نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• ولی بد نیست شما توضیحی در مورد 20 تا اکانتی که داخل ان ای رجیستر کردید و کپ گرفتن و تگ اندبل دارن توضیح ارائه بدین.

ببخشید شما؟

کجای ان ای داری بازی میکنی یا چیکاره ان ای هستی که دنبال تعیین و تکلیف برای مایی؟

خداروشکر ما حداقل پلیر شمال شرق بودیم و هستیم و تنها بخاطر مسائلی که بین خودمونه خارج ساید شدیم و مستقل بازی میکنیم با این حال باز هم برای هیچکدوم از پلیرای اونجا تعیین تکلیف نکردیم

بیا یه توضیحی بده کجای حرفای ما موضع ضعف بوده بیبی که ببینیم باید چیکار کنیم دربارش😂😈

• سلام به همه دوستان

اوضاع و احوال چطوره؟

قبلا یک یوسف نامی بود گاها تحلیل از سرور میذاشت این سرور فکر کنم حوصله تحلیل نداره!

ببخشید شما؟

کجای ان ای داری بازی میکنی یا چیکاره ان ای هستی که دنبال تعیین و تکلیف برای مایی؟

خداروشکر ما حداقل پلیر شمال شرق بودیم و هستیم و تنها بخاطر مسائلی که بین خودمونه خارج ساید شدیم و مستقل بازی میکنیم با این حال باز هم برای هیچکدوم از پلیرای اونجا تعیین تکلیف نکردیم

بیا یه توضیحی بده کجای حرفای ما موضع ضعف بوده بیبی که ببینیم باید چیکار کنیم دربارش😂😈

رضا جان خسته نباشی

شنیدم کوچ کردی شمال غرب هوای شمال غرب گاها بارونیه یا باد تند میاد لباس مناسب بپوش سرما نخوری

;);):D

اسم اکانتمو که داری ؟ بزن ببینم چیکاره ای

ببخشید عسیسم تو مسافرتم بیشتر از این در توانم نیست ج بدم :)

اجازه میدی منم بیام کنارت ده بزنم

همسایه خوبیم همش میام سرم میزنم بهت که دلت نگیره:D

• خوشگلم

من اصولا حرفام رو تو فروم میزنم ! هم ثبت میشه هم یادگاری میمونه !

بخوام هم با جنوب شرق حرف بزنم رفیقام اونجا هستن حرف میزنم

همون تعریفت از کلمه کاریزماتیک چارلی چاپلینه ! همین فرمون ادامه بده

در مورد دهکده های شمال شرق خودشون خواستن اینجا مینویسن جواب میگیرن ! به تو ربطی نداره

دنبال تعیین وینر هم نمیگردیم یا خودمون صد میکنیم یا برامون فرق نمیکنه کی صد کنه

کثافت کاری تعریف و چارچوب مشخصی داره مثل اینکه اکانت بکشی تو شمال غرب برگردی بگی طرف از دات کام اومده اینجا پلی بده با ما آشنا شده

در مورد رفیقات تو شمال غرب هم بردار ببرشون جنوب شرق یه خورده جیگر پیدا کنی

من که کلا شمال شرق نبودم یه سرور ناتمام ۲ ایکس جنوب شرق بودم یه سرور ۵ ایکس شمال شرق بودم یه سرور ۲ ایکس هم شمال شرق یه سرور رو بردم یه سرور رو باختم هرچند برد و باخت مهم نیست حال کردن بازی مهمه

تو کارنامه ات چی بود ! یه سرور ۲ ایکس که از شمال شرق انداختنت بیرون ! یه سرور ۵ ایکس که کلا شمال غرب صد کرد خودت هم گفتی متا نیستید پس یه موز باس بردارید یه سرور هم که جنوب شرق بودید باختید ! این سرور هم که با این فرمونی که دارید میرید خبری از بردن نیست !!

یه قرار بزاریم یه قهوه بخوریم

• اجازه ما هم دست شماست استاد

بفرمیو

• طبق توافقی که با ایلیا در مورد اکانت Shacu داشتیم این اکانت حذف شد و پلیر خارجی پر حاشیه به آغوش آشنایان خودش برگشت.

