نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• عزا ، عزاست امروز ، روز عزاست امروز

ان دبل صاحب عزاست امروز

انبارای واندر چی میگن؟! چیزی موند یا زاپاسه هم خورد؟!

چقدر دفاعی پر پر شد؟! صدا از ان دبل قطع و وصل میشه !!! ۴ میل؟!!!!

بدو بدو اینور بازار :عکس انبارای سالم واندر میفروشیم

از اتاق فرمان اشاره میکنن رنک همرهای اصلی هنوز تغییر آنچنانی نکرده...این بدههههههه

• همچنان زارت :)))))))))))))

LOOOOOL الان دیدم

همچنان سجاد در صدر

دستخوش چه دمپاییایی ساخته بودین

تبریک به اندبلیو بابت دفاع خوبشون

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• تبریک میگم به بچه های اس ای به خاطر پلن زیباشون البته همون دیشب موقع لانچ بهشون تبریک گفتم ولی میترسم بعضی ها ناراحت بشن و پاهاشون رو محکم بکوبن زمین و گریه کنن و بگن چرا تو فروم بهمون تبریک نگفتی ( مخاطب خاص که همش دنبال مطرح شدن مسائل تو فروم هست )

یه خسته نباشید جانانانه هم میگم به بچه های شمال غرب بابت تلاش دیشبشون . خسته نباشید واقعا و دمتون گرم که خدا رو شکر اس ای خیلی زود این پلنش رو زد و کاری که من ممکن بود تو 5 یا 6 روز اونم 50 درصد الان انجام بدم رو جنوب شرق برای من تو 12 ساعت انجامش داد . دستتون درد نکنه و خدا قوت .

راستی میشه آموزش بدین چرا ساختمان اصلی تو تارگت ها نبود ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• مرسی میلاد جان که انقدر خوب شفاف سازی میکنی من وقتی پیام پروفسور سورنا رو دیدم ممنقلب شدم اما جوابت کاملا دقیق و درست بود

منم میگم ما مولتی کشیدیم .به دفساز ها دادیم . به همرساز ها دادیم .به واندر دادیم .حتی به بچه ها اکانت دادیم بازی کنن همر یا دف بکشن بدون هیچ چشم داشتی

والا ما همر رنک 10 سرور رو زدیم به رژیم انقد داد بیداد نکردیم

خداروشکر که خیلیا مارو اینجا میشناسن و با اخلاقیات ما آشنا هستن

• مثنوي گرين

درود بر پيشواي جهانيان سامان بد بوي كبير

تبريك به جنوب شرق بابت باز پس گيري خوزستان

پ.ن: كسري كم و كسري هاتو توي دفتر بعدي پر ميكنم

فعلا بيا پايين تو اتاق پشتي منتظر باش

پ.ن : با مجيد آخيل تو يك سايد همبازي نشدم ولي 4 لنگ رو مپ بازي كردنشو

تاپ حجوم پاره كردنشو تو هفته هاي متواتر بازي ديدم

از جنوب شرق تو اين سرور هنوز همچين بازي مشاهده نشده ما اهل تعريف از كسي جز پيشواي جهانيان سامان بدبوي كبير نيستيم ولي خيلياتون به خيليا مونده كه برسين

پ.ن: ايليا دوست عزيزم حواست به لايكايي كه تو پستات ميگيري باشه

اينا عاشق چشم و ابروت نشدن فقط با لايك كردن تو شمال غرب رو فشار ميدن

پ.ن: ميلاد دوست عزيزم همونجوري كه از محمد توانا جنگ آموز زدم

ديفالت شما هم مورد نوازش و چيف قرار دادم

اصلا دوست ندارم 2 تا از دوستام به خاطر من با هم دعوا كنند

پ.ن : سايد شمال غرب اگر 100 درصد همراشم تو ديوار كرده باشه كار درستي كرده

چرا كه جنوب شرق با تعداد زياد مولتي و شارج دفاع تا انتهاي ته ته سرور

واندر رو ميبره بالا ، حذف اكانت شمال بزرگترين تمسخر جنوب شرق هست

پ.ن: تيم تايگرز تو شمال غرب شده مثل تيم پيشوا تو جنوب غرب

عمري باقي باشه بازي اين دو تيم رو در كنار هم خواهيد ديد

Parham Green

• درود خدمت همگی دوستان

خب امروز صبح پلن ما روی ساید شمال غرب نشست و نتایج جالبی رقم خورد:))

