نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان
    تا به الان خواننده تاپیک بودم تا اینکه این یکی دو صفحه اخیر کم کم دیگه از شدت وقاحت دوستان و ساده لوح فرض کردن خودمون مو به تنم نموند.
    یه چیزی رو لازم دونستم بگم اونم این بود که سایدی که بازیکنش میاد تو تاپیک اعلام آمادگی سرور مینویسه:

"خط قرمز ساید NE مولتی اکانت هاش هست و همون طور که تیم ما در سرور قبل نشون داد هر گونه اتک به سمت مولتی های خودمون رو با تموم قدرت پاسخ میدیم...."

دیگه حرفی باقی نمیذاره توی این ماجرا.
    ولی واقعا نه این طرز بازی کردن اسمش تراوین هست و نه این حرفای شما بویی از حیا و منطق برده

این لینک هم میذارم برای بررسی پستی که نقل قول کردم ازش:
    تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

• وقتی از هر ویرایش شد بازیکن جمع میکنی تا سایدو پر کنی نتیجه اش میشه وجود این تینیجر های بی چاک و دهن سبزه میدونی...

برو عموجان شان و شخصیت من مناسب کل کل با امثال شما نیست

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin ().

• با سلام

ما از 2 هفته دیگه هم ساید خودمونو از مولتیهای ناشناس پاک میکنیم هم یکم ساید ان ای رو فشرده میکنیم که اینقدر از تراکم ننالن!

ما که گفتم منظورم اکانت بود و از طرف ساید حرف نمیزنم .اگه لیدرهای اس ای هم مخالفتی نداشتن تا اخر سرور ادامه پیدا میکنه

پ.ن :سوزن رو ان ای گیر نکرده دشمنان جنوب غربم حواسشون باشه.دلیل این کار خصومت کاملا شخصی از قدیم با بعضی(کلا با 2-3 نفر) پلیرهای ان ای و اس دبل هست

و من الله توفیق

• واقعیت من تصمیم گیرنده ساید نیستم و دوستان توی بحث لیدری مثل احسان شانیز حضور دارن که میتونن در این مورد اظهار نظر کنن. بنده و تیممون فقط کمک دستشون حضور داریم و بعید میدونم این سرور خیلی خودمون تو این موارد حضور داشته باشیم
    فکر میکنم اگر قرار هم هست همچین اتفاقی بیفته بهتره لیدرهای مورد قبول هر ساید با هم دیگه یه جلسه داشته باشن
    چه بسا دوستان شمال شرقی هم یه لیدر معرفی کنن که بیاد و این اوضاع رو جمع کنه چون این شرایط واقعا بی معنی و مضحک هستش (اگر تمایل داشته باشن، من در حد پیشنهاد گفتم و مسلما تصمیم گیرنده برای کسی نیستم یه موقع به دوستان برنخوره)
    شما هم اگر توی سرور باقی بمونید مایه خوشحالی همگی هست.
    مخلص

باور اساسی ما همین است

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط MaYa ().

• وقتی از هر جوب و فاضلابی بازیکن جمع میکنی تا سایدو پر کنی نتیجه اش میشه وجود این تینیجر های بی چاک و دهن سبزه میدونی...
    برو عموجان شان و شخصیت من مناسب کل کل با امثال شما نیست

چی شد دوست عزیز؟ خوب تیکه میپروندی :) وقتی با فرهنگ و ادبیات خودت جواب گرفتی درد گرفت نه؟ شد جوب و فاضلاب؟ :) حتما خودتم ویرایش شد :thumbsup:
    اگه با هرکسی با فرهنگ و شعور خودش حرف نزنی چیزی متوجه نمیشه. خوشحال شدم که متوجه شدی.
    معنی کلمه تینیجر رو هم حتما همونی بهت یاد داده که معنی کلمه فکت رو بهت یاد داده بود.

دوستانی که اینجا حرف از ۳ به ۱ کردن میزنید ، مطمئن هستید تو سایدتون اختیار این کار رو دارین؟ یا به عبارتی کاره‌ای هستین که راجب این مسائل حرف میزنین؟

قدیما هرکسی یه حد و حدودی داشت. هر سایدی یه مسئول فرومی داشت. هر سایدی یه منبع معتبری. الان نه تنها هرکی هرکی شده ، بلکه طرف میاد میگه ساید هم نخواد این کار رو بکنه من تنهایی میکنم. مطمئنی داری تراوین بازی میکنی؟ فکر کنم تارگت اول سایدت خود شما باشی

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin: از توهین به سایر بازیکنان خودداری کنید ().

• قدیما هرکسی یه حد و حدودی داشت. هر سایدی یه مسئول فرومی داشت. هر سایدی یه منبع معتبری. الان نه تنها هرکی هرکی شده ، بلکه طرف میاد میگه ساید هم نخواد این کار رو بکنه من تنهایی میکنم. مطمئنی داری تراوین بازی میکنی؟ فکر کنم تارگت اول سایدت خود شما باشی

بله دقیقا همینطوری بود
    اتفاقا چه قبل فیلترینگ جه بعد فیلترینگ مولتی بازیم بود، اما حد و حصر داشت. حداقل اگه کسیم مولتی بازی میکرد نمیومد تو فروم با افتخار اعلامش کنه.
    حقیقتا اتفاقا کاملا برعکس بود. همه حتی اگه مولتی بازم بودن سعی میکردن خودشون رو تبرئه کنن چون میدونستن با مولتی بازی نتایج، افتخارات و چیزایی که به دست میاوردن بی معنی و مسخره بود. چون اسمشون تو تراوین میموند، چون بعد از اون تیما میشناختنشون. خیلی دلایل دیگه داره که واضحه و نیاز به بیان کردن نیست.
    اما متاسفانه اینجا اینطوری نیست، مولتی میزنن ازش دفاعم میکنن و تازه بعدش میان به مضحک ترین شکل ممکن دروغم میگن. حالا دلیلش رو نمیدونم.

اما همه ی این ها به کنار مشخصا شمایی که داری در این خصوص صحبت میکنی هم همینجا داری پست میذاری و همین حرف هایی که زدی شامل خودت هم میشه.

باور اساسی ما همین است

• نمیخواستم پست بذارم ولی به یه مورد فوق العاده شگفت انگیز برخوردم که ناچار شدم به دوستانم بگم باهم بخندیم :D
    ادمین دوست داشتنی سایت هرپستی علیه شمال شرق رو به دلیل توهین، کامل پاک میکنه بعد خودش اومده پستی که پر توهین بوده از سهند پرزیدنت رو لایک کرده که دیگه حسین تی ان تی اومده پست رو ویرایش کرده :D :D :D
    ادمین (breaking benjamin) دوستت داریم <3
    نکنه نصف مولتی های شمال شرق مال خودته؟ :D
    خوب برای اینکه انصاف رعایت شده باشه توضیح دوستمون رو بگم اینجا
    میگن شیفت عوض شد و ویرایش اون پست رو شیفت بعدی ادمینی انجام داده و خودشون هم میخواستن اصلاح بزنن که اشتباهی دستشون خورده روی لایک
    اگه اینطور بوده من معذرت میخوام بابت قضاوت زودم ولی خودمونیم برادران یا شایدم خواهران ادمین رسیدگی به قوانین در سرور و فروم خیلی ضعیفه کاش بیشتر وقت میذاشتین که این قضاوت و دلخوری ها پیش نیاد (البته قبوله کار سختی هست ولی خوب پذیرش مسوولیت انتظار هم ایجاد میکنه)
    قولتون میدم اگه قوانین رعایت بشه نه تنها پلیر ها کم نمیشن که توی بلند مدت وقتی همه تراوین بازان سابق دیدن این خاله زنک بازی ها کم شده رجوع و بازگشت پلیر خیلی بیشتر خواهد شد و بساط بچه بازی ها هم از داخل فروم هم از خود سرور جمع میشه
    بازم ببخشید بابت زود قضاوت کردنم
    موفق و موید باشید

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: .سعی میکنیم قوانین فروم رو سفت و سخت اجرا کنیم :) ().

• کلا تو هر سرور هستن ادمایی که فرق کل کل با فحاشی رو نمیدونن شما خودتو ناراحت نکن.منتظر ادامه تحلیلهات هستم :thumbsup:

سلام آقا مسعود گل

نه بابا امثال این کی باشن که بخوان جلو ما وایسن؟ امثال این دوستان ویرایش شد
    میان اینجا بلبل زبونی میکنن که سهمیه گلد و مولتی شون از طرف توتال سایدشون قطع نشه.

کل این حرفایی هم که میزنم مسعود جان از روز اولم گفتم همش برای اینه که ما لياقتمون بیشتر از این هاست.

بنده به عنوان شاگرد کوچیک پیشکسوتای این بازی یه زمانی صرفا میومدم تراوین چون پر آدم لوتی و مشتی بود اصلا آدم لذت میبرد از فضا.
    الان چی اما؟ یه مشت اراذل اوباش جمع شدن از زدن هیچ حرفی و یا انجام هیچ کاری هم ابایی ندارن.

این دوستان هنوز منو درست نشناختن؛ من همین الان دارم تو سرورای بین المللی به عنوان توتال دارم 300 تا پلیر مختلف از 35-40 کشور مختلف رو روی انگشت کوچیکه ام میچرخونم، اونوقت فکر کردن چهارتایی پنج تایی میان جلو چرت و پرت میگن من جلوشون کم میارم؛ همتونو یه تنه حریفم عزیزان نگران نباشید.

تا اینجای کار هم فقط یکسری واضحات رو در قالب آمار خدمت دوستان ارائه کردم.
    حالا برسیم به بحث ویرایش شد این دوستان در پشت پرده بحث جالب تر هم میشه...

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: لطفا در انتخاب کلمات دقت بیشتری داشته باشید. ().

• دوستان این بحث تموم بشو نیست
    چون صرفا بهونست!
    بهونه ای برای اینکه قبح عبارت ۳ به ۱ شکسته بشه و نطفه این عبارت در از ذهن ها کاشته بشه
    وگرنه دوستان گفتن تعداد اکانت های ش.ش بیشتره. ما هم نابینا نیستم و میبینم که بیشتره
    در جواب این موضوع بحث "زمان" اومد وسط به علت اینکه تکلیف بیشتر از ۱۵۰۰ تا اکانت بی اتحاد ( بیش از نیمی از اکانت های سرور) بنا بر آماری که گذاشته شد نا مشخصه! و معلوم نیست متعلق به کدوم ساید هستن!
    و مهم تر از همه اینکه تا وقتی اکانت ها پا نگرفتن و رشد نکردن شما اصلا نمیتونی تو همچین معادلاتی حسابش کنی!
    بعد از اینکه ده ها زده شد و کپ ها یکم جون گرفت یه جوون مردی میتونه بیاد تعداد دهکده های هر ساید یا از لحاظ جمعیت کل ساید هارو با هم مقایسه کنه ببینه به چه نتیجه ای میرسه! و اونوقت میشه از روی اون تحلیلی انجام داد !
    اینکه شما صرفا فقط بخش اول ماجرا رو میبینید و
    اصرار بر ادامه این بحث و کشوندنش به این سمت دارید از نظر شخصی بنده اصلا اتفاقی نیست!
    حالا اینکه کی این وسط با به زبون انداختن این عبارت بیشترین سود رو میبره الله اعلم!!!!

پ.ن:این دومین اتفاق خنده داریه که دارم تو این سرور میبینم!!!

• حالا به شما و دوستانت نشون میدم چی قبح داره دوست عزیز...
    بزارید کاری که لیدراتون پشت پرده برای دو به هم زنی بین دانیال پیشوا و پارسا سوییفت انجام دادن رو برملا بکنم تا ببینم باز هم از قبح و اخلاقیات صحبت میکنی یا نه...

• همینجا هم به دوستان اطلاع بدم بنا به اطلاعات موثق که اسنادش رو هم میزارم به زودی شمال شرق توی اتحاد کلاهبرداران و ساید های دیگه جاسوس فرستادن، حواستون باشه

البته جاسوسی کردن قبح نداره، 3به1 داره فقط

• بله دقیقا همینطوری بود
    اتفاقا چه قبل فیلترینگ جه بعد فیلترینگ مولتی بازیم بود، اما حد و حصر داشت. حداقل اگه کسیم مولتی بازی میکرد نمیومد تو فروم با افتخار اعلامش کنه.
    حقیقتا اتفاقا کاملا برعکس بود. همه حتی اگه مولتی بازم بودن سعی میکردن خودشون رو تبرئه کنن چون میدونستن با مولتی بازی نتایج، افتخارات و چیزایی که به دست میاوردن بی معنی و مسخره بود. چون اسمشون تو تراوین میموند، چون بعد از اون تیما میشناختنشون. خیلی دلایل دیگه داره که واضحه و نیاز به بیان کردن نیست.
    اما متاسفانه اینجا اینطوری نیست، مولتی میزنن ازش دفاعم میکنن و تازه بعدش میان به مضحک ترین شکل ممکن دروغم میگن. حالا دلیلش رو نمیدونم.

اما همه ی این ها به کنار مشخصا شمایی که داری در این خصوص صحبت میکنی هم همینجا داری پست میذاری و همین حرف هایی که زدی شامل خودت هم میشه.

اشتباه نکنم باید آقا حسین باشین

آقا حسین عزیز این بحث مولتی بازی تا جایی که یادمه هر سرور بوده و همیشه بدون نتیجه مونده. چون هر طرف توجیه خودش رو داره. مولتی‌باز میگه اینم یه هنره و توام اگه میتونی مولتی بکش. ضد مولتی هم میگه میخوام تراوین خالص بازی کنم و این تقلبه. من خودم به شخصه اولین راندی هست که مولتی دارم. چون دیدم با تک اکانت نمیشه بازی کرد.

در رابطه با بحث دوم من هیچوقت نیومدم بگم از جانب شمال شرق فلان جا رو‌ میزنم. عقاید شخصیم رو‌به اشخاص دیگه ریپلای زدم. نه از جانب سایدم چیزی اعلام کردم نه به ساید خاصی توهین کردم. ساید من چنتا لیدر داره و میشینن با لیدر بقیه سایدها حرف میزنن و حرف‌های پلیرهای ساده سایدها هم تو فروم هیچ تاثیری نداره توی سیاست سایدها

توی پیام اول هم هیچ‌ توهینی نبود. فقط لحن متناسب انتخاب کردم که توی جوابیه اصطلاح های «جوب و فاضلابی» و «حیوان» از جانب این دوستان با فرهنگ بهم ارائه شد. :)

این دوستان هنوز منو درست نشناختن؛ من همین الان دارم تو سرورای بین المللی به عنوان توتال دارم 300 تا پلیر مختلف از 35-40 کشور مختلف رو روی انگشت کوچیکه ام میچرخونم، اونوقت فکر کردن چهارتایی پنج تایی میان جلو چرت و پرت میگن من جلوشون کم میارم؛ همتونو یه تنه حریفم عزیزان نگران نباشید.

یاد و خاطرات فرزاد پانیشر جان به خیر :!: <3

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• کاری که لیدراتون

متاسفانه هنوز هیچ لیدر خاص و مشخصی تو ش.ش نداریم دوست عزیز!

تنها مسولیتی که من فک میکنم تا الان بر عهده کسی باشه اینجا هماهنگی ۱۵ کراپ هاست!

ممنون میشم لیدر ش.ش رو به ما معرفی کنی وقتی من و مابقی دوستان به عنوان پلیرهای ش.ش هنوز اطلاعی نداریم!

• درود خدمت دوستان گرامی

امیدوارم سرور خوبی باشه و چند نکته خدمتتون میگم شاید به کارتون بیاد

بعد از اینکه ای ار بسته شد یه سایت دیگه اومد و دوستان رو جمع کرد دور هم یه تراوینی به بدن بزنن ولی الان اون سایت کاملا سوت و کور شده جوری که توی سرورهای نرمالش کلا یک واندر مشترک از طرف چهارتا ساید ۱۰۰ میشه و دشمنشون هم ناتاره در حدی دف دارن که اتک ناتار رنده نکنه واندر رو

یکی از دلایل اصلی اینکه اونجا سوت و کور شد به نظر من جو بد فرومش بود که باعث شد خیلیا عطای تراوین رو به لقاش ببخشن

اینجا هم به عنوان مثال خود من شنیدم یه سایت راه افتاده و یه سرور شلوغ هم داره ران میشه گفتم بیام ببینم چه خبره

فقط خدمتتون عرض کنم با این رویه که خود ما در پیش گرفتیم از سرور بعدی شاهد نصف این تعداد پلیر هم نیستیم بجز اینکه همین سرور هم یحتمل خیلیا بعد دیدن مطالب فروم همین الان بیخیال شدن یا میشن

هنوز ثبت نام سرور باز هست و تازه یه سریا ده دوم رو زدن این همه بی احترامی میشه به هم , وای به اون روزی که پلنی چیزی انجام بشه

در کل سرتونو درد نیارم اگر میخوایید اینجا هم سوت و کور نشه برگردید به همون شعار قدیمی

تراوین بهانه ایست برای با هم بودن

یه پست هم میخواستم پیرو تجزیه تحلیل دوستان بذارم که اصلا یادم رفت با اتفاقایی که تو این دو صفحه اخر فروم افتاد :دی
    سعی میکنم شب نظرمو بگم البته میدونم که فقط واسه خودمهمه:دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• همینجا هم به دوستان اطلاع بدم بنا به اطلاعات موثق که اسنادش رو هم میزارم به زودی شمال شرق توی اتحاد کلاهبرداران و ساید های دیگه جاسوس فرستادن، حواستون باشه

البته جاسوسی کردن قبح نداره، 3به1 داره فقط

بگم بگم ها شروع شد :))
    بزارین چند روز دیگه این دو بهم زنی هارو علیه یه ساید شروع کنید.
    دیدین با بحث مولتی به جایی نمیرسین بردین بحث رو جای دیگه :))
    مولتی اگه بده برو به لیدرت بگو مولتیاشو حذف کنه بعد واسه ما روضه بخونین.
    همچنان معتقدم اکانت های ان ای بیشتره منتهی نه به صورت نجومی.
    اون ۱۳۰۰ اکانتی که نمیارین تو محاسباتتون دلیل خاصی داره ؟
    الان ما مولتیارو از اتحاد خارج کنیم مشکل شما حل میشه ؟!

یه ماه صبر کنید امار بگیرید بعد تز بدین.

اینم بگم خاک تو سر اون جاسوسی که روز ۴ بازی نشده لو رفته که شما بخوای بیای اینجا واسش سند بیاری :))

• من بزودی هم آمار کلی اکانتای سرور هم اسناد جاسوس داشتن شما رو میزارم اونموقع منتظرم خود شخص شما بیای جواب بدی.

بلاخره فرق یکی مث من و یکی مث شما دوستان که یه روده راست تو شیکمشون نیست باید معلوم بشه.

جالبیش اینه تا دیروز خود شما اینجا سینه سپر کرده بودی که هرکی مولتی مارو بزنه جوابشو میدیم،الان حتی جرعت نمیکنی به زبون بیاری تعداد مولتی هاتو

دروغگو مجبوره همیشه رنگ عوض کنه

در ضمن من خودم جزو تیم لیدری و سخنگو و نماینده اتحاد کلاهبرداران هستم دوست عزیز
    شما که ظاهرا تیم لیدری ندارید بنا به گفته امیرعلی و واسه خودتون توی ساید ولید

اما تیم ما 39 تا پلیر با 41 اکانت داره و در حالی که بهترین غارتگرای ایرانی دات کامو داریم چون مولتی بازی رو کاملاً ممنوع کردیم هیج بازیکنی تو تاپ غارت هم نداریم.

این وصله ها فقط به خود جنابعالی می‌چسبه

• خوب جا داره تشکر کنم از دوستان شمال شرقی که لحن هاشون دوستانه شد (البته به جز Drkia که ایشون هم امیدوارم اصلاح کنه صحبت هاش رو)
    تا اینجا نصف راه رو باهم رفتیم (یعنی گفتگو به جای متلک و توهین و ...)
    میمونه نصفه دیگه مشکلات که اونم روش های غیر تراوینی برای برده!!! که به من ربطی نداره برد و باخت و دیگه من واردش نمیشم
    پس از شماهم عذر میخوام بابت آمپر چسبوندنم! درسته صحبت هام غیر محترمانه بود و غیر قابل توجیه ولی ناچار بودم برای شنیده شدن حرفم یه لحظه غررش کنم (که رفتار انسانی نیست!!! :( ) و در ادامه از همه طرف ها چه سایدهای مختلف چه مولتی باز و ضد مولتی بازها خواهش کنم به همین شکل باهم گفتگو کنیم و متلک و توهین نکنیم!!!
    مثل مهران مدیری شد هر پست خداحافظی میکنم دوباره بعدی رو میذارم! دیگه قول میدم پست نذارم :D
    بازم ببخشید اگه تو پست هایی لحنم به شکلی عوض شد که لایق دوستان محترم نبود
    خدا پشت و پناهتون
    یا حق