Posts by WolFlanD

درود

بسیار هم عالی راند دوم نرمال ، منتها اومدن تیم ما مشخص نیست چون فعلا توی اسپید 3 تازه استارت کردیم و قول دادیم به بچه ها که اونجا بازی کنیم ،

اگر سرور نرمال کمی دیر تر استارت بشه (حدودا نزدیک مهر ماه) خیلی خوب میشه

از نبودن بات هم استقبال میکنیم :thumbup:

پ.ن ؛ یه سلامی هم میکنیم به شخم خورده های سرور نرمال راند اول که قراره این سرور هم بیان ، به عشق خودتون میخوام بیام :love:

درود به همگی

این سرور هم تموم شد و سرور های بعدی تو راه هست ؛

- خلاصه موندنی ها و کسایی که پلیر بودن خودشون رو ثابت کردن

- اونایی هم که لب و دهن بودن و فقط فروم نویس بودن هم خودشون رو ثابت کردن

- یه سری هم که کلا اومده بودن تبلیغات سایت دیگه رو اینجا بکنن

- یه سری هم هندوانه فروش بودن و بود و نبودشون تو بازی فرقی نداشت

- یه سری هم که تو زرد در اومدن ؛

خوبه حرفی که مید گیم زدم دقیقا ثابت شد، گذر زمان ماهیت بعضی ها رو ثابت کرد (پارسا جان باید زودتر به حرفای ما اعتماد میکردی! ولی خب تجربه شد)

به همه پلیر های خوب سرور خسته نباشید میگم، دوستان شمال شرقی همر های خوبی ساختن خسته نباشید، لذت بریم، این که بازنده باشین چیزی از کیفیت شما کم نمیکنه ولی خب این باخت نتیجه حرف ها و سیاست خودتون بود.

به بچه های تیم خودم سجاد Guns and Roses و عمو کامل عزیز که یک بار دیگه افتخار داد و با ما بود C A C T U S (بیگ همر رومن سرور) ، محمد عزیز arashk و مهراد MaSTeR RoSe و حسین Faster ^^ ، علی اصغر mr vey که به نامردی دیوار دهکدش رو تخریب کردن همرش خفت شه ، عارف عزیز که دف سازی رو به عهده داشت و شهرام Maserati که همیشه همراه تیم بود، دم همتون گرم که آخرین لحظه بودین و دفاع و همر های خوبی ساختین ، هر چند این سرور سومین سرور هست پشت هم بازی کردیم و خیلی ها خسته بودن و نبودن ولی با همین تعداد کم کیفیت خوبی داشتیم ؛ راضیم ازتون

یه خسته نباشید هم به پارسا مجید) میگم که همیشه باکیفیت حضور داشت و هوای ساید رو داشت و حرفش حرف بوده و پای متا و قولش بازم موند ، محمد بزرگوار (گوگولی) عزیز و ایمان که همیشه به ما لطف داشتن و دلسوز ساید بودن و علیرضا یویو که همیشه خسته هست :D و سایر دوستانمون ...

همچین به امیر Persian Style که از دوستان قدیمی من هست مرسی که برام چند تا مولتی ساختی بازم از این کارا بکن ^^

در مورد اون عزیزی که گفت چرا همر کاکتوس که بیگ رومن سرور بود اونطوری لانچ شد، لانچر عزیز که توتال ساید مجاور بودن پاسخگو باشن !

پ.ن؛ چرا همیشه معماری یونیک توی NW میاد یه بار SW نیومد -_- ؟!

بدرود

با سلام به همه دوستان حاضر در فروم

به دوستان شمال شرقی آقا رضا استیل و تیمشون و سایر بازیکنان شمال شرق، بابت دفاع خوب سایدشون تبریک میگم، هر چند خوشحال نیستم از این بابت ولی دلیل نمیشه ارزش کار و کیفیت بازی این عزیزان رو کوچک نشون بدیم و جای تبریک داره

به دوستان متحد هم بابت همر های خوبشون تبریک میگم ، بلاخره همر جنگی برای زدن هست و چه دیوار بشه یا پلن موفق یا غیر موفق باشه باید خرج بشه، ایشالا تو پلن های بعدی نتیجه بهتری میگیریم، یکی بیاد این جوجه همر ما هم بزنه بره ^^

