نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• ادمین بازی 4تا ادمین پای کاربزاره برای مدیریت فروم نه اینکه فقط از شمال غرب ادمین (تی ان تی )بزاره تا هر پستی به ضرر شمال غرب بود سریع پاک بشه و توهین ها و فحش های دوستان خود ادمین ساعتها کف فروم بمونه

جای خجالت داره واقعا

اسپید ترا واقعا نسخه ی خاصیه

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: تاپیک 3 تا ادمین به غیر از بنده داره که زحمت میکشن و پستها رو ادیت میکنن و هیچ پستی جانبدارانه ویرایش یا حذف نمیشه. موفق باشید./ ().

• سلام وقت بخیر

به دلایلی مجبور شدم پست بزارم8)

همونطور که قبلا گفتم، فیک ها ادامه داره رو مخی بیشتر میشه ولی انگار خیلی ها ما رو دست کم گرفتن!!!امیدوار بودم حملات جدی تر باشه...

نمیدونم این فیک ها چه سوزی داشت که روغن بنفشه هم رو درد تاثیر نداره!!!8|

پ.ن.پ شما فقط بزن ولی اینجوری فیک نزن خندم میگیره ...^^8o8o

منتظر حرکت بعدیتون هستم :saint:8)8)

یه نکته هم بگم به اون عزیز که میگه لیدوکائین گذاشته رو حذف !!! نمیدونم چطور شد شما هم شدی مثل نماینده های ایران ما رو گوسفند فرض کردی!!!

گذاشته رو حذف اما کتیبه احمق هر روز چیفر میخوره :) برای جنگ اموز شدن:S:S:S

پ.ن.پ یه نکته هم به شورای لیدری ne بگم !!!

سیاست بازی که هیچ ، سیاه بازی بسه ما رو سیاه نکنید ما خودمون هر روز داریم بقیه رو سیاه میکنیم :))8)8)

• طبق اطلاعات با وضوح 4k که به دست ما رسیده

کل اون دعوا زرگری در شمال شرق همانطور که قبلا گفته شد یه داستان ساختگی بوده ک شمال شرق رو از فشار سه به یک در بیاره

حتی اقداماتی از این ساید برای متا نصف نصف با دیگر ساید ها انجام شد اما، مثل پلن ویکتوریا جون بود این دعوا ساختگی، مشخص و تابلو بوده ، #کودکانه ها

اون دسته از دوستان که هنوز فکر می کنن ne واقعا جدا شده بگم ک اگه این طور بود الان اکانت تریدر ناتار باید نصف می شد 😅

نصف برا تیم تورج - نصف برا تیم سامان

بچه ها nw تو این سرور پشت دوستان خوبشون در ساید های se و sw هستن، این متا ربطی به قدرت شمال شرق و این جوک ها نداره ، این متا فقط واسه اینه که عواقب تهدید کردن و ادا بیشتر از حد خودشونو بفهمن، وقتی در حد یک به یک هم نیستی نیا بگو ۶ به ۱

حداقل دوتا واندر چیف می کردید یکم واقعی تر بشه

یه بنده خدایی اسم حسین تی ان تی رو اورد ، دیگه باعث شد استاد مرخصی بگیره بیاد برای پلن -

تو ne اگه یکی جلو این فروم نویسا رو میگرفت ، لازم نبود این همه دعوا کنن باهم ک نزننشون

• اون دسته از دوستان که هنوز فکر می کنن ne واقعا جدا شده بگم ک اگه این طور بود الان اکانت تریدر ناتار باید نصف می شد 😅

اگر ازچیزی خبر نداری کمتر حرف بزنی هیچ مشکلی پیش نمیاد دوست عزیز

اکانت تریدر ناتار متشکل از ۲تیمه

تیم اول تریدر که امیرحسین تریدر و علی نیمدا هستن

تیم دوم ادریس و من و امیر عزرائیل

با تمام احترامی که برای سامان و تورج قائلم اما این اکانت متعلق به هیچ کدوم از تیم ها نیست و فقط متعلق به ساید هست

