تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• سلام رفقا

بزاريد تكليف رو روشن كنم

اين دو نقل قول از ادمينه

اولي نوشته سرور بدون هرگونه بات

هرگونه بات بات سر خود بات اسكريپت و هر چيزي كه اسمش ميزاريد هست.

فكر كنم كاملا واضح و دقيق گفته شده

ما هم با همين قول وارد سرور شديم.

موضوع دوم اينه كه سرور كاملا به شكل تراوين برگزار ميشه

لطفا بهانه هاي بني اسرائيلي نياريد

وقت نميكني دوال بگير

بازم نميتوني ؟

سرور سه ايكس براي شماست با انواع بات و مولتي و روش هاي تقلب

در آخر اين گوي و ميدان

به نظرم يه شفاف سازي لازمه الان

جماعتي چشم انتظار هستن كه بدونن بيان يا نه

شاد و خندون باشيد

سعيد

• وقتی ادمین گفته بدون هیچ گونه مولتی و بات این بحث ها برای چیه یکی اومده شایعه کرده رید خودکار اینم شده بهونه کل کل از ادمین عزیز میخوام لطف کنن بیان یه شفاف سازی کنن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سعید جان شما هم دیگه شورشو دراوردی، هر کی بیاد یه پارازیت بندازه ادمین بیاد شفاف سازی ، ادمینم بیکار نیست بیاد واسه هر پارازیتی یه شفاف سازی کنه، یه پست گذاشته قوانین رو هم گفته،

ن: شفاف سازي فردا چی باشه؟؟

• سعید جان شما هم دیگه شورشو دراوردی، هر کی بیاد یه پارازیت بندازه ادمین بیاد شفاف سازی ، ادمینم بیکار نیست بیاد واسه هر پارازیتی یه شفاف سازی کنه، یه پست گذاشته قوانین رو هم گفته،

ن: شفاف سازي فردا چی باشه؟؟

والا به نظرم پست ادمين كاملا گويا بود ولي عزيزان ورودي به سرور اينجا رو با دژكوب و سرور ١٠٠٠ ايكس اشتباه گرفتن

گاهي سكوت موريانه ها خطر ناك تر از غرش شيرا هست

شفاف سازي براي همين امره ;)

• سلام دوستان ادمین پست گذاشت و گفت که چنین چیزی وجود نداره

من باز پیگیری کردم چنین چیزی در این سرور وجود نخواهد داشت

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام به همگی دوستان اقایون رید خودکار خوب نیست من هم موافق ولی این را در نظر بگیرید همین دوستانی که میگویند رید اتوماتیک خوب نیست خدشون دارند برای این کار یه فکری میکنند که بتونند سیستمی ریدو بزنند

از همینجا اعلام میکنم دوستان سایدهای رقیب و دوستان هی سایدی اگر ببینم کسی از دوستان توی هر سایدی داره از بات برای غارت استفاده میکنه(مطمعن باشید با مدرک نشون میدم این موردو )من بلا فاصله خودم و تمامی دوستانی که حرف منو میخونند و واسه حرف من احترام قاعل هستند حذف میکنیم این خط قرمز منه

دوستان رقیب گفته باشم نگید ترسید و حذف کرد نه اگه تنهایی باشم هم باز از کسی نمیترسم

رسول جان سرور اول نرمالت که اول سایت بود برای باگهای زیادی که سرور داشت تیم ما حذف کرد اما این سرور پیشرف چشم گیری کرده و کاملا بدون باگ و مشابه .کام شده ، رسول جان با رسیدگی کامل به این مورد نزار مجدد این اتفاق بیوفته ومن شرمنده شما بشم پس از همون اول سرور سر استفاده از بات و غارت خودکار خیلی سخت بگیر که کسی دچار سوتفاهم نشه

با تشکر

• سلام

میلاد پاشو برو NE یه کم سرور بالانس بشه ^^ کلا یه نوری گردن گرفته NE رو

یه درصد اگه قدرت کافی رو نداشته باشه به نظرم مستعمره SEو NW میشه که کلا بازی رو از جذابیت میندازه

با اینکه بازی نمیکنم اما شدیدا منتظر شروع سرور هستم. به نظرم یه سرور خیلی جذاب میشه

• اول اینکه این بحث بات خودکار یه پارازیت ساده نبوده و کاملا هدایت شده بود ، یه ربعی تهدید کرده بات رو نزاری رو سرور میرم اسکریپت مینویسم و باید حتما باشه ! و میخواست از تو فروم جو رو ببره به سمت نظر سنجی ....

دوم اینکه شما چطور میخوای بفهمی که ما داریم با اسکریپت میزنیم اونم با مدرک ؟ میخوای جاسوس بفرستی چراغا رو چک کنی؟ و فارم لیست ناتار بچه ها رو ؟چون راه دیگه وجود نداره ... تو ناتار که نمیشه نیرو پشتیبانی بفرستی و بفهمی... !

خیلی دوستانه میگم این کارو حداقل تو ربع ما نکنید دوست داری تو ج غ و ش ش انجام بده !

اولش تهدید میکنن بات نباشه اسکریپت مینویسیم

الان تهدید میکنن جاسوس میفرستیم که اسکریپت ننویسید!!

پ.ن: خیلی دارید پاتون رو میکنید تو کفش ما ها حواستون باشه :دی

پ.ن: نظر سنجیشم باشه ما نیستیم :) چه رای بیاره چه رای نیاره

• خب تیم آمرداد عزیز مثل اینکه از پلیرهایی که اومدن تو سرور ترسیدن و دنبال بهانه هستن برای نیومدن همش میگن اگه فلان بشه ما نمیایم اگه بهمان بشه نمیایم :دی

دوستان عزیز یه سرور راه افتاده بدون بات و مولتی اگر بات و مولتی دیدین و مولتی هانتر پیگیری نکرد اونوقت بیاین بگین چون به قولش عمل نکرد میریم .

من نه موافق غارت اتومات هستم و نه مخالف غارت اتومات باشه میگم دستت درد نکنه نباشه هم میگم خوب خودم دستی میزنم . دیگه اینکه بیام بگم اگه فلان باشه ما نمیایم اگه بهمان باشه نمیایم این یعنی میخواین تحت فشار بذارین مولتی هانتر رو . که فکر نکنم کار درستی باشه .

حرف شما مثل اینه که پلیرهای تورنومنت برن بگن چون ما به صورت work off line سیم سکند میزدیم و همه کس بلد نیستن اینجوری اتک بدن حالا که شما این گزینه رو گذاشتین تو بازی ما بازی نمیکنیم .

تا اونجایی که من یادم میاد وقتی تو تراوین به خاطر بات بن میکردن برات مینوشستن به دلیل اینکه همه نمیتونن از این امکان استفاده کنن شما داری تقلب میکنی و بن میکردن . ولی وقتی یه آیتم برای همه یکسان باشه یعنی همه دارن از اون مورد استفاده میکنن .

کوچیک همه ناصر کلاهبردار

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• کاملا هدایت شده بود چون اشکان با رسول صحبت کرده بودد و اوکی داده بود واسه رید اتومات.

اسکریپتم که به ما گفتن شما دارید واسه همین علی گفت و به ما قول دادن کاری کنن واسه شمام کار نکنه!!!

فکر نمیکردم امردادیا انقدر بچه سال و بی ادب باشن خدایی!!! ربع شما نیاز به زدن نداره با دوتا فیک رفتیین از بازی!!! کی ما گفتیم اسکریپت مینویسیم؟؟؟ همش ادعا الکی!!

نظر سنجی واسه تاخیر بوددد اینجا نباشه؟؟؟؟ باید در این دموکراسیو تخته کنید!!!

رسول جان اگه این بچهایی که هستن se اسکریپت استفاده کنن بدون شک کامل تیمای ما حذف میکنن!! همه چی باید یکسان باشه

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط lucifer ().

• کاملا هدایت شده بود چون اشکان با رسول صحبت کرده بودد و اوکی داده بود واسه رید اتومات.

اسکریپتم که به ما گفتن شما دارید واسه همین علی گفت و به ما قول دادن کاری کنن واسه شمام کار نکنه!!!

فکر نمیکردم امردادیا انقدر بچه سال و بی ادب باشن خدایی!!! ربع شما نیاز به زدن نداره با دوتا فیک رفتیین از بازی!!! کی ما گفتیم اسکریپت مینویسیم؟؟؟ همش ادعا الکی!!

رسول جان اگه این بچهایی که هستن se اسکریپت استفاده کنن بدون شک کامل تیمای ما حذف میکنن!! همه چی باید یکسان باشه

تو اگه اسکریپت می خوای من برات میخرم.دیگه بهونت چیه؟

فقط بگو کدوم ساید میری.اسم اکانتتم بگو

می خوام صفرت کنم

• قسمت اول :

بصورت هدایت شده ان دبیلو و الخصوص دژکوبی ها میان تو فروم پست میزارن که بات خودکار بزاریم

قسمت دوم :

توسط ادمین تکذیب میشه

قسمت سوم :

زنگ میزنن اشکان که ان دبیلو گفته بات نباشه اسکریپت ران میکنیم - لوووووسی تو که نخودی هستی به بزرگترت برو بگو بپرسه اشکان چی جواب داده !

قسمت چهارم :

بصورت هدایت شده ربع ان دبیلو میریزن فروم که بات خوبه اله بله و کلی از مزایاش گفتن

قسمت پنجم:

اس ای گارد میگیره و میگه نه

قسمت 6:

همونا که زنگ زدن ادمین که بات نباشه اسکریپت ران میکنیم ، یه پله عقب کشیدن و گفتن ، ما جاسوس میفرستیم که مطمعن بشیم اسکریپت ران نیست
    قسمت 7 :

همونا که تا دیروز از مزایای بات میگفتن ، الان میگن اشکان گفته که بات باشه ( این ترسو ها رو دیدی که همین یه تشر میایی میگن من نبودم دستم بود تقصیر استینم بود ، حکایت این شمال غربی هاس )

اشکان کشتمت :دی

پ.ن: یدونه از بی ادبی های منو بیار دژکوبی ،

پ.ن: شما که بهت خبر میدن اشکان چیا میگه برو بپرس گارد ما و اشکان برای عقب افتادن سرور چی بوده و نظرمون چی بوده.

پ.ن: ناصر عزیز شما در جریان نیستید ، لطفا همین کنار واستید و تماشاچی باشید. اصلا بحث قوانین و بن و این حرفا نیست ! خواستید میتونید قبل پست گذاشتن و اعلام موضع کردن با اشکان حرف بزنید و جویای این بحثا بشید چون خیلی هاشو ما باز نمیکنیم

جیگر بزرگسالا هم میشیم ما بچه ها...

گردن کلفت همه بزن هم که داریم...

آهای اونی که حکم جهاد دادی زودی بیا حکمت را پس بگیر تا نزدنت و قهر نکردی... ||

والله ما هر جا بازی کردیم آخرش همه حذف کردن... شما هم از حالا حذف کن تا بعدن دور هم نخندیم...

8o

پ.ن: کاهو سکنجبین آماده کردم که تا آخر سرور بخورم و لذت ببرم از همتون...

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• خیلی دژکوبی دژکوبی میکنیا از دژکوبیا خاطره بد برات به جا مونده؟

• ناصر جان از شما دیگه بعیده این حرفا :)))

به نظرت وجود سیم سکند اتومات باعث میشه شما در روز بازیو بذاری کنار دوبار کلا سر بزنی؟! نه عزیزم مثل اینکه خیلی از بچه ها ارزش های بازی تراوینو فراموش کردن :( یکی از مهم ترین مولفه های بازی وقت گذاشتن رو بازیه و وجود رید اتومات عملا داره این ارزشو از بین میبره ! اگر نمیخواید تراوین بازی کنید تکلیف مارو روشن کنید ، این همه زور زدیم یه سرور موازی با اسپید بدون مولتی و بات ران بشه که بعد بیان توش رید اتومات بذارن؟! X/ هر کسی که فکر میکنه وقت نداره میتونه دوال بیاره چند نفری با هم بازی کنن مثل کاری که خیلی از بچه های ما دارن انجام میدن ، نه اینکه بخواد بره دنبال امدادای غیبی :|

فکر نکنم لازم باشه بگم ولی برای بار هزارم باید بگم که تیم امرداد قرار نیست از هیچ گونه بات ، مولتی ، اسکریپت و هر چیز دیگه که باعث از بین رفتن ارزش های بازی میشه در این سرور استفاده کنه و توقع داره تیم های روبروش هم همین کارو کنن ، میخوایم تراوین بازی کنیم نه چیز دیگه

دوست عزیز چرا فرافکنی میکنی شما دنبال عوض کردن بازی هستی معلومه ما باهاش مخالفت میکنیم شما دنبال دیکتاتوری هستی اتفاقا ، سر در تاپیک امادگی نوشته شده بدون هیچ گونه بات بعد شما میخوای نیمچه بات و به صورت قانونی وارد کنی؟ :| اگر دنبال همچین امکاناتی هستی سرور بغلی واست فراهم شده همه چیم توش ازاده خودتو اذیت نکن!

مولتی هانتر محترم وقتی سرورو بدون بات ران میکنه مطمئن باش تو سرور کسی اسکریپت استفاده کنه هم پانیش سنگین میزنه بهش ، شما نگران تیم خودت و اَبَر غارت گران خودت باش که بدون رید اتومات چیکار میکنن ابراز نگرانی واسه ما نکن ما خودمون دنبال بازی سالم بودیم قطعا به هیچ وجهی کسی دنبال دور زدن نمیره . حتی در این حد ما دنبال بازی یکسان هستیم که نمیخواستیم به تیمای جدید که وارد سایت میشن که خودمون هم شمالش میشیم هیچ گونه تخفیف یا چیز دیگه ای داده بشه چون میخوایم همه چی برای همه یکسان باشه .

پ.ن کسایی که نگران ترسیدن ما بودن مراقب باشن قبل کتیبه بیابون نشن فیک رفتن پیشکش

• با سلام و احترام ؛

همانطور که خواندید در پست قبلی شفاف سازی های لازم رو اعلام کردیم.

در این سرور غارت خودکار‌ وجود نخواهد داشت و بات های موجود کار نخواهند کرد !

برای‌فارم‌لیست یک Captcha اعمال خواهد شد

که شرایط کاملا یکسان‌برای غارت بازیکنان فراهم بشه !

دوباره اعلام میشه در‌صورت ‌مشاهده هرگونه اکانت با ایپی‌مشترک بن خواهد شد.

در‌صورتی که اکانتی از‌بات شخصی‌ استفاده کنه‌ ‌ و شناسایی بشه قطعا پیگیری های لازم انجام خواهد شد!

و طبق قوانین‌ اسپیدترا پیگیری میشود با صلاح دید مولتی هانتر‌بازی ؛

خواهشمند است از‌ بحث های پش پا افتاده فاصله بگیرید.

سرور ‌در ‌تاریخ پنج شنبه‌ 6 شهریور آغاز‌خواهد شد.

با تشکر ‌از‌ شما عزیزان

مدیریت اسپیدترا

• به به این شد یه چیزی!!! حالا دیگه هیچکی نداره بات!!! همین بسه واسه ما!!!

حالا بازی واسه ما هم جذاب شد!!! همه بدون اسکریپت!!! چه شود!!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• من همیشه عاشق این قسمت فروم بودم

این قسمتش باعث میشه طرف فکر کنه میتونه خودشو بزرگ کنه

آره داداش از تو ترسیدیم :P

آره داداش بمب هیروشیما هم کار تو بود

بهنامم از ترس تو قراره عکس شیر رو برداره رو پروفایلش یه موش بزاره

سونامی ژاپن هم کار تو بود

اون کله بود زیدان زد تو جام جهانی اونم شما بودی

فرنود بود تو برنامه کودک خودش همه کاراشو میکرد ... اونم از ترس شما خودش میشست

یادته کاکرو مصدوم شده بود بازی نکرد جلو سوباسا اینا؟آره عزیزم هیشکی ندونه ما که میدونیم از ترس شما بود.

سروری که سر تاتهش بات بود جلوی گنده تر از شما آمرداد دوبار صد کرد

الان بخاد با بات بازی کنه کاری براش نداره

یه موضوع بسیار روشن و جامعی هست

ادمین ,سرور بدون بات قراره استارت کنه سر در سرور هم همینو نوشته

اینکه ان قلت توش بیاد که نیمچه بات و کوچولو بات و ... دلیلش همون داستان بنی اسرائیله

حضرت موسی براشون عصا رو کرد اژدها

از وسط دریا ردشون کرد جلو چشمشون دیدن که اینور دریا رفت بالا انورشم رفت بالا از وسطش رد شدن

از وسط کوه براشون گوساله در آورد با چشم دیدن

آخرش سه روزش کوه تور شد 10 روز همشون گوساله پرستیدن و گفتن موسی بات نداشته ما بات میخاستیم بهمون نداد

شاد و خندون باشید

سعید

ملا

• سلام خدمت همه

اول اینکه من 2 سرور جلوی امرداد بازی کردم و یسری تجربیات خودمو با شما به اشتراک میزارم... هنوزم تصمیم نگرفتم این سرور کدوم ربع بازی کنم ولی از اونجایی که ش غ بیشترین گارد رو جلوی امرداد داره شاید این ربع ثبت نام کنم

دو سروری که من جلوی امرداد بازی کردم درست تو لحظه ایی که میرفت همه چی علیه این تیم باشه و بره زیر فشار، دقیقا تو نقطه ایی که همه میگفتن کار امرداد تمومه ، بازی برگشت

راند 3 .... تقریبا داشت میرفت که 3 به 1 بشه روی امرداد ( البته دقیقش 2 به 1 بود ) قشنگ ورق بازی در عرض 1 هفته شایدم کمتر برگشت و 2.5 به 1.5 شد روی ش غ

راند 4 .... دیگه همه به یقین میگفتن که بازی 3.5 به 0.5 رو آمرداده .... در عرض یک شب، اول بازی 1 به 3 شد بعد 2 روز هم بازی 2 به 2 شد . بعد 1 هفته هم بازی 2 به 1 شد روی ش ش . و قشنگ ش غ از توی فروم شوت شد بیرون

خیلی رک میگم ... از همین الان بازی شروع نشده باید اماده شید 3 به 1 کنید و کاری که مجید راند 4 باهاشون کرد رو بکنید. از روز 40 شروع کنید به زدنشون درای دیپلماسی هم جلوشون ببندین و حتی حاضر نشید باهاشون حرف بزنید !!

اینا میان ببرن براشونم مهم نیست ( انقدری که هت تریک براشون مهمه هیچ چیز مهم نیست ) شگرد کارشونم معلومه ، تفرقه بندازن ، توی فروم رو مختون اسکی برن ، مستعمره کنن ( خدای استعمار ربعان اینا )

به نظر من ج غ و ش غ با ش ش از همین الان متا باهم ببندن که جلوی امرداد بازی کنن .... و گرنه یک به یک میاد سراغتون :)

قبلا یه تیم 40 نفره امرداد بودن ، الان یه تیم 40 نفره سوانزم بهشون اضاف شده ( یعنی در حالت معمول اینا 2 ربع حساب میشن ) با این وضعیتم سخت بشه حریفشون شد

اما در اخر

تنها نکته ضعیف این مجموعه اینه که سعی میکنه تا در هر شرایطی از درگیری دوری کنه و درگیری هاش به حداقل برسه.... رو جفت راند هایی که بازی کرده تا اونجا که تونسته سعی کرده کمترین درگیری رو داشته باشه ، گذشته امرداد نشون میده تو فشار و درگیری زیاد وا میده و بسیار تو زدن ضعیفن هستن و تنها جایی که میشه بهش فشار اورد اینه که بی وقفه زیر فشار باشن

راند 3 : سارنگ قشنگ جنگ اموزاشونو درو کرد و عملا هیچی جنگ نداشتن و کلی حمله های ایزایی زیبا

راند 4: مجید همر اسپان اشکان رو چیف کرد ، یه همر تسلا چیف شد ، 2 تا منحصر ازشون زدن و چند تا کتیبه کوچیک اینا همش تو بازه ایی بود که فشار روش بود ، بعد که وا دادن امرداد براحتی برگشت

پ.ن یک: به نظرمن 2 برابر ساید های دیگه امرداد به مشکل میخوره از عدم وجود بات و مولتی - اینا 2 تا سرور با همین مولتی و بات بازی کردن. دلیل الانشونم که گااااارد بسیار بالا دارن جلوی بات اینه که تا اونجای ممکن سرور رو خلوت کنن تا کارشون راحت باشه . وگرنه از همه شما بیشتر اینا از خداشونه بات باشه. تو پست گفتم بازم میگم ، اینا اومدن به هر روشی شده ببرن پس هرچی که شما دوستش داشته باشید اینا ازش بدشون میاد ( اینو در ادامه سرور میبینید ) فقط و فقط واسه اینکه شما رو سرد کنن. به نظرم سر باتو گرد کنید و بازی کنید زمان ثابت خواهد کرد کی بیشتر اسیب خواهد دید

پ.ن دو: اگه نمیتونید از الان 3 تایی رو امرداد ببندید ، بهتره به قول مجید وقتتون رو تلف نکنید و بزارید برید.... چون یک به یک بیاد سراغتون ، از دور رقابت حذفتون میکنه

• دوست عزیز نیاز به جاسوس نیست یه ناتار چیف میکنی میفهمی چجوری اتک میاد

واقعا چقدر فکرت منحرفه بهنام