و اونم سر میلاد تگزاس که کلا زیر ساخت واسش مهم هستش. دمپایی اون ده خرج کتیبه شده حالا برو خودتو بکش بگو من یه ده چیف کردم;).

بعد اصلا تو نمیدونی من پلیر کدوم اکانت ها هستم .

11 روز بعد؟؟؟ پس چرا 2 روز بعدش حذف شد اکانت های شما ؟

درباره زدن هم در ساید اس دبل اون تایم همر اماده بوده و برای زدن شما 1 ساعت هم کافی بود .دلیل نزدن این بود که رو حذف بودی . و دلیل اصلی یکی از پلیر ها گفته بود نیازی نیست اکانت های پیشوا بزنی خودشون حذف میکنن میرن . مگه غیر از اینه سامان فراریتون وسط سرور حذف کرد بعد همتون ؟ بعدش بیام کسیو بزنم که هیچی نداره؟ حیف نیست ؟ فردا نمیگن بچه زدی؟

برای کوبیدن شما نیازی نیست از کسی بالا برم . شما خودت خودتو میکوبی عزیزم . تاریخچه بازی شما کلا تو حذف کردن اکانت خلاصه میشه که همین بسته برای کوبیدن .

اگر اسم تایگرز اوردم دلیلش اینه حقیقت گفتم . تیم شما اصلا نباید تو تراوین حضور داشته باشه . چه برسه در کنار تیمی بازی کنید .

پشت شما حرف زدم؟؟؟ شاید درباره پلیر های این سرور صحبت کنم ولی درباره آدم های ترسو و فراری نه . ارزشی ندارن دربارشون صحبتی کنم .

همه مشکل اصلی ساید اس دبل در این سرور یوسف میدونستن . ولی مشکل اصلی پیشوا بود .

یه کاری کن ببین چیف یک ده که دمپایشو زده کتیبه بد تره یا فرار کل تیم وسط سرور .همون اکانتی که دهشو چیف کردی کجاس تو الان کجایی ؟

دوستان عزیز همتون این پلیر و تیمشو میشناسید تا یک سال دیگه هم میتونه پست بزاره و حرف های بی معنی بگه . از اونجایی که برای وقتم

ارزش قائل هستم دیگه درباره این پلیر و تیمش پستی نمیزارم خودتون این تیم کامل میشناسید .

اگه مشکلی مالی داری سر پرورش قارچ بگو گل ریزون کنیم .

در آخر :

دهن شمارو نمیشه بست حتی با ماسک

• کجایی دقیقا؟

دستاورد مهمت چی بوده؟

همر اکانتتو که ادریس لانچ می‌کنه

غارتش هم که خود سرور میزنه برات

اونیم که ساختی رو ما چیف‌کردیم

تگزاس و قبل کتیبه چیف کردم

جنگ آموز دیابلو رو ۱ هفته بعد از کتیبه زدم

چیف شدی پرو بازیم در میاری؟

خداییش روتو برم یاکوزااا نکشیمون

• پرهام هی می‌خوام هیچی نگم نمیزاری ،هی میگن پست نزار نمیزارید از شهریار شمسایی دعوت میکنم بیاد یا بچه های تایگرز تفسیر کنن ک همر اون ده چیشد ،رفت رژیم کلین کرد شهریار اکانت امپایر رفت کتیبه رو آورد. هروقت دست کردی تو جیبت و یه هزاری بود در مورد اون هزاری حرف بزن

کسی ک حذف کرده رفته نمیاد کف فروم حرف بزنه عزیزم بزار سرور بعد ک شروع شد اکانت ساختی تا وقتی ک حذف نکردی میتونی حرف بزنی دیلیت اکانت واسه ترسوهاست عزیزم آدم وقتی تو یه جمع خراب میشه جمع رو ترک میکنه وگرنه که مریضه مگه بزارن بره ،من اگه با بچه های تایگرز علی الخصوص ادی تو فروم بحث میکنم تو پیوی واتس کلی خوش و بش و خنده داریم بیرون بازی موضوع متفاوته گلم .دلیل لانچ کردن عمر توسط ادی هم اینه که وقتی میگم واسه ساید همر می‌خوایم پسوورد میدم حالا اگر دعوا میکنم باهاش احساس نمیکنم که موضوعش با تویی که رفتی مرتبط باشه

پرهام من اگه با کل تایگرز دشمن خونی هم باشم بحث تو یا بیرون ساید ک بیاد پسوورد میدم بهشون

وقتی که تو ده چیف کردی من ترجیح دادم کتیبه جنگی که رو ۰۱من بود امن باشه جاش تا اینکه اون ده ک کلا فک کنم ۴،۵ک تروپ توش بود رو حفظ کنم منافع ما همیشه سایدبوده نه شخص و اکانت

