نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام تبریک میگم بهتون همر خوبی بود عکسارو میزارم امیدوارم واضح تر باشه

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز ارجمند

همان طوری که شاید خیلی از شما بزرگواران مطلع شدید دوست عزیز و بزرگوارمان آرش خان کپیتان به دلل درگیری با ویروس منحوس کروید 19 در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان مسیح دانشوری بستری شدند

از همه شما عزیزان تقاضا دارم با قرائت یک حمد شفا برای این دوست خوبمون برای سلامتیشان دعا کنید تا هر چه سریع تر بین ما برگردند که انشا الله هم همر اول سرور از اکانت مارس رو لانچ کنه هم همر اول اکانت تک شاخ رو که برای هر دوی اونها خیلی زحمت کشیده

ببخشید انتخاب کلمات یه کم برام سخته و جمله ها خوب کنار هم چفت نمی شند

ولی از خدا می خوام که با دعای شما عزیزان زمینه حضور هر چه سریع ترش بین رفقاش فراهم بشه

انشا الحیدر

• وای که تو سروری که نزدیک واندر واندر ناتار هست دست پا زدن چند نفر چقدر حال میده

سرور ۵ ایکس ۱هفته هست واندرش استپ کردین که برسین خخخخخخ

با انواع کتیبه یونیک و غارت میلیاردی و اون همه پلیر خاطره ما براتون ارزو شده

بات بهتر از شما بازی میکرد

اتاق فرمان میگه فشار زیاد شده 😂😂

نوری بیخیال شو

پ.ن .گنده گویی نکنیم که طرف گرز گرزدار بده بهمون 😎

این پست هم یاد گاری بمونه 😁

دیگه راحت باشین ما کارمون تموم شد ولی اگر شاخ بشین با تک ده 😂😂😂نمیزارم ها

😂😂😂

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: استفاده از کلمات زشت - اخطار ().

• نوری عزیز

شما یه عنصر بی خاصیت و عقده ایی در سرور بودی !

زمانی که لویال بودی هیچ کاری نکردی

زمانی هم که سمت ایست بودی هم کاری نکردی

تنها خاصیت شما این بود واسه اینکه عقده 1 شدن سرور در گلوت بود بیای جاسوس بسازی و کاتاهای همر خودتو خفت کنی!

این پستتم نشات از فشار زیادی هست که به شما اومده ....

ما به حرمت مازیار و ممدعلی نمیخواستیم تو فروم حرفی بزنیم

اما خوب شد اومدی پست دادی باعث میشه ما بدون عذاب وجدان لینک شیرین کاری هاتو بزاریم فروم واسه ایندگان ثبت بمونه که شما هیچ عددی هیچ وقت نبودی جز یه عقده ایی بی خاصیت :)

4160-photo-2021-01-31-17-34-02-jpg

4161-photo-2021-02-01-14-05-37-jpg

4162-photo-2021-02-02-07-43-31-jpg

البته لینک هات انقدر زیاده و منم همشو نداشتم یه چندتاشو گذاشتم همه ببینن ... اشکان خواست باز میزاره برای بقیه

فقط واسه اینکه سر خورده نشی هر تلاشی میتونی بکن و جاسوس بساز تا رنک 1 بمونی .... ! و من خوشحالم که فک میکنی که رنک 1 بازی اخرش خواهی بود :)))) و گرزتو به ما قرض دادی :دی

دوست دارم روز اخرم بیای فروم و برای ما افاضات کنی

پ.ن: عقده ایی به کسی گفته میشه که کمبودی داشته باشه و سعی در جبران اون به هر روشی داشته باشی ( فحش نیست )
    پ.ن: بی خاصیت به کسی گفته میشه که هیچ سودی نداشته باشه واسه مجموعش که هیچ کلا ضرر هم باشه ( فحش نیست )

• بله بهنام جان

شما هم سطح توقعاتت بالا بوده از این بنده خدا ^^ خندمون از نظراتش راجب وظیفه لیدر برای تهیه گلد تموم نشده بود که شاهد شیرین کاری های اخر بازیشم بودیم

مهاجمی که چیف شد ، رنده شد و هر باز زدیم خورد.انشالله لینکاشم به موقعش.تعصب و غیرت به اکانت هم خوب چیزیه.یادمه لینک دادن به حریف خیلی کسر شان داشت.اما حالا کار به کجا رسیده که طرف به خاطر نومه آخر بازی ، اکانتشو میکنه دروازه قزوین

خیلی صبر کردیم بچه همه تلاشش رو بکنه که اسکاتی نمونده باشه که نزده باشه و اشباع بشه از جاسوس کشی که ظاهرا از پست امروز مشخصه که دیگه خیلی خیلی اشباع شده.

