نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• سلام چرا داغ کردی اینقدر این همه فشار خوردن از شما بعید بود..‌

بازی چه سرعتش بالا باشه چه پایین خلاصه تموم میشه دو فردای دیگر...

اگر حرفی حدیثی ما ترجیح میدیم تو بازی بزنیم...

دیگه هم بحثی نمیمونه تمام...

روزت خوش

• داغ داغ داغ داغ

حاجی مخاطب نبودی

داغ داغ داغ داغ

ما نگفتیم سرور بینهایته

داغ داغ داغ داغ

گفتیم داریم بازی می‌کنیم

داغ داغ داغ داغ

رفتیم گلد خریدیم

داغ داغ داغ داغ

داریم یه سری چیزارو تست می‌کنیم

داغ داغ داغ داغ

بحثی میمونه یا نه کاری ندارم

لطفا دیگه در مورد سرعت سرور بحث نکنید

چون تغییر سرعتش نشدنیه

حسین فستر ۶۹ ساله از جنوب شرق

• ۲۴ ساعت نذاشتی مهربون باشم باهات

همین امروز تو گره دات کام گفتم یوسفو اذیت نکنید تحت حمایت منه.

جنبه نداری دیگه باز یه کار میکنی تخریبت کنم.

برادرانه میگم بهت بالاخواه یه بچه ۵ ساله مثل ناصر در نیا. برا رزومه تراوینت بده

ناصر تو جنوب غربه ، کسی هم که تو جنوب غربه حق باشه ناحق باشه بالاخواشم .

حالا ناصر که بزرگ ماست ولی من یوسف نیستم اگه پشت کسی که تو جنوب غربه رو خالی کنم که تو بخوای ازم حمایت کنی . رزومه تراوینی پشیزی برام ارزش نداره ولی نمیزارم غریب کشی کنن ... اون موقع که تو سرور ایدین و مازیار و فرشید و ترانتولا و بهنام و اشکان و مجید اخیل و ... بودن پشت هم سایدیمو خالی نکردم که برم تحت حمایتشون ...

تو که عشق منی برادرانه گفتی برادرانه میگم ولش کن .... تحت حمایت و این چیزا رو برای اونایی که امامشونی نگه دار ، ما خودمون پیشوا داشتیم ...

ااا متوجه نمیشی ؟ اون موقع که داشتی میگفتی ناصر خاله زنکه متوجه شدی مگه ؟ نه !

پس انتظاری ندارم ازت که اینم متوجه بشی ...

اینجای بازی بزار نپذیرم ازت که بگی « چی شد چی شد من الان پا شدم » ...

همه چیو هم خودت میدونی هم اونایی که دارن بازی میکنن میدونن . پس جوری با ما صحبت نکن که اینگار داری با یوسف دو ساله از بتول اباد صحبت میکنی ...

پ.ن : خوده تراوینش ارزش نداشت چه برسه به رزومش ،‌حالا که این اسپیدتراست ...

یا حق

• اقا یوسف ریپلای نکن

ریپلای شما برای خیلیا افتخار محسوب میشه

میدونم با مرام و متواضعی

ولی با هر کس اندازه مرامش

مرام هسته خرما یعنی آن کس که وقتی میبینه شما یک نفری و خودش ۲۰ نفر نیاد منت احترام و رفاقت بزاره

اون موقع که حاج حمید واندر کبیر

تراوین رو از آلمان آورد اینجا این دوستان کجا بودن؟؟

• ارائه رایگان آموزش تراوین با پک

صوتی استاد فستر

شامل :

توضیحات کامل بازی

کتیبه ها

چیفر

احوالپرسی

قهرمان

شوگوفتیه جهان

آشنایی با نژادها

و غیره

برای کسب اطلاعات و دریافت پک به شماره زیر

در تلگرام پیام دهید

09390450952

• الو سلام حالتون خوبه

قسمت پلنا کامل نیست

لطفا لحاظ کنید

• سلام به یک دوال با مشخصات زیر نیازمندیم

۱. هر دو هفته ۳۶۰۰ گلد من میدم. خودشم خواست بزنه نخواست هم مهم نیست

۲. اسم اکانت ترکیب دو اسم

۳. سبک بازی هم رومن دفاعی و پاپ بازی و یک همر کپ کاتا سنگین.

