Posts by maranello

سلام

خب خدارو شکر که مشکل حل شد و حذف نمیکنی

من که روز اول گفتم بمون روی اکانتت

قول امان نامه هم بهت دادم.

درسته حالا ۱۵ کراپ کم بود ولی ۹ کراپ واست رزرو کرده بودم:P

این سرور که گذشت ایشالا سرور بعدی با امرداد

راستی من دست بگیر دارم داداش چیزی که بگیرم پس نمیدم

وضعیت تاپ۱۰ ساعت ۴:۵۰ بامداد:

سلام برهمگی

خداییش ادم خیلی زورش مگیره این حرفها رو میشنوه

اون زمانی که شمال غرب هنوز بازی میکرد تمامی 3ساید هی مرتب میومدید میگفتید که ایمپریال پوش میکنه و کسی تاپ رید بودن این اکانتو بر باهوشی پلیرهاش نمیزاشت و مکررا اعلام میکردید که پوشر هستش حالا چی شده که اکانت واچ اند لرن که با اختلاف نفر اوله پلیرش اشکان جان شده باهوش و پوشر نیست =O=O(البته شکی در هوش اشکان عزیز نیست) لازم به ذکره ضریب هوشی سامان و میثم و دوتا محمد اگه بیشتر از اشکان جان نباشد کمتر هم نیست

حالا خودتون فروم نشین های عزیز بیایید قضاوت بکنید

سلام

فکر کنم لازم باشه رعدهای اکانت کلاه بردار رو یادتون بیارید

همون داستان حاجی و ۵ صبح و...

به دنیای جدید خوش آمدید

سلام

آقا یه سوال واسم پیش اومد

الان که من فاصله ۳۰ خونه ای اکانت BOOMB هستم و نژاد مصری هستم مولتی حساب نمیشم یعنی؟

پیغام یکی از بچه ها تو گروه تلگرامی آمرداد:

فروم چه باحاله تازه برا اولین سر زدم اونجا

من که پروفایل ندارم یا هرچی

یکی به اون آقا بگه اکانت بمب اگه توی ۲۰×۲۰ اش کلی کپ گرفتن بخاطر اون اکانت نیست بخاطر واندره آقا..😅

مرسی مهراد جان که لطف داری به من .

راستیاتش از اومدنم به اس ای پشیمون شدم اومدم که نزدیک محمد باشم و یکم سر به سرش بذارم که دیشب فهمیدم کرونا گرفته و فعلا حالش خوب نیست و تو این شرایط نمیشه اذیتش کرد :(

محمد جان از همینجا برات آرزوی سلامتی میکنم داداش امیدوارم هر چه زودتر خوب بشی تا با این رعدهای بی قرار بیام سراغت

برای همین موضوع هم کپ ما میره تو اس دبل و دیفالت میمونه و یکم رعد تو دیفالت برای اس ای

سلام آقا ناصر گل

ممنونم ازت و یه توصیه که حتما حتما ماسک بزنید و فاصله اجتماعی رو رعایت کنید.

این سرور اگر بشه ادامه میدم.میگم توام حالا تا اینجا اومدی پایتختتم همینجا بزن. والا چیزی ک زیاده 9 کراپ

بگم دعوت نامه بفرستن دادا؟

وای ناصر

خداوکیلی چی میخوای از جون تراوین

بسه دیگه.همه جا هستی

لابد باز میخوای بری ج.غ؟ آره؟

میگما با اینکه خیلی واسم سخت بود ولی لایک ت کردم.ولی بپا با این طرز حرف زدن همین چارتا دونه پلیرم فراری ندی از سرور