Posts by fluid

سلام مجدید جان دقیقا تاکید میکنم دقیقا روز قبل از ازاد شدن کتیبه ها محمدعلی وگنس به من زنگ زدن و قرار بر این شد که کتیبه از همدیگه نزنیم به خاطر همین توافق بود که کتیبه تا 7 صبح کاتا نشده بود.

فاصله ما با جنگ اموز و مرتاض کوچیکتون خیلی کم بود با کاتا ولی بخاطر صحبت و توافق نزدیم

فرشید جان

شما الان دقیقا بعنوان یک پلیر دارید پست میزارید

یا بعنوان مسئول قسمتی از شمال شرق

سوال بعدی این مسئولیتی که شما دارید صرفا حرف زدن و پست گزاشتن هست یا اقدام عملی هم میتونید انجام بدید ؟ چون ظاهران اعلام کردید کاره ای نیستید و قدرت اجرایی ندارید در عمل هم اینچنین ثابت شده

به رسم کسوت و سن و سال و برای مشخص شدن مسایل بعنوان یک پلیر پاسخ پست شما رو خواهم داد

1-در مورد فاصله بین هیرو و تخریب خزانه و .... اشتباه از ما بوده بله سیم سکند نزدیم چون تصور میکردیم پایبندی به حرف وجود داره لانچی از سمت شمال شرق به روی کتیبه های ما انجام نمیگیره فاصله بین هیرو و تخریب خزانه سه دقیقه بوده نشت اطلاعاتی صورت گرفته دوستان شما هم بصورت تک هیرو زدند و بردند در اولین روز درخواست لینک کردیم پاسخ این بود چون کتیبه رو سه روزه میخوایم پس بدیم نیازی به ارایه لینک نیست لینکی دارید که ارایه بدید خوشحال میشیم همچنان هرچند ارایه لینک هم دلیلی بر تخلف از پایبندی شما به توافق نخواهد بود

2-دوستان لویال لیدر دارند هر دو این عزیزان آیدی فروم دارند میتونند مواضعشون رو شفاف اعلام کنند اجازه بدیم زمانی که زبان و سخنگوی اتحادهای خودتان نمیتوانید باشید و حرف وعملتان تفاوت میکند سخنگوی اتحاد نپ شده با اتحادهای خودتان نباشید

3- از اونجایی که اون زمان سرور شما حضور نداشتید باید خدمت شما عرض کنم اون زمان هنوز متایی اعلام نشده بود بین شرق ! مذاکرات شمال غرب با سه ساید بصورت جداگانه انجام شد بنده در ریز جزییات مذاکره و توافق هستم بحث اینکه شمال غرب به سایدی دف نده یا بده اصلا و ابدا مطرح نشد

4- من بعنوان توتال شمال غرب خیلی واضح اعلام کردم تمامی تحرکات شمال غرب اعم از پست های مانی عزیز - کمک پشتیبانی شمال غرب به سایدی و .... موضع رسمی شمال غرب هست دوستان شمال غرب که اعلام کردند دقیقا چه کسانی بودند ؟ اگر منظورتون علیرضا اگس ریدر عزیز هست ایشان اینقدر شخصیت والایی داره و محجوب هست که پیشنهاد میکنم با التماس کردن و آویزان شدن از ایشون و خرج کردن اعتبار دوستی های خارج بازی بیشتر از این حراج به آبروی داخل بازی خودتون نزنید مواضع ایشون هم بعنوان لیدر شمال غرب دقیقا همون مواضعی هست که من یا مانی عزیز اعلام میکنیم

5-در مورد سیاست و .... اصلی ترین و بدیهی ترین امر این هست که شما آداب دیپلماسی رو رعایت بفرمایید و به دیپلمات ارشد و سخنگوی رسمی شمال غرب نفرمایید خاطی ! و احتراما در جایگاهی نیستید که مقام ارشد ساید شمال غرب رو قبول کنید یا نکنید

فرشید جان برای جبران اشتباهات همیشه وقت نیست و امیدوارم برای اصلاح رفتارها و اشتباهاتی که انجام دادید سریعتر اقدام کنید گاهی زود خیلی دیر میشود

