نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• همانا نوب ها رستگار نمیشوند

جمعی از بچه های تیم زئوس کبیر حضور خودشان را اعلام میکنند

پ ن : جنگ آموز منحصر ارث پدری ماست! باشد که رستگار شوید

من با حرفایی که زدی کاری ندارم به اینکه کی این حرفارو زدییم کاری ندارم ولی با اریک کانتونا خصومت داریم ما لیورپولی ها!

پ.ن:متا تو بستی دنبال ارث بابات میگردی؟🥱

• اول اخبار اقتصادی:

- طبق آخرین گزارشات قیمت چادر گل‌گلی در بازار ۱۵۰ درصد افزایش قیمت داشت. کارشناسان دلیل این اتفاق را صادرات بی‌رویه چادر به شمالغرب اعلام کردند

سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید.

بیاین تا جایی که میتونیم از توجه به موضوعات فرعی و پیش پا افتاده دوری کنیم و تو 48 ساعت مونده به ریلیز کتیبه ها یه نقد و ارزیابی راجب ارتباط سایدها یا وضعیت توان سایدها تو جمع آوری کتیبه ها انجام بدیم.

پ.ن: دکتر برا درمان سندروم رعد بی قرار سراغ ندارین؟

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام و عرض ادب دوستان

به عکس پیوست با دقت نگاه کنید هیچ ثبت نام جدیدی تو سرور نیست

نشون میده دوستان زئوسی ما ترس و دلهره ای داشتن برای اعلام حضور که طبیعی هم هست (متای قبل سروری نتونستن ببندن )

الانم که پست اعلام حضور گذاشتن متا و کارای متارو کردن

راجع به اعلام حضورشون هم ، قول کتیبه جنگ یونیک رو گرفتن و بعد اعلام حضور کردن

خودتون اینارو بچنین کنار هم تا به جواب برسین

دوستان زئوسی فقط اسم اکانتاتون رو هم اعلام کنید حتما با ذکر بازیکن

با تشکر از تمام فروم خوانان عزیز

• همانا نوب ها رستگار نمیشوند

جمعی از بچه های تیم زئوس کبیر حضور خودشان را اعلام میکنند

پ ن : جنگ آموز منحصر ارث پدری ماست! باشد که رستگار شوید

اینکه تیم زئوس این سرور واقعا حضور داره یا نه رو شخصا نمیدونم.

اما میدونم شما وقتی تو یه سرور هستی یا قصد اعلام حضور داری یا نداری، اگه این تیم قصد اعلام حضور داشت مدت ها پیش از طریق لیدرهاش اعلام حضور میکرد نه توی روز 48 سرور و از طریق یه اکانت فرومی مجهول و احتمالا فیک که همین دیروز ساخته شده و با پستی که بیشتر میخوره توسط دشمنان این تیم نوشته شده تا اعضای این تیم.

قضیه جالب شد...

• با سلام خدمت دوستان

بالاخره به هر طریقی رسیدیم به کتیبه ها . امیدوارم که ادمین های بازی کتیبه ها رو مثه سرور پیش پخش نکنن سایدی که جنگ یونیک رو میگیره دوتا جنگ کوچیکم بگیره با یدونه بزرگ و به ساید روبروش چشمان یونیک و دوتا چشمان کوچیک و دو تا چشمان بزرگ بدن .

خلاصه ما هر دفعه از رندوم پخش کردن کتیبه ها خیری ندیدیم خواهشا این دفعه بدون طرفداری کتیبه ها رو خودتون دستی پخش کنید . فک کنم بهتر باشه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• این دفعه بدون طرفداری کتیبه ها رو خودتون دستی پخش کنید . فک کنم بهتر باشه

سید جان احتمالا من دارم اشتباه میخونم. خودتون دستی پخش کنید؟ بدون طرفداری؟ چطوری یعنی؟

بگن فلان ساید همر بیشتری داره پس جنگ آموز بیشتری بهش بدن؟ خب خود این که میشه طرفداری از ساید قوی تر

بگن این ساید همر بیشتری داره پس برای بالانس شدن سرور جنگ آموز بیشتری به سایدهای رقیب بدیم؟ خب خود این که میشه طرفداری از ساید ضعیف تر

اصلا درک نکردم این حرفت رو. تنها راهی که بشه بدون طرفداری پخش کرد به صورت چشم بسته هستش که اونم با حالت رندومی که خود سیستم پخش میکنه فرقی نداره.

نکته بعدی اینکه قرار نیست سایدی که از لحاظ کتیبه شانس نیاورد بشینه ماتم بگیره. میتونه تلاش کنه و از سایدهای دیگه در طول بازی کتیبه برداره.

و برعکسش هم صادقه. سایدی که از لحاظ کتیبه شانس بهتری آورد قرار نیست تا ته سرور همشونو نگه داره. میتونه از دست بده.

امیدوارم حالت رندوم رضایت همه رو جلب کنه و سرور بدون جر زنی رو شاهد باشیم.

موفق باشید.

• نه داداش منظورمو بد برداشت کردی سرور پیش هر ۴ ساید ناراضی بودن . منظورم اینه که به یه ساید یه جنگ اموز ندن به یه سا ید دیگه ۳ تا .

سرور پیش se یه جنگ کوچیک و یه بزرگ داشت یکی از ساید ها دو تا کوچیک یه یونیک ویه بزرگ داشت

فقط میگم عادلانه باشه همین

فک کنم هر یونیک تو هر سایدی بیفته دوتا کوچیکشم تو همون ساید میافته البته اگر اشتباه نکرده باشم یعنی سایدی که جنگ یونیک رو داره دو تا کوچیکم میافته تو سایدش یدونه بزرگ هم بیفته میشه ۴ تا

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• ببین صادق جان به نظرم اینجا تیم زئوس از سیاست چرچیل و غضنفری ترکیبی استفاده میکنه ^^

تا روز ۴۸ هیچ اعلام حضوری نمیکنن در صورتی که ردپای اکانت‌هاشون توی سرور کاملا مشاهده میشه

حالا یکی اومده به یه حالت فیک اعلام حضور کرده از اونور یه اکانت فیک تر اومده تکذیب کرده

به نظرم این که زئوس تیم کاملش نیومده باشه میتونه درست باشه و سیاستی که در پیش گرفتن به نظرم سیاست غضنفری هستش که اگه اخر سرور وینر بودیم که خب میایم کری هم میخونیم و میگیم ما که گفتیم هستیم

اگر هم برنده نباشن یکی میاد یه پست میزاره میگه ما که از اول اعلام کردیم داخل این سرور قصد بازی نداریم

شک نکن از این ۲ حالت خارج نیست

#تو کجا بودی ؟! ;)

• سلام و خسته نباشید خدمت هر چهار ساید عزیز

یکی بیاد یک تحلیلی از میزان نیروهای موجود در کتیبه ها حدودا اگر دار بذاره و یک تحلیل کوچک هم بذار میدونم الان دست همه بند هست اما واسه ما که نیستیم بذارید

• با سلام

در باب تحلیل سرور همینو عرض کنم که آزاد سازی کتیبه ها 1 ساعت به تاخیر افتاد. منتهی اطلاعی رسانی رو 15 دقیق قبل از زمان آزاد سازی کتیبه ها کردن.

این یعنی همرای سنگینی تو بیس برای زدن یونیک آماده هستن باید یک ساعت بیشتر بهشون بی خود و بی جهت گندم داده بشه

نمیشد یکم زودتر اطلاع رسانی کنید لااقل ما 1 ساعت دیرتر رید رو استاپ کنیم؟

• 16 روز پیش ساعت کشور عقب جلو شده شما الان یه ربع قبل آزادسازی یادتون افتاده؟

آخه برادران من چرا گند میزنید به پلن همه؟

من و ناصر 48 ساعت اخیر خواب به چشمامون نیومده داشتیم برنامه کتیبه میچیدیم شما با همین یک ساعت تاخیر دارید همه زحمتا رو به باد میدید خب...

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان

خب کتیبه ها هم آزاد شد و مسلما در حال حاضر تیم لیدری هر ساید مشغول جمع آموری کتیبه های سایدشون هستن

به شخصه برداشته شدن اولین کتیبه سرور رو به اکانت Bridge تبریک میگم

تا ببینیم باقی کتیبه ها به چه نحوی برداشته خواهند شد.

سعی میکنم اگر فرصت کردم تحلیلی از نحوه پخش شدن کتیبه ها و برداشته شدنشون توسط ساید ها بذارم.

حسین MaYa

تصاویر

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

• سلام

انالیز و مختصات های کتیبه های کوچیک انبار ،جنگ اموز ،چشمان ،مرتاض ،احمق ،چکمه

مورد جالبی که توجههات رو به خودش جلب میکنه مختصاتی های قرینه ی هم توی سایداس

و این شائبه رو به وجود میاره که اون یه ساعت ادمین داشته کتیبه هارو دستی میچیده

زئوس این سری کتیبه های اند گیمی رو پشت پرده بست ؟

مرتاض و راز یونیک یه ساید ؟

پشمای تمام تراوین بازا از این چینش ریخته

• جنگ کوچیک

شمال شرق 2 - شمال غرب 3 - جنوب غرب 1 - جنوب شرق 0 !

برادر فکر کنم شما هم مثل 99 درصد جامعه ایران هنوز روی ایکس و ایگرگ تسلط کافی ندارین

ساید جنوب شرق 2 تا جنگ آموز کوچیک داره

بقیه آمارتون رو هم ارزیابی نکردم اما با این آمار جنگ کوچیک اون آمار ها هم معلوم الحال هستن. کاش بشینیم کارمون رو بکنیم قبل اینکه جوگیرانه و بدون دقت دنبال هوچی گری باشیم.

پ.ن: گوشه ای از حضور پر شور غیور مردان شمال شرق حین عملیات کتیبه تایم :

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().

• بسم الله القاصم الجبارین

طی یک پلن بسیار دقیق و با برنامه ریزی موفق

یک جنگ آموز کوچک

هدیه ی اینجانب از ساید بزرگ، فتنه گر و موزیه جنوب شرق به ساید پر ستاره و سربلند شمال شرق

این تنها پاسخی کوچک به فتنه گری های این دوستان بود

فدائیان شمال شرق اجازه نخواهند داد عده ای عرصه رو بر روی این ساید تنگ کنند...

و مکرو مکر الله و الله خیر الماکرین

حالا میتونید باز برید دف هاتون رو بریزید تو فارم های ساید ما و دنبال 3 به 1 علیه ما باشید...

تکرار میکنم این تنها بخشی از توانایی تیم ماست

در صورت لزوم دیگر توانایی هامون رو هم در اختیار تیم لیدری شمال شرق قرار میدم

ضربات بعدیه ما میتونه ویرانگر و تمام کننده باشه

پس قبل از هر حرکت ابتدا خوب محاسبه کنید...

پ. ن: صادق پارتیزان عزیز برات سوژه آماده کردم کیف کنی ^^8);)

پ. ن: بازی رو براتون جذاب کردم، بسم الله