نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• برو این کری خوندن ها رو برای عمه هات بخون عزیزم من به کسی که نه تا حالا جلوم بازی کرده نه کنارم چه اعتمادی باید کنم ؟؟؟ یکی از بچهای ما اعتماد کرد اکانتش به فنا دادی دیدی نیروهای های در حال بازگشت زیاده نمیتونی جاخالی بدی رفتی دیوار تخریب کردی گردن هم نمیگیری میدونم تو بازیکنی ما نوب ماشاالله به حرفه ای بازی میکنی اما نمیدونی وقتی یه بازیکن که جنگ اموز میگیره قبلش باید انبار بگیره نمیدونی ۱ جنگ اموز رو چند تا همر بره برای ریکاوری تلفات لاست یا خفت حالا هر چی بهتر از اینه که همر کم داشته باشی میگم یه کم‌ به مغزت فشار نیاری اور دوز میزنی در ضمت کسی نه به من گفته بیام از طرفش حرف بزنم نه چیزی تو منو نمیشناسی مشکل خودته اخلاق من همینه هر جور دلم بخواد هر چی دلم بخواد میگم ... مشکلی داری بسم الله...

تو خیلی جالبی به خدا

خب خداروشکر مشخص شد رم های mr vey هم من فروختم به ان ای

درآمدم تو این سرور از رسول بیشتر بوده

ینی الان حاضرم فروشنده باشم اما تو بهم نگی چجوری جنگ اموز رو مدیریت کنم

هر جور دلت میخواد بگو عزیزم من برام مهم نی تو چی میگی

مشکل؟تو خودت اشکالی عزیزم یه نقص فنی حساب میشی چه مشکلی میشه با تو داشت اخه

• خب دیگه بحث من قضاوت یک طرفست

بابت فیش هم والا ارائه دادیم ادمین میگه باید پرینت بانکی باشه بگیریم ببینیم تهش چی میشه

خوب اول از همه تبریک میگم خدمت دوستان شمال شرق بابت کتیبه مرتاض؛

دوم اینکه پارسا جان به نظرم کلا خیلی عجول قضاوت میکنی از ابتدای سرور که حس جاسوس بودن بازیکنایی رو داشتی که تو سایدت بودند و از به نام های تراوین بودند اما چون شما حس کردی جاسوسن شروع کردی تهدید و زدنشون ؛ الانم که داری همچنان به یک ساید و بازیکنی که برای سایدت زحمت کشیده این مدل برخورد میکنی و تهمت می زنی به نظرم حتی اگه مدرک هم داشته باشی اول باید همه چی ثابت بشه بعد بیای یه جا داد بزنی رو این اکانت جنگ آموز هم بوده و همر رنک سه هم بوده و کلی دف قطعا اگه می فروخت الان اون همر باید راشو کج میکرد شمارو میزد یا کتیبه جنگشم میرفت یا خیلی کاره دیگه میشد کرد البته من قسط این رو ندارم که سایدتون رو به چالش بکشم اما چرا اصلا پلیرتون باید از نحوه چرخش جنگ آموز ناراضی باشه در صورتی که شما جنگ اختصاصی رو اکانتت باشه! و شما بری کتیبه احمق و بدی به یه سایده دیگه؟! جالب نیست واقعا این حجم از مستعمره بودن!!

شما دقت کنین یه جنگ آموز کاملا رو شما چرخیده در صورتی که سرش دعواست از طرفی یه احمق دادین یه سایده دیگه!!در صورتی که شما میتونستی ۵ تا ده اضافه کنی و چیفر بزنی و با احمق شارژ کنی اگه اکانت هولدر هم نداشتی و آماده نکرده بودی می تونستی دهارو کاتا کنی برا واندر اما چرا نکردی!