سلام و عرض ادب مجدد به همه دوستان

اول تبریک میگم به دو تا ساید جنوبی

جنوب شرق زدن پلن به این گستردگی و جنوب غرب دفاع کردن و گرفتن همرهای خوب

دو طرف هم همه ماشین حساب بدست هستند و میتونند حساب کتاب کنند کی سود کرده کی ضرر نتیجه به سود هر یک از دو طرف باشه زحمت دو طرف قابل احترام هست خسته نباشید

دوم در مورد شمال غرب و تعهدات

محمد وگنس عزیز اولا ما غالب صحبت هامون رو با جنوب شرق انجام دادیم در مورد نپ و صلح و ریکاوری با شمال شرق اصلا صحبتی در این مورد نشد میخواستید حرکتی هم انجام بدید دقیقا ده روز بعد از رفتن دوستان ما از شمال غرب با لویال درگیر شدید عملا هنر میکردید باغچه خودتون رو بیل میزدید من اصولا اعتقاد دارم حرف کسی که حرفش رو عوض میکنه اصطلاحا نون به نرخ روز خور هست چندان سندیتی نداره که بخوای حتی براش اسکرین شات یا ویس هم آپلود کنی تو فروم همه خدا رو شکر میشناسن همو اینکه چه تیمی یا شخصی پای حرفش وایمیسته یا وانمیسته (ویرایش شده توسط مدیریت)

برسیم به تعهدات شمال غرب بر پایه فرضیات شما ً!

1- الان اکانتی در متای شرقی از سوی شمال غرب اداره میشه ؟؟؟ نام اکانت !

2-اکانتی وارد مرزهای شرقی نشده چیزی وجود داره به نام حاشیه مرزی !! بحث هاش هم با علیرضا با شما شده ما دقیقا 37 تا دهکده داریم داخل خاک شمال شرق که تو حاشیه زیر ده خونه ای شمال شرق هستند ازشون نه دفی ارسال شد برای معترضین درگیر نه کاتایی بلند شد برای زدن کتیبه ها شما در قبالش 24 تا دهکده دارید توافقی هم که کردیم این بود متقابلا نه شما تو اون دهکده ها همر هجومی بکشید نه ما تو دهکده ها هم اسکاتی نباشه که بشه کنترل کرد ! این توافق همچنان از سمت شمال غرب داره اجرا میشه

3- هیچ تعهدی مبنی بر اینکه سیاست ما در آینده چگونه خواهد بود داده نشده این فرضیات (ویرایش شده توسط مدیریت) دقیقا در کجا ریشه داره ؟؟؟

4-در مسایل سیاسی دخالت نمیکنند ؟؟ منظورت انتخابات ترامپ یا بایدن هست یا انتخابات 1400؟؟؟؟

5-در فروم پست های جهت دار نمیگذارند !! مگه تو کره شمالی داریم زندگی میکنیم !! ما اصولا پلیرها چه لیدر چه دف ساز چه واندرزن برادرمون هستند حتی از خودمون هم ذره ای بالاتر نمیدونیمشون هرکس داخل شمال غرب مجاز هست از خود ما انتقاد کنه در چارچوب ادب و احترام - این تعهد رو هم میدیم تو اتحاد هم باشه چراغش رو چک نمیکنیم صفرش کنیم بهش انگ مزدور و انگل و ... بدیم چه برسه به شما ! توهم شماره 2؟؟؟

میرسیم به تعهدات شرق !!!

اجازه بدید من یک مقدار با این شرقش مشکل داشته باشم

یه مرد پولداری بود راجع به هر چیزی اظهار نظر میکرد چه تخصص داشت چه نداشت

تکیه کلامش هم این بود اگر من آدم قابلی نبودم خدا هنر پول در آوردن رو بهم نمیداد یه حکیمی هم گفت شما این هنر پول درآوردن رو ولش کن بگو خدا بهم پول داد دیگه چه هنری داری حالا حکایت شماست 20 کی برده دادید زمانی که شمال غرب و جنوب شرق با هم درگیر بودند وارد اتوبوس متای شرق شدید رفتید رو بوفه ! راجع به تعهدات شمال شرق صحبت کنیم

1-حملاتی روی شمال غرب بوده از همین دوست چشم عقاب زنمون اشکبوس میتونید سوال کنید چرا روی کتیبه های ما اتک گذاشته بود !!!این اولین نقض تعهد

2- توافق بر این قرار بود که نه ما از خاک شما کتیبه بزنیم نه شما از خاک ما ! ما نزدیم شما یه توضیح میدید چطور کتیبه شمال غرب رو بعد از خوردن کلینر و تخریب خزانه بلند کردید هیچ توضیحی هم راجع بهش ارایه ندادید که اصلا چجوری زدید !! فقط صرفا فرمودید 3 روز دست ما بمونه بعد پس میدیم بهتون ؟؟ نیازی به ارسال لینک پس نیست

3- هیچ احدالناسی نمیتونه ما رو مجبور به کاری بکنه یا وارد سیاستی بکنه اصلا همچین بحثی مطرح نشد

تمام بحث نپ شمال غرب رو من شخصا با بهنام و اشکان انجام دادم با علیرضا هم صحبت کردیم صرفا جهت اطلاع بهتون اعلام شد

برسیم به بحث حسن نیت

1-توی جریان درگیریهای شمال شرق با لویال کاملا بی طرف بودیم با اینکه حسین و حسام و... دوستان مشترک زیادی داشتند و پلیرهای قابل احترامی بودند و هستند 20 خونه ایشون دفاغ داشتیم و ندادیم گفتیم درگیریهای شمال شرق مربوط به خودشون

هست

2- بحث دومت فکر کنم راجع به مانی پارتیزان باشه اولا مانی دقیقا 72 ساعت قبل از حذف بچه های آکسفورد وارد شمال غرب شد سابقه بازیش رو خودش لازم باشه میاد توضیح میده ولی یکی از بهترین لیدرهای تراوین هست به جرات چه داخل ای ار چه داخل کام چه سایت بغلی صرف حضور اسمش توی یک ساید یک وزنه روحی قابل توجه و اتکا هست در مورد کینه و عقده و مسایلی که بینتون گذشت هم باز خودش لازم باشه میاد توضیح میده سیاست ها و تمام تحرکات شمال غرب چه داخل فروم چه اتحاد چه اکانتهایی که دست مانی هست موضع رسمی شمال غرب هست صحبت هایی که ایشون دو میلیون دفاع داره ! یا ....پا روی گلو کسی گذاشته رو من درک نمیکنم اتفاقا اینجا جای گله داره که علیرضای عزیز که جزو مسئولین ساید ما هست به چه حقی آمار نیروهای ما رو به شما داده یا نه این رو خودمون حل میکنیم در مورد زدن دهکده ها بالاتوضیح داده شد مفصل! بنظرم خستگی و فشار اقتصادی یا جنگ با لویال رو حافظه ات تاثیر گذاشته که دوباره تکرار مکررات میکنی اون هم به فاصله 7 تا 8 سطر در یک پست

3- نکته جالب اینه ما هنوز به دنبال کسی هستیم در شمال شرق که دارای حیطه و مسئولیت کافی باشه برای انجام یک توافق کسی رو هم پیدا نکردیم فرشید جان که اعلام میکنند من کاره ای نیستم قدرت اجرایی ندارم ! شما که حرفی رو میزنید که به فرمایش خودتون بیجا بوده و تو کاری که بهتون مربوط نبوده دخالت کردید مازیار هم میگه من تو این جریانات دخالت نمیکنم با فرشید صحبت کنید !!

4- در مورد ارسال دفاع به جنوب غرب اکانت made in china واگذار شده بود به ناصر عزیز چنج میل شده برای ما بعد از ارسال دف تو پلن اخیر هم که داغ هست تاپ تن رو میتونید چک کنید هرچند در این مورد اگر نیازی به توضیح باشه به جنوب شرقی ها توضیح داده میشه عادت نداریم اصولا روسری سرمون بندازیم زیر زیرکی دف بدیم بپریم تو اتوبوس متا ! بهنام یا اشکان لیدرهای جنوب شرق هر نقطه نظری دارند در مورد مسایل جنوب غرب و شمال غرب ( ارسال دف و ...) اطمینان داشته باش خودشون میتونند سوال کنند

5- در مورد مدیریت کتیبه زنی از شمال غرب یه مرتاض بزرگ رفته جنوب غرب که سه خونه با کلینر و کاتای جنوب غرب فاصله داشت ! توافقمون هم ده نزدن داخل ساید هم بود که پایبند به تعهدشون بودند ولی توافق ما با شما نزدن کتیبه از ناتار سایدهای هم بود که شما اصطلاحا قولی رو دادی که نباید میدادی !! صادقانه هم صجبت کنبم مدیریت زدن کتیبه امون از شما خیلی خیلی بهتر بود

6-چون پستت کاملا راجع به شمال غرب هست ممنون میشم اگر تهدیدی اعلام شده یا توهینی در واتس آپ تلگرام به شخص خود شما یا دوستان شما یا شمال شرق به این صورت که به خود شما یا مسئولین شمال شرق ارسال شده برای بنده ارسال کنید من خودم شخصا تو فروم میزارم اینکه مشخص هست شمال شرق پای تعهدات و حرف های زده شده اش نمیمونه چیز واضحی هست و اینکه اتفاقا از سمت شمال غرب اعلام میشه به توافقات انجام شده در گذشته در رابطه با شمال شرق پایبند نیستیم به دلیل عدم اعتماد و پایبندی شمال شرق اسمش تهدید نیست یک هشدار دوستانه است که به تبعات کارهاتون آگاه باشید

و من الله توفیق

سلام

میشه لطف کنید بفرمایید کدوم مفاد قرارداد نپ رو نقض فرمودند اقای مانی؟

نقض مفاد نپ از جانب پلیرهای شما داره صورت میگیرد که مرتبا به کتیبه های شمال غرب فیک میدهند

سلام شاید من خیلی از یه دوست قدیمی که باهاش حرف زدم توقع دارم وگرنه کسی که توی موضع قدرته خیلی راحت میتونه حرفشو بچرخونه و کسی هم نمیتونه محاکمش بکنه

سلام تیرداد جان راجع به اون قسمت از پستت که رنگشو سبز کردم میخام حرف بزنم

به نظر من حرف شما صحیح میباشد ولی در مورد زمانی که یک طرف یک ساید کامل باشه مثل شمال غرب قبل از حذف که بچه های ما اومدند و توی ساید جنوب شرق ده زدند و مثل الان که تقریبا چیزی از این ساید نمونده و تنها کاری که من تونستم بکنم سر و سامان دادن به اکانتها بود و فرصت نکردم که دهکده های احداثی از سایدهای دیگه رو رفع و رجوع بکنم .

تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که از دو ساید شمال شرق و جنوب غرب این تعهد را بگیرم که از دهکده های داخل ساید شمال غرب که زده شده کاتا سمت کتیبها نرود و فقط از ساید جنوب شرق نتونستم تعهد بگیرم راجع به این قضیه(در صورتی که این تعهد را اشکان جان شفاها به من داده بودند و با هم نپ کتیبه بسته بودیم ولی الان ظاهرا حرف خودشونو فراموش کرده اند)

باشد که این سرور تا اخرین روزی که جنوب شرق 100 میکنه سرور جذابی بمونه

درود بر تیرداد عزیز

در مورد جمع آوری کتیبه های شمال غرب تا 48 ساعت دیگه شاهد این قضیه خواهیم بود که کتیبه هامون رو میتونیم جمع کنیم یا خیر بهش امیدوار هستیم در حد توانمون هم برنامه داریم اتفاقا یه آزمونی هم برای سه ساید دیگه هم خواهد بود که ببینیم سر حرفشون هستند و اکانت داخل شمال غرب دارند یا خیر و سالم بازی میکنند یا خیر ویا کاتا ازداخل شمال غرب برای زدن کتیبه رسال میشه یا خیر!

در مورد جابجایی کتیبه با سایدهای دیگه مسلما اگر احساس کنیم کتیبه ای رو نیازی بیشتر بهش داریم که در سایدمون موجود نیست و میتونیم با کتیبه ای معاوضه کنیم که به دردمون بیشتر بخوره مسلما اینکار رو خواهیم کرد رابطه امون هم با هر دو ساید جنوبی و آریانا سابق و لویال هم خوب هست

در مورد متا هم خدمت همه سرور خیلی شفاف و واضح عرض کنم

نه علاقه ای داریم بصورت نمایشی عضو تیم و متای برنده ای باشیم نه برامون اساسا مهم است اگر خودمون با تلاشمون در انتهای سرور نتونستیم برنده باشیم کی برنده میشه

ممکن هست مراوداتی با هرکدوم از سایدهای سرور داشته باشیم براساس صلاح و منفعت صرف ساید شمال غرب ! ولی بستن متا رو فعلا ضرورتی براش احساس نمیکنیم

براساس پست چند صفحه قبل شما هم من هم امیدوارم کتیبه های هر ربعی داخل اون ربع بمونه و یا اگر جابجا میشه معادل اون کتیبه ای گرفته بشه تا یکطرفه داده بشه به سمتی !

باز هم جا داره اعلام کنم چه زمان کتیبه ها چه اندگیم اگه نمایندگان شایسته ای برای ساید پر افتخار شمال غرب بودیم که واقعا امیدواریم اینگونه اتفاق بیافته افتخارش رو تمام دوستانی که الان داخل سرور کنارمون نیستند سهم عمده ای داخلش داشتند و دارند و اگر کسری و نواقصی هم داخلش بود مشکل از بنده و دوستان حاضر هست

با سلام و درود

به همه دوستان

لازم شد چند نکته رو توضیح بدم

1-در جواب دوست عزیزم حمید رضای عزیز و دوستان جنوب شرقی

متاسفانه یا خوشبختانه هر سه ساید محترم دیگه داخل شمال غرب اکانت دارند این برای ما مسجل هست توصیه ما و درخواست ما هم این هست این اکانتها یا حذف بشند یا اگه علاقه ای به حذف شدنش ندارند لطف کنند ببرند داخل اتحادهای خودشون یا ما در فرصت مناسب اخراجشون میکنیم و تعیین تکلیف خواهند شد در مورد ریختن دف در آبادی و فارم و .... ما از دیروز خودمون هم مشغول بک کردن دف هستیم از فارمهای خودمون ! به هرحال راجع به یک اکانت که از اتحاد اخراج شده همچنان در حال نامه نگاری با اکانت مورد نظر هستیم یا بوسیله تهدید نظامی و همر یا دیپلماسی این قضیه حل خواهد شد چیزی که تلفنی هم اعلام شد به دوستان جنوب شرقی این حرکت مورد تایید شمال غرب نیست و محکوم است

2- مورد بعدی ما نه قصد دخالت در سیاست های ساید خاصی رو داریم نه مشکلات داخلی ساید های همسایه برای ما جذابیتی نداره امیدواریم همه ربع ها با حداکثر پتانسیل خود ساید صرفا برای ساید خودشون تلاش کنند انتظار همین برخورد و رویه رو از سایدهای دیگه داریم

3- فعلا نه نیازی به متا میبینیم نه نیازی به درگیر شدن با ساید خاصی هر وقت تشخیص دادیم که متا کردن با تیمی یا سایدی به صلاح سایدمون و تیم ما هست انجام میدیم و اعلام میکنیم از تعیین تکلیف کردن به شدت بپرهیزید

4- از هیچ سایدی نه کتیبه با تک هیرو برمیداریم نه پذیرای کتیبه اهدایی خواهیم بود اینکه کلینر یا کاتا از داخل اکانتهای سایدمون هم برای بلند کردن کتیبه های ناتار شمال غرب استفاده بشه رو هم دقیقا مصداق کتیبه گرفتن با تک هیرو میدونیم پس اگر کتیبه ای از شمال غرب زدید لطف کنید لینک کلینر و کاتا رو هم ارایه بدید مردانه بازی کنیم

5- روند جو فروم هم به گونه ای هست که برای من بالشخصه هیچ جذابیتی نداره امیدوارم بازی جذابی رو شاهد باشیم فارغ از ترس از باخت و اینکه میبریم یا میبازیم شماره بنده و آیدی تلگرام و واتس آپ بنده رو هم دوستان لیدر سه ساید دارند امری بود اونجا در خدمت هستم

ان الله مع الصابرین

و من الله توفیق

سلام لقمان جان ببخشید که من به خودم جرعت دادم پستت رو ریپلایی کردم

من توی پست های قیلی غیر واضح این مسله رو گفتم حتی 3 هفته پیش بهنام اتک ها رو دیده بود و این مسله رو فهمیده بود که من زنگ زدم گفتم بهش و خودش گفت دیدم اتک ها رو یک سری شیوه دیگه هم اشکان جان داره رعایت میکنه که اونم سر بسته گفتم که جالب بود ولی یکسری به تمسخر ازش رد شدن و فرد باهوشی مثل اشکان اینو داره رعایت میکنه ادامه نمیدم اما واقعا جایی تحسین داره

سلام برهمگی

خداییش ادم خیلی زورش مگیره این حرفها رو میشنوه

اون زمانی که شمال غرب هنوز بازی میکرد تمامی 3ساید هی مرتب میومدید میگفتید که ایمپریال پوش میکنه و کسی تاپ رید بودن این اکانتو بر باهوشی پلیرهاش نمیزاشت و مکررا اعلام میکردید که پوشر هستش حالا چی شده که اکانت واچ اند لرن که با اختلاف نفر اوله پلیرش اشکان جان شده باهوش و پوشر نیست =O=O(البته شکی در هوش اشکان عزیز نیست) لازم به ذکره ضریب هوشی سامان و میثم و دوتا محمد اگه بیشتر از اشکان جان نباشد کمتر هم نیست

حالا خودتون فروم نشین های عزیز بیایید قضاوت بکنید

با سلام به همه دوستان

من معمولا خیلی کم داخل فروم پست میزارم شرایط فعلی شمال غرب هم که نیاز به کار و هماهنگی و تلاش دوچندانی داره باعث میشه کلا از فضای فروم بدور باشم

ابتدا متای شرق رو تبریک عرض میکنم

مورد بعدی تیم و پلیرهای خوبی به شمال غرب اضافه شدند همکاری خوبی هم شکل گرفته داریم سعی میکنیم این عقب افتادگی رو جبران کنیم و در اندگیم بتونیم به جذابیت سرور اضافه کنیم

1- تمامی رفتارها و پست ها و برخوردها در خاطر ما ثبت میشه چه کسانی که به تمامیت شمال غرب احترام میگذارند و چه دوستانی که قصد شیطنت و سو استفاده از شرایط موجود رو دارند جواب محبت ها و شیطنت ها را دیر یا زود دریافت خواهند کرد

2- شمال غرب فعلی با هیچ ساید و گروهی در خارج از شمال غرب نه پیمان برادری و اخوت دارد و نه دشمنی جوری عمل و رفتار نکنید که ما هم مجبور شیم جهت منافع مشترک اجباری و تحمیل شده به سوی تیم خاصی چرخش پیدا کنیم

3- شمال غرب شاید کم باشه از لحاظ پتانسیل اکانتی ولی هم انگیزه داره و هم هماهنگی بالا در پست هایی که برای کل کل میخواید تو فروم قرار بدید از شمال غرب مایه نزارید ! مواردی مثل اینکه دوستانی که فلان جا مشکل دارند تشریف بیارند شمال غرب ! شمال غرب با فلان ساید متحد شده !

آرزوی سروری خوب و زیبا و جذاب و بدور از خاله بازی رو برای همه دوستان آرزومندم

جا داره در پایان یک تقدیر و تشکر هم بکنم از دوستانی که در اول سرور با ما بودند و نهایت همکاری رو با ما کردند بعد از رفتن از سرور امیدواریم باز هم شرایط جوری بشه که در سروری جدید کنار هم باشیم و ممنون بابت تمام هیجانی که به سرور دادند

سلام زاوش عزیز

هر کسی ممکنه توی پستش محاسباتی اشتباه داشته باشه نسبت به حالی که اون موقع داره بله دوست خوبم مادرش این ویروس منحوس رو گرفته بود و متاسفانه بنده هم تا صبح کنارش بیمارستان بودم و هنوز هم بستری هستش صبح که اومدم خونه دیدم اینجوری توی فروم هست و روم نشد بهش بگم تا پستش اومد داخل فروم و بعد دیدیم هیچگونه جاسوسی روی اکانتش نیست و با اون مقدار جاسوس کمی هم که داشت البته همون هم حداقل 4 هزار جاسوس لول بالا میخواست تا بدون گزارش گرفتن آمارش در بیاد و بقول آیدین 4تا 6 کی جاسوس اون تایمم فقط از یک اکانت کشیدن معقول نیست مگر اینکه تارگت مهم و تاپ 10 باشه حالا شما میخوای با شلوغ کاری و مغلطه از زیر گذاشتن لینک در بری مسعله دیگه هست و من همچنان منتظر لینک هستم دوست ندارم بازی کسی رو با کثیف کاری خراب کنم چون هر کسی راست توان خودش میتونه همون قدر که آدم خوبی آدم بدی هم بشه

