Posts by Bigbang

الان شما مطمئنی کاتا نرفته تو صف ساخت؟؟؟

هههههه

عمام کجایی بیا اینا را پندی ن ک ب

اسم گروه بخصوص ممد نیست بجز ممد هستا

ههههههههه:|

درود

پس سوپرایز حسن روحانی این بود گفته بود شنبه یکشنبه سوپرازی واستون دارم

آقو شما لطف کن برید سمت شمال شرق همینطوری کفه ترازو سمت شمال غرب به اندازه کافی سنگینی میکنه .چون دنبال تعادلیم تیم زعوس و هر تیم دیگه لطف کنه بره سمت شمال شرق ،جنوب شرق ،جنوب غرب ازشون ممنون میشیم

کلا دوست عزیزمون نظرش اینه شما هر سایدی برید جز NW

هههههههه

بسیار نظر جالبی بود

الان کدوم کفه سنگینه ک داری این جوری میگی

برام سوال شد

پیاده شو با هم بریم

جنوب شرق چه تو این سرور چه سرور پیش سیاست کثیفی رو پیش روی خودش داشت تنها دلیل که جنوب شرق 100 کرد سرور پیش من بودم چون تو خیالم فکر میکردم حرف یه کرد از دهنش در میاد نه از جای دیگه افسوس اون روزی میخورم که پارسا ارش گفتن این داره زیر رو میکشه بزنیم خودشو واندرشو چپ راست کنیم من نذاشتم

از لو دادن تایم جنگ اموز یونیک گرفته تا هزار تا کثافت کاری دیگه قبلا گفتم ملخک یه بار جستی دو بار جستنی بار سوم جستنی در کار نیست مطمینم این سرور برای جنوب شرق خاطرات سرور 2ایکس ای ار رو یاد اوری میشه .

پ.ن امام هومن تو همچنان در قلب ما هستی هرگز اشتباه کسی پای کسی نخواهیم گذاشت

استاد رو حرفایی ک میزنی یکم دقت کن

یهویی دیدی خدایی نکرده فردا روز ورق برگشت د

الان بعد این ک اعلام کردی میخوای ne میگی میخوای se رو شخم بزنی؟؟

فقط ی سوال خودت تنها تنها میخوای همه این کارا رو بکنی؟؟

چه آتیشی داری رفیق مختصات میدم آب سرد با جکوزی هست حتما یه سر بزن . دفاع ریختن تو مولتی ، فیدر زدن ، مولتی زدن تماما جنگ محسوب میشه اگر دنبال اینی فقط یک دهکده همر مورد حمله قرار بگیره من بهت بازی کویز آف کینگ رو پیشنهاد میدم چون اونجا میتونی اعصابتم مدیریت کنی اگه سوالا سخت نباشه .

خو از جای دیگه در نمیاد پس چرا شمال غرب ریجستر کردی بعد رفتی اس دبل ؟

پ.ن : این روز ها جنوب با چس ناله ترکوندن .

گلم چون ب مدت 48 ساعت ن خبری از آرش تن بود ک تا زمانی ک مطمئن نشد پلیراش ب حد نصاب نرسیدن جواب گوشی هیچ ک رو نمیداد هادی هم ک شکر خدا آگهیش رو زدن ما هم 48 ساعت تو کف چنل دیسکورد nw نشستیم منتظر ک حتی خود بچه های nw. گفتن فعلا کسی گلد نخره مشخص نیست بخوایم بازی کنیم یا ن چون ن خبری از آرش بود ن هادی ک.. خوری زیادی کرده بود

من نمیدونم حرف شما از کجاتون در میاد ولی حرف ما از دهنمون هست گلم

اگه قول بدی فازتو با رسم شکل همینجا نشون بدی شاید تغییر ساید دادیم :|

برا منم شدیدن سواله

ک یک این ک ساقیش کیه

دوم این ک چی میزنه ک این قدر فازش سنگینه

لعنتی داره با احسان واندر حرف میزنی ک هر نژادی میره نمیدونم چجوری لامصب رنک یک ریده و توی هر سروری بوده خیلی حرفا برا زندن داشته حتی زمانی ک سرباز بود اک رومنش خودش ی ساید بود

میگم الان شمال غرب چ گیری داده ک بگه آقا ما ضعیف هستیم

شما ک اول سرور میخواستین6 ب 1 بزنین

بنده خدا هادی ک قبل فوتش میخواست پلیر های سرور های دیگه هم با اکانت های این سرور بزنه

الان چی شده دوره افتادین گدایی ترحم میکنید

اصلا شما ضعیف شما له شما داغون هیچ سایدی کاری ب شما نداره خوبه؟؟

استاد کمتر چرچیل بازی در بیارین این سیاست ها دیگه قدیمی شده

ن برا من اینجاش سواله ک اینا ک از سرور قبل میگفتن ای نفس کش میخوایم این سرور سه ب یک جر بدن الان دقیقا چی شدن؟؟

تا قبل ریجستر سرور خدا رو بنده نبودن الان دیگه وجود خارجی هم دیگه ندارن

الان واقعا من هنگم یکی برا من اینو توضیح بده خواهشا

با احترام فراوان پارسا جان با این ک ب شما برا این سرور قول داده بودم ولی چون توی همین فروم اعلام کردید ک این سرور بازی نمی‌کنید و دو روز ازتون هیچ خبری نبود این سرور در ساید مقابل هستم و قول میدم ب صورت ویژه دهنت رو سرویس کنم

ارادت مند شما

ممد

ساید کماکان مشخص نشده