نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام خدمت دوستان ماشالله فروم انقدر به بحث های بی مورد و حواشی پرداخته شده که اصلا رمقی برای تحلیل و پست نمی مونه حداقل برای بنده! و فقط چون این اکانت از قبل با امید بحثش شده بود لازم دونستم توضیحاتی رو خدمتشون عرض کنم تو صحبت اولیه بین من و امید این اکانت ذکر شده بود؛ البته خود امید هم مطمئن نبود دقیقا اکانت برای کی هست و طی قراری که گذاشته بودیم قرار بر این بود که بعد از اتکشون و مطمئن شدن از صاحب اکانت به بنده اطلاع بدن تو صرفا پیام خصوصی! نه فروم که این برای خوده بنده هم جالب بود چرا این جا اعلام شده جای اینکه به بنده اطلاع داده شه!!؟ و حتی من هم از این مسله آگاه بودم بنابراین اگر این اکانت برای تیم ما بود قطعا میشد دفاع رو بک داد و کلی حیون خالی کرد تو ده!!

و همچنین در پی این صحبت قرار بر این بود که اگر اکانت مذکور صاحبش از شمال شرق بود من با صاحبش حرف بزنم و اکانت رو به نحوی تحویل ساید جنوب شرق بدم !!چون حداقل خودم شخصا دوست ندارم از این حرکت ها! حداقل جنگ رو برو رو خیلی ترجیح میدم تا اینکه اکانتی تو سایدی بسازم و خودم بکشم بالا!

من خیلی سعی کردم دنباله صاحب اصلی اکانت بگردم که از بچه های یکی از تیم های حاضر در شمال شرق هست و تا قبل از این اتک هم موفق نبودم و توقع این رو هم نداشتم طی صحبتی که داشتیم قبل از اطلاع به بنده تو فروم گذاشته شه! و این اکانت صرفا از طرف تیم لیدری شمال شرق نبوده و صرفا خود بازیکن این اکانت رو ساخته و درستش این بود به بنده اطلاع بدید قبل از فروم!!

پ.ن۱: رضا جان پستت اصلا لایک نداشت چون قبلش طوره دیگری با امید صحبت شده بود و قرار طور دیگری بود!

بنا براین من دیسلایکت کردم! (در وحله اول طی صحبت اطلاع به بنده نه فروم!)

پ.ن۲: ترجیح میدم برم خصوصی بزرگترهای سایدتون تا شما رضا جان البته ببخشید کمی رک صحبت میکنم!

پ.ن۳: ساید شمال شرق دارای شورای لیدری است و افرادش مشخص(البته اعلام عمومی نشده)

پ.ن۴:شمال شرق صاحب دارد و این شمال شرق با شمال شرق سرور قبل متفاوت و از چند تیم تشکیل شده ؛همچنین سعی کنید ادب رو رعایت کنید مشکلات رو راحت تر میشه حل کرد!

پ.ن۵: شروع کنندهی جنگی با هیچ سایدی نخواهیم بود! ولی اگه جنگی رو شروع کنید پایان دهنده ی جنگ خودمان هستیم!

• بعله درست میفرمایید.اون موارد دیگه ای هم که اشاره کردم همه اتفاقی بوده.
    دف های سایدتون هم که توی دهکده جنوب شرق بوده دست یکی خورده فرستاده شده اونجا.

چقدر ما بدبین هستیم.

حتی اگه دف ما توی ساید دیگه باشه مربوط به لیدری اون ساید میشه نه شما که جنوب غربی
    همونطور که پیرو پست های قبلی سید سیاست شما به هیچکس مربوط نیست
    سیاست و کارهایی که ما انجام میدیم فقط و فقط به ۲ سایدی که اتفاق بینشون افتاده مربوطه که اون هم مشخصا حل میشه و اتفاق خیلی ترسناکی نیست
    با تشکر و احترام

• بعله درست میفرمایید تیمساراما شما سخنگوی اتحاد esifino و مسائل داخلی جنوب غرب هستی و حق حرف زدن داری.

استالین کی بودی تو؟

من به هیچ وجه در مسائل داخلی جنوب غرب دخالتی نکردم و خودتم میدونی
    یه جا اشاره کن منظور از حرفام نوعی دخالت باشه
    این که شما داری به نوعی سفسته میکنی خیلی واضحه و چون راهی برای پاسخ عادلانه پیدا نمیکنی میخوای با این حرف ها جو موجود رو به نفع خودت برگردونی
    من جواب شمارو دادم و نوع پلی دادن دوستان اون اتحاد رو براتون اشکار کردم تا شاید به راه راست برگردین و همه چیز رو یه طرفه نگاه نکنی

• سلام
    چرا همگی‌ با ان ای مشکل‌دارن اخه لیدر‌و‌شورا فروم نویس هرکیه به خودمون مربوطه بیخیال شو‌ پارتی جان

طی صحبت های ارمین عزیز شروع کننده جنگ نخواهیم بود ولی پایان دهندش‌ شک نکن ماییم

این پلن زدن از ی‌لیدر بین المللی بعیده رفیق :thumbsup:

هیچوقت رو‌اس دبل لانچ‌‌ نکردم کاری نکن رزومه رو‌بشکنم این سرور

متاسفانه تیم ما همگی اس‌ دبل باز بودن دلمون رو اس دبل نمیره

کارو‌موزارو بفرستیم یا زوده :thumbsup:

• میشه بگی سارنگ الان کدوم اکانته :)

• سلام سلام

یه چیزی بگم فروم شلوغ شه :D

حالا که تو اس دبل جنگ داخلی راه افتاده کی بود اولین بار پیش بینیش کرده بود ؟؟بیاد پیش بینی کنه تا عید زنده میمونیم یا نه :))

جنگ داخلی نشده که

فقط توتالای پاک باز دیروز برای توتالای سیاستمدار امروز 6 تا اکانتی که بدون مولتی و... پلی میدادن رو زدن

زنده بمونیم یا نمونیم حداقل این دم آخری یه سرور خوبی داریم پلی میدیم
    :D

الحمد الله الذی خلق التراوین
    کار و کاسبی ای که نیست وقتمون میگذره اینجا

• جنگ داخلی نشده که فقط توتالای پاک باز دیروز برای توتالای سیاستمدار امروز 6 تا اکانتی که بدون مولتی و... پلی میدادن رو زدن زنده بمونیم یا نمونیم حداقل این دم آخری یه سرور خوبی داریم پلی میدیم :D الحمد الله الذی خلق التراوین کار و کاسبی ای که نیست وقتمون میگذره اینجا

انگار خیلی دوست داری الکی جو بدی . از خود دوستان بپرسی بهت میگن از کی ده ها برای زدن تاسیس شده بود نمیدونم چرا دوست دارین ... ولش کنین حوصله بحث های الکی ندارم اصلا شما فکر کنین که پارسا به من گفته بود بزنم و منم زدم . برای اینکه این جو الکی دادنتون تموم بشه برین از مجید آخیلیوس بپرسین که تو واتس آپ ناصر کی بهت پیام داده بود که قراره اکانت ansophrothouth رو بزنم و بعد از اون یا آدرس بده برات دستمال بفرستم که عرق شرم رو پیشونیت رو پاک کنی یا باز هم سرت رو بکن زیر برف و بیا پست بذار که فلانی به خاطر فلانی رفته اتک گذاشته

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• صرفا جهت اطلاع

اون دوستانی که دنبال اتحاد تایگرز بودن و میگفتن که کلاهبرداران همون تایگرز قدیم هستن . برن تو اتحادهای شمال غرب یه نگاهی بندازن حتما تیم تایگرز رو میبینن .
    اتفاقا شنیدم رضا سورنا عزیز هم پیغام داده که میخوان کلاهبرداران رو بزنه .

• خب جا داره تبریک بگم به پارسا (الان دیگه رقییمون) بابت پلنهای زیبا. البته از اونجایی که هدف پلنها تخریب کامل دهکده بوده باید بگم شکست خورده ولی پرخرج برای ما.
    دیشب دوستان دوتا از پایتختها رو تارگت انتخاب کردن. ansophrothouth و bug. نتایج به شرح زیر
    مدافع bug:

بقیه موجهای حمله موفقیت آمیز بوده برای مهاجم
    نتیجه : دهکده خسارت خورد ولی با توجه به تعداد و سطح کاتا ها دهکده پا برجاست و ریکاوری شده.
    مدافع : ansophrotouth
    اینجا بدلیل اینکه صف ساخت پر بود نشد تبرزن بسازیم و نشد اینزرت کنیم . اگه امکانش بود تقریبا 50 درصد کاتاهای مهاجم اینزرت میشد.

نتیجه : خسارت به دهکده مدافع ولی عدم تخریب و ریکاوری تا حدی صورت گرفت.
    دوستان بعد از تجربه اینزرت دیشب و عدم موفقیت در تخریب دهکده ها به این نتیجه رسیدن که با میدون تمرین و تک هدفه بزنن و امروز عصر پلنی برای نابودی کپ ansophrotouth اجرا شد. 23 موج اتک شامل یه موج جلوزن و چندتاشو نمیدونم ولی اینزرت شکن داشتن . برای مثال همر اکانت یویو تقسیم بر سه شده بود.تو این دور اون یدونه تبری که نیاز داشتیم ساخته شده بود . اما نتیجه دلخواه نشد.

نتیجه : اینزرت ناموفق از سمت ما اما دهکده کماکان پابرجاست و احتمالا با کمک خود دوستان به سرعت ریکاوری خواهد شد.
    نقدی بر اتکها: اولا شما گیر این بودین که ما کی ایم و چی میخوایم. بعد از اینکه دیدین کی ایم و چی میخوایم برای من دلیلی وجود نداشت که اتک بدین .
    دوما، تو سری دوم اتکها . همرها به شدت پخش شده بودن. دوستان شما که فکر میکنین ما از مهره های سایدهای دیگه ایم، با 20 ک دفاع عملا تمام همرهاتون فلج میشد. ریسک اتکها به شدت بالا بود. به نظرم چون مطمئنین که از بقیه سایدها نیستیم اینجوری اتک دادین و این خودش پارادوکس ایجاد میکنه که چرا اتک دادین اصلا.حقیقتا به شخصه معتقدم الان دیگه باید از دوستانمون تو بقیه سایدها کمک بگیریم ولی تیم اعتقادی به حرف من ندارن. دلیل حرف منم اینه که الان دیگه دارن از رو نیت بد میزنن و خیلی راحت میتونستن بیان با محمد یا سارنگ حرف بزنن حتی برای گرفتن اکانتها. چون خودتونم میدونین ما مهمون چند روزیم. تهش یا حذفه یا 0 کردن بقیه ده ها و نگه داشتن کپ تا ته سرور یا واگذاری اکانتها به ساید.
    نقدی بر همرها: ایشالاه تو پست بعدی اگه حوصله کنم اینو مینویسم .
    پ ن : حتما میدونین که نباید انتظار دفاع این همرها رو داشته باشین از ما.
    پ ن : رضا جون دوست داریم. هممون.

• صرفا جهت اطلاع

اون دوستانی که دنبال اتحاد تایگرز بودن و میگفتن که کلاهبرداران همون تایگرز قدیم هستن . برن تو اتحادهای شمال غرب یه نگاهی بندازن حتما تیم تایگرز رو میبینن .
    اتفاقا شنیدم رضا سورنا عزیز هم پیغام داده که میخوان کلاهبرداران رو بزنه .

سلام و عرض ادب ناصر جان
    از اونجایی که به تایگرز در شمال غرب اشاره کردین ممنون میشم دقیقا مشخص بکنین منظورتون چه اتحاد و یا اکانت هایی هست.
    ارادتمند
    حسین MaYa

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط MaYa ().

• سلام و عرض ادب ناصر جاناز اونجایی که به تایگرز در شمال غرب اشاره کردین ممنون میشم دقیقا مشخص بکنین منظورتون چه اتحاد و یا اکانت هایی هست.
    ارادتمند
    حسین MaYa

سلام داداش گلم
    دو راه داری که بشناسی
    راه اول اسم SURENA رو پیدا کنی
    راه دوم اتحاد NW POWER رو ببینی

• سلام و عرض ادب خدمت دوست گلم .
    والا من به محمد همه جوره پیشنهاد دادم ولی قبول نکرد . سارنگ هم به شماره ای که ازش داشتم زنگ زدم متاسفانه قطع بود رو اکانت نامه گذاشتم براش حالا کی خوند که جواب نداد رو نمیدونم .

• خب دوستان گرامی
    همر های زیبای درومده از لینک ها را مشاهده کرده و به فکر فرو رفتم. ضمن تبریک به ساخت چنین همری در چنین تایمی از سرور، جا داره به امکان پذیری این کار نیز فکر بشه !!

بنده کاری ندارم به میزان مولتی این دوستان؛ فرض میکنم تعداد مولتی به میزان کافی و نا محدود دارند و به راحتی غارت میکنند، ولی الان این سوال پیش میاد، آیا با میزان غارت انجام شده در این سرور میشه همچین همری را ساخت؟ منظور همر اکانت YO_YO هست.

در زیر میتونید با جزییات محاسبات بنده رو ببینید که با توجه به مدال های غارت دوستان که در این چند هفته رنک 1 غارت شده بودند بدست آمده.
    فرض های بنده در این محاسبات که همگی دست بالا بوده و باعث میشوند حجم همر بیشتر شود:
    1- رنک 1 غارت در تمامی هفته ها یک نفر باشد و ما همر همان نفر را محاسبه میکنیم. دقت داشته باشید که رنک جناب یویو در غارت 1 نیست و نبوده ! ولی ما اینجوری حساب میکنیم که محاسبات تمیز شه.

2- تمااامی منابع بدست آمده از غارت صرف ساخت نیرو شود !! یعنی ما در نظر میگیریم که دوستان گرامی ده دیفالت و کپ رو با منابع جادویی (!) آپ کنند و هر چه هست و نیست را بریزند توی سربازخانه :)

3- از همان ساعت اول بازی، بازیکن دارای سربازخانه، اصطبل، جی بی و جی اس و کارگاه سطح 20 باشد !!

4- کلاه مورد استفاده 10% که تا این تایم بازی معتبر است !

5- هییچ تلفاتی برای نیرو ها در نظر گرفته نشده است ! یعنی غارت پاک و ساده و خوراک از مولتی :))

6- میزان گندم خور نیرو ها در نظر گرفته نشده است !! یعنی منبعی صرف نون دادن به سربازان وطن نشده و گرزی ها فتوسنتز میکنند :) اینم ارفاقی برای بیشتر و بیشتر شدن سایز همر !! تا الان باید پشم هاینتان ریخته باشه با این فرض ها

7- دوستانی که به فرض 1 اعتراض دارند و شاید بگن تولید کپ نه تنها برای بالا کشیدن خودش و فیدر ها کافیست، بلکه اضافه میاد و باهاش میشه همر هم کشید، بنده حقیر برای کراپ لول 13 و 14 این محاسبه را کردم و منبعی اضافه نمیآید. زیاد حرص نخورید که شیرتان خشک نشود. (شوخی)

8- فرض آخر و مهمترین فرض! ایشون فقط یک همر کشیده باشند ! یعنی اکانتی با این حجم و سرمایه گذاری، تنها یک همر بکشد آن هم در دهکده دیفالت که از کپ بسیار بسیار دور است!

حال نظرتان را به محاسبات جلب میکنم:

اگر کسی قسمت محاسبات ریاضی را سوالی داشت در خدمت هستم و کامل براشون توضح میدم. از اون نظر خیالتان راحت باشد.

در آخر این سوال مهم: دوستان، عزیزان و هم بازیان، چطور با توجه به موارد بیان شده و فرض های شدیدا رادیکال بنده در جهت افزایش سایز همر، جناب Yo_Yo همچین سایز همری را دارا هستند ؟!

این سوال را از بازیکنان بیچاره یا پلیر های نزدیک به توتال ساد های دیگر که ممکن است خودشون همچین چیزی توی دهکدشون باشه نمی پرسم، از آقای رسول ، مهدی یا هر کسی که صاحب اینجاست میپرسم به نمایندگی از بازیکنان عادی و اپیلاسیون شده :))

اگر در قسمت پلاس اکانت منبع، پارکینگ، وی پی اس و ... نیز به فروش رسیده و یا خیرات میشود به ما نیز خبر دهید ، شاید طالب باشیم.

اگر کسی جواب منطقی دارد میشنوم.
    اگر منطق ندارید در پناه حق.

