نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با سلام،

ما هم مثل بقیه دوستان پلیر اینجا جمع شدیم برای اینکه بهانه ای باشه برای دورهم بودن و البته هیجان و آدرنالین اما ...

دیگه باگ ها و برخی مشکلات این سرور و البته نگاه مفرط اقتصادی مدیران داره بازیو به ناکجا آباد میبره.

• باگ ها

چند نمونه باگ گفته شد مثل:

1. بونس آسیاب
    2. سرعت سواره هون با قهرمان
    3. امتیاز جشن کوچک و ...

(یکی از دوستان به قدری از این موارد پیدا میکنه هر روز، دیگه ملقب شده به امیر باگ یاب و دیگه خسته شدیم از انتقال همه موارد و مشغول میشیم به بازی و غارت و کراپ آپ کردن و گپ و گفت با دوستان و اگه مورد جدیدی پیدا شه میگیم ایییی اینم هست اکی اشکال نداره حسش نیست دیگه و اصلا بیا جاهایی که درسته بشمریم کارمون کمتره)

قرار بر این بوده که در فضایی سالم و با زیربنای مناسب و البته مدیریت قوی مشغول رقابت بشیم برای محک قدرت خودمون از هر لحاظ چه مدیریتی چه مذاکرات و دیپلماسی و چه مدیریت اکانت، نه این که باگ یاب این سرور باشیم.

مولتی هانتر عزیز شما اطلاع نداری که سواره هون به همراه قهرمان ۳ خونه سرعت بیشتری داره!!؟؟

که در جواب نامه ما به بررسی میشود و اگر به این شکل باشد اصلاح خواهد شد اکتفا میکنی؟( امیدوارم البته که این جواب حالت دیفالت جواب به همه نامه ها باشه و حتما ادمین میدونه این نکترو!)

به نقل از یکی از دوستان میدونم نمی گم ها انگار توی این سرور زیاده، و هر پلیری اگه می دونم نمیگم هاشو بگه میشه یه کتاب "میدونم نمیگم" چاپ کرد با حفظ حق طبع و نشر برای انتشارات اسپیدترا.

• نگاه صرفا اقتصادی

از این بگذریم که قهرمان به جای ماجراجویی میره گل یا پوچ! و پنج یا شش بار دست از پا دراز برگشتنش توی این مدت از استارت سرور رو هم نادیده میگیریم.

و البته اینکه انگار یه نفر Find & Replace زده و هرچی "اثر هنری" بوده با "پوچ" جایگزین کرده

ما هم مثل بقیه دوستان گفتیم این هم قابل اغماضه و باید چرخ سایت هم بچرخه و سانتریفیوژم بچرخه.

اما شاهکار اثر هنری سحر آمیز! که بهش اشاره شد توسط دوستان

و بازار زرگرها! یه تصور عجیبی میکنم گاهی که نکنه ادمین هم چکش به دست میاد توی حراجی !

که ارجاع میدم به بخش بعدی .. که در مورد آنبالانس و تغییرات هست.

• عدم اعمال تغییرات اخیر

با یک بررسی ساده Balance Changes متوجه میشیم که همه تلاش تیم تراوین برای رعایت فیر بودن بازی هست و هر زمان که آنبالانس اتفاق بیفته تلاش میکنن تا این نقیصه رو برطرف کنند؛ اما اینجا شاهد نگاه سلیقه ای به آیتم های تغییر داده شده هستیم و بعضی اعمال میشه و بعضی خیر.

آنبالانسی که با ظهور نژاد مصر و هون اتفاق افتاد یکی ازین موارد بود که بعد از مدتی اصلاح شد تا بازی بالانس بشه و همه هجوم نیارن به یک نژاد که در مورد نژاد مصری افزایش تولیدات تعدیل شد و البته هزینه ساخت واترورک افزایش پیدا کرد و در مورد نژاد هون هم یه تحقیق کنید (واقعا نمی دونم و نمیگم یعنی حضور ذهن ندارم و با برخورد با شیرازی های عزیز ساید کمال همنشین اثر داشته :دی )

• مسیر تجاری

در این سرورها شاهد مسیر تجاری سخت و صقیلی هستیم که کنار اومدن باهاش واقعا سخته

فردا روز اگه بخوایم یه تایم خاص تاجر فلک زده یه مقدار منابع به یک ده برسونه( مثلا دهی که زیر اتکه و زیرساختش نابود شده) و بحث زمان دقیق به دقیقه حداقل پیش میاد باید یک لانچر استخدام کنیم که فقط تایم گیری تاجرها رو انجام بده و آنتایم لانچ کنه!

خب چرا مقاومت میشه در برابر این تغییر؟ آیا درستش همینه که هست؟ یا تغییرش غیر ممکنه؟

این سرور شبیه سرور همسایه نیست ( با احترام به همه این دوستان) که منابع به وفور موجود باشه (اصولا!) و بکوبیم منابعو توی در و دیوار و ریخت و پاش کنیم و مهم نباشه مثلا روی واندر یا همر و کتیبه یهو چند میل بره توی دیوار (با این مسیر تجاری نمیشه گپ و تایم لاست گندم رو پوشش داد) بازم دوستان اگر راهی به ذهنشون میرسه بگن!

متاسفانه مدیریت سایت این تصور رو به وجود آورده که با شروع سرور و قبل از شروع بسیار پیگیر و انتقاد پذیر هست اما در ادامه که به اصطلاح خرش از پل میگذره زیاد انگیزه ای نداره برای پیگیری.

تنها چند قدم تا نزول! به دات کام باقی مونده لطفا هول ندین مارو

تا این لحظه هم به خاطر احترام به دوستان و رقیبانی که از ما دعوت کردن و همه سایدها تمام مشکلاتو ندیده گرفتیم و ادامه دادیم

و دوستان گفتن کاری که شروع کردیم با قدرت باید ادامه بدیم.

به نظرم ادمین و مولتی هانتر تراوین باید نامرئی باشه یعنی هیچ حضور و دخالت خارج قانون در بازی نداشته باشه و بازی مسیر خودشو طی کنه امیدوارم اینطوری بوده باشه تا به حال

حداقل در حد خدای پلیس و مافیا باشه

میدونم که بند نمیدونم چندم از قوانین رو احتمالا نقض کردم با انتقاداتم

ولی گفتیم که نشیم مصداق این شعر

دست مزن! چشم , ببستم دو دست

راه مرو! چشم , دو پایم شکست ...

=== در مورد هر قسمتی که ناعادلانه یا اشتباه به نظر دوستان میرسه با ارائه لینک می پذیریم صد البته :دی

از طرف بازیکنان تیم تایگرز علی الخصوص تیم دفکوردی

• با سلام خدمت همه خوانندگان این تاپیک

با توجه به تصمیمات اخیر تیم در باب تقسیم کردن و محول کردن وظایف ، لازم دونستیم تا یک بیانیه در این باب داشته باشیم تا سایر دوستان نیز مطلع شوند

من بعد بهنام از اکانت Viana کما فی السابق مسیول سیاست خارجه تیم آمرداد میباشد.

آرمین هم از اکانت Watch and Learn نیز به عنوان سخنگوی تیم آمرداد در فروم فعالیت میکند.

سپاس

• سرور سه ایکس همین سایت سری بزنی تا 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

سلام

دوست عزیز اتفاقا تو سرور بدون بات کار شاقی هست!اونجا که میبینی لاک شد واندر بخاطر اینه که طرف 20 تا اکانت گذاشته رو بات اپ شدن!!نکنه میخوای بگی لاک نشدن کراپهای شمال غرب رو مدیون شماییم^^؟؟یعنی باور کنیم دلتون واسمون سوخت ؟؟؟هرچند من راجب این حرکت دیر متوجه شدم ولی بازم به تصمیم لیدرها احترام میزارم ولی طبق تجربه اگه قرار باشه این سرور هم سطح ای ار باشه فک نکنم اندگیم جواب بده مگه اینکه پلن ادامه دار باشه و در ادامه نقص هاش برطرف بشه!(صحبتم واسه اکانتهای مصری هست نه بقیه اکانتها)

• 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

سلام دوست من ، خسته نباشی

عرضم به حضورت که همیشه همه چیز از بیرون ساده تر به نظر میاد ...

همین یک خطی که نوشتی شامل 80 تا اکانت میشه (کامل استفاده نشد) :

• هیچکدوم روی بات نبوده و با جانشینی 2 به 1 بالا اومده.
    • ساختمان های ضروری توی اکانت ها آپ شده ( انبار - انبار غذا - ساختمان اصلی - اقامتگاه - اردوگاه )
    • منابع غیرضروی آپ نشده
    • منابع جایزه های در دسترس گرفته شده
    • منابع ماجراجویی استفاده شده
    • جوانب احتیاط هم رعایت شده (منطقی نبود اکانت ها آیپی مشترک داشته باشن - ایمیل فیک داشته باشن - روی بات بالا بیان)

یه حساب سرانگشتی بکنین متوجه میشین که به همین نون و ماست هایی هم که میگید نبوده ! حالا شرایط این سرور رو هم در نظر بگیر که طبیعتاً خیلی سخت تر خواهد بود و به همین سادگی نمی تونید 15 کراپ های ساید شمال غرب رو قفل کنید ...

این پلن زمانی زده شده که در صورت نیاز امکان پوش از بقیه اکانت ها وجود داشته باشه

این رو هم در نظر بگیر که اجرای این پلن به کاتا نیاز داره (اگر فرض رو بر این بگیریم که با گلد ساختمان ها تخریب میشن و کراپ تا 5 میاد بالا ، برای باقی منابع به کاتا نیاز دارید)

لطف کنین وقتی از چیزی اطلاع ندارین ، منت سر کسی نزارید !

پ.ن : پلن لاک کردن واندر (بهتره بگم ساپورت واندر) یه پلن سوخته محسوب میشه چون از سرور 3 ایکس به بعد همه ی ساید های دور واندر خودشون رو در اولین مرحله میگیرن :))) دلیل توضیحات کامل ـم هم همین بود.

پ.ن 2 : آرش و میثم خدا ازتون نگذره :D

با تشکر

• سلام دوست من ،s خسته نباشی

سلام به سارنگ عزیز. دوست و حامی ضعیف ها. یعنی هر موقع خواستید ببینید کدوم ساید ضعیف و نوب هست برید ببینید سارنگ از کیا حمایت میکنه .

یونیسف میخواد بیاد پیش ازت حق نمایندگی بگیره اصلا.

• هیچکدوم روی بات نبوده و با جانشینی 2 به 1 بالا اومده.
    • ساختمان های ضروری توی اکانت ها آپ شده ( انبار - انبار غذا - ساختمان اصلی - اقامتگاه - اردوگاه )
    • منابع غیرضروی آپ نشده
    • منابع جایزه های در دسترس گرفته شده
    • منابع ماجراجویی استفاده شده
    • جوانب احتیاط هم رعایت شده (منطقی نبود اکانت ها آیپی مشترک داشته باشن - ایمیل فیک داشته باشن - روی بات بالا بیان)

سارنگ جان تمام اکانت های ساپورت این سرور به غیر از جایزه تمام جوانب دیگری که گفتی رو داشتند.

یه حساب سرانگشتی بکنین متوجه میشین که به همین نون و ماست هایی هم که میگید نبوده ! حالا شرایط این سرور رو هم در نظر بگیر که طبیعتاً خیلی سخت تر خواهد بود و به همین سادگی نمی تونید 15 کراپ های ساید شمال غرب رو قفل کنید ...

سارنگ عزیز کسی نگفت ساده بود ولی انجام شدنی بود. یعنی من به شخصه زمانی که با اکانت البرز رفتم ده 2 زدم 3 روز بعدش 15 گندمی های 150% شمال غرب گرفته شد یعنی به راحتی میشد گرفتش. اکانت مصری البرز اکانت درجه دو حساب میشد و به راحتی تیم ما میتوست از اون مصری بگذره و مصری با یک مصری دیگه جایگزین بشه. (کسی نیاد بگه مولتی مولتی. 6 نفر ادم 3 تا اکانت منابع هم جابه جا نشده و بحث دفاع هست)

اینجور اکانت ها توی همه ی ساید ها پیدا میشد و هر سایدی تصمیم میگرفت اکانت مورد نیازش رو داشت.

هیچ نیازی هم نبود تمام 15گندمی ها گرفته بشه . 10 تاش که کنار پلیر های اصلی شمال غرب گرفته میشد و باعث نا امیدی و سرخوردگی از تیم لیدری میشد کافی بود.

این رو هم در نظر بگیر که اجرای این پلن به کاتا نیاز داره (اگر فرض رو بر این بگیریم که با گلد ساختمان ها تخریب میشن و کراپ تا 5 میاد بالا ، برای باقی منابع به کاتا نیاز دارید)

کاتاش اماده بود .

لطف کنین وقتی از چیزی اطلاع ندارین ، منت سر کسی نزارید !

منت نمیزاریم . بحث این هست سارنگ عزیز. من به شخصی کسی بودم که دنبال اجرای این پلن از طرف جنوب شرق بودم و لیدر های ساید جلوم رو گرفتند . میتونم تلگرامش رو برات پی وی کنم.

کل حرف این هست.