و در آخر جواب نوری و رفقایی که منتظر رفتار متقابل بودن رو با این جورمیدم

'' گر منم اسکات کشم ، پس فرق من با او چیست؟ ''

پس ، ببین و یادبگیر

خسته نباشید

پ.ن : نوری ۳ میل اسکات محمدعلی داره ، برو اینا هم بکش ببینم با این همه جاسوس کشی ، خفت همر خودی و خفت و خاری به هدفت که رنک ۱ مهاجمین بود میرسی یا نه؟

پ.ن : امیدوارم هر چی زودتر آرش عزیز حالش خوب بشه و از این ویروس و بستر بیماری نجات پیدا کنه.

پ.ن : فردا ساعت ۱۱ ظهر :S

• اهان بریز بیرون فشار درونی رو لعنتی ها از ترستون اکانتم دارید تو اتحاد ما 😂😂😂بنده خدا من با ۱نیم ملیون نفر دوم بودم توی سرور قبل میگم ارزوی شما خاطرست

خیلی ها شما رو شاخ کردن برای خودمون وگر نه الان وجود خارجی نداشتین همه همرها خورد توی دفاع خودشون و خیلی چیزهای دیگه پس ساکت به بازیتون برسید 😂😂😂

اختلاف ۶ ملیون تابلو هست که میزنید به دف و اسکات خودتون پس گنده گویی نکنیم 😎

اگر سرور جایزه داشت همه این پینت ها پاک می شد اون موقع اون همرهایی که میگید ترشی میشد گل من اون موقع باز باید دفاع میدادین به لویال و میزدید و تشکر میکردین😂

خدایی فازتون چیه ۱هفته واندر ۵ ایکس نگه داشتین بعد امدین برای ۱اکانت توی یه ساید کری میخونین معلومه کی عقده داره ؟؟

پ.ن انگار اب بیش از حد بالا امده

پ.ن نوری خار چشم ماست باید حذف کنه

پ.ن پست های منم برای فشار بیشتره نه برای رتبه ۱ تازه اگر اول دوم سوم نشید زشته اگربشین که کاری نکردین ۱هفته میشه یه همر ساخت 😂😂😂

خودمم بقیه ده هارو پرو ندم صفا کنید 😁

من موندم توی سروری که کسی نیست به جز زدن دفاع خود میخواین چیکار کنین که الان گنده گویی میکنید باز اگر همین زدن نبود من رتبه ۱بودم قبل این داستان ها و تموم میشد

خدا بگم چی کار کنه اون ادم رو که با ۴۰ میل دف و اون همه همر به شما رو داد همر های ما هم بدرد نخور شد وگرنه واندرتون سوراخ میشد گل من 😎

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• یکی ترجمه کنه این نور خدا چی میگه؟!

یه گروه میگن جاسوس و خائن بودی

یه گروه میگن ازشون توقع داشتی لیدر برای اعضا گلد بخره

یه گروه میگن ما جاسوس ساز نور خداییم :دی

کدومشون درست میگن؟

حالا درسته اشکان جاسوس هاتو با گرزی هات کشت ولی هیچ وقت نمیاد کلاس کاری ببین و یادبگیر رو با موناکو یکی کنه

موناکو یه جاسوس کش در این سرور بود که هیچ سود واسه سرور نداشت و هیچ ضرری هم نداشت ( همون بی خاصیت )

اصلا قابل قیاس با ببین و یاد بگیر نیست! خودتو با ما یکی نکن

4163-photo-2021-02-06-09-06-17-jpg

آخر سرور میگن

نوری خودش را کشتتتتتتتتتتتتتتتتت ولی باز نتوانست در رنک باشد به نظرم همین برات کفایت میکند که یکی اسمتو بگه بیشتر میخواستی؟

همه یاری کردن

نوری جاسوس کشی کرد

ولی افسوس باز نتوانست

اما در اخر فقط چون فردا سرور تموم میشه و هدف اصلی ما نامه اخر بازی هست یه شمه بهت نشون میدم عشق کنی شاید ببینی و یادبگیری و اخر سرور ببینی چقدر به هدفمون میرسیم

4164-photo-2021-02-09-18-23-56-jpg

از نور خدا این عنصر اخر جدول مندلیف که الحق باعث هیجان در اخر بازی برای ما شد بگذریم

فردا بازی تمام میشه

جاداره یه تشکری بکنم از

اول بچه های امرداد که اسم نمیبرم که مارو در این سرور یاری کردن . اگه کمی کاستی از طرف ما بود و جایی نتونستیم و نشد نیاز کسی رو برطرف کنیم عذر میخوام امیدوارم ما رو ببخشن