پ.ن: یک عده هم دیروز آمدند بنده را به مسخره بازی در فروم محکوم کردند! ولی به موارد مسخره ی درون بازی توجهی ندارند :)

• نتیجه : دهکده خسارت خورد ولی با توجه به تعداد و سطح کاتا ها دهکده پا برجاست و ریکاوری شده.

دوست عزیز وقتی ۸ موج کاتا زده شده یعنی هدف تخریب دهکده نبوده

وما، تو سری دوم اتکها . همرها به شدت پخش شده بودن. دوستان شما که فکر میکنین ما از مهره های سایدهای دیگه ایم، با 20 ک دفاع عملا تمام همرهاتون فلج میشد. ریسک اتکها به شدت بالا بود. به نظرم چون مطمئنین که از بقیه سایدها نیستیم اینجوری اتک دادین و این خودش پارادوکس ایجاد میکنه که چرا اتک دادین اصلا.حقیقتا به شخصه معتقدم الان دیگه باید از دوستانمون تو بقیه سایدها کمک بگیریم ولی تیم اعتقادی به حرف من ندارن. دلیل حرف منم اینه که الان دیگه دارن از رو نیت بد میزنن و خیلی راحت میتونستن بیان با محمد یا سارنگ حرف بزنن حتی برای گرفتن اکانتها. چون خودتونم میدونین ما مهمون چند روزیم. تهش یا حذفه یا 0 کردن بقیه ده ها و نگه داشتن کپ تا ته سرور یا واگذاری اکانتها به ساید.

مورد اول در مورد پخش همر ها فکر کنم اگر توی آبادی هاتون جاسوس میزاشتین همر پخش نمیشد ;)
    مورد دوم اصلا قصد بدی نداریم عزیز دل اتک های ما صرفا به خاطر فروم نویسی های شماست پست هاتون کاملا جنبه تخریبی سایدی داره و این نشان از هدف خاصی هست اما اگر هدفتون این نیست و حاضر به واگذاری هستین ما واقعا مشتاقیم چراکه ما هم نه سرمون درد میکنه نه دنبال داستانی هستیم این وظیفه ماست که ساید رو برای پلیر ها امن نگه داریم و فکر میکنم شما هم این رو درک میکنید.

اگر کسی جواب منطقی دارد میشنوم.

لطفا دوباره محاسبه کنید سایز همر یویو ۳۰کی بود سایز همر بنده ۲۷کی همر بنده رنک ۱۰ سرور بود همر یویو فکر کنم رنک ۵ حالا به نظر شما اون رنک ۵ به بالا چه جوری ساختن؟ شما حساب کن اگه از روز ۵ بازی سربازخونه کوچیک ۲۰ باشه (قبل از حمایت واسه من ۱۶ بود) میشه ۲۳کی گرزی و فقط ۵ روز بزرگ رو شارژ کنی بیشتر از ۳۰کی هم میشه.

پ ن: دوست عزیز یکم فونت نوشتاری رو کوچیکتر کنید ممنون میشم خیلی بزرگه هی باید اسکرول کنیم

با احترام

• سلام داداش گلمدو راه داری که بشناسی
    راه اول اسم SURENA رو پیدا کنی
    راه دوم اتحاد NW POWER رو ببینی

حقیقت تا جایی که من میشناسم و اطلاع دارم اون اتحاد مربوط به دوستان خوبمون از اکانت aRpiChiZanHa و باقی بازیکن هاشون هست و ارتباطی به تایگرز نداره.
    فکر میکنم خیلی از دوستانی که اینجا هستن اعضای تایگرز رو میشناسن و جایی ببیننشون شناسایی میکنن.
    به هرحال این اتحاد به هیچ وجه ارتباطی با تایگرز نداره.
    ممنون از توجهتون
    حسین MaYa

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

• لطفا دوباره محاسبه کنید سایز همر یویو ۳۰کی بود سایز همر بنده ۲۷کی همر بنده رنک ۱۰ سرور بود همر یویو فکر کنم رنک ۵ حالا به نظر شما اون رنک ۵ به بالا چه جوری ساختن؟ شما حساب کن اگه از روز ۵ بازی سربازخونه کوچیک ۲۰ باشه (قبل از حمایت واسه من ۱۶ بود) میشه ۲۳کی گرزی و فقط ۵ روز بزرگ رو شارژ کنی بیشتر از ۳۰کی هم میشه.
    پ ن: دوست عزیز یکم فونت نوشتاری رو کوچیکتر کنید ممنون میشم خیلی بزرگه هی باید اسکرول کنیم

با احترام

پارسای گرامی، بنده نگفتم ازین بزرگ تر نیست اگر دقت کنید، اتفاقا گفتم دوستانی هستن احتمالا که چنین همر هایی در دهکده های خود دارند همین الان.

مورد دوم، شما با توجه به فاکتور زمان دارید میگید که در 12 روز میشه 23 ک گرزی کشید و 5 روز نیز جی بی روشن باشه میشه 30 ک. من عامل محدود کننده رو زمان قرار ندادم، بلکه زمان به علاوه ی منبع یا میزان غارت رو عامل محدود کننده گذاشتم که بسیار واقع گرایانه تر هست.
    بنابراین مشکل این نیست که نمیشه چنین همری در روز 17 سرور داشت، مشکل این است که جمع کل غارت رنک 1 های این چند هفته جنین همری بیرون نمیده!
    منابع جادویی ( ! به نظر بنده! ) از کجا آمده ؟

پ.ن: احتمالا روی گوشی خوندین که سایز فونت اذیت کرده. ولی در کل چون سایز دیفالت خیلی کوچیک هست حداقل برای چشم من، ترجیح دادم بزرگ بنویسم که دوستان هم اذیت نشن با توجه به طولانی بودن نوشته ها.

• اگر کسی جواب منطقی دارد میشنوم.

سلام

مورد اول اینکه تو نمودارت اون خط آبی باید هر هفته صفر بشه و دوباره رشد کنه:)(یا رید هفته قبل رو به عنوان مقدار اولیه برای هفته بعد محاسبه میکردی تا اون رابطه y که بدست اورده بودی میزان رشد غارت رو نسبت به هفته ها نشون بده) در نتیجه مجموع منابع بدست آمده از رید خیلی بیشتر از 20 میلیون هست که نمودارت نشون دادی:) مورد بعدی اینه که این همر ساخته شده باید برعکس تحلیل کنی :) یعنی اول میزان منابع مورد نیاز این همر چقدر هست من حدودی عرض میکنم حدود 47 میلیون منابع(!) مورد نیاز هست که با توجه به نمودارت برای این سه هفته(به صورت نقطه ای و جمعشون) خیلی بیشتر هم منابع داریم پس مشکل اول حل شد:)( برای بهتر درک کردن برو مدال اکانت Effect که تو هفته سوم 43 میلیون غارت کرده رو ببین رنک یک رید بودند یکی از معیار های شما در نظر گرفتن بهترین حالت بود طبق فرض خودتون)

حالا مقدار زمان مورد نیاز برای ساخت همچین همری که آیا تو این زمان (18 روز سرور) آیا مکان پذیر هست یا نه؟! یه راه ساده که به ذهن من رسید گفتم 5 روز فقط سرباز خونه و اصطبل کوچیک سطح 20 روشن باشه و 5 روز هم همراه با بزرگ این مقدار همر قابل ساخت هست:) اون 8 روز هم برای زیر ساخت و بالا کشیدن مولتی ها زمان مناسبیه:)

یعنی ساخت این همر تو این زمان از سرور دور از دسترس نیست و نبوده البته نیار به دقت و ملاحظه هم داشته که من به علیرضا تبریک میگم همر قشنگی بود :)

موفق باشید

• خب دوستان ظاهرا بازار عدد و رقم و نمودار داغه گفتم منم ۴ تا عدد بنویسم یه وقت زشت نباشه D:

فرض کنید از روز استارت بازی تا روز ۷ ام سربازخونه (لول ۱۰)! همیشه روشن باشه (بدون کلاه خود و ...)

تا اینجا ۴۳۵۱ گرزی میاد بیرون با مصرف ۱میلیون منابع

روز ۸ و ۹ و ۱۰ بازی صرف آپ کردن زیرساخت ها بشه و از روز ۱۱ تا امروز که روز ۱۸ باشه GS و GB و کارکاه نیرو بسازن (با کلاه خود ۱۰ درصد)

با مصرف ۴۳ میلیون منابع ۳۱۴۱۸ گرزی و ۷۶۸۰ تی کی و ۱۱۳۷ تا کاتا میاد بیرون

میدونیم که وضعیت بسیاری از اکانت های سرور بهتر از ما بوده

جدا از این که این مقدار منابع فقط با رید دادن به دست میومده این رو هم اضافه کنید که تعداد زیادی از مولتی ها رو رید ندادیم و میتونستیم با منابعش پوش بدیم

محاسبه گر‌های فروم گویا سرور اولی هستن یا فقط ریاضی بلدن
    کسی که تو گوده صد تا راه بلده برای ساخت همر
    این‌نشون میده تازه اومدی تویه گود
    ولی‌تویه بازی همه چیز فرق داره با امثال‌این نمودارها !
    پی نوشت ۱ : تازه ۲یا۴درصد اتحاد هیچ!
    پی نوشت ۲ : بقیه همر سازا هم میتونن بیان بگن چطوری همر ساختن‌تا‌دوستانه تازه وارد یاد بگیرن!
    پی نوشت 3:این اعداد که گفتم قراردادی هستندحالا میتونه لول های ساختمان ها جابه جا بشه که اعداد بهتری به دست بیاد ...

• سلام خدمت شما برای تحلیل خوبتون البته این تحلیل برای یه سرور عادی و ورژن های اصلی بیشتر صدق میکنه و اینجا با یه محاسبات ساده و چندتا کلک ساده میشه! فقط کافیه به چند مورد توجه کرد استفاده از مولتی و منابع زیاد یا حتی پوشوینگ اول سرور!

شاهده این بودیم که خیلی ها پوشوینگ کردند این پوشوینگ می تونه شامل ۱۵ کراپ و دیفالت باشهاوج این بیشتر اکانت های بالای آمار بود که یه سری پانیش خوردند این وسط راحت میشد روی یه مولتی هم همین حرکت رو زد!

بنابراین شما فقط نیاز به یه مقدار منابع اولیه داری و چندین مولتی و کمی گلد! به راحتی روز سوم شما بر فرض مثال ۲۰ تا مولتی میسازی روز سوم ۴ روم شروع میکنی به یه مولتیت منابع رو خالی میکنی اون مولتی به راحتی ۱۰ میشه ! میری سراغه بعدی!:دی و.. به همین ترتیب حالا برای این حجم همر کی باید استارت زد و تو ساعت چقدر منابع نیازه!

طبق این محاسبات میشه ..

این بازیکن روز ۶-۷ اسارت همرشو زده با شرایط بالا و تو ساعت۱۴۴ هزار تا منبع نیاز داشته برای ساخت و سازش به تعداد اگر ۱۴۴ک رو به ۱۶ک تقسیم کنید این بازیکن ۹ تا دیفالت ۱۰ شده رو غارت کرده که تایم ۶ سرور منطقی هست با شرایطی که عرض کردم یه مولتی ۱۰ کنی و منابع زیر ساخت همرشم با استفاده گلد و منابع پوشوینگ ساید یا مولتی خود اکانت این شکلی شده من خودم یکی از طرفدارای مولتی بازی هستم اما اول بازی و پوشوینگ رو ۱۵ کراپ و دیفالت و همر رو زیاد دوست ندارم! البته راحت تو همه سرور ها نمیشه این کارو کرد و با پانیش بالا روبرو میشه ادم و فقط ملت رو ۱۵ کراپشون از این حرکتا میزدن چون تو تراوین خارج از اینجا روی کراپ؛پانیش نداره به خصوص تو دهکده همر یا دیفالت!

کلا برای خودم هم عجیبه :دی چون من خودم فکر نمیکردم این کارا رو بشه کرد و پانیش سنگین نخورد یه حالا غارت مولتی به کنار اما استفاده از مولتی اول بازی و پوش مستقیم رو اکانت یه مقدار کمر شیکنه حداقل برای کسایی که سالم بازی میکنن من خودم همچین حرکتی رو همر و دیفالت نمی پسندم!

در ضمن اینجا فکر کنم سایز همرها و دف ها خیلی هندی تر از از اون چه هست که فکرشو کنید و تعجب نکنید :دی ما که تازه داریم تجربه بدست میاریم! و هنوز نتونستیم تاپ غارتشو بگیریم :دی با این که همیشه تو سرورای ای ار به ما میگفتن مولتی باز این جا باید لنگ بندازیم دیگه رسما!:دی