این کار شما اصلا منطقی نیست به نظرم مشکل کار شما هستی که هر سرور یکی یا داره حذف میکنه یا ناراضیه از شما ؛ قطعا شمال شرق اگه قصد خریدن اکانتی رو داشت می خرید! و اعلام میکرد؛ همین طور که سر معماری هم ما گفتیم نخریدیم و کسی باور نکرد الانم خیلی سادست وقتی پلیری همرش و زده دیوار قطعا تایم آنلاینیش کم میشه و بهترین موقع برای زدن کتیبه بود که جای تبریک داره خدمت دوستانم..

الانم که چیزی نشده فکر کن مثله اول سرورکه متا بستیم الانم متاییم :دی و در این صورت کتیبه ما و شما نداره همین طور که با بقیه ساید ها بده بستون داشتی ما هم روش!

پ.ن:مستعمره نباشید!

پ.ن:ما اتک بدیم؛ دیواره شما غیب میشه!اکانت شما خریداری میشه!

دیوار میشین زمین کجه!!

حتی ما اتک دادیم زلزله هم شد!:دی

پ.ن:کلاس آموزشیا به دلیل کرونا آیلاند شد!:دی

پ.ن: با سند حرف بزنید قرن ۲۱ ایم!

Screenshot_2020-05-13_Travian_tx2.png

• آرمین جان

این که یه نفر میاد به خاطر ۳ تا مهاجرش تو یه سرور دیگه گند میزنه به یه ساید فکر نکنم ربطی به ضعف لیدری کسی داشته باشه .

اینکه میگین اکانتی رو حذف هست و ما گفتیم آنلاینیش کمه پس برای همین اتک زدیم یکم شبیه جک هست . آنلاینیش کم هست دیگه دف بک دادنش چی بوده ؟ صد در صد تامین گندم دف از روی مسیر زدن تامین میشه و احتیاج به آنلاین بودن و نبودن نداره .

اگر با ساید مشکل داشته و میخواست حذف کنه و بره چرا کتیبه رو تحویل ساید نداده ؟ چرا باید دفش بک خورده باشه ؟ و هزاران چرا دیگه . من نمیخوام تهمت بزنم که کتیبه فروخته شده چون اطلاعی ندارم از جریانات ولی هر آدم کور و کر ( تازه ۸۰ درصد از کسایی هم که دیوانه هستن و مغزشون درست کار نمیکنه ) میفهمن که رفتن این کتیبه یکی از این دو دلیل رو داشته ۱- خرید و فروش کتیبه

۲- به خاطر لج و لجبازی با ساید کتیبه داده شده به ساید مقابل

که در هر دو حالت پستی ذلیل بودن هر دو طرف معامله رو میرسونه چه اون سمتی که به دوستای خود خیانت کرده و کتیبه رو داده و رفته و چه اون طرفی که اینقدر خودش رو کوچیک کرده که حاضر شده دست به اینکار بزنه . و جرم اون کسی که کتیبه رو اینجوری گرفته ( چه خریده باشه و چه هدیه گرفته باشه ) از جرم اون دهنده کتیبه بیشتر هست . مثل جرم مال خر که از جرم دزد سنگین تره .

خلاصه امیدوارم این سرور ارزش اینهمه کثافت کاری رو داشته باشه و شب با خیال راحت بخوابین

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سامان جان ؛

با توجه به عکس مستند خودت مشخصه که 800ک نیزه دار و 250ک دلاور داشتی ؛ با توجه به گفته خودت حدود یه میل دف رو مولتی ها داشتی !

بعد چطور روی مرتاض یونیک 80ک دف بوده ؟ بعد چطور پلیر ne میدونسته که یه همر کافیه برای زدن کتیبه و با تک همر زده ؟!

کسی منکر زحمت هایی که کشیدی و کمک هایی که کردی نمیشه ؛ ولی ما رو احمق فرض نکن ! مشخصه که کتیبه رو خودت دادی بهشون حالا فروختی یا عشقی دادی مهم نیست چیزی که مثل روز روشنه اینه که شما چراغ سبز نشون دادی که اونا با یه توله همر بردن ! این کارت بیشتر از اینکه به sw ضربه زده باشه اعتبارت رو توی این سایت از بین برد داداشم <3

پ.ن؛ ملاک راست آزمایی پست های فرومی شده لایک و دیسلایک شدن توسط یه مشت ای دی فیک فرومی !!! ^^ بیاین اینم دیسلایک کنید من به عقده ای بودنتون بخندم ^^

• با سلام خدمت تمامی خوانندگان فروم

از تمامی دوستان تقاضا دارم که به خودشون و دیگر خوانندگان فروم احترام بزنن

و از توهین و کل کل های بی مورد خودداری کنند.