دوم تشکر میکنم از بچه های اریانا ( متای خوب و دوست داشتنی ما ) از همشون که در لحظات این بازی مارو تنها نذاشتن و در این لحظات اخر هم بازی رو برای ما ارزشمند میکنن

سوم تشکر میکنم از رقبای خوبمون بچه های اکسفورد و مسترز ... دوست داشتیم این لحظات اخر در کنار ما بودید و حذف نمیکردید ولی قسمت نشد، همتون برای ما به عنوان یک دوست ارزشمند هستید اگه زمانی حرفی سخنی بهتون زدیم امیدوارم به چشم بازی و رقابت بهش نگاه کنید و از ما دلگیر نشید

چهارم: یه تشکر ویژه میکنم از مجید همبازی من بر روی اکانت ترکسس که خیلی اذیتش کردم امیدوارم منو ویژه ببخشه که خودش زمانی که همر اصلی اکانت لانچ بشه نتیجه زحماتو روی فروم میزاره

اما اخرین کل کل خودمو تو فروم بکنم ( این اخرین کل کل برای من حکم اون نون اخر که روی تابه ایی که روش املت پخته شده میکشی و میخوری رو میده و لذت بخش ترین لحظه املت خوردنه )

برای بار سومم بردیم .... هیچ کاری نتونستید بکنید :دی

4165-ezgif-5-6da83c722ff8-gif

• وجدانن یاد سنگ پا های دیابلو افتادم رو نیست که سنگ پا از نوع خوبش هست

ما بد بد بد شما خوب فقط یه سوال این همر رنک یک کجا میخوای بزنی که پوینت بگیره تابلو میزنی به دفاع خودتون و اسکات های نامرئی ما که اونور اکانت نداریم 😁

فقط عکس همرت نزار خیلی بده بگی تو کل سرور مایه ساید بودیم ۲نفرم توی یه ساید دیگه بودن و هیچ واندری هم بالا نیومد ما رتبه ۱بودیم و بازی بردیم 😂😂

تازه باتم داشتیم لعنتی کل سرور ریدشون دقیق هر ۵دقیقه داشتن میزدن😂هنوزم دارن میزن

بهنام ازکتیبه های یونیک اکانتت خجالت بکش تازه واقعا خودتون با ما مقایسه نکنید چون ما با چرخش کتیبه تا قبل این ۵ایکس شدن همرهامون خیلی شاختر بودن الان به جای واندر همون گرز گرزدار داشتین 😁

MONAKO مامور مخفی

• سلام مجدد بر اسکات کش/خراب کار/دروازه قزوین شمال شرق

تو اگر عرضه داری به ترتیب کارای زیرو بکن

1. استارت بازی بزن و سایدتو جمع و جور کن
    2. از روز ۲۰ با یه تیم منسجم درگیر شو
    3. پشت بندش با یه تیم دیگه درگیر شو
    4. متا ببند و پشتشو خالی نکن و هر اتفاقیم افتاد پشتش باش
    5. اخرشم متات حذف میکنه میره و یه کفتار به ارث میزاره با یه مشت اسکات
    6. بمون واندرو تکی صد کن

حالا اخرش کجاش عجیبه؟

ما بد بد بد شما خوب فقط یه سوال این همر رنک یک کجا میخوای بزنی که پوینت بگیره تابلو میزنی به دفاع خودتون و اسکات های نامرئی ما که اونور اکانت نداریم 😁

داری با این کارات توهین میکنی به بعضی از افراد با نام .لینکات از آشنا میرسه دست ما.خیلی نمیخاد جای دور بری.همین دورو برتو نگاه کن :D

بهنام ازکتیبه های یونیک اکانتت خجالت بکش تازه واقعا خودتون با ما مقایسه نکنید چون ما با چرخش کتیبه تا قبل این ۵ایکس شدن همرهامون خیلی شاختر بودن الان به جای واندر همون گرز گرزدار داشتین 😁

لول :) همیشه تا بوده و نبوده نصف همرای سرور اینور بوده.چرخش جنگای مارو حتما ببین :) اندازه ۳ جنگ سرور میچرخوند اون تک جنگ رو حامد با همکاری فوق العاده بچه ها

تو تا وقتی تنها هنرت اسکات کشی هست و خراب کاری رو اکانت هم سایدیت ! نمیتونی بگی من الم من بلم !!!

پس هیسسسسسسسسس بی خاصیت ها فریاد نمیزنند

شب و روزتون بخیر

پ.ن : جای ۱۶ میل اسکات ، ۱۶ میل دف میساختین ، نمیگم واندر صد میشد اما حداقل کسی نمیگفت بالا چشمتون ابرو هست !

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• لازم نداریم اون ۱۶ میل رو واندر خودش ۱۰۰میشد

بگو یه سرور خالی گیر اوردیم داریم عقدهای سالیان که هیچی نبودیم خالی کنیم فعلا عکس این ۳ملیون بیار ببینیم شرین کاریت چیه

بعدشم شما دف خودتون رو میکشید خوبید من دف اسکات کشتم بدم عجب

بنده خدا اگر پینت ها درست بود که تموم بود برو دعا کن که ازاد بود

خیلی سطحتون پاینه یا عشقش دارین دیگه همه فهمیدن جلو روتون نمیگن دیگه خجالت بکشید😂

MONAKO مامور مخفی

• همر رنک 8 توتن خان - با تشکر از شهریار و حامد

4166-2-png

همر رنک 10 ترکسس با تشکر از مجید

4167-1-png

پ.ن: زیاد بالا پایین نپر ، توی کارنامه بازیت برنده شدن تو سرور خالی هم نداری که هیچ ، غم ماجرا اینجا تو یه سرور خالی ، ادمو تو ربع خودشم حساب نکنن گریه داره واقعا !

• بهنام عکس خوب میزاری عکس سه نیم ملیون پینت اکانت واچ رو هم بزار یادگاری بمونه اینجا

نکته بعدی به اندازه کافی رفیق پیدا کردین این سرور بقیشون هم ارزونی خودشون چون ادم حسود بدرد نمیخوره

یه چیز دیگه بهت بگم همون ادمی که بهش میگی اسکات ساز اگر ۱ماه پیش این حرف میزدی الان دیگه وجود نداشتی خودت که خوب میدونی 😁

البته ادمی که از نزن نزن خودم دارم میرم دلش به واندر خوش کرده انتظاری ندارم نمیخواستم چیزی بگم مثل بقیه و به روت نیارم ولی انگار خودت دوست داری

اگر ما شاخ نباشیم شاخ شکن خوبی هستیم انقدر واندر نگه دارید که ۶ملیون پوینت رو جبران کنید

با این که ما دنبال چیز دیگه بودیم اما بعد این که هوا برتون داشت گفتیم یه حالی بهتون بدیم بدون اپ ۱لول واندر ۱۰روز توی کف هستید

امروزم سرور تموم نشد عجب داستانی شده 😂😂دوستان گفتن دیگه کافیه در همین حد منم دیگه به خدا میسپارمتون برید حال کنید 😎

بهنام یه گرز گرزدار قهرمان دیگه چیزی نبود که رفتی به همه گفتی نوری گرز داده به ما 😂

دوست داریم گل من

انشالله بعدتموم شدن سرور اسامی میگم

دیگه اتاق فرمان هم صداش در امده میگه نوری بیخیال شو بنده از همین تیربون میگم حله

دم همگی گرم

MONAKO مامور مخفی

• 3.5 میل نیست نزدیک 5 میله که تا شب 10 میل هم رد میکنه

خوب این طبیعی هست تویی که خودتو کشتی تو دوهفته 5 ایکس 10 میل بزنی اشکان داره تو 2 شب میزنه

پس من عوض اینکه گرزمو بهت به عنوان یادگاری بدم .... میگم ببین و یاد بگیر

نوری جان ما از اول بازی داریم هرچی دلمون میخواد نثارت میکنیم گلم .... چی مونده که بهت نگفته باشیم؟! یادت نمیاد برات کوت کنم:)))

هیچ کاری نکردی و البته نمیتونستی هم بکنی ، حالا تهدیدم میزارم سر اینکه فشار اومده داری رنک 1 رو از دست میدی و این طبیعی هست که عین اسفند جیز جیز بزنی

من اصولا این حرفو واسه ادم های باهوش نمیزنم ، اما میدونم چون ازش بی بهره هستی واسه اینکه بدونی اشکان کجا رو میزنه یکم تاپ دفاع رو نگاه کن متوجه میشی باز اگه نشدی بیا همین فروم بگو واضح تر بگم بالاخره ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیبه

رنک 1 دف و رنک 1 حمله با اختلاف واسه ماست زیادی خودتونو خسته نکنید

• با سلام خدمت همه خوانندگان

بالاخره این سرور هم به پایان خودش داره نزدیک میشه و با هر کلکی بود به بهونه های مختلف تا امروز ادامش دادیم.

اول اینکه علت طولانی شدن سرور مثل هر ۲ راند قبلی ، رکورد زنی بچه های اندگیمیمون بود و تا اونجایی که تونستیم تلاش کردیم که زمان بیشتری در اختیار این عزیزان قرار بگیره تا با همر های زیباشون ، خستگی رو از تن آدم در بیارن.

راجب سیاست های کلی بیشتر دوست دارم سرور به فضای جنگ جهانی دوم نگاشت بدم چراکه درک مسایلش ملموس تر میشه :)

• شمال غرب : به نظرم این ربع ژاپن سرور بود.

