نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• وقتی جنگ میاد رو اکانت و شدیدا درگیر شارژ هستی که ساعت های اخر شارژ رو بکوب بزنی و تماما پوش میکنی که شارژ به حداکثر زمانی خودش برسه

یهوووو بوووووومممممممممم

حجم عظیمی میلیونی منابع از طریق غارت دوستان زارت در درو دیوار میخوره .

از همینجا میگم که واقعا فکر میکردیم کیفیت سرور به حدی زیاد هست که اینهمه پلیر عالی اومدن بازی میکنن نگو که سرابی بیش نبوده.

آیا کسی جوابگوی منابع رفته توی دیوار هست؟

توصیه میکنم یکم اب یخ بخوریم

• واقعا ضعیف عمل میکنن در درست کردن سرور!!! یک بار ما کلا حذف کردیم یه سایدو بخاطرش در یک ایکس!!! به نظرم اینبار کل سرور حذف کنیم اگه مشکل دار بود!!! شاید شنیدن صدامونو!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• واقعا ضعیف عمل میکنن در درست کردن سرور!!! یک بار ما کلا حذف کردیم یه سایدو بخاطرش در یک ایکس!!! به نظرم اینبار کل سرور حذف کنیم اگه مشکل دار بود!!! شاید شنیدن صدامونو!!

مهدی جان بحث شنیدن نیست.

بحث اینه با وجود درآمد چند صد میلیونی از این سرور حاضر نیستن هزینه ای برای امنیت و توسعه زیرساخت های سرور بکنن چون میبینن پلیرها که با همین وضعیت بازم دارن پلی میدن پس چرا ما خودمونو توی خرج و زحمت بندازیم.

و نکته جالب اینجاست که با وجود اینکه ادعا میشه این سرور مجزا از تراوینه اما دیتاسنترش داخل خود آلمانه و از تمام زحمات این دوستان فقط زحمت اداره سرور رو به دوش داشتن که اصلا توش موفق عمل نکردن.

حالا این یه انتقاد دوستانه بود، اگه تیم مدیریت این بازی از استقبالی که این سرور ازین سایت شد رو مغتنم میشمردن و قوی عمل میکردن میتونستن یک برند بشن که بعد از مدت ها جانشین تراوین IR باشه اما با این وضع به سرنوشت مابقی سایت های فیک که بعد تراوین IR اومدن و نتونستن جایی برای خودشون پیدا کنن دچار میشن.

• حرکت خوبی بود که گندم منفی تا هشت صبح حساب نشه ولی آیا این اخرین باره که سرور به حالت مود میره؟

آیا دوباره نیاز نیست دوستان گرامی هر چهار ساید نگران پلن رفتن باشن؟

آیا نیاز نیست کسی نترسه یهو دوباره منابع بره دیوار؟

با تمامی احترامی که برای ادمین ها قائل هستم و همچنین تمام پلیرهایی که وارد این سرور شدن یک بار در سرور ای از مشکلی پیش اومد در دو ایکس به تمامی اکانت های موجود توی سرور مقدار قابل توجهی گلد اضافه شد که جبران این بشه خسارت به تایم زمانی پلیر ها خورده و باعث ناراحتی از اینجا اعلام میکنم که حداقل برای نگه داشتن اندک پلیرهایی برای بازی در این سرور برای اینده هم که شده باشه یک کار قشنگ انجام بدن .

باشد که کامروا باشید و همیشه جیب های پر پول

• سلام دوستان

متاسفانه همین الان که پیام اومده مبنی بر این که همه چیز خوب شده اما هنوز هم اتک ها گیر کرده

به نظر من الان که این مشکل برای بار ان ام پیش اومده دیگه نمیشه به فیکس شدنش امیدی داشت همون روز اول که پارسا عزیز از ما برای این سرور دعوت کرد خیلی سعی کردم که متقاعدش کنم که بجای این سرور بیاد برای تورنومنت برنامه ریزی کنه اما خب شرایط جوری شد که الان ما اینجاییم

گیر کردن اتک ها و سرور دلایل واضحی داره اول از همه سنگینی بیش از حد سرور به واسطه آزاد بودن بات استراتژی هستش. این بات رو میشه به موریانه تشبیه کرد با این که شاید به چشم نمیاد اما سرور رو به راحتی به شرایط کنونی میندازه. دوم ضعیف بودن خود سرور اسپیدترا هست که خب به نظرم هیچ سیستمی رو شما پیدا نمیکنی که هدفی به جز درامد زایی داشته باشه که این مشکلی نداره اما مشکل از جایی شروع میشه که شما میخوای راه 100 ساله رو یک شبه بری

در کل مدیریت این سایت میخواد حداکثر درامد رو داشته باشه که چاشنی این حداکثری حضور بات و سرور ضعیف هست که تا موقعی که این دو در کنار هم باشن هیچ موقع با ریست کردن و ریبات کردن شرایط خوب و مطلوب نخواهد شد پس لطفا با پیام هایی مثل (همه چیز درست شد از این به بعد و مشکل از آلمان بود) سعی در گول زدن پلیر ها نکنید

پ.ن:خیلی کم پیش میاد که تیم ما توی فروم پستی بذاره اما دیگه نمیشه تحمل کرد حضور الانمون و این که هنوز توی این سرور هستیم به واسطه احترامی هست که برای پارسا و رسول عزیز قائلیم وگرنه قبل کتیبه ها رفته بودیم

I M P E R I A L

saman

• درود بر تمام دوستان

دیروز به این علت با اینکه گفته شد گندم منفی باعث نمیشه نیرو ها لاست برن

من دف جا به جا کردم قبل مشکل

گندم هم جوری درست کردم تا زمانی که نیروها میرسه رو ده ها باشه

اما من دف لاست دادم

دوستان هم برسی کنن نیرو لاست دادن یا نه

الان کی پاسخ گو هست

هیچ کس ادمین تا حالا یک بار هم نیومده حتی بگه ببخشید یا بگه علت چیه

والا تو com همچین مشکلی پیش اومد و بعد مجبور شدن سرور رو بک آپ کنن به چند روز قبل

ادمین برای جبران این داستان به همه کلوپ طلایی رایگان داد و ۲۰۰ تا گلد رایگان

آیا ادمین اینجا هم همچین کاری رو میکنه از جیبش برای پلیر ها که قدری این ناراحتی از بین بره هزینه می کنه؟

• ای بابا ساعت2شدکی این مسخره بازی تموم میشه ؟؟؟؟

مولتی هانتربیا بگو داستان چیه ؟؟؟

اقا الان ازشب الافیم یکی بیادپاسخگوباشه؟؟؟؟

خسارت هم اگربدن جای دوری نمیره

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• تا حالا اینقدر طولانی توسط کسی به یه ور گرفته نشده بودم !

اثرهنری نمیاد چون بازارش خوبه و داغ !

بعد 2 هفته ساعت کتیبه رو عوض میکنن چون یادشون اومده ساعت کشور عوض شده .

سیستم پخش کتیبه طبق گفته خودشون باگ داره . سرور 3 ایکس و اینجا هم شاهدش بودیم .

مولتی بازی و .... که ماشالا .

ریست های وقت و بی وقت سرور که عملا باعث شده زد و خوردی انجام نشه . وقتی از این خبرا نباشه ، قاعدتا نگهداری همر ها تا اند گیم و واندر کلی هزینه بر خواهد بود و قاعدتا درآمد سایت بیشتر میشه

اگه 24 ساعت از سرور پینگ بگیرین هم در روز به مدت 2 تا 5 دقیقه سرور از دسترس خارج میشه ، اون 10 دقیقه چه خبره توی سرور خدا میدونه و رسول !

فروش سرور مجازی یا همون وی پی اس از روی همون سروری که سایت روش ران شده ! (البته اینو شک دارم ) اما لینک های زیادی از این سایت میرسه به اون سایت فروش وی پی اس !!

لاست نیرو داریم بر اثر بی گندمی . از منفی 35 کی اومده شده مثبت 4 کی !! یعنی شروع به لاست کرده دیگه استوپ نشده .تا کل نیرو ها لاست دادن . با اینکه گندم مثبت شده بوده !

مشکلات و باگ های خود اسکریپت بازی هم که به کنار . اونا رو میگیم عمدی در کار نیست و خبر ندارن !

در مجموع با این شرایط موندن توی این سایت با این سطح توهین به خودمونه .

• گندم منفی محاسبه نخواهد شد ممنونم لطف میکنید و منت میزارید سرمون
    حملات درحال پردازش هستند و تا دقایقی دیگر ثابت خواهد شد
    خدا کنه شما حرف از دقیقه و دقایق میزنی با ما ما از ساعت و روز ماه و سال

ادامه آخرین آپدیت میباشد و کلیه مشکلات رفع شدند
    با عرض پوزش از تمامی بازیکنان محترم

همینشم راضی ام که معذرت خواهی یه انجام میشه

مسئولین که بلد نیستن حتی همینو

دوستان چه خبر از باغداری ها و دامداری هاتون برامون بگید

• سلام دوستان

توی این پست قصد تحلیل سرور رو به هیچ وجه ندارم و صرفا نظر شخصی خودم رو میگم

در حال حاضر که سرور مثل قبل هیجان لازم رو نداره (به نظر من این کسل کننده ترین سروری هست که تو زندگیم دیدم) چند تا دلیل هست که به نظرم باعث شده که روند بازی اینجوری بشه

اول از همه مشکلات سایت هستش که باعث این شده بازیکنا نسبت به سایت اعتمادشون رو از دست بدن و برای همین پلن خاصی ریخته نمیشه دیگه

دوم بعد از چند روز پلن روی شمال شرق کل سرور به این نتیجه رسیده که اونقدر حجم دفاع این ساید بالا هست که نشه از هیچ تارگتی رد شد و از این گذشته با دعوا یا به ظاهر دعوایی که توی این ساید بود باعث این امید توی ساید های دیگ شد که شاید زمان بتونه از قدرت این ساید کم بکنه در صورت جنگ داخلی که خب این اتفاق نیوفتاد و شمال شرق با ریکاوری کامل حتی چند برابر بیشتر از تایم کتیبه ها الان دوباره دست بالای بازی رو داره

سوم کتیبه های شمال شرق. شما وقتی مقدار مورد نیاز جنگ آموز و مرتاض رو داشته باشی تنها چیزی که برای بردن سرور نیاز داری زمان هست زمانی که ساید های دیگه تا میشد به شمال شرق دادن و خب شخصا دلیلی نمیبینم که شمالشرق بخواد همری بلند کنه چرا چون تمام ابزار توی ساید خودش هست و الان بهترین تایم هست که روی همر های جنگی هم جنگ آموز بره

چهارم من توی پست ها چند جا خوندم که سه تا ساید دیگه متا هستن اما من هیچ شرایط متایی توی سه تا ساید نمیبینم به نظر من صرفا نپ هستن چون هیچ هدف و برنامه ریزی مشترکی وجود نداره هر لیدر داره سعی میکنه که دو ساید دیگه رو جلو بندازه تا خودش سایدش رو توی بهترین حالت حفظ کنه پس به نظرم سه ساید دارن تنها راه موفقیتشون که متا سه به یک هست رو با این کار از دست میدن

از این جای بازی کم کم میشه گفت زیر ساخت برگ برنده بازی خواهد بود پلن های زمان نقشه گسترده تر خواهند بود اما با شرایطی که در حال حاضر توی بازی میبینم به نظر من هیچ حرکت بدرد بخوری در زمان نقشه ها هم نخواهیم دید مگر این که دوستان این بتی که تو ذهنشون ساختن که حتما همه باید بیگ همر بکشن رو خراب کنن و دست از ترس بردارن شما با هدف های آبدوغ خیاری و زدن چند کپ از ان ای و دف ریختن توی مولتی ها نمیتونید شرایط رو به تعادل برسونید تنها راهی که در حال حاضر به ذهن من میرسه اینه که هر سه ساید یکی بشن و اجازه بدن که سه ساید در شرایط متا اداره بشه ((این خیلی مشکل خواهد بود چون لیدر های سه ساید به هیچ عنوان قابل اعتماد برای همدیگه هم نیستن حتی))

امیدوارم سرور جذابی رو در آینده ببینیم

• سلام و شب بخیر خدمت دوستان

دیشب حوالی همین ساعتا اکانت Immortal برای خفت یکی از همر های اکانت Lord of Teouten در شمال شرق اقدام کرد که همر ایمورتال در اواسط راه غیب شد! در نهایت هم پلیر این اکانت و دوستانشون بعد از افتادن این اتفاق از این حجم مشکلات سرور به ستوه اومدن و قصد حذف دارن و توی سایدای دیگه هم این ریزش پلیر کم و بیش مشاهده میشه.

مخلص کلام تنها راه جلوگیری از برد NE توی این سرور حفظ فشار و تداوم پلن ها مثل 10 روز بعد از کتیبه ها بود که با توجه به شرایط و اشکالات زیرساختی سرور انجام هرگونه پلنی کاملا ریسک هستش و توالی این اتفاقات به نفع سیاست های NE جهت امتناع از درگیری و اندوختن دف و همرسازی هستش.

در هر صورت ما عادت نداریم پروژه ای رو نیمه کاره رها کنیم و تا آخر هستیم اما امیدوارم سرور به ثباتی برسه که حداقل بشه حرکتی زد.

• درود

وقتی هم عشقشو داری هم علمشو هم ..... کلا همه چیشو داری 😍😁😘

حیف دیر رسیدیم وگرنه چنتا لینک خفت دیواری خوشگل دیگه هم بود 😁

پ.ن:یه مقدار هیجان بدین به بازی با وجود این همه دف و همر و کلا هرچی که خودتون میدونید با وجود این همه پتانسیل هیجان و لذت بیشتری هم برای خودتون هم ما میشه به وجود اورد نظر شخصی هستااااا نه که بخوام تحریکتون کنم مثلا بزنید دیوار شید ولی انتظارات بیشتری از پلیر هایی میره که وجود دارن.

پ.ن:همه ی پلیر ها قابل احترام و نسبت به خودشون ستودنی هستن این پست هم فقط جهت عوض شدن فروم و حال هوا بود.

بسی واندر تک تک تون ۱۰۰ بشه

• فکر کنم دیگه یکی از ادمین ها باید بیاد پاسخ گو باشه

در حال جا به جایی ۶k دف سواره بودم

یک هو قیب شد

عجیب نیست :دی

به خدا قرار نبود بره جایی بره دف کردن و دیوار کردن

داشت میرفت پارکینک

اگه تا فردا ادمین جواب نده و این دف بر نگرده اکانت میزارم رو حذف

• سلام

دوستان هیچ مشکلی نیست ، گندم منفی نداریم ، ادامه ی آخرین آپدیت هست ، همش تقصر آمریکاست ، چشم نداره تراوین ما رو ببینه

تایم لند و تایم سرور ، این مشکل همچنان هست ولی چون تایمش کمتر شده دیگه کمتر توجه میشه بهش !!!

اکانت های رومن
    شما ام مثل من یه ساعاتی از روز ، آبخوریتون ، گندومخور کم نمیکنه ؟

قبلا ساعت 12 شب تا تا ظهر بود ، من فکر میکردم شبا آبخوری رو میبندن ظهر باز میکنن ، الان به خاطر کرونا ساعت کاریه آبخوری تغییر کرده گویا

یکم به این قضیه توجه کنین روی هر دهکدتون