هدف از این بازی سرگرمی و لذت بردن هستش که الان متاسفانه فقط توهین و تهمت داریم میبینیم

لطفا تمام عزیزان رعایت کنند که شرمنده کسی نشیم

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

• بابت فیش هم والا ارائه دادیم

فیش ارائه دادی ؟ ویرایش شد.

من تا دیدم همر این اکانت دیوار شده گفتم تیری در تاریکی بزنم با همر قبلا دیوار شده ی دیفالتمون و دیدیم رفت اورد دیگه بقیشو باید با پلیر های خودت حل کنی .

اون موقع که شما این کتیبه رو با تک هیرو از NW زدی چرا حرف خرید و فروش نشد ؟؟! اومدی پاتوق همیشگیت ( تیم اسپیک ما) گفتی این کتیبه قرار بود بیوفته SW, اشتباهی افتاد NW !

غیر اینه؟؟ چه اشتباهی ؟ گفتی در واقع ان دبل کتیبه مارو پس داد ! کتیبه ایی که تو خریدیش و با تک هیرو اوردی سایدت ما با همر ازت زدیمش حالا توهم توطئه ورداشتی

آقا پارسا آدم با اعتبارش تراوین بازی میکنه , شما از ترس کتیبه هات اومدی با ما متا بستی دقت کنید متا نه نپ , دومین سروری هست که زیر حرفت میزنی ولی این سرور حسابی به کار های بدت فکر خواهی کرد.

بهت گفته بودم این سرور به کار های بدت فکر خواهی کرد .. حالا مونده باز , لابد دو روز دیگه همر هایی که ازت خفت کردیم و اون کتیبه احمق(تو بگو جنگ یونیک) رو هم میخوای بگی خریدیم :)) وگرنه تو که بازیکن حرفه ایی هستی و به قول پلیرت :شیری هستی که گله ی .... رو هدایت میکنی و گرنه امکان نداشت اینطوری سایدتو بزنیم :))

خفتتون کردیم گفتین دیوار خودش ریخت نیرو هاتونو دید ! از ان دبل کتیبه زدیم گفتین خریدین ! احمقتونو زدیم از پلیری که 3 روز رو احمقش چیفر نزده بود در صورتی که تو سایدت به جنگ اموز نیاز داشتن ! سرور قبل هم یکی دیگه همرارو زد درو دیوار گفتی کار ماست , کلا از تراوین تهمت زدنو یاد گرفتی.

• دوست عزیز ببینید .

اینو فکر کنم برای باز هزارم میگم.

اینجا تراوین است و دنیای معمولی ما انسان ها نیست.

قدیما به تراوین میگفتن بازی ادم های بی احساس .

بازیی که بازی اعداد و ارقام هست.

کتیبه فروخته شد. کتیبه تحویل داده شد. کتیبه رو با پنل زدن.

الان مثلا شما خودتون اگه جنگ اموز منحصر رو از اکانت ارمین نومرسی و دانیال بزنی با همین حجم همر ایا میشه

فروش کتیبه؟

یعنی کتیبه ای که زده بشه از یک ساید دیگه با تلفات کم میشه خرید و فروش؟

پس اعداد و امار و ارقام کجای این بازی هستن؟

ایا وقتی شما به کسی حمله میکنین نبرد رو کاملا میبینین؟

یا فقط اعدادی میبینین که نشان دهنده رد شدن یا نشدن هست؟

ایا هوش ساید مقابل رو این وسط نمیزارین؟

دوست عزیز شما فرض رو بر روی فروش میزارین؟

ما به این حرکت میگیم هوش .

مثلا با چند تا اتک کلی دف جا به جا میشه.