با حمله اولش به آمرداد و اعلان جنگش باعث کشیده شدن پای آمریکا به جنگ شد.در درگیری های اول با توجه به اصل غافلگیری دست بالا رو داشتند و در مجموع ۳ پلن عملکرد نسبتا خوبی داشتند ولی با توجه به نداشتن زیرساخت های لازم برای یک جنگ بلند مدت و فرسایشی رفته به رفته ورق برگشت.به نظرم بزرگترین اشتباه این تیم عدم داشتن اطلاعات کافی از توانایی های رقیب جنگیشون و ضعفشون توی دیپلماسی بود که کار دستشون داد.مطمینم اگر یک متا یا حتی دوست تاثیرگذار در ربع دیگه داشتند بعد از دیوار شدنشون سنجیده تر تصمیم گیری میکردند.

در ادامه سرور هم این ژاپن اتمی خورده ، با سیاست های صحیح ، به شدت دور از انتظارات عمل کرد و علی فلوید شمال غرب رو به بازی برگردوند اگرچه موندگار نشدند و با توجه به رفتن جنوب غرب تصمیم به ترک سرور گرفتند.

• جنوب غرب : به نظرم این ربع در حد کشور های تاثیرگذار جنگ جهانی دوم نبود.همون ویتنام بعد از جنگ جهانی دوم که مورد تایید خودشون بود بهتر بهشون میاد

جنوب غرب ، ربع ۷۲ ملت ! ربعی که هیچ وقت یکپارچه نشد.هیچ یک از ۳ نفر شورای توتالی قدرت و جسارت تصمیم گیری نداشتند.متاسفانه همین امر باعث شد که هیچ وقت این ربع از حداکثر پتانسیل نتونه بهره ببره و از پرپتانسیل ترین ربع بازی به گواه آمار تبدیل به داغون ترین ربع بازی بشه.فجایای مختلفی گریبان گیر این ربع شد.شاخ و شونه کشیدن های علکی ، لو رفتن اکسل رمز ها ، ریزش های متعدد ، شورش های متعدد ، قهر های بی شمار اعضای شورای توتالی (ناصر گل سر سبد) و هزاران مورد دیگه باعث شد که ضعیف ترین تیم لیدری این راند رو ربع جنوب غرب بدونم ! ضمن اینکه در تمامی درگیری ها تیم دف کوردی این ربع عاجز از دفاع بود ، ۲ پلن قبل کتیبه مجموعه ما و علی الخصوص پلن سواحل لبنان/تیکی تاکا علیرغم گرفتن دفاع از شمال غرب ، عاجز از دفاع بودند و تمامی تارگت ها اشتباه تشخیص داده شد.پلن های بعد کتیبه هم این ربع عملکرد خوبی نداشت و در نهایت سواستفاده از باگ سرور طی هفته ها و از دست دادن اخرین کارتشون ، فرار رو به قرار ترجیح دادند.

• شمال شرق : دقیق مطمین نیستم اما تشابه زیادی به ایران جنگ جهانی دوم و یا فرانسه داشت

با توجه به اینکه این ربع با برنامه قبلی استارت نزده بودند طبعا سلایق مختلفی توی ربع وجود داشت.حواشی از اولین روز ها از رفتن آیدین شروع شد و تا آخرین روز ها هم ادامه داشت و دو دستگی این ربع و ظهور لویال هم ناشی از همین موارد بود.اگرچه سیاست های خوب و دوستی های قدیمی باعث شد که این ربع هم ردیف آمریکا توی جنگ قرار بگیره و جشن پیروزی رو با هم بگیرند.

• آمرداد : آمریکای جنگ جهانی

با برنامه مشغول سازندگی بود.بعد از حمله به پرل هاربر وارد جنگ شد و ژاپن رو زمین زد.بعد از جنگ ویتنام رو زمین زد و آخرشم که همه شاهدیم.بیشتر ، تعریف از خود هست و بقیه به عهده منتقدین !

و اینم تحلیل اخر من و بریم سراغ بخش بعدی

توی این راند هم مثل همیشه کل کل کردم و امیدوارم که کسی رو در طول سرور چه داخل آمرداد و چه ربع های دیگه نرنجونده باشم و اگر رنجوندم (که قطعا همینطوره) امیدوارم به دل نگیرید.مسلما خیلی از مباحث صرفا سوتفاهم و سوبرداشت بوده که امیدوارم کسی از این سرور کینه و دلخوری به غنیمت نبره چراکه ارزش نداره ;)

و اما تشکر الات :

اسامی این قدر زیاد هستند که امروز رو میدیم و در طول سرور این قسمت پستم رو روز به روز تکمیل تر میکردم اما الان کپی/پیست کردم دیدم یه طومار میشه.