مراتب تشکر و قدردانی خودم رو اعلام میکنم <3

پ.ن: از شنبه.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• رضا جان خسته نباشی

شنیدم کوچ کردی شمال غرب هوای شمال غرب گاها بارونیه یا باد تند میاد لباس مناسب بپوش سرما نخوری

;);):D

سلام عزیزم شما هم خسته نباشی

والا ما توی تیم الموت یاد گرفتیم که با سرما و هوای بارونی خیلی خوب کنار بیایم

تازه من خیلی گرماییم❤️‍🔥🔥

انشالله که باد های شمال غربی یهو به جنوب شرق تغییر جهت نده که خیلی اتفاقات بدی میوفته کسری جون

ماچ بهت

• سلام و عرض ادب خدمت همگی

متاسفانه ادامه سرور‌ برام مقدور نبود

و مجبور شدیم اکانت رو حذف کنیم

خیلی دوست داشتم این سرور رو تا اخر باشم

ولی متاسفانه مسائل و مشکلات اجازه نداد

ممنون از بچه های گل شمال غرب‌ که یکی از یکی با صفا تر و مشتی تر بودند و این تجربه کنارشون هرچند کوتاه قطعا یکی از بهترین تجربه های تراوینی بود

اکانت Green حذف شد ۱۵ کراپیش هم با مولتی گرفتیم و تقدیم ساید کردیم

اکانت Green حذف شد

حذف شد اکانت Green

حذف Green اکانت شد

Green حذف اکانت شد

شد Green حذف اکانت

هنوز داری میخونی؟؟؟

بابا تو خیلی ....

• طبق توافقی که با ایلیا در مورد اکانت Shacu داشتیم این اکانت حذف شد و پلیر خارجی پر حاشیه به آغوش آشنایان خودش برگشت.

دروود خدمت نعمت عزیزم، خدارو شکر که این مسئله که چندی در فروم راجع بهش صحبتی میشده رو حل کردید.

خراب اون ناقص الحالی شدم که میگفت این اکانت مال مجیده(تورو نمیگم نعمت تو یکبار پرسیدی منم گفتم نه مال منه نه میشناسم مال کیه).

بحث جنم و جیگر شد یاد یه سروری افتادم.

یه سرور هنوز با یوسف خیلی اشنا اینا نبودیم تیز کرده بودیم روی اس دبل

همون سرور اولین بار تارتاروس ساخته شد(تف تو روت کیا با این اسم انتخاب کردنت). با همون اکانت تارتاروس رفتیم وسط اس دبل ده زدیم و کتیبه هم زدیم و البته + چند اکانت دیگه که از ان ای رفت تو اس دبل ده زد.و بعدشم اس دبلیا زدنمون با وجود گرفتن چند دیواری ده رو تقدیمشون کردیم.

میخام بفهمونم که ما جنم و جیگر و فلانمون در حدیه که بخایم گلیممون رو از پامون درازتر کنیم بیشتر از حد تصورتون جنم،جیگر و فلانشو داریم.و با اکانت اصلیمم اینکارو میکنم.

ولی بازهم میگم اون اکانت زپرتی رو من لاگینم نداشتم.یکی دوبارم گفته شد کپهاتو میزنیم و فلان بزنید دمتون گرم بازیه یا میزنی یا میخوری این سرور من به شخصه قطعا میخورم چون اصلا تایم بازی ندارم.

بقول یه دوست قدیمی تو ای ار که میگفت نیم کیلو باش ولی مرد باش.

پ.ن: از تمامی رفقا و رقبا دعوت میشود در جشنواره گل و گلاب امسال شرکت به عمل اورند.

زمان معلوم نی

مکان ناکجا آبادی در قمصر.

• مجید جان منظور مانی از جنم چیز دیگه ای بود

به عنوان مثال خدمتت عرض کنم ، ما تو تیم پیشوا بالای ۵ سرور جنگ داخلی تو جنوب غرب رو تجربه کردیم ، همچنین سالها خاکستری بازی کردیم

البته الان هیچ‌ ادعایی ندارم

یه تازه وارد هم میتونه این سرور منو بزنه

و حتی لانچ من روی یک تازه وارد میتونه دیوار بشه

من اولین سروری که در نقش لانچر بازی کردم

ساید شمال شرق رو قشنگ پاره کردم

کسایی که سرور ۱ راند ۲ تو شمال شرق بازی میکردند

اسم اکانت Artoosh khan رو به خاطر دارند

زمانی که سرباز ارزشمند و گرون باشه پلن معنا پیدا می‌کنه ، که در حال حاضر نیست

پس من میتونم منظور مانی از جیگر و جنم رو اینجوری بیان کنم

ما دنبال سوژه میگردیم واس اینکه شمال غرب رو بازنده سرور کنیم ، ولی اون سوژه رو تو سرور برعکسش می‌کنیم

کلا از لات بازی مجازی خوشمون میاد

قبلا‌ امدیم گفتیم خراج بدید یه عده خندیدن

ما هم خراجمون رو گرفتیم هم ساید شمارو بر عکس کردیم ، اینم قبول نداری؟

خب تو که زیر بار نمیری که

ولی خواستم بگم با دم ما بازی نکن

یهو میشه دم اژدها

به شخصه آدم چسبی هستم

اینو هرکی بام رفته تو کل میدونه

تو‌ بازیم ممکنه سوزن بچسبه

پ.ن: یه صلوات برای سلامتی پیشوای کبیر جهانیان سامان بدبوی کبیر

پ.ن: ارادت نسبت به ۵ ساید حاضر در بازی

• ببخشید شما؟

من کاپیتان تیم هما.

داری اشتباه میزنی داداش درکل کجا تعیین تکلیف؟

پیرو صحبتهای انجام شده اختیار دیفالتهای داخل ش.ش با خود بازیکنهای ش.ش که این سرور مهمان ما هستند خواهد بود و در صورت عدم موافقت با چیف یا دیستروی از سمت آنها حمله ای به شمال شرق صورت نخواهد گرفت.

بعد رضاجان شما بهتر نیست موضعتو مشخص کنی؟ شمال شرق بازی میکنی یا شمال غرب بلاخره؟

به بیانی دیگر:

جنوب شرق که باشی بستگی داره به خودت که چقدر بخوای هیجانی بازی کنی

شمال شرق که باشی ناخواسته درگیر میشی و ناچاری خودتو جمع و جور کنی.

خوی بازی جنگی که اصلا نداریم، زخمی کردن رو بلدیم ولی 😊

جنوب شرق باشی بیای شمال شرق ده بندازی زخمی میشی. شمال غربی چون پلیر شمال شرقی ما زبونمونو موش میخوره؟

شمال شرقی بره جنوب شرق باید دیفالتشو بندازه. بره شمال غرب میتونه نگه داره؟

آر یو کیدینگ می؟

میرسیم به اینجا.

خوشگلم

من اصولا حرفام رو تو فروم میزنم ! هم ثبت میشه هم یادگاری میمونه !

شما تو فروم حرفتو زدی که ما شمال غربی شمال شرقی قدیم هستیم و شمال شرقم مشکلی نداره با ما ودهکده زدنمون و کپ گرفتنمون داخل ساید؟

عزیزم من میگم کباب بزنیم! آوردمت کبابی میای میگی نه من فرق چیزای قهوه‌ای و کوبیده رو میدونم:دی

بعد کل سه سروری که شما تعریف میکنی من شمال شرق نبودم. چطوری انداختنم بیرون از ش.ش؟:دی

این ش.ش که الان زبون حرف زدن نداره فک کردی میتونه مارو بندازه بیرون؟ لینک اخراج از سفارتی دیسترویی چیزی بزار بگیم قبول

من یک سرور اندبل بودم که پرهام داخل شمال شرق نفوذ کرده بود و شمال شرق دست به شلوار من شد که بیا سایدو کلین کن. حالا بدهکارم شدم؟:)

اینهم پست مربوطه که نتیجه رو مشاهده کنی.