در آخر هم پارسا جان ما قبولت داریم و از بازی در کنارت لذت میبریم و همه جوره پشتت هستیم شما به این حرفایی که بعضی ها میزنن میخوان خرابت کنن دقت نکن ، شما ثابت شده هستی عزیز، بقیه دوستان هم همینقدر قبولت داشتن که همر در اختیارت گذاشتن برای پلن ;)

در اخر هم این نکته رو به دوستان حاضر در فروم یاد آوری کنم که هر لحظه ممکنه ورق تو بازی برگرده و تراوین یعنی همین پس با یه دیوار کردن یا یه ده پروندن زیاد جوگیر نشین بازی هست و با جذاب شدنش به خودتون و اطرافیانتون انرژی بدین و لذت ببرین و از کلکل های بیهوده و ادعا های کاذب پرهیز کنید!

به امید سروری جذاب و پرهیجان

Milad/WolFlanD

حذف شد.

1.
    حالا چرا این وسط یه آدم بیچاره ای که هم سایدی خود ما هست اومده ,ویرایش شد این پلیر حذف شده SE در اومده ! چرا ؟ چون این بیچاره هم ذاتا پلیر SE هست و بهش بر میخوره یکی بیاد به یکی از رفیقای شفیقش توی SE حرفی بزنه ! بلاخره یک عمری به قول خودش تو SE بازی میکرده و خاک اونجا براش مقدسه رو به جنوب شرق نماز میخونه !!

همین که ماهیت تو و اون دو سه نفری که دنبال سرت اومدن و از پلیر حذفی SE تعریف و تمجید کردن مشخص شد کافیه که شما وفاداریت داخل بازی به کدوم سایده، مشخصه که فردا روزی روی ساید SE اتکی بره شما دف میدی به اون و اصلا معنی و مفهوم ساید و اتحاد رو نمیفهمی ! تو قالب یه شخصی که پیر تراوینه خودت رو جا زدی و گنده نمایی میکنی ولی ثابت کردی که حرفات پشیزی ارزش نداره و فقط رجز میخونی !

2.
    تو پست هام هم اشاره کردم به اینکه یه سری اول بازی بودن و الان نیستن تاکید هم میکنم به این جمله، ولی متاسفانه یک سری ادم ویرایش شد مثل مصطفی بینام که اول دهنشون باز میشه بعد فکر میکنن پیدا شدن و منظور حرف منو نگرفتن، آخه گلم !من که به هم سایدی خودم تیکه نمیندازم یکم قبل اینکه پست بزاری فکر کن البته اگر توانایی فکر کردن داشته باشی! منظور حرفم سعید کصتل و علیرضا ایران بوده که از دو سرور قبل باهاشون رقیب بودم که کجان و چرا ازشون خبری نیست پیچوندن دیگه لابد ... !
    ولی معلومه تو از قبل فشار سنگینی بهت خورده بود که سریع حرف رو به خودت گرفتی :thumbsup:
    بلاخره همونطور که گفتم حذف تو هفته سوم بازی هم برات رکوردی بوده !

من خیلی مواقع با پست خیلی ها که تو sw بازی میکنن حال نمیکردم و خوشم نمی اومد از پستشون ... ولی هیچ وقت به یه هم سایدی نیومدم توهین کنم! که بگم تو مغز نداری! (نهایتا دیسلایک میکردم) تو که فقط بلدی ادای پیر دنیای تراوین بودن رو در بیاری و هنوز نمیدونی که هیچ وقت با کوچیک کردن کسی خودت بزرگ نمیشی عمو جون!
    آخرش هم میای تحریک میکنی که من هیچی ندارم دو کا رعد هست تو اگر میتونی بیا منو بزن، مثلا ما هم اونقدر ساده ایم بیایم درگیری داخل سایدی شروع کنیم بقیه به ریشمون بخندن!!!
    هرچند از تو و امثال تو انتظار اینو داشتن که مفهوم ساید و یکپارچگی رو بفهمین چیز زیادیه در شعورتون نمیگنجه!

3.
    حذف شد.

پ.ن ؛ خذف شد.
    پ.ن ؛ ادب شما نشانه تربیت خانوادگی شماست

درود بر سلطان پفک بزرگ، شاخ سایت های فیک و لات سرور های زیر 50 تا پلیر :thumbsup:

آره داداشی تو بزن حذف برو همون سایت دژکول مژکولت رو بازی کن بین 50 تا پلیر و 4000 تا ناتار بیگ همر بساز و جلوی ناتار ها برنده بازی شو و هزار و یک مدل رکورد پشمکی ثبت کن، اینجا واسه بچه هایی مثل تو که ... عمل میکنید و چال لپ میندازین و پروتز میکنید و کیک عروسی برش میزنید نیست عمو جون <3 <3 <3 اذیتتون میکنن <3 <3 <3

راستی خانوم معلم ببخش اگر غلط املایی داشتم

آنتی اسپم ؛

بنده شخصا با دفاع Hustlerz حال کردم ، دس خوش

پ.ن؛ یک سری افراد هم اول سرور بودن هنوز کتیبه ها نیومده غیب شدن، همون بهانه همیشگی که مشغله کاری و اینا داشتن دیگه ... مدیونید فکر کنید از ترس ول کردن !!! یکی به این دوستان بگه شما از اولش هم گروه خونیت به اینجور سرور ها نمیخورد :thumbsup:

سلام ناناز

تو همونی نیستی سرور قبل فیک من از کتیبه منحصرت سبز بر میگشت؟؟ آخرش هم فارم شدی؟! :thumbsup:

جوون تو فقط ما رو تهدید کن مو به تنم سیخ شد خدایی !!! خخخخ

خصومت شخصیت تو حلق رفیق شفیقت ممد چینی :دی

تجربه نشون داده کسایی که اوایل سرور تو فروم زیاد کوری میخونن رنگ مید گیم رو نمیبینن و در انتهای سرور اصلا کسی اونا رو یادشون نیست :D

پ.ن؛ یه سلامی هم کنیم به اون دوستی که تو سرور هست ولی صدایی ازش در نمیاد چون سرور قبل طوری لوله شده بود آخر حرفی نداشت می اومد میگفت بعضی ها احترامی براشون قائل نیستم جوابشون رو نمیدم lol (همه فهمیدن جوابی نداشتی بدی گلم)

پ.ن؛ خطاب به احسان شنیزه ، تو مطمئن باش مثل سرور قبلی رنگ مفت بری کردن رو نمیبینی عمو جون، این خط این نشون، بنده شخصا ترجیه میدم اگر قرار باشه سایدی غیر از ساید خودم واندر صد کنه NE باشه، تا یه پلیر دو قرونی پاپ بازی مثل تو که توی سایت های فیک گنده شده مفت بری کنه و بعد آخر گیم بیاد بگه آرهههههههههه هیچ سایدی ما رو نزد ما ناتار ها رو دیوار کردیم و صد کردیم lol

خب دوستان سرور تموم شد ؛ همین که شرق باخت برای ما برد بود :thumbsup:

تشکر میکنم از همه بچه های SW ، با اینکه اولین بار بود تو این ساید حضور داشتیم به ما اعتماد کردن و قبول داشتن ما رو، و جدا از این همر ها و دفاع های فوق العاده با کیفیتی ساختن و همچنین رفیقای خوبی هم بودن ؛
    پارسای عزیز CatChMe-TeaM
    محمد و عادل Sennheiser
    محمد بزرگوار
    علیرضا یویو
    FaRa
    پویا
    DrunK KinGs
    دانیال NorSe
    حامد MaRaVa
    و سایر دوستان که افتخار آشنایی باهاشون نداشتیم ...

و از همه بیشتر از اینکه خوشم اومد رو حرفشون موندن و رفاقت رو به بردن ترجیه دادن مثل بعضی ها که واسه برد دست به هر کاری میزنن نبودن، حرف یک لیدر اعتبارش هست و اعتبارش با ارزش ترین داراییش هست :thumbup:

همینطور هم از بچه های تیم خودمون که یک بار دیگه به من اعتماد کردن و منو قبول داشتن که در کنار من هم بازی شدن، واقعا افتخاری هست کنار شما دوستان بازی کردن (به جز سالار البته :D )
    عمو کامل C A C T U S
    رضا آروشا
    حسین faster
    افشین و شهرام James bond
    علی اصغر 2sinax
    محمد arashk
    ایمان
    desolatoR
    محسن ForzaJuve
    محمد MDDEF
    علیرضا NATEGH
    سالار گوسفند
    علیرضا kuroush
    جای فرزاد YakoZa، مهراد SaCKeR ، احسان KalaK ، حسین ScorpioN هم این سرور خالی واقعا ...

همر هایی که جهت زدن کصتل و نوری و موصی ساخته بودیم هم ترشی شدن :D چون ضعیف بازی کردن و در حدی نبودن بزنیمشون ؛

اینم از آخرین تاپ 10 سرور

البته یاد رضا استیل عزیز هم گرامی یکی از دوستان خیلی قدیمی بنده بود که جاش خالی،
    به سجاد Capitan هم توی جنوب شرق خسته نباشید میگم رقیب بود ولی رفیق هم بود

تا سرور بعدی خداحافظ همگی

Milad/WolFlanD

مثل اینکه عکس های راند دوم زدن واندر SE رو کسی نزاشت ...

صرفا جهت اطلاع رسانی در فروم دارم عکسا رو میزارم ؛

تشکر از پلیر های هر سه اکانت بابت همر های قشنگشون

پ.ن : کسی موصی فسقلی رو ندیده شنیدم خفت شده اونم با چی با نون خور های اضافی اکانت های دف ساز :دی

مثل اینکه واندر NE صفر شد ؛

چرا تو همچین مواقعی موصی آش خور و شاخ شمال شرق سعید کصتل تو فروم پیدا نیستن؟ :D

سعید که اصلا پرچم داری هست برا خودش میپره رو نیزه سزار :دی

یا اینکه خفت میشه !

کلا این سرور خیلی بی کیفیت بودی سعید جان :D در حدی که برای ما افت داره تو لیست تارگت هامون بزاریمت :thumbsup:

پ.ن؛ این پست صرفا جهت کل کل گذاشته شد، هیچ چیز بهتر از تارگت فرومی نیست؛
    پ.ن؛ خلاصه سعید جان این سرور خاطر خواه زیاد داشتی ولی خبر نداشتی :D

خدمت دوستانی که در جریان نیستن :
    نپ SE و NE بسته شده بود
    نپ NW و SW هم بسته شد
    امیدواریم ادامه سرور جذابتر باشه

امیدوارم بچه هاتون به تصمیم لیدراشون احترام بزارن، چون ظاهرا nw سابقه سرکشی و خود رای بودن زیاد داره ؛

قبلا هم همین حرفا و نپ و ... بود ولی از اکانت WALKERS و ... دقیقا عکسش رو دیدیم

بدون شرح ؛

پ.ن؛ این توله همر رو با رید ناتار تو همون روزایی که سرور قرار بود بکاپ بشه ساختم، قابل توجه نوب خان اعظم که تشریف فرما شدن و گفتن فازتون چیه که رید میکنید و نیرو میسازید :thumbup:
    پ.ن؛ شنیدم یه بنده خدایی با ما داشت فاز کل کل اکشو فروخت و فرار کرد =))
    باشد که به رستگاری برسد ...

پ.ن؛ خفت با رعد رو همه بلدن، مرد اونیه با گرزی و رم بره خفت :thumbsup:

اخه اسکل چرا خودت خودتو خراب میکنی من ۲تا نقشه زدم واسه واندر یه واندر کلین کردم ۴تا کتیبه ردم اما بازم آخر کار واندرتونو صفر کردم تو اخه نقشت چی بود ؟ بیچاره ما کلا ۴تا پلیر بودیم و هممونم کار داشتیم مثل تو الاف نبودیم صبح تا شب یا ناتار بزنی یا مولتی چک کنی از ترست . اخه چرا اینقدر دروغ میگی یه اصطلاحی هست میگن توشو حاشا ؟ آره ۳ ب ۱ بود اما کل اکانتایه اصلی و مولتی ما اندازه اکانت های اصلی شما نبود اما چون ان ای یه الاغی لیدرش بود و خیلی نوب بود به بدترین شکل باختین . اینقدر زدم زدم میکنی آخرش چی شد ؟ کی واندر ۱۰۰ کرد و هنوز ۵تا واندر زن دیگه داشت ؟ با اینکه بعد کتیبه ها ما کل همرامونو کردیم تو دیوار ما کلا ۳۰۰ کی دف داشتیم اما بازم تو بازی حالیت نبود و جسبیدی به ناتار زدنت و دشمنیتو با ناتارایه بدبخت ادامه دادی :D اگه یکم بازی حالیت بود همون موقع بازی تمام بود اما اون بیچاره هایی که تو نوب لیدرشون بودی بازی و بخاطر نوب بودن تو باختن . من ۶ بار همر بلند کردم بازم واندرتونو صفر کردم تو بیا بگو چه نقشی تو بازی داشتی
    پ.ن : مختصات کپ و ده همر اصلیتو نگفتی بخندیماااا :D :D :D :D :D

آخه بدبخت نوب !!! تو از موقع آزاد سازی کتیبه ها 3 تا کتیبه دربستی دستت بود از جمله جنگ آموز کوچک و چکمه بزرگ !!! یه اتحاد هم کلا مولتی داشتی که رید میکردی بعد ادعای همر سازیت میشه ؟؟؟؟

عزیزم من کردم توش، عمیقا هم کردم، لینک هاشم گذاشتم تو پست قبلی منتها تو اینقدر پرو هستی چوب هم بزارم توش باشه ؛ میای داد میزنی درد نداشت :thumbsup: :thumbsup:
    دیگه اونور قضیه رو نمیگی از شدت فشار و درد هنوز بحث های سرور قبل رو اینجا میکنی :thumbsup: :thumbsup:

من اصلا صد کردن واندر هیچ وقت هدفم نبوده همین که همتون رو زخمی کردم واسم اندازه 10 تا سرور صد کردن ارزش داشت :thumbsup: :thumbsup:

6بار همر بلند کردی هر 6 بار هم دیوار شدی بدبخت ! 4 بارش هم همر زیر 50ک گرزی !!! والا من همر خط شکنم رو مولتیم بیشتر از تو بوده =))

تو اگر پلیری تو همین سرور خودت رو ثابت کن ؛ کمتر تو فروم لاب کن

پ.ن ؛ چیز الاغ بزرگه عمویی نوش جااان :thumbup:
    پ.ن؛ بازم تاکید میکنم متای سه به تک بردن عنه ؟! انتظار داشتی تکی برنده شیم ؟ =))

پ.ن؛ حیف که فروم نرمال بسته شده ؛

بابا تو دیگه چقدر روووت زیاده خداوکیلی با ناتار زنی شدی رنک ۱ امدی افتخار میکنی بدبخت رشتی ؟ اسکل اون خفتا ماله اکلنت استفان بود نه اکانت من ده چیف شده هم که بعدش امدیم بیگ همرتونو پروندیم کاکتوسو میگم البته اینم بگم که دفه بعدی با ۱۱ تا همر امدین ده همر اصلیو بزنین حتی لینک هم نگرفتین . البته نمیدونم تو اینارو یادته یا نه اخه تو مشغول ناتار زنی بودی یا داشتی ۲ هدفه واندرو میزدی خخخخخخخخخخ . میشه بیای مختصات کپ و ده همرتو بگی یکم بخندیم لیدر بزرگ خخخخخخ

از بی ... مثل تو که قصم ناموسش رو به یه بازی میفروشه انتظار حرف حساب ندارم ، مرسی که سوژه خنده ما میشی =))

قبل از اینکه بیای زر زر کنی گفتم میای حاشا میکنی، دقیقا ثابت کردی این کاره هستی، الان میگه همر های من نبود =)) والا خودت از اساتید فن ناتار زنی تشریف داری دو تا ده واندر کیلین کردی 5-6 تا کتیبه و نقشه بعد میگی ما ناتار زدیم، خوبه شیپور ناتار دائما دست هیروت بود =))

من تو پست قبلی گفتم، ولی از اونجایی که فهم و شعورت در حد جلبک دریایی هم نیست دوباره میگم، هیچ کی از اتحاد متای سه گانه نبوده اون سرور که ما نزده باشیمش از اون رنک آخرت تا رنک اول پاپ تون رو ما ازش ده و همر پرونده بودیم =)) بعد کلا یه همر پروندین ادعات هم میشه ؟ والا ما تک هدفه میزنیم توش طوری که صدا طبل بخوره ، پلیر اون اکانت هم خودش اومد تو فروم گفت که دو هدفه زدن اشتباه خودش بود این برچسب ها به ما نمیچسبه بچسبون به پشتت واسه رشدت =))

تا جایی هم که یادم میاد ساید تو (nw) و ساید SE کلا زیر پرچم جنوب غرب بودین و دسته بیل هم دستتون نبود چه برسه به واندر که ادعای واندری میکنی ، من اومدم توی ساید nw و SE ده زدم از همونجا شما رو زدم جرعت فیک زدن هم نداشتین =)) الان سرور تموم شده شاخ شدی لینکاش هستا !!

رومنی که رنک 1 مهاجمین شد ولی کسی ندید همرش چقدر بوده و کیو زده!! تو همون زورت به ناتارا میرسه :)))))
    11 تا همر زدی ب ما لینک نگرفتی میخوام بدونم از ناتارا لینک گرفتی یا نه ؟؟؟:))))))
    ذوق کن اخر بازی 2 تا لنگه دمپایی پروندی از ما.اینو به عنوان بزرگترین افتخاراتت تو ذهنت نگه دار :))))))
    ساید sw خوشحال باشید که همچین پلیر و البته لیدر قابلی دارید :D :D :D :D
    یه عکس از بیگ سرور نرمال واسه همه میزارم که بدونید واقعا این همرهای خفت شده عددی نبودن در مقابلش

11 تا همر زدیم دست مریزاد داشت زدنمون، توله همر هامون موند اند گیم کلفت شد طوری زدیم که تا قبل رسیدن همرا از ترس تو دسشویی قائم شده بودی =))

رومنی که رنک یک مهاجمین شد و رو دم همه توتن ها موند =)) درک میکنم فشار خیلی عمیقی بود تا چندین سال دیگه هم این خاطره تلخ تو ذهنت باقی میمونه ولی این چیزا که واسه تو آرزوست واسه ما خاطرست :thumbsup: <3 <3

افتخار ؟ جدیدا رفتی تو کار طنز و دلقک بازی انگار =)) من جایی بگم حریفم تویی که واسم افت داره =))
    حرفایی که به فسقلی زدم هم به خودت بگیر

پ.ن؛ بازم تاکید میکنم متای سه به تک ؟! =))

حالا که بحث سرور نرمال باز شد یه یادی از دستمال چی ها کنیم که هر روز تو پی وی ما افتاده بودن دست به دستمال و منت کشی میکردن آخر هم با متای 3 به 1 و شخم خوردن بازی رو بردن ولی عشق و حال سرور رو ما کردیم :thumbsup: :thumbsup:
    تک تک تون رو .... هیچ کدومتون رو سالم نزاشتیم سرور قبل ،
    ما بازی میکنیم بکنیم توش حال کنیم :thumbsup: :thumbsup:

بخش کوچکی از خاطرات شیرین سرور نرمال ؛ که جای زخمش برای بعضی ها باقیه هنوز و ازش یاد میکنن =))

حق داری گلم منم اگر مثل تو هی چپ و راست خفت میشدم و دهم سبز میپرید، تا ده تا سرور بعدی هم یادم نمیرفت =)) زخم عمیقی بود خدایی بزرگ میشی یادت میره :thumbsup:

الانم بیا بگو نه نیرو های من نبودن اصلا اون اکانت من نبودم و حاشا کن =))

پ.ن ؛ و رومنی که رنک یک مهاجم شد و ... همه توتن ها موند :thumbsup: :thumbup:
    پ.ن ؛ حرف رو انداختم وسط پلیر های اکانت hitman بیان بردارن =))))

ای جونم عزیز دلم تو حرص نخور پوستت چروک میشه . گل پسر من اصلا تو و امثال تو نمیشناختم که بخوام با تیم بیام بازی اون سرور خودم تک و تنها بودم دوست داشتم رفتم با جنوب متا کردم مگه متا کردن اجباری هم داشتیم اخه که الان بخاطر متا زور بهتون امده . ... اونیه که تو سرور نباشه و بیاد .......... یکی دیگه اونم کی میلاد کتلند و بکنه . ناتار زنی که میگی مرد باش و راست بگو کی اول از همه امد گفت نزنید ؟ پستا سرور ۱ هستن برو ببین کی اول امد گفت . من تنها تو یه ساید بودم بدون مولتی فقط ناتار میزدم با این شرایط بیام نون خودمو آجور کنم ؟ اون چنتا مولتی که داشتم بعد کتیبه ها ساختم و دف ساز بودن دف همونا بود که دوستت ۱۱ تا همر زد حتی لینک هم نگرفت

هرچی فکر میکنم اصلا به ما نمیخورین

بازم تو اومدی تو فروم از نداشته هات حرف میزنی؟ آخه پسر خوب یه چیزی بگو خندمون نگیره !!! میگی ما ناتار کاتا کردیم ؟!!! خوبه اولین بار ما ده چیف کردیم دیدم انبار و نصف منابعش رو زدن !!! تو خودت از ابداع کننده های این سبک بودی بچه خوشگل، بعد این کثافت بازی هات رفیقت اومد به حمایت از تو نوشت اونی که ناتار ها رو زده ذهن پلید و استراتژیکی داشت جالبه یه هفته بعد همتون به دستمال کشی افتادین که بیاین 4 ساید نامه بدیم ادمین ناتار ادد کنه ، ولی بازم آدم نشدی اومدی زر زر میکنی؛

میگی ما ده ناتار کتیبه کیلین کردیم رنک یک هجوم شدیم، همرشو داشتیم کردیم، تو که چهار تا ده واندر کیلین کرده بودی چرا اعتراض میکنی خخخخ گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه ایییف بو میده ، دستت به رنک یک هجوم نرسید با اختلاف فاحشی اونو گرفتیم واقعا خاک بر سر امثال تو که توتن بودین و جنگ آموز به صورت انحصاری داشتین نتونستید بگیرین ! بعد یه رومن باز با اقتدار ازتون جلو زد، خوشم میاد بعد 4 ماه هنوز دردش هست برات که میای در موردش حرف میزنی ؛

ادعات میشه 11 تا همر دیوار کردی اصلا بیست تا دیوار کردی خب که چی؟ همر جنگی رو بزاریم تا اند گیم ترشی بشه ؟؟ همون که زدم بهت از ترس 4 بار چنج کپ کردی کتیبه رو بردی رو مولتی تو همون شلوعی اون یکی نانکپت سبز چیف شد و مرتاض کوچیکت از رو دف سازت زده شد برات بسه گل پسر، عکس از دیوار شدن همر هات زیاد دارم مرتیکه کله پف پفی ؛

اونقدر وجودش رو حتی نداشتی که سر حرفت بمونی تمام قصم هایی که میخوردی و آبرو و شرافتت رو سر یه بازی به باد دادی، امروز می اومدی میگفتی بیاین نپ باشیم ما کاری با شما نداریم فردا اولین نفر خودتون همر بلند میکردین رو ما، دیوار هم میشدین ولی بازم از رو نمیرفتین میگفتین من نبودم دوالم بود، حقارت تا چه حدی آخه !!! تا این حد نمیدونستیم بد بخت فلک زده و عقده ای هستی ؛

برو همون سایت های فیکت رو بازی کن عمو فدات تو واست زوده اینجا بازی کنی گل پسرم ؛

احترام افشین هم بهت واجبه بچه خوشگل هر چی نباشه سن بابات رو داره افشین :|

تو متای سه به تک بردن عنه؟! که هی میگی متا متا و بردیم بردیم ؟!

پ.ن؛ ما لینک زدن امثال شما رو زیاد داریم بپا یه وقت آبروت نره پف پفی جان :thumbsup:

میلاد ولفلند کجایی ؟؟؟؟

تاقبل شروع سرور هی میومدی شاخ شونه میکشیدی فقط امدم ببینم توی سرور که یکم شلوغه میتونی به اخر بازی برسی آیا؟

هیس ساکت فارم های سرور های قبل فریاد نمیزنند !

خوبه همون سرور قبلی پوزت رو به خاک و خون کشیدم خوشگل پسر حالا بازم اومدی شاخ شدی برامون عمویی ؟ برو پست های خودت رو لایک کن که عقده لایک نگیرتت =))

نگران ما هم نباش به وقتش میایم بالا سرت مخصوصا که ده دیفالتت لب مرزه گلم

واسه استارت سرور از نوب های فارمی مثل تو اجازه نمیگیریم =))

پ.ن ؛ عکس خفت، چیف و ... سرور های قبلت رو بزارم بچه های فروم بیشتر باهات آشنا شن یا زوده ؟؟؟
    پ.ن ؛ تحت حمایت سعید گشنگه و نولی مش*** :دی

درود :thumbup: جایزه فکر میکنم رو ایمیل ذخیره باشه، مطمئن نیستم! به مولتی یه پیام بده
    ما هم شاید بیایم اگه بیایم میریم NW

نه ممد جان ما و سایر دوستان جایزه رو نقدی درخواست کردیم ولی خبری نیست همچنان ؛

ازین به بعد هم موضوعی که مطمئن نیستی نظر نده :thumbsup: