نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• شما یا دقیقا در جریان نیستی تو پستات چی مینویسی و فقط مینویسی که نوشته باشی، یا خودت رو زدی به کوچه علی چپ
    به هیچ وجه نه مولتی های شما و نه چیز دیگه ای برای من یکی مهم نیست و حرفم چیز دیگه ای بوده
    تا بوده ما با خیلی از دوستان چه قبل فیلتر چه بعد فیلتر بازی کردیم و همه جوره یِ تراوین رو دیدیم
    اونچه که از ما میمونه اسم و رسم و اخلاقیاتمون هست و بس و باقیش یه مشت اعداد و ارقامه
    شمام فکر میکنم حرف هایی که زدی بیشتر خطاب به خودت باشه که "حرف زدن کنتور نمیندازه". که بیای حرف زشتی رو مطرح کنی و بعد منکرش بشی.
    به هرحال امیدوارم یکم حواستون به کلماتتون باشه

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

• شما خودتو با امثال امید یا پارسا یا حسین مایا یکی نکن

امید جان که سرور قبل مدت کوتاهی در خدمتش بودیم و بسیار باعث افتخار بود همون مدت کوتاه

حسین جان که از قدیمی های ساید خودشه و توی دات کام2 باهاشون آشنا شدیم بسیار انسان محجوبیه

پارسا جان هم که تاج سر ماست

با این وجود ما هر دو ساید مجاور رو داریم میزنیم و ازشون میخوریم اما تو یه رقابت سالم و دوستانه

اما شما بی حیاهایی که نه از توهین ناموسی و زیر کمری هراسی دارید، درد و بدبختی مردمو مسخره میکنید و چپ و راست دروغ میگید تو فروم حسابتون از همه جداس

• درود دوستان،

خبر رسيد يكنفر براى اينكه اسم سر زبونا بياد پيام من رو ريپلاى كرده و چيزى كه در شأن و شخصيت خودشه رو به من گفته ..

ريپلاى نميكنمت كه اسكرين بگيرى و پس فردا بگى دانيال پيشوا منو ريپلاى كرد ..

ولى حرف از خريد اكانت توسط ما و پلن هاى ما زده و من در حدى نميبينمش كه در اين موارد صحبت كنه ..

اولا ما هيچ خريد اكانتى نداشتيم تنها خريدم براى اين سرور فقط ١٢ هزارتومن بود كه خواستم ببينم فقط سرور در چه حديه و بعد استارت قوى بزنيم ..

پسر جان من و تمام پليرهاى عالى خانواده بزرگ ايكس هدف ادامه بازى رو همون روز دوم از دهنمون دور كرديم وگرنه خيليا از سبك پلى دادنمون به نيكى اينجا سخن ميگفتن ..

دو نفر از اتحادمون ديشب غارت زد
    من و امير جان
    ما رنك ده تاپ غارت رو تو ٣ساعت بدست اورديم
    در شرايطيكه ميديديم بعضيا هر دو دقيقه ٥٠ كى ميومد رو غارتشون و يكى از اونا تو ده دقيقه ٢٠٠ كى غارت زد ..!

تو اين شرايط تو تاپ بوديم .. فرض كن ٦٠ نفر با هم چه امتيازى ميتونستيم بگيريم ..!

اكانت من تك دهكده اى خواهد موند تا اخر سرور فقط ببينم كه كساييكه اين سرور با بى احترامى صحبت ميكنن چطور از اكانتشون محافظت ميكنن و اينكه ببينم اين همه ادعاى بعضيا واقعا صحت داره يا خير فقط در حد حرفه ..
    به همه گفتم هركس تمايل داشت سرور ٣ايكس دات كام استارت بزنه و بزرگيرو تو اون سرور ببينه ..

اينم بگم كه سال بعد با تمام اعضاى خانواده بزرگ ايكس سرور اى ار استارت ميزنيم و اونموقع نشون ميديم كه حرف زدن زياد مهم نيست عمل كردنمون رو نشون ميديم ..

روى صحبتم با پليراى حرفه اى و با تجربه سرور نيست .. براى پليراى عالى و با تجربه ين سرور ( سايد مهم نيست ) احترام خاصى قائل هستم ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• درضمن بنده شناختى از دوستان داخل سرور ( خيلياشون ندارم بجز دوستان ايكسى كه پخش هستن :)) )

ولى اينو بدونمين كه يكى از قويترين اتحادها كه پليرهاى قابلى داخلش داره همين اتحاد كلاهبرداراس ..

يا شايد نظر شخصيه بندس

در كل با هركدومشون صحبت كردم لذت بردم

اهل خيانت نيستن و شعور بالايى تو صحبتاشون مشاهده ميشه ..

سالم هم پلى ميدن ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• سلام عرض ادب و احترام

از اول سرور شاهد خط و نشان کشیدن تیم کلاه برداران برای سایدهای دیگه بودیم

امروز رفتیم داخل اتحادشون و یک سری نکات رو دیدم جالب بود

داخل اتحاد 19 اکانت توتن 11 اکانت رومن 10 اکانت گول هستن

اما چیزی که توجه من رو جلب کرد مختصات های اکانت ها هستن بیشتراکانت ها مرزی هستن

4تا اکانت توی منطقه خاکستری هستن که اکانت های

kolahbardar (گول) منتظر لینک های خفت این اکانت هستم

PARTIZAN(توتن)

33yed(توتن)

ISENGARD(رومن)

این 4 اکانت جنگی هستن و ساید های دیگه رو میتونه خیلی اذیت کنه

نکته قابل توجه وجود 10 تا کپ لب مرز جنوب شرق (SE) که در تو فواصل گوناگون زده شده

و فقط 1 الی 2 اکانت در لب مرز شمال غرب(NW) دارن که کیفیت خوبی در حال حاضر نداره

برام عجیب بود که چرا این همه کپ لب مرز SE دارن و احتمالا این اکانت ها مشکلات زیادی رو برای ساید SE به وجود بیاره

میشه گفت بقیه اکانت ها در منطقه مرزی ساخته شدن و احتمالا شاهد همر های جنگی زیاد از این تیم هستیم

به دلیل تمرکز تیم بر روی جنگی بازی کردن و به گفته خودشون به فکر 100 کردن نیستن مطمئن راحتتر بازی میکنن و دستشون برای پلن رفتن بازه

تیم کلاهبرداران به گفته خودشون اومدن حال مولتی کشا رو بگیرن اما داخل ساید خودشون پر از مولتی کشه

فقط کافییه تاپ تن رو باز کنی اکانت رنک 1 و 3 غارت رو ببینی دوستان با اختلاف مشغول زدن مولتی هستن
    پ.ن:این ها نظر شخصی بنده هست

• یعنی شما توی اون اتحاد اکانت دارید؟!

• با سلام خدمت حسام جان عزیز و مرسی که وقت گذاشتی و اتحاد ما رو آنالیز کردی . همانطور که گفتید اکثر اکانت های ما جنگی هستن و انشاا... اگر مولتی های ساید های دیگه بهمون منابع ندادن دیگه و چیزی تهش گیرمون نیومد میریم سراغ مولتی های جنوب غرب . ولی ماشاا... با این همه حجم مولتی تو سه ساید دیگه فکر نکنم تا ۳ تا سرور دیگه هم بزنیم باز هم هر روز یه اکانت جدید هست برای غارت : دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با شمال شرق کل کل کردن کاری نداره تو بازی هم می‌بینیم حرفتونو اما شیوه ی خوبی برای مطرح شدنه

شاخ بازی تو فروم کسی رو گنده نکرده

جنوب شرق هم بچه نیستن کسی بخواد تحریکشون کنه

کپ زدن لب مرز با این حجم خودش یجور اعلان جنگه

حالا درسته یکم دورید از شمال شرق و احساس می‌کنید دستمون نمیرسه بهتون،واسه همین اینجور رجز میخونید، اما خداوند با صبر کنندگان است :D