پ.ن: یه عکسی اول سرور پخش شد از منطقه خاکستری سمت دهکده من

بدین شکل

خواستم بگم این شکلی شده

سرور ناتموم موند و سرور 5 ایکس ران شد. اگر واندر اندبل صد شد به عنوان شمال غربی موز دریافت نکردم ;) فلذا دکمه صد هم خودم فشردم و متا هم بودیم.

در آخر هم جهت نمک فروم کمی طنز پردازی.

انقدر فرمون فرمون نکن.

من میگم ازین بنز قدیمیایی. بنزم بغل فراری گاز بده میگه گازشو بگیر برو.
    وروجک هم تهش یه سیصد سیسیه شبا نمیتونه بیاد بیرون :D میاد میزنه به اینه ماشین خوشحاله اببندی شده.
    رضا گاردم تابلو اتوبانه یه پاش ش.ش گیره یه پاش ش.غ.

حالا بگو دوس داری فرمونو به کی بدیم. منم میگم چشم.

پ.ن: پرهام جان اختیار اون دهکده با خود بازیکن هست. هرطور صلاح میدونی عمل کن.

بدرود

• من که هارت و پورتام تو خالیه داداش

فارمی‌بیش نیستم

کوچیک همه

• خب حالا این همه نوشتی و نوشتی و نوشتی در نهایت نفهمیدیم مشکلت چیه ایلیاجون

مشکلت اینه که ما ده زدیم تو ان ای و اونا صداشون در نیومده ولی شما زدین صداشون در اومده؟

یا مشکلت اینه که ما شمال شرقی بودیم و تو رو کسی محل نداد اونجا؟

یا چی؟

رضا گاردم تکلیفش با خودش مشخصه جیگرجون. دندون لق رو باید کشید که ما کشیدیم

اون سرورم که خداروشکر اکانت هون من دست همه بود.تنها کسی که هرچی میزد دیوار میشد تو بودی

حتی مصطفی با گوشی میزد رد میکرد و تمام اطرافمونو پاکسازی کرد ولی تو با این همه ادعا فقط دیوار شدی که در نهایت پسوورد اکانت رو عوض کردم و به ارمین گفتم این کیه پسوورد اکانت منو دادین بهش

پس نمیتونی منتی سر ما بذاری قربونت برم که فلانی دست به دامن ما شد و ...

کاپیتان تیما هما که نه ولی دروازبان تیم (پسران برتر صمصام بیدستان قزوین) میتونی باشی

تعیین تکلیفم که هنوز وقتت نرسیده قربون لپات برم

هادی لئو یه ضرب المثل داشت که پی نوشت تمام پستاش بود

شیر حتی اگه پیر باشه بازم شیرِ

ندیدم سرور پیش صدات در بیاد مهربون این سرور شمال شرقی وجود نداره که باهاش درگیر بشی و تعداد پلیرای اس ای بیشتر شده زبون باز کردی🤤

*ایلیا دیوار

• من کاپیتان تیم هما.

کاپیتان هما الان کجاست رفت دسته دوم ! دسته سوم ! منحل شد این کار رو با جنوب شرق نکن جنوب شرق لذت داره نه حرمت !!

ببین گل من کلام پایانی ما نه فشار روانی برد واندر رومون هست ! نه ترس از خوردن و دیستروی داریم نقطه مقابل مجید بریو هارت !!

دنبال بهانه هم هستیم شمال شرق که وضعش معلومه !

جنوب غرب هم که فروم نمیان دارن بازیشونو میکن تو فروم هم مثل تو پشتک ملق نمیزنن

دوستانه میگم بهانه دست ما نده ! بیا نقش کمد دیواری رو بازی کن تو فروم باور کن سودش برای جنوب شرق بیشتره

بوس به کلت

• لطفا چند روز ، صلح اعلام کنید این مسائل و مشکلات رو با ۲ تا ماچ میشه تمومش کرد

محرمم تو راهه زد و خورد توش حرومه اصلا

تایم واندرم میشه ، هرکی‌ زود تر صد کرد

همتون عشقین خدایی

• من اگه هر سایدی بازی کردم گفتم پلیر اون سایدم. شماها تکلیفتون با خودتون مشخص نیست چیزیم میگیم فشاری میشید. دنبال دشمن فرضی میگردین برای متحد کردن خودون معلوم نیست ازونطرف میگید اومدیم وگنس کشون از یه طرف نپ میبندین و ازش بالا میرید و دنبال بهانه اید.

بعد یسال نسخی اومدیم بازی تهش قراره دو سه تا سرور دیگه باشه تراوین مرده همینی که هستم خرابش کنید دیپلماسی نفهمید و لابی کنید.

پست بعدی تحلیلی خواهد بود جهت اهدای دین به فروم.

خوش باشید تو مهدکودک اسپیدترا

• ایلیا جان سلام عزیزم

در مورد لابی و اینا که میگی

کلا 4 تا ساید و 4 تا تیم یکدست داریم

شمال شرق هم که اوضاعش مشخصه

یکسری از دوستان روز دوم سوم ول کردن

و خیلی از اعضاش مهاجرت کردن

البته که بچه های شمال غرب عمدتا امده بودن برای زدن اشخاصی از شمال شرق

و الانم تیم مشترکی نداریم باهاشون

فقط از جنگ های اولیه خود داری کردیم

ما ضعیف کش نیستیم

بزار یه تیکه بندازم به سعید مولا بیاد آنلاین شه یه ریپلی بزنه (این بنده خدا جلو ۴ تا بچه بازی کرده افتخار شده براش)

هنر اینه که آدم بره ساید ضعیف بشینه

نه ببینه کجا شلوغ تره ، ته ساید بشینه مولتی رید بده بعدا بیاد بگه من سعید مولا هستم

کلا حس خوبی به مولا جماعت ندارم

ما حتی نسخ تراوین هم نبودیم ، ولی به عشق خالی نبودن جامون امدیم نشستیم

و تماس کاری میکنیم زنگ میزنیم حال و احوال میپرسیم ، خودتم که شمارت خاموشه مگه نه روزی یه بار بهت زنگ میزدم :دی

جهت زیبا تر شدن سرور پیشنهاد پلن فیک میدم

که کسی هم مورد آزار قرار نگیره

همه تارگتارو ۲۰ تایی بزنید ، ریل هارو ۲۵ تایی

ببینیم درست دف میدیم یا نه

یواش یواش کرم رو شروع میکنیم به جا ۲۵ تایی همر میزاریم اون لا ماها :دی

خلاصه که همتون عشقین

به جز مجید پرشیا ( ملقب به پیکان)

مجید پیکان جوانان کلکسیونیه

• تو این پست میخوام یه نگاه به آمارِ کلی اتحادهای داخل بازی داشته باشم،

یه عذرخواهیِ عمومی صورت بدم،

و یه نتیجه کوچیک بگیرم.

از پستهای «شاخِ من تیزتره، دنبه‌ی من خفن‌تره» که عبور کنیم، شاید بشه یه تحلیلِ تراوین 101 بریم.

اصولا قدرت یک اکانت، و یک ساید، و قدرتِ هجومی و دفاعیِ یک جناح، در تراوینِ عادی از 2 جا هست: غارت و منابع. که خب چون ما ایرانی هستیم و اساسا با نُرمِ هیچی حال نمیکنیم، تو سرورهای ما یک عنصرِ تعیین‌کننده‌ی سومی هم هست: تعداد مولتی‌ها.

میتونیم یه نگاه به آمارهای مهم هفته پیش داشته باشیم:

تو بحث غارت:

do.php?img=194133

که جنوب شرق و دوستان قابل احترامِ جنوب غربی، رقابت تنگاتنگی دارند. رتبه‌ی اول به نظرم به جنوب شرق تعلق بگیره، ولی فرق 200هزارتایی اونقدر زیاد نیست که تفاوتی در کلیتِ «داشته‌»ها ایجاد کنه.

جایگاه سوم با حدود یک میلیارد منبعِ کمتر، حدودا یک سوم غارت جنوب شرق، به شمال غرب میرسه.

و نهایتا بچه‌های شمال شرقی که اختلافشون با ش.غربی‌ها، کمتر از 200هزارتاست و اونقدر زیاد نیست.

