نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان گرامی.

جهت سرحال کردن شما یک لینک کمیاب داریم از احمق یونیک :) امیدوارم که لبخند رو بیاره رو لبتون

:دی #سکته #شمال_شرق

ارادت فراوان

ایلیا

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• درود به همگی دوستان

امیدوارم تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه و سال خوبی رو آغاز کرده باشید...

دیروز عزیزان متای دوستی تصمیم داشتن که واندر مرکزی مارو چیف کنن که این امر محقق نشد.

3چیف اخر با فاصله 30 دقیقه از باقی اتکا زده شده که به نوبه خودش برام عجیب بود

خسته نباشید بابت تلاش زیباتون و خداقوت به همر سازاتون،دست اورد این پلن از نظر بنده صرفا کشتن دف بود که به نوبه ی خودش جای تبریک داره که اونم مرهون زحمت مخاطب خاص این پست بود و اگر این دوست نامحترم نبود همونم به دست نمیومد...امیدوارم ارزشش را داشته باشه براتون.

خسته نباشید به همه ی دوستانی که دف فرستادن و زحمت جابجایی دف رو کشیدن و خداقوت به مهدی کلت و امید عزیز بابت هوشیاری به موقعشون.

و اما مخاطب خاص نامحترم که حتی منم نمیدونم کیه فقط خودش میدونه:) (پوزش از عزیزان محترمی که این بخش رو میخونن)

اگر این قدر حس میکنی به ما نمیخوری که چنین حس حقارتی بهت دست داده که تصمیم گرفتی یه دقیقه مونده به اتک 500ک دف واندر رو بک کنی تا بلکه به ما بخوری اول ازت عذر میخوام که با کارامون باعث شدیم این حس بهت دست بده و بعدش واسه خودمون متاسفم که به قدری لولت پایینه که حتی با داشتن پسورد واندرم نتونستی به هدفت برسی...سطح بازیت از زمان خرج کردن اون پسورد مشخصه...حقیقت ترکستان ترین راه این سرورو تا الان تو رفتی،کاش وقتی اون پسوردو خرج میکردی که ارزشش رو داشت.

جهت یاداوری میگم پلیرای این سرور جنوب شرق اکثرشون از کسایین که اون سروری که پسورد واندر حریف دستشون بوده پسورد واندرو تایم لند فیک رو واندر میذارن و به لیدرای رقیب اطلاع میدن که پسوردو عوض کنید اون دسته ایم که نبودن اخلاق و منششون همینه دمشون گرمه...اگر تو بازی نمیتونید لاقل بیرون بازیو دریابید که همین چیزاس که تو یاد ها میمونه

پ.ن:پارسال همین موقعا با ما میومدی 13 به در ولی امسال...خود کرده را تدبیر نیست.

• سلام. عرض ادب ..

اول اینکه من هنوز اسم شمارو نمیدونم ...

دوم اینکه حملات صورت گرفته ربطی به متای دوستی نداره.

اما توضیحات

مسلما داخل اکثر اتک ها با تعداد نیروی گذاشته شده به شما چندین پیام ارسال شده. برای مثال چیف بک ne safe zone که با 14001 ریشف جلو زن خورد و ...

3 چیف آخر با هیرو و تعداد 126 مارکسمن که شمارو ارجاع میدم به عنصر آن‌‌بیهکزیوم. با دقت مطالعه کنید.
    (البته فیزیکدان نیستم و خیلی اتفاقی بهش برخورد کردم.)

پلن شکست خورده بود و دلیلش هم عارض میشم خدمتتون اگر تقاضا شد.

مختصرا بخوام بگم 3 دهکده بغل واندر شما هست از اکانت chakme که 18 ساعت بعد داخل مپ توسط شما پیدا شد و داخل هر سه ده دو چیفر آماده داشت ...

اسامی دهکده ها هم به ترتیب safe zone - safe zone - safe zone تقدیم به دوست خوبمون پویا
    (الان کاربردی نداره بزارید منابع 10 کنم استفاده کنید.)

حتی تنها یک دابل اسکات از همر واکینگ خورده و باقی همرها اسکات نخورده ....

در مورد آنالیز دفکوردی توسط مهتی کلت هم جا داره یک نکته عرض کنم اینکه تایم لند اولین فیک حدود 19 ساعت بوده و یه عکس هم پیش زمینه مابقی صحبتاتون کنم که باز هم افتخارش نصیب ایشونه.

یک پست هم مطالعه کردم اخیرا که شمارو بهش ارجاع میدم.

نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان |آغاز 14 مرداد 1400| صفحه 6 | پست شماره 109#

مورد بعدی که توجه شما رو بهش جلب میکنم عکس زیر هست از همر a04 واکینگ;

جدای این توضیحات چندین فکت و تقاضا پیش میاد که به صورت زیر مطرح میشن.

اول از همه بریم سراغ دو فکت:

fact no1: جنوب شرق تا روز 80 بازی آکبند بوده.(حتی یک فیک و ریپورت اسکات از دهکده های شما مشاهده نشد)
    و در عجبم این پوینت دفاع از کجا اومده؟؟ ( قبل از لند اتک )

Fact no2: اولین پلن صورت گرفته تا روز 75 بر روی جنوب شرق هست که به طور کامل دیوار شد. (قبلی ها دیوار نشد.)

پس با حاشیه رفتن خرابش نکنید ...

جالب اینجاست که صبح نگاه کردم REBELS A اول بود. اما همچنان NW درگیر خرج همر بر روی SW هست که در این مرحله از بازی خنده داره ...

و اما چندین تقاضا.

1- از فیک های صورت گرفته و تایمشون عکس بدید. (ترتیب هم مهمه + تارگت کاتا (اصطبل بزرگ - اقامتگاه) + تروپ فیک‌های اکانت سزار)

2- اگر دفاع رو کشته همر، عکس دفاع رو هم قرار بدید. از اونجایی که لانچر خودم بودم تقاضا دارم با تایم هم بزارید که فیض ببرم.

3- امیدوارم که مجبور به پاسخ چندین ریپلای نباشم.

ارادت فراوان

پ.ن: تشکر بسیار فراوان از شما بابت رعایت احترام در پست. امیدوار به پیشرفت سطح فروم.

پ.ن2: حدود ساعت 3-4 خوابم برد و چندین لانچ سیم سک نیوفتاد دیگه ببخشید :دی

پ.ن3: اگر تابحال بر روی خرده تارگتی از سمت NE لانچ شده داخل پاسخ قرار بدید.

Maybe I, maybe you

پست 7 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• نفهميدم چي گفتي ولي اگه تموم شد بايد بگم خيلي تاثير گذار بود .

از متاي دوستي يه مترجم بياد بگه اين دوستمون دنبال چي بود از فكت ها و تحليل هاش

• سلام خسته نباشیدحقیقت نصفه پستو نفهمیدم منظورتونو

ولی اونجایی که مربوط به من میشد چنتا نکته بگم درباره پلنتون

۱_دفکوردی با من نبود صرفا دف رو اکانتهام جابجا کردم!

۲_ لازم به چیف اون ناتارها نبود نزدیک واندر که شاخک های ما تیز بشه

۳_ خیلی از تارگت ها فیکش با ده ۳ شما اومده بود ولی با ده ۴ شما رو کمتر تارگتی فیک اومده بود

4_ اصلی ترین و مهمترین سوتی پلنر تو این پلن آیتم هیرو بود که اکانتهای واکینگ دد و blaze پای قهرمانشون چکمه بود!!!! و صرفا با یه حساب کتاب ساده تارگت ریل تشخیص داده شد ولی باز هم همه ی تارگت ها دف بسته شد با توجه به سطح بازی حریف :l

بگذریم از اکانت سزاری که واندرزن بود باهاش رو خیلی از تارگت ها فیک اومدین جز واندر

از هیروی اکانت لست هم که بگذرم:l

سایز همرایی هم که استفاده شد خیلی عجیب بود قطعا دلخوش به همون بک دادن دف بودین که خداروشکر بخیر گذشت

درباره پوینت دفاعی هم واقعا منظورتونو نفهمیدم مثل اینکه از اول سرور خواب تشریف داشتین یا در جریان دیوار شدن خودتون و جنوب غرب نبودید

تشکر میکنم از امام هومن فرهاد و مهدی دانایی😁

(فقط جهت گرفتن لایک بیشتر)

• اسم شمارم نمیدونم ...

یه لیست تهیه کن بده اسم ها رو بهت بگیم اینقدر اذیت نشی

جای اینکه دنبال این باشی که اسم ها رو بدونی یکم روی سطح بازیتون کار کنید که اینقدر خنده دار پلن نرید. کل سطح بازیتون یه طرف، بازی کثیف هم یه طرف. استفاده از رمز هولدر؟!!! اونم اینجای بازی و واسه بک کردن دف؟! ما مخالف بازی کثیف هستیم و مقابله به مثل این حرکت هم حتی زشت میدونیم، ولی اگر کننده کار عاقل بود نباید اینجای بازی این قضیه رو لو میداد. استفاده از این دمپایی ها توی پلن خودش گویای همه چیز هست و اینکه دلخوش به چه مسئله ای بودید.

دیگه فیک از ۲ تا فیدر یه اکانت و همر بدون هیرو و چکمه اشتباهی پای هیرو مناسب توتال یه ساید نیست!

هر پلنی که میریزید و حاصل اتاق فکر چند روزتون هست، فرهاد میاد یه دور تارگت هاتون رو میبینه ظرف ۵-۱۰ دقیقه میگه ریل فلان جاست

زشت نیست به زحمت نمیندازیدش؟!

فرهاد یا فرشاد؟! مسئله این است

پینوشت : یه نمونه از پوینت دفاعی ساید ما نحوه دقیق اسکات کشیدن های شماست. اکانت Blaze واسه ما یه کلاس آموزشی نمیذاره؟!

پینوشت : از اکانت Rex هم تقاضا داریم با یدونه گرزی فیک نذاره. دوست داره ما شمشیر قرمز ببینیم و بترسیم؟! چند شبه خوابمون نمیبره

پینوشت : پست هاتون رو خودتون نمیخونید قبل ارسال؟! توی چند روز مختلف پست ها رو مینویسید بعد وصله و پینه میکنید بهم؟! این حجم از پراکندگی و نامفهوم بودن عجیبه واسم. لطفا به خواننده فروم احترام بذارید یک بار پست خودتون رو بخونید اگر جاییش اذیت نشدید بعد ارسال کنید!!!

چه گناهی کردیم این سرور رو بازی کردیم نمی دونم. به قول رضا همش تقصیر احسانه

• به خدا لایک کردم ولی اسم شما رو نمیدونم که بخوام بگم به ایلیا عزیز اسمتون چی بود

دوما ایکس جان پلنشون که معلوم بود فقط بین اتکاشون یه جام جهانی که به کرونا خورده بود فاصله بود به نظرم به غیر از لانچ کردن و فیک ایستایی که زده بودن که افتضاح بود بقیه پلنشون خوب بود

یعنی فکر خوبی کرده بودن 😂

• سلام مجدد

ناتار حدود 2 شب چیف شده، 70 کاتا اماده داشته. و حدود 20 ساعت بعد شما رویت کردین دهکده رو.
    از دوستان تقاضا دارم پاسخگو باشند که اگر در این تایم 2-3 واندرزن لانچ میشد (بدون رمر)، امکان موفقیت پلن بالا نبود؟ لطفا با ارائه مستندات پاسخ بدید.

https://tx2.speedtra.com/profile/312

به دلایلی که ترجیح میدم بیان نشه، پلن خراب شد و فردای همون روز از خاک خودمون لانچ کردیم. یکی بیاد بگه این وسط مشخص نیست تارگت کجاست؟

با اینحال جهت اطلاع بگم خدمتتون تایم کاتا از اکانت چکمه 2 ساعت بود و دفاعی از اکانتهایی مثل effect - amphetamine و ... نمیرسید.
    دفاع sawyear هم که پارک و ...

یه بحثی هم داشتیم سر اینکه دو دهکده 3 چیفر کنیم یا 3 دهکده دو چیفر سر قضیه تایم
    که 12 ساعت طول میکشید تا مرکز فرماندهی 15 بشه و 28 ساعت طول میکشید 20 بشه

حالا به نوعی سوتی تو پلن هم میشه گفت که با چکمه هیرو زدیم. کم لطفی میکنید تایمینگ فیک هارو نمیزارید که ...

در مورد Last هم من برات یه خلاصه از 126 به نقل از ویکیپدیا میزارم:

مطالعات جدید نشان می‌دهد که این آزمایش‌ها به اندازه کافی حساس نبودند. از این رو، هیچ گونه‌ای آن‌بیهکزیوم به‌طور طبیعی یا مصنوعی یافت نشده‌است.

در مورد دیوارهای جنوب شرق هم حقیقتا رنک ها به زودی تغییر میکنند. اما ادعای قاطع دارم که بیش از 70% پوینت دفاع از حملات شمال شرق هست که حالا بماند کجا دف شد و نشد.

سلام.

از رمز هولدر استفاده نشد. بیشتر از 20 ساعت پشت لانچ بودم. مریض نیستم اذیت کنم خودمو.

اگر همچنان بر این قضیه اصرار دارید به شما رمز هولدر خودمون رو تقدیم کنم. ببینید که چه تخریب‌هایی میشه انجام داد رو اکانت هولدر اگر رمز باشه ...

همرهای لانچ هم عوض شدند و اگر همون آماری که از جنگی های شما ما داریم واندرزن های ما باشه با 3-4 تا رد میکرد..

بحث ریل و فیکش هم در بالا توضیح داده شد. من خودمم تشخیص میدادم کجا ریله :)))

اسکات هم تایم بندی اسکات 01 پاندا و دهکده های exodus که تنها اکانتی بود که داخل هر دهکده جاسوس داشت و ما ازین امر هم استفاده کردیم نگاه کنید ..

اگر مخاطب خطوط بولد قرمز هستم هر تیکه از پست رو متوجه نشدید بگید در خدمتم.

معلومه که معلمه حضور غیاب میکنه ایلیا جان

اسمارو بگین بعد میگه شغل پدر 😂

داره اسم میپرسه واسه ثبت نام سال جدید 😂

طنز خوبی بود. گفتم به اسم خطاب کنیم مهدی جان

Maybe I, maybe you

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• ما مخالف بازی کثیف هستیم و مقابله به مثل این حرکت هم حتی زشت میدونیم،

مخالف بازی کثیف هستید؟؟؟؟؟

فارغ از این که ساید دلی من ساید اس ایه و رفقایی خوبی مثل امید و حسین و‌ اشکان و مهدی کلت و کسری نو وان دارم

پوریا جان گویا فراموشی گرفتید که چه کردید با ان ای

پ.ن هرجایی از پست ایلیا رو‌متوجه نشدید از من بپرسید بهتون کامل توضیح بدم

پ.ن۲ لایک کن مهدی کلت

پ.ن ۳ چه باحال میشه یه کلمه رو قرمز کنی

• ایلیا جان من یه چیزی بگم شما هی میگی اگر لانچ می‌شد اگر واندر زن میخورد اگر فلان می‌شد خب همین اگر هاست که یه پلنی موفق میشه یه پلنی نه دیگه بد پلن زدین بگین بد زدین

اسم منو از کجا میدونستی من رونین خالی بودم 😂

• سلام مجدد

سلام ایلیا جان

پلیر نوب که جلوت نیست

شما ۲-۳ تا واندرزن این تایم سرور میخواستید لانچ کنید واسه چیف واندر؟! چرا نکردید که پلن موفقیت آمیز بشه؟!

بعد نتیجه دمپایی های شما رو ما باید مستندات ارائه بدیم؟! خدا رحم کنه به ما

دفاع بک نشده بود با زدن واندرزن هاتون هم نیازی به دف اکانت های دور واندر نبود.

واندرزن رنک دار توی متای دوستی چند تا هست ؟! یا تعریف واندرزن رو تغییر بدیم؟!

اینکه بلد نبودید از رمزی که دستتون بوده استفاده کنید هم تقصیر ماست؟! من نمیگم شخص شما رمز داشته ولی از دست اندر کاران پلنتون توی این قضیه دخیل بوده. بیابید پرتقال فروش را !!!

ما همون طور که مرتاضی که اس دبل با اون شیوه کثیف زد رو نخواستیم و خودمون زدیمش، انشالله بعدا با روش صحیح و پاک خدمت واندرتون میرسیم.

پویا هستم. اسمم روی آیدی فرومم هست یکم دقت کنید. واسه همین چیزاست میگم با عجله پست میذارید.

تغییر رنگ کلمات برای بولد شدن موضوع و فهم آسون تر برای مخاطب هست. خوشحال میشم به جای تمسخر یاد بگیرید. البته ایلیا از چند پله عقب تر باید شروع کنه

۷۰ درصد پست ایلیا رو ساید ما متوجه نمیشه.

جواب شما هم ارجاع میدم به پست سابق خودم.

مجدد مطالعه کنید

پینوشت : ایلیا جان اتحادی که شمال شرق بود با جنوب شرق کنفدراسیون داشت.زیر پرچم شما هم بالا نیومد و کاملا مشخص بود چه خبره

2 حالت داره : یا شما نفهمیدین این اتحاد از جای دیگه اومده یا توان زدنش رو نداشتید که در هر صورت باید به حال شما به عنوان لیدر تاسف خورد. چراغ و .. هم بهونست.

موفق باشید

• ایلیا جان من یه چیزی بگم شما هی میگی اگر لانچ می‌شد اگر واندر زن میخورد اگر فلان می‌شد خب همین اگر هاست که یه پلنی موفق میشه یه پلنی نه دیگه بد پلن زدین بگین بد زدین

اسم منو از کجا میدونستی من رونین خالی بودم 😂

مهدی رونان عزیز بنظر شخص بنده پلن موفقیت آمیز بوده.

اگر دنبال نتیجه هستید که از روز 20 سرور مشخص بوده ...

سلام مجدد پویا جان. (پست قبلی هم اصلاح شد اسمتون)

چرا؟ چون ناتار چیف شد و منابع پوش خورد و همر خوابوندیم این وسط اعلامیه اومد گندم منفی لاست نداره و همه جا پر از دف ثابت شد.

حالا ما موندیم با سه دهکده لو رفته تو 100 100 اس ای و کلی دفاع ثابت رو واندر.

حتی قبل تر از اعلامیه ما از اکانت stunning اسکات زدیم و داشت لاست میخورد ...

برام جای سواله چرا فقط واکینگ دابل اسکات خورد؟ البته سوال مطرحه به سایز همر وارد هست نه اینکه تشخیص داده شده تارگت.

میشه گفت به همون دلیل که با تعدی 28 واندرزن. اگر اشتباه نکنم. شما هیچکدوم رو خرج نمیکنید.

برعکس قضیه هم صدق میکنه. همر دیفالت بنده به شخصه در ابتدا رنک 1 و سپس 6 - 10 - 14 -21 سرور بود ... تعریفی از واندرزن ندارم برای مابقی دوستان

(ببینید که چقدر دست بسته بوده برای لانچ که از همر رنک دار میومد فقط)

رمز هم خودتون میدونید با خودتون ... همون که شما بدونی چه استفاده هایی میشه کرد مشخص کننده هست که استفاده شده یا نه

منم با آسانسور میام و آهنگ کلاسیک داخلش پلی میشه :)

در مورد واندر هم بگم میخوایم قفس بگیریم پر حیوونش کنیم به امیرعلی بگید انقد آبادی نزنه نیاز داریم خب :دی

زیر پرچم بالا نیومد؟ عکس نامه گذاشتم فارم بوده اکانت پیام داده ان.ای بازی میکنیم ...

آدم یاد جنگ صفین میوفته ...

راستی یک سوال تقریبا واضح دیگه هم مطرح کنم. شما چشمان کوچک از اکانت Hero رو که چراغش زرد بود. بدون هیچ اسکات و جلوزن زدید؟

پ.ن: قبل لند هم اسم واندر رو به بی شرف تغییر دادید. دیدید عه چیف نشد سریع عوض کردیدا ..

پ.ن2: ولی من جاتون بودم ریل رو تشخیص میدادم خالی میکردم وفاداریشو میکردم 0 اسم دهکده رو میزاشتم خخخخ که همه همرها بخورن به همدیگه یه ثانیه بعد چیف بک میکردم همر آخرم خفت میشد ...

Maybe I, maybe you

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• روزه ۲۰ من‌نمیدونم چه خبر بوده بهم بگو لطفا

واقعا باید میزاشتیم چیف می‌شد همر تو همر می‌شد ببینیم چی می‌شد واقعا دریاچه جدیدی از بازی به روم باز شد

تعریف واندر زنو اجازه بده من لانچ کردم توضیح میدم با رسم شکل

کجا خرج کنیم واندر زنارو ؟ بگو شما تارگت بده بزنیم

اگرم میگی چرا اسکات خورده پارکینگ دد 😂 چون تنها پلیریه که همر خوب داشت ما از بقیه فقط اسم شنیدیم که دارم دارم

یه چیزی هم واسه گندم منفی میگم

شما ها ۱۰۰ ک ۱۰۰ ک برده کشیدین گندم دادنش سخته

اگر گندم منفی تو سرور یه روزایی برداشته میشه مفت چنگتون

شما تو پست بعدی میای میگی ما برده کشیدیم چون شما فلان

ایلیا جان به عنوان برادر قشنگ بازی کردن به تعداد نیست به سبک بازیه

قبول کن حرصمون نده 😂

• سلام پویا جان

اول از همه اومدین تهمت میزنین که بچه های متا دوستی اومدن رمز هولدر رو داشتن با اون دف بک دادن چندتا سوال ذهن منو درگیر کرده .

سوال اول : رمز هولدر واندر چطور دست ساید مقابل افتاده

سوال دوم : چرا همه دف بک نخورده ؟ چرا فقط به قول شما 500 ک دف ؟

سوال سوم : دف کدوم اکانت ها بک خورده

سوال چهارم : آیا ممکن نیست دف مثلا اکانت ایکس بوده فقط که حالا به هر دلیلی مشکلی داشته باهاتون یا مثلا رو اکانت خودش فیک بوده و بک داده که دف رو بفرسته برای خودش ؟

سوال پنجم : رمز هولدر دست کیا بوده ؟ آیا شخصی از خودتون که به هولدر دسترسی داشته بوده که احتمال انجام اینکار رو داشته باشه ؟

به قول خودتون اگه طرف رمز هولدر واندر شما رو داشت اینموقع سرور و به این روش ازش استفاده میکرد ؟

من از هیچ جریانی خبر ندارم و فقط به عنوان خواننده پست هاتون این سوال ها به ذهنم رسید .

ولی همین جا اعلام میکنم اگه ثابت بشه که اون دف توسط بچه های شمال شرق بک داده شده بود کل ساید ان دبل حذف اکانت میکنن و میرن . چون ما دنبال بازی پاک کنار هم هستیم .

شما هم برو در مورد سوال هایی که پرسیدم فکر کن و تحقیق کن ببین ممکنه مشکل از ساید خودتون باشه ؟ چون واقعا کل دف بک دادن کار حداکثر 30 ثانیه هست .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام پویا جان

سلام ناصر جان

ما بر خلاف شما که قبل از اتهامی که به ما زدید زیاد روی قضیه فکر نکرده بودید، تمام احتمالاتی که شما اینجا به عنوان سوال مطرح کردید رو بررسی کردیم بعد توی فروم عنوانش کردیم

تک به تک جواب میدم چون دوست دارم از دید ما هم به قضیه نگاه کنید :

قبل از پاسخ هم میگم این قضیه حتی از طریق ادمین بازی هم به قطعیت نمیتونه ثابت بشه ، همونطور که نیسان آبی هیچوقت ثابت نشد.

۱. ...

فقط برای اثباتش میگم که چرا باید از دمپایی استفاده بشه؟! پلن میزنید به قصد دیوار شدن؟!

۲. چون در حین بک‌شدن دفاعی، مهدی کلت روی اکانت بود و متوجه شد و درجا رمز عوض کرد.

۳. دف یک اکانت نبوده پس فرضیه شما اینجا غلطه

۴. دف زمانی بک‌خورد که اون دفاع بک شده به هیچ تارگتی نمیرسید. پس این فرضیه هم غلطه. ضمنا تا اینجای سرور داخل ساید جنوب شرق هنوز با فرد یا اکانت خاصی مشکلی پیش نیومده

۵.فقط ۲ نفر رمز هولدر رو داشتن که اگر هر کدومشون کوچک‌ترین اتهامی بهش وارد باشه ساید جنوب شرق عملا روی هوا بوده تا اینجای کار پس این فرضیه هم غلطه

پینوشت : قال فرامرز :) به ما هم یاد بدید دف واندر چجوری توی ۳۰ ثانیه بک میشه

پینوشت : ایلیا جان چراغ رو که کلا منتفی بدونید. ولی سوالی که خودت مطرح میکنی از پایه مشکل داره. از چشمان بیایم اسکات بکشیم؟! دستت درد نکنه .باقی پستت هم قبلا جواب دادم. تکرار مکررات بود

موفق باشید

• ناصر جان کاش سوالات کنکورم شما طرح میکردی با این سطح سوالا فکر کنم رتبه ۱ شده بودم 😂😂

جواب سوال ۱: خوب این برای خود ماهم سواله که پسوورد چجوری افتاده دست شخص دیگری.

جواب سوال ۲: زمانی که شخص خرابکار شروع به بک کردن دف کرد مهدی کلت رو اکانت واندر بود و بلافاصله پسوورد عوض کرد

جواب سوال ۳ و ۴: عمده دف از اکانت x3x و امفتامین بود. امید که دیگه نیاز به معرفی نداره محمد امفتامینم از پلیرهای پارساس و چندین سروره که باهاش بازی کردیم. نکنه میخوای بگی امید مثلا با من مشکل داشته دف خودشو بک کرده؟ 😂😂

سوال پنجم: رمز هولدر فقط دست تیم لیدری اس ای بوده و هیچکس نداشته. تیم لیدری اس ای رو هم شما خوب میشناسی. میدونی که بالای ۵ ۶ سروره باهمیم.

ناصر جان این فاز چرچیلی که گرفتیو بذار کنار. سعی نکن توپو بندازی تو زمین ما. خودت بچه های اس ای رو میشناسی میدونی مشکل از تا ساید ما نیست‌.

یادت باشه اخرین کسی که فاز چرچیل گرفت تو این فروم سایدش چجوری شخم خورد. این نصیحتو از من رفیق کوچیکترت بپذیر.

پ.ن: یکم سرم خلوت شه به دوست پلنر فیزیک دانمونم میپردازم. راستی نظرت راجب عنصر ۴۰ چیه؟

پ.ن: دوست سبز سابق که الان قهوه ای شدی. پرهام جان. ۳ ۴ بار اسم جنوب شرق اوردی. اسم مارو نیار که برات سنگینه. همین هارت و پورتا جوری ساید محبوبتو شخم زدن که ۱ دونه گرزیم دیگه توش پیدا نمیشه. یادت نره چرا حذف کردی. سکوت خیلی بیشتر بهت میاد بچه.

• سلام. عرض ادب ..

اول اینکه من هنوز اسم شمارو نمیدونم ...

دوم اینکه حملات صورت گرفته ربطی به متای دوستی نداره.

درود عزیز دل

فرهاد هستم ولی نه اون فرهاد مذکور تو نامه های شما

و اگر درست متوجه شده باشم منظور شما اینه که بدون هماهنگی لیدر های متای دوستی،از شرق و غرب متای دوستی و اکانتای لیدری همر بلند کردید رو واندر؟اینقدر شورایی هستید یا زبونم لال بی در و پیکر؟

من فکر میکردم شما یکی از لیدرهای این متا هستید چون تو پستای اعلام متا از شما تشکر شده بود،فک نمیکردم متای دوستیتون یه بخش خود مختار داشته باشه...اگر اینطوره که من از شما عذر خواهی میکنم که این پلنو به متای دوستی ربط دادم...دوستان امتیاز این پلن برای فداییان متای دوستی هست که هیچ ربطی به متای دوستی نداره و وینگ سوم بازی هستن...

من باقی بخش هارو تیکه تیکه جواب میدم چون یه سریاش رو دوستان جواب دادن...

اگر همچنان بر این قضیه اصرار دارید به شما رمز هولدر خودمون رو تقدیم کنم. ببینید که چه تخریب‌هایی میشه انجام داد رو اکانت هولدر اگر رمز باشه ...

فک میکنم نیتتون اینه با گلد تخریب کنیدا:)))وگرنه کار خاصی رو اکانت هولدری نمیشه کرد...تیک ایت ایزی

پ.ن3: اگر تابحال بر روی خرده تارگتی از سمت NE لانچ شده داخل پاسخ قرار بدید.

دیگه خرده تارگت الان بیشتر پروپاگاندای سیاسیه:)) ما اهل تبلیغ نیستیم راهشم بلد نیستیم...جفتمون میدونیم الان بازی اصل کار جای دیگس...سر خودمونو شیره نمالیم دیگه.

درود هومن جان

متاسفانه فکر میکنم اطلاعات ناقصی به شما رسیده...ما دقیقا همونکاریو با ان ای کردیم که شما هم تا قبل متا در صددش بودید..اون اتحادم از روز 25بازی با اتحاد اصلی ما کنفدراسیون بود،خداروشکر هم چراغ بین و هم جاسوس از باقی سایدا تو شاخه اصلی ما بوده و این موضوع رو میتونن تصدیق کنن...به علاوه اینکه این دوستان یک سری اتک داده بودن حداقل 10 روز قبل کتیبه ها به اون دها و دیدن که اتحادای جنوب شرق وارد تاپ شد...لذا لطفا دایه دلسوز تر از مادر نباشید و اگر میخواید تعصب متاتونو بکشید حداقل منطقی و با علم بر وقایع قبلی این حرف رو بزنید.

راستی یک سوال تقریبا واضح دیگه هم مطرح کنم. شما چشمان کوچک از اکانت Hero رو که چراغش زرد بود. بدون هیچ اسکات و جلوزن زدید؟

متاسفانه اتک ها الان پاک شده ولی جهت اطلاع شب قبل اینکه چشمان بیاد دوستان برای برداشتن انبار کوچیک فیک رفتن رو اون ده که سبز برگشت...صبحش من بدون اسکات و جلوزن هیرو زدم رو اون کتیبه...لینکاش نیست ولی پیاماش هست که فلسفه اون اتک چی بوده اگر خواستید براتون بفرستم.

پ.ن: قبل لند هم اسم واندر رو به بی شرف تغییر دادید. دیدید عه چیف نشد سریع عوض کردیدا ..

ضمنا،اگر شما برای کسی که چنین حرکتی زده فارغ از اینکه به کدوم ساید منتسبه شرف و سایر ارزش های انسانی رو قائلید این اخرین ریپلای من برای پست های شما بود...موفق باشید

پ.ن: جنوب شرق کلا هارت و پورت خالیه

از اول سرور دوبل راید داری ، یه پلن قدرتی

ما ندیدیم. یعنی گذاشتن همرو رو واندر بچوقن

پرهام جان شما یا پلنو اشتباه گرفتی یا قدرتی اشتباه میزنی یا اینکه صفحتون چپ چین شده جنوب شرق افتاده سمت چپ صفحه داداش ...فکر کنم اشتباه گرفتی ، یه راست چین بزنی رفرش کنی فکر کنم درست میشه:D

ولی همین جا اعلام میکنم اگه ثابت بشه که اون دف توسط بچه های شمال شرق بک داده شده بود کل ساید ان دبل حذف اکانت میکنن و میرن . چون ما دنبال بازی پاک کنار هم هستیم .

شما هم برو در مورد سوال هایی که پرسیدم فکر کن و تحقیق کن ببین ممکنه مشکل از ساید خودتون باشه ؟ چون واقعا کل دف بک دادن کار حداکثر 30 ثانیه هست .

اقا ناصر حقیقت یک بار هم چند سرور پیش همر های ما هک شد من اون موقعم گفتم دنبال مقصر نیستیم چون پیدا نمیشه الکی سر خودمونو درد میاریم با بحث راجب این...

ولی خب باز جهت خالی نبودن عریضه عرض کنم که منطق بازی میگه ما مازوخیسم نداریم که خودمون در به در دنبال دف باشیمو دفو بفرستیم رو واندر بعد تو 1 مین قبل اتک بک بدیم...این دوستمون هم سرعتش به اندازه شما خوب نبوده و جای 30 ثانیه 1مین کارش که طول کشیده مهدی پسوردو عوض کرده وگرنه همینکه میفرمایید میشد...

امیدوارم اگر زبونم لال خدایی ناکرده تو هر سروری اتفاقی مشابه این برای شما افتاد همینقدر اوپن مایند اظهار نظر کنید کما اینکه تقریبا مشابهش افتاده(همر های جنوب غرب نرمال) و حداقل برداشت من به عنوان خواننده بی طرف در اون بحث این بوده که این رفتارتون با اون رفتار در تناقضه.

تهشم واقعا دنبال حذف کسی نیستیم... چون بازی ارزش دلخوری کسیو نداره کنار هم سعی میکنیم با هم دیگه از بازی لذت ببریم... اونیم که باید مخاطبش میکردیم کردیم...ادامه بحث خیلی جالب نیست به نظرم

فقط من یه سوالو اول پست از جناب ایلیا هم پرسیدم از شما هم میپرسم...واقعا پلنی که توش از 4 5 تا اکانت تاپ هر دو اتحاد توش هست ربطی به متای دوستی نداشته؟سرخود بوده؟

دلتون شاد

• یادم رفته چرا حذف کردم میشه یاد آوری کنی؟

شهر که خالی شده قورباقه داره ابوعطا میخونه

ادبتونم رفته تو کوچه متاسفانه تعطیلات شده

منو از چی میترسونی؟

تا زمانی که بودم زیر سایدتون نشسته بودم

ندیدم حرکتی بزنید!

الان چی به رخ من می‌کشی؟

مردش بودی اون موقع میزدی

مردش هستین سرور و جمع کنید ببندید

سرور بعدی بزنید

تو فروم نشینید فاز پلنر روس بگیرید

ما چیز خاصی از ساید مولتی باز شما ندیدیم

جز زیر ساخت

مولتی ، وی پی اس ، گلد + پنکه

نقشه پنکه خیلی مهمه

تو فروم خاله بازی راه انداختین فاز گنده هاشو گرفتین

جنوب غربی که دست یوسف بود رو شما شخم زدین

من اگر حذف کردم به خاطر بی منطقی سایدی بود که

نمیخواست برنده باشه ، دنبال این بود که یه آس رو زمین رو بشه

شما (four of a kind) نشستید

رو مولتی بازی اونم بیشتر از ۳ ساید دیگه

که کاملا از رو آمار مشخصه

فاز برداشتی

بدون مولتی ۱۰ کیلو گرزی میتونی بسازی؟

پ.ن: دفعه بعد غیر محترمانه با من حرف زدی

ادب برات به کار نمیبرم

خرماشو داری باز با لحن کج حرف بزن

گرده جهان

تنگه زمان

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط P.Green ().

• همون موقشم که بودی همر رنک داراتون دونه دونه پرید.

همون موقع که بودی کتیبه هاتون تر و تمیز جمع شد.

خلاصه که همون موقع که بودی هرکاری خواستیم با سایدت کردیم.

شما چی؟

همون موقع که بودی هم کبریت بی خطر بودی برادر.

یکی دوبار بحثش شد بذاریمت تو فیکا ولی خوب دیدیم ارزش نداره زحمت لانچر زیاد میشه.

حالا چرا از ناراحتی پست نصفه میدی؟ 😂😂😂

چیزی از ساید ماهم ندیدی مشکل ما نیست شاید از چشمای شما باشه.

در مورد ادبم. من با هرکس در حد خودش صحبت میکنم از اول سرور جز بی احترامی و قارچ قارچ کردن ازت ندیدم. سبک خودت باهات صحبت کردم.

تا الانشم جواب دادم خودمو خراب کردم چون هیچجوره به من نمیخوری. دیگه جوابی نمیگیری. خوشحال شدیم در کل عزیزم 😂😂

• مورد ۱: کسی که در مورد حد و حدود صحبت می‌کنه

حدو حدود و اصالت خودش به بوته و خیابون میخوره

من از اول سرور با کسی به جز ناصر بحث لفظی نداشتم که هم تلفنی هم تو فروم ازش عذر خواهی کردم ، از شما انتظار عذر خواهی ندارم چون عذر خواهی نشانه شعور است

تو مهمل بافی و یاوه گویی حرف نداری هومن جان

مورد۲: اکانت Green از ابتدای سرور تو اتحاد مجزا

و بدون استفاده از بونس های اتحاد و بدون استفاده از منابع ساید ، دفاع ساید و هر گونه پوش و مولتی بازی و دهکده های کاملا مرزی بازی کرده

توتال لیدر ساید علی زد گینگ

خادم ساید یوسف ریتالین

نمیگم دلسوز نبودند ، بازیکن جنوب غرب بودند

زمان گذاشتن ، ولی تجسم و برنامه ریزی نداشتند

از ابتدای بازی حرف خودشون رو زدن

و کوچکترین برنامه ای تو ساید انجام ندادن

خب جالبه اولین معترض من بودم سعی کردن برنامه ای بچینن و منو مقصر هم جلوه بدن

که خدارو شکر آمارش رسید و خنثی شد

هرچند که بازیکنای جنوب غرب همچنان درگیر شستشو مغزی های یوسف قرار دارن

تو فروم این سرور کسی منو به عنوان لیدر جنوب غرب نمیشناسه پس هرگونه کذبیات که گفتی

رد کردم رفت

لطفا دیگه جواب منو نده

خودتم خراب تر از اینی که هستی نکن

من تو مجازی به تو نمیخورم

تو تو ریل به ما نمیخوری