تراویان شطرنج هست و برنامه هات رو بازی غلط ساید مقابل نباید باشه. تو خودت جزو اخرین شطرنج باز های خوب تراویان هستی. برنامشون درست بود ؟؟؟

هر سایدی میتوست با خسارت زدن به اکانت های درجه دوم خودش اکانت های درجه یک شمال غرب رو نابود کنه .

همین پلنی که خودت گفتی ساده نیست .افرین ببین تمام جوانب و احتیاط ها رو انجام دادی چون حواست هست که پلن باید بی ایراد باشه اگه کسی ریپورت ای پی میداد از بین میرفت این پلن . پلن شمال غرب هم خوب بود که مصری بگیره ولی هیچ جوانبی رو رعایت نکرد .

کل حرف همین بود. بیا خودت اعتراف کن که رعایت نکردند.

سارنگ مهم تر از حمایت از ضعفا حمایت از حق هست.

پ.ن : پلن لاک کردن واندر (بهتره بگم ساپورت واندر) یه پلن سوخته محسوب میشه چون از سرور 3 ایکس به بعد همه ی ساید های دور واندر خودشون رو در اولین مرحله میگیرن :))) دلیل توضیحات کامل ـم هم همین بود.

سارنگ عزیز . ایا فکر میکنی این پلن برای بار اول هست که اجرا شده که فکر میکنی سوخته شده ؟

این پلن اصلا جدید نبود. شایدیکی دو سرور که دوستان یادشون هست حواسشون باشه ولی باز ملت یادشون میره چون 1000 تا نکته واسه ی کانسیدر کردن هست.

پ.ن 2 : آرش خدا ازتون نگذره :D

خراب کردی اخرش رو ... :از چشم افتادی اصلا برو شمال غرب بیام بزنمت :دی

===========================================

من نیازی به ادامه بحث در مورد پلن شمال غرب نمیبینم . خیلی ساده هست. پلن روی کاغذ جالب ولی اجراش افتضاح بود. تمام این حقیقت هست.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام به سارنگ عزیز. دوست و حامی ضعیف ها. یعنی هر موقع خواستید ببینید کدوم ساید ضعیف و نوب هست برید ببینید سارنگ از کیا حمایت میکنه .

یونیسف میخواد بیاد پیش ازت حق نمایندگی بگیره اصلا.

سلام به عشقِ ابدیِ مجازیِ مَن ، البرز

شاید من بخوام یکم توی این تاپیک سر به سرت بزارم البرز ... بهتره همین اول بیس کار رو درست بزاریم :D

پست من در دفاع از سایدی نبوده و نیست ... اگر دقت کنی فقط توی قسمت آخر پستم گفتم که منت کاری که نکردین ( به هر دلیلی مثل نتونستن ، نخواستن ، تنبلی و ...) سر بقیه نزارین ! وقتی میاین میگین ما می تونستیم و نکردیم به فلال دلیل به نظرِ من خواننده دقیقاً دارین منت میزارین و به طرف مقابل میگین که بهتون لطف کردیم.

یه جمله ی معروفی هست که میگه موتونیم ، موکونیم ! به نظر من اگر می تونستین ، میکردین ... حالا هم که نکردین دیگه شما فرصت رو از دست دادین دفعه ی بعدی بکنین به نظرم :D

سارنگ عزیز کسی نگفت ساده بود ولی انجام شدنی بود

البرز شرایطی که من گفتم برای تک ده کردن اکانت ها بوده و شاید شما نگفته باشی که کار سادی ای هست ولی بقیه دوستان و همون دوستی که من قسمت مشخص پستش رو ریپلای کردم ، گفتن کار ساده ای هست و رو بات انداختن ... صرفاً ریپلای کردم و توضیح دادم که به همین نون و ماست ها نیست. قطعاً تو هم میتونی (حتی خیلی بهتر) انجامش بدی البرز ، من بهت ایمان دارم.

من اصلا در جریان جزئیات سرور نیستم ! می دونم پلن گرفتن کراپر های استراتژیک با اکانت های مصری بوده ولی نمی دونم درست انجام شده یا نه !؟ نتیجه ی دلخواه رو میده یا نه !؟ اصلاً پستی که من ریپلای کردم راجع به این مسئله حرف نزده بود :))) فقط گفت بود کار شاقی نیست و تخصصی نمیخواد ... منم مجبور شدم ریپلای کنم تا توضیح بدم.

در مورد تشبیه تراوین به شطرنج کاملاً باهات موافقم و حرفت درسته ( البته نه بخشی که در مورد من گفتی چون چیزی بارم نیست ) ... باز هم حرفمو تکرار میکنم که من هیچ نظری در مورد خود پلن یا نحوه ی اجراش ندادم عزیزم.

من در جایگاهی نیستم که به چیزی اعتراف کنم ولی به عنوان یه خواننده و چیزی که استنباط کردم این هستش که پلیر های شمال غرب اعتماد کامل به لیدرهاشون دارن و این شرایط رو برای شما (مثال :D) سخت میکنه.

سارنگ عزیز . ایا فکر میکنی این پلن برای بار اول هست که اجرا شده که فکر میکنی سوخته شده ؟

این پلن اصلا جدید نبود. شایدیکی دو سرور که دوستان یادشون هست حواسشون باشه ولی باز ملت یادشون میره چون 1000 تا نکته واسه ی کانسیدر کردن هست.

حرف حساب مشخصاً جواب نداره ولی به عقیده من از این به بعد از ابتدای بازی هر ساید نیم نگاهی به خمره های دور واندرش خواهد داشت ...

خراب کردی اخرش رو ... :از چشم افتادی اصلا برو شمال غرب بیام بزنمت :دی

تو هر جا بگی من میرم که بزنیم :)) هر چی تو بگی

• هر سایدی میتوست با خسارت زدن به اکانت های درجه دوم خودش اکانت های درجه یک شمال غرب رو نابود کنه .

سلام

من اصلا متوجه نمیشم! اگه لاک کردن اینقدر راحت بود چرا لاک نکردید؟؟؟ مث این میمونه طرف دروازه خالی رو گل نکنه بعد هی منت بزاره اگه میخواستیم گلش میکردیم وگرنه دروازه خالیو که همه بلدن گل کنن!!!

من نیازی به ادامه بحث در مورد پلن شمال غرب نمیبینم . خیلی ساده هست. پلن روی کاغذ جالب ولی اجراش افتضاح بود. تمام این حقیقت هست.

شما ک فهمیدی شمال غرب افتضاح اجرا کرده چرا دست به سینه نشستی؟؟ حداقل یکی دوتا 15 کراپ لاک میکردید بعد !!بقول خودت پلن لاک کردنتون رو کاغذ جالب بود ولی حتی به اجرا هم نرسید که بگیم افتضاح بوده یا نه! به نظرم بقیه اینقدر تو بشقاب غذای شمال غرب دنبال مو نباشن و سرشون تو کار خودشون باشه

• با سلام و درود خدمت همه ی عزیزان.

بنده به عنوان عضوی از ش.غ و کسی که مرتب فروم رو چک میکنم بنا رو بر این گذاشته بودم که اینجا پستی نذارم تا لیدرهای عزیز بنا به صلاح دید خودشون در مورد هر بحثی نظرشون رو بدن و ما هم بچسبیم به بازیمون..ولی خب از اونجایی که میبینم هجمه ی زیادی تو فروم علیه لیدرامون شکل گرفته از روز اول در مورد تعداد اکانت مصری نوع 15 کراپ گرفتن و... که هنوزم ادامه داره لازم دونستم اینجا در حد یه پست و در صورت ریپلای نهایت 2-3 پست جواب دوستان رو بدم و مانند قبل سکوت پیشه کنم.

خب اول در مورد تعداد اکانت های مصری من شخصا از 2تا داداشم-پسر عموم و 3تا از پلیرایی که سرورای قبل رو یه اکانت بازی میکردیم و الان به دلیل مشغله زندگی نمیتونستن رو اکانت همردار پلی بدن درخواست کردم برای تامین دف ساید یه اکانت مصری بسازن و با پلن مشخص بازی کنن و همشون آیپی مجزا سیستم-گوشی مجزا دارن و یه قطره از منابعشونم خرج اکانت خودم نشده و تا ته سرور هم نمیشه(حاضرم این مورد داوطلبانه چک بشه و اگه درست نبود اکانتم بن دائم بشه) حالا سوالم از حضرات اینه آیا این جرمه ؟این تخلفه ؟کسی از 3ساید دیگه برادری رفیقی آشنایی نداره که الان با درخواستش براش دفسازی کنه ؟و آیا من باید به تک تکشون بگم بیان تو فروم اکانت بسازن و با در دست داشتن مدارک شناسایی برای شما عزیزان احراز هویت کنن ؟اگه لازمه این کار هم انجام میدم خیالی نیس.

مورد بعدی که در موردش هجمه صورت گرفته و انتقادهایی میشه نحوه ی تقسیم 15کراپ های ساید هستش در مورد این قضیه هم لازم دونستم بگم تمامی پلیرهای شمال غرب که در مجموعه ی آکسفورد برادرز حضور دارن با رضایت کامل تو گروه مربوطه حضور یافتن منطقه ی خودشونو مشخص کردن و به پلنشون ادامه دادن(اینو صرفا جهت پاکسازی ذهنیتتون در مورد دیکتاتوری عرض کردم)مشخصا 15کراپ هایی بوده که چند نفر میخواستن و وقتی اعلام شده قبلا مهاجر لانچ شده طرف خودش مختصات عقب تر داده یا گفته بهم مختصات عقبتر بدید خودتون و حتی اینم دلخواه بوده و حتی موردی هم داشتیم که اقامتشم 10 نشده بود و کراپی که میخواست از قبل رزو شده بود و صحبت کردیم و اونو بهش دادیم با اینکه از پلیرای جدید ساید بود...

خلاصه پر حرفی کردم سرتونو درد نمیارم هدف از این پست این بود که یسری از دوستان که در مقابل فهمیدن مقاومت نمیکنن بفهمن که دیکتاتوری ای در کار نبوده و تمام پلیرهای شمال غرب با اعتماد کامل به لیدراشون از این پلن تبعیت کردن و اگه افتضاح بوده یا عالی بوده افتخار میکنیم به کار تیمیمون و نتیجشم چ خوب چ بد میپذیریم.

پ.ن:لیدرهای عزیز شمال غرب پیشاپیش بابت توضیحاتی که وظیفه ی من نبود و شاید شما نمیخواستید این توضیحات بیان بشه عذرخواهی میکنم .
    پ.ن2:هر جنبنده ای تو شمال غرب مولتی اکانت نیست(کافر همه را به کیش خود نپندارد)ما خودمون سایت بغلی درخواست سروری عاری از مولتی اکانت داده بودیم و به شدت پیگیر بودیم و راه حل برا جلوگیری از مولتی بازی ارائه داده بودیم میتونید برید تاپیکشو مطالعه کنید.
    پ.ن3:با آرزوی سروری قشنگ برای همگی علی الخصوص ما شمال غربی های ضعیف.

• درود و خسته نباشید

من دیروز هم مصدع اوقات فروم نشینان عزیز شدم و سعی کردم در مورد موضوع لاک کردن کراپرهای شمالغرب ادرس رو داده باشم

دوست عزیزمون فرمودن اکانت خودشون این قابلیت رو داشته انجام بده ولی ساید مخالفت کرده- من هم گفتم تنها جنوب شرق این قابلیت رو داشت انجام بده اونهم با فاکتور گرفتن از استارت خوب چند تاپ پلیرش- بطور حتم تصمیم گیرندگان در جنوب شرق هم این حرکت رو به صلاح ندوستن چون این سرور انقدرا پلیر نداره و شلوغ نیست که بشه براحتی قید ده نفر رو زد

در مورد باقی سایدها فرمودن که اونها هم همگام با ما انجام میدادن این کار رو :|

جدا از اینکه بجز جنوب شرق باقی سایدها ( خودمون هم جزئشیم) چند تیم و همچنین تعداد زیادی پلیر تک‌اکانت داشته که باید برای یک دست کردنشون کلی انرژی گذاشت و زمان صرف کرد چه دلیلی وجود داشته از دوستان جدیدت بخوای که زوم کنن رو کاتا و برن واسه لاک کردن یه ساید دیگه که اصلا نمیدونیم چه خبره اونجا؟ چرا هر سه ساید باید دست به همچین کاری بزنن؟

دلیل منطقیشو لطف بفرمایید ممنون میشم ازتون؟

مثلا همون اول بازی سه ساید بیان خودجوش کراپرهای یه سایدو لاک کنن خب که چی؟

حالا بماند که ابزار هم میخواد اونکار و گویا شما داشتید همونطور که دیروز هم حدس زدم اما مخالفت شده باهاش

این پست رو بیشتر به چشم انتقاد از لیدرهای خودتون میبینم تا انتقاد از عملکرد یک ساید دیگه

همچنین باید یاد اور بشم از سایدهای دیگه در اجرای پلنتون نباید مایه بگذارید ، دو روز دیگه هم حتما میگید اگر فلان ساید هم همراه ما اومده بود فلان جا رو بزنه الان شمالغرب به مشکل خورده بود

ما این اطمینان رو‌داشتیم جنوب غرب و شمال شرق وارد این کار نمیشن چون دوستانی داریم در این دو ساید که میدونیم اهل تعامل هستن و وارد همچین بازی نمیشن اونم در سروری که هنوز سیاستش شکل نگرفته

پینوشت: پست رو خوندم یه لحظه فکر کردم خدای نکرده سه به یک رو شمالغربه:دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• سلام

مسعود جان جوياي نام اينكه اقا البرز اينكارو انجام ندادن دليل خاصي داره كه در ادامه سرور بهتون ميگم بحث هم دو نفره بود.وقتي دوتا مهندس صحبت ميكنن شما دنبال دسته بيل نگرد.