پس برای اینکه پستم حوصله سر بر نشه تشکر ویژه و خلاصه میکنم از : (ترتیب بر اساس بالای اتحاد به پایین و بعدم شاخه بعد)

تیم مارس (نامبر وان - لانچ های رضا) ، تیم بمب ( کلیپ های عالی ) ، تیم ملا ( بهترین حل کننده اختلاف +سعید دلبسته به ناصرs ) ، دکترسینای صادقی ( کنترل کننده نبض بازار حراجی و یه مشاور عالی ) ، علی سپاهان (کارش ۲۰) ، متین و لطیف ( حیف دیر اشنا شدیم) ، تیم کماندار ( مهدی و کسری گل) ، محمد مارانلو ( چشم برزخی و بتن آرمه و هولدر امرداد) ، مجید تراکسس ( کتک زن قهار و نماینده خاکستری ) ، توتن خان (شهریار و عرفان و حامد دوست داشتنی + چه مکافاتی سر چرخش جنگ کشید حامد دمت گرم<3 ) ، پاپت مستر (البرز و تیرداد دوست داشتنی) ،‌ ارتشبد (بابت همه اذیتایی که شدین معذرت :) بدبین بودم بهتون اما کارتون ۲۰ ) ، تیم دهی (خزانه ۲۰ ساز قهار ) ، تیم انمی ( تخریب دیوار و چرخ دف تضمینی ) ، محمد موزماهی ( خوشحالم اومدی ، کارت ۲۰) ، محسن سان (دوست عزیزم که روی واچ هم زحمت کشید) ، تیم انونیموس ( فوق العاده حرفه ای و کاربلد) ، تیم رونین ( کمرنگ بودین ولی مرسی که بودین ) ،‌ تیم تکشاخ ( مثل همیشه ) ، سعید نایت کینگ ( نگه دار جبهه جنگ جلو) ، امید وجود (قدیمی و حرفه ای) ، سهراب دوست ، نوید هریکن ( یک سوپر پلیر فقط حیف سرور جنگی نشد :( ) ، ریکی (محمدجواد اصفهانی دوست داشتنی ، خمره های مشتی ) ، علیرضا تنت ( نولان :) با ۵٪ قوا اومد این راند ) ، فربد اهورایی ( وصف ناپذیر ، مبارک باشه همر زیبات) ، حسین پنگولین (فوق العاده حرفه ای ، معذرت سرور جنگی نشد :( ) ، حامد عزیزی ( عشق احمق) ، ایشتار ( دیوار کننده خط مقدم ) ، میثم مرغ اتش ، سام رله ، اشکان سرلشکر ، لقمان ، تیم رویال اس ای گارد ، محمدرضا و تیم یوکنت سی می ( جواهرین ، عالی بودین ) ، علی چیفر ، پویا لوک بدشناس ، عمو بردیای مهربون (پاسبان و زیرساخت سیف زون) ، تیم گان هیرو (جوافه های این راند ، شکست ناپذیر ) ، مسعود و مهدی لیون ( نبوغ و برنامه ریزی و امرنالیز ) ، احسان (همه فن حریف ، دوست داشتنی ) ، بهنام (جاش اینجاست همیشه <3) ، عمو مرتضی مهربون که در هر حالی دوستش دارم و همه افراد دیگه ای که اسمشون در ذهنم نبوده الان.

و همچنین دوستان همسایه شمالیمون : ایرج دوست داشتنی ، محمدعلی گل ، مهدی عشقی ( قاپ علیرضارو دزدیدی ناقلا :) ) ، تیم آریامهر ، جعفر و آقا مازیار

و در نهایت تیم دوست داشتنیمون آرمین و ندا که نق ها و بداخلاقی های من رو تحمل کردند :) به قصد جنگی اومدیم و الحق و الانصافم تا وقتی که جنگ بود خوب جنگیدیم.اما نشد اونی که باید میشد چون تقریبا 95٪ پلن هایی که برنامه ریزی کرده بودیم به دلیل فرار رقیب پیاده نشد.کشیدن این تعداد تروپ روی اکانت بدون تراوین بیلدر و رید مولتی و امثالهم کار ساده ای نبوده.

تمامی همرها کاربرد جنگی داشتند اما شرایط سرور طوری بود که رفته به رفته با توجه به حجم منبع بعضی سیاست ها عوض شد و دیگه خودمونو به محیط تطابق دادیم.

ضمن اینکه ناگفته نماند در تمام طول سرور ۲ اکانت واچ و لیون کاملا در هم تنیده شده بودند و هر ۲ تیم همکاری بالایی با هم داشتند و تشکر ویژه تری از مهدی و مسعود عزیزم میکنم بابت تمام زحمت هایی که بهشون دادیم.

این عکس مربوط به تروپ ما در ۲ روز پیش هست اگرچه توی این مدت همر 1 ، 17 ، 18 و ... لاست خوردن.جمعا بیش از 9 میلیون مزدور این اکانت ساخته.سواره و کاتاش به کنار

دف میکرد.خفت میکرد.حمله میکرد.همه کاری میکرد خلاصه.همه جا هم یه شعبه داشت که کسی نخورده از دست این اکانت سرور رو ترک نکنه :)

درکل به جد لذتی که از این راند بردم هم اندازه سرور 7 کام و ۱ راند ۳ بود که چند سال پیش بازی کرده بودم.چه تیم اکانتمون و چه دوستانی که در کنارشون بودیم.شاید باورش سخت باشه اما هماهنگی به حدی رسیده بود که برای انتخاب نژاد هم بچه ها نظر میپرسیدند و حتی توی مختصات زدن ده جدید در حالی که جزو نفرات اول بودن و هر ۱۵ی رو میتونستن بگیرن ، پیام میدادن و فقط مختصات میخواستند !!! و خب این برای من خیلی ارزش داشت و نتیجه هم مخصوصا برای بچه های پلنری و دف کوردی قابل لمس بود چون تقریبا 80٪‌ اکانت ها از قبل از شروع سرور برنامشون و جایگاهشون توی مپ مشخص شده بود و صرفا بدون توجه به درصد گندم بچه ها در جاهایی که باید ساکن می شدند.

و در نهایت طبق آخرین نظر سنجی که بچه های تیم انجام دادند نتیجه جالبی به دست اومد و تیم این راند هم نمره مردوده نداره و هیچ یک از دوستان نمره زیر 5 ندادند (اگرچه همه شرکت نکردند چون حدود ۲۰ روز پیش یه عده به خواب زمستانی و ذخیره انرژی رفتند )

و در آخر :

هتریکمون مبارک

اونایی که باید راضی بودن راضی بودن ، بقیه هم به جهنم :)

خوش گذشت ...

موفق و پیروز باشید

پ.ن : دوستان رمز واندر بعد از ۱۰۰ شدن در کانال و فروم قرار داده خواهد شد.لینک تمامی سوپر همر ها از طریق اکانت هولدری قابل مشاهده هست

پ.ن : اصلا ادم بخاد اسکات کشی کنه با این حجم از نیرو روش میشه اخه.بعدم چقدر اسکات بکشه که کفاف این لشکر ده میلیونی رو بده ^^

پ.ن : کسی هست بگه هان نژاد بدیه؟یا توتن قابل رقابت با هانه؟تو همر ، رید ، خفت و هر چیزی که بوی جنگ داشته باشه هیچ رقیبی نداره

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• عرض سلام و احترام خدمت خوانندگان محترم

این سرور هم به پایان خودش رسید،سروری با اتفاق های جذاب و تیم های خوب آکسفورد ،آریانا+لویال ، مسترز و آمرداد که همگی خسته نباشین

این سرور برای اولین بار با تیم خوب آمرداد بازی کردیم که از همه عزیزان تشکر میکنم و بازی در کنار شما بزرگان باعث افتخار برای تیم ما بود

جا داره از تمام بچه های تیم تشکر کنم علی الخصوص آرش و رضا عزیز که پایه ثابت اکانت از ابتدا تا انتهای سرور بودن

آرش کاپیتان عزیز ،همه بچه های تیم دوست داشتیم که امروز همر رو خودت لانچ میکردی،امیدوارم هر چه سریعتر سلامتیت رو بدست بیاری و بابت تمام غرهایی که توی بازی زدم ازت معذرت میخوام داداش :D

رضا Unknown دیگر پایه ثابت اکانت که قسمت شد یه بار دیگه با هم در قالب یک تیم بازی کنیم،دمت گرم داداش توی مدتی که من نبودم خیلی اذیت شدی و عمده زحمات اکانت روی دوش خودت بود این باشه جبران اوایل سرور که یکم ... بودی :D ، یک نکته جالب در مورد رضا اینه که دو سرور آخر اسپید ترا(اسپید و این سرور نرمال) روی اکانتی بوده که همر یک سرور رو در اختیار داشته 8o Bella Ciao در اسپید و M A R S

یک سری دوستان هم بخشی از تایم سرور به ما کمک کردن : مهدی کلت عزیز که در کنار اکانت خفن خودشون(تکشاخ) به ما هم کمک کرد،مسعود نوب رفیق ده ساله در تراوین که متاسفانه همون اوایل سرور خانمش خفتش کرد^^ و دیگه نتونست بازی کنه،متین؛فرهاد و امیر عزیز هم بابت تمام زحمتایی که کشیدین ممنونم<3

پلیر افتخاری اکانت M A R S هم Ashkan Capitan گل پسر آرش جان هست که امیدوارم هر چه سریعتر پدر عزیزش سلامتیش رو بدست بیاره

و در آخر عکس همر به پیوست تقدیم دوستان میشود ( به علت کمبود وقت 10 کی گرزی و 5.5 کی تی کی لاست بی گندمی خورد)

یه جمله فان و کل کلی هم بگم : رنک یک همر مارس از بین نمیرود بلکه از یک ده به ده دیگر منتقل میشود:/

نوراالله جان یه حساب کتاب میکنی این همر چقدر جاسوس میتونست بکشه ;)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• دمتون گرم چقدر شما زرنگید اخه لعنتیا بهنام اسکی نکن عزیزم بدون جنگ اموز تک اکانت ۱۰روز طول کشید بهم برسی تازه یادت افتاده بیای گنده گویی کنی

لات کوچه خلوت هستین دیگه

نزن نزن خودم میرم های دیروز لات های امروز

این فشار ظریف رو یادگاری از عمونوری به یادگار داشته باشید

واقعاتو شرایط غیر مساوی هم نتونستید کاری بکنید من به جای شما خجالت کشیدم باعوض کردن اسم اتحاد واندر و پا درمیونی افراد عزیز گذاشتم رتبه ۱ بشی مدال رتبه ۱ هم چیز خورد فدای تارموی عزیزان

من رفیق هام مهمتر هستن

یه تشکر ویژه از همه عزیزان که این سرور با ما بودن و با هم اشنا شدیم اسم نمیبرن خیلی زیادن

دم دوستان برون ساید گرم که رفاقتشون ازبازی مهم تره مثل مصطفی فلفلی که هر وقت باهم بودیم سرور پاره کردیم دیابلوو یوسف و محمد مدین چایناو ناصر که این سرور رفیق مابود ولی قبلش رقیب بازی اخرشم تشکر نکرده رفتی ناصر 😂😘

. از مانی عزیز و علی فلوید که به من لطف داشتن

یه تشکر هم از عموتورج عزیز و و دوستانی که به خاطر ما امدن تو سرور مثل مهدی و وحید و .....

یه تشکر ویژه از جعفر عزیز که واقعا سوپر پلیر با اخلاق هست

یه تشکر از پرچم دار و دوستی که تا اخرین لحظه با هم بودیم محمد علی وگنس عزیز

و بقیه دوستانی که تا اواسط بازی بودن دمشون گرم که رفتن تا بقیه رو بهتر بشناسیم

از بچه های لویال از بابک و علی اسپایدر و سینا ومجتبی و حتی دکتر اشکان 😂 تشکر میکنم و خوشحالم که باهاشون اشنا شدم 😘

بقیشونم که چیزی نبودن دیوارشدن 😂

زدن رکورد قهرمان رو هم تقدیم وگنس و جعفر و اقا مازیار 😁میکنم :*

در اخر سعیدملا ۱دلار بده تی اس نصب کن بیا مافیا

دم همگی گرم

MONAKO مامور مخفی

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• سلام خسته نباشید میگم به همه عزیزان و دوستانم

این سرور هم تمام شد با همه بحث هاش همه دعواهاش تهشم هیچی نموند جز دوستی که باقی خواهد بود

هیچ افتخاری بیشتر از آشنایمون با یسری دوستان گل نیست هیچ لذتی هم بالاتر از همراهی باهاشون نبوده و نیست

این بازی نه تهش رنک مهم بوده نه من یادم میاد به رنک بالاهاش چیزی داده باشن من که شخصیت آدماس که بشدت تو یادهام باقی خواهد بود

سعی کنیم از خودمون ی شخصیت خوب به یادگار توی ذهن ها بذاریم

در مورد اکانت زیاد توضیحی نمیدم اکانت خوبی بود مثل همه سرورای قبلی که بازی کردیم از نظر من دیگران باید در موردت بگن نه خودت از خودت بگی وجهه خوبی نداره

هراکانتی به نسبت کتیبه ای که گرفته زحمتی که کشیده نیرو سازی و رنک میگیره اما نقشش تو بازی مهمه

امیدوارم که بدرد بخور بوده باشیم واسه دوستانمون که همه چیزشون رو برا ساید گذاشتن و خیلی تلاش کردن و اسمشون اون بالاها شاید نباشه اما تو ذهن من پاک نمیشه

امیدوارم همه از سرور لذت کافی رو برده باشید

از همینجا برای آرش عزیز آرزوی سلامتی دارم خاکیه تراوین ایشالا زودتر برگرده پیش خانوادش