تو بحثِ منابعِ تولیدی، یا پاپ، بیاید یه نگاه به 100 اکانت اول بازی داشته باشیم (صحفه 1 و 2 و 3 و 4 و 5)

تو بیست اکانت اول:

do.php?img=194127

جنوب غرب 10 نماینده

جنوب شرق 7 نماینده

شمال شرق 2 نماینده

و شمال غرب 1 نماینده

تو بیست اکانت دوم:

do.php?img=194128

جنوب غرب 9 نماینده

جنوب شرق 10 نماینده

شمال شرق 0 نماینده

شمال غرب 1 نماینده

تو بیست اکانت سوم:

do.php?img=194129

جنوب غرب 6 نماینده

جنوب شرق 7 نماینده

شمال شرق 4 نماینده

شمال غرب 3 نماینده

تو بیست اکانت چهارم:

do.php?img=194130

جنوب غرب 6 نماینده

جنوب شرق 9 نماینده

شمال شرق 3 نماینده

شمال غرب 2 نماینده

تو بیست اکانت پنجم:

do.php?img=194131

جنوب غرب 10 نماینده

جنوب شرق 7 نماینده

شمال شرق 1 نماینده

شمال غرب 2 نماینده

در مجموعه، از 100 بازیکن اول:

جنوب غرب 41 نماینده

جنوب شرق 40 نماینده

شمال شرق 10 نماینده

شمال غرب 9 نماینده

و نکته‌ی همین تعدادِ اندکِ نماینده‌های شمال‌غرب، این هستش که از تعداد 9 نفر، 7 نفرشون بین رتبه‌های 40 تا 100 هستند و فقط پاپ 2 بازیکنشون زیر رنک 40 هستش.

من اون ابزاری که همیشه برای آنالیز مپ استفاده میکنم رو، نتونستم برای این سرور استفاده کنم. برای آنالیز تعداد مولتی و حسابِ پتانسیلِ درون-سایدیِ هر جناح، علی‌الحساب به همین مینی‌مپ بسنده کنید تا تحلیلِ دقیقشو بیارم خدمتتون :دی

do.php?img=194140

با یه نگاهِ اجمالی،

تعدادِ جنوب‌شرقی‌ها بیشتره،

انسجامِ جنوب‌غربی‌ها بهتره،

و دو ساید شمالی تقریبا پا به پای هم، انسجام و تعدادِ مشابهی اکانت دارند.

مجموعا تو بحث غارت و تولید منابع:

جنوب شرق اول،

جنوب غرب دوم،

و شمال شرق و شمال غرب تقریبا مساوی بین سوم و چهارم هستند.

همونطور که گفتم، با همین تحلیلِ اجمالی، میشه قدرت یک اکانت، و یک ساید، و قدرتِ هجومی و دفاعیِ یک جناح رو، حداقل به بقیه، یه مقدار تخمین زد.

من چون فروم رو یه جمعِ عمومی میدونم و خودم رو در قبال نوشته‌هام مسئول، شدیدا و شدیدا لازم میدونم از جاویدِ عزیز، بابت این پست عذرخواهی کنم. من طبقِ تجربه پنج، شش ساله تو تراوین قدیم و لیدرشیپِ ده، پونزده ساله تو سرورهای خارجی، برام عجیب بود که جاوید در جایگاه یک لیدر، پستِ تندی خطاب به ایلیا نوشته بود و همینجا عموما ازش انتقاد کردم و تلویحا به بی‌سیاستی هم متهمش کردم. ولی از اون موقع، چون فحش و ناسزا و توهین و تیکه و بی‌سیاست‌بازی‌ئی نبوده که از جانب یک ساید به خصوص ندیده باشم، واقعا به این نتیجه رسیدم که جاوید، نسبت به استانداردهای‌ نداشته‌ی یک سری، پست و لحنش خیلی هم عادی بوده :دی

خلاصه که جاوید عزیز، اختصاص دادنِ یک پست به شما، اونم جایی که هرزنویسی و گستاخی موج میزنه، به نظرم کار درستی نبوده. عذرخواهی من رو تو جمع پذیرا باش.

و وای که اگه خیاطی با سوزنِ بزرگ، یا به عبارتی گنده‌دوزی، جرم بود تو فروم.

--