ايشون از بزرگان جنوب شرقه و نيازي به تصميم ليدري نداشتن.

افتضاح اجرا كردن ان دبليو شكي توش نيست همينطور كه خودتون فرمودين.ولي دغدغه اينو ما نبايد داشته باشيم :دي

خلاصه جوري نشود كه موقع متا كردن بهتون بگن يه ١٥ كراپ بدرد بخور نداريد موقع لانچ همر .با جنوب شرق هم سر شاخيد و اخ و اوخ و ....

مورد دوم :عزيزان جنبه فروم داشته باشيد اينجا محل نقد و بررسي هست هر كس مشكل داره نقد بشه فرومو باز نكنه.ميتوني سايد ديگه رو نقد كن علتشو بپرس شايد يه چيزي ياد گرفتي

مورد سوم :هرچيزي تو فروم نقد ميشه تو به خودت نگير .بهنام امار رو داد سايد بغليتون با ١٩ تا كپ ١٥٠ درصد مصري ركورد داره ولي عين جنتلمن كرواتشو زده قهوشو ميخوره و از اينكه شما تو فروم خودتونو به درو ديوار ميزنيد لذت ميبره.

در آخر باز هم تاكيد ميكنم پلير هاي جنوب شرق آزادن در فروم نظرات شخصيشونو بدن و كسي جلوشونو نميگيره.

همونطور كه اعلام شد ارمين عزيز سخنگوي سايد و تيم ليدري هست و صحبتي خاستيم بكنيم ايشون زحمتشو ميكشن

شاد و خندون باشيد.

سعيد

من كلا پست ميزارم برا تهش:

پي نوشت:كمتر پيش مياد با اين لحن پست بدم ولي جواب هر كسيو بايد مثل خودش جواب داد.

پي نوشت ٢:سارنگ من به اميد زدن تو بازي ميكردم فكر ميكردم شمال غربي نا اميد شدم از بازي خب

پي نوشت ٣:كلا سايد بدون شيرازي سايد نيست.

پي نوشت ٤ :كاش از پتانسيل فروم نويسي امثال شايان استفاده ميكردين ولي حيف....

• درود به همه عزیزان

داشتم از فروم اسپیدترا رد میشدم که چشمم به امار لقمان و بهنام افتاد و حیفم اومد پست نزارم امار به شدت جالب بود برای همین تحلیل خودم رو در چند مرحله میگم.اگرچه با شروع سرور و اتفاقات ترجیح دادم بیخیال بازی بشم چون نتیجه واسم مشخصه

ربع ش غ :

ش غ به شدت رو آورده به مصری که بتونه گندم بالایی تولید کننده و دف خوبی هم بکشه و طبق اطلاعات اماری بهنام اکثر 150% هم داده شده به این اکانت های مصری

از طرفی بالاترین تعداد ثبت نامی هون رو در بین 4 ربع داره ، که من دیدم اکثر این هون ها رو تو منطقه خاکستری و یا جلو کاشته که بتونه قشنگ با این هون ها نفس رقیبش رو بگیره و به عبارتی چکش ش غ برای ضربه زدن به ربع های دیگه این هون ها هستن که کنارشون مصری واسه دفاع و ساپورت کاشته شده

یه تعدادم رومن و توتن داره که خوب قشنگ مشخصه اینا قراره واندر زن و همرهای اصلی سایدش بشن

ربع ج ش :

اول اینکه این ربع حرکت ش غ که 150% رو فقط مصری ها باید بگیرن رو انجام نداده و درست عکس این حالت کراپ های اصلی سایدشو داده به بازیکن های فعالش و تمرکز روی بازیکن گذاشته

نکته قابل اشاره تو این ربع چینش پلیرهاشه که وحشتناک بدون جوووو فروم انجام شده.

فقط یک نماینده تو خاکستری داره و دقیقا اون اکانت هم مصری هست ( خیلییییییی جالبه ) ، تو شرایطی که همه هون و گول فرستادن تو خاکستری - امرداد اکانتی فرستاده که 19 صفحه راجبش گفتن این پارکینگه یا مولتی :) - به نظرم اووووج هوشمندی هم بوده این کار که براحتی بتونن دفاعش کنن و دیوارشم بهترین باشه و بقیه رو بیرون و منطقه سفید نزدیک خاکستری بسته

از طرفی مرزهای ش ش و ج غ رو با امرداد مقایسه کنید میفهمید چه خبرههههههه و تمام 15 گندمی های مرزی در دو طرف رو امرداد گرفته

یعنی قشنگ خودشو بسته که اگه زمانی 3 ب 1 روش شد ، بتونه تو 3 جبهه با 3 گروه بجنگه !! همین نشون میده که امرداد این احتمالو در نظر گرفته که ممکنه روش 3 ب 1 ببندن و از اول بازی خودشو اماده کرده

ربع ش ش:

به نظرم تز اولیه مصری ها که واسه ساید دیگه بودو ش ش از همه بهتر اجرا کرد اینو من نمیگم شما اگه تاپ پیشرفت اتحاد ها رو ببینید متوجه موضوع میشید ، یه تایمی احساس میشد یه کل کل ریز در ش ش با آیدین وجود داره که احتمالا خیلی زود رفع شده و الان باید در یکپارچگی باشن

نقطه ضعف بسیار شدید ش ش نداشتن هون هست که یکه تاز جنگی و حمله های خفتی هست و این ربع رو تو جنگی و حمله های ایزایی ضعیف میکنه ولی از طرفی توی دفاع قطعا با توجه به تعداد اکانت های گول و مصری شماره یک سروره

همچنین 2 تا اکانت گول و مصری که قبل از هون ها نفر یک حملات ایزایی بودنو تو خاکستری کاشته

من نظرم اینه کسی که با ش ش متا کنه برنده سروره ! برای همین کار لیدراش خیلی سخت خواهد بود که بتونن درست انتخاب کنن

ربع ج غ :

علارقم بالاترین امار ورودی به سرور به نظرم اصلا درست سازماندهی نشده قشنگ 3 گروه در ج غ بازی میکنن

