نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• همر کاکتوس هم حیف شد!!

بله متاسفانه

اشتباه لانچر بوده

اسم نمیبرم خودش میدونه کیه

از این لانچرای کار درست تو همه ساید ها هستنX/

پ.ن:با کلمات زیر جمله بسازید:

سامان-جنگ منحصر-نوار زخم-رنک یک هجوم- خفت

تصاویر

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• با سلام خدمت دوستان عزیز در هر ۴ ساید تبریک به متا برای ۱۰۰ کردن واندر

متاسفانه از بچه های nw هیچکدوم رو نمیشناختم اما دم همتون گرم

دم بچه های شمال شرق هم گرم خوب بازی کردن تشکر میکنم از امین اس ، کارو ، ارمین نو مرسی . رضا و ادریس ، امیر رپتور ، رضا استیل ، کیا ، امیر علی که خیلی هم دیسلایک کرد

دم جنوب شرق هم گرم واقعا خوشحال شدم حق زحماتتون رو گرفتید . (اسم ببرم باید کل ساید رو بگم پس بیخیال )😂

جنوب غرب هم خسته نباشید به پارسا و تیمش انشالله بی برو برگرد سرور بعد واندر تو خاک sw صد بش من هم به عنوان دف ساز در خدمتتون هستم . نظرم در مورد پارسا عوض شد همیشه فک میکردم پلیر خوبی هستی ولی لیدر خوبی نیستی اما الان بهت ایمان دارم

یه دست مریزاد به کلاهبرداران که نوستالژی بودید و یه بازی به سبک سالها قبل بدون بات گلد مولتی انجام دادید . ناصر رو که سالهاست میشناسم اما افتخار اشنایی با صادق و علیرضا و ... رو داشتم

و در اخر یه خسته نباشید به بکس کاپیتان میگم آرش ،علی، پویا ، من واقعا معذرت خواهی میکنم که نتونستم این سرور مثه سرور پیش فعال باشم روزی بیشتر از ۴ ساعت انلاین نبودم اونم بی حوصله

یه خسته نباشید هم به تیم مدیریت با این که ضعف هایی هست اما دستتون درد نکنه همین که رفقا رو جمع میکنید دور هم دمتون گرم محمد ام اس و سعید کستل و ناصر رو من بعد از سالها پیدا کردم

پست بدون جنجال به پشیزی نمی ارزه

ماشالله خیلی ها تو این تایپیک از کاربر ساده به درجاتی رسیدن که ما ۳ الی ۴ سرور براش وقت گذاشتم . لعنتی های فعال

به امید دیدار در سرور بعد

پ.ن : ناتار تیم شما همچنان یکی طلبتون😂

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با کلمات زیر جمله بسازید:

90 درصد اکانتای هجومی شمال شرق off هستن و بازی تموم شده براشون عزیز دل

این اکانتا آرزوی خیلی هاست میذاریم پای حسادت

اکانت هولی هم همرش چون دیگه استفاده درستی ازش نمیشد کرد صرفا جهت ساپورت واندر تو رید بود لذت خاصی نداشت اند گیم برای هیچ کس متاسفانه

حالا شما 90 ک گرز یه اکانت خوابیده رو خفت نذار اسمشو بعدا در طول سالهای بازی تراوینت عکسشو نذار بگو من سامان گرسو خفت کردم...

کار کسی نیست ما رو خفت کردن یا زدن

• 90 درصد اکانتای هجومی شمال شرق off هستن و بازی تموم شده براشون عزیز دل

اکانت هولی هم همرش چون دیگه استفاده درستی ازش نمیشد کرد صرفا جهت ساپورت واندر تو رید بود لذت خاصی نداشت اند گیم برای هیچ کس متاسفانه

حالا شما 90 ک گرز یه اکانت خوابیده رو خفت نذار اسمشو بعدا در طول سالهای بازی تراوینت عکسشو نذار بگو من سامان گرسو خفت کردم...

سلام کاوه جان خوبی ؟

یه سوال ازت داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم . شما تو این یرور جز خوردن کار دیگه ای هم کردین ؟

• سلام کاوه جان خوبی ؟

یه سوال ازت داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم . شما تو این یرور جز خوردن کار دیگه ای هم کردین ؟

سلام وقتی 3 به 1 شد سرور حالا به هر دلیلی که میخوای اسمشو بذاری، جز رفتن تو لاک دفاعی واس رسوندن خودت به اند گیم رسما کار دیگه ای نمیتونی بکنی.یا باید یقه دو ساید مجاورتو میگرفتی و این زد خورد جز منفعت رو اند گیم واسه ساید روبرو نمیداشت که علاقه شخصی خودم این بود این اتفاق نیوفته و اس دبل نشینه یه گوشه اخر کار صد کنه و ترجیح هم همین بود که کل پتانسیل تیممون بیاد رو اند گیم تا نشیم مثل ساد اس ای تو 2x اخر آی آر که گیر 2 به یک شد و اند گیم واندرش حذف شد و کل همراشم رو واندر کوب ان دبل دیوار شد و رسما شده بود بیابون

این سرور هم کسی نتونست از فونیکس نه همری بپرونه نه خفتی کنه اونم جز رو اکانت آفه اشکبوس نه دل پلنراتون بود این تیم و تو ریلاش بذاره حتی.

حالا هم این سرور کل ساید ان ای خدا رو شکر نه دفی ترشی شد نه همری

حالا تو بگو گوشه رینگ واسی مردونه گارد بگیری تا خرین لحظه دفاع کنی بهتره یا 10 روز به یه واندری که میدونی همری روش نمیاد 20 میل گندم بدی دفتو تماشا کنی داره مفت میخوره پروار میشه

یا همرتو 4 ماه شارژ کنی زحمت بکشی آخر با سیاست های اشتباه لیدرهای 4 تا ساید بکوبی تو واندر 4 بازی که مثلا چوب بریشو خراب کنی

اگه ما یه سرور خوردیم از سه ساید باس بیابون میبودیم الان که قربون شکلت

• دم بچه های شمال شرق هم گرم خوب بازی کردن تشکر میکنم از رضا و ادریس

به امید دیدار در سرور بعد

پ.ن : ناتار تیم شما همچنان یکی طلبتون😂

سلام سید جون

متوجه نشدم داداش،تو هنوزم میخوای بازی کنی؟ خدایی ما خسته شدیم

ادریس رو نمیدونم اما من دیگه بازی نمیکنم و تا جایی که خبر دارم تا اطلاع ثانوی ادریس هم بازی نخواهد کرد

مشغله کاری هر دوتامون زیاد شده و این اخر کاری خیلی کم رو اکانت میومدیم

اما در هرحال خوشحال میشم یه بار باهات درگیری داشته باشیم و ببینیم زور کدوممون میچربه به دیگری

خوشحال شدم از اشنایی باهات و لذت میبرم از کل کل با تو

حداقلش اینه مثل بقیه نیستی و ادب و احترام رو رعایت میکنی

دمت گرم

• کاوه جان چون میدونم ادم بی جنبه ای نیستی باهات بحث میکنم وگرنه تو کل این تاپیک ببین من کسی و ریپلای کردم یا نه ؟

داداش نکته اول اینکه مقصر این ۳ به ۱ بعضی از بچه ها خودتون بود وقتی که دوستتون میاد میگه کتیبه جنگ کوچیک هدیه من بود به ساید ان ای از طرف ساید موزی اس ای واقعا چیزی دیگه نمیشه انتظار داشت . نکته دوم پتانسیل ساید خودتونو دست کم نگرین وقتی این همه همر و دف داشتین اگه قبل نقشه ها به عنوان مثال با ساید خومون اس ای درگیر میشدین اینهمه اذیت نمیشدین اس ای یک سوم ان ای نه اکانت داشت نه پلیر اما بجای دعوا زرگری و فروم نویسی هم دل شدن و چسبیدن به بازی و همون جور که همه دیدن واقعا ان ای اذیت کردن البته نباید از زحمات ۲ ساید ان دبل و اس دبل هم گذشت جسارت به بقیه سایدا نباشه فقط مثالی بود واسه بهتر فهمیدن شرایط

موفق و پیروز باشید

• سلام خدمت تمامی بازیکنان

منم از طرف خودم تبریک میگم به ساید اس ای و متاشون

و تبریک میگم به ساید ان ای بابته عملکرده خیلی خوبشون

متاسفانه این سرور من نتونستم زیاد بازی کنم

کرونا دستمو بسته بود واسه گول زدن سامان که کلا بازی نکنم😁

با اینحال با ۳تا اکانت به اسم royal army و sharaf و ghelyoon و یک بات و ۱۰ک گلد،حدودا ۵میل دف ساخته شد

هر یکی دوروز هم سر زده میشد به اکانت

اکانت gone hero با چیف کردنه دیفالته شرف دلمو شکوندی ولی برو حالشو ببر 😍

متاسفانه من با هیچکدوم از بچه های تیم های ان ای برخوردی نداشتم ولی دمه همتون گرم اینم از کم سعادتیم بوده

عزیزان این یه بازیه و نباید دل کسی شکسته بشه و ناراحتی به وجود بیاد

امیدوارم تنها مشکل و دغدغه زندگی همتون همین گندم منفی و ساخت تروپ و واندر باشه

بنده به شخصه اگر سامان رهام کنه دیگه بازی نمیکنم 😁😍

در آخر هم از تیمه خوبم فونیکس تشکر میکنم که لذت بازی فقط معاشرت با همین عزیزان و کانتر و دوتا زدن باهاتونه

سامان که یه روح تو دوتا بدنیم(تنها دلیل تراوین بازی کردنمه)فقط تویی ایمیل و پسورد مولتی میدی تا میام روش میبینم اکانته رگنارجیه😁امین از اکانت اشکبوس که مارو دور انداخت،پیام آسترال پلیر یک دوتا ایران،ادریس با جنبه اعظم،امیر حسین تریدر که جفتمون ستون های بورس ایران و فارکسیم😂البته نظره اون متفاوته با من،مرسی بابته مهمان نوازیت❤ کاوه خان رفیقه قلیونی من(تو گروه فقط آرشیو قلیونا منو کاوست😂)،رضا گارد عزیز(داداش با کفش قلیون میکشی قبول نیست)،آقا بابک هم که نیاز به تعریف نداره(مرده ادب و احترام)،علی نیمدا کبیر، علی جووون جوون😁و تمامی رفقایه فونیکسی(اگر اسمی یادم رفت بزارین پای بیشعوریم ببخشید)

بنده یک برخورد فقط با امین اس و کارو داشتم که واقعا ارزشه بردنه اسمشونو داره و واقعا واسه ساید همه کاری میکردن

از تمامی تیم های حاضر در ان ای تشکر میکنم که فوق العاده حرفه‌ای بازی کردین با اینکه خیلی تیم حضور داشت

دوستان رزومه های قوی دارن لطفا اگر کسی یاشار raad و شهاب just friend,royal army از ساید nw رو میشناسه خیلی خوشحال میشم شمارشونو بهم بدن

امیدوارم که هرجا هستین همیشه شاد، سلامت و موفق باشین کناره خانواده محترمتون

سرباز NE ❤

یا حق

• پست اخر:

منم از طرف خودم تبریک میگم به تیم برنده و 4 تا ساید که وقت گذاشتن

این سرور هفته اول بودیم و باقیش یه خط در میون

2 تا دلیل داشت اولی کار و دومی کم لطفی دوستان

بگذریم جای گلایه نیست فقط تراوین یه کار تیمیه دریغ از کار تیمی قرار بود خودمون هر جور صلاح میدونیم پلی بدیم چه نیاز به تیم و کار تیمی

در ابتدا تشکر میکنم از تورج و خانمش که چند سروری ما رو تحمل کردن

از سپهر و تیمش این بشر فوق العادست تو هر سایدی وجودش یه نعمته

سامان و بچه های تیم فونیکس

ادی (ادریس) یه دونه باشی

رضا گارد

نعمت جات خالی

حامد اچار فرانسه

میثم کلا مثاحبت باهاش لذت بخش

نوری تو لنگه نداری

و تمامی عزیزانی که افتخار حضور در کنارشون و داشتم

واستون ارزوی بهترین ها رو دارم

و از مدیریت هم خیلی تشکر میکنم خیلی ها

خودش میدونه دلیلش رو

خوبی بدی دیدید حلال کنید

ارزوی موفقت برای تک تک عزیزان

این دو تا شات هم دیدنشون خالی از لطف نیست

بدرود

• 90 درصد اکانتای هجومی شمال شرق off هستن و بازی تموم شده براشون عزیز دل

دوست عزیز بخدا ما هم بیکار نیستیم بشینیم صبح تا شب تو فروم پست بزاریم ولی بعضی وقت ها یکسری حرف هایی میزنین آدم رو مجبور میکنید.

اکانت های هجومیتون تا دیشب داشتن بخاطر مدال و رنگ مدال خودشون رو به شونصد مدل سامورایی خفت میکردن الان اف شدن؟

جنگ منحصر رو اون اکانت اف چیکار میکرد؟ چرا 90 ک گرز با n تعداد نوار زخم برگردونده شد؟

در مورد هولی هم احتمالا اونی هم که داره برای رنک پاپ رقابت میکنه منم، نه اکانت هولی!

خودت هم که کلا صبح تا شب نشستی ببینی کجا رو دارن میزنن تا دف بریزی پوینت بگیری...

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 5 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی بازیکنان چهار ساید

اول از همه تبریک میگم به ساید ان ای بخاطره بازی خوبی که کردن و انرژی که گذاشتن واقعا بینظیر بودین

و تبریک میگم به اس ای بابته ۱۰۰ کردن واندر متا

سروره خیلی خوب و جذابی بود مخصوصا با رکوردهایی که ساید ان ای جابه جا کرد

مثل اکانت Trader-Natar که ۷-۸تا همر کم نظیر داشت و پتانسیل اکانتشون خیلی بیشتر بود که متاسفانه جلوش گرفته شد، خسته نباشید میگم به امیر حسین که هنوز نرسیده خونه که رمزه مولتی هارو بده، ادریس ناتار عزیز که اوایل رو مخ بود ولی الان خیلی دوسش داریم،رضا گارد عزیز امیدوارم سرور های بعد یه دف ساز حرفه‌ای ازت ببینیم :)،mehdi deadlord بودی حالا، علی نمیدا همیشه دوست داریم

اکانت lidocaine که ۶ تا همر خیلی خوب کشیدن و خسته نباشید

اکانت RagnarG که ۵ تا همر واندر زن کشیدن

اکانت Victoria secret که بهترین همر تبری سرورو کشید و خسته نباشید میگم به امیر علی

اکانت Holy ، بهنام و سجاد حدود ۱۰میلیون دف کردین که یک اکانت استثنایی بوده خسته نباشید لذت بردیم و واقعا استثنایی ترین اکانت گولی بودین که من تا حالا دیدم

اکانت علی مهری عزیز که اگر نبود ۱۰۰درصد ساید به مشکل میخورد، چون کل دفی که داشت شناور بود و اکانتشو بدون هیچ چشم داشتی وقف ساید کرد دمت گرم

اکانت babak که یه همر رم خیلی عالی و جزو قویترین دف سازای ساید بود و از اواسط سرور به دلیل اینکه جنگ آموز بزرگ نچرخه دفشو بدون جنگ آموز شارژ میکرد که با اینحال دفه خیلی زیادی کشیدن و دمشون گرم چون اگه دفه بابک نبود موقع واندرها به مشکل میخوردیم خسته نباشید میگم به بابک عزیز و کاوه عزیزتر

اکانت castle black,ماهان جان مرسی که این سرور بخاطره من اومدی و میدونم که از اواسط سرور به خاطره مشکلات نتونستی اونجوری که میخوای بازی کنی، دمت گرم بودنت دلگرمی واسه من بود تو این سرور

اکانت BuD WEISER،کارو جان با اینکه بقیه سرورها روبه روت بازی میکردم ولی این سرور یه رفیق خیلی خوب پیدا کردم دمت گرم و امیدوارم که دوباره باهم بازی بکنیم

اکانت Astral،پیام جان دمت گرم داداش تنهایی ۱۲ میلیون دف کشیدی اصلا فکرشو نمیکردم واقعا حال دادی و مرسی که بخاطره من اکانت همرزنتو بیخیال شدی و مرسی بابته کمک هایی که به اکانت ak-74 کردی

و ممد تریاک همر خوبی کشیدی برای اولین بار با اینکه دوبار خفت شد :))

رضا و امین از اکانت a6kbos,واقعا حیف شد که ول کردین وسطای سرور و مطمئنم اگه بودین خیلی اتفاقا میوفتاد تو سرور

از پویا و حسین عزیز از اکانت lord of teotons هم تشکر میکنم و باعث افتخار بود که با تیمشون آشنا بشم و معنی تیم ورکو به چشم دیدم

سهیل و خانومشون از اکانت های grandpa و Lagertha مرسی که دعوت منو پذیرفتی رفیق و افتخار دادین کناره من بازی کنین

اکانت Terrorist،برونیل جان خوش اومدی به جمع ما دمت گرم و امیدوارم در کنار هم بازی کنیم همیشه

از تمامی پلیرهای ساید ان ای تشکر میکنم و بهشون تبریک میگم واسه بازی که کردن واقعا گل کاشتین جوری که هدف سه ساید فقط ۱۰۰ نکردن ان ای بود

جا داره از تورج تشکر بکنم که این سرورو بخاطره من اومد،ممنونم ازت و یکی طلبت هرموقع بگی درخدمتتم

سپهر مرسی‌که اومدی واقعا زحمت کشیدی تو این سرور، پدره اکانتارو در اوردی :))) دمت گرم

امین جان مرسی بابت تمامی کمک هات به ساید و تو ساپورت بچه ها کمکمون کردی ، خیلی بهمون حال دادی انشاالله سرورهای بعدی کنارت بازی کنیم

آرمین هم میگفت بیاین بیاین همه کارارو من میکنم، اومدیم کارا اکانت خودشم دانیال بدبخت میکرد :)) با اینحال بازم دلگرمی‌ بودی واسه ما

تو روزای آخر و مرسی بابت پلن های این سرورت:))

از حسام و ممدزد هم تشکر میکنم بابت مولتی هایی که کشیدن و کارای فراسایدی که انجام دادن

تشکر خیلی ویژه میکنم از ساناز خانوم ، حامد ، حمید ، نوری ، علیرضا ، علی نوب ، بهنام WarLoCK و امید redcoat (پدره دف مولتی کشی)

و اما مهمترین شخص مهرداد شرف هست ، تنها پلیری هست که جزوی از اکانته ماست ولی رو اکانت بازی‌ نمیکنه و دفه اکانتو میکشه ،هرجا من باشم مهرداد هم باید باشه و هرجا مهرداد

باشه منم هستم، نباشه من بازی نمیکنم

قبله هر سرور میگه با یه اکانت میام ولی ۳تا میسازه حداقل ۵میل تحویل میده(هر ۲۴ ساعت یکبار میاد رو اکانتاش مابقی تایمش پیشه قلیونشه :d)

و در آخر مثل همیشه از بچه های گل تیم(خانواده) فونیکس تشکر میکنم که هیچوقت منو تنها نذاشتن تو هیچ شرایطی و همیشه به من لطف داشتن و امیدوارم که بتونم ذره‌ای از محبته تک تکشونو جبران کنم

این دو سه سالی که باهمیم واقعا لذت بردم از بودن کنارتون، واقعا بهم خوش گذشت و خیلی چیزا از همتون یاد گرفتم و همیشه جای همتون تو قلبمه

این سرور هم تمام شد و امیدوارم که همگی شاد ، سلامت و موفق باشین

معذرت میخوام واسه اینکه پست طولانی شد

و شرمنده که اگر اسمه کسی از قلم افتاده

با تشکر

Rasti Eerse pedar Hanoz daste pedare:D

• سلام وقتی 3 به 1 شد سرور حالا به هر دلیلی که میخوای اسمشو بذاری، جز رفتن تو لاک دفاعی واس رسوندن خودت به اند گیم رسما کار دیگه ای نمیتونی بکنی.یا باید یقه دو ساید مجاورتو میگرفتی و این زد خورد جز منفعت رو اند گیم واسه ساید روبرو نمیداشت

سلام

عزیز رسیدن به اندگیم با یه واندر سوراخ چه فایده داره ؟ شما رفتید تو لاک دفاعی ولی هول شدید واندرتون جا موند نرسید بیاد تو لاک:D (اخه حیف بود هر کدومتون 7-8 تا همر داشتید که با جنگ شارژ شده بود نمیشد همرها رو ول کرد واندرو گرفت که!!!)وگرنه احتمال بردتون خیلی بالا بود.ولی همین که اندگیمو بدون مقاومت تقدیم متا کردید واسه ما کافی بود8)

پ.ن: یاد تهدیدای بچه های ان ای افتادم از 6 به 1 و تهدیدای مستقیم به ساید و لیدرای اس ای :D:Dنوری به متا میگفت تو فروم چیزی نگید که اخر بازی روتون بشه بیایید فروم :D:Dنوری این جمله رو ما به میلاد گفتیم تجربه شد واسش دوس نداشتم واسه توام این تجربه تلخ تکرار بشه ولی ...^^^^:D

• نقل قول از صفحه 50 فروم

آقا ne که زده بود زیر نپش کتیبه هارو برده بود فردا شبش یه جلسه داشتیم، آقا رضا گفت یا کتیبه هارو میدن یا باید بدن، حالا کم کم یواش یواش داریم به همون نتیجه میرسیم...

بازگشت همه به سوی اوست !

ایشالا که درسی شده باشه واسه سرورای بعد که ازین کارا دست برداریم؛ البته دوستان هنوز تشکر میکنن از سازندگان اکانت در سایدای حریف!

#آخر عاقبت چادر پوشیدن

#حجاب اجباری

#شین_میم_ر

• رضا جون چرخش بچرخه براتون داداش

فقط یه کم زود پس نگرفتین کتیبه هارو؟؟

چون ما انبارای سرور بعدی هم داشتیم میزدیم دیگه :D

یه احمق هم دست ما هستش اگه نیاز دارین برای شارژ هیرو بزنید بیاید ببرید ;)

• بابا باریک الله ، ایندگان به تو افتخار خواهند کرد. نمیگی این درسارو بهمون میدی یاد میگیریم ازت استاد.

شهر که خالی بشه قورباغه هفت تیر کش میشه.

پ.ن : عباس یا امید ، مسعله این است.

• الان دقیقا ۶۰ روز تا پایان سرور باقی مونده

این که شما زود شکستو پذیرفتین از خوب بودن ما بوده نه از خفن بودن شما

درضمن من نگفتم شهرو خالی کنین بمونین کنار هم داشتیم لذت میبردیم:love:

حالا که فکرشو میکنم اشتباه کردم بلند کردم اینارو، فردا روز ازین سرور یاد میکردن میگفتن انبار نداشتن ۶۰ روز زودتر بردن؛

حتی یدونه جنگ آموزم نداشتن ولی دشمن ۶۰ روز زودتر ازشون فرار کرد:love:

• بابا باریک الله ، ایندگان به تو افتخار خواهند کرد. نمیگی این درسارو بهمون میدی یاد میگیریم ازت استاد.

شهر که خالی بشه قورباغه هفت تیر کش میشه.

پ.ن : عباس یا امید ، مسعله این است.

رضا جون چرخش بچرخه براتون داداش

فقط یه کم زود پس نگرفتین کتیبه هارو؟؟

چون ما انبارای سرور بعدی هم داشتیم میزدیم دیگه :D

یه احمق هم دست ما هستش اگه نیاز دارین برای شارژ هیرو بزنید بیاید ببرید ;)

کتیبه هامونو زدید نوش جونتون .لابد استفاده هم کردید ازشون دیگه نه ؟؟( ...: اره تو پلن خودکشی استفاده شدن:D:D)داداش شما واسه سرور بعدتونم همر و دف داشتید انبار که جای خود داره ولی بزاریدشون در کوزه :D:D حالا بماند که اخلاقم نبردید و سر 4 تا کتیبه بازیو که میتونستید براحتی با متا 2به 2 ببرید باختید :) بعد اومدن به ما تیکه میندازن که زود نیست!؟رو نیست که ماشالله !!!

• لینک اون یکی واندر ش ش پلیز.

راجع به سرورا و سطحشونم ، از نظر کسی که تو اون سرور بوده ، سرور خفنی بوده و از نظر بقیه نه . خودتونو بازی میدین ؟!
    یجا داشتن از سطح خفن این سرور صحبت میکردن کلاغ غار غار داشتن میخندیدن. نکنه این سرور هم سطحش بالا بوده ؟!
    چه پلن هایی که ندیدیم این سرور :))

• خب این سرور هم تموم شد با همه بدی ها و خوبی هاش

دجکول باز ها هم به سایت خودشون برگشتن سپهر قهوه ای و احسان شومیز اوه ببخشید شانیز، زدیم شوتشون کردیم بیرون دس خوش به همه بچه های زئوس و جنوب غرب و جنوب شرق که فشار بی ثابقه ای رو به تیم فشار وارد کردن لووول

همر مهدی جون هم دیدیم بلاخره رکورد زد با پوش میلیاردی و اکانتی که بیشترین جنگ آموز روش اومده 670ک گرزی ساخت زخم کردی ناموسا :D

فاز اون لانچری که سوپر همر رومن رو با هدف تصادفی لانچ کرده رو خریدارم ، بنده حاضرم ماشینم هم بفروشم برم از ساقیت اسباب بخرم چون ناموسا ثابت شد جنس درجه یک درجه یکه ! :D

مهدی جون راضیم ازت گل پسر :D

• سلام

خسته نباشید میگم به همه پلیرهای سرور‌،به نظرم سرور سطح خوبی داشت و با توجه به حساسیتی که داشت وقتگیر بود به همین دلیل بخاطر مشغله کاری

حدودا دو ماه هست توی سرور نیستم و اکانت رو (MsN) دادم به آرش کاپیتان عزیز و تیم خوبش که زحمت کشیدن و آخرشم یه خفت خوب زدن(هر چند که اگه دوستان شمال شرقی از سرور فرار نمیکردن و خفت زودتر انجام میشد بهتر بود)

تبریک میگم به متا سه گانه و لیدرای این متا که با وجود وسوسه های ساید مقابل پای حرفشون موندن،تبریک ویژه به بچه های گل ساید se که با وجود اینکه خیلی از دوستان نبودن بازم گل کاشتن و نشون دادن se همیشه قدرتمنده،حقیقتا بعد از ماجراهایی که واسه کتیبه ها افتاد فکر نمیکردم انقدر خوب بتونن عمل کنن،دمتون گرم(مخصوصا امید عزیز)

حمزه دمت گرم با پشمک رکورد زدی و اکانتای شیش هفت همره بهت نرسیدن^^

اما سخنی با بازیکنان و لیدرای ساید ne

با توجه به اینکه قبل از فیلترینگ تراوین چندین سرور ne بازی کردم (زمان لیدری پیمان کینگ هکتور)ساید ne رو همیشه خونه خودم میدونم و تا قبل کتیبه ها خوشحال بودم که ne انقدر قدرت گرفته و

با توجه به میزان همر و دفی که ساید ne داشت انتظار اندگیم جذاب تری رو داشتم و عجیب بود برام که انقدر راحت تسلیم شدین،با اون همه همر که ne داشت قبل و بعد از نقشه ها میشد کلی پلن اجرا کرد،اما فکر میکنم هدف خیلیا فقط فردی بود و دنبال شکستن انواع رکورد همر بودن و لیدرا خوب مدیریت نکردن

یه سوال از همرسازای اصلی ne ،انقدر همر ساختین و خرج کردین که آخرش بدون هیرو بزنین به واندر؟با این همه همر میشد کلی پلن اجرا کرد و شانس برنده شدنم داشتین‌.

پ ن : دوستان وقتی کل کل میکنین به سابقه حریفتون احترام بزارین،از اونجایی که از سرور یک راند یک با تراوین آشنا شدم و زئوسیا اونجا از خوبای سرور بودن همیشه به عنوان یه تیم حرفه ای که حضورش هر سروری رو جذاب میکنه بهشون احترام میزارم،هر چند که خدا لعنتتون کنه که این سبک وی پی اس بازی رو وارد تراوین کردین :D

پ ن دو ) دکتر هانی منتظرم یه بار دیگه اعلام امادگی کنی و بریم بترکونیم،جات خالی بود توی سرور

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S