نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• الان ۲ به یک ؟! یا ۳ به یک نشد رو شمال شرق!! یا شما با ما متا نکردی؟! بعد تو متات همر بلند کردی این ور! آرمانهات منو یاده آرمانهای کلاه بردارا میندازه!:دی بی خود نیست تو یه سایدین باهم!

خودت باشی با یکی متا کنی... بعد اون طرف بره با یکی دیگه نپ کتیبه ببنده بزنه زیرش چیکار میکنی؟ طبیعطا نزدیکترین فکر اینکه میگی وقتی زیر نپ اون کشیده زیر متای ما هم میکشه پس دست پیش رو میگیری بعدشم انقدر برای هم جا نماز آب نکشیم خودت میدونی شما تا جایی به ما نیاز داشتین که ما براتون خیر داشتیم آرمان های ان ای که چندسروره مشخص شده اما دیگه گذشت... الان می بینی ۳ به ۱ یا ۲ به ۱ چه حسی داره؟ ۴ سرور اینجوری بودیم البته برای سپهر اینا چیز تازه ای نیست چون اکثرا باهم بودیم

البته پلنی که ما زده بودیم لو رفت و با موارد دیگه فرق داشت!

پلن ما هم همون دوست عزیز که میدونی لو داد ولی چیزی نگفتیم :)

• رمورد همر 03 خودم جوابی میدم ممنون میشم پارسا جواب بده که 99درصد همیطور میتونه باشه

شناخت پارسا بعد 2سرور که یه ساید بازی کردیم میتونست باعث بشه ترجیح و عملکرد من روی اون پلن قابل پیش بینی باشه واسش ولی ولی ولی چون چشم بسته زده شد اگر فقط 300ک دف به اون تارگت میرسید به شدت نتیجه پلن زیر سوال میرفت

سلام پویا جان

والا معمولا برای پلن واندر زن زدن اسکاتی نمیکشن ما که اینجوری میزنیم بقیه چه جوری میزنن رو نمیدونم

شخصا خودم مختصات ها رو چک میکنم و ماکزیمم دفی که میشه برسه روی هر تارگت رو تقریبی حساب میکنم و میزنم. اینکه اگر ۳۰۰ کی بود دیوار می شد برمیگرده به تایم نزدیکی که اس ای به شما داشت (البته من بودم یه همر اضافه تر میزاشتم) ولی درکل از پلن امشب اس ای خبر نداشتم و فکر نمیکردم دوبارو شمارو بزنن

دلمون تنگید اینجا برات حاجی

• بهت فشار اومده که الان من اینجام

واقعا نمیدونم چی بهت بگم. برام سخته با کسایی که درک و فهم زیادی ندارن حرف بزنم. کجایی الان دقیقا؟ همر میکشی چیف بکنن؟ آفرین بهت.

سایز و بازدهی و پوینت همر هامون رو هم ته سرور میبینی. البته اگه بمونن همرات

و تو همون یاغی هستی که بودی؟

آره چون از چیزی که هستم راضیم. عقده همر ندارم. عقده گنده شدن ندارم. 90 درصد هدفم تو تیم اسپیک کنار بچه ها بودنه.

التماس میکردی پسورد یه اکانتی که بغلت افتاده بود رو میخواستی و میترسیدی که فلانی از همون فیدر پاپ 50 کاتات کنه

وقتی میبینم یکی دو نسته داره دروغ تایپ میکنه واقعا حالم ازش به هم میخوره. منظورت همون دهی بود که گفتم تا صب کاتا میشه؟

منظورت همون دهی هستش که سامان منو کشید کنار گفت بیا پسووردش رو بدیم بهت؟

منظورت همون دهکده س که الان دیگه وجود خارجی نداره؟ آره برو یه چک بکن :)

قسمت دوم پستم با کل بچه های سامان هستش:

شما به جز این سرور دو تا راند تو شمال شرق مهمون بودین. یکی در کنار ما یکی بدون ما

سروری که کنار ما بودین به لطف سیاست ها و پولتیک های تورج شمال شرق واندر رو 100 کرد.

راند بعد ما استراحت کردیم و سوپر پلیرمون هم به شما پیوست;( نتیجه چی بود؟ باختن واندر به شمال غربی که فقط آقا احسان تنها توش مونده بود علرغم اینکه طبق گفته خودتون لایق 100 کردن بودین.

پس حد و حدودتون رو بدونید. اگه بازیکن خوبی هستین بشینید همر و دف رو بکشید و تو کار بزرگتر ها دخالت نکنید. آفرین

پ.ن: به مختصات مثبت مثبت شمال شرق عادت کردین. کاری نکنین که مجبور باشین راند بعد با مختصات منفی سر و کله بزنین;)

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سرور قبل یادمون نرفته گل من , که زدی زیر نپ , کلا همینی

نه گلدونم یادم نرفته، اما آخر بازی واندرتونو ۱۰۰ کردم اینم که یادت نرفته؟

(حالا اینکه شما با شانیز دعواتون شد به من مربوط نمیشه من کاری که باید میکردم رو کردم)

بزار واست یه مرور کوتاه کنم , نپ بودیم کتیبه رو زدین گفتیم پس بدین گفتی YO YO حرف منو گوش نمیکنه ..

اصلا علیرضا زمان کتیبه ها نبود... گفتم الان یونیک هست بره بچها نا امید میشن بازی نمیکنن که طبیعی بود.

دلیل شکستن نپ هم که مشخص بود از همه ور همر خورده بود به درودیوار به جز ساید شما طبیعی بود مظنون اول شما باشین و بعدش که ثابت شد کار شما نبود گفتم وایسین براتون جبران میکنم، رفتین ولی من با اینکه سوپر همرامون مونده بود پسورد واندر ان دبل هم سه روز بود داشتم میومدم گندم میدادم واندرتون ۱۰۰ شه.

وگرنه همون موقع که ان ای واندر ان دبل رو ۰ کرد و معماری رو هم زد کار ان دبل تموم بود. معماری دادم، دف دادم، گندمشم دادم.

• با کسی که به همر واندرکوبش میگم دمپایی بحثی ندارم^^

• نه گلدونم یادم نرفته، اما آخر بازی واندرتونو ۱۰۰ کردم اینم که یادت نرفته؟

(حالا اینکه شما با شانیز دعواتون شد به من مربوط نمیشه من کاری که باید میکردم رو کردم)

اصلا علیرضا زمان کتیبه ها نبود... گفتم الان یونیک هست بره بچها نا امید میشن بازی نمیکنن که طبیعی بود.

دلیل شکستن نپ هم که مشخص بود از همه ور همر خورده بود به درودیوار به جز ساید شما طبیعی بود مظنون اول شما باشین و بعدش که ثابت شد کار شما نبود گفتم وایسین براتون جبران میکنم، رفتین ولی من با اینکه سوپر همرامون مونده بود پسورد واندر ان دبل هم سه روز بود داشتم میومدم گندم میدادم واندرتون ۱۰۰ شه.

وگرنه همون موقع که ان ای واندر ان دبل رو ۰ کرد و معماری رو هم زد کار ان دبل تموم بود. معماری دادم، دف دادم، گندمشم دادم.

سلام پارسا جان من چون از اتفاقات سرور قبل خبر دارم برام جالب شد این موضوع

ببین شما توی زمان نپ کتیبه NW رو زدین درسته ؟ بعد بهشون پس ندادین ولی گفتین جبران میکنم که الوعده وفا اخرش هم جبران کردین.

حالا ما اینجا به گفته ی دوستان با ساید SE نپ بستیم و یه سری حرکت زیر پوستی دیدیم و دیدیم طرفمون داره میزنه زیر نپ پس ما چرا پایبند باشیم بهش؟؟

اما شما این قضیه و بولد کردی و ازش استفاده کردی ، شما فقط یعنی تنها دلیلت این بوده ؟؟؟ در صورتی که حداقل از تیمی که NE هستیم اینجور که من میدوم 7-8 نفر جزو رفیقات هستن و میتونستی حداقل روی حرف اونا حساب کنی.

پس به نظرم دقیقا این حرکت یه فرار رو به جلو بوده و شما عملا خودتون رو کنار کشیدین که 2 تا ساید 2به1 شروع کنن به زدن ما و این وسط شما فقط ابزارش رو در اختیار اونها قرار دادین

حالا جسته و گریخته یه حرکتی هم زدین، و از اونجایی که سایدتون ثابت کرده توی هر سرور دف خوبی روی واندرش جمع میکنه خودتون رو کنار کشیدین تا همرای 3تا ساید دیگه خرج همدیگه بشه و همر ها و دف شما دست نخورده باقی بمونه .

پ.ن: از بچه های SE آمار گرفتم اونا خودشون هم این طرف که تو سرور بازی نمیکنه رو گردن نمیگیرن :D

**البته این نظر کاملا شخصی من هستش و هیچ ربطی به سیاست های ساید نداره**

• ممنون از برو بچ شمال غرب و جنوب شرق که همر های خوشکلشون روح تازه ای بر ما شمال شرقیا دمید

شیرینیه این دفاع میتونه برای شمال شرق برکات زیادی داشته باشه

اس 400 و پاتریوت باید جلو دف کورد ش ش لونگ بندازه

زمین شمال شرق رو بکنی به خون میرسی 8o8)

از خون همر های شما اینجا لاله دمیده:*

• باز شیطون شدی آب گل آلود شد هوس ماهی گیری کردی تفرقه بنداز از زیر فشار خارج شو با توجه به صحبت های رد و بدل شده پارسا متعهد به حرفی که میزنه هست ولی در مورد شما این قضیه صدق نمی کنه برادر اینجا جای خوبی واسه ماهیگیری نداره یک بار میبینی جای ماهی ایندفعه بجای 3به1 نصف سایدتونم اضافه میشن میشه 3تا و نصفی

این، شده پیام بازرگانی شبکه 4

حاجی عادت داره وقتی هوا پس میره جنگل های آمازون مثل سردم دارن این مرزو بوم وقتی هم هوا خوب اینجا مانور تبلیغاتی میده مثل صدا وسیما

• سلام و خسته نباشید به دلاور مردان اسپید ترا:P

اول از همه جا داره واقعا تشکر کنم از بچه های اکانت EffecT بابت همر زیباشون

سپس جا داره تشکر کنم از تیم دفکوردی ش ش

و جا داره تشکر ویژه رو از آنالیزور محترم بکنم که معرفی نشده

ش غ هم دستی در پلن داشته که قابل ستایش هست

در کل سرور داره زیبا میشه و ما هم از گوشه لذت میبریم

به امید سروری پاک

باز هم جا داره تشکر کنم از مدیریت سایت که همچین فضای فانی رو در دوران کرونا فراهم کرده که آقایون ایکس و ایگرگ که تا بحال پلن موفقه تو زندگیشون به تعداده انگشتانه یه دستشون هم نرسیده زبون باز کردن

جا داره یادی کنیم از پلیر خوبه سایده ش ش که در آخرین سرور آی آر هر وقت پلنی رو اجرا کرده ما ازش اسکات کشیدیم و همرشو دیدیم که تو بیس هست

^^:saint:(نه ممنون):saint:^^

:thumbup: نه ممنون هم میتونید انگلیش ترنسلیت کنید : دی

مرسی که به حرفای نه چندان زیبای من گوش کردید

زنده باد خاکه .......

حالا بعدا بهتون میگم;)

• traider.jpg

اینم نتیجه ی راه دادن یه مشت اوباش تو ساید که کاتا رو هم سایدی بلند میکنن ته هنرت یاغی جان اینه که یه دیفالت تو سه خونه ایتو بزنی؟اکانتو گذاشته بودم رو حذف بعد به هم ریختن ساید اما نظرم عوض شد از حذف برداشتم با این حرکتت یا خودت بذار رو حذف یا فقط یه ده با پاپ صفر برات میمونه که بتونی نتیجه بازی رو ببینی

لازمه یه هشدار بدم به تمام کسایی که بخوان به اکانت یاغی کمک کنن هر اکانتی که از داخل ساید به این کتیبه فروش خیانت کار کمک کنه به عاقبت اکانت یاغی دچار میشه

پ ن:آرمین جان خاطرت خیلی عزیزه ولی این یه فقره رو کوتاه نمیام لیدری که به این بچه اجازه داده همچین غلطی بکنه هم صفر میکنم اگه بخواد پشت این یاغی لجام گسیختشون در بیاد

• اینم نتیجه ی راه دادن یه مشت اوباش تو ساید که کاتا رو هم سایدی بلند میکنن

اون از اول سرور که تو فروم هرکی میدید یاغی جان فحش و میکشید به سر تا پاش

این از الان که کاتا رو هم ساید بلند کردن دوست عزیزمون

برادر یه تجدید نظر رو بازی که انجام میدی بکن اینجا تراوین هست یه بازی استراتژیک که نیاز به هوش و درایت داره بکش بکش کال اف دیوتیه

امیدوارم فشار 3 به 1 با اضافه شدن جنگ داخلی بیشتر نشه که سروری ساکن و در ادامه میبینم

• یا خودت بذار رو حذف یا فقط یه ده با پاپ صفر برات میمونه که بتونی نتیجه بازی رو ببینی

به عمل کار برآید به سخندانی نیست.

شما راست میگی ، شما بزنی. بزن کسی جلوتو نگرفته. بخاطر بچه هایی که اصرار کردن جوابی ندم سکوت میکنم و خیلی چیزارو نمیگم

اکانت یاغی یه اکانت مولتی دفسازه. ببینم میتونی از پسش بربیای؟

پ.ن:

پرتو نیکان نگیرد هر که بنیادش بد است

تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است

نسل فساد اینان منقطع کردن اولی تر است

و اخگر گذاشتن و افعی کشتن و بچه نگه داشتن کار خردمندان نیست.

اون از اول سرور که تو فروم هرکی میدید یاغی جان فحش و میکشید به سر تا پاش

چرا دهنمون بدون اینکه ذهنمون کار کنه باز میشه؟ چرا یه انسان میتونه انقدر دون و فرومایه باشه؟

برادر شما دو تا از اون نفرات رو بیار که من فحش دادم. تو انسانی؟ تو شعور داری؟ کاش فحش میدادم که تهمت زدن قطعا بدتر از فحش دادنه.

برات فهم و شعور آرزو میکنم. موفق باشی

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• یک پست تحلیلی

اتفاق اخیری که در سایت شمال شرق افتاده :

اول رسم شکل:

شمال شرق متشکل شده از سه تیم که در بالا می بینید این شرایطی بود که همه چی آروم بود شمال شرق چقدر خوشحال بود ....

حالا اتفاقات اخیر

ابتدا سامان به دو تیم دیگر تیکه میندازه که ساید صاحاب داره شما ها صاحابش نیستید

بعد تیم لیدو به سامان میگه جرات داری بیا منو بزن حرف نزن ، و بلعکس و......

بعد ییهو تیم سامان و تیم ل.م.گ به تورج حمله می کن که تو پلن رو لو دادی

ولی اکنون به دو اتحاد یعنی دو دسته تورج-لیدو و سامان - مرسی تقسیم شدن

این وسط مورد جالب اینه که تیم سپهر گرینمن که خودش متشکل از دو اکانت مشخص هست ، یکی در اتحاد سامان و دیگری در اتحاد تورج قرار گرفته

و سکوت سپهر تو این دعوا زرگری جای تفکر داره

مورد جالب توجه دوم رفاقت بین تیم لیدو و تیم نومرسیه که دقیقا مثل تیم سپهر به دو اتحاد مختلف رفتن

دعوا زرگری ؟

کوفه ؟

بلاخره تو ne باید یه واندری بیاد بالا ، کدوم تیم واندر ne رو بالا میاره ؟؟؟

• بلاخره تو ne باید یه واندری بیاد بالا ، کدوم تیم واندر ne رو بالا میاره ؟؟؟

فرقی نداره که !! هر تیمی بیاره بالا انگار جفتشون اوردن!!!یجور از این جیب تو اون جیب گذاشتنه!! البته واسه باتلاقی که خودشون درست کردن چاره ای جز شامورتی بازی و دعوای زرگری ندارن. نهایتش

روز اخر واندر همه میریزن تو یه اتحاد اخرشم این دوست قاصم جبارمون میاد میگه فتح الفتوحی دیگر از ان ای صورت گرفته:| اون یکیشون میاد میگه دیدید 3 به 1 زدیمتوووون! اون یکیم میگه گفتم این

جنگو شما شروع میکنید ولی ما تمومش میکنیم!!:|:|:|

مث این میمونه se دو تا اتحاد بشه یه اتحادش واندر بیاره بالا!!

