نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• با عرض سلام و خسته نباشید
    ناصر جان مثل اینکه سطح تحلیلتون از یه موضوع خیلی پایینه و هر مطلبی که بیان بشه تحلیل محسوب میشه
    بنده چند سوال از شما و تیمتون کردم که سید جواب دادن و منطقی هم بود دیگه دلیل این همه فرافکنی چیه؟
    من میتونستم یه اکانت مجزا بزنم و پست هامو تو قالب اون قایم کنم ولی همچین اخلاقی ندارم
    بنده از مولتی بازی دوستان اطلاعی ندارم و نمیدونم ایا سر میزنن یا نه فقط سوال بود و مثل اینکه تمام تیم های SW به من حمله ور شدن و خیلی چیز عجیبی هست براشون که ادمین پست هم میزاره (عجب)
    بنده هر پستی از نظرم درست و جذاب باشه لایک میکنم همونطور که بار های بار پست های تیم شمارو لایک کردم و پستی هم به نظرم اشتباه و غلط باشه دیسلایک ، اینکه من پست آموزش مولتی بازی تو فروم یا فحاشی هارو دیسلایک میکنم دلیل بر پایه مال کردن چیزی نباشه فکر کنم
    ممنون میشم واقعا ربط این دو موضوع رو بهم در شخصی بگید ، همونطور که در پست بالا قرار دادم

بنده همین الان صحبت میکنم میگم که اون بخش ادمین رو بردارن و کاربر عادی جایگزین بشه ، بلکن یه مقدار راحت تر حرف بزنیم

پ.ن : در مورد مطالبی که گفتید قضاوتی نمیکنم صرفا سوال بود و جواب دادید ، خیلی ممنون
    پ.ن : بنده در هیچ کجا و هیچ وقتی نه مولتی بازی کردم و نه میکنم ، هیچ وقت هم نگفتم میتونم و میکنم ، بنده عرض کردم دوستان مولتی باز همچین حرفی میزنن که خودتون هم تایید کردید
    ممنون میشم حرف دهن بنده نزارید ، این عملا از صد تا توهین بدتره که حرفی که در دو پست بالاتر زدم و با صدتا تحریف و اضافه کردن متن اینجا میگید ، در ضمن بنده با حرف مجید موافقم و هیچ موقع هم نگفتم زدن فارم مفت بری هست ، به قول یکی از دوستام گفت آماده باش پست های تخریبی پشت سر هم ردیف بشن برات ، واقعا انتظار همچین حجم تخریب رو نداشتم ، دوست عزیزمون خودش تحلیل کرد خودش برید و دوخت چارتا حرف انداخت دهن ما ، پس ما لیاقتی هم نداریم
    موفق باشید

• فارم چیست
    فارم اصولاً به دهکده ای گفته می شه که شما دائم از منابعش غارت می کنین. فارم می تونه بازیکنی باشه که اصلاً آنلاین نمی شه یا بازیکنی که کم آنلاین می شه.
    فارم کردن به کشتن نیروها (و احیاناً تخریب ساختمون های لازم) یک بازیکن/دهکده گفته می شه که بعد از این قضیه، دیگه اون دهکده/بازیکن بشه فارم شما و بتونین مدام ازش غارت کنین.

حالا دیگه شما مولتی رو جزء فارم حساب نمیکنین و میگین زدن مولتی مفت بری هست قضاوتش با دوستان
    و در مورد اینکه چرا تیم های جنوب غرب در جواب پستت پست گذاشتن چون شما اومدی در مورد جنوب غرب پست میذاری پس نباید کسی انتظار داشته باشه که طرف از شمال غرب بیاد جواب بده که چرا اسم تیم کلاهبرداران رو آوردی

پ . ن : نمیزارین راحت یه گوشه بشینیم و بازمون رو بکنیم
    پ.ن : ما از قبل از سرور اعلام کردیم که داریم میایم فقط برای زدن مولتی ها نمیدونم الان که شروع کردیم به زدن همه میگن نزنین خوب نیست .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin ().

• سلام دوستان
    عصرتون بخیر

حالا که آقای ناجی بحث مولتی رو دوباره پیش کشید یه صحبتی میخواستم در این مورد بکنم.
    اما از این صحبتم خواهشا برداشت سایدی یا شخصی نکنید چون توی این قضیه هممون توی یک سنگریم.

یه سری دوستان براشون سوال بود که این صادق اصلا از زیر کدوم بوته ای پیداش شده اومده هارت و پورت کنه؟
    یه سریا هم میگن مخالفت ما با مولتی بازی حربه ماست برای بردن فلان ساید و بهمان ساید

اولا بنده یه رزومه کوتاه از خودم بدم.
    بنده نسبت به بسیاری از پیشکسوتانی که اینجا هستن تقریبا میتونم بگم هیچ رزومه خاصی ندارم و کلا شاید رو هم رفته 2 سال و فقط 4 سرور دات کام بازی کرده باشم و هرگز تجربه ام برابری نمیکنه با دوستانی که یه عمر توی این بازی سرد و گرم چشیدن، حالا چه از خودیا چه از غیر خودیا.

اما تقریبا میتونم بگم از روز اولی که شروع به بازی کردم هم بازیکن برجسته ای واسه تیمم بودم و خیلی زود وارد تیمای لیدری شدم و توی سرور ماقبل آخر لیدر بچه های ایران بودم و سرور آخرمم هم توتال لیدر ساید بودم که مخصوصا سرور آخر خیلی تجربه موفقی بود تا اونجایی که خودم حضور داشتم.
    فکرم نکنید ساید در به داغون بودیم، آدم قحطی بود اونجا که من رفتم توتال شدم، اونایی اون سرور بودن و هستن میدونن ساید شمال شرق ساید All star بود و هست.
    - توی اون ساید پلیر بود به نام Rough که رکورد همر توتن دات کام رو در اختیار داشت(عکسشو زیر میزارم)
    - توی اون ساید پلیر بود به نام PrincePhilip که رنک یک پاپ همون سرور و هولدر تیم برنده سه سرور اخیر هنگ کنگ بود.
    - توی همون ساید پلیر بود به نام Bushido که والیبالیست تیم ملی بلژیک و باشگاه آمیان فرانسه بود و یه بازیکن شناخته شده توی کشورش بود.
    - توی همون ساید پلیر بود به نام Doctor که لیدر تیم جمهوری چک توی تورنومنت 2014 و 2015 بود.
    - توی همون ساید تیم چینی بودن که تا همین امروز تیمی هجومی روی دستشون ندیدم و توی همون ساید تیم روسی بود که به گفته ادمین سرور رکورد غارت میدگیم که دست تیم معروف GoW بود رو شکستن.

اما چرا ما دات کامو ول کردیم اومدیم اینجا؟

ببخشید این حرفو میزنم، دوستان خودتون باید از نزدیک بیاید ببینید که ما ایرانی ها رو به چشم یک مشت لجن متقلب نگاه میکنن تا واقعا از این سبک بازی منزجر بشید.