تارگت اول

واندر مرکز شمال غرب

رم فوق العاده اکانت رونین...که از ده پنجم این اکانت بلند شد

خسته نباشید به سروش ،حسین و مهدی عزیز...واقعا ادم از بازی کردن کنار شما لذت میبره ...منتظر لینکای قشنگ تر باشید

عقب افتادگی :14ساعت و 10 دقیقه

همر فوق العاده و جنگی رو دست مونده اکانت لست لردز

خسته نباشید به پویا،احسان،حسین،میثم،رضا و علی عزیز بابت کشیدن این همر زیبا

عقب افتادگی:84ساعت و 14 دقیقه

همر فوق العاده ی علیرضا ی عزیز

این اکانت قرار بود جنگی بازی کنه ولی وقتی تصمیم گرفتیم که پلن انبار ها رو اجرا کنیم با مشورت با علیرضای عزیز دیدیم این پتانسیل وجود داره تا اند گیم این همر بمونه و با بردن جنگ اموز روش،علیرضا فوق العاده عمل کرد و با منابع اکانت و بدون پوش از اتحاد 700ساعت کارگاه شارژ کرد که هنوز 250 ساعتش مونده و 220ساعت کوچیک تایم گرفت که نتیجش شد این همر فوق العاده...دست خوش

عقب افتادگی :84ساعت 14 دقیقه

دیفالت اکانت اترون...خسته نباشید به آقا محمدرضا و خانمشون بابت این همر زیبا

عقب افتادگی :84ساعت و 10 دقیقه

همر پارسای عزیز که متاسفانه خیلی وقته توی بازی نیست و فک نکنم بدونه همرش لانچ شده...تشکر از بانو شریل که نمیتونه این پستو بخونه ولی زحمت همرا با اونه

عقب افتادگی:64 ساعت و 20 دقیقه

همر اکانت بست تیم که لاست زیادی خورد ولی میبنید که انبار تخریب کرد :)))))این بد بود واقعا...تشکر از مسعود عزیز و مهدی کلت برای کشیدن این همر...با همه ی کمبود ها کار خودشو کرد

عقب افتادگی:63ساعت و 40 دقیقه

در مجموع نزدیک به 16 روز این دهکده عقب افتاد

و اما تارگت دوم...دهکده مرتاض یونیک که گویا ارزش بیشتری از واندر داشت و دف خوبی روش جمع شد.

دیفالت اکانت سوشیانت که زحمت محمدرضای عزیز بود

همر پروفت که نتیجه تلاش تیم خودمون هومن،ممد و رضا ی عزیز بود

این همر هم باز برای خودمون بود که چندین بار تو این فروم رو نمایی شده بود...ایشالا اخرین لینک این مرحوم بودش.

همر زیبای اکانت ایس که سازندش تیم لست لردز بود...تشکر ویژه از علی دراگون

همر زیبای اکانت لست لجند که یک بار هم اسیب دید ولی باز کشیدنش بالا...خسته نباشید به کسری و ماهان عزیز که همه جوره همراه هستن

همر کسری عزیز که با تمام مشغلش این همرو کشیده بود.

همر زیبای اکانت ادونس ...خسته نباشید به محمود عزیز

و همر کپ اکانت پاتریوت ...تشکر از سروش ،مهدی و حسین عزیز

جنگی اکانت استانینگ...باقی همراشونم همینطوری دمپاییه ...تشکر از مهدی عزیز

خسته نباشید به سازنده ی این همر ها...دمتون گرم بابت همکاری که کردید ...تبریک به دوستان شمال غربی بابت دفاع خوبی که روی مرتاض جمع کردن

و خسته نباشید به دوستانی که تو این پلن کمک کردن و عذر خواهی واسه ایراداتی که تو تایمینگا پیش اومد ممد نوب ،مهدی کلت با یادی از امام ،مهدی رونان،احسان ،پویا و باقی دوستان که دیشب تو دیسکورد بودن و تو گندم رسانی و باقی کار ها کمک کردن...

چند روز پیش دوستان شمال غربی پلنی زدن که نتیجش دوتا جنگ اموز و 2میل دف کشتن بود...دوستان گفتن نتیجه واسشون مطلوب بوده:)

در 24 ساعت گذشته جنگ یونیک برگشت،تمام زیر ساخت واندر تخریب شد،4ونیم میل دف کشته شد...پیدا کنید پرتقال فروش را.

پ.ن1:راز یونیکو اگر استفاده نمیکنید بدید به ان ای...فردا پلن انبارای ان ایه ...استفاده از راز یونیک رو تو این سرور باید جزوه کنن بدن به ایندگان همه داشتیم اشتباه میزدیم تا الان...حتی اون گیجی که امانت گرفته بودید واسه چیف واندر اس ای کاراییش ازین مرتاضه رو واندر بیشتر بود:)))

پ.ن2:خبر ها حاکی ازین است که مذاکرات فشرده برای انتقال واندر اصلی متای دوستی از شمال غرب به شمال شرق شروع شده و حتی خبر ها حاکی از آنست که جنوب غرب هم دست بالا در صورت مذاکرات احتمالی در اختیار دارد.

پ.ن3:ناصر جان من متوجه منظورت نشدم پلن قبلی دوستانتون که 2روز به گفته خودشون زمان گذاشتن نتیجش نپریدن 3تا همر بود،اینکه میگی برنامه 5 روزتونو ما 12 ساعته زدیم یعنی میخواستی 7.5 تا همر نپرونی؟...برنامه دیگه هم داری بگو ما خدمت برسیم شما دغدغه ی این چیزارو نداشته باشی دیگه

پ.ن4:

راستی میشه آموزش بدین چرا ساختمان اصلی تو تارگت ها نبود ؟

ناصر جان این سوالتم به عنوان کوییز تو سایدتون مطرح کن

اگر کسی جواب نداد واتس اپ بپرس بگم بهت

• درود

خسته نباشید واقعا و دمتون گرم که خدا رو شکر اس ای خیلی زود این پلنش رو زد و کاری که من ممکن بود تو 5 یا 6 روز اونم 50 درصد الان انجام بدم رو جنوب شرق برای من تو 12 ساعت انجامش داد . دستتون درد نکنه و خدا قوت .

موضوع اول

سخن را به میزان دانش بسنج
    که گفتار بی علم باد است و دم

ناصر جان اگر علمشو و تواناییشو داشتید انجام میدادید

اینم میزاریم کنار اون ۱۵۰ میل دفی که میخواستی رو واندر بدید

موضوع دوم

شما روز ۵۰ برنامه میریزید روز ۹۰ جنگ یونیکو بزنید

ما روز ۵۰ برنامه میریزیم روز ۹۵ واندرتون رو تعطیل کنیم

شما n تا هجومی گذاشتید واسه پلنی که دستاوردش جنگ یونیک و کوچیک بود

ما جنگ یونیک رو سبز برداشتیم آوردیم یه جوری که پلییر اکانت میاد میگه باگ زدید اصلا تو باغ نیست

ما مثل هم نیستیم

* : منشا سوالت هم از همون نداشتن علمت هست ناصر جان فهمیدن جوابش سخت نیست

ارادت

• سلام به فروم بازای زنده (بعد از مدتها یه پست بگذارم و برم تو افق گم بشم)...

اول اینکه خودم هنوز لینک ها را یکجا ندیده بودم... :love:

دوم اینکه خسته نباشین هم دشمن (مخصوصا بچه های رونین) بخاطر همر ها و هم دف سازای خودمون که دفاعشون خورد... :S

فقط در مورد اون بند اینکه یونیک مهمتر بوده بگم خدمتتون که دفاع رو یونیک دفاع ثابتش بوده اگه قرار بود برای چندتا همر جنگی بیشتر از این دفاع بگذاریم اونجا تعجب داشت و همینقدر که گندم رو واندر را بی یونیک بدین برای من لذت داره... :)

پ.ن1: موقعی که لانچ رونین برام قطعی شد مشخص بود انبار ها می خورن چون دیوار می خورد پس برای من ارزش نداشت دفاع رو واندر را بیشتر از این کنم (اشکان شل بود و دردم نداشت :D)...

پ.ن2: یه ایراد ریز تو لانچای رو واندر بود که اونم خطای انسانی حسابش کردم مثل زدن جنگ یونیکتون... پیش میاد...

پ.ن3: برای شخص من تا ته بازی بازی تموم نشده ایشالله برای همه همینجور باشه...

ارادتمند <3

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• سلام حامد جان ارادت

موقعی که همر رونین لانچش قطعی شد براتون ۲ ساعت تایم داشتین معماری رو بیارین که قبل اتکا فعالش کنین و واندر دوستیتون انقدر عقب نیفته

• با سلام خدمت همگی دوستان

امیدوارم همگی از بازی لذت کافی را برده باشند. بعنوان شخص خارج از بازی در این سرور ، خواننده فروم هستم

اول از همه پیشاپیش تبریک میگم به ساید جنوب شرق بابت برد این سرور. با احترام به عملکرد ساید های دیگه، ولی متاسفانه هیچ شانسی برای پیروزی در این سرور ندارند. این سرور تنها در صورت 3 به 1 شدن سرور جذابی میشد ولی بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد و اگر هم 3 به 1 میشد باز هم ج.ش برنده این سرور میشد. چون هماهنگی بین سه ساید نیاز به لیدری داره که هم دانش لازم را داشته باشه و هم وقت و همت لازم برای نظارت و بررسی داشته باشه که متاسفانه اکثر لیدرهای ما تبل تو خالی هستند و فقط ادعا دارند و اون وقت لازم برای نظارت بر روی اکانت ها را ندارند.

یه زمانی در فروم، بحث و نکات بازی مطرح میشد مثل چند صفحه قبلی که بسیار استفاده هم کردیم و یا بیشتر فضایی برای کری خوندن بود. و خب انصافا کری خوردن حال و صفای دیگه ای داره. ولی الان بیشتر شده جنگ داخلی. توصیه من به دوستان خصوصا کسانی که در راس اداره یک ساید هستند آرامش بیشتر هست . خیلی مسائل نباید در فروم مطرح بشه. چون پلیری که شما لیدری اون را به عهده گرفتید داره وقت و هزینه میکنه برای این سرور و طبیعتا انتظار داره بهترین اتفاقات ( نه الزاما 100 کردن واندر) براش اتفاق بیفته. ولی مطرح شدن یکسری حرفها باعث ایجاد اختلاف و نهایتا یک طرفه شدن سرور میشه.

زدن واندر شمال غرب هم حرکت قشنگی بود و تبریک به ساید جنوب شرق. بنظر من خیلی هم خوشحالی نداره چون واقعا این واندر پتانسیل 100 شدن را نداره . حتی بالای 50 هم به مشکل منابع میخوره. زیر ساخت های واندرها صفر (مثل شمال شرق) . بنظر میاد تنها هدف متای شمال از بازی به عقب انداختن برد اس ای هست.

نظرات من به عنوان یک فرد سرور که سرور را میبینه:

بنظر من متای دوستی ای یک اسم هست فقط و هیچ همکاری و هماهنگی بین دو ساید وجود نداره. (مثل متای سرور قبل که در تماس 2 دقیقه ای بسته شد)

زیر ساخت های واندر فقط در ساید جنوب شرق و جنوب غرب هست که جنوب غرب با اتفاقات افتاده شانسی برای برنده شدن نداره.

بنظر میاد همرهای رمر جنوب شرق این سرور هم بیشتر از همرهای واندر زن باشه و مثل سرور قبل خیلی به دنبال رنک همر و لایک گرفتن هستند.

این سرور تمرین خوبی برای ساید ج. ش بود سرور های قبلی هم با شکست و حذف اکانت و ... همراه بودند. امیدوارم سرور بعدی شاهد حضور تیم جنوب شرق و بچه های ما باشیم. اگر شرایط مهیا شد احتمال داره سرور بعدی در خدمتتون باشیم.

موفق باشید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام حامد جان ارادت

موقعی که همر رونین لانچش قطعی شد براتون ۲ ساعت تایم داشتین معماری رو بیارین که قبل اتکا فعالش کنین و واندر دوستیتون انقدر عقب نیفته

جدی؟

یعنی کل دف مرتاض یونیک که همرها را چال می کرد را بک می کردم تا معماری یونیک را میاوردم و فعالش می کردم (که شاید نخوره دیوار واندر اونم همری که سایزش را که دیدم فهمیدم بالای 30ک رم داره!)؟

واقعا شما این کارا می کردین؟

:saint:

نکنین با من از این شوخیا...

پلن موفقی بود برای SE و خواهشا با این تفکرات و ذهنیات گند نزنین به تصورم از بچه های سایدتون...

ارادتمند

خوش باشین در پلن های بعدی...

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• بله بالاخره اینم نکته پلن بود باید با یکیش خداحافظی میکردین یا واندر یا یه کپ!

که ترجیح دفکورد خداحافظی با واندر بود و دیوار کردن یه سری همر دیفالت که ناصر جونتون میخاستن تو ۵ روز صفر کنن همشو براتون

• سلام حامد جان خوبی؟

اقا بیا با هم یه حساب کتاب کنیم

اینجای بازی مهم ترین چیز واندره یا کپ لول 19؟

اگر مقدار دفتون رو واندر این باشه طبق پوینتا بیا با هم یه حساب کتاب

http://travian.kirilloid.ru/lo…6BCEf-UVHkGyIw_u4j4CMDg4A

که این همین چیزیه که الان شده

حالا شما اگر مرتاضو جابجا میکردید و اون 3 4 میل دف رو روی واندر میرختید و راز 5ایکس روش میومد

نتیجه میشد این

http://travian.kirilloid.ru/lo…EQ8pFfdATJhji83-_3gIxFBgA

این تخمینه ولی خودت دف دقیقو بزن توش

یه پلن کاملا وین شده به یه پلن کاملا لوز شده تبدیل میشد

انباراتون میموند،مرتاض حفظ میشد و من الان به جای فواید تخریب زیر ساخت واندر باید از فواید پریدن کپ شما تو فروم حرف میزدم که به نظرم خیلی بحث مفیدی میشد

ارادت

پ.ن:اینو صادقانه میگم دیروز من نمیدونم چرا به اشتباه فک میکردم کتیبه 18 ساعته اکتیو میشه و حتی همر بستو همزمان با رونین لانچ کردیم که به خیال خودم 13 دقیقه تایم برای جابجایی کتیبه باشه که نشدنیه

با پست صفحه قبل مهدی دیدم 2 ساعت وقت بوده و خیری گذشته وگرنه به شخصه دل و جرئت این کارارو ندارم:D

پ.ن:نمیدونم چ جریانیه لینکا پاک میشه ...حرف منو قبول نداشتید شبیه سازی کنید متوجه شید

• تبریک مجدد بابت این همرهای زیبا و پلن انجام شده

تبریک ویژه به اکانت Last Legends بابت ریکاوری همرشون و به اکانت money heist که بعد 10 بار خفت شدن همچین همری ارائه داد.

تبریک به Ronin بابت این رمر زیبا.

برای همرهای Atron - Patriot - Advance برنامه داشتیم که متاسفانه به علت نبود منابع بدین شکل نهایت تاثیر خودشون رو گذاشتندم.

دم پلنر گرم. دو پلن مریض پشت هم!

یک شبیه سازی انجام دادم من و با معماری یونیک هم ...

یکدونه تارگت میوفتاد و یکی 13 میشد.

خب دوستان یک سوال برای من پیش اومده :))

آیا میخواید انبارارو بندازید رو 99 استاپ بدین؟

بعدم ناتارو بزنید؟

فکر کنم همر گرزیهاتون از 1میل رد بشه.

پ.ن: تشکر و ارادت خدمت Brothers.

پ.ن2: مهدی دانایی اون همر تبری رو میشه رزرو کرد ؟:))))))))))))

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• یک شبیه سازی انجام دادم من و با معماری یونیک هم ...

یکدونه تارگت میوفتاد و یکی 13 میشد.

ایلیا جان شما اگر راز اکتیو میکردید دیگه اون 3 4 میل دف مرتاضو نباید بذاری تو جیبت که

بریز رو واندر شبیه ساز بزن :D

• انسان به امید زنده است...

پلن کاملا دقیق و بی نقص اجرا شد...

به طوری که تمام انبار های واندر صفر شد

گلد اپ کنید زودتر بیاد بالا :)))))

حامد جان هرکس دیگه این صحبت ها رو میکرد میگفتم شاید نمیدونه و براش پست تحلیلی میذاشتم. ولی چون چند سرور با هم بازی کردیم میدونم سطح بازیت در چه حد هست و این موارد مهم رو در مورد واندر میدونی

بهت هم حق میدم که اینجای کار باید از سایدت دفاع کنی حتی به غلط

ولی تصمیم دیروزتون واقعا اشتباه بود...معماری رو باید سریعا جابجا میکردید روی واندر و کل دف مرتاض رو هم اونجا میریختید

مرتاض هم جابجا میشد و خطری دیگه نداشت

نهایت امر هم یه کپ ازتون میپرید که به نظرم بی اهمیت ترین اتفاق ممکن در برابر نتایج تصمیم درستتون بود

موفق باشی میدونی که چقدر دوستت دارم به شخصه

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

خسته نباشید به تیم پلنری و لانچری عزیز اللخصوص فرهاد عزیز (برای اون داستانی که خودش میدونه چیه و کلی خندیدیم دیروز^^:D)

تبریک به هر دوساید بدون در نظر گرفتن نتیجه ای که حاصل شد خیلی دوست داشتم مرتاض هم میومد ولی خب دیواره خوبی چیده شد جلوش و خسته نباشن تیم شمالی برای دیوار خوبشون

خوشحالم از اینکه همرهای ما هم تو این پلن و بوجود اومدن این لینک ها زیبا تاثیره کوچیکی داشتن یه توضیح هم درباره همر ها بدم خالی از لطف نیست

اول همر اکانت PaTrioT که تماما زحمت ساختش برای سروش عزیز و مهدی عزیز هست و خسته نباشن

برا دوستانی که خیلی بازی صنعتی رو دوست ندارن این همری که تماما با رید ناتار و تولید کپ خوده اکانت ساخته شد و همونطور که ایلیا جان هم گفتن چندبار برا تخریبش اقدام کردن که با اینسرت خوبه مهدی و با چنگ و دندون حفظ شد این همر که سایزش چون پلنی برای بزرگتر شدن و نگهداریش نداشتیم بیشتر ساخته شده بود تا میدگیم برای زدن کتیبه استفاده بشه ولی خب به هر طریق موند تا اینجای بازی که تقریبا از همون مید گیم به بعد حتی غارتش هم خاموش بود و تقریبا 10 روزی همر شارژ نشد ...

همر بعدی رمر RoNiN

این رمر اصا قرار نبود ساخته بشه بعدش هم که ساخته شد اصا قرار نبود لانچ بشه :D:D بیشتر از سره علاقه عجیبی که مهدی به گرزی و سروش به حجم بالای رمر و واندرزن داره شروع کردیم به ساخت این رم (با توجه به تجربه سرور قبل که 45 46 ک رم اگر اشتباه نکنم فقط 3 لول دیوار انداخت میدونستیم اند گیم رو واندر تاثیری نداره و با توجه به مختصات اکانت هم طوری نبود که تو پلن های جنگی استفاده شه و میگم قرار نبود لانچ شه ... ) و در نهایت شد این که در بهترین جا و زمان ممکن به کار اومد و باز هم جای خوشحالی داره که اینجا هم تونسته باشیم برا ساید حرکتی زده باشیم ...

پ.ن 1: کل این پست بهونه بود که برا این قسمت پیونشت :D

یکی به این دوستمون بگه ما 05 رو زدیم از فیک لیستش در بیاره ;(;(

پ.ن 2: ایلیا جان تبری ها دکورین واسه خوشگلی گذاشتیم اونجا کارایی خاصی نداره میخوای رزرو کنی :D

• خب خب دوستان جنوب شرق انگار باز اشتباه برداشت کردن از حرف من منظور من از انجام کار تو 5 یا 6 روز و اونم 50 درصد الان پلن رفتن رو شما و یا زدن این همرهاتون نبود .

منظورم من اون اختلاف کوچیکی که تو ساید پیش اومده بود که پلن شما انگیزه مضاعف داد بهشون تا دوباره کنار هم باشن .

در مورد جابجا نکردن کتیبه ها اول از همه تایمش نبود . وقتی حامد جان بهتون میگه اتکش قطعی شد منظورش بعد از اسکاتی هست که کشیده و سایز همر مشخص شد .

و دوم از همه شما راضی ما هم راضی از این پلنتون

احسان جان ایشاا... علمش رو پیدا میکنی .

تا اینجا خدا رو شکر همه چیز طبق پیش بینی ها و برنامه ریزی ها پیش رفته ایشاا... ادامه سرور هم همینطور پیش بره .

ایشاا... همین فرمون پیش بریم آخرش خوشه

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• ناصرجان یه بحثی ذهنمو مشغول کرد گفتم بپرسم مثل شما

یعنی پیش بینی کرده بودید روز ۹۷ انبارای واندرتون میاد رو ۳۰ ک و دف اکانت بولدزور رنده میشه؟فک کنم یه میزون فرمون باید بزنیدا

اگر واقعا منطورتون از اون ۵۰ درصد هدف دوستانتون بود ک خدارو شاکریم ک تیمتون بعد این اتکا یکپارچه شده

ایشالا بچه هاتون دعا کنن زودتر انباراتون ۱میل شه واندر اپ کنید

سوال بعدی اینکه میشه فلسفه راز یونیکی ک دست شما بود رو توضیح بدید من هر چی گشتم واندر روی اکانت شمارو پیدا نکردم یعنی نمیشد راز روی واندر غیر فعال باشه مواقع نیاز فعالش کنید؟

راستی چند درصد تونستن به قضیه ساختمون اصلی جواب بدن؟