اگر درباره چیزی اطلاعات کافی ندارید حتما نباید نطق کنید

ما میدونیم شما خوبی

همینطور خوب بمون که خوشحالمون میکنی

پایدار باشید

• آقا مجید شما بچه کجایی اینقد زرنگی؟ :دی

اگه ne ببازه طبيعيه؟ :دی

سایدی که به اندازه مجموع کل سرور و حتی بیشتر پلیر داره و بیشتر از همه سایدها داره واسه مولتی اکانت هاش خرج میکنه که خود اعضاشون هم به این موضوع واقف هستن اتفاقا اگه غیر برد نتیجه ای رو کسب کنه قطعا لیدرهاش باید به پلیر ها جوابگو باشن بخاطر سیاست های غلط شون چون از یک برتری آشکار نتونستن استفاده کنند.

البته بماند که یه S‌E به تنهایی تمام توانایی های این ساید رو به چالش کشید و ضعف لیدری این ساید رو به رخ همه کشیدن با پلن های خوبشون.

و دعوایی که هرچی میگذره شواهد مبنی بر ساختگی بودنش هستیم تا چند روزی حواسا پرت بشه و فشار از روی NE برداشته بشه.

پ.ن: از قدیم گفتن زن و شوهر(در اینجا منظور هم سایدی ها) دعوا کنند، ابلهان باور کنند :دی

• مشخصه ک خوشحالی ، اولا طبق گفته خود امیر حسین تریدر ، ایشون عضو تیم فونیکس ، در سه پست مثلا تهدید آمیز اخیر خویش خطاب به یاغی گفته بود

حالا مثل این که خوشحالی تو زیادی بوده زده روان شادتم کرده ، کدوم ساید ؟ نصفه سامان یا نصفه تورج ؟

حداقل اینقدر راحت تلاش های دوستانو تابلو نکن

این بخاطر اینه ک قبل خواب شات نمی زنی

• به به

بالاخره از زیر چادر در اومدی عزیزم

تا روز 60 بازی کجا بودی؟ الان زبون باز کردی؟

ببین اگه مجید تو سرور بود وجودشو داشتی حتی روز 60 بازیم بیای اعلام وجود کنی؟ تو نه تمومی زئوسی های غار نشین :دی

گفته بودین هم من رو می‌زنید هر سرور ببینید و هم مجید رو می‌زنید هر سروری که ببینید

خب با توجه به اتفاقات افتاده شده تو سرور و از غار در اومدن تیم زئوس از امروز مجید اخیلیوس به تیم لیدوکایین اضافه شد و پذیرای تموم زئوسی های از غار در اومده هستیم...

پ. ن: ورود سلطان اخیلیوس رو به ساید ان ای خیر مقدم عرض می کنیم :d

باشد که در امان بمانید

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

• مشخصه ک خوشحالی ، اولا طبق گفته خود امیر حسین تریدر ، ایشون عضو تیم فونیکس ، در سه پست مثلا تهدید آمیز اخیر خویش خطاب به یاغی گفته بود

حالا مثل این که خوشحالی تو زیادی بوده زده روان شادتم کرده ، کدوم ساید ؟ نصفه سامان یا نصفه تورج ؟

حداقل اینقدر راحت تلاش های دوستانو تابلو نکن

این بخاطر اینه ک قبل خواب شات نمی زنی

دوست عزیز فکر کنم شما زیادی شات میزنی،انقدر زیاد که خوشی میزنه زیر دلت و مدهوش میشی

تا حالا اکانتت رو وقف ساید کردی؟

سایدی که مهم نبوده لیدر و شوراش کیه

همچین کاری کردی تا حالا؟

اینطوری که شما حرف میزنی انگار اولویت اول فقط خودتی و اکانتت و نه ساید برات مهمه نه لیدر و شورا