دلیل اینکه اینجا انقدر انتقاد میکنیم اینه که این سبک بازی که مد شده تو ایران آبروی تراوین ایرانو در سطح بین المللی برده.

من نمیگم بازی کردن توی دات کام افتخاره، اما بیاید بازی کنید با چهارتا پلیر از اونور دنیا صحبت کنید تا حقایق براتون روشن بشه.
    حالا شما میگید براتون حرف من مهم نیست اما اینکه کل دنیا راجع به ما اینجوری فکر میکنن هم واقعا اهمیتی نداره؟

توی همین سرور 6 دات کام یه تیم معروف و زبده چینی بودن که ما باهاشون متحد شدیم.
    یه روز متوجه شدن یکی از بچه های ما چندتا مولتی داره.
    لیدرشون اومد با من صحبت کرد و گفت اگه اینو از اتحاد اخراج نکنید ما متحدیمون رو به هم میزنیم.
    من بهش گفتم این اکانتا به پیروزی ما خیلی کمک میکنه اما اون در جوابم دوتا جمله گفت که هیچ وقت فراموش نمیکنم.
    اول گفت: ((من پیروزی که بر پایه تقلب بدست بیاد رو ارزشی براش قائل نیستم))
    بعدش گفت:((بچه های ما گفته بودن که ایرانی ها متقلب هستن اما من به حرفشون گوش ندادم))

شما این حرفا رو میشنیدین از بود و نبود خودتون شرمنده نمیشدین؟

بنده فکر میکنم پلیرای ایران نسبت به متوسط جهان خیلی بالاترن ولی همیشه تمرکزشون روی میانبر زدن و دور زدن قوانین بوده تا یاد گرفتن بازی اصولی و برای همین وضع به اینجا کشیده.

من نمیگم خودم اصولی بازی میکنم ولی فرق بین بازی اصولی و غیراصولی رو میفهمم.

اما مقصر این موضوع کیه رفقا؟
    من خودم خیلی فکر کردم که منشا این اتفاق از کجاس و دقیقا فهميدم این فرهنگ از همین سرورای داخلی ما استارت خورده.
    برای همین اومدم اینجا و پی همه چیز رو به تنم مالیدم حالا چه حرفایی که در موردمون بزنن چه کارایی که علیهمون بکنن.
    حالا یکی یه روز میگه اگه ناراحتی بزار رو حذف، یکی میگه اینا همش دغل بازیه که اصلا برام مهم نیست.
    و اگه فقط یه روز بتونیم اینو جا بندازیم که آقا این کارو هیچکس هنر نمیدونه در حد خودمون کارمونو انجام دادیم.

همونطور که از روز اول گفتن ما لیاقتمون بیشتر از ایناس ولی خودمون نمیخوایم ازین بالاتر باشیم.

• دوستان کی از ین اقا خواسته که رزومه بده یا کی هستش /؟؟
    دوست عزیز اینجا کسی براش مهم نیست تو کی هستی یا از زیر کدوم بوته عمل امدی (خودت گفتی ها )

توبا این کارها میخوای بگی منم هستم و میخوای خودی نشون بدی راهش بلد نیستی

توی همون دات کامش هم مولتی هست توی سرور های فینال دات کام که کوپن ورود میدن هم باز مولتی هستش
    این که اگر بازی بلدی انقدر لب دهن نباش توی بازی خودت نشون بده

توی بازی 2تا ده داری جمع پاپ اکانتت به 1000نمیرسه مولتی ها پاپشون از تو بیشتره حتی ارزش زدن هم نداری چون برای زدن ادم یه اکانت خوب انتخاب میکنه که ارزش داشته باشه در عوض خیلی حرف میزنی که تا الان 99درصدش دروغ گنده گویی از این جور چیزا بوده

درمورد برداشت خارجی ها که فرمودین بازم اصلامهم نیستش چون حرف زیاد میزنن (مثل خودتون )
    واین که ما نمیخوایم به راه راست هدایت بشیم اگر میتونی راه راست به سمت ما کج کن

ودر اخر اینکه شما معنی دیسلایک متوجه نمیشید ایا ؟؟؟
    ریپلای نکردم شاخ نشی فردا بری جای دیگه بگی پست های من همش توی اسپید ترا ریپلای میکردن

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• ادمین جان اجازه هست یه پست جدید با موضوع نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 | ایجاد کنیم؟ من واقعا دیگه حالم بد میشه وقتی میام تو فروم،هی میبینم پست جدید ارسال شده فکر میکنم این بار دیگه یکی یه پست خوب برای ما تازه کارها گذاشته چند تا مطلب جدید میخونم و چارتا چیز یاد میگیرم،ولی باز میام میبینم همون ادامه بحث های قبلی،دوستان هم هیچکدوم کوتاه نمیان،همه هم باید حتما نظر بدن
    عزیزانی که تو کل صفحات این تاپیک پست گذاشتن و ادعای حرفه ای بودن و پلیر تاپ بودن دارن لطفا این بحث رو ادامه ندن و بجاش چند تا مطلب مفید بذارن که بدرد همه بخوره
    با تشکر

• سلام

آقای ادمین

اینجا چت روم نیست یسریا از کرده و نکرده هاشون بگن ، ما بشینیم بخونیم ،خواهشا پست های نا مربوط و گنده گویی رو حذف کنین که طرف خجالت بکشه نیاد مغز یه ملتو کار بگیره !

حرفی هست داخل بازی بزنین ، لینکاش با هم صحبت میکنن

یه گروه بزنین توی مجازی ، اسمشو بذارین بهترینای تراوین ایران ( کی به کیه ) :)))))

• درود و خسته نباشید خدمت بزرگان وورلد کلاس دنیای تراوین که تو این ۳۴ صفحه ۳۴۰۰تا غلط املایی هم داشتن :دی خواستم تصدیق کنم صحبت دوست عزیز 200t که فکر کنم اسم کوچیکشون هم نوید باشه و ازدوستان افشین باید باشن و البته چندخطی هم صحبت کنم این اولین سرور (و اخرین) بود که من به این سایت اومدم ، همینجوری تفننی هم اومدم سر و گوشی اب بدم اگر خوبه دوستان هم بگم بیان از سروربعد تیم باشیم (در این حد تفننی که جنوب شرق ریجستر کردم الانم رو حذفه اکانت یا شایدم حذف شده با نیک نیم momo) در موردفروم که واقعا سطح فروم این سایت فاجعه هست و بنظرم اون بالا بنویسن مهد کودک گلها خیلی بیشتر به این پستها میاد تا نقد و بررسی :دی بجز ابتذالی که توی فروم دیدیم نکته جالبش این بود که پستهای اموزشی هم برای استفاده بهینه از اسکریپت، بات و vps هم دیدیم که چطور تا بیست یا نمیدونم چهل اکانت رو با خیال اسوده تنظیم کنید قطعا با این وضعیت هر پلیری که استفاده کنه حداقل پنج اکانت برای رید داره و‌پنج اکانت هم میتونه واسه دفسازی بزنه و بطور قطع نتیجه همچین سروری هم در پایان مشخصه، پلنها زوری میشه احتیاج به فکر نداره نبوغ هم نمیخواد چون هر اکانت هجومی حداقل پنج تا کپ مولتی واسه رید داره و تولید هم دو برابره پس خیلی راحت سه الی چهار همر داره که سه تا جنگی باید باشه یحتمل ، پس پلن میشه ۸ تا همر میزنیم به طرف تا چاه نفت در بیاد با اسکریپت هم لانچ میکنیم بره :دی معمولا هم توی همچین سرورایی تا یکیو بزنن هم اون که همرش دیوار شده هم اون که دستروی شده میذاره میره و اند گیم کلا ده نفر میمونن که دویست تا اکانتشون رو وی پی اسه دور هم ۱۰۰ میکنن سخن اخر : سعی کنیم به دوستان زیادی که اینجا هستن و قطعا خیلیاشون تو این سه چهار سال با این بازی اشنا شدن روش درست بازی رو یاد بدیم توی فروم هم احترام به بزرگتر، نوع نگارش، استفاده از کلمات مناسب, بدون غلط های متعدد املایی ، بدون صحبتهای بیهوده، بدون کوبیدن دیگران رو یادشون بدیم پ ن: رجوع شود به امضا

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 2pac ().

• سلام و خسته نباشید خدمت بازیکنان و فروم نویسان و دنبال کنندگان عزیز فروم

بنا به درخواست مکرر اعضای فروم پیرو پاکسازی پست های نامرتبط و ارتقای سطح کیفی فروم از این تاریخ به بعد هرگونه پست نامربوط با سرور از جمله:

- بحث و گفت و گو در مورد سرورهای گذشته

- تحلیل اکانت های مولتی

- استفاده از کنایات غیر عرف و توهین آمیز حتی به صورت غیر مستقیم

- سلام و احوال پرسی

و هر پستی خارج از چارچوب قوانین فروم حذف و فرد خاطی حداقل سه روز و در صورت نیاز به صورت دائمی مسدود خواهد شد.

لطفا از ارسال هرگونه پست یک سطری ، اسپم ، بدون محتوا خودداری کنید. در صورت نیاز به توضیح بیشتری راجب پستی میتوانید در قسمت دیوار شخص مورد نظر به صورت خصوصی توضیح بخواهید.

تیم مدیریت فروم اسپیدترا

• سلام مجدد خدمت همگی
    دو تا اسکرین یکی از دوستان فرستاد گفتم با شما هم به اشتراک بزارم
    این هم اشاره کنم ازین عکس ها زیاد هست و این دو به عنوان نمونه گذاشته شده ، نه صرفا از اس دبل بلکه از همه ساید ها از این قبیل اسکرین ها موجوده.

تعداد لاست این ۲ اتک ۱۱۲۰ تا شوالیه توتن هست ، منابع مورد نیاز برای هر شوالیه توتن هم ۱۵۲۵ هست که میشه ۱۷۰۸۰۰۰ منبع ، که ایشون موفق شده مجموعا طی این دو اتک ۲۷۴۷۸ منبع غارت کنه ! همچنین از لحاظ زمانی هم با توجه به کپ بودن دهکده مهاجم حدود ۲/۵ روز برای ریکاوری زمان نیاز داره.
    حالا سوالی که پیش میاد اینه ، چرا اتحاد کلاهبرداران با فاصله ۱۰۰ خونه ایی اومده این اکانت رو رید بزنه ، که مثلا به ساید ما ضربه بزنه
    ؟ یا خودش سود کنه ؟
    به نظر من اهداف این اتحاد اشتباه بنا شده ، بیشتر دنبال خرابکاری هستن تا چیز دیگه.
    ما ترجیح میدیم
    اگه قراره چیزی دف کنیم تو زد و خورد واقعی بین اکانت ها باشه نه به این صورت.

پ.ن: سید جان من میگم مولتی کشیدن بده ، نظر شما چیه ؟ بیا ۱۰ صفحه دیگه اسپم کنیم .

• پ.ن: مولتی عالیه دکتر جان . من خودم تو تیم شما هستم
    پ .ن : اقا من حرفی نزدم که خودتون زدید دیوار شدید :D چرا ناراحت میشی دیسلایک میکنی یه جوری بزن که رد شی بیای لایک کنی . من معذرت میخوام ازت اگر دف کردن . بچه ها دف نکنید دیگه نورالله خان ناراحت شدن اه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• خووووب حالا که فروم از حالت قبلش وعده داده شده که درمیاد بریم داشته باشیم به نکاتی که به چشمم خورد و دلم شکست!! حقیقاتا چندتا اکانت خفن تاپ و داشتم نگاه میکردم و به چند تا نکته برخورد کردم اولیش گرفتن واحه بود!! خوب خیلی ها دوست دارن برای تولیدات بیشتر واحه میگیرند اما چرا برای دهکده همر!! این مدلی خیلی راحت تر آماره گندم خور اکانتتون بدست میاد :دی چه بسا یه سریا هم خودم سوسکی در اوردم تا الان و نفهمیدین!:دی البته به شوخی!

خلاصه که برای دهکده همرتون واحه نگیرین!سودش از ضررش برای افراد سود جویی مثل من بیشتره!:دی
    بریم چند نمونه از این اکانت ها داشته باشیم...
    بازیکن اول اکانت EffecT این اکانت تقریبا از ابتدای سرور بیشترین ورودی منابع رو به خودش دیده و با توجه به تفاوت جمعیت دهکده هاشون حدس بنده ۳-۴ همر رو دارا هستن و خوب دیفالت و یکی از این دهکده های ۱۰۰۰ جمعیتی بالا واحه دارند که می تونه یه عامل خوب برای آمار گیری میزان همر این بازیکن باشه حالا دیفالتو باز میگیم شاید بزنه بره و جنگی شه اما اون همر بالاییه یه جورایی فول و گل به خودیه!

البته یه نکته تو عکس هیروشون دیدم که خیلی خوشم امد امیدوارم اونچیزی که حدس زده باشم؛ باشه اون هم استفاده از پرچم سه گوش جهت حرکت لشکریان بین دهکده های خودی و این طور به نظر میرسه که دیفالت این بازیکن هم با کلاه خود داره شارژ میشه احتمالا و دیفالت غولی خواهد داشت..

بازیکن دوم که باز به چشمم اومد و یه لول بدتر از اکانت بالا بود تو این مورد اکانت Spartacus بود این اکانت با توجه به وضعیتشون فکر میکنم ۳ تا همر ران کرده برای دیفالت و یکی از همرهای بالاشم تا تونسته آبادی گرفته انقدر منابعش زیاد بوده که عمارت هم ۲۰ شده حتی به هر حال به جز دهکده اصلیشون باید ۳ تا از واحه هاشم اسکات سنگین بریزن تا گندم خور ازش در نیاد که یه جورایی فوله و ۱۰۰ درصد آماره همرش همیشه دسته این و اون هست!

--------------------
    بازیکن سوم که دیگه نابودم کرد!! اکانت RagnarG این بازیکن از ابتدای سرور خیلی خوب عمل کرده و بعد از اکانت EffecT , TRaDeR-NaTaR بیشترین ورودیه منابع رو داشته ایشون هم احتمالا با توجه به جمعیت ۴ همر رو داشته باشن اما تا تونسته برا همشون واحه گرفته :دی یه ۲ تا هم برا من بگیرن که عالی ترم میشه:دی برای دهکده استاد ۱۲ ات هنوز واحه نگرفتی دلم شیکست اصا! خلاصه که استاد!! به حرف استادت گوش کن:دی

خوب اما از اینا که بگذریم بازیکن بعدی که خیلی برام جالب بود اکانت PashmaK بود این اکانت گول هستش و مختصاتایه عجیب غریبی هم گرفته از شمال شرق تا جنوب شرق :دی و نکته ای که درش هست امتیاز مهاجمینش هست معلوم نیست داره چیکار میکنه!:دی خودم به شخصه خیلی مایلم ببینم چی میکشه! اما چیزی که به راحتی میشه فهمید بالا نبودن تجربه قهرمان هست این یعنی تو این همه کشت و کشتار قهرمان یه گوشه نشسته داره هوا می خوره! و احتمالا کلی رعد و شمشیر زن میسازه میکوبه به ابادیای مختصاتای مختلفش! البته واقعا نمیشه حدس زد شایدم کسی رو خفتی چیزی کرده ما خبر نداریم ولی به هر حال فکنم این ملی داره بازی میکنه :)) نکته جالبیه این اکانت اینه تا دهکده رو می زنه یه واحه هم پشت بندش میگیره :دی تو هر جمعیت و لول منابعی که خودش جالبه!

این دوستان به جز مورد آخر اکانت های خوبی بودن که مثال زدم و ایراد کارشون رو گرفتم امیدوارم از دستم دلخور نشده باشن !!

اما بریم یه ریزه کاری تو اتحاد ها ببینیم چه خبره اول از همه کلی تغیرات تو اتحاد های جنوب غرب و همچنین بازیکنای مدافع سرور و مهاجم هست لطفا اگه کسی اتکی چیزی میده یه ۴ تا لینک و عکس بزاره این جا ملت حوصلشون سر نره اسپم بزارن!

با توجه به امتیاز دفی که اتحاد Elisfino گرفته احتمالا کلی همر و همرکشی اون جا اتفاق افتاده و با توجه به جمعیتشون هم فکر میکنم تا حدودی جنوب غرب موفق تر بوده اما نمیدونم چیشد که جنوب غرب به این نتیجه رسید چون آخرین پستی که دیدم از پارسا مبنی بر معذرت خواهی بود و یه جور میشد پیشبینی کرد که این اتحاد هم به جنوب غرب ملحق بشه اما چرا این اتفاق نیوفتاد و این اکانت ها دوباره زده شد باز برای من سواله به هر حال که به نظرم جنوب غرب در مورد این دوستان اشتباه فکر کرد و با توجه به سوابقشون بهتر بود ازشون استفاده شه تا کلی تلفات نیرویی داشته باشند .. به هر حال با این که سارنگ از من خوشش نمیاد :دی اگه مایل بودن این ۵ تا اکانت رو حذف کنن و ۵ تا اکانت تو شمال شرق براتون کنار گذاشتم دوست داشتید هماهنگ کنید خوش حال میشیم از بازیکنای خوبی مثه شما استفاده کنیم ..

اما نکته دوم راجبه این اکانت ها به نظرم اگه می خواستن خیلی با جنوب غرب درگیر باشن نباید دهکده دوم و سوم خودشون رو تخریب میکردن با این کار تعداد دهکده های بیشتری داشتن و میشد به هر حال از دف هر کدوم از ده ها استفاده کرد همچنین تعداد بیشتر دهکده از جانب این اکانت ها باعث میشد تعداد دهکده بیشتری داشته باشند و این وسط جنوب غرب بیشتر به زحمت میافتاد به هر حال هر همر بلند کردن کلی از بازی ادم رو عقب میاندازه (تلفات احتمالی - اینسرت تو هر اتک - گندم دادن همر طی رفت و برگشت و خاموش شدن همرشون طی رفت و برگشت همر ) یه جورایی کلی به ضرر جنوب غرب تموم میشد البته فکنم با شناختی که از این دوستان دارم احتمالا نمی خواستن لینک تخریب شدنی از دهکدشون دست کسی از جنوب غرب باشه یا با اون لینک جایی پز داده بشه به هر حال اگه من بودم اثر هنریم میزدم دهامو بیشتر می کردم :دی حتی میشد ده هارو تو مختصاتای مختلف هم زد که قشنگ رو مخ حریف باشه! به هر حال من این مواردو الان گفتم یه وقت سو برداشت نشه مبنی بر این که با جنوب غرب مشکل دارم صرفا ایرادات کارشون رو گفتم به هر حال امیدوارم موضوشون حل شه و جنوب غرب بازی کنن یا اگه حلم نشد حداقل تو سرور حضور داشته باشند و به جمع ما تو شمال شرق

بپیوندن.

• موضوع بعدی که مایل هستید در فروم بحث بشه؟ 0

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    با توجه به اینکه همه مشتاق تغییر وضعیت و مباحث فروم شدند من تصمیم گرفتم به بررسی منطقه خاکستری سرور بپردازم. بلکه کمکی هر چند ناچیز در این امر کرده باشم.

نکته ای که خیلی تو ذوق میزنه عدم استقبال دوستان به مناطق خاکستری نسبت به قبل فیلترینگ هست به خصوص نیمه شمالی که اصلا میلی نشون ندادن به غیر از یک مورد که خدمتتون عرض خواهم کرد اما در نیمه جنوبی یکم شلوغ تر هست. البته نا گفته نماند که یکی از دلایل عدم استقبال تغییری هست که اخیرا رخ داده و هر ربع یک شگفتی در مختصات 100/100 دارد و این مورد باعث شده پراکندگی بیشتر به اون سمت بره تا مرکز نقشه اما به هر حال این ارزشی از منطقه خاکستری که دسترسی شمارو به 4 ربع بهتر میکنه کم نمیکنه.

خب یکی یکی بریم سراغ دوستانی که این مناطق رو بعنوان کپ خود برگزیدند

اولین اکانت برحسب پاپ کپ:
    اکانت kolahbardar از اتحاد کلاه برداران در مختصات 18-/6-هست.

پاپ کپ: 810
    رنک اکانت:414 تعداد دهکده:3 نژاد: گول
    با توجه به پاپ کپ پیش بینی میشه که به تولید خوب رسیده اما هنوز واحه سوم رو نگرفتن!!! با توجه به نژادشون میتونن خواب از رقیبان بگیرند و با کشیدن همر اسکات میتونن منطقه رو اسکن کنند.

خب کپ بعدی از اکانت D4ragon از مجموعه جنوب شرق در مختصات 15-/12 هست.
    پاپ کپ:781
    رنک اکانت: 108 تعداد دهکده: 5 نژاد: رومن
    نکته قابل توجه این اکانت امتیاز هجومی 0 و حضور اون در یک اتحاد 7 عضوی هست که با شواهد موجود بنظر اکانت فعالی نمیخوره باشه و بیشتر شبیه به مصرف شخصی اون کپ بنا شده

صاحب کپ بعدی از اکانت PARTIZAN از اتحاد کلاه برداران هست.
    پاپ کپ:781
    رنک اکانت: 800 تعداد دهکده:2 نژاد:توتن
    به گفته خودشون تمایلی به زدن دهکده ای دیگه ندارند و حضور فراوون مولتی ایشون رو از زدن فیدر بی نیاز کرده.
    کپ هنوز واحه سوم رو نگرفته و با توجه به تعداد کم دهکده هایی که دارند در کپ تروپ سازی میکنن و همینطور پاپ دیفالت ایشون تقریبا به مدت سه روز هست که تغییر نکرده و این نشون از تروپ سازی سفت و سخت ایشون تو دیفالت هست که البته بنظر نمیرسه زیر ساختش برای تروپ سازی اماده شده باشه با توجه به پاپ 433.

بریم سراغ کپ بعدی
    از اکانت becks از مجموعه شمال شرق در مختصات 1/18 هست.
    پاپ کپ:615
    رنک اکانت:476 تعداد دهکده:3 نژاد:رومن

تنها یک واحه گرفته شده
    طبق گفته خود بازیکن مدتی بازی رو رها کردن اما بعدا پشیمون شدند و برگشتن
    با توجه به رنک دفاعی ایشون(52) پیش بینی میشه که ایشون دف سازی میکنند و در کنارش شوالیه برای خفت کردن میکشن.
    ایشون تنها نماینده شمال شرق در منطقه خاکستری هست و انتظار میره مجموعه شمال شرق از این نماینده حمایت کنه.

کپ بعدی در اختیار اکانت Grace از مجموعه جنوب شرق در مختصات 21/-7 هست.
    پاپ کپ:552
    رنک اکانت:214 تعداد دهکده:4 نژاد: توتن
    با اینکه سه واحه گرفته شده اما با توجه به پاپ کپ نشون میده که هنوز کار داره برای بهتر شدن.
    این اکانت عضوی از اتحادهای اصلی جنوب شرق هست و میشه ازشون به عنوان اکانتی تقریبا فعال یاد کرد.
    پاپ دیفالتشون که نزدیک کپ هست 725 هست که پیش بینی میشه بعنوان نان کپ هم ازش استفاده شه.

صاحب کپ بعدی اکانت 33yed از اتحاد کلاه برداران در مختصات-4/-11 هستند.
    پاپ کپ:528
    رنک اکانت:572 تعداد دهکده:4 نژاد: توتن
    هنوز واحه سوم گرفته نشده و نکته قابل توجه مختصات های پراکنده دهکده های این اکانت هست که دهکده سوم به نام گشت مرزی در مختصات 0/62 هست و مختصات دیفالت در 21-/55- هست و دهکده چهارم که تازه بنا شده رو در مختصات 5-/24- هست.
    پیش بینی میشه که علت پراکندگی اون تمایل به داشتن دسترسی بهتر به مولتی های شمال هست و با توجه به گفته خودشون قصدشون سخت تر کردن مولتی بازی در این سرور هست.
    دهکده سوم در اون مختصات میتونه تهدیدی برای انبارای مولتی ها باشه و یا حتی با ارسال دف به مولتی ها کار رقبا رو سخت تر کنه.

البته میتونه دهکده ی خوبی هم برای چیف برای همسایگانش باشه که باید دید کدوم طرف استفاده بهتری رو میبره.

کپ بعدی در اختیار اکانت Conte از مجموعه جنوب شرق در مختصات 14/-12هست.

پاپ کپ:501
    رنک پاپ:380 تعداد دهکده:4 نژاد:گول
    واحه سوم هنوز گرفته نشده با توجه مختصات دیفالت یکم با تاخیر شروع به بازی کردند و هنوز زیر ساخت ها برای ساخت همر و یا دف سازی آماده نیستند.
    اما میتونند برای زمان کتیبه ها در شب ها برای رقبا دردسر ساز باشند.

اما کپ آخری که 9 گندمی هست نکات خیلی مختلفی نسبت به سایر کپ ها داره که ازتون دعوت به مطالعه اون میکنم.
    صاحب این کپ اکانت Hunter از اتحاد کلاه برداران هست که دیفالت ایشون در مختصات -78/-13 هست اما کپ ایشون در منطقه شمال شرق در مختصات 11/0 هست و باقی دهکده ها در منطقه شمال غرب بنا شده.
    پاپ کپ:507
    رنک اکانت:560 تعداد دهکده:4 نژاد: گول
    در آینده میتونه زنگ خطری باشه برای دوستان لب مرز نشین شمال شرق که همرهای دیفالتشون رو میتونن در فاصله زمانی کمتر از 1 ساعت در خطر ببینند.
    قطعا این اکانت باید با پشتیبانی هم اتحادی های خود اونجا مستقر شده باشه چرا که در مرکز توجه هستند.

15 کراپی های دیگری هم بودند که هنوز چنج کپ نکرده بودند و پاپشون زیر 300 بود و در حوصله مطلب نمیگنجید.

از اکانت های بزرگ و تاپ 50 موردی در منطقه خاکستری دیده نشده بود و همینطور بنظر میرسه که دوستان شمال غرب برنامه ای برای منطقه خاکستری ندارند چرا که حضوری در اونجا ندارند.

اکثر کپ ها هنوز به بهره برداری کامل نرسیده بودن و برای بهتر شدن هنوز جا دارند و از این مورد هم نمیتونیم بگذریم که روز 25 بازی هستیم و زمان برای بهتر شدن همچنان باقیست.

در این پست نهایت بی طرفی سعی شده حفظ بشه.
    امیدوارم از خوندن این پست لذت کافی رو برده باشید و بحث و جدل های قبلی رو از یاد برده باشیم.
    این آمار در روز 25 بازی ساعت 2 بامداد برداشته شده است.
    موضوع بعدی که مایل هستید در فروم بحث بشه رو انتخاب کنید تا بتونیم فرومی پویا تر داشته باشیم

مرسی

• اما نمیدونم چیشد که جنوب غرب به این نتیجه رسید چون آخرین پستی که دیدم از پارسا مبنی بر معذرت خواهی بود و یه جور میشد پیشبینی کرد که این اتحاد هم به جنوب غرب ملحق بشه اما چرا این اتفاق نیوفتاد و این اکانت ها دوباره زده شد باز برای من سواله

سلام آرمین جان
    ممنون از این پست تحلیلی زیبا
    والا عذرخواهی بنده صرفا جهت تهمت زدن به این دوستان بود ، اخلاق مهمترین چیز توی این بازی هست پس اگر به دوستی تهمتی وارد شد باید عذرخواهی کرد.
    اما درمورد اتک ها... باهم صحبت کردیم و به نتیجه ای نرسیدیم و خیلی دوستانه بازی رو برای همدیگه جذاب کردیم و امیدوارم سرور بعدی پرقدرت درکنار هم و باهم باشیم.

با احترام

• اما نکته دوم راجبه این اکانت ها به نظرم اگه می خواستن خیلی با جنوب غرب درگیر باشن نباید دهکده دوم و سوم خودشون رو تخریب میکردن با این کار تعداد دهکده های بیشتری داشتن و میشد به هر حال از دف هر کدوم از ده ها استفاده کرد همچنین تعداد بیشتر دهکده از جانب این اکانت ها باعث میشد تعداد دهکده بیشتری داشته باشند و این وسط جنوب غرب بیشتر به زحمت میافتاد

آرمین جان ممنون از پست خوبت

اما بابت این نکته ای که گقتی من اتفاقا مخالفم بنظرم بهترین کار ممکن رو کردن. درسته که کپ 0 میشه ولی نابود نمیشه اما نباید از این نکته هم بگذریم که اگر بیش از یک دهکده داشته باشیم و کپ ما 0 شه دهکده نابود خواهد شد و کپ بعدی بصورت خودکار یک ده دیگه انتخاب میشه.
    کپ در صورتی نابود نمیشه که تک دهکده ای باشیم(تا اونجا که یادمه)
    با توجه که اکثر این 15 کراپی ها 150 هستن و در مختصات های مهمی هستند خواستند شاید تا آخر سرور حفظشون کنند و نگذارند مورد استفاده قرار بگیره.
    در حال حاظر تنها با حذف اکانت میتونن از اون 15 کراپی ها استفاده مجدد کنند.

لازم به ذکر هست که دهکده زدن تو این شرایط از یه طرف معایب داره و از یه طرف محاسن.
    دهکده دوم و سوم کار رو برای حفظ کردنشون سخت تر هم میکنه و با توجه به اینکه در وضعیت من تک و شما همه قرار گرفتند :D دهکده های دیگه میتونه دردسر ساز باشه

• با سلام خدمت هم اسم عزیزم( سجاد ها هم خوبن بجز من )

ده دیفالت رو که مولتی هانتر بهم داد :) کپ رو هم ناصر گفت بزن تو خاکستری تا ببینیم چی میشه :)

دهه سوم رو هم از سر کنجکاوی زدیم رو خط صفر که جزو ساید se , ne نباشه بی هدف داریم میدیم بالا . دهه 4 رو هم رو هوا لانچ کردم فقط بین کپ و دیفالت باشه :)

منو تحلیل نکن من خودمم نمیدونم دارم چه میکنم من فقط در تراوین یه اصول دارم اونم اینه که سرباز خونه خاموش نشه الباقیش واسم مهم نیست:)

پ.ن : خیالت راحت شد گشت مرزی منو تارگت کردی:)
    پ.ن : من فقط به دعوت ناصر اومدم تو اتحاد کلاهبرداران و هدفم با ناصر یکی هست وگرنه شخصا نیومدم تا روند بازی رو عوض کنم فردا ناصر بگه بشیم دف ساز sw میشم الان میگه ضد مولتی منم ضد مولتی میشم سرور پیش 30 تایی داشتم خیلی خوب بود:)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• با سلام

آرمین جان چندروز پیش گفتم اگه اکانت دارین توی اس دبل بیاین تحویل بدین گفتی نداریم...

تحویل بگیر

اکانت Tahchin از ان ای یک کی جاسوس داره اونجا با یه محاسبه کریلوید ساده متوجه میشین چی به چیه اول سرور هم چندین بار پیام داد که بیاد توی اتحاد که ما کلا عضو خارجی نمیگیریم چندتا اکانت دیگه هم هست که مدرکش آماده شد خدمتون ارائه میدم.

اما واقعا این همه پلیر دارین شما اینکارا چیه دیگه؟ زشت نیست؟ پاک بازی کنید تروخدا تا حالا از اس دبل هیچ جایی هیچ اکانتی زده نشده ۴ سرور گذشت نشناختین مارو؟ حداقل برای ما که سابقمون پاکه از این کارا نکنید.

سرور قبلی یه اکانت با سه تا همر بالای ۱۰۰ کی تبرزن وسط ساید ان ای خواست به من بفروشه به یه طرفندی اکانتو ازش گرفتم که هنوز هم بنده خدا از من عقده کرده و کلی فحش بار من کرد و با اینکه با هم توی جنگ بودیم اکانت رو بدون هیچ منتی تحویلتون دادم چون از اینجور کثیف بازیا خوشم نمیاد و دوست ندارم کسی توی ساید من اینکارو انجام بده پس برای شما هم نخواستم این اتفاق بیفته با اونکار خواستم بازی جوانمردانه رو یادتون بدم اما همون همرا لانچ شد روی همر خودم... به هرکیم گفتیم گفت من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود کلا همیشه داستان همینه توی ان ای... حیف که یه سری دوستان قدیمی اونجا هستن....

اما نکنید.. درست بازی کنید خواهشا

با احترام

پ ن: نقل قول از علیرضا یو یو:
    اکانت های ان ای که توی اس ای رو شد توی اس دبل هم رو شد فکر کن توی ان دبل چه خبره..

• خوببب پیرو پست و نظر سنجی که تو پست های قبل دیدم مجاب شدم یکم راجبه سایدها بنویسم شاید برای به سریا جالب باشه ...

اول از همه شروع کنم از ساید های غرب نشین در ابتدا ساید شمال غرب ... شمال غرب از ۳ اتحاد اصلی تشکیل شده که دون مایه ی شمال غرب رو تشکیل میده اتحاد های

اصلی شمال غرب شامل HOLY NW و N W و Nw Power تشکیل شده این ساید به نظرم خیلی خوب کار کرده هم از نظر بازیکن به نظر بسیار زیاد میاد حتی شاید بیشترین بازیکن رو تو سرور دارا باشن؛همچنین اگه دقت کرده باشین از یه جایی به بعد حواشیشون داخل فروم بسیار کم شد و و بیشتر بیننده و تماشای درگیری و کنتاکت بین شمال شرق و کلاه برداران بودن در صورتی که اول سرور با شمال شرق هم کنتاکت داشتن اما به هر حال سیاست رو حفظ کردن و سکوت رو پیشه کردند همچنین رشد شمال غرب به طرز عجیبی صعودی بوده به خصوص بعد از ظاهر شدن اکانت های اتحاد HOLY NW این اتحاد شامل ۴۸ عضو هست و اکانت های مولتی هم در این اتحاد به چشم می خوره که احتمالا برای پر کردن امتیاز ویژه اتحادشون هم هست

این اتحاد بیشتر تمرکزش رو مختصات ۱۵۰/۱۵۰ به بالا هست و اکانت های اصلی این اتحاد واندر زن هاشون هستن و یه جوراییه بار اصلی شمال غرب رو این اتحاد میچرخه همچنین عمده غارت شمال غرب رو این اتحاد میچرخه که از این اتحاد ۲ نماینده موجود هست داخل تاپ ۱۰ اکانت To-Kyo و MooNWalk حدود نصف غارت این اتحاد رو تشکیل دادن و یه جورایی از اکانت اصلی ها و مهم شمال غرب محسوب میشن

اتحاد N W بعد از اتحاد ذکر شده دومین اتحاد اصلی شمال غرب محسوب میشه این اتحاد اغلب پلیر هستن و مختصاتهای جنگی رو به خودشون اختصاص دادن که میشه شمال غرب رو به ۲ اتحاد واندر زنشون HOLY NW و اتحاد N W جنگی بازاشون اختصاص داد .. و همچنین اتحاد سوم هم به نظر میاد تحت عنوان یه تیم جمع شدن داخله یه اتحاد و نظر خاصی در موردشون ندارم و به جز چند اکانت اصلی بالا احتمالا بقیه دف ساز یا مولتی هستند...

در کل شمال غرب داری بازیکن زیاد؛ اکانت جنگی زیاد؛ پاپ مناسب و مولتیه مناسب و اکانت های واندر زن خوب رو داراست و یکی از پتانسیل های برد رو به راحتی دارن..

---------------------------

بریم سراغه جنوب غرب

از ۳ اتحاد اصلی و تیمی تشکیل شده که دیروز راجب یکیشون صحبت شد و لذا بیشتر تمرکز رو می زاریم برای ۲ اتحاد دیگشون ؛ اتحاد REBELS A و اتحاد Hustlers

اتحاد REBELS A با توجه به درگیریای اخیرش کمی از بازی عقب افتادن و حداقل این کاملا تو میزان رشد غارتشون نسب به هفته های اول به چشم میاد همچنین پلن این اتحاد اکثرا واندرزن هست و بالای مپ جنوب غرب رو تشکیل دادن نکته ای که داخل این اتحاد هست حسن اعتماد اعضا به یکدیگه هست که همگی یک جا جمع شدند که این می تونه تو سریع پر شدن امتیاز ویژه اتحادشون نسبت به سایر ساید ها بهتر عمل کنه همچنین با توجه به پلن های اخیر دستشون برای زدن نسبت به بقیه ساید ها گرم تر شده :دی و خوب این می تونه این اتحاد رو کمی ترسناک تر کنه..

اتحاد

Hustlers این اتحاد اغلب مناطق مرزی و خاکستری و پایین مپ جنوب غرب رو شامل میشن و یه جورای تحدید برای همه سایدها محسوب میشن به خصوص تایم کتیبه و اگه پلنشون زدن کتیبه باشه کار ساید های مرزیشون رو بسیار سخت میکنه همچنین شعار اول بازی و نه به مولتیشون یه جورایی بیشتر بحث های فروم رو داشته و بیشترین کنتاکت با شمال شرق هم از نظر زدن مولتیای شمال شرق هم از نظر فروم و پست رو داشتن اکثر این اتحاد کراپ مناسب و پاپ مناسبی نداره و یه جورایی نقطه ضعفشون محسوب میشه همچنین وجود ۲ اکانت توجهم رو بهش جلب کرد و اون هم اکانت WARGOD و IMMORTAL بود که بهترین اکانت های این اتحاد رو شامل میشن همچنین کراپ ۱۵۰ درصد که خوب اکثر این اتحاد کراپ ۱۵۰ درصد نداره و خودش یه جورایی نشون دهنده سطح این ۲ تا بازیکن هست همچنین اکانت WARGOD با توجه به پلن بازیه کلاه برداران که جنگی هست و اکثرا لبه مرز اما مختصاتش کاملا متفاوت هیت و با توجه به جمعیت دهکده هاش احتمالا دارای کپ خوب و در حال همر سازی از ۱۵ کراپ خودشون هست فکر نکنم سبکشون با بازیه کلاه بردارا یکی باشه و احتمال همرشون رو تو سایزای بزرگتر نسبت به بقیه اتحاد کلاه بردارا بلند کنن

همچنین اکانت IMMORTAL فکر میکنم در حال ساخت ۲ همر باشن که خوب به نوعی سطح بازیشون تا این جای کار نسبت به بقیه اتحاد به نظرم بیشتر بوده و احتمالا همر بیشتری هم نسبت به افراد دیگر اتحادشون دارا باشن...

به نظرم وضعیت جنوب غرب در صورت یکپارچه شدن می تونه خوب پیش بره اما احتمالا خواه نا خواه درگیری های به وجود امده از سمت تیم کلاه برداران روی سایدشون نیز تاثیر خواهد گذاشت باید دید چه میشه و این همه اکانت های مرزی به کجا ختم خواهد شد..

---------------------------

بریم سراغه جنوب شرق

از ۲ اتحاد اصلی تشکیل شده که شامل اتحاد های SE و ™SE هستند که بیشتر جنوب شرق رو اتحادSE میچرخه عمده غارت این اتحاد از اکانت های

EffecT و All EyeZ On Me و ANGRA MAINYU و Spartacus و Capitan SE و RezaAnzali زده شده و کلا یه جورایی از نظر همر سازی اتحاد جنوب شرق رو این بازیکنان مانور میده میزان غارت کاملا مناسب و همر سازی ۳-۴ تایی تو این اکانت ها به وضوح دیده میشه که می تونه نقطه قوت جنوب شرق محسوب شه ..همچنین اکثرا پلن واندر زنی هستند با توجه به شناخت و مختصات اکانت ها همچنین حس اعتماد و همدلی تو این اتحاد همانند اتحاد REBELS A داخل جنوب غرب به چشم می خوره که یه جورایی میشه جنوب شرق رو از این حیث واحد تر و یکپارچه تر دید ۲ نماینده داخل تاپ ۱۰ غارت دارند که البته چندتا هم زیر تاپ و نزدیک به تاپ هستند و وضعیت غارت و به و تعداد دهکده در این اتحاد یه جورایی نقطه قوتشون هست البته تعداد دهکده که صرفا یعنی منابع بیشتر و جمعیت اضافی خودش باعث مورال تحت تاثیر رو اتک هست ..

این اتحاد هم یکی از پتانسیل های برد هستند به خصوص اکانت های با کیفیت بالای مپش و واندر زناشون یه جورایی شانسشون رو بیشتر هم میکنه..

----------------------

و در آخر سایدی شمال شرق یه جورایی با توجه به مپ نمیشه دقیقا راجب جزیات شمال شرق صحبت کرد چون دقیقا مسله درون سایدی محسوب میشه و مثلا شما میبینی تو مختصات ۱۵۰-۱۵۰ ما نشستیم داریم جنگی میکشیم :دی اما خوب کاریش هم نمیشه کرد ۱۵ کراپ های تقسیم شده داخل شمال شرق و چینش مپ یه جورایی یار شمال شرق نبوده و هنوز هم نیست ..
    همچنین اکانت بیشتر که قبل تر هم؛ همه راجبه هش صحبت کردن یکی از نقطه قوتاش بود که جدیدا با توجه به اتک های اتحاد کلاه بردارا و با توجه به بن شدن یه سری اکانت کار رو برای شمال شرق بسیار سخت تر کرده امیدوارم همین طور که اکانت از شمال شرق بن میشه یه توازن و عدالتی نسبت به بقیه ساید ها هم اعمال شه با این که اکانت های شمال شرق اکثرا رو ایپی سخت هستند اما باز دیده شده کلی اکانت بن شده که جای نگرانی و ریزش پلیر رو برای شمال شرق به همراه داره...

شمال شرق از ۲ اتحاد اصلی در حال حاضر تشکیل شده Viking-X و Vikings. یه جورایی از نظر غارت نسبت به بقیه ساید ها بهتر عمل کرده ولی از نظر تعداد دهکده و پاپ تو اتحاد های اصلی نسبت به شمال غرب و جنوب شرق کمتر و نسبت به جنوب غرب دارای دهکده بیشتری هست در کل خیلی نمیشه مانور داد رو این ساید و همچنین پراکندگی اکانت ها معایب و خوبی های خاصش رو در این ساید به وجود آورده و مهم ترینش تو کتیبه ها هست که شمال شرق راحت تر نسبت به بقیه ساید ها میتونه کتیبه هاش رو جمع کنه ولی خوب همچنین از نظر ارسال دف یه مقدار کارش سخت تره! همچنین برای مهاجم هم یه جورایی مدت زمان رفت و برگشتی و ... کلی به ضررش خواهد بود ...

این ساید هم با توجه به غارتش میتونه یکی از پتانسیل های برد رو داشته باشه و باید ببینیم چی پیش خواهد اومد..

این یه تحلیل کلی از ۴ ساید بود امیدوارم که مورد توجهتون قرار بگیره ..

• درود و خسته نباشید

با توجه به حذف تمام پست های غیر مرتبط با سرور ,و همچنین بن شدن اکانت دو تن از دوستان گرامی + اکانت soul of god :دی از اکانت no mercy تقاضا داریم تشریف بیارن اون تحلیل های قویشونو در مورد سرور بذارن و مثلا کارکرد کتیبه هارو به ما اموزش بدن چون سرور اولمون در این سایت بوده یاد بگیریم پیلییز

پ ن: جناب breaking در یه سری موارد دارن اشتباه میگیرن , دقیقا بحث در مورد این سرور و اکانتای نفوذی بود که یه فلش بک هم شد به گذشته (کاملا بجا) ولی مثل اینکه یه نیرویی هست دوست داره اینجا نشون بده همه پاکبازن
    پ ن۲: خوشبختانه و شاید متاسفانه در هنگام حذف پیامها انلاین بودم و حتی در اون زمان داشتن با چرتکه انداختن برای سایت حذف میکردن یهو دیدن نمیشه کلشو ترکوندن

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• از اکانت no mercy تقاضا داریم تشریف بیارن اون تحلیل های قویشونو در مورد سرور بذارن

اتفاقا بنده هم شدیدا منتظرم که تحلیلشون رو درمورد اکانت های نفوذی شمال شرق در جنوب غرب رو بخونم :)

پ ن: جناب breaking در یه سری موارد دارن اشتباه میگیرن , دقیقا بحث در مورد این سرور و اکانتای نفوذی بود که یه فلش بک هم شد به گذشته (کاملا بجا) ولی مثل اینکه یه نیرویی هست دوست داره اینجا نشون بده همه پاکبازن

دقیقا!!!

• اتفاقا بنده هم شدیدا منتظرم که تحلیلشون رو درمورد اکانت های نفوذی شمال شرق در جنوب غرب رو بخونم :)

دقیقا!!!

سلام پارسا جان والا مثل این میمونه شما تو اقیانوس یه سطل اب ورداری بگی توش کوسه نیست قطعا نمیشه نتیجه گیری کرد! منظور اینکه شما یه اکانت پیدا میکنید بهتره اون اکانت رو به ما اطلاع بدید در وحله اول ما پیگیری داشته باشیم چرا که اصلا خودمون هم از حضور اون اکانت تو ساید شما خبر نداشته باشیم همچین اکانتی ساخته شده باشه توسط یکی از بچه ها ساخته؛ صرفا برا اینکه بگه اکانتی تو سایدی دارم حتی بدون هماهنگی ما ؛ همچنین این مسله خیلی طبیعیه و تو ساید شمال شرق هم کلی اکانت هست که صاحبانش معلوم نیست و خوب ما دست تهمت رو؛ رو سایدی بلند نمی کنیم اصلا شاید شما نساخته باشی اما مثلا تیم دوم یا سومی که تو جنوب غرب حضور داره اون اکانت رو ساخته باشه بنابراین نمیشه دست اتهام رو برای شما یا جنوب غرب زد و تنها کاری که ما پیشنهاد میکنیم زدن این دسته از اکانت ها هست که خود ما هم شروع کردیم به پاک سازی تو ساید خودمون به هر صورت امیدوارم متوجه منظور من باشی باز میشه تو خصوصی راجبه این اکانت ها بیشتر بحث کرد و به نتیجه رسید..
    دلیل جواب ندادن یه چیز سادست اصلا جاش این جا نی سر یه اکانت معمولی من بیام یه پست بزارم اون اکانت نهایت حرکتی که بتونه بزنه کاتا بکشه و یه همری و کتیبه بزنه که باز میشه قبل از کتیبه ها به یه جمع بندی و نپ رسید برای نزدن کتیبه از ساید مقابل که قطعا ما حرفی هم بزنیم رو حرفومون خواهیم ماند..
    بنابراین راه های منطقی تر و صحبت همیشه جواب داده. موفق باشی