نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• درود

دوستانی که میگن یدونه اسکات هم شد دف و ... من کاری ندارم کدوم اکانت و برای کجا تروپ فرستاده اما در جریان باشید یدونه اسکات میفرستن که متوجه بشن آیا اون اکانت مولتی هست و آیا داره غارت میشه یا نه،اگر دیدن اسکات مرد بعدش شروع میکنن به دف ریختن به مقدار لازم،اینقدر هم دفاع بی مورد نکنین،سرور قبل هم همین داستان رو با یکسری از دوستان داشتیم،رو همه دهکده ها و حتی آبادی ها اسکات میریختن،اونم ارسال اشتباه بوده و میخواستن اسکات بکشن؟!!!

موفق باشید

این تایم سرور اکانتی که داره غارت میزنه و توو اتحاد اصلیه میاد جاسوس هاشو تکی بفرسته توو مولتی ها ببینه داره با چی غارت میشه؟ که بعدش دف بریزه؟

در ضمن دف ریختن توو مولتی ها جزیی از بازی بوده همیشه خود ما مولتی بازیم تمام سرورهایی که بازی کردیم توو مولتی هامون دف ریختن از ساید مقابل حالا یا بک دادیم یا با همر دمپایی دم دستی که مخصوص اینکار بوده دفو کلین کردیم

• این تایم سرور اکانتی که داره غارت میزنه و توو اتحاد اصلیه میاد جاسوس هاشو تکی بفرسته توو مولتی ها ببینه داره با چی غارت میشه؟ که بعدش دف بریزه؟

در ضمن دف ریختن توو مولتی ها جزیی از بازی بوده همیشه خود ما مولتی بازیم تمام سرورهایی که بازی کردیم توو مولتی هامون دف ریختن از ساید مقابل حالا یا بک دادیم یا با همر دمپایی دم دستی که مخصوص اینکار بوده دفو کلین کردیم

بله دقیقا سرور پیش اکانت هایی که فکرش رو نمیکردیم دف میریختن،در ضمن الان دف نریخته یدونه اسکات فرستاده ببینه چه خبره

منم مشکلی با این موضوع ندارم،سرور پیش هم گفتم هرکس دف میریزه پای کاری که کرده باید بمونه نه اینکه بعدا بیاد بگه از الان دیگه من نمیریزم و دیگران هم نریزن

• بله دقیقا سرور پیش اکانت هایی که فکرش رو نمیکردیم دف میریختن،در ضمن الان دف نریخته یدونه اسکات فرستاده ببینه چه خبره

منم مشکلی با این موضوع ندارم،سرور پیش هم گفتم هرکس دف میریزه پای کاری که کرده باید بمونه نه اینکه بعدا بیاد بگه از الان دیگه من نمیریزم و دیگران هم نریزن

اکانت لودر که جاسوس اشتباهی فرستاده از پلیرهای اکانت ما هست اگه هدف این بود که شما میگی از کسی ترسی نداشتیم میگفتیم دف ریختیم پای کاری که کرده بودیم میاستادیم

اکانت ما به شخصه با اینکه دف بریزن توو مولتی هامون مشکلی نداریم چون هم تایمشو داریم که به مولتی ها سر بزنیم هم تجربه شو داشتیم سرورهای مختلف میدونیم باید چیکار کنیم

حالا اگه این سرور قراره دفی توو مولتی ها ریخته نشه 4تا ساید بشینن توافق کنن

• اکانت لودر که جاسوس اشتباهی فرستاده از پلیرهای اکانت ما هست اگه هدف این بود که شما میگی از کسی ترسی نداشتیم میگفتیم دف ریختیم پای کاری که کرده بودیم میاستادیم

اکانت ما به شخصه با اینکه دف بریزن توو مولتی هامون مشکلی نداریم چون هم تایمشو داریم که به مولتی ها سر بزنیم هم تجربه شو داشتیم سرورهای مختلف میدونیم باید چیکار کنیم

حالا اگه این سرور قراره دفی توو مولتی ها ریخته نشه 4تا ساید بشینن توافق کنن

منم گفتم مشکلی ندارم،از حرفهای شما هم اینطور برداشت میشه که پلن دارین برا دف ریختن :))