مثلا ایشون برای بلند کردن این همر روی سامان نیاز به چی داشته؟؟؟؟

که هم گندم همر دیگه خودشو بده هم همری که بدون رید هست؟ هم گندم کتیبه مرتاض یونیکک؟

شما چرا بازی با اعداد رو مثل پازل کنار هم نمیچینی؟؟؟؟

چرا باید همیشه بقیه رو مقصر بدونیم؟

اشتباه لیدر و ساید این وسط هیچی نیست؟

که کتیبه دست هر کسی باشه؟( اصلا قصد بی احترامی ندارم. کنجکاوی و اشتباهات لیدری منظورم هست)

موفق باشید

• سلام به همه دوستان

پارسا من نمیخواستم چیزی بگم ولی با حرفات مجبورم کردی

اولا که هر چه زودتر اون فیش واریزی که میگی رو نشون بده و ثابت کن که ما کتیبه رو فروختیم بعدشم پسر خوب اگه می‌خواستیم بفروشیم جنگ کوچیک هم میفروختیم و از اونور همرمون هم میزدیم به خودت،همر دوممون هم گفتی میخوای پلن بری گفتم باشه برات جلوزن میکنم با اینکه شاکی بودم از دستت

دوما تو دیگه حرفی از زحمت کشیدن نزن که خودتم میدونی این سرور هیچ کاری نکردی فقط گلد ساپورت ساید بودی

برداشتی جنگ کوچیک رو شخصی کردی و ما مجبور شدیم این یکی جنگ رو با بدبختی رو ۱۰تا همر بچرخونیم،جالب اینجاست که اونم شارژ نمیکردی و همش ما میومدیم رو اکانتت برات شارژ میکردیم،کلا دوتا پلن افتضاح هم رفتی که دیوار شدی

هزار بار بچه ها اومدن گفتن پارسا اصلا نیست و ساید صاحب نداره ولی ما پشتت رو گرفتیم چون تو رو رفیق میدونستیم.

خلاصه اینکه سعی نکن ضعف خودتو بندازی گردن بقیه

اگه ادامه بدی مجبور میشم چیزای بیشتری بگم که دیگه روت نشه هیچ سروری رجیستر کنی

پ.ن:معرفت در گرانیست که به هرکس ندهندش،پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش

پ.ن:بیایید گلد ساپورت ها را گنده نکنیم.

I M P E R I A L

Meysam

• دوست عزیز سلام

بنده شخصا شما رو صرفا از روی پست های فروم تون میشناسم و به نظر آدم منطقی بودید و اینکه بخاطر 2 تا مهاجر توی یه سرور دیگه و مشکلات شخصیتون با یکی دو نفر همر رنک سه سرورو کوبیدید به دیوار(که البته اختیارش با خودتونه) و یکی از برگ برنده های سرور رو به همین راحتی تقدیم دشمن کردید برام جای تعجب داشت.

فکر کنم همه فقط ازتون یک سوال دارند که چرا دف روی مرتاض رو در حالی که روش اتک بوده بک دادین؟

ممنون میشم این سوالو با جزئیات پاسخ بدید.

• خب صحبت از اخلاق شد

شما که انقدر به اخلاق پایبندی چرا تو مولتی ها دف میریزی

منظور از شما تیم کلاهبردارنه

ببخشید داداش میشه بفرمایید مولتی یعنی چی ؟ چون من معنی مولتی رو نمیدونم . از نظر من هر اکانت که تو اتحاد های اصلی یه ساید باشه یعنی یک پلیر رو اون اکانت بازی میکنه . و پلیرهای تراوین معمولا به ۴ روش پلی میدن

۱- پلیرهایی که همر میکشن

۲- پلیرهای دفساز

۳- پلیرهای گلد ساپورت

۴- پلیرهایی کشاورز ( یعنی کسانی که اکانت میسازن برای ساپورت منابع و پارکینگ برای دو دسته اول )

حالا یه سری اکانت هستن که پلیر ندارن و تو هیچ دسته ای جا نمیشن که به اونا میگن فارم و معمولا به دلیل قرمز شدن چراغشون از اتحاد اخراج میشن .

تا اونجایی که حافظه تاریخی من یادآوری میکنه میگفتن دف ریختن تو فارم و کاتا کردن فارم کار نامردی هست . از نظر ما هر اکانتی که تو اتحاد هست یعنی صاحب داره و ما هم میخوام صاحب اون اکانت رو اذیت کنیم .

کلا اونایی که شما بهش میگی مولتی ما بهشون میگیم اکانت های کشاورز شما میگی دف ریختن توش کار غیر اخلاقی هست ولی من میگم پیش زمینه پلن هست . به این علت که اکانت های کشاورز از دو طریق منابع خودشون رو به دو دسته اول میرسونن .

۱- از طریق غارت شدن

۲- از طریق بازار

و به قول شما با دف ریختن ما دو چیز رو متوجه میشیم اول از همه کدوم ده ها غارت میشن و کدوم ده ها دارن از بازار منابع میرسونن که در انتخاب هدف های کاتا خیلی مهمه و دوم از همه اینکه اکانت های مهاجم کدوم دهکده هاشون دفساز هستن و کدوم همر ساز .

پ.ن: به قول دوست خوب و قدیمیم مجید آخیلیوس نمیتونی مولتی نگهداری مولتی نزن .

پ.ن: دف تو فارم با پاپ ۱۰ ریخته شده اومدیم تو فروم گفتیم کار غیراخلاقی هست تمام فروم نویس های شمال شرق گفتن یه تاکتیک بازی هست . حالا ما رو اکانت ( دقت کن داداش رو اکانت صاحب دار نه فارم ) دف میریزیم شدیم بی اخلاق :D:D:D:D:D

• پلان دوم : دف ریختن تو مولتی

در باره بقیه پلانا چیزی نمیگم حرف زیاد زده شده

در باره پلان دومتون یا لیدراتون بهتون منتقل نکردن یا اینکه ...

ولی من براتون تعریف میکنم (هر جاش مشکل داشت و غیر واقعیت بود بیاید اصلاح کنید)

یه مدتی قضیه دف ریختن با تلاش ها و صحبت های علی و ادریس متوقف شده بود اما بعد از اینکه اکانت سرای موشیر شروع کرد به دف ریختن توی مولتیا ی ما همون شب یه کوچولو اومدیم دف بریزیم که از شمال شرق لیدراتون اومدن دیسکورد و ما بهشون پیشنهاد دادیم که دف ریزیو تموم کنیم و هر کی دف ریخت ساید مقابل اون اکانتو ول کنه تا پلیر خاطی صفر شه ولی خب لیدراتون (شخص آقا تورج و سامان) قبول نکردن و گفتن برای ما به صرفه نیست اینجوری.

باز ما دف نریختیم که سامان فردا شبش با رعد از 2 ساعتی دف ریخت روی مولتیای یک همر خاص از اکانت ما و خودش اومد گفت که آره من دف ریختم آمار تک تک مولتیای همرای سایدتونو دارم و نمیذارم همرتون فلان شه و بهمان ...وقتی یه لیدری این حرفو میزنه یعنی فکر این روزا رو کرده و به پلیراش این موضوعو انتقال داده.... دیگه شما نباید اینجوری بگید.

پ.ن:مکالمات دیشب خیلی شبیه فتح الفتوح معماری یونیکه هاااا

پ.ن:2تا مسئول فیک داشته این پلن؟

• خب دوست عزیز تو پست های قبلیم بخون من اولین انتقادی که کردم که به لیدر ساید پارسا جان بود که چرا اجازه داد کتیبه روی اکانتی بمونه که داره مثلا با مشکل شخصی از سرور میره . خب خیلی تابلو هست که این کتیبه اگه جابجا نشه از دست ساید میره

حالا یه با فروختن

یا با هدیه دادن

یا با حذف کتیبه

در مورد گندم دادن همر و دف با هم . داداش ما رو هم مثل خودت فرض کردی ؟ اینجا اسپیدتراست مگه تراوین هست که بخوای بگی طرف همر بلند کنه نمیتونه گندمش رو بده و مجبوره دف رو بک بده (این جمله با اختلاف جوک سال اسپیدترا انتخاب شد ) . داداش تا قبلش این گندم ها از مولتی های خودش تامین میشد خب همر نباشه با مسیر تجارت این گندم تامین میشه .

گفتی تراوین بازی بی احساس هاست و بازی ارقام فقط میشه بگی بک خوردن دف نیم ساعت قبل از اتک شما کجای ارقام هست ؟

اگه تراوین بازی بی احساس ها بود الان ۹۰ درصد از رفیق های اصلی و فاب هر کدوم از ماها تراوین بازها نبودن .

تراوین که نمونه از دنیای واقعی و ذات اصلی پلیر پشت اکانتش هست . اگر تو تراوین حاضر شدی خیلی راحت زحمت چندتا دوستت رو به هدر بدی پس مطمعن باش تو دنیای واقعی هم این اخلاق در ذات تو وجود داره که پاش بیفته انجام میدی .

تراوین یه بازی تیمی هست و هیچ کس تنهایی در دنیای تراوین کاری از پیش نمیبره نمونش همون تیم ۵ نفره سارنگ که همه میدونن به تنهایی پلیرهای خیلی خوبی هستن ولی چون با تیم نبودن زمین خوردن . پس تو تراوین کسی حق نداره بیاد ادعا کنه که این همر رو من تنهایی کشیدم و ... چون مطمعن باش اگه ساید پشتت نبود یک ماه هم دوام نمیاوردی پس تو به اون ساید مدیون هستی و ساید آدم مثل خانواده آدم میمونه الان کاری کا سامان جان کرده مثل این میمونه که بگه چون داداشم بهم گفته بالای چشمت ابرو هست من باید نفت بریزم روی خونمون و خونه رو آتیش بزنم .

من بازی با اعداد رو مثل پازل کنار هم چیدم

۱- اکانت ایمپریال میاد همرش رو لانچ میکنه تو دیوار

۲- بعد از لانچ همرش میاد تو فروم که میگه به خاطر ۳ تا مهاجر تو کام من اینکار رو کردم و در اصل باید همر روی اکانت لیدر ساید خودم بلند میکردم

۳- یهو دف روی مرتاض منحصر بک میخوره

۴- نیم ساعت بعدش کتیبه با ۹۰ ک دف که داشته بلند میشه

دوستان من بلد نیستم ولی اگه ممکنه یکی این تیکه های پازل رو کنار هم بچینه برای بقیه توضیح بده تا ما هم پازل چیدن رو یاد بگیریم :D:D:D:D

# بیاییم بقیه رو مثل خودمون فرض نکنیم

• سلام و تبریک میگم بابت مرتاض منحصر به همه بچه های شمال شرق

موردی که خواستم در جواب دوست عزیزمون بگم اینه که بله حق با شماست ما اون شب صحبت کردیم ولی بهتره کل صحبت رو نقل کنی نه قسمتی نیاز میدونی و میتونی باهاش دوستان رو قانع کنی که شمال شرق خواستار تموم کردن این حرکتها نبوده

بحث این بود که امید عزیز گفت دف ریخته نشه وهر اکانتی دف ریخت 0 بشه

اما مولتی ها کاتا شدنش آزاده چه دیفالتها چه کپها و خفت و کتیبه زنی ازاد باشه و..... توافق بر اینه فقط دف ریخته نشه

که من در جواب گفتم فقط مورد دف نریختن به نفع ما نیست(پیشنهاد من این بود که نه دفی ریخته بشه نه دهی کاتا بشه که امید جان قبول نکردند) وقتی دههای مرزی از هفته های اول کاتا میشدن و دف ریخته میشد(اکانتی مثل کسپراسکای از روز اول اینکار رو کرده)و مولتی های مرزی ما بجای اینکه رید بشن تبدیل شدن به دفساز.یعنی یه دیفالت دفساز ناخواسته و الانم هم اخر بازیه تاثیری آنچنان نخواهد گذاشت جز زخمی شدن تعدادی همر محدود نتیجتا اگه قراره توافقی انجام بشه کلی باشه نه کپی نه دیفالتی کاتا بشه نه دفی ریخته بشه دلیلش هم اینکه فقط هزینه و وقت گذاشتن اضافه اس

آیا بنظرتون غیر منطقی بود؟؟ یا اینکه طبق سیاست 3 سایده وظیفه SE اذیت مرز جنوبی ما بوده؟

مشخصه همرهای ش ش بیشتر از ساید شماست پس اگه دفی ریخته بشه به طور مثال از 50 همر ما 10 تاش زخمی میشه از 20 تای شما 10 تا.این به ضرر شماست و به نفع ما.اما امید جان گفت نه من فقط قسمت دف ریختن رو قبول دارم بقیه رو نه که ما هم با سامان متفق القول گفتیم پس هیچ توافقی بینمون بسته نشد همه چیز آزاده.یا یه توافق جامع یا به همون منوال قبل ادامه داده بشه.

من و سامان گفتیم یا توافق کلی یا هیچ ( کاتای دیفالت فیدر کپ و دف) نه چیزی دیگه

حالا سوال من اینه شما که میفرمایید دف نریختید منتظر شدید ش ش اول دف ریخت واقعااا صادقانه اینو میگید؟؟؟ فقط رو مولتیای من بالای 50 مورد دف ریخته شده.(حالا با کسپراسکای و پشمک و.... کاری ندارم از روز کتیبه ها شروع کرده)

هر وقت هم گفتیم گفتن از تیم ما نیست اما دف داخلش مشخص بود از کجا ساپورت میشه

پ ن:آره فیک زیاد داشته از دوستای هم متایی بخوایید براتون لینک میدن(تمام کتیبه هاشون زیر فیک بودن)

پ ن: بحث اون شب اگه از به طور کامل توافق میشد الان جایی برای این بحث هاا نبود....

پ ن: بجای آنالیز حرکتهای اخلاقی و غیر اخلاقی مشکل رو حل کنیم

پ ن : میثم کجایی امروز چهارشنبه اس

پ ن:دیروز یکی از روزهایی بود که جواب زیر و رو کشیدن یه نفر داده شد(دوست و تیمی که از دست دادی جزو بهترین کسایی هستن که تو تراوین شناختم)

عمو حسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسام دقیقا کجایی؟؟؟؟

«تنها یه خدا وجود داره و اون خدای مرگه”»

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط jagen haqar ().

• بحث این بود که امید عزیز گفت دف ریخته نشه وهر اکانتی دف ریخت 0 بشه

اما مولتی ها کاتا شدنش آزاده چه دیفالتها چه کپها و خفت و کتیبه زنی ازاد باشه و..... توافق بر اینه فقط دف ریخته نشه

سلام

دقیقا همینطوره که شما میگید و امید گفتش با توجه به اینکه دف شما زیاده اینکار یعنی تضمین دف سنگین ان ای بی چون و چرا و اون شب بدون توافقی البته با کمال احترام و خوش رویی از سمت دو طرف تمام شد.

راجع به دف ریختن شب بعدم میتونید از سامان بپرسید که خودش شب اومد و چه حرفایی زد.

ماهم تا الان چیزی راجع به اون شب نگفتیم چون حرف زدیم و هر دو طرف امادگیشو داشتیم اما اینکه پلیراتون گاهو بی گاه میان و این قضیه رو بیان میکنن و یه جوری حرف میزنن که ما داریم خلاف حرفی عمل میکنیم قشنگ نیست دیگه لطفا قبول کنید.

حالا سوال من اینه شما که میفرمایید دف نریختید منتظر شدید ش ش اول دف ریخت واقعااا صادقانه اینو میگید؟؟؟

تنها دلیلی که میتونم صادقانه بودن حرفمو بهتون نشون بدم مقایسه مقدار دفیه که بعد و قبل رعد ریختن سامان جان روی مولتیای ما به روی مولتیای ان ای اومد.

بحث اون شب اگه از به طور کامل توافق میشد الان جایی برای این بحث هاا نبود

البته الانم نیست به نظرم

حرف زدیم پاش هستیم من صرفا برای اون دوستی که از دیشب 2 3 بار صحبت دف ریختنو کردن گفتم که ساید شمال شرقم امادگیشو داشته و بیکار ننشسته بوده و شما و سامان رو هم شاهد گرفتم که در جریان هستید.

• سلام مجدد

به خاطر مشغله ی زیاد نشد جواب اون دوست عزیزی رو بدم که تو پی‌نوشت پستش اسم ما رو اورده بود..

من به خاطر چند بار تلفنی که باهم صحبت کردیم نمی خواستم این پست رو بزارم ولی میگم که بدونی هر جایی از اسم ما بالا نری...

کتیبه مرتاض یونیک و احمق کوچیک اس دبل فقط به 2 دلیل بلند شد...

1. بعد شکسته شدن متای اس دبل که از طرف اس دبل هم متا شکسته شد سپهر و حسام عزیز این وسط زیر سوال رفته بودن چون تا آخرین لحظه از شما و سایدت دفاع کرده بودن که بهترین گزینه برای متا شما هستی...

2.بابت ویسی که رکورد کردی و همه جا پخش کردی ما اگه حرفی میزنیم اینقدر وجود داریم که بیاییم اینجا هم اون حرف رو بزنیم ولی آیا تو هم وجود این رو داری؟

این 2 دلیل باعث شد تا 2 کتیبه ی کاملا مهم سایدت رو بزنیم و به عنوان غنیمت به ساید بزرگ شمال شرق تقدیم کنیم...

پ. ن: سپهر چقدر بهت مرتاض یونیک میاد 😀😁

پ. ن: تیم فشار هنوز معتقده که باید فشار رو بیشتر کنه رو خودت و سایدت ، برو ممنون سپهر و حسام باش که گفتن همین بستشه کاری دیگه بهش نداشته باشین...

پ. ن: عمو حسام ما رو دور ننداز 😔😍

• درود بر همه

چقدر داستان شده تو یکی دو روز، آروم باشید جیگر طلاها ی بازی اینقدر حرص نزنید سکته میکنیدا.

ریلکس کنید و بازی کنید. هیچکدوم شما حرف همو قبول نمیکنیددیوار حاششششششششششششاااااااا بلند است.

خداییش با هیچی کاری ندارم.

سوال :دف کجا رفته؟

جواب: به خاطر کتیبه فروختن بک داده شده.

دف بک خورده؟

جواب: بخاطر لج و لجبازی بک خورده تا ببره شمال شرق

این سوالها که جفتش یکیه جواب داده بشه دیگه نیازی به این همه داستان بافتن و دعوای الکی نیست بخدا، بخاطر اعصاب و روان خودتون این پست رو گذاشتم وگرنه من که در سطح شماها نیستم.

• خوب‌ بذار منم چند تا سوال طرح کنم

۱-چرا پارسا کتیبه احمقو خالی کرد واسمون سبز ببریم ؟

۲-یا چرا همر واندر زن سایدشو بدون یک عدد دفاع گذاشت جلو ما تا خفتش کنیم ؟

۳-یا چرا این لیدر مقتدر جنگ اموز سایدشو شخصی کرده و بقیه پلیراش مشکل جنگ اموز دارن ؟ همین فستر اومده بود تیم اسپیک ما میگفت به من کتیبه انبار ندادن هنوز ولی کتیبه انبارمون رفته اس ای !

جواب همه این سوال ها واضح هست ، همونطور که دوستان اشاره کردن پارسا صرفا گلد ساپورت هست و سر رشته ایی تو تراوین نداره که به خودی خود مشکلی نداره ولی مشکل ازونجایی شروع میشه که ایشون خودشو شیر میدونه و پلیر های سایدشو ... والا من روم نمیشه بگم خودتون میدونید دیگه.