انجمن اسپیدترا

رویداد های اخیر

• StOrM

پسند (پست)
    سلام علیکم
    ماشالا اینقدر آدم با تجربه و بزرگ هست و بساط خاطرات بزرگی پهنه که آدم اصلا رغبت نمیکنه بیاد فروم بخونه :)

آقا من به وعده تحویل دیفالت شمال شرقیم عمل کردم :)
    نیمچه رعد اون دیفالت هم برای خود شمال شرق استفاده شد .
    ببخشید مزاحم شدم .…
  • StOrM

پسند (پست)
    (نقل قول از nightmare)

حرف جیگرو وقتی بزن که یه دوالو نفرستی بیاد متلک بپرونه سوسول من :دی
    اره خلاصه من یه شخصیت کاریزماتیکم کلماتم پر معنا انگاری چارلی چاپلینم.
    طرف از کامشم با 3 تا پیام جذب شده بیاد اس‌یی. درک میکنم سخته باورش برات ;)

به شما…
  • StOrM

پسند (پست)
    درود
    دوستان این چه کاریه اخه ۱۲ تا ۲۴ ساعت صبر کنید اتک ها قطع میشه اینجوری اونم اینقدر دف از عمد ریخته میشه دیکه ۱۰۰ تا نیست بگیم با چیفر فرستاده.
    اسکات هم ۹:۳۱ صبح بوده. مورد های دیکه هم بوده دیوار شده دیکه نذاشتم.
    فرقی هم نداره چه…
  • StOrM

پسند (پست)
    اوه اوه. گنده‌ی لات‌مجازیها، گنده‌لاتِ حیاط خلوت اومد.

(نقل قول از Reza Guard)

هر کدوم از یکی خاطره بد داریدا. یکیتون یاد آیدین میفته دردش میاد، یکیتون اسم یه حسن و حسین نامی رو آورد، خودتم دیابلو مثکه خاطره بد برات گذاشته : ))

فحش و توهین…
  • StOrM

پسند (پست)
    پیش بینی من اینه بزن بزن خاصی توی سرور تا بیست سی روز یعنی تا کتیبه ها وجود نداره

بعد از این ۲۰ ۳۰ روز شاید چند کتیبه زنی اول از شمال شرق (از هر سه ساید ) و بعد اگر درگیری بین شما و جنوب غرب پیش بیاد از شما باشیم

جنوب غرب به نظر دف…
  • EffecT

پسند (پست)
    پیش بینی من اینه بزن بزن خاصی توی سرور تا بیست سی روز یعنی تا کتیبه ها وجود نداره

بعد از این ۲۰ ۳۰ روز شاید چند کتیبه زنی اول از شمال شرق (از هر سه ساید ) و بعد اگر درگیری بین شما و جنوب غرب پیش بیاد از شما باشیم

جنوب غرب به نظر دف…
  • patriot

پسند (پست)

جنوب غرب به نظر دف…
  • _Al0Ne_

پسند (پست)
    سلام علیکم
    ماشالا اینقدر آدم با تجربه و بزرگ هست و بساط خاطرات بزرگی پهنه که آدم اصلا رغبت نمیکنه بیاد فروم بخونه :)

آقا من به وعده تحویل دیفالت شمال شرقیم عمل کردم :)
    نیمچه رعد اون دیفالت هم برای خود شمال شرق استفاده شد .
    ببخشید مزاحم شدم .…
  • R!TAL!N

پسند (پست)

جنوب غرب به نظر دف…
  • MR3ZA_RoYaL

پسند (پست)
    اوه اوه. گنده‌ی لات‌مجازیها، گنده‌لاتِ حیاط خلوت اومد.

(نقل قول از Reza Guard)

هر کدوم از یکی خاطره بد داریدا. یکیتون یاد آیدین میفته دردش میاد، یکیتون اسم یه حسن و حسین نامی رو آورد، خودتم دیابلو مثکه خاطره بد برات گذاشته : ))

فحش و توهین…