نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• ناصر جان منم شما رو با تایگرزیا دیدم تعجب کردم. درسته بازیکن صاحب نامی نیستم و کلا نوبم تو تراوین ولی اسم شما رو شنیده بودم و از قضا تو اون سرور آی آر که تایگرزیا بودن هم حضور داشتم در ساید دیگری و به نظرم شما اونجا عضو تیم نبودین.

حتی نمیدونستم این کلاه برداران هسته اصلیشون همون تایگرز هست. البته نمیدونم تایگرز خونده میشه یا به گفته اون دوستمون تایقرز. فک کنم داشت مسخره میکرد. تایگرز به معنی ببر ها. ولی تایقرز هیچ معنی یی نمیده تا اونجا که من میدونم.

امیدوارم موفق باشید هر جا هستید کسی هم قضاوتی نکنه

• آقا مجید عزیز سوال اول اینجاس این دوست عزیزی که اتک روش اومد پلن یا هرچی
    قبل اینکه خودشون پستی بزارن اینجا و چیزی بگن چجوری شما اول با خبر شدی و به شما اومد گفته خدا داند و این موضوع بعد ها مشخص میشه

سلام

دوست عزیز تایم بیدار شدن من 10.11 صبحه دیشب یکم آب پرتقال خورده بودم زود خوابیدم از اونجایی هم که آب پرتقالش دست سازه وقتی میخوری صبح کله سحر ساعت7.8 اتومات بیدار میشی:d دیگه هم خوابت نمیره فعلا هم مغازه تعطیل اومدم ار بیکاری یه سری به اکانت ها زدم بعد اومدم فروم که دیدم حسین پست گذاشته رفتم تاپ10 چک کردم دیدم اتحاد سارنگ اینا تاپن پی ام دادم به سارنگ که بهت اتک دادن دف نمیخوایی؟ که سارنگ داستانو گفت و لینک هاشو داد حالا اینکه اول باخبر بشم یا آخر چه تاثیری در صورت مسیله داره؟
    این عینک بدبینی و بردارید هر کسی یا تیمی مستقل اومد توو یه سایدی بازی کنه خرابکار نیست طرف وقت و پولشو هزینه میکنه حق داره که خودش واسه اکانتش تصمیم بگیره

در مورد اینکه یه سری از دوستان خودشونو صاحب ساید و ارث پدری میدونن من همیشه باهشون مشکل داشتم اتفاقا سرور قبل هم اینجا بگو مگوی من با پارسا از همین شروع شد که پارسا به من گفت sw نیا میزنیمیت که بعد طی صحبت هایی که با ممد کوماتسو داشتم به خاطر رفاقت و احترام اون نیومدم و کلا بازی نکردم
    یه سری ها میان گلد و وی پی اس یه سری پلیرو میدن و بالطبع اون پلیرها همیشه گوش به فرمان و بله قربانگو اون افراد هستن رو همین حساب اون افراد یکم بدعادت شدن و بعضی موارد پلیرها حتی واسه پست گذاشتن فروم هم باید ازشون اجازه بگیرن که این چیزا کلا با روحیات من جور درنمیاد نه فروم ارث پدریه کسیه نه ساید حالا توتال یا اونقدرقدرت داره یا سیاست که بتونه سایدش جمع کنه یا اگه نداره حق تحکم به کسیو نداره کلی میگم شخص خاصی طرف صحبتم نیست چون یه جورایی باب شده این قضیه

• دوست عزیز بهتون فشار اومد که ی اتحاد ۲۰ نفره ی اتحاد ۱۰۰ نفره رو با کلی همر و مولتی ایستگاه کرد و زیر بار حرف زورتون نرفت. بعدشم اینکه زورتون به هیچکس نمیرسید واندر همسایه رو زدین. با اینکه واندر خودتون ترکیده بود میتونستید رو واندر همسایتون سرمایه گذاری کنید و ی شانسی دوباره برای برد بازی داشته باشیم.
    و باز این سوال رفیقموک قشنگ بود که چرا صداتون در نمیومد بعد ۱۶روز بازی

• سید جان شما توتال ان ای رو میدونید کیه ؟ من خیلی دنبالشم ولی از هر کس میپرسم کسی نمیدونهاصلا توتال داره؟ شورا داره؟ کیه مسؤولش؟ بلا تکلیف موندیم

خداییش داری مسخره بازی در میاری تو از کجا پیدات شده کم کم داری ورود میزنی تو همه چیز، سیاست مدار.
    تو بیا بگو سایدتون توتالش کیه و کجاست اصن سایدتون؟؟؟؟؟
    شورا داره؟؟؟؟؟
    تو خودت مسئول چی هستی؟؟؟؟؟
    زیاد خودتو درگیر تکلیف اس دبل نکن.

راستی شما چطوری ۸تا رفیقتون ی ور دیگه بعد نمیرید پیش اونا بعد میایید جنوب غرب بی سر و صدا عشقی بازی کنید خداییش شما حقتون بود اتک بخورید. یعنی اینقدر به جنوب غرب تعصب دارید. فکش(بیخیال)

• سلام
    دوست عزیز تایم بیدار شدن من 10.11 صبحه دیشب یکم آب پرتقال خورده بودم زود خوابیدم از اونجایی هم که آب پرتقالش دست سازه وقتی میخوری صبح کله سحر ساعت7.8 اتومات بیدار میشی:d دیگه هم خوابت نمیره فعلا هم مغازه تعطیل اومدم ار بیکاری یه سری به اکانت ها زدم بعد اومدم فروم که دیدم حسین پست گذاشته رفتم تاپ10 چک کردم دیدم اتحاد سارنگ اینا تاپن پی ام دادم به سارنگ که بهت اتک دادن دف نمیخوایی؟ که سارنگ داستانو گفت و لینک هاشو داد حالا اینکه اول باخبر بشم یا آخر چه تاثیری در صورت مسیله داره؟
    این عینک بدبینی و بردارید هر کسی یا تیمی مستقل اومد توو یه سایدی بازی کنه خرابکار نیست طرف وقت و پولشو هزینه میکنه حق داره که خودش واسه اکانتش تصمیم بگیره

در مورد اینکه یه سری از دوستان خودشونو صاحب ساید و ارث پدری میدونن من همیشه باهشون مشکل داشتم اتفاقا سرور قبل هم اینجا بگو مگوی من با پارسا از همین شروع شد که پارسا به من گفت sw نیا میزنیمیت که بعد طی صحبت هایی که با ممد کوماتسو داشتم به خاطر رفاقت و احترام اون نیومدم و کلا بازی نکردم
    یه سری ها میان گلد و وی پی اس یه سری پلیرو میدن و بالطبع اون پلیرها همیشه گوش به فرمان و بله قربانگو اون افراد هستن رو همین حساب اون افراد یکم بدعادت شدن و بعضی موارد پلیرها حتی واسه پست گذاشتن فروم هم باید ازشون اجازه بگیرن که این چیزا کلا با روحیات من جور درنمیاد نه فروم ارث پدریه کسیه نه ساید حالا توتال یا اونقدرقدرت داره یا سیاست که بتونه سایدش جمع کنه یا اگه نداره حق تحکم به کسیو نداره کلی میگم شخص خاصی طرف صحبتم نیست چون یه جورایی باب شده این قضیه

مجید جان ابن ویروس کرونا همه رو ربخته بهم من سما رو میشناسم تو هم فکر کنی منو یادت میاد ۲ ۳ تا سرور یاید های رو به رو هم بودیم
    من به شخصه هیچ وقت نگفتم کسی زیر بار حرف زور بره
    چون خودم هم نمبرم کیایی که باهام بازی کردن اخلاقم رو میدونن
    ساید براب همس که توش بازی کنن هیچ کس هم حق نداره بگه چرا
    اما ابن واقیت که یه اکان تو فاصله نزدیک به تو باشه و نشناسیش چی کار میکنی؟
    خودت بگو دو راه داره یا صحبت میکنی یا میزنی ؟
    حالا این که تصمیم به زدن شد
    و البته اون آب پرتغال دست ساز نوش جونت چی بوده که تورو بی هوش کرده به منم معرفی کن :دی
    کرونا من و خانه نشین نکرده ولی دل که داریم :دی

• مجید جان اگر نمیشناختمت میگفتم که تازه اولین سروری هست که صفحه تراوین رو باز کردی .کپ من با کپ محمد جان ۳ خونه فاصله داره و اونا نه متحد ما بودن و نه میشناختمشون . پس یه چیز طبیعی هست که بخوام کاتا بزن بهش چون اگه من نمیزدم دو روز دیگه اون منو میزد . این یه چیز طبیعی هست تو تراوین . نمیدونم چرا ربطش دادی به پارسا یا اینکه ...

ناصرجان قبل استارت سرور ما با هم در تماس بودیم طی صحبت هایی که باهم داشتیم شما گفتی هدفت از اومدن این سرور حال گرفتن بچه های مولتی باز هست برات هم فرقی نمیکنه هم سایدی باشه یا ساید دیگه گفتی از نزدیکترین مولتی شروع میکنیم برات مهم نیست پارسا باشه یا زیوس منم بهت گفتم شب عیده تایم ندارم بازی نمیکنم غیر از اینه؟
    بعد من میام فروم میبینم بچه هات نظرشون یه چیز دیگه هست کل سرورو میخوان بزنن غیر از sw
    بعد امروز میبینم اتک گذاشتید رو اتحادی که مولتی نیست و مولتی نداره شما جای من بودی چی فکر میکردی؟

• ناصر جان منم شما رو با تایگرزیا دیدم تعجب کردم. درسته بازیکن صاحب نامی نیستم و کلا نوبم تو تراوین ولی اسم شما رو شنیده بودم و از قضا تو اون سرور آی آر که تایگرزیا بودن هم حضور داشتم در ساید دیگری و به نظرم شما اونجا عضو تیم نبودین.
    حتی نمیدونستم این کلاه برداران هسته اصلیشون همون تایگرز هست. البته نمیدونم تایگرز خونده میشه یا به گفته اون دوستمون تایقرز. فک کنم داشت مسخره میکرد. تایگرز به معنی ببر ها. ولی تایقرز هیچ معنی یی نمیده تا اونجا که من میدونم.

امیدوارم موفق باشید هر جا هستید کسی هم قضاوتی نکنه

داداش از ۴۲ پلیر تو تیم کلاهبرداران یک پلیر تو تیم تایگرز بازی میکرده چجوری هسته اصلی تیم کلاهبرداران تایگرز هست ؟
    همونجور که گفتی اسم منو شنیدی تو تراوین به من میگن ناصر کلاهبردار و اسم تیم رو هم بچه ها به خاطر من گذاشتن کلاهبرداران .

در ضمن در مورد تایم اتک ها وقتی تعداد کاتاها کم هست هیچ آدم عاقلی نمیاد همه اتک ها تو یه تایم لند کنه . تنها اشتباه من برای پلن این بود که حساب اینو نکردم به خاطر کرونا اکثرا خونه نشین شدن و شب ها تا صبح بیدارن

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• ناصرجان قبل استارت سرور ما با هم در تماس بودیم طی صحبت هایی که باهم داشتیم شما گفتی هدفت از اومدن این سرور حال گرفتن بچه های مولتی باز هست برات هم فرقی نمیکنه هم سایدی باشه یا ساید دیگه گفتی از نزدیکترین مولتی شروع میکنیم برات مهم نیست پارسا باشه یا زیوس منم بهت گفتم شب عیده تایم ندارم بازی نمیکنم غیر از اینه؟بعد من میام فروم میبینم بچه هات نظرشون یه چیز دیگه هست کل سرورو میخوان بزنن غیر از sw
    بعد امروز میبینم اتک گذاشتید رو اتحادی که مولتی نیست و مولتی نداره شما جای من بودی چی فکر میکردی؟

درسته من بهت زنگ زدم و دعوتت کردم که این سرور بیای بازی کنی .
    ولی تو هم جواب منو ندادی وقتی یه نفر که نمیشناسی تو ۳ خونگیت کپ ۱۵۰ درصد داشته باشه چکار میکنی ؟

من بهت گفتم که اومدم اسپیدترا رو از خاله بازی در بیارم و مثل تراوین بهش هیجان بدم .

حداقل اینقدر رو حرفم بودم که فعلا یه شب هیجان انگیز برای تیم مدافع و تیم خودم ایجاد کرده باشم
    و همین برای من پیروزی هست تو پلن . وگرنه از قدیم گفتن نیرو ساخته میشه برای کشته شدن . حالا چه بهتره که این در راه هیجان باشه

• درسته من بهت زنگ زدم و دعوتت کردم که این سرور بیای بازی کنی .ولی تو هم جواب منو ندادی وقتی یه نفر که نمیشناسی تو ۳ خونگیت کپ ۱۵۰ درصد داشته باشه چکار میکنی ؟

من بهت گفتم که اومدم اسپیدترا رو از خاله بازی در بیارم و مثل تراوین بهش هیجان بدم .

حداقل اینقدر رو حرفم بودم که فعلا یه شب هیجان انگیز برای تیم مدافع و تیم خودم ایجاد کرده باشم
    و همین برای من پیروزی هست تو پلن . وگرنه از قدیم گفتن نیرو ساخته میشه برای کشته شدن . حالا چه بهتره که این در راه هیجان باشه

ناصر عزیز ، برادر بزرگوارم

فکر کنم کلا موضوع رو اشتباه داری میگی! بنده فکر کنم نفر یازدهم یا دوازدهم سرور ده دو زدم و شما یکی دو روز بعد من ده زدی.حتی ما خیلی تعجب کردیم که چرا ناصر کپشو 75 درصد گرفته در حالی که 125 هنوز خالی بود.

دقیقا این موضوع برعکسه.بچه های ما کپ هاش رو گرفته بود.شما بعد یکی دو روز اومدی 3 خونه ای بنده کپ گرفتی ، چند روز بعد هم ده دو گیم اوور رو اوردید یک خونه ای کپ من زدید فقط برای کاتا کردن من.
    هیجان دوست داری قبول ، زدی نوش جونت اما این باید گلایه ما باشه که چرا شما اومدی چسبیده به ما کپ گرفتی نه شما!

• ناصر عزیز ، برادر بزرگوارم
    فکر کنم کلا موضوع رو اشتباه داری میگی! بنده فکر کنم نفر یازدهم یا دوازدهم سرور ده دو زدم و شما یکی دو روز بعد من ده زدی.حتی ما خیلی تعجب کردیم که چرا ناصر کپشو 75 درصد گرفته در حالی که 125 هنوز خالی بود.

دقیقا این موضوع برعکسه.بچه های ما کپ هاش رو گرفته بود.شما بعد یکی دو روز اومدی 3 خونه ای بنده کپ گرفتی ، چند روز بعد هم ده دو گیم اوور رو اوردید یک خونه ای کپ من زدید فقط برای کاتا کردن من.
    هیجان دوست داری قبول ، زدی نوش جونت اما این باید گلایه ما باشه که چرا شما اومدی چسبیده به ما کپ گرفتی نه شما!

من نگفتم که من زودتر از شما کپ گرفتم یا چیز دیگه . درسته من کپ ۷۵ درصد رو گرفتم که بخوام کپ شما رو کاتا کنم و کلا اکانت رو عقب انداختم تا زودتر کاتا رو اوکی کنم .
    و اینکه دست کم گرفته بودمتون چون تو این مدت نه یه اسکات از من که ۳ خونگیت کپ زدم کشیدین و نه یه اسکات از گیم اور که یه خونگیت ده زده بود پس زیاد رو تایم ها حساسیت به خرج ندادم . و همین اشتباه من بود که باعث شد الان کسایی که اوج خلاقیتشون زدن مولتی های خودشون و در آخر سر هم لانچ کردن یه همر به واندر و یا ترشی انداختن همرشون هست بخوان بیان در مورد پلن زدن ما صحبت کنن و مسخره کنن .
    امروز صبح باعث شد حداقل ۴ نفر از این تایم سرور لذت ببرن و همین برای من کافیه

• ناصر عزیز ، برادر بزرگوارم

محمد جان من اگه میدونستم سارنگ رو اکانتت لاگین میکنه هیچ موقع اتکی رو اکانتت لانچ نمیکردم . چون دوستی من و سارنگ خیلی بیشتر از یه اکانت و یه سرور می ارزه . همونجور که تو سرور دو ایکس دات آی آر سارنگ به من پیام داد و گفت چون رو اکانت آرش لاگین میکنی منم اتک به اون اکانت نمیدم .
    رفاقت من و مجید آخیلیوس و سارنگ بر میگرده به ۸ سال پیش و یادش بخیر متای دوستی . من این دوستی چندین ساله رو به خاطر یه بازی خراب نمیکنم . تو بازی رقیب هستیم و بیرون بازی رفیق

• من نگفتم که من زودتر از شما کپ گرفتم یا چیز دیگه . درسته من کپ ۷۵ درصد رو گرفتم که بخوام کپ شما رو کاتا کنم و کلا اکانت رو عقب انداختم تا زودتر کاتا رو اوکی کنم .و اینکه دست کم گرفته بودمتون چون تو این مدت نه یه اسکات از من که ۳ خونگیت کپ زدم کشیدین و نه یه اسکات از گیم اور که یه خونگیت ده زده بود پس زیاد رو تایم ها حساسیت به خرج ندادم . و همین اشتباه من بود که باعث شد الان کسایی که اوج خلاقیتشون زدن مولتی های خودشون و در آخر سر هم لانچ کردن یه همر به واندر و یا ترشی انداختن همرشون هست بخوان بیان در مورد پلن زدن ما صحبت کنن و مسخره کنن .
    امروز صبح باعث شد حداقل ۴ نفر از این تایم سرور لذت ببرن و همین برای من کافیه

با این حرف شما به چند تا نکته پی می بریم

اول اینکه مجموعه شما هیچ تمایلی به صلح یا جذب ما نداشت .وقتی لیدر یک مجموعه برنامه اکانتش رو بر پایه کاتا کردن یکی میچینه هیچ وقت نمیره باهاش مذاکره کنه.
    اینکه بگید من فلان مختصات رو دوست داشتم اما چون نتونستم بگیرم طرف رو کاتا میکنم عین خود خواهیه.

دوم اینکه ما علیرغم این حرکت شما هیچ عکس العملی نشون ندادیم ، نه اتکی ، نه حتی اسکاتی ما با پرچم سفید وارد بازی شدیم اما شما در جواب میخواستی ما رو صفر کنی.

سوم اینکه شادی دل چهار نفر به قیمت آسیب به ساید ، بولد شدن تو فروم ، عقب افتادن چندین اکانت و... بود.قرار نیست اگر شما از چیزی لذت میبری بقیه هم لذت ببرن.

نکته اخر: شما با سارنگ رفیقی درست اما دلیل نمیشه همه چی رو بر پایه رفاقت بچینیم .چون فلانی رفیقمه نمیزنم اون یکی رو چون نمیشناسم میزنم.

• عه ! این را ببینید دوستان :)

سه گربه همزاد از پدر جدا از مادر سوا در تاپ دفاعی :)

شبیه مولتی نیست؟
    پس بیشتر دقت کنیم:

UID متوالی - هیرو ها مشابه همدیگر - جمعیت مشابه همدیگر - مختصات دهکه دوم دور از دیفالت - اسامی مشابه :)) و در آخر امتیاز دفاعی یکسان در تاپ ! این سه اکانت با یه برنامه روی بات بالا اومدن مثل اینکه

سوالی که پیش میاد، اینا کجا دف کردن؟!

• این دوستانمون تو کلاهبرداران هم تا الان دنبال ۳-۱ بودن علیه ساید ما الان دنبال ۴ به یکن :)) ۴ به یک بشه که به ضرر شماست سید اونوقت اون همه کپ که بیخ اس ای کشیدیدن رو چیکار میکنین؟ اصولا کسی که جنگی بازی میکنه میاد هم مرزی هاشو میزنه ولی خیلی خودجوش شما میخواین جو رو علیه ان ای کنید و ضربدری بزنین :))

سلام دوباره .

بنده با این پستت بودم کیا جان؛ راستی آرمین هنوز نیومده پیوی؛ نکنه دوسم نداره؟! اگه دوسم داره که بگو من فقط امشب دوست داشتم:دی

حالا ازین صحبتا بگذریم بیشترین صحبتی که دوستان ne توی فروم داشتن این بوده که اسدبلیو الکی خودشو دوتا اتحاد کرده و یکین کلا.

میخوام بدونم این عزیزان که اینقد اتحادای بقیه براشون مهمه خودشون چنتا تیم دارن؟!

راستش ما در راستای پاکسازی ساید به اکانت grinder اتک دادیم و در یک نتیجه جالب یک اکانت از اتحاد اصلی ne اومد توی تاپ دف

عکسا 10 ثانیه قبل و بعد از اتک گرفته شده و اکانت torobche مهمون ناخونده ی این داستانه :دی

از یکی از صاحب نظران ساید بزرگ ان ایی تقاضا داریم بیان توضیح بدن جریان چی بوده 8o

ارادت ؛رضا

پ.ن : بازم تاکید میکنم؛ بنده از طرف ساید دارم صحبت میکنم؛ لطفا اگه توی سایدت کاره ای نیستی این پستو ریپلای نکن؛ مرسی

پ.ن: هومن دفا تو راهه؟ پارسا جان گندم دف همسایتو خودت میدی دیگه؟ :) :thumbsup:

پ.ن: ساید اس ایی روی دیسلایک ها خیلی حساسه؛ هرگونه دیسلایک به نشانه اعلان جنگ به ماست؛ لطفا در انتخاب خود دقت کنید؛ بوس

• دوستان بحثا خیلی زیاد بود تا اینجا اما یه نکته ای به نظرم جالب اومد. اینکه طوری سمت سایدی غش نکنید توی فروم که اون تصویری که از ۴تا پلیر با سابقه که رفیقمون هم هستن خراب بشه
    دوستان تا الان استرس متای قبل سرور رو‌داشتن الان متوجه شدن هیچ متایی نیست زبونشون باز شد :D
    همونطور که از طرف ش ش تا الان جوابی به تهمت های شما داده نشد و‌گفتم زمان بگذره مشخص میشه تا الان این یه مورد مشخص شد ، انشالله بقیه چیزا هم روشن میشه روسیاهیش میمونه برای دوستان غشی :P
    پ.ن: غش یا قش‌ دقیق نمیدونم :rolleyes:

• درود

رضا جان گویا این اتفاق داره به یه سنت تبدیل میشه برای عزیزان شمال شرقی حالا من نمیدونم همون دوستانی که حماسه بالا رو خلق کردند دست اندر کارند یا دوستان جدید شمال شرقیمون.

توضیح اینکه این اکانت که میبینید سرور پیش توی ساید جنوب شرق زده شد(مختصات ده دیفالت و سایر ده ها در عکس هست) و چون نزدیک ما بود شروع به نامه نگاری کردیم باهاش که خودش رو به عنوان پلیر نوب و تازه کار و غریب که کسی رو تو سرور نمیشناسه معرفی کرد و با اعتماد به نفس مثال زدنی مارو جانشین کرد که خودمون کمکش کنیم.(در چه امری بماند) گاها که سر زدیم متوجه انتقال گلد از اکانتی در شمال شرق به این اکانت شدیم!نامه های انتقالو به صورت خوانده نشده میذاشتیم و بعد از یکی دو ساعت نامه ها پاک میشد!

از یکی از صاحب نظران ساید بزرگ ان ایی تقاضا داریم بیان توضیح بدن جریان چی بوده

پ.ن:ندارد :)

• ممد لورد ویکی عزیز
    اول از همه سلام و خوش اومدی
    دوم این که هنوز واسم جالبه یه نفر دیگه یه رمر خفن کشید یه نفر دیگه همه کاراشو کرد و یه نفر دیگه کل حواسش به اون اکانت بود اونوقت اسمش میرسه به ۳ نفر که فقط نقش دوال داشتن
    من درسته با امیر یکم مشکل داشتم اما از حق نگذریم کارش حرف نداشت بابت اکانت پینوکیو
    رفیقامونم که اسمشو گرفتن و شدن تیم پینوکیو و خب خودتون هم در جریان حرفایی که زدم هستین و حتی چند بار هم توی گروه تلگرامی که الان نمیدونم هست یا نه گفته شد و همه تایید کردن
    امیدوارم که حداقل اسم جدیدی برای تیمتون انتخاب کنید
    دم همتونم گرم
    بدرود

• سلام خدمت هم قرنطینه ای های عزیز❤️
    روزگار حوصله سر برتون بخیر

اول یک حرفی داشتم پیرو پلن ناموفق تیممون روی بچه های اتحاد esifino

بنده تمام مسؤلیت ناموفق بودن این پلن رو به عهده میگیرم و دلیلش هم بیشتر اشتباه از سمت ما بود تا دفاع خوب از تیم مقابل

توی تیم ما قوانینی وضع شده تا بچه ها بیشترین لذت رو از بازی ببرن و یکی از این قوانین اینه که هرکس حق لانچ همر خودشو داره و این اتفاق نتیجه ناهماهنگی سه تا پلیر شرکت کننده در پلن بود که من بازم دستشونو میبوسم که ساعت 4 صبح از خوابشون زدن تا این پلن رو اجرا کنن

اگر بیست بار دیگه هم این اتفاق بیوفته بازم دست بوسشون هستم و بهشون افتخار میکنم که حداقل این شجاعت رو داشتن دمپایی هاشون رو بلند کنند تو این تایم سرور.

همین ترس از عدم موفقیته که باعث کم هیجان شدن سرورهای ایران و عدم وجود زد و خورد تا زمان واندر شده اما دیگه همه باید فهمیده باشن ما بی کله تر از این حرفا هستیم و تا زمان کتیبه ها کلی پلن دیگه از تیم ما شاهد خواهید بود، چه موفق چه ناموفق.

اما بحثایی که بعد از پلن صورت گرفت خیلی برام جالب بود.
    اول یه دوستی که فکر کنم سرپرست همون اتحاد بود از روی تایم اتکا شجره نامه ما رو حدس زد که ما عضو یه تیم ((تایگر)) نامی هستیم.
    اولا من چون این دومین سرور اسپیدم هست با این تیم آشنایی ندارم و سرور قبلم در خدمت امید جان بودیم که بعید میدونم اسم تیمشون تایگر باشه.

از مابقی تیم لیدری ما هم دو نفر قبلا عضو تیم ir.cob بودن و تنها آقا سجاد هست که نمیدونم تو چه تیمی بازی کرده قبلا که باید از خودش بپرسید.
    حالا اینکه این شایعات علیه تیم ما از کجا رهبری داره میشه دیگه خود دوستان براشون واضحه و نیاز به توضیح نیست.

نکته بسیار جالب بعدی ادعای جالب تیم esifino مبنی بر بازی تفننی توی این سرور هستش که من سه تا نکته رو راجع بهش عرض میکنم اما در کل خدا داند:

1. این دوستان ادعا میکنن برا پر کردن اوقات فراغت اومدن، بسیار هم عالی؛ اما نکته جالب توجه اینه که چهارتا اکانت اول این اتحاد زمانی که ما تازه میخواستیم مهاجر اولمونو بسازیم و حتی قبل اینکه بچه های ربلز ده دوم رو بزنن زمین، هر چهارتاشون کپشونو گرفتن و اونم دقیقا کلیدی ترین 15 کراپ های ساید که نزدیک به مختصات کتیبه های منحصر ساید هست رو گرفتن.(زمان تاسیس ده دوم قبل از شروع تعطیلی های کرونا بود)

توی دهکده های این عزیزان هرکدوم 1000 تا حیوون موجوده که توی گزارش ها هم قابل مشاهده اس.

این دوستان صاحب مال و وقتشون هستن ولی از شواهدی که ما داریم میبینیم هیچ اثری از بازی تفننی یا وقت پر کنی دیده نمیشه بلکه کاملا منسجم و هدفمند از روز اول حضور داشتن و این اکانت ها وقت و هزینه زیادی براش گذاشته شده.
    حتی این دوستمون ساعت 4 صبح پای اکانت بوده و اتکا رو دیده.
    حالا ما نمیدونیم شما تفننی بازی کردنت اینه جدی بازی کردنت دیگه چیه تیمسار

2.و اما بعد از پلن اتفاقاتی توی فروم افتاد که منو خیلی توی فکر فرو برد
    من تا قبل این خبر نداشتم این دوستان توی فروم حضور دارن و اکانتای فرومشون رو که شناختم دیدم از پای ثابت لایک کردن پست های بچه های شمال شرقن که ایشالا اتفاقی بوده.

3. بعد از پلن، بچه های شمال شرق مشغول به ماهیگیری از آب گل آلود و نخ دادن به همین دوستان بودن در صورتی نه سر پیاز این ماجرا هستن نه ته پیاز
    ایشالا اینم اتفاقی بوده.

4. بعد از این اتفاقات هم خبردار شدیم ساید شمال شرق توی یکی از اکانت های جنوب شرق دف ریخته که مارو مشکوک به یکسری سناریو هایی کرد اما ایشالا اونم اتفاقی بوده.

همچنان هم دوستان شمال شرق هیچ نماینده ای از طرف خودشون معرفی نمیکنن تا از پاسخگویی طفره برن که ایشالا اونم اتفاقیه.

شب و روزتون خوش❤️
    صادق

• سلام و خیر مقدم و از اینجور حرفا

خواستم موردی رو ذکر کنم در قبال اینکه هرکسی از جاش بلند میشه میگه توتال شمال شرق کیه؟ برادر گیرم فهمیدی کیه. شما رو چه به توتال شمال شرق؟ وقتی یه پلیری بیش نیستی برات چه فرقی داره توتال یا شورا کیا هستن؟ پس بشین بازیت رو بکن که توتال ها خودشون همدیگه رو پیدا میکنن نیازی به نبش قبر نداره. البته اگه خیلی براتون مهم شده میتونین به توتال ساید خودتون مراجعه کنید تا بهتون بگه سایدها دست کیا هستن. جالب اینجاست از شمال غرب و جنوب شرق هم هیچ توتال یا شورایی اعلام نشده. فقط میگن فلانی و فلانی و فلانی هستن. اینجوری باشه اینجاهم فلانی و فلانی و فلانی داریم. این از این

مورد بعدی که برام جالب بود بعضی از اشخاص یه جوری لفظ قلم و ادبی و روشنفکرانه پست میزارن که فکر میکنی از پیروان نیچه و موراکامی و... هستن بعد که چنجا فشار میاد بهشون ذات و شخصیت خودشون رو میریزن کف فروم. به طور مثال میتونم به پیشوا و پارتی‌زن و مورد جدید آقا سید اشاره کنم. [آدم رکی هستم و صاف حرفم رو‌ میزنم متاسفانه]

آقای دکتر زنو مرسی از تحلیلتون ولی حکایتی هستش از حضرت محمد (ص) که روزی خانومی بچه‌ش رو میاره پیش حضرت تا ایشون به بچه‌ بگن که خرما نخوره تا شاید بچه‌هه خرما نخوره. حضرت میفرمایند تشریف ببرید و فردا فرزندتان را بیارید. امروز خودم هم خرما خورده‌ام و نمیتوانم به کسی بگویم خرما نخورد.

پ.ن/ چشم حامد <3

همین‌. بدرود[/b]

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().

• رفیق اگر شما اشنایی نداری باهاشون
    من با این دوستان ۳ سرور پلی دادم و روی اکانت هاشون لاگین داشتم
    این که تفننی بازی کردن محمد و سارنگ شبیه به جدی بازی کردن شماست مطمئنا مشکل از اونا نیست لیدر بین‌المللی
    توی پست قبل که اشاره به اکانت پینوکیو کردم و به طور جدی پلی میدادن بزرگترین رمر سرور متعلق به دوستان بود
    اگر نمیتونین باور کنین این حالت فقط واسه تفننه پس حتما یه جای یادگیری بازیتون مشکل داشته

لطفا برای یادگیری دوباره تراوین حتما یه گلاس اموزشی پیش رفقامون برین.خیلی بدردتون میخوره

پ.ن:تشکر از ادریس ناتار و تیم تریدر
    پ.ن: پیام پینگتو درست کن بعد بازی کن دیگه