یکم به فکر ساید باش عزیزم

اکانت ما وقف سایده

هر اتفاقی هم بیوفته مهم نیست که لیدر کیه شورا کیه

هدف اکانت عوض نمیشه

لطفا یکم از خودگذشتگی نشون بده و بع فکر سایدت باش

پ.ن: هر کدوم از بچه های ما عضو تیمی بودن و یا هستن اما وقتی باهم اکانت تریدر ناتار رو تشکیل دادیم هدفمون رو یکی کردیم و سعی کردیم جدای از تیم ها به بازیمون برسیم

پ.ن: شخصا برای من تورج و سامان تفاوتی ندارن.هر ۲ از من بزرگترن و احترامشون واجب و از صمیم قلب دوستشون دارم

پایدار باشید

• تا حالا اکانتت رو وقف ساید کردی؟

با بقیه حرفات که به من مربوط نمیشن کاری ندارم ولی حرف از وقف اکانت برای ساید نزن!

سرورای قبلی یادمون نرفته همرای اکانتت جای حذف شدن یا در اختیار ساید قرار گرفتن صاف خوردن تو کله ساید خودی و بعد از دیوارشدن حذف کردی و رفتی! این دوگانگی توی حرف و عملت برای رونالدینیو هم قفله

• با بقیه حرفات که به من مربوط نمیشن کاری ندارم ولی حرف از وقف اکانت برای ساید نزن!

سرورای قبلی یادمون نرفته همرای اکانتت جای حذف شدن یا در اختیار ساید قرار گرفتن صاف خوردن تو کله ساید خودی و بعد از دیوارشدن حذف کردی و رفتی! این دوگانگی توی حرف و عملت برای رونالدینیو هم قفله

احسان جان احتمالا اشتباه گرفتی

اگر هم یک وقت بین ما و تیم لیدری مشکلی پیش اومده هیچوقت همر رو خودی بلند نکردیم و یا حتی توی هیچ سروری حذف نکردیم

متوجهی؟

اگر لینکی داری که ثابت کنه همر ما به خودی خورده خوشحال میشم ببینمش

تورج یا سامان میتونن توضیح بدن درباره این موضوع و میتونی ازشون سوال کنی تا کامل متوجه اشتباهت بشی

با تشکر

پایدار باشید

• یعنی جاسوس دارید داخل ساید ان ای ؟؟؟

1دصد فکر کن ان دبلیومیتونست جلوی ان ای وایسه دستمال به دست ساید های دیگه نمیشدید

شما فکران ای نباش منتظرباشیدببینید کدوم سایداول میکشه زیرمتا چون تابلو هستش اسیاست سایدها واندرهرسایدی 100بشه به بقیه هیچ ربطی نداره چون بقیه سایدهابرای اون سایدبازی کردن همه این رومیدونن حالاشما هی نور به هم قرض بدیدالان خبر رسیده دنبال بهونه هستن ماشالله کم نزدن زیرحرف خخخخخخ

بالا برید پایین بیایدبرنده روان ای مشخص میکنه هرواندری که ان ای نزنه 100 میشع

سیاست ساید هم عالی هستش جوری کاری رو میکنن ومیبندن که عادی باشه

سایدهای دیگه خودشوزدن به کوچه علی چپ چون مجبورن وگرنه خیلی ها میان تی اس ان ای

حالا بعدامیفهمید اونوقت نگید یکدفعه شد چون از پست ها وخیلی چیزا معلوم هست

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• یک استادی تو آهنگش میگه حزب باد بودن خوب به شرطی که یکجا ریشه کنی ؟

والا اونی که ما دیدیم تا اینجا شما کلا حرفتون سند نداره ! زیر متا کشیدن مال شماست این 3 ساید اگر بخوان هم جدا بشن مثل مرد میان اعلام میکنن نه اینکه چادر گل گلی سر کنن اینی که ما دیدیم!

دستمال که فراموش کن عزیزم من چیزی نمی گم چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست بعد هارت و پورت و اتک 3 ساید دستمال کشی شروع شد !

کارگردان سناریو جدید تنظیم کرد زمان خریدید واسه همین سناریو جدید چیه ؟

• یک استادی تو آهنگش میگه حزب باد بودن خوب به شرطی که یکجا ریشه کنی ؟

استادتون نگفته اول از همه از طرف مقابلت شناخت پیدا کن بعد دربارش قضاوت کن؟

من تا حالا هر سروری بازی کردم ان ای بودم بجز ۲ سرور پیش که اونجام در اخر به ان ای برگشتم و از راند دوم اسپید ای ار هم کتیبه چشمان شمال شرق دست من بوده

حسین تی ان تی هست.تورجم هست میتونی بپرسی ازشون تا مطمئن بشی

اینم بدون هروقت که بازی کردم اکانتم در خدمت ساید بوده

کسی دیگه هم خواستی بگو معرفی کنم بپرسی ازشون

نمیدونم فازت چیه که اینقدر میخوای خودشیرینی کنی اما اینطوری فایده نداره

بیا داخل سرور و توی یه پلن شرکت کن

اونوقت میتونی اظهار نظر کنی

پ.ن: دوستانی که توی تاپ هجوم و دف هستن لینک بذارن ما هم ببینیم چه خبره کی کیو زده

• بالا برید پایین بیایدبرنده روان ای مشخص میکنه هرواندری که ان ای نزنه 100 میشع

خوب مثل این که از برنده بودن و 3 تا ساید رو میزنیم رسیدید به برنده بازی رو مشخص کردن :D چه افتخاری بالاتر از بازنده ای که برنده بازی رو مشخص میکنه <3

والا مثل این که همه چیز عوض شده تو تراوین ... متای 3 به 1 تا جایی که من میدونم به این معنیه که هر کدوم از 3 ساید 100 کنه کل 3 ساید برنده بازی اند .

پ.ن : من نمیگم ان ای قطعا بازندست فقط حرفم اینه برنده بازی رو مشخص کردن افتخار نیست :D

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• والا مثل این که همه چیز عوض شده تو تراوین ... متای 3 به 1 تا جایی که من میدونم به این معنیه که هر کدوم از 3 ساید 100 کنه کل 3 ساید برنده بازی اند .

پ.ن : من نمیگم ان ای قطعا بازندست فقط حرفم اینه برنده بازی رو مشخص کردن افتخار نیست :D

لابد سه به یک 6 تا واندر بگیری یکیش 100 کنه بگی همه برنده شدن افتخاره , البته جلوی این ان ای افتخاره واسه زعوس و شرکا. الان واقعا پلنتون همینه ؟ چه هوشمندانه ، ایده جالب و جدیدی هست برای برد :))

خواهشمندم از لیدر های ان ای زود تر تکلیف ساید رو مشخص کنن و کمتر باعث دشمن شاد کردن بشن

حاج امید سه ضرب در ، حاجی جنگ یونیک رو نزدی سرور رو ویرایش شد. ، جنگتم زدن کلا جنوب شرق رو ویرایش شد. کردی سیاست نداری برادر من لیدری نکن

شما تا دیروز میفرمودین امید لیاقت لیدری نداره , الان شده داداشیتون , مشکل برات پیش آمده

وضعیت تاپ تن هم برای owldark که اصلا تو سرور نیست ولی داره راجع بهش کتاب مینویسه اپلود کردم

پ.ن : هادی K.T.S.K.P

پ.ن۲: بالاخره یکی نیومد از اس دبل شفاف سازی کنه قضیه شیر و گوشفند رو..

• باسلام خدمت تمامی خوانندگان فروم

- بنده ادمین جدید این تاپیک هستم که به همراه دیگر دوستان وظیفه مدیریت این تاپیک به عهده ما هستش

- با توجه به بحث های پیش آمده و تقاضای زیاد کاربران از این پس فروم با سختگیری بیشتری نسبت به گذشته مدیریت خواهد شد.

- از تمامی دوستان حاضر در فروم تقاضا دارم قوانین فروم را رعایت کنند و از بحث ها و کل کل های بی مورد خودداری کنند.

- از به کار بردن الفاظ رکیک چه به صورت مستقیم و چه کنایه خودداری کنید، در صورت مشاهده به شدت برخورد میشود.

- دوستان لطف کنند تنها به مسائل داخل این سرور بپردازند و درباره ی سرور های گذشته بحثی نکنند.

**چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. **

با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان

MarshaL

• واقعا اوضاع سرور خرابه یه احمق میاریم رو اکانت ۵ تا چیفر میزنی که هر ۱۰ مین لند بشن یهو سرور گیر میکنه ۵ تا چیفر انقدر گیر میکنن یهو ۳ تاش با هم میخورن چیف تو چیفش هیچی . منابع و زمان از دست رفته هم هیچ . یه بار چیفر هجدهمم خورد شد جنگ یونیک ولی چون ۷ مین طول کشید لند بشه اتک بعدی ۲ مین بعدش خورد شد چکمه . تو دو دقیقه نه میشه اقامتگاه داد بالا نه دف رسوند که چیف نشه . مجبور شدم ۱۶ بار دیگه چیفش کردم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام

نمیدونم چرا اینقدر ادمین گذاشتین که ار کدوم از اون طرفدار کسی هست که نگو

نمیدونم چرا اینطوری میکنین

با اجازه اقا مهدی و رسول گرامی یک انتقاد کنم

لطفا کسانی رو بزارین ادمین فروم یا سرور که طرفداری نکن

وگرنه بچه ها میرن از سرور

مردم دوست دارن همیشه قدرت رو از بالا به زین بکشونن

قبل ها zeus بود حالا یک گروه دیگه

• اون دسته از دوستان که هنوز فکر می کنن ne واقعا جدا شده بگم ک اگه این طور بود الان اکانت تریدر ناتار باید نصف می شد 😅

با سلام

لازم دونستم یک مورد رو شفاف سازی کنم

اکانت متعلق به تک تک اشخاصی هستش که دارن برای اکانت زحمت می کشند و بازی می کنند نه یک تیم یا یک شخص خاص !

اکانت تریدر-ناتار همسو با سیاست های فونیکس جلو میره

پ.ن : این دومین سروری هستش که بچه های زوپیر رو همراهی نمی کنم .

موفق باشید

ادریس ناتار

• خوب مثل این که از برنده بودن و 3 تا ساید رو میزنیم رسیدید به برنده بازی رو مشخص کردن :D چه افتخاری بالاتر از بازنده ای که برنده بازی رو مشخص میکنه <3

والا مثل این که همه چیز عوض شده تو تراوین ... متای 3 به 1 تا جایی که من میدونم به این معنیه که هر کدوم از 3 ساید 100 کنه کل 3 ساید برنده بازی اند .

اره خب منم نگفتم باختیم

3به1 بردن هم افتخاری نیست البته شب دراز است

شمابرو هی 3به1کن ببرافتخارکن حالش ببر ماهم میگیم ترسیدیم خخخخخخخخخ

البته یادت نره بگی انقدرکتیبه داشتن که میخواستیم حذف کنیم معماری یونیک دادن تا حذف نکنن چطور روتون میشه اخه بیاین کوری بخونین؟؟

البته اینم به نوبه خودش از افتخارت هست

دوستان به نظرتون سروربالانس هست راحتید میتونید همربسازید دفتون خوبه چیزی لازم ندارید ؟؟؟؟خخخخخخخخخ

یکم ازرو برید حافظه بلندمدتون قوی کنید حرف ها کارتون زودازیادتون نره

:saint::saint::saint::saint:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی