انجمن اسپیدترا

رویداد های اخیر

• MenTaL

پسند (پست)
    درود
    (نقل قول از S.Italiano)

اگر صرفا ما حرکتی انجام دادیم. قرار نیست شمال شرق به عنوان تزریق هیجان ازش یاد کنه و محوریت اصلی فروم رو منحرف کنه.
    (نقل قول از Loghman)

بیشترین توزیع نژاد مصری سایدی برای شمال شرق هست.…
  • S.Italiano

پسند (پست)
    با سلام و احترام خدمت هم بازی های قدیم و جدید و اونایی که قراره آینده این پست رو بخونن
    همین که فروم از حالت خاطره گویی خارج شد کمال تشکر رو دارم و اینکه یه حرکت هرچند کوچیک کمی هیجان به سرور تزریق کرد.
    قصه اول حکایت استعداد های نو ظهوره
    داشتم…
  • MenTaL

پسند (پست)
    سلام و درود دوستان
    بعد از بحثهای کسل کننده سرور های قبل دیشب یا بهتر بگم امروز صبح چند پلن جالب زده شد و دو طرف از هیجان سرور لذت بردن دو تا از دهکده…
  • MiawMiaw

پسند (پست)
    با سلام و احترام خدمت هم بازی های قدیم و جدید و اونایی که قراره آینده این پست رو بخونن
    همین که فروم از حالت خاطره گویی خارج شد کمال تشکر رو دارم و اینکه یه حرکت هرچند کوچیک کمی هیجان به سرور تزریق کرد.
    داشتم…
  • nightmare

پسند (پست)
    داشتم…
  • با سلام و احترام خدمت هم بازی های قدیم و جدید و اونایی که قراره آینده این پست رو بخونن
    داشتم…
  • takshakh

پسند (پست)
    سلام

یک توافقی صورت گرفته بود در مورد دیفالتهای شمال شرق. که ما به عهد خودمون وفا کردیم

منتها. صبح امروز از خواب بیدار شدیم دیدیم که بعله! اینها حتی به شمال شرقی ها هم رحم نمیکنند و به یکی از دهکده ها حمله شده.
    چه زمانی؟ زمانی که…
  • BohLoul

پسند (پست)
    (نقل قول از Eilya)

درود
    لابلای خاطره گویی و منم منم دوستان قدیمی چند نکته در مورد اتفاقات سر صبح اکانت kalak وbig papa و ایلیا عرص کنم
    اول اینکه اکانت kalak دفساز بوده و دیشب دوتا دهکده از دست داده یکیش ۶ک پیاده گول و ۲ک کاهن دومی هم ۶ک گول و ۵ک رعد
  • BohLoul

پسند (پست)
    با عرض سلام و احترام
    همین اول اعلام کنم که بخشی از پست مربوط به سرور قبلی هست و هر کسی علاقه نداره وقتشو تلف نکنه

مَنِ اطَّرَحَ الحِقدَ استَراحَ قَلبُهُ وَلُبُّهُ؛
    هر كس كينه را از خود دور كند، قلب و عقلش آسوده گردند

این همه کینه از
  • BohLoul

پسند (پست)
    البته که یک پلیر معمولی خیلی بیشتر از شما میدونه میدونی چرا ؟

چون مث شما مستقل در جهت اهداف شخصی بازی نمیکردم ، ته بیابونم نبودم مرض ان دبل بودم با چوکور میجنگیدم از پرهام و ادی تون هم میتونی بپرسی

ما از اول بازی درگیر بودیم شما داشتی کشاورزی میکردی