سلام مجدد اقایون من نتونستم با کیریلوید حساب بکنم ببینن چجوری محاجم باید ۴ک اسکات بزنه تا مدافع نتوجه نشه؟میشه برام توضیح دهید با کیریلوید؟

سلام زاوش عزیز

هر کسی ممکنه توی پستش محاسباتی اشتباه داشته باشه نسبت به حالی که اون موقع داره بله دوست خوبم مادرش این ویروس منحوس رو گرفته بود و متاسفانه بنده هم تا صبح کنارش بیمارستان بودم و هنوز هم بستری هستش صبح که اومدم خونه دیدم اینجوری توی فروم هست و روم نشد بهش بگم تا پستش اومد داخل فروم و بعد دیدیم هیچگونه جاسوسی روی اکانتش نیست و با اون مقدار جاسوس کمی هم که داشت البته همون هم حداقل 4 هزار جاسوس لول بالا میخواست تا بدون گزارش گرفتن آمارش در بیاد و بقول آیدین 4تا 6 کی جاسوس اون تایمم فقط از یک اکانت کشیدن معقول نیست مگر اینکه تارگت مهم و تاپ 10 باشه حالا شما میخوای با شلوغ کاری و مغلطه از زیر گذاشتن لینک در بری مسعله دیگه هست و من همچنان منتظر لینک هستم دوست ندارم بازی کسی رو با کثیف کاری خراب کنم چون هر کسی راست توان خودش میتونه همون قدر که آدم خوبی آدم بدی هم بشه

سلام مجدد اقایون من نتونستم با کیریلوید حساب بکنم ببینن چجوری محاجم باید ۴ک اسکات بزنه تا مدافع نتوجه نشه؟میشه برام توضیح دهید با کیریلوید؟

سلام محمد جان والا فرض بدون جاسوسی زدیم اخه از کجا بدونیم که چی داره ممکنه دفساز باشه فقط تنها در یک صورت میشه که بریم روی اکانتش و امارشو در بیاریم که این هم محاله حالا چرا اینقدر اصرار به خرابکاری دارید شما به من بگید چجوری میشه خرابکاری کرد اینو توضیح بدید

سلام اشکان جان دیدی که من خیلی خیلی کم پست میزارم جون حوصله تایم کردن ندارن پس شما هر جور دوست داری برداشت بکن

در ضمن خواهشا تا اونجایی که میتونی بازی رو برای ما سخت بکن چون واقعا این تیم توی شمال غرب فقط و فقط به قصد زد و خورد جلوی امرداد (بدلیل ادعای هتریک قبل شروع سرور) اومده رحیستر کرده و حاضرم بهت قول بدم اگه شما حذف کنید بر اثر فشار ما یا زدو خورد رو کم بکنید خیلی از بچه های ما دیگه دل و دماغ بازی رو ندارند پس میزنین و شما هم اگه تونستی بزن:):);)

سلام حق با شماست اشکان جان کسی با شوالیه هر نژاد مگر در شرایط حساس مثل چیف شدن و صفر شدن استفاده نمیکنه جهت دفاع ولی خوب نژاد هون جدیده و به نظر من بهترین اکانت برای دف ساختنه و همون جور که میبینید من سواره تیرانداز ساختم که حکم دف سواره این نژادو داره(حالا که اتکش هم خوبه چقدر هم عالی:))این حرف شما مال زمانیه که بیایید سواره مهاجم نژاد هونو خفت کنید

موفق باشید

سلام اشکان جان شما چرا من که خودم گفتم دفسازم و نیروهای من همشون دفاعی هستند یدونه کاتا توی اون ده دیدی که تصور همر از اون ده من دارید ولی باز هر جور دوست دارید برداشت بکنید

راجع به ضرر مدافع چحوری حساب کردی این عکس واضح همه چی رو توضیح میده