موفق باشید

• منم گفتم مشکلی ندارم،از حرفهای شما هم اینطور برداشت میشه که پلن دارین برا دف ریختن :))

موفق باشید

نه عزیزم پلنی واسه دف ریختن نداریم ولی آمادگیشو داریم که دف بریزن توو مولتی هامون

ما 3تا سرور جلوی تیم هایی بازی کردیم که حتی تک اکانت کنارمون ده داشتن از اول بازی هیرو میفرستادن توو فارم ها تا آخراش که آنویل میفرستادن یاد چونچاو بخیر کلا یه پلنی معروف شد به چونچاویی :d

تجربه کردیم مولتی بازی صنعتی جلو جواب نمیده باید بری توو بیابون کلونی بزنی

• به عنوان مرجع بازی پاک اعلام میکنم .

ریختن دف تو مولتی حریف آزاد هست . بازی رو ایزی مود که نیست دوست عزیز. هر چی خواستی غارت کن و حریف هم حق نداشته باشه تلاشی برای مقابله بکنه ؟

بازی تراویان به اسکرین شات همر اخر سرور نیست که عزیزم به همین پلن ها و ضربه زدنش هست.

من خبر ندارم کدوم ساید به کدوم ساید اصلا ضربه زده ولی دیگه بچه بازی رو نیارید تو فروم چرا منو زدی ... !

اگه خواستید بازی های دیگه ای هست توصیه میکنم . مثل کندی کراش !

باشد که رستگار شوید !

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• یه سری دوستان میگن کسایی که بازی نمیکنن حق ندارن توی فروم اظهار نظر کنن :دی

سلام هیتلر

تا جایی که یادمه سرور پیش خود بنده همین مشکل رو با محمد اولدارک عزیز داشتم و حرف حکیمانه ایشون هنوز یادمه

فرمودند فروم ارث پدری کسی نیست و چون بازی نمیکنیم دلیل بر این نمیشه که فروم هم پست نذاریم و انتقاد نکنیم

ما هم حرفش رو موجه دیدیم و دیگه کاری نگرفتیم بهش

حالا نمیدونم چرا با پست گذاشتن اکانت ملا مشکل دارین

امیدوارم که مشکلتون حل بشه عزیزان

• سلام خفن

من نمیفهمم این چه فازیه یارو تو سایدش آدم حساب نمیکنن هنوز به عنوان پلیر جدید ازش اسم میبرن میاد میپیچه به پر و پای بزرگای تراوین

به قول یه بنده خدایی این راه خوبی برای اوردن اسمت رو سر زبونا نیست

طرف بچش هم سن یارو بعد میاد فاز قدیمی بودن میگیره . شل کن دوست عزیز

زمانی که ما طبل ضد مولتی بازی رو می زدیم بعید میدونم حتی جرئت پلی دادن تو اون سرور ها رو پیدا کنی.

بحث وقت و هزینه هم باشه فکر کنم یه خبری از دات کام پلیر های همون سرور بگیری متوجه میشی که چقدر راحت میتونن پاش هزینه کنن

یه چیزی که از قدیم بوده و هیچوقت هم عوض نمیشه .منم HESOYAM بزنم کل شهر و میخرم دیگه چالشی توش نیست.

کسی پلیر برتریه که بتونه با کمترین منابع بهترین استفاده رو ببره

پ.ن : هر موقع حس کردی شاخی نگاه به بالا سرت بنداز شاید از سایه لذت بردی

پ.ن 2 : سعید چرا تو هر فرومی بودی چار نفر پشت سرت بلند شدن؟ به قول ممد یکم از محبوبیتت کم کن D:

• سلام قدیمی

فازش خارجیه

اصلا این که من کیم و کجا بازی کردم و قدیمیمو جدیدم کار ندارم .با این که کجاها بازی کردم کدوم سرورا بودم با اینم کار ندارم.

1-از رفیقات بالا نرو کار میدی دست خودت.