اما خب اینم یه جور سبک بازیه یکی با زدن حال میکنه یکی هم ممکنه با شخم خوردن حال کنه، مدل حال کردنتون مورد احترامه و برو بچ شمال شرق به اوج لذت میرسوننتون :thumbup:

رمز ما عزیز شخم زدنه
    رمز شما هم آه و ناله کردنه :P
    آه و نالتون هم برا ما جذابه ;) [/u]

• ای جان اصن فکر نمیکردم اینقدر کودک درونت فعال باشه. لفظ باز کی بودی تو بامزه. شخم و آه و ناله بهم ربطی نداره. با منظور بی ادبی کردی اشکال نداره گا.. دیگه اشکال نداره پس زودتر بیا شخم بزن کراپام خوشگلتر بیاد بالا، بعدا نیای بگی مغز ما مریضه منفی فکر میکنیم.

با تقلب و رمز شخم زدن کار آدمای تنبل و کسایی که بازی بلد نیستن. اکانت خالی بکش بالا ببینم مغزت تو حساب و کتاب و بزنامه ریزی اکانتت اصن کار میکنه.

حاجی سنت رفته بالا اینقدر حرص نخور واسه قلبت خوب نیست.

• عمو فدات بشه چندسالته گل من من موندم شماها که میاید اینجا توضیحات ارایه میدین خوب به به و چه چه میکنید بچسپ ب بازی خودت چرا درمورد ان ای و بچه های ان ای. تو سرورهای قبل حرف‌میزنی چرا همتون حرف‌میزنید‌‌بیا عمل کن بیا دیگه خسته نشدید از تهدید ان ای اصلا تو بیا منو بزن :D

• درود بر همه دوستان
    چندتا موضوع می خواهم بگم اینکه هرچی رو یه موضع بب نتیجه بحث شه حساسیت بالا میره
    به نظر من بحً عوض کنیم بزارین تو بازی نشون بده هرکس چند مرده حلاجه جا این همه رج خونی
    به خر حال هر کس دو یک موضوع حساس هست برای اتحادش
    ساید ne که من خدمت چندین تا از پلیر هاش ارادت خاصی دارم و از دوستانم هستن از اول گفت خط قرمزم مولتام هست پس هرچی به این موضوع پر داخته بشه نه به جایی میرسه و نه نتیجیی داره
    خیلی از لین دوستان که الان باهم رغیب هستیم ممکنه یک روزی تو یه ساید مجبور شیم کنار هم بازی کنیم بزارین کودورت به وجود نیاد
    من نمی گم کل کل نباشه باید باشه اما با احترام به هم دیگه
    من tx3 با امید عزیز تو یه ساید هم بازی بودیم الان رغیب هستیم
    ولی هنوز باهم رفیقیم
    یا amir naji یا سهند ارمین تو ne با هم تو یه ساید بازی کردیم اما الان رغیب با این دوستان شاید کل کل کنم اما رفقتم برام با ارزش هست
    پس بزارین احترام ها سر جاش بمونه
    از همه دوستان خواهش دارم اندکی این موضوع رو بیشتر به هش توجه کنن
    تعداد پلیر بیشتر یا مولتی بیشتر برنده بازی رو مشخص نمی کنه
    ne تعداد اکانتاش بیشتر و مولتیهاش بیشتر هم باشه بازی براش سخت تره چون باید بیشتر وقت بزاره که مدیریت کنه
    پس لطفا بزارین فروم با مطالب کل کل های جذاب و تحلیل های قشنگ پور شه
    به یک ارمین نو مرسی احتیاج هست برای یک تحلیل دیگه شاید این بحث تموم شه
    موفق باشید همگی

• بنظر ميرسه كساييكه منو ريپلاى كردن فحش دادن :))

هنوز نگفتين كه چرا اون حرفو زدين، كه ما از پلن حرف ميزديم ولى رفتيم اكانت خريديم ..!

اولا گفتم ما روز دوم بازيرو ول كرديم اونم بعضى مواقع سر نيزنيم ببينيم چخبره نيرو ميسازيم و ميفرستيم غارت و ميريم ..

بعد يكى برگشت گفت ما اكانت خريديم ..!
    يكى بكه كدوم اكانتو خريديم ما!!!!
    حداقل يوزر پسش رو بگيريم :)))))

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• عمو سهند چون همون پلیرای سرورای قبل تو این سرور هم هستن ممکن باز کارا و حرکاتشونو تکرار کنن من امر به معروف و نهی از منکر کردم که به بازی سالم ایمان بیاورند. والا شما تارگت مشخص میکنید شما میخواید بزنید. یا حق بگو عمو سهند عمو سهند عمو عمو رحم کن.

• سلام ناناز

تو همونی نیستی سرور قبل فیک من از کتیبه منحصرت سبز بر میگشت؟؟ آخرش هم فارم شدی؟! :thumbsup:

جوون تو فقط ما رو تهدید کن مو به تنم سیخ شد خدایی !!! خخخخ

خصومت شخصیت تو حلق رفیق شفیقت ممد چینی :دی

تجربه نشون داده کسایی که اوایل سرور تو فروم زیاد کوری میخونن رنگ مید گیم رو نمیبینن و در انتهای سرور اصلا کسی اونا رو یادشون نیست :D

پ.ن؛ یه سلامی هم کنیم به اون دوستی که تو سرور هست ولی صدایی ازش در نمیاد چون سرور قبل طوری لوله شده بود آخر حرفی نداشت می اومد میگفت بعضی ها احترامی براشون قائل نیستم جوابشون رو نمیدم lol (همه فهمیدن جوابی نداشتی بدی گلم)

پ.ن؛ خطاب به احسان شنیزه ، تو مطمئن باش مثل سرور قبلی رنگ مفت بری کردن رو نمیبینی عمو جون، این خط این نشون، بنده شخصا ترجیه میدم اگر قرار باشه سایدی غیر از ساید خودم واندر صد کنه NE باشه، تا یه پلیر دو قرونی پاپ بازی مثل تو که توی سایت های فیک گنده شده مفت بری کنه و بعد آخر گیم بیاد بگه آرهههههههههه هیچ سایدی ما رو نزد ما ناتار ها رو دیوار کردیم و صد کردیم lol

• دوستان هدف اين ريپلاى من نه كرى هست نه تيكه و نه چيزى ..
    تمام پليراى سايدها هم عزيزن هم قابل احترام

ولى خب اين اسكرين حاى خود داره ..
    عزيز عالى بود كلى لذت بردم از اين اسكرين شاتت :)

من چون اى ار پلى نميدم نميشناسمت
    ميشه معرفى كنى خودتو؟

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• سلام خدمت اقا حسام عزیز .
    والله از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون این که اکانت های ما لب مرز se هست دیفالت هامون رو که ثبت نام بود و دست خودمون نبود بیشتر افتاد تو مرز se و کپ هامونم چون واندر زن نداشتیم و پلن پلنه جنگی بود پیش دیفالت هامون زدیم که به ساید های دیگه نزدیکتر باشیم . برای ما ساید خاصی مطرح نیست ولی خوب طبق یه صحبت هایی که رد و بدل شد یکم حساسیت روی ne بیشتر شد فک کنم یه جای انالیزتون اشتباه بود بخاطر همین ریپلای کردم الویت اکانت شخصی خود من اول ne بعد nw بعد se بعد sw هست که فک میکنم بیشتر بچه ها هم همین باشن . صد البته همه بچه های ne بجز یک نفر نور چشم من هستن ولی متاسفانه بچه های شما خودشون رو تارگت میکنن . ایشالله که ما در حدی بتونیم ظاهر بشیم که اذیتتون کنیم . در مورد sw هم به خود پارسا هم گفتیم اگر مولتی های ۳ ساید رو بزنیم که فک نکنم بتونیم بزنیم چون حجمشون خیلی زیاده میایم سراغ sw .
    یه مورد دیگه اینکه دوس داشتم شفاف سازی شه این بود که بچه ها صادق پارتیزان جزو تیم پیشوا نیست و این دانیال خان هستن که تیم پیشوا هستن دوس دارم بدونم موضع ایشون چیه الان . چون تو خاک sw هستید ولی زیر پرچم sw بازی نمیکنید من نمیخوام تهمت بزنم و بدون مدرک حرفی زده باشم اما احساس میکنم از سمت ساید دیگه ای هستید و برای تفرقه بین sw تو این ساید حضور دارید . لطفا یه شفاف سازی کن دانیال جان . امیدوارم ناراحت نشده باشی چون وقتی تایپ میکنی هر کس یه جوری برداشت میکنه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام خدمت اقا حسام عزیز .والله از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون این که اکانت های ما لب مرز se هست دیفالت هامون رو که ثبت نام بود و دست خودمون نبود بیشتر افتاد تو مرز se و کپ هامونم چون واندر زن نداشتیم و پلن پلنه جنگی بود پیش دیفالت هامون زدیم که به ساید های دیگه نزدیکتر باشیم . برای ما ساید خاصی مطرح نیست ولی خوب طبق یه صحبت هایی که رد و بدل شد یکم حساسیت روی ne بیشتر شد فک کنم یه جای انالیزتون اشتباه بود بخاطر همین ریپلای کردم الویت اکانت شخصی خود من اول ne بعد nw بعد se بعد sw هست که فک میکنم بیشتر بچه ها هم همین باشن . صد البته همه بچه های ne بجز یک نفر نور چشم من هستن ولی متاسفانه بچه های شما خودشون رو تارگت میکنن . ایشالله که ما در حدی بتونیم ظاهر بشیم که اذیتتون کنیم . در مورد sw هم به خود پارسا هم گفتیم اگر مولتی های ۳ ساید رو بزنیم که فک نکنم بتونیم بزنیم چون حجمشون خیلی زیاده میایم سراغ sw .
    یه مورد دیگه اینکه دوس داشتم شفاف سازی شه این بود که بچه ها صادق پارتیزان جزو تیم پیشوا نیست و این دانیال خان هستن که تیم پیشوا هستن دوس دارم بدونم موضع ایشون چیه الان . چون تو خاک sw هستید ولی زیر پرچم sw بازی نمیکنید من نمیخوام تهمت بزنم و بدون مدرک حرفی زده باشم اما احساس میکنم از سمت ساید دیگه ای هستید و برای تفرقه بین sw تو این ساید حضور دارید . لطفا یه شفاف سازی کن دانیال جان . امیدوارم ناراحت نشده باشی چون وقتی تایپ میکنی هر کس یه جوری برداشت میکنه

من بارها گقتم نوبن تو فروم، :)

ميشه بگين از كجا ميتونم بفهمم كه كى منو ريپلاى كرده؟
    چون اسم اكانت هاى ديگه مياد و سخته بفهمم كدوم اكانت داره از من سوال ميكنه ..

بگين كه بتونم بهتر پاسخ بدم ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• و اينكه يكى از پيام هاى من حذف شده ..
    نه بى احترامى توش بود نه هيچ چيز ديگه

فقط ديدم طرف با اتك فيك روى كتيبه منحصر نيروهاش برگشت خورده غارت هم كرده

و من فقط نوشتم نوش جونت ..!!

اين كجاش بده؟

من از يه فيك تعريف كردم پيامم حذف شد ..!

ولى اينجا شاهد فحش و بى احترامى به خانواده عزيز و گرامى يكى از دوستان بوديم هنوزم پيام ايشون هست ..!!!

اولويت حذف رو پيام هاى بدون مشكله ؟!!

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم