نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام روز بخیر

آقا رضای عزیز
    همونجور که گفتم فوتبال و تراوین اصلا با هم سنخیتی ندارند که بخوایم مقایسه کنیم

تو فوتبال اصل کیفیت مطرحه اما اینجا بحث کمیت

من الان خودم به شما بگم به انتخاب خودت 40 تا از بهترین بازیکنای تراوین رو که میشناسی انتخاب کن و بیار تو یک سرور جلوی 10000 تا پلیر ریز و درشت بجنگ شانس اونا واسه بردن بیشتره یا شانس شما؟

قضیه فهمیدنش خیلی ساده اس

در مورد 3به1 هم من تجربه شخصیمو گفتم نه اینکه بگم همه جا اینجوریه.
    مثلا همین سرور قبلی که خودم بازی کردم ما برعکس اینجا ما ساید غالب و پرپلیر سرور بودیم و علیه مون 3به1 کردن ولی ما زورمون چربید بازم.

در مورد سیاست های کلاهبرداران هم تا امروز هرچی گفتیم سعی کردیم بهش عمل کنیم.
    گفتیم برای برد و باخت نیومدیم و در عمل همه دیدن که نه مولتی بازی کردیم نه رفتیم ته مپ چپیدیم.

گفتیم مولتی هارو میزنیم و تا امروز مولتی همه سایدا رو زدیم، حالا برخی با این موضوع کنار اومدن بعضی هم مثل جنوب شرق ازین کار عصبانی شدن و رومون لانچ کردن.
    یه سریا میگفتن چرا ربلز رو نمیزنید در صورتی ما با اینکه به بچه ها گفتیم نزنن، نه تنها دارن میزنن بلکه دهکده هم دارن از مولتی های ربلز چیف میکنن و به دفعات اونا هم عصبانی شدن از دست ما

کلا یه نفر روی حرفش مونده باشه این سرور اون اتحاد کلاهبردارانه.

ولی به طور کلی چون با توجه به سیاست های انتحاری تیم، معلوم نیست تا کی بتونیم دووم بیاریم همین جور داریم میریم جلو ببینیم چی میشه.

خدا رو چه دیدید، اگه تا اندگیم دووم آوردیم شاید واندرم گرفتیم.

ارادتمند❤️

• دوست مندرصورتی که شما توی سرور اکانت فعالی ندارید و فقط تماشاگری،میتونی از دادن نظر بپرهیزی
    یه تماشاگر فقط باید یه تماشاگر بمونه و تا حد امکان به سیاست و اتفاقاتی که توی سرور میوفته واکنش نشون نده چون اون فرد فقط یه تماشاگره نه بیشتر
    مثل این میمونه شما بری توی مسابقات جهانی کشتی و به کشتی گیر بگی فلان فن رو بزن فلان کارو بکن الان عقب بایست

پ.ن: سیاست سرور و هر ساید فقط به لیدرهای اون ساید مربوطه و خیلی خوشحال میشیم بقیه افرادی که حضور فعالی ندارن از دادن هرگونه پیشنهاد پرهیز کنند

دوست من هم
    هیچ وقت نمیشه به یه تماشاگر بگی که نظرت رو نگو من به کسی نگفتم فلان کار رو بکن یا فلان کار رو نکن طبیعیه که تصمیم متا با لیدر های هر ساید هست
    اما هیچ قانونی مبنی بر این نداریم که کاربر های عادی نمیتونن نظرشون رو توی فروم بگن اگه این قانون هست لطفا من رو بهش ارجاع بدید ممنون

در مورد مثالی که زدید اصلا درست نیست کاش بیشتر رو مثال فکر میکردید من به کشتی گیر نمیگم فلان کار رو کن اما شما وقتی بری استادیوم بازی رو ببینی میفهمی که همه تماشاگرا انتقاد یا پیشهادی دارن که مثلا کاش اینکارو میکرد یا اون کار رو نمیکرد اما دستوری به کشتی گیر نمیدن

پ.ن:روابط حسنه دو طرفس که :D

پ.ن:واندر کیلین کنید بخندیم
    forum.speedtra.com/index.php?attachment/768/

• دروود بر همه عزیزان امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید.

اقا سید عزیز نمیدونم شاید معیار جذابیت از نظر شما زن اصغر اقا باشه که اونم قابل احترامه ولی با یه نگاه ساده به سرور میشه فهمید جذابیت سرور (روی کاغذ) موقعی بیشتر میشه که این دو ساید
    روبروی هم قرار بگیرن تا کنار هم . البته هنوز چیزی معلوم نیست و هر اتفاقیم بیفته ما خودمونو براش اماده می کنیم .

در هر صورت من برای این پست گذاشتم که به شما بگم شما هنوز پروندت داخل SW بازه ... و اینکه من خودم به شخصه سعی می کنم احترام میزبانمو نگه دارم بالاخره شما چند وقت تو SW بودی

زیبا تر این بود که راجب این قضیه پستی نمیزاشتین میدونی که چی میگم . و در اخر بعید میدونم ساید در حال حاضر شما بخواد مستعمره ساید دیگه ای بشه .(ایشالله که خیره)

احسان جان عزیز صحیحش اینطوریه

شادزی ولی مهرافزون

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

• سلام و درود فراوان

3 روزه دارم فکر می کنم که این پست رو بزارم یا مسئله برطرف میشه که بر طرف نشد و خب لازم دونستیم اینجا مطرح کنیم

ابتدا به 2 لینک پایین توجه کنید

forum.speedtra.com/index.php?attachment/772/
    forum.speedtra.com/index.php?attachment/773/

خب همون طور که تو عکس کاملا معلومه دف تو فارم های زیر 100 جمعیت ساید Ne داره ریخته میشه

بعد این داستان من به اکانت هایی که خودم ساختم و بالا نکشیده بودم و جمعیت زیر 100 داشتن که رسما بی خیالشون شده بودیم سر بحث ای پی، لاگین کردم و دیدم این دف داره از ساید خاصی داخل فارم های عمومی سرور ریخته میشه...

درخواستم اینه که این داستان رو لیدرهای ساید شرقی پیگیری کنن و برطرف شه هر چه زود تر چون بیشتر از این به اعتبار و شخصیتشون لطمه نخوره (چون ما این حرکت رو هماهنگ شده با لیدرهای اون ساید تلقی می کنیم)

در صورت برطرف نشدن این داستان تا فردا ظهر باید منتظر حرکت متقابل ساید Ne باشن...

پ. ن: داش علی کجایی ببینی که سایدت به چه خفت و خواری افتاده

• سلام رفقا
    امین جان داداش کمی یواش تر با هم بریم
    در حد و اندازه تو نیست این جور حرف زدن
    خفت خواری مال سایدی هستش که تو ساید بقیه اکانت میسازه زیر بارشم نمیره
    اول بازی ۱۵۰۰تا تی کی خودمو دیوار کردین اون خفت و خاری هستش نه ۳۸تانیرو
    اینم کلی میگم
    از طرز صحبت کردن آدم‌ها میشه شخصیت آدم ها رو فهمید یکمی حواسمون به حرف زدنمون باشه خوبه

• من قصد ندارم وارد این بحثا بشم ولی چون جریان اون تی کی هارو میدونم میگم که شما داشتین مولتی داخل ساید NE رو رید میزدین که مولتی خود ما بوده انتظار داشتین دیوار نشید ؟؟؟؟؟

• سلام سپهر جان نه داداش اینجوری نبوده خبر نداری نگو از ارمین و امین بپرس بهت میگن جریان چیه بوده .
    اکانت مولتی شما بنا به یه دعوت اشتباه میاد تویی اتحاد مولتی ما چیزی نمیگه .اتک میره روش چیزی نمیگه .
    اسم دهشو عوض میکنه میکنه ناتار که تابلو نشه اتکها بهش بخوره سپهر جان شما این اسم اینو چیه میزاری ؟
    ارمین یه چیز خوب گفت به این کسی که این کار رو میکنه من روم نمیشه بگم خواستی بگو تو وانساپ بفرستم
    عکسها اتکها هم هست خواستی بگو بزارم برات
    موفق باشید

• یکی دیگه همرتو دیوار کرده دفشو تو فارم یه ساید دیگه می‌ریزی؟

اسم خودتون رو ساید نزارید
    اونی که دف تو فارم جنوب غرب می‌ریخت 6 تا اکانت بی مولتی بود که کاری از دستش بر نمیومد

اگه ساید هستین مردونه بجنگید

برو بچ شمال شرق تصمیم بگیرن یه درس به یاد موندنی میدیم

نیم کیلو باش، مرد باش
    یه ساید پیشکش

• سلام خدمت دوستان و شما امید جان صرفا جهت این که اسم من اومد گفتم تو جمع هم گفته باشم ؛ چند نکته راجب این موضوع هست خواستم به اطلاع شما و بقیه برسونم
    نکته اول این که شما یکی از اکانت های مولتی ما رو دعوت کردین به اتحاد مولتیاتون:دی و این دوستمون هم دعوت شما رو قبول کرده و اومده اتحادتون! و بعد از اون مولتیه مورد نظر یعنی همون اکانت دعوت شده رو رو ادد کردین تو فارم لیستتون من موندم اون کسی که اینو ادد کرده نباید مختصاتو نگاه کنه یا اونی که دعوت داده؟! یا اصلا نباید بپرسه این کپ آمادست که من بزنم همرو گذاشته تو لیست! این موارد استباه فردی شما بوده!! و اشتباه فردیو نباید انداخت تقصیر بقیه اگه شما این دعوت رو نمی دادین یا این اکانت رو تو لیست فارمتون ادد نمیکردین همچین اتفاق هایی نمی افتاد بنابراین ۲ اشتباه فردی از سوی شما یا بازیکن شما بوده!
    ۱-دعوت مولتیه شمال شرق به اتحادتون ۲- اضافه کردن دهکده تو لیست فارم

این وسط اشتباهی که از یکی از بچه های ما انجام شده دف کردن از اتک های شما بوده !! اون هم در واقع اشتباهی نکرده!! صرفا از دهش دفاع کرده البته تغییر نام اون اکانت به ناتار اگه اتفاق افتاده زیاد اخلاقی نیست اما به هر حال رفتار یک شخص رو نباید به پای یه ساید نوشت اون هم تو این مورد که صرفا یه اتفاق بوده و مقصر بیشتر از جانب شما بوده که موادش ذکر شد..اگر دقت کنید دهکده مذکور تو مختصات شمال شرق قرار داره و وقتی اتکی از سایدهای مقابل روش هست همه می تونن دیوار کنن!!چه بسا شما هم بودی دیوار میکردی!

اما کاری که شما در مقابل انجام دادین دف ریختن تو فارمای ساید شمال شرق بوده
    و واکنش شما بعد از گذشت ۳ هفته از این قضیه می تونه شروع کننده موج بدی برای دو ساید شرقی رو به همراه داشته باشه و به نظرم این موضوع ماله ۳ هفته قبل بوده و ما حل شده در نظر گرفتیم طی صحبت من با شما؛ این جبران کردنه یهویی شما یه مقدار شبحه برانگیزه همین طور که نزدیکه کتیبه ها هم هست و همه سایدا دوست دارن از درگیری و تنش دور باشن خودش کلی نکاتی رو برای شمال شرق هم داره!! همچنین وجود اکانت هایی که تو مختصات های شمال شرق از سوی جنوب شرق زده شده و به شمال شرق تحویل داده نشده!

همچنین خیلی از دوستان می پرسن که شما از روزه ۲۰-۳۰ سرور همیشه شروع میکردین زدن چرا هنوز این سرور شروع به زدو خورد نکردین!؟
    خواستم یه اطلاع رسانی هم کنم برای این دوستان که خوب صرفا این سرور دوست داشتیم سریع تر بزنیم اما یه مقداری این چنین مساله هایی ما رو از زدن پلن رو سایدی دور نگه داشت تا تصمیمون قطعی بشه و بعد شروع کنیم به زدن چرا که از قبل هم اعلام شد شروع کننده جنگی نیستیم اما جنگی رو شروع کنید پایان دهندش ما هستیم..

پ. ن۱: این بند رو به بند بالا اضافه کنید سایدی که دنباله ۳-۱ کردن رو شمال شرقه ازش هیچی باقی نخواهد ماند خبرا از آنچه که شما فکر میکنید به ما زود تر میرسه!

پ. ن۲:به نظرم اگه دفاع سایدی زیاد اومده برای خودش نگه داره دف دادن به سایدی مثله شرایطه بالاییه چه بسا بدتر!

پ. ن۳:از بچیگی به رونالدینیو علاقه داشتم حتی لباسشم خریده بودم لامصب اینورو نگاه میکرد به اونور پاس میداد! خیلی زرنگ بود حقیقاتا

پ. ن۴:وقت کردین برید اهنگه تتلو (بزنم نفت در بیاد) و گوش کنین تو روحیه آدم تاثیر + داره! از بچگی فنه تتلو هم بودم

• یالا
    کل پلیرای اسپیدترا دقت کرین. این شمال شرقیا فقط لب و دهن هستن. مولتیاتونو زدیم کاری نکردین.
    دف ریختن تو فارما تازه میخولین تصمیم بگیرین.
    ی وقت ی گرزیتون نمیره از رکوردتون عقب بیفتین.
    الانم که میگی بچه ها تصمیم بگیرن ی درسی میدین.
    :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:
    ;) ;)
    نیم کیلو هم نبودی اشکال نداره ولی رو حرفتون واستید.
    میخوای شات بدیم که مولتیای کل سایدا حتی ربلز هم زدیم.
    ولی خداییش جنوب شرق ناراحت شد اتک داد. شما که لب و دهنتونو تکون دادین هیچ کاری نکردین چرا چرا چرا چرا چراااااااااا؟؟؟؟؟
    خسته شدیم از پس تو امار دیدیم که طرف با حیوونا تو تاپ مهاجمین، اتک بدید دیگه خسته شدیم.
    ی خورده اومدم جو بدم ببینم اتک میدید یا نه. حوصلتون تو این قرنطینه سر نرفت از هیجان افتاد سرور

• سلام عزیزم
    والا جایی واسمون دعوت میفرستن زشته نریم .
    توضیحاتو آرمین مفصل داد که خوندم فقط به سطح پلیتون خندیدم :دی صفحه اتحادو باز میکنید از اول تا اخر میزارید تو لیست :دی
    در مورد امین هم بگم حد و
    اندازش رو به زودی متوجه میشی .
    برین دفاعی که ریختین تو فارم هارو در بیارین به جا فروم نویسی.

پ.ن: فروم واسه ما مهمه مراقب حرفاتون باشین همیشه
    پ.ن2: اونجا شاید گرمه ولی به قول داش امیر Winter is coming..
    پ.ن3: امین راسته میگن نمیشناسه بیشتر از تو برف پنگوئن ؟ :دی
    پ.ن3: بچه ها گرمی زیاد خوردن
    .
    پ.ن4 : ببخشید دیگه تند میرم یکم.

• سلام خدمت عزیزان
    گفتنی‌ها رو ارمین گفت به علاوه این هم اضافه میکنم به گفته‌های ارمین که اون سایدی که دنبال ۳به۱ کردن باشه واندرشم نمیدیم دست خودش باشه ;)
    به نظرم سیاست این نیست که زیرابی بری فک کنی کسی نمیفهمه ، سیاست یعنی با حداقل تلفات به هدفت برسی
    حالا شما ببین میخوای زیرابی بری یا اینکه سنجیده عمل میکنی.

یه نکته که الان اضافه میکنم
    دوستی که در باره لب‌ و دهن صحبت کردی ، شما لطف کن اسم اکانتت رو بگو که در صورت لزوم بزاریم اول لیست
    تا بعدش در باره‌ی بقیه اجزای بدن هم صحبت کنیم ;)

در رابطه با اندازه امین هم همینقدر بگم که حرف که میزنه یه ساید پشتش وایسادن :thumbup:

عمو کیا در جریان نیستن زمستون بیاد تر و خشک باهم میسوزن

:thumbsup:

• احسان جان عزیز صحیحش اینطوریه

شادزی ولی مهرافزون

عالی بود رضا جان یا خان :دی

انتی اسپم: تاپ تن چه خبره:دی

سال نو شما هم مبارک اقا رضای عزیز
    والله تو این سرور من جزو تیم لیدری هیچ سایدی نیستم تو تیم کلاهبرداران هم لطف کرده بودن اسم منو گذاشته بودن بالا . این سرور فقط به عنوان سرباز در خدمت شما و دوستان هستیم . من سعی ندارم مسیر بازی رو تو فروم عوض کنم یا خط بدم به سایدی که با جایی متا کنه

بازیتو کن سرور بعدی هم sw for ever میبینمت <3

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 2pac ().

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

بعد مدت ها اومدیم یکم کل کل کنیم اگر دوستان نگن ایشون مدیر انجمن بوده حق نداره تو فروم پست بزاره :دی
    یه سری دوستان از اندازه صحبت کردن گفتم یکم همر بدیم دستشون اندازه گیری کنن شاید خوششون اومد مشتری شدن
    بلاخره یه مسئولیتی داریم یکم همر اتک لانچ کردن یاد دوستان بدیم پلن های فضایی نبینیم در ادامه سرور . دوستان عزیزی که انقدر ادعای گندگی دارن و بقیه رو مسخره میکنن یه اسم بدن تک به ساید باهاشون بزنیم ببینیم چند صدتا از مولتی های دف سازشون آمار برترین دفسازی های سرور رو میگرن :)))
    یه مسئله دیگه که اول سرور هم تو بخش تحلیل تاپ تن گفتم بهتون فکر کنم صفحه 8 باشه . دقیقا میتونید دلیل فعلی حضور کم NW رو توی تاپ تن متوجه بشید انقدر نگید چرا :)) نوستراداموس نیستیم عقل داریم و منطق فکر میکنیم جواب میدیم . دعوت به چالش با عقل جواب دادن میکنم شاید . البته کمتر میخندیم ولی به نظر من به بالاتر رفتن کیفیت فروم کمک میکنه

پ.ن : ای مولتی کش های جهنمی . لیدر های کتیبه فروش و جاسوسان غربی . چونچا باز های جهش یافته ای جوب خواب های قدیمی . بیاید مارو بزنید دف ها سنگین شده نمیتونیم هندلش کنیم حداقل بدون دلیل حذف نکنیم بگیم یه درگیری از نزدیک دیدیم
    پ.ن : عمو پارسا کمک اینا مارو زدن

منتظر اسم های اکانت هاتون تک به تک هستم . اگر ندادی دیگه تو فروم در مورد اندازه کسی صحبت نکنید وقتی خودتون اندازه مورچه... اللله و اکبر خسته نباشید

• پ. ن۱: این بند رو به بند بالا اضافه کنید سایدی که دنباله ۳-۱ کردن رو شمال شرقه ازش هیچی باقی نخواهد ماند خبرا از آنچه که شما فکر میکنید به ما زود تر میرسه!

پ. ن۲:به نظرم اگه دفاع سایدی زیاد اومده برای خودش نگه داره دف دادن به سایدی مثله شرایطه بالاییه چه بسا بدتر!

گفتنی‌ها رو ارمین گفت به علاوه این هم اضافه میکنم به گفته‌های ارمین که اون سایدی که دنبال ۳به۱ کردن باشه واندرشم نمیدیم دست خودش باشه ;)

یه سوال اینجا پیش میاد !!!! اونم اینکه الان شما هر سه ساید رو تهدید کردین؟؟؟؟ که هرکسی اول پا پیش بذاره برای 1v3 میزنیمش! :0114-nono:

خب 2 تا تحلیل یا به عبارتی نتیجه میشه گرفت از این صحبت ها

1 : اینه که ساید NE از 1v3 ترس داره اونم در حدی که رسما اعلام میکنن هر سایدی پا پیش بذاره برا 1v3 کتک میخوره :D

2 : ما دوست نداریم تنهایی بازی کنیم لطفا شما 3 تایی باهم نیاین مارو کتک بزنید ما حریف نمیشیم لطفااااااااااااااا یکیتون بیاد باما بازی کنه

پ.ن1:دوستان اشنایان فامیل اینوریا اونوریا ما همتونو دوست داریم فقط هرکس بره خونه اون یکی ما باهاش قهر میکنیم ومیریم تفنگ اب پاشامون رو میاریم.

پ.ن2: نیم کیلو نباش داداش شما 200 گرم ( ) باش ولی رسما نیا اعلام کن ما از 1 به 3 میترسیم.

پ.ن3: نقشه کوچیک رو باز میکنی احساس میکنی کهکشان راه شیری رو توی یه شب تاریک تو NE میبینی. چقدر مولتی اخه > بعد با این همه مولتی اخرش میترسین.

پ.ن4: رضا گارد یه ساید بهت ارادت داره داداشم ارادت ماروهم قبول بفرما خلاصه همه جوره عاشقتیم . :50:

• گنده کی بودی تو جیگر!

....خودش گزارش میکنه؟
    شما داری گزارش میدی الان

عزیز کی بودی تو ؟

این پست ها رو دیدم یاد علیرضا درادیس افتادم اونم از این چرچیل بازی ها زیاد میکرد اما به جایی نمیرسید؟
    نزدیک کتیبه ها فروم رو متشنج میکردن تا سایدها رو درگیر کنن و از پتانسیل تعداد بالا و جلوگیری از 3v1 شدن سرور بر علیه شون استفاده کنن

چندتا نکته داره جالبه!

1. اول 2v2میبندن بعد که دو سایدو زدن میشن 1v1 و با برتری عددی برنده بازی و مثلا 3v1 رو زدن و بردن
    2. با وضعیت موجود و جبه گرفتن 3 ساید با این ساید سریع دست بکار شدن و با تفرقه میخوان از این کار جلوگیری کنن که اتفاقات بعدی مشخص با نحوه صحبت کردن مشخص میخوا ساید های دیگه رو از درگیری منع کرده وا اولین ساید بازیو با برتری عددی و میزان خسارت کمتر از صحنه حذف کنن و اینطوری فشار ن2v1خیلی کمتر میشه نسبت به 3v1

در کل پلن چرچیل بازی رو خوب اومدین و یکی از ساید ها رو فعلا درگیر بازیتون کردین باید دید در ادامه جواب میده این پلن یا نه

میگفت شمشیر دیپلماسی از شمشیر جنگ برنده تر راست میگفت اما.......

یاد ایام قدیم بخیر

• دوست عزیز چندتا نکته رو بهت بگم در جریان باشی
    این پلن که بخوایم متا کنیم بعد بکشیم زیر متا تک به تک بزنیم رو الان شما به غضنفر با سابقه بازی ۳ روزه هم بگی بهت میخنده دقیقا فرق سیاست تو اینجاس چون این داستان قدیمی شده
    نکته بعدی اگر دقت کنی توی اسپیدترا اکثرا تیما توی هر ساید ثابت هستن یعنی Sw مشخصه تیمش و لیدرش ، Se همینطور و‌ بقیه سایدها ، پس سایدی اگر‌توی یکی از این سرورا این کارو بکنه شانس متای خودش توی راندهای بعدی رو کاهش میده و دیگه هیچکس به حرفش اعتماد نمیکنه
    این طرز تفکرت رو‌دقیقا امید سرور قبل هم داشت ، با اینکه احترام‌ زیادی برای امید قائلم چون به نظرم ادم درستیه
    اما سرور پیش هم من پیشنهاد متا با SW رو دادم دقیقا امید همین دیدگاهی که شما داشتی رو داشت و گفت در اخر SW چون از ما قویتره خودمون رو میزنه که SW خودش رو توی متا با NW ثابت کرد و نشون داد که پای متاشون وایمیسه
    حالا این کار پارسا تو راند قبل مونده تو ذهن ۴نفر و‌ براش رزومه مثبت میشه ، حالا اگر برعکس بود به نظرت سایدی توی این سرور برای متا با SW ریسک میکرد ؟!

اما چیزی که از خودمو بچه‌های خودمون میدونم اینه که ما معمولا وقتی حرف میزنیم سعی میکنیم از دهنمون حرف بزنیم :)

یاعلی <3

• سلام دوست گلم من از بقیه لیدرها اطلاعی ندارم اما چند سرور جلوی تیم زعوس بازی کردم و میشناسمشون و همینطور سپهر خان رو که بار آخری که باهاشون هم بازی بودم سایدو واسه 5 میلیون وقتی دید امید برد کم داد رفت و با توجه به بودن این دو عزیز بزرگوار در یک ساید من برداشت خودمو نوشتم من نه توی ساید بازی میکنم این سرور نه زیر پرچم کسی هستم مشناسن ما رو آقا سپهر وقتی دستی بدیم تا تهش هستیم مثل قدیما نه حالا چون الان افتخارات و مدال مهم قدیما اتحاد ها مهم بودن به هر حال من معتاد تراوین هستم دوست من و الان 15 سالی هت دنبال میکنم بازی هم نکنم مثل این سرور اما فروم رو دنبال میکنم واسه اظلاعات عمومی خودم قصد جسارت به ساید خاصی ندارم فقط نظر خودمو دادم

همیشه آسون ترین پلان متفکر ترین دشمنان رو سر در گم میکنه

زند باشید و سلامت

محمدowldark

• آقای امیرخان رپتور

اولا وقتی سر یه سفره ای راهت دادن و عزت و احترامت گذاشتن فردا که از پای اون سفره بلند شدی نرو از سفره و صاحب سفره بد بگو تو ملا عام تیمسار.

دوما من خودم اون سرور تو se حضور داشتم و امید دقیقا عاقلانه ترین کارو کرد چون جنوب غرب زمان کتیبه ها به متاش با شمال غرب پایبند نموند و معماری منحصرو ازشون زد و تو اون شرایط طبق گفته خودت نسبت به رزومه ای که sw داشت عقل حکم میکرد که اعتماد نکنن.
    هرچند بعدش sw نشون داد اون قضیه سو تفاهم بوده.

پ.ن: خدا بعضی وقتا یه چیزایی مثل پول و قدرت رو به آدما میده که ببینه جنبه شون چقدره. حالا یه سرور چارتا بازیکن بیشتر دارید اینقدر بی جنبه بازی در نیارید.