• خودت باشی با یکی متا کنی... بعد اون طرف بره با یکی دیگه نپ کتیبه ببنده بزنه زیرش چیکار میکنی؟ طبیعطا نزدیکترین فکر اینکه میگی وقتی زیر نپ اون کشیده زیر متای ما هم میکشه پس دست پیش رو میگیری بعدشم انقدر برای هم جا نماز آب نکشیم خودت میدونی شما تا جایی به ما نیاز داشتین که ما براتون خیر داشتیم آرمان های ان ای که چندسروره مشخص شده اما دیگه گذشت... الان می بینی ۳ به ۱ یا ۲ به ۱ چه حسی داره؟ ۴ سرور اینجوری بودیم البته برای سپهر اینا چیز تازه ای نیست چون اکثرا باهم بودیم

پلن ما هم همون دوست عزیز که میدونی لو داد ولی چیزی نگفتیم :)

سلام پارسا

یادته 1 شب قبل کتیبه ها اومدی تیم اسپیک ما و من و سپهر و سامان و تورج باهات صحبت کردیم؟

یادته چیا بینمون رد و بدل شد؟ اگه یادت نیست من بنویسم که به یاد بیاری...

در مورد اینکه میگی ما نپ با اس ای شکوندیم که خودت بیشتر از همه خبر داشتی این حرکت واسه چی اتفاق افتاد...

دلایلش رو خودت میدونی ولی من یه بار دیگه میگم :

1. قبل کتیبه ها قرار بود من و آرمین یه پلن بزنیم رو NW لانچ پلن از ساعت 11 شروع می‌شد که آرمین ساعت 9 بهم گفت کنسل کنیم پلن رو و اون شب هیچ پلنی زده نشد...

30 دقیقه بعد من داشتم تلفنی با امید X3X صحبت می کردم و چون پلن کنسل شده بود فقط محض اینکه طرف مقابل خودم رو بشناسم گفتم 3 ساعت دیگه ما میریم رو نان کپ اکانت Maradona و یه تارگت دیگه رو هم میزنیم...

از این داستان 2 ساعت نگذشته بود که بچه های اس ای خودشون واسه شرین کاری اومدن گفتن دف اس ای رفته رو نان کپ اکانت Maradona رو این تارگت نرید دیوار میشید :|

تموم حرفایی که میزنم خودت اون شب مدارکش رو هم دیدی و حتی خودت هم تاکید کردی که اس ای یه تارگت رو دف داده بود و اس دبل هم یه تارگت رو پر کرده...

در نهایت با تو صحبت کردیم و متا رو بستیم

( با توجه به متای انجام شده بر خلاف اینکه 2 تا از کتیبه های استراتژیک سایدتون زیر 20 خونه با اکانت های خود من فاصله داشت تصمیم گرفتیم کتیبه از اس دبل بلند نکنیم و اکانت ها رو حذف کنیم و حتی واتس آپ بهم پیام بدی عکس خزانه اکانتی که حذف شد رو برات میفرستم که 25 خونه ای جنگ کوچیک سایدتون بوده)

ما همون طور که به تو قول دادیم و ازت کتیبه نزدیم به اس ای هم قول دادیم ولی خودشون باعث شدن که کتیبه هاشونو بلند کنیم (حالا برو فک کن که چقدر برات ارزش قائل شدیم و فرق گذاشتیم بین تو و بقیه)

انبار بزرگ و جنگ کوچیک اس ای به این دلیل بلند شد که یاد بگیرن زیر و رو نکشن ( یا حداقل هماهنگ باشن لیدراش، یکیشون دف نده، یکیشون پیام بده دف فلان جاس نزنید :دی)

من 2 تا سروره که میبینم زیر حرفتون زدین با تموم احترامی که بیرون بازی براتون قائلم ولی دیگه داخل بازی رو حرف شما 1% حساب نمی کنیم

موفق باشید

• اصلا نیاز به صحبت نیست به نظرم!!!! موندم چرا بچه های ne حالا یاد متاها و نپاشون افتادن!!! تا دیروز که 4 به 1 هم میزدن!!! عوامل سه یه یک رو هم میزدن!!! پایان دهنده هر جنگی بودن!! حالا ولی به دنبال حلقه گمشده بازیشون هستند!!

بهتره جای توضیح به پارسا که چرا فلان کارو کردید یا نکردید دنبال یکپارچگی ساید خودتون باشین! بلاشک سودش برای ne بیشتره!

البته من نمیدونم شما برای سود ساید بازی میکنید یا سود تیمتون!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• اصلا نیاز به صحبت نیست به نظرم!!!! موندم چرا بچه های ne حالا یاد متاها و نپاشون افتادن!!! تا دیروز که 4 به 1 هم میزدن!!! عوامل سه یه یک رو هم میزدن!!! پایان دهنده هر جنگی بودن!! حالا ولی به دنبال حلقه گمشده بازیشون هستند!!

بهتره جای توضیح به پارسا که چرا فلان کارو کردید یا نکردید دنبال یکپارچگی ساید خودتون باشین! بلاشک سودش برای ne بیشتره!

البته من نمیدونم شما برای سود ساید بازی میکنید یا سود تیمتون!!

فک کنم هیچ کدوم از این صحبتا رو با شما انجام ندادن ; پس حرف نزنی تا خود پارسا جواب بده بهتره چون اصلا به شما ربطی هم نداره ...

چند نفر دیگه باهم صحبت کردن شما چی کاره ای که میای نظر میدی ؟؟؟؟

پارسا خودش زبون داره میاد توضیح میده

مشکلات NE دیر یا زود حل میشه که اونم باز به شما ربطی نداره

همین الانم 3 به 1 بازم نمی تونید بزنید

کسی نمی خواد رو دیوار ما یادگاری بنویسه ؟؟؟

• درد و سوزش در این پس شما کاملا واضحه!!! به زور بات و مولتی پلیر شدی اینو همه میدونن ولی رزومه تیم و شخص بنده واضحه. ریپلایت نمیکنم چون بزرگ میشی!! بچه 10 سالم با این تعداد مولتی شما خدارو بنده نیست!!

سه یه یک میزنیم داریم حالشم میبریم!! رو دیوار که هیچی تو نان کپاتم اخرش یادگاری مینویسیم! متاسفم واسه سایدی که تو رفتی واسه مذاکرش اگرم نرفتی که به قول خودت ربطی بهت نداره که نظر میدی!!! در کل شاید زورکی با کلی هزینه ایی که کردی دو تا پلن زوری بری ولی کلا هیچی نیستی !!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• ( با توجه به متای انجام شده بر خلاف اینکه 2 تا از کتیبه های استراتژیک سایدتون زیر 20 خونه با اکانت های خود من فاصله داشت تصمیم گرفتیم کتیبه از اس دبل بلند نکنیم و اکانت ها رو حذف کنیم و حتی واتس آپ بهم پیام بدی عکس خزانه اکانتی که حذف شد رو برات میفرستم که 25 خونه ای جنگ کوچیک سایدتون بوده)

سلام

امین جان بیایم خودمون رو گول نزنیم و پشت واژها قایم نشیم خودت میدونی منم میدونم هرکسی صلاح ساید خودش رو میخواد دیر یا زود این اتفاق می افتاد شما که عاشق چشم و ابروی من نبودید متا کنید حتما در اون زمان صلاح سایدتون این بود و بلعکس

اما یه سری موضوع ها پیش اومد از جمله شکستن نپ شما با اس ای و آشکار شدن همکاری شما با اون ۵ تا اکانت از نویسنده های فرومی اون گروه گرفته که الان از طرف ان ای پست میزارن تا بازی کردن پلیر هاشون توی ساید شما و حرف خودتون (ما اکانت نداریم هرچی بود زدین) خب اگر نداشتین چطور میتونستین کتیبه بزنین و نزدین؟ قسم خوردین که ندارین، البته پای کتیبه ها وایسادین ما هم وایسادیم.

شخصا از شناختی که از بچهای ان ای داشتم (به جز یه تیم خاص) میدونستم که تهش یه جوری میکشین زیرش که آب از آب تکون نخوره

ان ای از قدیم ملوک الطوایفی بوده یعنی همیشه چند تیم ادعای لیدری داشتن و شورا تشکیل میدادن توی مواردی که براشون سود داشت با هم بودن و توی مواردی که به ضررشون بود دو دسته می شدن می زدن زیر همه چی نمونش هم از دیروز دیدیم حالا حساب کن اگر متای ما پا برجا بود چه اتفاق هایی می افتاد....

من شخصا از کاری که کردم راضی هستم و صرفا چون دست پیش رو گرفتم از این حرکت ناراضی هستین و میگین زیر حرفت زدی

ان ای کی پای حرفش با اس دبل موند؟ سه سرور گذشت و آدم باید از گذشته درس بگیره

این سرور کتیبه ای زده نشد و متقابل بود و در ادامه سرور هم همچنین هرکس صلاح ساید خودش رو خواهد دید.

پ ن: بیشتر از این گفتن صلاح نیست.

پ ن: حرف از دیوار شد یاد پتروس فداکار افتادم انگشتشو کرد توی دیوار :D