نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• بزارید راحت بگم وقتی منابع و گلد رو تو بازی تراوین بی نهایت در نظر بگیریم این بازی ارزش خاصی نخواهد داشت:))) اینکه شما میتونید به تعداد نامحدود و راحت مولتی داشته باشید(بستگی به ظرفیت خودتون داره) در واقع منابع بی نهایت دارید گلد هم که هم ارزان هست هم به راحتی بدست میاد:)

بعد از سالها بحث جدل بلاخره به حرف ما رسیدی ؟!
    یادته چقدر تو سر و کله هم زدیم ؟!

یادته چقدر فحش و ناسزا شنیدیم ازتون ؟!
    بنده خدا آیدین !
    یکی بره پیداش کنه
    خوشحال میشه بفهمه بلاخره فهمیدن !
    حالا نگفتی چرا انقدر ساکتین ؟! از خودتون مولتی باز تر پیدا شده ؟!

• جوری که دوستان از امار زد و خورد و اینسرت sw خبر دارن لیدرای ساید هم ندارن!! دیاللوگهای خصوصی پارسا با بنده خدارو هم میدونن!!!
    واقعا حالا معلوم میشه چقدر مستقلا"!!!
    خیلی چیپه این حرکت خیلی!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام حاج علی چطوری

اینکه اون دوستمون اومد گفت 15 ساله بازی میکنه و سطح این سرورو بالاتر از آی آر و کامه نمیشه بهش خرده گفت نهایت افتخاراتش در وارین واریان و این چیزا بوده چون اون سروارای قبل فیلتری که گفت من سرور6 هم راند1 بودم هم2 :d

اول از همه باید به رسول و مهدی خسته نباشید بگیم که بالاخره یه سروری راه اندازی کردن که در نبود آی آر ملت سرشون گرم باشه و به نظر من بعد از آی آر میتونه بهترین گزینه باشه

بخواهیم این سرور و نقد کنیم تا وقتی هم که نقد نباشه کیفیت بالا نمیره
    فکر میکنم این نسخه ورژن4 باشه که یکمی قدیمیه تا اونجایی هم که من دیدم تنها باگش ماجراجوییشه که نرمال نیست یه اکانت میره 50تا کتیبه میاره یکی 24تا یکی 36تا نیرو یکی 4تا میاره یکی 8تا یکی 20تا و.... راستی اثرهنری اصلا نمیاره :d
    در مورد گلد و منابع نامحدود هم اینی که من مطمینم یه سری گلد گرفتن 30ک 30 ک یا یکی 300 ک یه جایی گرفته 200.300ک هم اشانتیون کنارش خب گلد که اینجوری باشه کلاه گلادیاتور 400ک میشه اثر 150ک :d حالا رسول میگه گلدو داده به تیم اصلا گیریم بدون کم و زیاد تقسیم بشه بین تیم تکلیف اونی که بدون تیم اومده چیه اصلا نباید حراجیو باز کنه یه پماد هم نخره؟

یه سری هم وی پی اس گرفتن که باتش رایگان باشه این دو مورده قطعیه کاری به بقیه موارد نداریم همین دو مورد باعث میشه سرور از حالت نرمال خارج بشه و بالانسش بهم بخوره یه جورایی عدالت رعایت نشه وقتی گلد باشه اکانت سریعتر رشد میکنه و بالطبع مولتی ها هم زودتر میان بالا منابع بیشتری میدن اونوقت میشه منایع نامحدود شما فکر کن همه مولتی هات 25% پلاس و کلوپش فعال باشه مسیر تجارت میزنی چون باتش مسیر تجارت نداره
    به نظر من شرایط باید واسه همه یکسان باشه گلدی اگه فیری هست واسه همه باشه یا اون آی پی و بردارن همه مولتی بازی کنن بدون دردسر
    مولتی بازی کردن خودش یه هنره و سختی های خاص خودشو داره ولی اینجا به راحتی دوستان مولتی بازی میکنن که 100تا 100تا مولتی میکشن هفته دوم 50 میل غارت میزنن:d

پ ن: در مورد اتک ساید توتال ها پلنر بیاید لینک هارو بذاره یه توضیحی بده چون من که لینک هارو دیدم اتک ها جای سم سک سم مین بود که به راحتی کاتاها اینسرت شده بود با توجه به اسکاتی که قبل زده بودن حیوون هارو دیده بودن اتک اول 5ک گرزی بود و همر 9ک گرزی 1200 تی کی آخر بود جای اینکه جلوزن باشه و طبق معمول اکثر همرها رمی وجوود نداشت

• سلام

سلام دوستان ...
    پست یکیو دیدم که برام جالب بود :

AliDr.xeno :
    شما همون فردی نیستی که راند 3و4 بعد بن شدن به دلیل مولتی فراوان و گلد هکی ( طی چند سرور )، عکس همراتو درست کردی و با دست کاری ، گذاشتی داخل فروم که جمع همر ها با مجموع نمیخوند :دی؟
    حالا راجب تراوین خوب یا بد صحبت میکنی و سابقه ی بازی ؟ دوتا تحلیل آبدوغ خیاری هم تهش میبندی ...

و یادت نره این سبک رو شما به تراوین اضافه کردین با جمله ی معروف *میتونیم میکنیم* ! حالا هم *تونستن و کردن* :))

پ.ن1 : دوستانی که تو اون سرور حضورداشتن یادشونه که تا ماه ها بعد سرور به عکس ها میخندیدیم و سوژه خنده بود ... عزیزان میتونن بیان تاییدیه و تکذیبیه بدن و شما پاتو فروم نمیگذاشتی :))
    این حرکت شمارو از یک آنالیزور افسانه ایی تبدیل کرد به افسانه ی پانیشر ورژن 2 :دی (!)
    پ.ن2 : آنالیزت و کار ندارم خنده داره یا جدی ! اما این جذابه که کیا میان آنالیز میزارن و یک سری بدون آگاهی فقط لایک میکنن :))
    حداقل دوتا رزومه از طرف بخواین

موفق باشی

• انقدر سلام کردیم خسته شدیم ایندفعه میگم حال شما

چطوری 15 تا سرور نرمال با 5 تا اسپید بازی کنیم در 15 سال؟!!

چطوری 20 سرور بازی کنیم و 18 تاش جنوب غرب باشیم 2 تا سرور دیگه رو بریم یه ساید دیگه:)؟!!

همین الان که دارم این سرور 2 ایکس رو بازی میکنم دارم نرمال دات کام رو هم بازی میکنم و در سال میشه دوتا سرور نرمال پلی داد من سرور های همزمان زیاد پلی دادم مثلا یادمه دوسال پیش هم تو سرور نرمال آخر 2 و 6 همزمان بودم و تو سرور سه ایکس هم با اکانت بست پلیر بودم تو جنوب شرق. و اینکه بجز سرورهای رسمی تراوین تو وارین و ... این ها هم بودم میدونم سخته باورش برات یکی با چند سال سابقه ببینی تو که دوری بری هات بیشتر از 4 سال سابقه ندارن و سرور پیش هم اومدم se این کجاش برات غیر قابل هضمه عزیزم دوس داشتم یه سرور برم se
    مگه رضا انزلی se باز نرفته بود ne یا سعید کستل sw باز نرفته بود ne حالا هم اومده se یا احسان شانیز یا امیر رپتور همه این ور اون ور رفتن
    در مورد اینکه چند سال دارم بازی میکنم هم شاید 15 سال نباشه چون یادم نیست کی شروع کردم اما از سرو هفت و 3 کلاسیک دارم بازی میکنم حالا برو بشین ببین چند ساله حساب کن خبرم کن

از لیدرها اجازه گرفتی پست میذاری یا میان میگن حذفش کن حسین جان اگر پستت میخواد بمونه که ما گفتنی ها رو یه بار گفتیم به آدمم یه بار حرف میزنن یه شاعری بود میگفت نرود میخ آهنین در سنگ ( یه همچین چیزی ) :) . تو هر جور راحتی فکر کن داداشم هیچ مشکلی نیست

حسین جالبیش اینجاست اتحادی که اول سرور اومده گفته هدفش فقط مبارزه با مولتی بازیه الان داره یه اتحاد 5نفره رو میزنه که اصلا مولتی باز نیستن :))))

و جالبترش اینه که اول پارسا بهشون نامه میده میگه برید به رییساتون که گفتن بیان اینجا اکانت بزنین بگید خودشون بیان بعد شبونه اتحاد کلاهبرداران میان اتک میدن کاتا کنن که از 1خونه ای اینسرت میشن :))))

واسه اطلاع رسانی ساید توتال ها بگم اون دوستان رییسی ندارن و دو ایکس آی آر هم sw مستقل داشتن بازی میکردن

ماشالله خوب خبر داری پارسا به ما نامه زده ما هوز صبح جمعه نشده خبر دار بشیم ما هر کی رو که دم دست باشه میزنیم اصلا ربطی به پارسا نداره. چرا زدیم چون دیدم با پارسا نیستن و شاید بخوان ما رو بزنن اگر این اتحاد بر فرض مثال مال se باشه ما se رو بزنیم Se با این اتحاد ما رو میزنه در حال که شاید seو sw با هم نپ باشن البته توقعی نیست که این چیزا رو درک کنید اگر درک میکردید که میشدید پلیر و اینجا اسمون ریسمون به هم نمیبافتید

و اما اگر تو سرور 6 بودی بدون که فارم بودی که من رو ندیدی چون هم بوی سوختگی از حرفات میاد هم ادم باید به خودش شک کنه وقتی توتال یک ساید رو نشناسه اگر پلیر بودم میگفتی ندیدم اما وقتی اسمم بالای اتحاد هست باید بری چشم پزشکی

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• جوری که دوستان از امار زد و خورد و اینسرت sw خبر دارن لیدرای ساید هم ندارن!! دیاللوگهای خصوصی پارسا با بنده خدارو هم میدونن!!!
    واقعا حالا معلوم میشه چقدر مستقلا"!!!
    خیلی چیپه این حرکت خیلی!!

سلام

من اطلاع از این زد و خورد ها ندارم ولی طبق پست های دوستان تو فروم و مهر تایید شما به این نتیجه رسیدم کلاهبرداران بازوی اجرایی پارسا هست که میتونست هوشمندانه باشه ولی زود لو رفت. یعنی شما تایید میکنید هر موقع پارسا بگه کلاهبرداران وارد عمل میشه ولی سیاست هاش مستقل هست ٫ درست میگم ؟
    چرا کلاهبرداران باید به خاطر منافع ساید باید جنوب غرب رو پاکسازی کنه اونم با حرف پارسا ؟ بعد یه پیشنهاد دیگه ، اس دبل رو ۳ قسمت کنید چه اشکالی داره ؟ ۲ تاشو تونستین ۳ تارو هم میتونین.

پ.ن: طبق رواله همیشه بگم این ها نظرات شخص بنده هست و ربطی به ساید نداره .
    پ.ن۲: پارسا جان امیدورام ناراحت نشی ولی رفیقتون اومد تایید کرد موضوع رو وگرنه ما مبنا رو حرف شما گذاشته بودیم.

• و جالبترش اینه که اول پارسا بهشون نامه میده میگه برید به رییساتون که گفتن بیان اینجا اکانت بزنین بگید خودشون بیان بعد شبونه اتحاد کلاهبرداران میان اتک میدن کاتا کنن که از 1خونه ای اینسرت میشن :))))

سلام مجید جان

بنده هیچ مکاتبه ای با اون پلیر ها نداشتم عزیز دل میشه لطف کنی یه پیامی چیزی محض استناد حرف خودت به من ارائه بدی؟ ممنون میشم

واسه اطلاع رسانی ساید توتال ها بگم اون دوستان رییسی ندارن و دو ایکس آی آر هم sw مستقل داشتن بازی میکردن

مجید جان میدونم که از دفعه قبلی که باهم بگو مگو کردیم دلخوری ولی من با شما مشکلی ندارم هرچی بوده گذشته حالا اگر توی دلت مونده و خودت یا رفیقاتو فرستادی اینور خرابکاری اصلا مشکلی نیست چون ما از اینجور چیزا کم نداشتیم و از همش هم گذر کردیم چیز تازه ای نیست. ولی به نظر من نیازی به این همه وقت و هزینه نبود.

پ.ن۲: پارسا جان امیدورام ناراحت نشی ولی رفیقتون اومد تایید کرد موضوع رو وگرنه ما مبنا رو حرف شما گذاشته بودیم.

عزیز دل بنده استناد میکنم به پستی که مربوط به کلاهبرداران گذاشتم.

برای برقراری صلح و آرامش در ساید جنوب غرب شاید در مساعل درون سایدی همکاری کوچیکی نظیر ۱۵ کراپی ها و یا غیره که سود هر دو طرف در اون باشه داشته باشیم. اما در مساعل خارج سایدی و سیاست خارجی به هیچ عنوان سیاست هامون با هم جور درنمیاد و به خاطر همین تصمیم گرفتیم که در این موضوع کاملا مجزا عمل کنیم و هرکی راه خودشو بره.

چیز غیر از این اتفاق افتاده؟ اون اتحاد هم به ضرر ما هست و هم کلاهبرداران و طبیعیه که درموردش همکاری صورت بگیره ولی خب همکاری خاصی نکردیم نمیدونم چطوری و طبق چه اسنادی این رو میگید صرفا دشمن مشترکه دیر یا زود حالا یا ما میزنیم یا اونا...

حالا نمیدونم چرا انقدر تاکید دارید که این موضوع رو موشکافی کنید

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    امیدوارم تو این روزهای نه چندان خوب حداقل این بازی باعث بشه یکم از ناراحتی ها دور بشید

حاشیه نمیرم و مستقیم میرم سر اصل مطلب

به خاطر رسیدن آخر سال و کم شدن مشغله های کاری با چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم تو سرور جدید تراوین رجیستر کنیم و یه تجدید خاطراتی داشته باشیم.به خاطر خاطرات خوبی که از اخرین سروری که بازی کردیم ( آخرین سرور اسپید ir و اتحاد بریو) مجددا اومدیم تو جنوب غرب و مشغول بازی شدیم.
    وقتی با تیمهای حاضر در ساید آشنا شدیم چند تا نکته توی ذوق میزد
    اول اینکه انسجام خاصی تو ساید نمیدیدیم ، ربلز ، کلاه برداران ، پیشوا و... که ماشالله همشون هم توتال لیدر و تا نیم قرن تجربه بودن و اصلا مشخص نبود کی توتاله ، کی شوراست ، اصلا مسئولیت ها تقسیم شده ، نشده !
    بعد اومدن دیدیم کلا قوانین جنوب غرب تغییر کرده ! قدیما اوایل سرور میگشتن دنبال پلیرهای خوب ، جذبشون میکردن ، مسئول عضو گیری داشتن و... ولی الان انگار قبل شروع سرور خاک رو تقسیم میکنن و هیچ کس جز خودشون حق بازی نداره!
    اول بازی یه دوستی از کلاه بردارا بهمون نامه داد که اینجا چه میکنید؟ گفتیم والا وضعیت اینه منتظریم ببینیم تکلیف ساید چی میشه که جواب داد ساید یکدسته ما همه با همیم یا تسلیم بشید یا میترکونیمتون:دی که البته از همون روزهای اول همیشه اتک های دوستان روی اکانت های ما بوده ولی ما هیچ واکنشی نشون ندادیم
    دیشب هم یه دوستی از ربلز نامه داد و خودش رو مسئول پاکسازی ساید معرفی کرد اما تو لیست مقامات که چیزی ندیدید ولی به ایشون هم عرض کردیم داستان چیه اما ایشون که کلا دیدگاهش امنیتی بود در اقدامی قابل تحسین تمام تئوری های توطئه رو یه دور مرور کرد و انواع اتهامات از قبیل نقشه برای زدن کتیبه ، نفوذی ساید دیگه بودن و... نثار ما کرد.ما هم دیگه گفتگو رو ادامه ندادیم که دو ساعت بعد حملات دنباله دار و مخوف کلاهبردارا شروع شد ، اول کپ یکی دیگه از بچه ها رو زدن بعد هم نوبت به بنده رسید.

این کل داستان ما و جنوب غرب بوده تا الان . البته من به هیچ وجه بچه های جنوب غرب رو مقصر نمیدونم ، اتفاقا پاکسازی اول بازی لازمه موفقیته اما اون چیزی که منو آزار میده و مجابم میکنه وارد تیم های حاضر در جنوب غرب نشم نداشتن سیاسته.
    تیمی که نمیتونه با پلیرهای سایدش رفتار درستی داشته باشه ، آداب اولیه مذاکره رو بلد نیست ، به صرف داشتن پلیر بیشتر و زور بیشتر میخواد از موضع بالا صحبت کنه ، قبل اینکه طرفش رو بشناسه اول بهش حمله میکنه و... در ادامه قطعا به مشکل خواهد خورد و زحمات پلیرهاش رو هم ممکنه به هدر بده.

دوستان جنوب غربی لطفا از توهم تئئوری های مخوف امنیتی در بیاین.ما چند تا پلیر هستیم که سیاست ها و رفتارهای شما رو نمیپسندیم.بدون متهم کردن بقیه هر طور مایلید رفتار کنید ، بیاید صفر کنید ، چیف کنید و... که قطعا هم میتونید پنج تا اکانت که بیشتر نیستیم! اما اینکه بیاید ضعف خودتون رو پشت تهمت زدن به دیگران قایم کنید درست نیست.

پی نوشت: درسته حرف نمیزنیم اما تمام عزیزانی که توفیق دارم کنارشون بازی کنم افراد بزرگ و سرشناسی هستن و فقط دوست ندارن اسمشون ذکر بشه.لینک ها هم به دست مجید عزیز رسیده و هم ممکنه خیلی دیگه از دوستان سایدهای دیگه و یا حتی دوستان جنوب غربیمون دیده باشن .ما تراوین رو به دید بازی میبینیم و هر چیزی که به نظرمون جالب باشه با دوستانمون به اشتراک میذاریم.

• و اما اگر تو سرور 6 بودی بدون که فارم بودی که من رو ندیدی چون هم بوی سوختگی از حرفات میاد هم ادم باید به خودش شک کنه وقتی توتال یک ساید رو نشناسه اگر پلیر بودم میگفتی ندیدم اما وقتی اسمم بالای اتحاد هست باید بری چشم پزشکی

پسر خوب من هر سروری و یادم بره سرور6 های قبل فیلتر هیچوقت یادم نمیره در مورد فارم بودن اول باید ببینیم به چی میگی فارم

محض اطلاعت میگم اولین سروری که تراوینو شروع کردم سرور6 راند1 ورژن 3.6 بود از همونا که هیرو باید خودت درست میکردی براش اسم میذاشتی:)))) سیلور و حراجی نداشت اون سرورها

همون سرور اولم هم فارم نبودم اگه سروری فارم بودم ترس نداشتم الان اسم طفی هم که فارمم کرده بود میگفتم

سرور6 راند2 که باز اونم 3.6 بود رنک1 پاپ و رنک1 رید بودم همزماان بدون مولتی سر همون سرور از یه خبرگزاری اومدن باهام مصاحبه هم کردن بعد تو میگی فارم بودم :))))

با توجه به این چیزایی که من در فروم از شما دیدم نمیتونم قبول کنم قبل فیلتر اصلا بازی کرده باشی چه برسه به توتالی حالا واسه اینکه بهم ثابت بشه که سرور6 بازی کردی بگو توتال se کی بوده این راهنمایی هم میکنم بهت که همه سرور6 های قبل فیلتر توتال se یکی بوده اینو بگی به من ثابت میشه قبل فیلتر بودی

فقط همین الان جواب بده نری از این و اون بپرسی :d

راستی چشم هام فکر کنم 10.12 سالی هست لیزیک کردم نیازی به چشم پزشکی نیست:d

• در مورد اینکه چند سال دارم بازی میکنم هم شاید 15 سال نباشه چون یادم نیست کی شروع کردم اما از سرو هفت و 3 کلاسیک دارم بازی میکنم حالا برو بشین ببین چند ساله حساب کن خبرم کن

اما هر کی رو که دم دست باشه میزنیم
    ادم باید به خودش شک کنه وقتی توتال یک ساید رو نشناسه

با عرض سلام

بر اساس گفته های مجید و خودتون گویا شما اولین پلن سرور رو رفتید

لطفا بیاید لینکاشو بزارید تا ما یکم پلن ها با استاندارد های بین المللی رو ببینیم

به هرحال بعد از ۱۵ سال سابقه بازی بین المللی و داخلی و این همه "توتالیت" باید پلن زیبا و حساب شده ای باشه

فقط امیدوارم مجید "same min" و پی نوشتش مزاح باشه چون ما توقع لینک های بین المللی داریم

• سلام دوستان

من تازه وارد هستم، چرا به جای بازی داره درباره ی مسایل خاله زنکی صحبت میشه؟ ویرایش شد

سوال دیگه اینکه کلاه برداران که اینقدر اسمشون میاد رو من هر چه در سرور سرچ میکنم یافت نمیشه. چه تو نام بازیکن چه نام اتحاد

چطوری هست دیکته اش؟

سوال آخر، توتال شمال شرق کیست؟ داره اصلا؟

بدرود

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin ().

• سید جان شما به نظرم پست lucifer رو نخوندی ٫ بخونی متوجه میشی ایشون تایید کرده .
    سید جان تراوین یک بازی هست من هم حق میدم هر سایدی اول منافع خودشو ببینه و به کسی دروغ گو نگفتم . شما هم بهتره دو بهم زنی نکنی.
    این دوستانمون تو کلاهبرداران هم تا الان دنبال ۳-۱ بودن علیه ساید ما الان دنبال ۴ به یکن :)) ۴ به یک بشه که به ضرر شماست سید اونوقت اون همه کپ که بیخ اس ای کشیدیدن رو چیکار میکنین؟ اصولا کسی که جنگی بازی میکنه میاد هم مرزی هاشو میزنه ولی خیلی خودجوش شما میخواین جو رو علیه ان ای کنید و ضربدری بزنین :))

سید واسه خودت بریدی و دوختی سیاست های ساید های سرور رو :)) کاش به همین سادگی بود. شما که ۱۵ سال سابقه دارین بهتر باید بدونین روز ۱۶ بازی نمیشه پیشبینی متا هارو کرد ، یهو دیدی اومدیم با خودت متا بستیم سید جان ؛)

• ول بازی یه دوستی از کلاه بردارا بهمون نامه داد که اینجا چه میکنید؟ گفتیم والا وضعیت اینه منتظریم ببینیم تکلیف ساید چی میشه که جواب داد ساید یکدسته ما همه با همیم یا تسلیم بشید یا میترکونیمتون:دی

سلام عزیز دل خدا رو شکر من هنوز زنده ام اون دوست من بودم بت پیام دادم گفتم چکاره هستید گفتید منتظرم ببینم چه خبره گفتم برید تو اتحاد ریبلز ساید منسجمه الکی حرف زدن خوب نیست میزنیم میترکونیمیتون رو اینجا اسکرین بگیر

از اونجا که مجید شما رو میشناسه و شما مجید رو پارسا دقیق زد تو هدف .

• سید جان شما به نظرم پست lucifer رو نخوندی ٫ بخونی متوجه میشی ایشون تایید کرده .سید جان تراوین یک بازی هست من هم حق میدم هر سایدی اول منافع خودشو ببینه و به کسی دروغ گو نگفتم . شما هم بهتره دو بهم زنی نکنی.
    این دوستانمون تو کلاهبرداران هم تا الان دنبال ۳-۱ بودن علیه ساید ما الان دنبال ۴ به یکن :)) ۴ به یک بشه که به ضرر شماست سید اونوقت اون همه کپ که بیخ اس ای کشیدیدن رو چیکار میکنین؟ اصولا کسی که جنگی بازی میکنه میاد هم مرزی هاشو میزنه ولی خیلی خودجوش شما میخواین جو رو علیه ان ای کنید و ضربدری بزنین :))

سید واسه خودت بریدی و دوختی سیاست های ساید های سرور رو :)) کاش به همین سادگی بود. شما که ۱۵ سال سابقه دارین بهتر باید بدونین روز ۱۶ بازی نمیشه پیشبینی متا هارو کرد ، یهو دیدی اومدیم با خودت متا بستیم سید جان ؛)

دکتر به نظرم یه بار دیگه پست لوسیفر رو بخون داره تیکه میندازه بد برداشت کردی اون پست رو

اما در مورد دو بهم زنی میدونستم اینو میگی بخاطر همین نوشتم نظر شخصیم خیلس وقت ها نظر شخصی یکی همچین تاثیری و همچین برداشتی تو ساید های دیگه داره.
    دکتر حالا ایشالله بیشتر با هم آشنامیشیم اونوقت میفهمی که شخصیت من ساده تر از این حرفاست که فکر میکنی من یدونه اکانت به نام 33yed تو تیم کلاهبرداران دارم ائنم بزنید بپرونید خیلی ممنونم میشم :) و اما در مورد اینکه حس میکنین خیلی باحال هستید که تیکه میندازی 15 سال من گفتم حدود 20 سرور تو 15 سال عزیزم معنی حدود چیه یعنی اینور اونور . بگذریم .......

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سلام مجید جان
    بنده هیچ مکاتبه ای با اون پلیر ها نداشتم عزیز دل میشه لطف کنی یه پیامی چیزی محض استناد حرف خودت به من ارائه بدی؟ ممنون میشم

مجید جان میدونم که از دفعه قبلی که باهم بگو مگو کردیم دلخوری ولی من با شما مشکلی ندارم هرچی بوده گذشته حالا اگر توی دلت مونده و خودت یا رفیقاتو فرستادی اینور خرابکاری اصلا مشکلی نیست چون ما از اینجور چیزا کم نداشتیم و از همش هم گذر کردیم چیز تازه ای نیست. ولی به نظر من نیازی به این همه وقت و هزینه نبود.

سلام

پارسا جان من براساس گفته یکی از دوستان گفتم و اینقدر حرفشو قبول دارم که ازش سند و مدرک نخوام

در مورد بگو مگوی قبلی هم هرچی بوده درست یا غلط اینکه شما حقیقتو میگفتی یا من گذشته رفته تموم شده همون اوایل سرور هم ناصر پیغام شمارو رسوندگفتم بهش این سرور بازی نمیکنم

اگه الان هم موضع گرفتم جلوی sw به دلیل پست های دوستانتون هست وگرنه منو با sw کاری نیست
    اتفاقا من آدم کینه ای نیستم دلگیر میشم ولی مسایل قبل و به بعد نمیبرم مگه اینکه طرف مقابلم خودش اصرار داشته باشه که ادامه پیدا کنه منم پایه میشم

پارسا جان من هیچوقت تا حالا کسیو ساید دیگه نفرستادم کاری قرار باشه انجام بدم رک و روراست جلوی همه میگم و میرم همون ساید رودرو بازی میکنم

اگه قرار به زدن شما بود خودم مستقیم میومدم sw قبلا هم اینو در سرورای آی آر ثابت کردم

اول سرور هم به آرمین گفته بودی که مجید اومده sw خرابکاری کنه من اهل خرابکاری نیستم الان هم اگه nw هستم واسه خرابکاری نیستم قبل شروع سرور هادی لیو گفته بود به مجیدم بگید بیاد میحوام بزنمش :D منم به خاطر کسب و کارم نمیتونستم بیام تا کرونا اومد بیکار شدیم اومدم توو سرو اکانتم هم اسمش open grave هادی که اسم اکانت نداد من اسم میدم بیاد بزنه پس دیگه مطمین شو اتفاقی sw یا سایدهای دیگه میوفته به من ارتباطی نداره

فکر کنم جواب این سوالتو خود محمد لرد ویکی داد که کاملا مستقل هستن و آدم کسی نیستن

من از بس سرورها و سایدهای مختلف بازی کردم دوست و رفبق زیاد پیدا کردم و الان با اینکه توو هیچ ساید و اتحاد و گروه تلگرامی نیستم ولی توو 4تا ساید رفیقهامو دارم آمار سرور دارم

• دکتر به نظرم یه بار دیگه پست لوسیفر رو بخون داره تیکه میندازه بد برداشت کردی اون پست رو
    اما در مورد دو بهم زنی میدونستم اینو میگی بخاطر همین نوشتم نظر شخصیم خیلس وقت ها نظر شخصی یکی همچین تاثیری و همچین برداشتی تو ساید های دیگه داره
    .
    دکتر حالا ایشالله بیشتر با هم آشنامیشیم اونوقت میفهمی که شخصیت من ساده تر از این حرفاست که فکر میکنی من یدونه اکانت به نام 33yed تو تیم کلاهبرداران دارم ائنم بزنید بپرونید خیلی ممنونم میشم :)

سلام علیکم

به نظر بنده که از بیرون به ماجرا نگاه میکنم تیکه ننداخته بود .

شما میتوانی به دیگران هم نشان بدهی نظر بخواهی

بگذریم

برخی انگار در سرور اکانت نداشته و در فروم فعالند، این جالب است برای من بشخصه

به هر حال مولتی بازان به بهشت نمیروند

• از جایی که دوستان حتی معنی تیکه انداختنم نمیدونن واجب شد بگم تیکه بود!!!

با تمام این وجود خیلی دوس دارین ما با کلاهبرداران یکی باشیم؟؟؟
    باشههههه اقا این تیکه نیست حقیقته که میگم!!! از الان هر جارو بزنن ما پشتشونیم. هر وقتم دف بخوان میدیم بهشون!!! ساید sw یکپارچه بوده و هست!!! خوبههه؟؟؟ حالا باز بریم سراغ 1000 تا اک مولتی ne!!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• در مورد بگو مگوی قبلی هم هرچی بوده درست یا غلط اینکه شما حقیقتو میگفتی یا من گذشته رفته تموم شده همون اوایل سرور هم ناصر پیغام شمارو رسوندگفتم بهش این سرور بازی نمیکنم

خوشحالم که اینو میشنوم

اول سرور هم به آرمین گفته بودی که مجید اومده sw خرابکاری کنه من اهل خرابکاری نیستم الان هم اگه nw هستم واسه خرابکاری نیستم قبل شروع سرور هادی لیو گفته بود به مجیدم بگید بیاد میحوام بزنمش منم به خاطر کسب و کارم نمیتونستم بیام تا کرونا اومد بیکار شدیم اومدم توو سرو اکانتم هم اسمش open grave هادی که اسم اکانت نداد من اسم میدم بیاد بزنه پس دیگه مطمین شو اتفاقی sw یا سایدهای دیگه میوفته به من ارتباطی نداره

خب مثل اینکه من بد برداشت کرده بودم شرمنده...

به خاطر خاطرات خوبی که از اخرین سروری که بازی کردیم ( آخرین سرور اسپید ir و اتحاد بریو) مجددا اومدیم تو جنوب غرب و مشغول بازی شدیم.

سلام دوست عزیز
    والا قبل سرور من از چندتا از بچهای بریو دعوت کردم ولی متاسفانه قبل از من ان ای اونها رو جذب کرده بود والان توی ان ای هستن.
    درمورد سیاست های امنیتی ساید اگر شما هم مثل ما سه سرور از در و دیوار پلیر میفرستادن توی سایدت تبیعطا همین سیاست رو پیش میگرفتین و از سرور قبل تصمیم گرفتیم که به این روال پیش بریم که بسیار مثمر ثمر بود اگر اتکی از سمت ما به شما میاد لطفا دلگیر نشید از نوع بازیتون مشخصه پلیرهای قابل و بزرگی هستین ولی خب چون جو ما یکم بیش از حد امنیتیه و شما اینجور سیاست رو نمی پسندید مجبوریم ساید رو پاکسازی کنیم نه شما خیلی اکانت های دیگری هست که باید نسبط بهشون اقدام کنیم و امیدوارم جسارتی به شما و تیم شما نباشه.

با احترام

• مجید جان میدونم که از دفعه قبلی که باهم بگو مگو کردیم دلخوری ولی من با شما مشکلی ندارم هرچی بوده گذشته حالا اگر توی دلت مونده و خودت یا رفیقاتو فرستادی اینور خرابکاری اصلا مشکلی نیست چون ما از اینجور چیزا کم نداشتیم و از همش هم گذر کردیم چیز تازه ای نیست. ولی به نظر من نیازی به این همه وقت و هزینه نبود.

من هر چقدر فکر میکنم کی میتونه ما رو فرستاده باشه برای خرابکاری جز مولتی هانتر چیزی به ذهنم نمیرسه:دی
    هیچ کس از ما دل خوشی نداره فکر کنم. ما تو سایدای دیگه یاری نیافتیم که اومدیم جنوب غرب

شاید بهتره معرفی کنم دوستانی رو که حداقل قبل تهمت زدن یکم فکر کنید

سارنگ و علی رو که قاعدتا باید بشناسن اکثر دوستان
    بچه های گل تیم پینوکیو ( حسین ، ایمان و پوریا)
    بنده که کوچیک همتون محمد هستم اکانت های قبلیم تو امضام هست

ما نه شاخیم ، نه توتالیم ، نه پرو پلیریم ، نه معروفیم ولی فکر نکنم صحیح باشه هر چی به ذهنتون میرسه بنویسید.
    پارسا جان خیر سرت توتال سایدی
    گفتی تو نامه ندادی ، درسته ولی کاش تو نامه میدادی
    تو یه کله شروع کردی به اسکات کشیدن دقیقا مثل این پستت که همون شروع کردی به حمله کردن به بقیه.دریغ از یه جو سیاست ، برای طرف مقابلت ارزش قائل باش کسی که میاد سریع ده دو میگیره ، خوب اکانتش بالا میاد و... حداقل یه درصد فکر کن شاید پلیر خوبی باشه.چرا خودتون رو تو یه دنیای ماها و اوناها حبس میکنید؟چرا فکر میکنی همه اون افراد دور و برت هستن و بقیه حق حیات ندارن؟ چرا ما رو به ربلز دعوت نکردید؟ چرا از همون اول شروع به هجوم کردید؟ نامه ای که ربلز برای ما ارسال شد اولا بعد از حملات و جاسوسی های شما بود دوما اصلا دوستانه نبود.
    اگر قبول کنیم که ربلز با کلاهبردارا نیست اوضاع خیلی بدتر هم میشه.یعنی شما تو اون اتحاد به اون بزرگی کسی رو نداشتید بگه حاجی خرت به چند؟؟ چرا فکر میکنید هر کی تو تیم شما نیست هیچی نیست؟؟
    ما که قید این سرور رو زدیم ، گلدامون تموم بشه احتمالا رفع زحمت میکنیم ولی عزیزم این راه و رسم توتالی نیست

پی نوشت: حالا میخواید بزنید بزنیدا ، یهو دیدی گلدمون دیر تموم شد بعد شاکی نشید چرا نرفتیم:دی

• یالا
    از این همه پست معلومه که هیچکس هیچ چیز رو گردن نمیگیره و نمیخواد واقعیت رو قبول کنه و هیچکس هم طرف مقابل رو قبول نداره حتی این همه رفیق رفیق هم میکنید اونا هم اگه ی سرور بیفتن جلوتون اون موقع هم فکر کنم به هم اعتماد نداشته باشن.
    پس اینقدر فشار نیارید به خودتون کسی راست و دروغ شمارو باور نمیکنه با هم دوست باشید حتی دشمنتون، اومدیم ی دست بازی کنیم.(اینو با همتون هستم)
    و تو دوست عزیز که خودت تو بریو بودی اصن اتحادتون کی به کی بود از تو خودش ترکیده بود. حالا اومدی داری از سیاست ساید حرف میزنی بیخیال خدایی همون سرور هم شما به اتحادای دیگه رحم نکردید آخر بازی هم پشمک فقط میخوردید و بازی خراب میکردید.
    هر کی تو اون اتحاد بود میومد ی داستانی میگفت ی نامه ای میداد به پلیرای دیگه و تهدید میکرد. دل بخواه هم اتک میدادید به هم سایدی خودتون
    آقای رزومه
    هیچکس تراوین
    پدر تراوین
    درباره دیگران هم قضاوت نکن اصن سید ۱۳تا سرور بازی کرده به تو و بقیه چرا فشار میاد که گفته ۱۸تا چی رو میخوای ثابت کنی.