Posts by MaMaD Reza

خب این سرور هم تموم شد با همه بدی ها و خوبی هاش

دجکول باز ها هم به سایت خودشون برگشتن سپهر قهوه ای و احسان شومیز اوه ببخشید شانیز، زدیم شوتشون کردیم بیرون دس خوش به همه بچه های زئوس و جنوب غرب و جنوب شرق که فشار بی ثابقه ای رو به تیم فشار وارد کردن لووول

همر مهدی جون هم دیدیم بلاخره رکورد زد با پوش میلیاردی و اکانتی که بیشترین جنگ آموز روش اومده 670ک گرزی ساخت زخم کردی ناموسا :D

فاز اون لانچری که سوپر همر رومن رو با هدف تصادفی لانچ کرده رو خریدارم ، بنده حاضرم ماشینم هم بفروشم برم از ساقیت اسباب بخرم چون ناموسا ثابت شد جنس درجه یک درجه یکه ! :D

مهدی جون راضیم ازت گل پسر :D

مخالف نظر تمام دوستانیم که میگن ne خوب بازی کرد و فلان ویرایش شد!!!! کجا خوب بازی کرد؟؟؟؟ با این میزان پلیر و مولتی و دف و همر اگه یه لیدر خوب بالا سرشون بودد شخم میزدن سه سایدد مقابلو!!! تو 5 ماه بازی یه پلن ناموفق کلا رفتن!!! تنها کارشون خفت گیری های ریز و دف ریختن تو مولتیا بوده. کار مثبتشون فقط و فقط جابجایی دف بوده که اونم اخر گند زدن و واندرشونو به باد دادن!! اصلا نمیفهمم چرا از خودشون راضین؟؟ با این تعداد مولتی و باتی که روشونه دفی که کردید کار خاصی نبوده والا!!!

الانم هرچی دوس دارید دستو پا بزنید و بگید برنده رو شما معلوم میکنید!!! مهم واسه ما اینه که متا برنده شد و ساید شما با این همه پلیر حتی فیک نتونست بزاره رو اکانتهای ما!!!

به به عاقا مهدی شاخ سرور های دجکول، دادا باور کن کسی به نظرت اهمیت نمیده اینقدر تو فروم دست و پا نزن و اسپم نکن تو فقط یه پلیر ساده روی یه اکانت ساده ای اینقدر از باب لیدری حرف نزن :D

از اول کتیبه ها هم که یکبند جنگ اموز رو اکانتت میاد منتظرم ببینم چی ساختی، اگر زیر 600ک گرزی هست که اصلا رو نکن طرف با احمق کوچیک که کلا دو بار رو اکانتش اومده از تو بیشتر ساخته :D کلا هم تو این سرور جز یه بار خفت شدن و یه بار دیوار شدن چیز خاصی ازت ندیدیم ;)

فعلا در حدی نیستی در مورد ساید شمال شرق نظر بدی ! پشت متای سه به یک قائم شدی فاز لاتی برداشتی !

اولا بمون سرور تموم شه بعد ببین کدوم ساید برنده میشه بعد بیا بگو ما بردیم بردیم ؛

دوما بر فرض متای شما برنده بشه، مبارک متا باشه ؛؛؛؛ شما سر پیازی ته پیازی؟ اینقدر اول بازی گفتی تیم cob رو دارم میارم که فکر کردم چی هست کلا همین سه چار تا دونه اکانت بودین =))

سوما اگر ش.ش خوب بازی نکرد کی خوب بازی کرد؟ کدوم ساید؟ ساید شما؟ دست آوردتون کلا غیر از زدن انبار های واندر چی بود؟ :/

به قول خودت مهدی جون ؛

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

آره کسی شما رو به یاد نخواهد آورد، همه برنده ها رو به یاد خواهند آورد :*<3

پ.ن؛ طرف یه جوری ذوق مرگ شده که متای سه به یکشون داره برنده میشه که انگار مدال المپیک داره میگیره :D

لوسیفر جان شما سنگ واندر ان ای رو به سینه نزن و حرص نخور، حتی اگر این ساید بازنده باشه یادت نره تو متای 3 به 1 قرار داشتن، هرچند هنوز زوده برای قضاوت !

بلاخره 5 روز شارژ با جنگ آموز هم برای خودش 5 روز هست ! مخصوصا که کاتا و رم شارژ بشه ! موقع زدن واندر ها ایشالا متوجه حرف من میشی !

این اکانت نوراله خودش پست خودش رو ریپلای کرد؟ یا من اشتباه میبینم؟ =))

ساقیش رو دوست دارم <3

پی نوشت : اینقدر که این فروم پیگیر داره خود سرور پلیر نداره ! طرف بعد حذف اکانتش از سرور خدافظی میکنه از فروم نه =)) ما که اینطوری نیستیم ولی اینجور آدما رو دوست داریم <3

سلامی مجدد

پس محمد سکولار جان شما رسما اعلام میکنی که کتیبه یونیک ساید برات ارزشی نداشته و فقط میخواستی همرت رو ساپورت کنی تا بخوره به دیوار، بعد هم کتیبه رو تقدیم به ساید مقابل کردی، ساید مقابل به ظاهر باهوش هم چون میدونسته با یه توله همر میاره صاف زده آورده، حالا 80ک دف پشمکی هم کشته این وسط که بگه نه لینک سبز نبود ما هم گوشمون دراز و مخملی باور میکنیم

البته شما سابقه حذف و گند زدن به بازی رو از همون سرور 4 آی آر که با مجید پرشیا و رسول بازی میکردی روی اکانت R.M.J.H داشتی ؛ و همین اخلاق زیبا رو تو سرور های دژکوب هم اجرایی کردی و الان هم نوبت به این سرور رسید ؛

خب خدا رو شکر باقی افراد سایت هم با شما و اخلاق و مرامت آشنایی پیدا کردن که در چه حدی هست و چجور آدمی هستی !

در ادامه اشاره کنم، سامان جان شما خلاف بقیه بازیکن های تیمت( که روی اکانتت بازی میکردن) واقعا مفید بودی و خیلی تلاش ها برای ساید کردی که ما هم ازت تشکر میکنیم و منکر این قضیه نیستیم شما یکی از خوب های ساید بودی، به قول معروف نیمه خالی لیوان رو نمیبینیم !

ولی در آخر کاری که کردی با لانچ همری که روش حساب میشد و کتیبه خوبی که حالا یا خودت یا اعضای تیمت دادنش به ساید حریف تمامی زحمات خودت رو بر باد دادی ، امیدوارم تو سرور دات کام موفق باشی

پ.ن؛ رضا استیل جان من خیلی دوستت دارم و سیاست بازی رو از همون سرور های 1 آی آر زیر نظر خودت و تیم ایگلرز یاد گرفتم، دادا هر چی باشه خودت میدونی منم میدونم بین خودمون هم باشه (محرمانه) تو میدونستی اون توله همری که ول دادی کتیبه رو میاره صرفا از اکانت خودت زدی که افتخارش واسه خودت باشه وگرنه چراغ سبز از قبل بهت داده شده بود، لطفا بیشتر از این به شعور مخاطبت توهین نکن و نگو که من همینطوری عشقی همر ول دادم دومین کتیبه یونیک مهم سرور رو با یه توله همر آوردم :)

پ.ن؛ این سرور هم تموم میشه تنها چیزی که باقی میمونه اعتبار و رفاقت هاست <3

سامان جان ؛

با توجه به عکس مستند خودت مشخصه که 800ک نیزه دار و 250ک دلاور داشتی ؛ با توجه به گفته خودت حدود یه میل دف رو مولتی ها داشتی !

بعد چطور روی مرتاض یونیک 80ک دف بوده ؟ بعد چطور پلیر ne میدونسته که یه همر کافیه برای زدن کتیبه و با تک همر زده ؟!

کسی منکر زحمت هایی که کشیدی و کمک هایی که کردی نمیشه ؛ ولی ما رو احمق فرض نکن ! مشخصه که کتیبه رو خودت دادی بهشون حالا فروختی یا عشقی دادی مهم نیست چیزی که مثل روز روشنه اینه که شما چراغ سبز نشون دادی که اونا با یه توله همر بردن ! این کارت بیشتر از اینکه به sw ضربه زده باشه اعتبارت رو توی این سایت از بین برد داداشم <3

پ.ن؛ ملاک راست آزمایی پست های فرومی شده لایک و دیسلایک شدن توسط یه مشت ای دی فیک فرومی !!! ^^ بیاین اینم دیسلایک کنید من به عقده ای بودنتون بخندم ^^

یه سوال چرا همه اتفاقای عجیب غریب واسه شما میفته؟؟؟ احساس میکنم داری غرض ورزانه پست میزاری!!! بقیه اگه انتقادیم دارن برای بهتر شدن اوضاعه!!! شما ولی معلوم نیست اصلا.

خفت میشی میگی تقصیر مدیریته ! دیوار میشی میگه دمپایی بود ! از همه چیز هم ایراد میگیری ! همه مولتی دارن تو داری پاک بازی میکنی مثلا ! چپ و راست هم که جنگ آموز میگیری آخر سرور هم یه پشمک همر رو میکنی میخای بگی من داشتم با منابع فیدر هام شارژ میکردم این شد همرم ! اصلا همه بدن تو خوبی :D فقط کمتر تو فروم ناله کن <3:*