نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• هومن جان چون نظرم با نظر شما یکی نیست بچه ام ؟ یعنی تو زندگیت هر کی بر خلاف حرف تو حرف زد بچه است ؟

هومن جان بزرگی هام رو جایی که شات چت های خصوصیمون رو تو گروه گذاشتین و به قول خودتون خندیدین گذاشتم کنار

هومن جان بزرگی هام رو جایی که لیدرتون میاد یه حرفی میزنه و شما حرفش نقض میکنین گذاشتم کنار

هومن جان بزرگی هام رو جایی که اینقدر بچه بودین که فکر کردین مثلا اتک بزنین منم میام میگم ترو خدا نزنین هر چی شما بگین انجام میدم گذاشتم کنار

اوووه

فیلم هندی شد

هوووومن، تو منو کشتی، اما فرزندان من یک روز از تو انتقام میگیرن ...

ناصر جان خدا وکیلی خیلی روحیه ی باحالی داری

عاشق حاشیه و خاله زنک بازی

دوستان گلم قضیه ی افزایش سرور رو از طریق مدیریت سایت پیگیری کنید.

بالفرض که کل جنوب غرب با ناصر رای یکسانی داشته باشن (که خیلی بعید میدونم) باز هم اکثریت موافق افزایش سرعت سرور هستن...

• محسن جان مطمعن باش قبلا پیگیری کردن و جواب گرفتن که تا تمام سایدها موافق نباشن نمیشه سرعت رو افزایش داد .

رفتار من آینه رفتار خودشون هست محسن جان .

فیلم هندی هم نیست . فیلم فارسی با بازی ناصر ملک مطیعی هست .

داداش چه اصراری داری ؟ تو که نمیتونستی ۲ ایکس بازی کنی چرا تو سرور ثبت نام کردی که الان هی درخواست افزایش سرعت رو داری . بشین قشنگ بازیت رو بکن . همرت رو بساز دفت بساز و آخرش نه اتکی زده میشه و نه جایی دف میشه و سرور تموم میشه .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• این داستان: مرا باج دهید

ادمین جان یک نظرسنجی برای کاهش سرعت سرور بدون جایزت بزار

درخواست کاهش سرعت به یک ایکس رو داریم دی

چرچیل زمانه ات را بشناس

• این داستان: مرا باج دهید

ادمین جان یک نظرسنجی برای کاهش سرعت سرور بدون جایزت بزار

چرچیل زمانه ات را بشناس

چه باجی ازتون خواستیم که میگین باج بدین ؟

شما دارین بازی میکنین ما هم داریم بازی میکنیم . شما تعدادتون اینقدر هست که توانایی و تایم بازی ۱۰ ایکس رو داشته باشین .

ما تعدادمون اونقدر نیست که برسیم ده ایکس بازی کنیم . همین دو ایکس هم تایم نداریم روزی یه کتیبه میزنین ازمون حالا بشه ده ایکس چه شود .

یادم چند سرور پیش بچه های شمال شرق درخواست افزایش سرعت تا واندر دادن به شرط اینکه رو هم پلن و اتک نریم . بعد یک روز از عهد و قرارمون نگذشته بود که شمال شرق خفت زد .

از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن .

اینکه میگم سرور طبق روال خودش بره شدم باج گیر . ایلیا جان خیلی باحالی کلی خندیدیم با بچه ها به پستت ^^^^

• سلام علیکم

قبلنا پیشاپیش نوروز رو تبریک میگفتیم الان قهرمانی جنوب شرق رو ، مبارکتون باشه حقتونه ، حالت یکی میاد میگه فلان شده و بهمان شد نداریم قهرمانی قهرمانیه ، خیلیم عالی دمتون گرم ، ما هم همچنان در ساید جنوب غرب در خدمتتون هستیم که بازی کسل کننده نشه براتون و خالی نباشه جنوب غرب ، پر قدرت هم ادامه میدیم که شیرینی قهرمانی بیشتر بشه

به ساید های دیگه هم خسته نباشید میگم از همین جا

اما در مورد بالا رفتن سرعت بازی ، این از کجا در اومد وقتتون رو بیخودی هدر ندید ادمین این کار رو انجام نمیده ، تایپیک امادگی سرعت سرور مشخص شده و تا انتها هم همین خواهد بود ، امروز سرعت بازی رو زیاد کنه فردا باید به یه ساز دیگه برقصه ، ما تا تهش هستیم با سرعت بالا هم نمیتونیم بازی کنیم ، موافق یک ایکس شدنم هستیم 😂

بخدا ما هم هزینه میکنیم چه زمانی چه مالی نمیشه که سایت بصورت رفیق بازی اداره بشه ، دوتا قانون ساده داره حداقل اونا رو باید رعایت کنه ، در غیر این صورت هزینه زمان و پولی رو که ما اینجا صرف کردیم رو باید بپردازه ، اعتبار سایتشون رو خودشون وکیل هستن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• اگر باج گیری به حساب نمیاد و بچه 5 ساله خطاب قرار نمیگیرم من هم با افزایش سرعت مخالفم.

سرور رو 2 ایکس شروع کریدم با همین سرعت ادامه میدیم بازم با همین سرعت تموم میکنیم.

بالفرض که کل جنوب غرب با ناصر رای یکسانی داشته باشن (که خیلی بعید میدونم) باز هم اکثریت موافق افزایش سرعت سرور هستن.

اقا محسن عزیز والا تو جنوب غرب از کوچیک و بزرگش کسی حرفی بزنه همه پشتش هستن و میگن چشم

اینجا اونجایی نیست که رو حرف لیدرشون حرف بزنن:|

• والا ناصر جان من داخل پستم فقط یک تبریک زودهنگام گفتم. شما ریپلای زدی کره گرفتی!

جایی حرفی از افزایش سرعت نزدم. اگر زدم بیزحمت ریپلای کن.

کاهش ایکس هم نظر شما از طرف ج.غ بود که درخواست نظرسنجی دادم تا راحت بازی کنید.

نپ ما هم تا روز 52 بوده، اون سرور کذایی هم بنظرم بیخودی ایکسش اضافه شده وقتی بالای تاپیک نوشته شده 2 ایکس یعنی 2ایکس

• اون سرور کذایی هم بنظرم بیخودی ایکسش اضافه شده وقتی بالای تاپیک نوشته شده 2 ایکس یعنی 2ایکس

خب ایلیای جان این جمله رو به بچه هاتون بگو . ما هم که این جمله رو داریم میگیم شدیم بچه ۷ ساله . تهمت زدن که بزرگ بشم . شدم کارگردان و بازیگر فیلم هندی . شدم عشق خاله زنک بازی و ...

اگر حداقل پلن رفته بودین و ساید مقابل حذف کرده بود میومدین درخواست افزایش سرور رو میدادین ساید مقابل به خاطر کسل کننده بودن سرور حذف کرده و رفته بعد حالا بچه هاتون شهر رو خلوت دیدن همشون هفت تیرکش شدن اومدن میگن خب حالا که معلومه ما برنده میشیم پس برای اینکه حوصله مون سر نره بیاین سرعت بازی رو زیاد کنیم . داداش حوصله ات سر میره تو هم بزن حذف و برو و اینقدر تهمت نزن به همه

پ . ن : یه معذرت خواهی اگه جواب دوستات که درخواست افزایش سرعت رو دادن تو ریپلی پست تو زدم و جدا گونه ریپلی نکردم . ببخش داداش

• خب ایلیای جان این جمله رو به بچه هاتون بگو . ما هم که این جمله رو داریم میگیم شدیم بچه ۷ ساله . تهمت زدن که بزرگ بشم . شدم کارگردان و بازیگر فیلم هندی . شدم عشق خاله زنک بازی و ...

اگر حداقل پلن رفته بودین و ساید مقابل حذف کرده بود میومدین درخواست افزایش سرور رو میدادین ساید مقابل به خاطر کسل کننده بودن سرور حذف کرده و رفته بعد حالا بچه هاتون شهر رو خلوت دیدن همشون هفت تیرکش شدن اومدن میگن خب حالا که معلومه ما برنده میشیم پس برای اینکه حوصله مون سر نره بیاین سرعت بازی رو زیاد کنیم . داداش حوصله ات سر میره تو هم بزن حذف و برو و اینقدر تهمت نزن به همه

پ . ن : یه معذرت خواهی اگه جواب دوستات که درخواست افزایش سرعت رو دادن تو ریپلی پست تو زدم و جدا گونه ریپلی نکردم . ببخش داداش

صحبت اینجاست ناصرجان که شما تصور میکنید با عدم افزایش سرعت سرور، بچه های ما از بی حوصلگی حذف میکنند برای همین چرچیل خطابتون کردم :دی.

اگر سرور هیجان نداشته و کسل کننده بوده، بدلیل پایبندی جنوب شرق و سایدهای دیگر به حرفهاشون بوده. در کل همگی اعتبار حرفشون رو به بازی ارجعیت دونستند.
    ضمن اینکه ما به اسدبل و اندبلیو طی UCL اعلامیه دادیم، اما تصمیم بر حذف گرفتند!

بعد از روز 52 که درگیری ها شروع شد هم، چشممون اب نخورد.
    اگر لینک ها قرار نگرفتند به رسم ادب بوده. بعید میدونم یک حمله موفق طی این 3 روز از +4میل همر دراومده باشه!

با اینحال نظر شما هم حائز احترام هست.

برای ما هم تفاوتی نداره چه 100 نفر چه 10 نفر چه 1 نفر، هرکسی دنبال هیجان میگرده در خدمتش هستیم.

دوستان جنوب شرقی هم بدونند که برنده هستند، اما در صورت غفلت ممکنه بازنده باشن و بازی هنوز تمام نشده

ارادتمند

• درود به همه دوستان عزیز ، این سرور کسری و ماهان به دلیل مشغله های خودشون همراهم نبودن و یه اکانت تنهایی زدم و از از اونجایی که خیلی اسپیدترا بی هیجان دنبال میشه برای خودم یه چالش فان طراحی کردم که از تایمی که میزارم لذت ببرم ... چالش این بود که یه اکانت تک پلیر و بدون مولتی ، چقدر میتونه تا روز ۶۰ بازی پوینت هجوم بگیره :D میزان غارت اکانت به صورت ثابت حدود یک سوم نفر آخر تاپ و صرفا از ناتار های موجود در بازی بود ... میزان تروپ ساخته شده حدود ۱۳۵ ک تیرانداز و حدود ۱۰۰ ک مزدور بود که مزدورهاش به علت زمان نداشتن خیلی کم بود و میتونست حدود دو برابر حداقل باشه ... در مقایسه با اکثر اکانت های سرور قاعدتا میزان تروپ پایینه ، اما اگر تعداد مولتی ها حداقل معقول تر بود ، به نظرم با همین مقدار هم میشد در بازی تاثیر گذار بود اما خب با این حجم از دف از بعد کتیبه ها آدم نقش اون دوست چوچانگ تو هری پاتر رو داره که تو ۷ قسمت فقط یه چیز در گوش چو گفت و خندید :)

این میزان پوینت هجوم بود که به نظرم پوینت بدی محسوب نمیشه برای یه اکانت معمولی ، به نظرم جالب میشد اگه یه سرور یه ساید پنجم با همچین اکانتای میزدیم تا ببینیم میتونیم چقدر تاثیر گذار باشیم ، نه برای مبارزه با مولتی بازی ، برای لذت بردن خودمون به خصوص تا کتیبه ها ...

پ.ن : ناصر جان خیلی راحت بگو مخالفم ، کینه به دل نگیر از بقیه برای یه بازی ساده ، سرور دو ایکس بوده و حق با شماست هرچند به نظرم وقت خودتون و بقیه تلف میشه اما حرف درست درسته ! اما بازتاب و آیینه رو بیخیالش رو ، این دنیا دو روزه :saint:

پ.ن ۲ : با تشکر از امید ، رضا ، ایلیا و تمام دوستان جنوب شرق که متاسفانه چون خیلی درگیر بودم حتی نمیدونم کیا بودیم و فقط با این ۳ نفر در ارتباط بودم ... امیدوارم که با قدرت واندر جنوب شرق ۱۰۰ بشه و امیدوارم این موضوع حذف کردن که اپیدمی شده هم از بین بره ... به هر دلیلی که باشه من واقعا به نظرم جالب نیست

• سلام علیکم

چیه اقا ؟ چه خبرتونه ؟ چند نفر به یه نفر ؟ دیدید ما رفتیم غریب گیر آوردید ناصرو ؟

الان ناصر شده آدم بده شما آدم خوبه ؟

محسن جامی تا الان کجا بودی قربونت برم ؟ اون موقع که من اومدم اینجا علنا گفتم باقی مونده سه تا ساید یکی بشیم جلو جنوب شرقی که قطعی وینره بازی کنیم شما کجا بودی ؟ اون موقع شما داشتی تراوین بازی میکردی الان ناصر خاله بازی میکنه ؟ اون موقع شما عمومردک بودی الان ناصر شده خاله زنک ؟

جمع کنید خودتونو

اینجوریه بازی ؟؟؟

من که نمیزارم ناصرو تک گیر بیارید اینجوری فشار بزارید روش .

میخواستم برم کام ، الان میگم گور بابای کام میشینم همینجا شما اینقد بزنید ما خون بالا بیاریم بیفتیم رو تخت باز پا میشیم باز بزنید ولی از رو که نمیریم .

اینجا ازین خبرا نیست

من باید مرده باشم ببینم پلیر جنوب غرب اینجوری غریب کش شه

پ.ن : میخوام دیس لایک این پست برسه به صد تا رکورد دیس لایکو خودم بگیرم به کتف چپمم نیست

پ.ن : آرش جان الان که پست ها رو خوندم معنی اون حرفاتو پشت تلفن فهمیدم داداش

یا حق

• ۲۴ ساعت نذاشتی مهربون باشم باهات

همین امروز تو گره دات کام گفتم یوسفو اذیت نکنید تحت حمایت منه.

جنبه نداری دیگه باز یه کار میکنی تخریبت کنم.

برادرانه میگم بهت بالاخواه یه بچه ۵ ساله مثل ناصر در نیا. برا رزومه تراوینت بده

• محسن جامی تا الان کجا بودی قربونت برم ؟ اون موقع که من اومدم اینجا علنا گفتم باقی مونده سه تا ساید یکی بشیم جلو جنوب شرقی که قطعی وینره بازی کنیم شما کجا بودی ؟ اون موقع شما داشتی تراوین بازی میکردی الان ناصر خاله بازی میکنه ؟ اون موقع شما عمومردک بودی الان ناصر شده خاله زنک ؟

جمع کنید خودتونو

اینجوریه بازی ؟؟؟

والا من متوجه نمیشم اصلا

یوسف ممنون میشم یه توضیحی بدی جریان چیه اصلا؟

یعنی هم این قسمتی که کوت کردم رو توضیح بده لطفا و هم اینو توضیح بده که دلیل اصلی مخالفت شما با افزایش سرعت سرور چیه؟

و بگو آیا این دو تا با هم ارتباطی دارن؟

یعنی شما علنا گفتی باقی مونده سه ساید یکی بشن و چون کسی توجه نکرده به این جمع بندی رسیدین با افزایش سرعت مخالفت کنید؟

یا نه، این دو تا ربطی به هم ندارن؟

ممنونم ازت

• محسن جان دوست داری ربط ها بفهمی ؟ یا زنگ بزن بهم یا شماره ات بده زنگ بزنم صحبت کنیم .

۰۹۱۷۸۱۶۸۰۵۲

• سلام

با کلاس آموزشی کتیبه احمق درخدمت شما دوستان عزیز هستیم...

هنوزم رکورد جا به جایی اولین قهرمان ، اولین چیفر دست خودمه 8)8)

نفر دوم را به ما نشان دهید با تشکر..‌.

7 چیفر = 2 بار جنگ یونیک ...8);)

تک قهرمان = با جنگ کوچک

هیچ چیز شانسی وجود نداره...

همه چیز خودت رقم میزنی ... قانون حکم میکنی یا التماس...

این حکم. التماس سر کتیبه احمق واقعا برای خیلیا پیش اومده حتی پیش اومده برای بعضیا یکی 50 بار یکی 70 بار چیفر زدن جنگ نشده بعد یارو هر چیفری که میزده میگفت جون مادرت جنگ یونیک شو ^^^^

کلاس آموزشی کتیبه احمق استاد فاستر8)

با افتخار در خدمت شماس:)8)

• ویساتو گوش دادیم حسین خوب یاد گرفتیم

نژاد توووتَن

• یک مقاله جالبی از آقای مارتین سلیگمن، یکی از نامداران علم روانشناسی، و برنده نوبل در سال 2002 نوشته شده که به طور خلاصه برای دوستان تعریف میکنم و شاید به معلومات شما اضافه کنه یا حداقل به عنوان یادگاری از ما باقی بمونه.

ایشون طی یک آزمایش، تعدادی سگ رو داخل دو قفس جداگانه قراردادند. سگهای هردو قفس، برای مدتی آزادانه حرکت میکردند و به بازیگوشی میپرداختند.

بعد از ورود به فاز دوم آزمایش، در یکی از قفس ها رو قفل و دیگری رو باز گذاشتند و به قفس قفل شده شوک الکتریکی تزریق کردند و سگ‌ها خودشون رو به دیواره قفس میکوبیدند و صورت و بدنشان را زخمی میکردند.

با ادامه این روند، سگهای قفس قفل شده با دریافت شوک برقی، بدون هیچ حرکت اضافه و تقلا برای فرار در جای خودشان زوزه میکشیدند.

و در فاز نهایی این آزمایش، سگهای قفس دوم که آزاد بودند را در قفس اول قرار دادند و قفل آن را باز گذاشتند.
    اینبار، با دریافت شوک الکتریکی سگهای قفس اول که به درماندگی دچار شده بودند مجددا بر سر جایشان و در قفس ذهنشان، زوزه کردند ولی سگهای قفس دوم از قفس فرار کردند!

به این امر، درماندگی آموخته شده گفته میشود.

اما

اکثر دانشمندان و صاحبنظران ناچارا آزمایشات خود را با حیوانات انجام میدهند. و

این نظریه گرچند از لحاظ علمی معتبر باشد، برای انسان که اشرف مخلوقات خداوند است صدق نمیکند.

در هر آن کاری که میلستت بدان

قدرت خود را همی بینی عیان

واندر آن کاری که میلت نیست و خواست

خویش را جبری کنی کین از خداست

نتیجه گیری کلی که ازین پست، بطور خیلی خلاصه وار و اندکی بی حوصله قرار هست بگیرم این هست که انسان از اراده آزاد برخوردار هست.و کاملا طبیعی و ذاتی هست که تسلیم و درمانده نشه.

من باب تراوین:

این سرور این مورد رو ابتدا داخل شمال شرقی که اکثرا حذف اکانت شد و لیدر هم نداشت، و هم اکنون هم داخل جنوب غربی که از عرش به فرش رسید دیدم و بهشون تبریک میگم. خوب جنگیدید! ایستاده باختید.

به هر صورت نیازی به ادامه جنگ و بازی نمیبنم و امیدوارم این فرسایش بیهوده، با تصمیمات عاقلانه سریعا خاتمه پیدا کنه. تا شرمنده پارسا جان و باقی دوستان جنوب غربی نشیم.

ارادتمند

ایلیا

• یارو یه جوری به یوسف میگه ازت حمایت کردم

انگار ته تقاریه اینجا

عمو جون بکش کنار رنگی نشی

فک نکن ۴ نفر بهت احترام گذاشتن الان وقتشه لات بشی

نهایتا باید وایسی جلو جهانبخش دفاع کنی

اونم توپو ازت رد میکنه

فقطم ناصر نیست که مخالفه

منم مخالفم

کل سایدتونم لانچ کنید رو من که جیگر میخواد اینکار و میگردم دنبالت بازم بچه هام دارن تو سرور بازی میکنن چ اجازه نمیدم سرعت سرور بره بالا

بیخودی هارت و پورت تو فروم نکن برادر من

ما نیستیم تو فروم سرو صدا نکنید

مگه نه پدرام دراکولا و یاسر کینگ برمیگردن سراغت