1)پیشوا

2)تایگرز

3)کلاهبردار

تو منطقه خاکستری هم پا به پای ش غ این ربع پلیر داره و این میتونه واسه ربع های دیگه اذیت کننده باشه

به نظرم این ساید انقدر پتانسیلش بالاس که میتونه نتیجه بازی رو عوض کنه ولی در شرایطی که کسی باشه بتونه همه عقیده ها رو یکی کنه و واسه این موضوع هم اصلا دیر نشده و به نظرم تلاش و کمی همت میطلبه

اما نتیجه کلی حرفام

اگه من بیام نظرمو بدم روز 16 باز همه میگن روز 16 چجوری به این نتیجه رسیدی اما من نظرمو میگم هرچند تلخ باشه

ج ش با توجه به امار چینش پلیرهاش قطعااااااا تارگت اولش ش غ نیست

ش غ به شدت از ج ش میترسه و فک میکنه حریف اول و اخرش ج ش هست برای همینه حتی پلیرهاش تو خاکستری به مرز ج ش هم وارد شدن!

ج غ اگه خودشو جمع نکنه و به تفاهم نرسن به نظرم چند تیکه میشن.

به نظرم وضع سرور رو فقط ش ش میتونه مشخص کنه

پ.ن: نظر شخصی من اینه با توجه به پست های فروم و تو لفافه حرف زدن پلیرهای ش ش- این ربع به سمت ج ش بیشتر متمایله تا ش غ ! ولی خوب هنوز روز 20 هستیم ....

پ.ن : دیسلایکاتونو دوست دارم

پ.ن: باز داره وضع سرورهای قبل تکرار میشه که امرداد میبنده رو بقیه!پیشاپیش برد امرداد به هر قیمت خدمت این تیم مبارک باد !

• ااا ما شدیم جویای نام و شما پیر خرابات ؟؟

ما که فقط تو این سایت هر سروری اومده رفتیم و حرفم داشتیم واسه گفتن! شما سروری که بودیو بگو اسم اکانتتم بگو شاید راست گفتی یه چیزی ازت یاد گرفتیم!

شما که ادعات میشه با هرکس مث خودش باید حرف زد من چه حرف بدی به شما زدم که اینجوری میگی؟؟؟ کسی اگه ناراحت بشه خودش زبون داره شما دستکش

نکن دستت!ما هم از نقد کسی ناراحت نشدیم اتفاقا خودمونم نقد کردیم این حرکتو ولی شما ظاهرا جنبه جواب شنیدن نداری!

پ.ن: از قدیم گفتن فحشو بنداز رو زمین صاحبش برمیداره! ما که فحش ندادیم شما هم به دل نگیر

• سلام

یسری ها یجوری پست میدن من قطع به یقین میگم مصطفی 8 ساله از تهران پشت اون اکانته

اومدیم خاااک اس ای رو ازتون پس بگیریم

ما اومدیم فقط شما رو بزنیم

من تک شما همه اصلا

بد بد بد

2454-animation-1-gif

از این بچه 8 ساله که بگذریم که هنوز اصول بازی رو بلد نیست و از همون روز اول میاد بزرگتر از خودشو تهدید میکنه .... و ربع نوپای خودشو میندازه تو هچل ....

ادم یه سری پست ها و تحلیل ها رو میبینه لذت میبره

امید جان پستت برای اولین بار خوب بود ( شیر آب نگرفته بودی رو ما ) ای کاش شما حذف نمیکردی و میرفتی جای بدون نام تو ش غ بازی میکردی ( البته بدون نام ها 2 تا هستن اونی که کف پای ش غ هست 7 کراپی ده دوم گرفته اونی که ش غ کف پاشه 15 150% درصد گرفته ) قطعا وقتی رقیب ما یزره با سیاست تر بازی کنه ما برامون بازی لذت بخش تر میشه ! این ادم های ناپخته برامون زدنشون جذابیت نداره حقیقتا ! باید باشن تو سرور ما یکم فروم دست به سرشون کنیم بخندیم :دی

پ.ن: سارنگ تو که مارو میشناسی میدونی ما کار واسمون نشد نداره !! :دی تو دیگه چرا عشقم؟!

• بزرگی میگفت یه جوجه بوده واسه من بازی میکرده.قدقد که یاد گرفت بهش گفتم نگاه جوجه هر جایی قدقد نکن چون بعضی جاها گیرت میارن میبافنت ابروت میره! حالا همون جوجه تو یک سایدی شده یه کاره و داره ادعا میکنه. یکی نیست بگه خوب به حرف استادت گوش کن بچسب به همون انالیز 15 کراپات بابا. بشین دیگه اینقدر پست نزار بازیتو بکن شاید فرجی شد ته سرور حرفی داشتی واسه گفتن.

یه سوال واسم پیش اومده ما که اشتباه کردیم تو 15 کراپا و شما دیده بودید و میدونستید اشتباهه. پس چرا میخواستید لاک کنید کپایی که ما خودمون به قول شما سوزونده بودیمشون؟؟؟ چرا این همه اسرار دارید سبک بازی قدیمی و انرمال خودتون رو خوب جلوه بدید؟؟؟ قدیمیه و بهتره بروز شید.

یه دوستمون گفت se اماده 3 به 1 هست به ضررش؟؟؟ واقعا اینارو همه میشناسن دیگه!!! 3 به 1 دوس دارن ولی وقتی به نفعشونه!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط lucifer ().

• دوست عزیز قبول داری یا نداری

چینش اون همه پلیر شمال غرب و اکانت تو خاکستری چه معنی میده ؟ جز اینکه داری اماده میشی امردادو بزنی؟ خوب ترسه که باعث میشه یه ربع حجم زیادی از مهره هاشو ببره اون جلو و همرو تجمیع کنه دادا !! و یه درصدم فکر نکنه ممکنه از جای دیگه ضربه بخوره ....

حالا به اینش کار ندارم

2 صفحه شما و ربعتون اومدید تو فروم گفتید که

برای چی امرداد باید بیاد لاک کنه ؟

برای چی باید پلیر و اکانتشو حرووم کنه ؟

بعد خودتون رفتید تو اس ای ده زدید؟اونم با هان؟

دلیلش این بوده که میخواستید خفت کنید دیگه غیر اینه؟

اون هان 10 خونه عقب تر هم وا میستاد هر نقطه رو که میخواست خفت میکرد و فقط فرقش کمتر ۱۰ دقیقه بود !!

که چی بشه این کارو کردی واقعا؟قشنگ یه سیبل گذاشتی بغل امرداد

فردا روزم با طبل و شیپور میاد سراغ خودت و کلی جو الکی علیه سایدت راه میوفته !

به نظرم اشتباه به شدت تابلویی بود اون کار

من همون طور که اول سرور به قول بهنام شلنگم رو امرداد بود ، الان واضح میگم این حرکتتون کاملا اشتباه و غلط بود .... و توپو انداختید تو زمین اونا ! حالا شما بگو باید اجازه بگیرن :)

فقط و فقط یه دلیل داره امرداد لاک نکرده ش غ رو ، اونم اینه که باهاش هم مرز نبودید ! همون طور که برای زدنتونم پلیر انچنانی رو منطقه ریخاکستری نچیده و تابلو واضحه اصلا به شما به چشم رقیب نگاه نمیکنن ! حالا چرا اینطوریه با این حجم کل کل واقعا نمیدونم باید در ادامه دید چی میشه

مانا باشید

پ.ن : یادتون باشه سورس تحلیل های فعلی سرور اطلاعات برنامه نویسه امرداده اونا تحلیل های بیشتری از سرور دارن تا شما،این حرفایی که من زدم قطعا اونا با جزییات تر میدونن

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

یه مقدار زیادی عجله واسه متا بستن. تو این تاپیک به چشمم میخوره و حتی بوی متاهای بسته شده قبل از شروع سرور به مشام میرسه وگرنه هیچ جور دیگه اینهمه کل کل رو اونم اول هفته سوم سرور نمیتونم تفسیر کنم.

تو پست قبلی هم پیشنهاد دادم که قبل پست گذاشتن تو فروم بهتره کمی فکر کنید چون خاصیت این فروم اینه که تاثیر مستقیم روی روند سرور میذاره و در لحظه ای معادلات رو عوض میکنه.

زیاد پیش اومده که مثلا بهترین حالت متا تو سروری برای بالانس و زیباتر شدن بازی (و در نتیجه لذت بیشتر بازیکنهای چهار ساید) ، متای فلان ربع با اون یکی ربع بوده ، ولی فقط و فقط بخاطر کل کل های بیخود و بی جهت و خصوصا از سر بیکاری اول سرور ، اون متا شکل نگرفته و اصلا سرور کن فیکون شده.

هر وقت دیدید کاسبهای یه پاساژ دارن همدیگه رو میزنن و دعوا میکنن ، بدونید علتش اینه که بازار خرابه وگرنه اگه وضع بازار خوب باشه همه شون مشتری دارن و اصن وقت و حوصله دعوا واسشون باقی نمیمونه و فقط دنبال کاسبی هستن

حالا فروم هم همینه ، همیشه اون اوایل سرور که کار زیادی رو اکانتها نیست ، دعواهای بی مورد هم زیاده .

فقط مراقب باشید این جدالهای فرومی هزینه داره

یه نکته دیگه اینکه ، اصلا انتظار نداشته باشید تو فروم کسی علیه تون حرف نزنه !

این ذات فرومه و اسمش هم روشه :

سیاست و دیپلماسی

اونی زرنگه که بلد باشه جو فروم رو به نفع خودش بچرخونه وگرنه اعتراض کردن بی فایده ست

دو تا مطلب دیگه

اول اینکه ، فلسفه اینکه آثار هنری فقط دست ادمینه چیه؟

اینکه نشون بده میتونه و میکنه؟

،یا اینکه دلیل منطقی پشتش هست چون قبلا همون اثر هنری رو هیرو میوورد و فلان بازیکن کم بضاعت میتونست تو بازار به قیمت خوب بفروشه و با پولش هیروی پاپتیش رو میبرد پلوخوری ، ولی حالا انگار اثر هنری فقط دست آقا و آقا زاده ها میچرخه !

دوم اینکه :

پ.ن 2 : آرش و میثم خدا ازتون نگذره :D

با تشکر

فارغ از بحث طرز کراپ زدن ش.غ این سرور که راجع بهش هیچ نظری ندارم و به خودشون مربوطه

ولی

نمیدونم این رو درست متوجه شدم یا نه

اگر منظورتون اینه که این پلن رو اولین بار تو سه ایکس زدن ، که خب خیلی اشتباه کردید.

این داستان عملیات ایذایی و احداث و چیف ده دور واندر حریف مال زمان همون تیرکمون شاهه که قبلا گفتم و بچه های 3.6 اینکارو همون زمان انجام میدادن ، از جمله خودمون (اتحاد پارس در ش.ش) تو سرور ۲راند۲ و روی واندر ش.غ هم همین پلن رو رفتیم .

اینو گفتم صرفا بابت اطلاعات عمومی تاریخ تراوین آی.آر ، وگرنه میونه ای با منم منم کردن ندارم .

اون لیدر مذکور هم تنها نوآوریش در تراوین ایران همین بحث صنعتی بازی کردن بود

دیگه حالا اینکه نوآوری حسابش کنیم یا نه ،ولی مثلا سرجان ملکم هم زمان قاجار سیب زمینی رو وارد ایران کرد و با این نوآوری ملتی رو از قحطی نجات داد و اولین کسی که مخدرهای آمفتانین(قرص ایکس) رو وارد ایران کرد و ملتی رو بدبخت کرد هم نوآوری کرد !!!

ولی خب دیگه ، نوآوری داریم تا نوآوری...

پ.ن : اون قضیه پلن بدون کپ بازی کردن و سنگتراشی چه سمّی بود من خوندم !؟😂

پسا.پ.ن : آدم (پلیر فسیل کلاسیک) از هر چی بدش(آمرداد) میاد ، همون هم به سرش(پلیر آمرداد شدن) میاد 🤣

پسین.پ.ن : ایرج تو "فن" کار رو شنیدی ولی "فوت" کار رو بهت نگفتن ، پس اینقدر زنجبیل نخور وگرنه موتور می سوزونیا 😁

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: اشکال نگارشی ().

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

...

پسین.پ.ن : ایرج تو "فن" کار رو شنیدی ولی "فوت" کار رو بهت نگفتن ، پس اینقدر زنجبیل نخور وگرنه موتور می سوزونیا 😁

همین که در پسین پانویست هستم باعث افتخار است تیرداد جان :دی فن رو که گرفتم، فوتِ آخر کوزه گری رو هم خودت باید لطف کنی بهم یاد بدی :دی می دونی که انگیزه دارم یاد بگیرم! حیف نیستی توی سرور که ازت زنجبیل غارت کنم..

سلام به همه دوستان خیلی قدیمی،
    از طرف همه پیرمردهای قدیمی آرزو میکنم سالم باشید و این سرور امیدوارم بهتون خوش بگذره <3
    اول اینکه بازی نمیکنم، از سر کنجکاوی و تحریک های ایرج فروم رو دنبال میکردم ولی خب واقعا بعضی از پست ها ناامید کننده هستن، جوری که خوشحال میشم این سرور رو شروع نکردم.

...

خوش باشید.
    کهنه سرباز موکسی و پیمان :دی

استاد عزیزم، در اصل تحریکت کردم بیای سرور اما فقط در حدِ یک پُست افتخاری اومدی :دی

در مورد جمله آخری که ازت کوئت کردم، حماسه ی زیادی توی این تایتل هست که (کمی، به سهم خودم) می فهممش :)

دلم برای دیدن پُست های فرومی ات تنگ شده بود <3

پ.ن: یه آقایی (که هیروی نازش رو با کتیبه ترکونده) گفت می تونیم می کنیم می تونید بکنید! امیدوارم کسی از دیدن ما در حراجی ها ناراحت نشه.. میگن بگرد تا بگردیم! منم گفتم اسیلم شیدی طور برم این دنده رو :دی (نه زیاد البته! یه کمی فقط) من از Pay to Win خوشم نمیاد، و سعی می کنم زحمت بکشم برای ارتقای اکانتم :)

پ.ن 2: من خجالت می کشم بیشتر از یه دونه اثر هنری بزنم در روز! تازه اگر هر روز بزنم که نمی زنم :)) محدودش کنید خدایی

پ.ن 3: آقا قصر بزنید کپ کنید کراپ رو بالای سطح ده ببرید! حیف هست واقعا..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• درود بر تمام دوستان عزیز

زیبایی تراوین به همین کل کل ها و رجز خونی هاس

ولی در مرتبه اول فراموش نکونیم که اول یک بازی هست و تفریح و سر گرمی

و بعد یک جریانی که باعث ایجاد هیجان برای افراد درون بازی کل کل ها و حواشی آن

اما بعضی وقت ها تعصب های پلیر ها بر روی تیم و ساید باعث به کار بوردن الفاظی میشه که باعث ایجاد دل خوری و ناراحتی میشه

پس خواهش میکنم از تمام دوستان حتی هم تیمی های خودم لطفا کل کل هاتون رو در داخل یک چهار چوب به دور از توهین و الفاظ رکیک باشه تا جو فروم سالم بمونه

و خدایی نا کرده دل خوری ایجاد نکنه

و اما بریم سر اصل موضوع

موصطفی عزیز خاک se همیشه مقدس بوده و هست

شما هم اگه دوست داشتین تو se بازی کنین می اومدین و در کنار هم یه لقمه ۱۵ کراپ ۹ کراپ ۷ کراپ بود میزدیم عزیز

و اما اینکه چرا شما اومدین مارو بزنین و خاک se رو پس بگیرین (یاد فیلم عقاب ها افتادم )

نمیدونم ماجراش چیه و چرا همچین تصمیمی گرفتین

شاید یکی از دلایلش اون رجز خونی اول آمورداد بود شاید دژکوب گفتن ها نمیدونم اما هرچی هست من در کل بچه های nw رو دوست دارم الخصوص ممد سکولار سامان ممد قلقلی و خود شما و مهدی لوسیفر علی همه

ولی باید خدمتت عارض شم که با یک نگاه کاملا سطحی به آرایش اکانت هاتون در داخل نقشه کاملا مشخص شد که برای یک بازی کاملا جنگی اومدین و زدن آمورداد دمتم گرم این کارت به بچه های ماهم انگیزه کافی رو میده الخصوص به تیم دف ساز آمورداد

جونم برات بگه عزیز کارت انقدر ها هم راحت نیست شما باید اول از تیم دف ساز تیم رد شی که نفر اول این صف بنده حقیر هستم که در خط مقدمش وایسادم

شاید بتونی وارد شی اما به این راحتی ها نه میتونی رد شی نه میتونی بر گردی این دگرو نگفتم بگم منم منم نه اتفاقا هیچی نیستم فقط یک مقداری بیش از حد فعالم و پیگیر صد البته که تیم پلنری و لانچر شما بشدت کار بلد هستن

اما قبول کن کاره سختی دارین در کل استقبال میکنم چون برای خود من به شخص خیلی جذاب خواهد شد

در کل من دوست دارم

*

اگر توجه مان را به چیزی جلب کنیم که از آن وحشت داریم ، بطور قطع همان بلائی را که از آن می ترسیم ، به سرمان می آید .

آنتونی رابینز

و در آخر باز هم میگم خواهش میکنم از دوستان جو فروم مسموم نکنین سرور نرمان و تایم طولانی همین فروم و پست هاش برای خیلی از پلیر ها جذاب هست که میمونن و بازی میکنن اگه این فروم از مسیر اصلی خودش خارج شه باعث میشه خیلی ها بزارن برن

لطفا همگی رعایت کنین به عنوان یک دوست و یک شخص که کوچیک همتون هستم رعایت کنین

ممنون

• درود و خسته نباشید

اقا ما عصر دیدیم جو فروم بهم ریخته بستیمش رفتیم دنبال کارمون الان بازش کردم گفتم یحتمل بجای پس زمینه کِرِم , قرمز رنگ شده دیگه :دی

پیرو سه پست اخیر دوستان , من هم بشدت موافقم که جو اینجا به سمت بی احترامی نره

هنوز یک ماه از سرور نگذشته و هیچکس چیزی نداره اما اینجا کار داره به یقه گیری میرسه

من هم به نوبه خودم از دوستان عزیز هم سایدی و دوستان عزیز در جنوب شرق خواهشمندم که حد و حدود رو رعایت کنید تا اگر قراره سرور قشنگی رو شاهد باشیم فرومش هم قشنگ باشه, چیزی که از این سرور در اینده به یادگار میمونه تاپیکش هست اینو یادتون باشه

پینوشت:چند روز پیش با دوستان داشتیم در مورد سرور صحبت میکردیم , خیلی با ذوق گفتم از این سرور راضیم چون بعد از سالها یه سرور نرمال چهار سایده رو در تراوین ایرانی داریم , خلاصه بذارید لذت ببریم , به دلمون زهرش نکنید :دی

پینوشت۲: گمپ گلم کودوم ساید بچه شهر نداره! بوگو تا برونیم روش:دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• با سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان

از دوستان عزیز در هر 4 ساید تقاضا دارم لابلای نقد ها و کل کل ها همچنان پیگیر جامه عمل پوشاندن به محدودیت استفاده از اثر هنری باشیم تا حالا که سروری به این خوبی با این تعداد پلیر فعال و قدیمی ران شده این استثنا هم برای این سرور قائل بشوند تا شاهد رقابت برابری باشیم و از اونجا که تیم مدیریتی اسپید ترا تا اینجای کار انتقاد پذیر و منعطف عمل کردند امیدوارم نسبت به این درخواست هم عکس العمل مناسبی نشان بدهند.

نیما

سرباز جنوب غرب