2-به فرض این که من تازه شروع کرده باشم این رو در نظر بگیر

اون موقع که شما پلی میدادی ما بچه بودیم (فرض محال) حالا که ما بزرگ شدیم چی داری رو کن عمو جون ببینم تو بیشتر داری یا ما ببینم تو تو 50 سال بیشتر یاد گرفتی یا من تو 1 ماه .

لب و دهن نباشین خواهشا .

این جاده که داری توش با 180 تا میری خاکبرداریشو ما کردیم اسفالتشو بچه هامون ریختن خطاشم نوه هامون کشیدن.

پ.ن سعید خودت بیا از خودت دفاع کن نمیگیم نفوذی بودی گفتیم خداحافظ بیا بازی کن ما هم بازی یاد بگیریم.

پ.ن ما از این شاخا زیاد شکستیم این سرورم نوبت تو میباشد اندکی صبر سحر نزدیک است .

مسعود نیکو کجایی ببینی کیا شاخ شدن.

علی نینی سلطان هنوزم خودتی اینا اداتو در میارن.

ناصر بیا بازار واندر اینارو بزن

امیر الون تاپ رید رو ببین

پیمان جات خالیه

• سلام دوستان

استاد بزرگوار

خدای غارت

پر تجربه ترین پلیر تراوین

تو رو خدا به سعید رحم کن

نزنش گناه داره،جوونی کرده

اشتباه کرده.?(?(

خب تقلا بسه.

استاد زمانی دف ریختن توی مولتی به قول شما زشته و مایه ی شرمندگی که تازه مولتی بازی باب شده بود.اون موقع که از هر ۱۰تا اکانت غارت هر ساید،یکی یا دوتاش مولتی داشتن اونم نه اینقد و بقیه با غارت واقعی همر میکشیدن.

نه مثل الان که علنی همه مولتی میکشن

شهرک صنعتی ته هر ساید میزنن و لذتش میبرن.

اگه شما فقط اومدی نیرو بسازی

خب برو ژنرالز بازی کن(البته cpu نذار جلوت که یوقت از اتک اونم نخوای ناراحت بشی و اسکرین بذاری)

ولی کلا این تعاریفی که شما داری از تراوین

مبحث مهم و زیبای "کراپ لاک کردن" یه اکانت رو کلا بوسیدی،گذاشتی کنار.

پ.ن:منطق جدید:اگه نیرویی از عرض و طول ساید رد شه،باید بشینیم جیغ بزنیم و ازش بخوایم دستمون نزنه.

پ.ن:الان یه سریاشون میان اسکرین شناسنامه میفرستن این وسط.

• تا حالا انقد نخنديده بودم

به قول البرز بزاريد رو ايزي مودكندي كرش:)))

چندتا نكته :

١-هرجا دلم بخاد پست ميزارم فروم ارث پدري كسي نيست .

٢-كي گفته من اين سرور بازي نميكنم؟بازي ميكنم و از رگ گردن بهتون نزديك ترم چون اولش كف ان دبليو بودم گفتن برا زدن نامرديه الان هم رو اكانت koronos هستم ميخاي از اونجا بهت نامه بدم؟

٣-البرز نميگي به جرم كودتا اعدامت كنن كف ان دبليو؟

٤- چه كنيم هرچي پست ميزاريم بس كه محبوبيم هيشكي گردن نميگيره مارو:) خخخخ

پي نوشت :آقا مازيار تندر مقدم شمارو به فروم خير مقدم عرض ميكنم اكانت بازي بسازم بدم خدمتتون؟:love:

783815_605.jpg

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از کنایه تمسخرآمیز ().

• farzin jun

jazzabiat travian be zado khordeshe

na inke hame bian 60ta multi bekeshan

onaro gharat konan

dargiri nabashe ta wonder

bad hammereshono ro wonder khali konan

benazaret in ke 3 mah beshini niro bekeshi bad hafte akhar hammeraro khali koni jazzabe?

?

ja in kar avvale server ye groh bezanid

har side tedad multiasho bege

bad masalan side x az hame bishtar dare pas bazi nakarde begid side x wonder100 kardan

chera alaki 3ya 4 mah vakht mizari?

man speed 3 omadam vali vell kardam bazio

midoni chera?

har ja mizadam .pm midadan nazan multie

200ta dehkade to farm list chidam 187tash pm dad multie nazan

acco dadam sido vell kardam raftam ke goftan speed 1 bedone bote

• سلام.

خوب اگر از بحث شیرین دف ریختن/نریختن بگذریم، به یک موضوع جذاب تر میرسیم.

حقیقتاً نمیخواستم پست بزارم چون به نظرم یکم لوس به نظر میرسه قضیه . یعنی اصلاً ارزش نداره ولی دوست داشتم این مطالبه گری اینجا در میون بزارم با دوستان .

یکی از مهم ترین چالش هایی که مدیریت این سایت به خودش میبینه، مقدار غارت میلیاردی و به طبع از اون دفاع و همر های عجیب غریب هست.

این سرور، سومین حضور تیم ما تو این سایت هست که به شدت هم از حضور 10روزه خودمون تو این سرور پشیمونیم!
    تو این سرور تازه فهمیدیم که یکی از پایه های اصلی بازی تو ورژن جدید، آرت ورک، اینجا لیمیت روزانه نداره و فله ای قابل خرید و استفاده در لحظه هست.

ولی خوب همونطور که در جریان هستین حدوداً 2-3 ساله که محدودیت روزانه براش گذاشتن تو سرور های رسمی و یا حتی فیک های مشابه.

حالا تا اینجا مشکلی نیست اصلاً. با خودت میگی لابد طرف نمیدونسته و قابل حل هست

ولی وقتی جالب میشه که این قضیه با مدیریت سایت مطرح کردیم، در جواب گفتن که امرار و معاش این دکون دستگاه از همین طریق میگذره و نمیتونن قید این سود هنگفت بزنن : دی

اصولاً یک اخلاقی دارم اگر تو تراوین جایی قانون من درآوردی ببینم یا اجرای دلخواه از یک قانون ببینم کلاً دلسرد میشم. حالا استثناعاً این سرور به خاطر قولی که به
    دوستان دادیم، ادامه میدیم ولی
    تا وقتی تقاضا باشه، عرضه هم صورت میگیره.

یک بخشی از این قضیه خود به شخص رسول برمیگرده که قانون تفسیر به رای کرده . ولی بخش مهم ترش برمیگرده با افرادی که از این باگ مدیریتی سواستفاده میکنن.

خلاصه! از ماست که بر ماست.
    وقتی از همرها و دفاع های میلیونی عجیب اندگیم و واندر انتقاد میکنین، در جریان باشین که زنجیره ای از قانون های من درآوردی این حال و روز درست کردن و تا وقتی اراده ای برای حل این موضوع نباشه، همین آش و کاسه به راه هست.

پ.ن: یک مقدار عکس و محاسبات در مورد نبود این محدودیت، تو پست نوشته بودم که ترجیح دادم مسئله روتین تر بیان بشه

• سلام داداش بیا سرور نرمال که تازه داره شروع میشه اونجا دیگه از این خبرا نیست بدون مولتی بازیتو بکن

این قانون اسپید ترا هم به رسمیت شناخته شده الان کسی باهاش مشکلی نداره . خود من سرور پیش مولتی داشتم الانم دارم تورنمت بدون مولتی پلی میدم سرور نرمال جدید هم بدون مولتی هست و تا اونجا که من خبر دارم پلیرهای خوبی دارن میان

در مورد مولتی بازی هم اگر هزینه مالی رو در نظر نگیریم چه کسی که مولتی میکشه چه کسی که بدون مولتی بازی میکنه از نظر تکنیکی با هم برابر هستن لازمه مولتی کشیدن هم اینه که نوب نباشی ( یه نوب با کلی منابع هم میشه فارم تپل )

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز

این سرور با اینکه نمیخواستم ولی بالاخره بعد از سالیان سال اومدم ساید قدیمی خودم

SE FOR EVER

پ.ن : امیدوارم سرور خوب و جذابی باشه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از الفاظ نامتعارف ().

• با عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز

این سرور با اینکه نمیخواستم ولی خب کرم تراوین گرفت و بالاخره بعد از سالیان سال اومدم ساید قدیمی خودم

SE FOR EVER

پ.ن : امیدوارم سرور خوب و جذابی باشه

من موندم برو بچ se چطور یه خائن مثل تو رو راه دادن کسی که واسه زحمت یه تیم ارزش قائل نمیشه این بار فکر کنم میخوای کامل واندر se بفروشی

این اولین اخرین ریپلای بود که از یو شد

پ.ن دیسلایک ها چی میگن

• یه سری دوستانی که به زور مولتی و بات احساس خود بزرگ بینی مزمن پیدا کردن میتونن خیلی راحت برای اثبات توانایی بازیشون بیان تو سرور بدون بات نشون بدن چیکارن

عمو جون ، استاد تاپ غارت ، قدیمی (بابا خفن) بدون مولتی اگه فارم نمیشی و اینقدر به خودت مطمئنی میتونی تو سرور بدون بات حرفتو بزنی

مگه اینکه به زور پول خرج کردن و بات لات شده باشی که دیگه حرفی توش نیست

ما حرفامونو تو زمین میزنیم شما کجا؟!

• ina male normal nistan

ina ro feghad 400ta mutli bede dasteshon ba chandin milion manba

bazam 1 hamer dorost o 1 acc dorost nemisazan

omid daram 4ta ghadimi khob biad onja yekam maghze bazishon az andaze zaboneshon bozorgtar bashe

• دوستان ، عزیزان ، بزرگان

رفته رفته سرور داره جلو میره و همچنین فروم نویسی و کل کل دوستان هم داغتر میشه.

توی این 11 صفحه که گذشت پست های یه سری از دوستان ویرایش کردم بنا به دلایلی و یک چیزیو به عنوان مدیر انجمن لازم به تذکر دونستم اینم اینکه فروم جایه کلکله و ما هم اوکی هستیم با این موضوع ولی کلکل بدون توهین و استفاده از کنایه های تمسخرآمیز تا الان یه سری پست ها ویرایش شد ولی اگه این موضوع ادامه دار باشه منجبر به جریمه اکانت میشه.

باتشکر...

• سلام درود

خب از وقتی ما اومدیم تو این سایت بازی کردیم با خیلی مشکلات و زیاد و کم ها ساختیم...

ولی اوج قوانین من در اوردی رو داریم میبینیم تو این سرور...

1.لیمیت اثر هنری که ازاده (ما حالا این رو نادیده میگیریم)

2.نحوه ی پانیش زدن

در مورد نحوه ی پانیش زدن هم که کاملا سلیقه ای هست...

تو تورنمنت کام سرور اسیا من و چندتا از بچه هایی که الان دارن اس ای بازی می کنن حضور داشتیم هم پوش کردیم و هم پانیش خوردیم...

من تا حالا پانیش 30 درصد کراپ ندیدم! حتی تو سرور های انگولا هم همچین پانیشی زده نشده تا حالا :d

مولتی هانتر عزیز شاید تجربه ی شما کم باشه این رو خدمتتون عرض می کنم که پانیش شامل 25% ساختمونا و منابع به جز کراپ ها هست!

و پانیش دوم 50 درصد ساختمون و پانیش تروپ هست...

اصل مطلب : کسی که پوش می کنه قوانین رو میدونه و میدونه پانیش می خوره و میدونه چی کار کنه که با پانیشی که می خوره باز هم به نفع خودش بشه، مولتی هانتر متاسفانه تموم قوانین رو اشتباه داره اعمال می کنه...

سرور پیش به ما میگفتن اس ای اگه رید نداره با بازار مولتی هاشون دارن خودشون رو پوش می کنن و همر میکشن و سوال من اینه که ایا واسه ما خار داره؟؟

پ. ن: مهم نیست روز چندم بازی باشه اجرای اشتباه قوانین توسط مولتی هانتر و یا بی عدالتی بین ساید ها اگر یک بار دیگه اتفاق بیوفته ساید ان ای کامل حذف می کنه...

یا علی