بجای داد و بیداد کف فروم و پایین آوردن شخصیت خودت با اراجیفی ک درمورد مهدی و رسول و باقی پلیر های سایتش میگی برو تو یه ساید خیلی شیک و حرفه ای بازی تو کن ،ی پلیر مثل ادریس میاد مثل تو از اول مییزنه تا آخر بازیم هست اما تو چی ،سرور بعد بیا. حرفی اگه داری من قول میدم با تایگرز میزنیم کل تیمتو بعد میرم با تایگرز جفتی همو میزنیم

#یاد بگیریم تو کار دیگران دخالت نکنیم

• پیام تو که منو ناراحت نمیکنه اینکه ما به هرکی میگیم سلام تو جاش جواب میدی ناراحتم میکنه

شما این سرور واسه فلانی مولتی نکشیدی فلانی حذف کرد ؟

اگر شما هم تیکو زدی چرا کشیدی؟

من جای مشخصی ندارم پرهام من نه تراوین برام مهمه‌ ۴ تا ساید هیچکدوم برام اندازه رفیقام مهم نیستن

اگرم اینجا با کسی کل کل میکنم میبینی که پستا جنبه فان داره مگر کسی بی ادبی کنه بی ادب میشم منم

الان اگر مولتی های اس دبل به سرانجام رسیده بود خوده تو اینجا جر میدادی که مگه مولتی چشه

خوده مجید داره میگه من با افتخار مولتی بازم تو پست اولش تو پست دومش میگه میاد منو میزنه با مولتیا وقتی همر ساخت میزنه بعد تو میای میگی من با مجید تا حالا بازی نکردم ولی سبک بازیشو قبول دارم خیلی پلیر خوبیه درسته ؟؟؟؟

حاجی بن‌ شدی بند ۸ که نخوابیدی 😂😂😂

مارو تحسین میکنن چون به کسی بدی نکردیم تحسین میکنن چون رفاقت میکنیم با همه ما مثل سامان بد بوی کبیر هر کثافط کاری نکردیم تو تراوین

ما کتیبه نفروختیم مشتی مولتی بازی شده تقلب شما با اون عقبه کثافط کاری شدین پسر پیامبر یه نفر با پیشوا خوب نیست رفیقاتون دارن می‌رن از پیشتون امثالِ یوسف دست پرورده هایه شمان بجز کثیف کاری چی یاد دادین برو از هر کی دوس داری بپرس امرداد یا پیشوا تیم رونین یا پیشوا والا اون موقع که رسم نبود مولتی بازی رسم نبود ریدو خوده اکانت بزنه بازم ما همر داشتیم شما کله هنرتون گرفتن کپ ۷۵ بود

زیرشم کم کنم دم نمیکشه

این باره سومه آقا پرهام داری پشتی کسه دیگرو میکنی به ما میپری منم واسه شما ارزش قایلم واسط وقت میزارم بهت زنگ میزنم بهم رنگ می‌زنی رفاقتم میکنم

ولی تا جایی که فاز کوسه نگیری حال نمیکنم اینجوری

اون بالا نوشته نقد بررسی سرور ۲ ایکس مقدماتی شما اکانت داری تو سرور ؟

بجای اینکارا برو تیم واسه سرور بعدی ببند که دوباره توتالی ندین یوسف بره غیب شه

خسته شدم خیلی نوشتم

در انتها تشکر میکنم از آرش عزیزم تشکر میکنم از اکانت تفنگ آقا کسری تشکر میکنم از فرهاد

پ.ن آقا فرهاد لطفا یه کلاس بزار به این فنچ ها پرواز یاد بده لطفا 😂

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا مهدی عزیز بنده عادت به هجو گویی ندارم و همیشه وقتی پست میزارم یا چیزی برای ارائه دارم یا هدفی پشت اون پست من وجود داره ( اکثر مواقع به این خاطر پست میزارم ) و یا کسی بنده رو خطاب قرار داده باشه .

همونطور که میبینید بنده غیب نشدم و دارم فرومو دنبال میکنم .

بنده به شما ارادت خاصی دارم و هیچ گاه به شما بی احترامی نکردم و متعاقبا از شما انتظار دارم با به کار بردن عباراتی چون «امثالِ یوسف دست پرورده هایه شمان» به بنده بی احترامی نکنید .

پ.ن : وقتی داشتم این پستو مینوشتم یه نقل قولی از آقا مازیار اومد تو ذهنم که گفتنش اینجا خالی از لطف نیست :

« یوسف جان مجدد عرض میکنم هیچ رهبری حتی با ضریب هوشی انیشتن نمیتونه تنهایی کاری از پیش ببره . چرچیل اگر سیاس بود و معروف جدا از سیاست خودش نیروی نظامی و اقتصادی قوی انگلیس بود که حق انتخاب برای ایشون میذاشت وگرنه چرچیل تو بورگینافاسو نهایت میشد گلابی فروش بازار ناتاکامای بورگینافاسو »

یا حق

یوسف