کلا هم بریم ساید خلوت

• قیصر ریتالین

گرد و خاک راه انداختی

شما اگه اهل بازی بودین ک در نمیرفتین

شما اگه اهل بازی بودین ک نپ نمیبستین

دنبال بهانه بودین ک حذف کنید و برید

ما از خدامونه باشی و بازی کنی

وجودت تو بازی به ما لذت میده

جان من دات کام رو بیخیال شو و برگرد ب بازی

فقط اگه خوردین نیای بگی کام بودم

تایم نداشتم

نبودم

• سلام

عههههههه این جریان همر کپ کاتا سنگین چیه=O=O

اینو مملی نگفته بود:/:/

یه چیزی این وسط ذهنم درگیر کرده ...

اون 20 نفر یار وفادار کجا رفتن ...:/:/

• شهر که خلوت میشه قورباغه هفت تیر کش میشه

چقدر این ضرب المثل بهت میاد گلم

درود 😁

والله اون تریدر رزمی کارشون هم نیومد پشتش هیچکسم به عنوان گلد ساپورت قبولش نکرد تو گروه تورنمنت گفتم بزارم اینجا به عنوان نیازمندیها شاید یکی پیدا شد

پ.ن » در حال جذب ایلیا هستیم Loading 99%

• بابا پهلون پنبه نکشی ما رو . شما بیا بزن و کل ده های جنوب غرب رو صفر کن و همه اکانت ها بشن تک ده با پاپ صفر فقط هر جا رو خواستین بزنین بگین تا اگه دسترسی داشتیم به اون اکانت بریم رو اکانت و دف تو ده رو جابجا کنیم که قشنگ لینک سبز هم بزنین دوست ندارم آخه پوینت هجوم هم بگیرین .

راستی آهسته آهسته اکانت ها رو صفر کنین که به اندازه ۵۰ روز که قراره تو سرور باشین تایم داشته باشین و حداقل اینجوری خودتون سرگرم کنین .

داداش کرکره جنوب غرب رو کشیدیم پایین و به علت تعمیرات ساید تا ۵۰ روز تعطیل می باشد . ایشاا... بعد از ۵۰ روز کرکره و باز میکنیم و تبریک هامون هم میگیم . نگران نباشین بدون تبریک نمونه این برد غرور آفرین و پرافتخارتون

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• فارغ از کل کل و اینکه حق طبیعی همه کسانی هست که میخوان سرور سرعت نرمالش رو طی کنه

تمام کسایی که داخل سرور هستند چون یک عده ما که حذف کردیم دوست داریم بازی کنیم مجددا حالا به هردلیلی شرایط بازی با توجه به جو یا شرایط موجود برامون فراهم نبوده

یه جلسه ای تو دیسکورد بزارید از تمام سایدهای که در حال بازی هستید به یه تفاهمی برسید

که با احترام سروری که کلا با نپ و کوفت و توافق بوده الان هم با توافق تموم شه

• بابا پهلون پنبه نکشی ما رو . شما بیا بزن و کل ده های جنوب غرب رو صفر کن و همه اکانت ها بشن تک ده با پاپ صفر فقط هر جا رو خواستین بزنین بگین تا اگه دسترسی داشتیم به اون اکانت بریم رو اکانت و دف تو ده رو جابجا کنیم که قشنگ لینک سبز هم بزنین دوست ندارم آخه پوینت هجوم هم بگیرین .

راستی آهسته آهسته اکانت ها رو صفر کنین که به اندازه ۵۰ روز که قراره تو سرور باشین تایم داشته باشین و حداقل اینجوری خودتون سرگرم کنین .

داداش کرکره جنوب غرب رو کشیدیم پایین و به علت تعمیرات ساید تا ۵۰ روز تعطیل می باشد . ایشاا... بعد از ۵۰ روز کرکره و باز میکنیم و تبریک هامون هم میگیم . نگران نباشین بدون تبریک نمونه این برد غرور آفرین و پرافتخارتون

چرا جاخالی ندادی!؟

خزانم 19 بود کتیبه نمیومد;)

• فارغ از کل کل و اینکه حق طبیعی همه کسانی هست که میخوان سرور سرعت نرمالش رو طی کنه

تمام کسایی که داخل سرور هستند چون یک عده ما که حذف کردیم دوست داریم بازی کنیم مجددا حالا به هردلیلی شرایط بازی با توجه به جو یا شرایط موجود برامون فراهم نبوده

یه جلسه ای تو دیسکورد بزارید از تمام سایدهای که در حال بازی هستید به یه تفاهمی برسید

که با احترام سروری که کلا با نپ و کوفت و توافق بوده الان هم با توافق تموم شه

مانی جان 3 روز با اسدبلیو نپ هستیم. میخوان پلیر بیارن، حذف کنن، توافق کنن ایکس بره بالا، بیان اس ای یا هرکاری 3 روز فرصت دارند.

خداوکیلی نشستیم پشت گیمی که هیچکدوم از سایداش دیپلماسی نفهمیدن.

مورد داریم طرف فدایی انتخاریه ضامنو زود باز میکنه با 19 تن از یارانش شهید میشن تو اسلحه خونش

• مانی جان 3 روز با اسدبلیو نپ هستیم. میخوان پلیر بیارن، حذف کنن، توافق کنن ایکس بره بالا، بیان اس ای یا هرکاری 3 روز فرصت دارند.

خداوکیلی نشستیم پشت گیمی که هیچکدوم از سایداش دیپلماسی نفهمیدن.

مورد داریم طرف فدایی انتخاریه ضامنو زود باز میکنه با 19 تن از یارانش شهید میشن تو اسلحه خونش

ایلیا جان دقیقا با کی نپ هستی ؟

کدوم جنوب غرب ؟ چند بار بگیم به علت تعمیرات کرکره پایین هست و تعطیل ؟ تو اومدی اینجا ادای فردین رو در میاری . واقعا خوبی ایلیا خیلی خندیدم .

پلیر زمانی میاد که اکانتی باشه بخوام بدم دستش

شما به جای این حرف ها سه روز پیش ضامن نارنجک رو زود نمیکشیدی که الان نخوان یاران سایدت 50 روز بازی فرسایشی رو انجام بدن .

داداش از همین الان بزن نمیخواد سه روز دیگه

چرا جاخالی ندادی!؟

خزانم 19 بود کتیبه نمیومد;)

این اکانت دست من نیست که جاخالی بدم .

انبار بزرگ میخوای تک هیرو بزن رو اکانت amiremun بهم زنگ بزن تا نیرو بک کنم بزنی

جنگ کوچیک خواستی تک هیرو بزن رو اکانت خودم و ببر

مرتاض بزرگ خواستی هیرو خالی بزن رو اکانت خودم و ببر

به جز اینا هم اگه کتیبه دیگه ای هم بود که لازم داشتی بهم بگو با اسم اکانت تا بگردم صاحبش پیدا کنم و پسوردش بگیرم و برم برات جاخالی بدم و که ببری

کسی که بازی نمیکنه احتیاج به کتیبه نداره . شما بازی میکنی بیا کتیبه های ما هم مال شما

ما فقط اسم اکانت هامون تو سرور هست که همین اسم ها باعث میشه سرعت سرور ثابت بمونه و افزایش پیدا نکنه

حالا دیدی چرچیل کیه شیطون بلا

• ببخشید یادم رفت بگم پسورد واندر رو هم دارم خواستی بعدا شات افتخار بگیری که کلی واندر به اسم اس ای بود بگو برای اینکه اذیت هم نشی خودم از تو اس دبل وفاداریش رو کم میکنم با تک چیفر بزن چیف کن .

از ادمین محترم میخوام با پست قبل ادغام کنه

• تک چیفر بعد از این تایم بزن واندر اول رو بگیر

واندر دوم هم تا 4 ساعت دیگه کاتا میخوره بهش که اقامتگاهش تخریب بشه بعدش چیفرها رو هم میزنم بهت تایم میدم تا اونم چیفر بزنی

• چی میگی؟ تعطیل بکنی نکنی من بازیمو میکنم. بره بالا نره بالا ما برنامه بازیمونو چیدیم. دو لو پیکو تو سَرس میخوای حکم کنی؟

تا فردا صبحم بگی اکانت تو یوسفو واندرتو نمیزنم. بقیش که مال شما نیست! میخوای چیکار کنی.

لینکا هم ببین تاریخشون هم هست ببین تو یهودی مظلوم مسئول پلمپی یا من فردین نارنجک پرتاب کن شِل شاکم

میخواستی کرکره بکشی پایین توانشو داشتی زودتر میکشیدی نه که بیاد همرا بخوره بهمون فرداش طلبکارم بشیم، خلاصه ببخشید رمز اینارو هم من نداشتم جاخالی بدم دیوار نشن

3 روز فرصت دارید هرکار میخواید بکنید. بسه حالمونو به هم زدین.