نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• تریدر عزیزم که هر سرور میای ده تا واندرزن میکشی

این سرور ببینم 3 تا ازت در میاد؟ 😂😂😂

بلاخره من نفهمیدم لیدر بودم نبودم پلنر بودم نبودم چقدر میخواید همش بزنید؟

من اگه داداشی بودم رو پلن نالنجی نمیومدم وسط دیسکورد نیم ساعت بگم این ریله اخرش ادریس و جاوید دفو بریزن رو تارگت فیک واندرزن بزارید جلوش!

اون زمان که تو رفتی اسدبل وگنس اس یی واسه پوینت هجوم دست و پا میزدید من و سروش استورم وایسادیم ان یی بهترین همر 3 ساید رو تحویل دادیم 8 تا کتیبه ازمون زدن 8 تا ازشون زدیم اونم با 5 تا پلیر یکبار هم رو کپ لانچ نزدیم!

پلنرت ادریس چیکار کرد این وسط؟ تا روز 70 بازی تنها چیزی که زدید کپ بود! 8 تا کتیبه هم که دادید رفت هیچی نزدید! بهترین همرام که دست ما بود!

زکی

آبروی شمال شرقو بردید!

مال این حرفا نیستید!

عکس لو رفته از ادریس در تمامی شبکه های شمال شرق

• حاجی من قصه گفتم سرتون تو خونه خودتون باشه باز به فکر جنوب شرقید :)

پ.ن: اون سرور واندر خاکستری مختصات ضربدری صد شد. ممد توشی اومده بود گروه ما به هم میگفتیم استوپ کن ایسگاشو گرفته بودیم نابغه 😂😂

پ.ن2: نه که بمن مربوط باشه، سرور نرمال واندر چه مختصاتی صد شد؟:دی

• با سلام و احترام

نام پلن: 14:14:14

پلن 3 14 برای ما به معنی چیف و دیستروی شدن تعداد متعددی اکانت از شمال غرب نیست. این پلن نماد همکاری و یکدلی و یکپارچگی شمال شرق هست. وقتی در اجرای این پلن پلیر میاد و یه کاری را دست میگیره این یعنی اوج زیبایی و لذت در بازی.

تشکر فراوان از ادریس پلنر و مغز متفکر این پلن

تشکر از آرگین و آرین، علی تهرانی عزیز، امیرحسین تریدر، دفکوردمون نیما، مانی پارتیزان، ممد توشی عزیز، جعفر و همه دوستانی که همر در اختیار ساید قرار دادند. اگر اسمی از قلم افتاد واقعا شرمنده

عکس ها زیاده فقط چندتا شو گلچین کردم:

یه چیف هم امروز صبح داشتیم:

پرهام جان تعداد دهکده هامون تو شمال غرب داره به شما میرسه. میخوای اتحادها را یکی بکنیم؟ اسمش هم میشه گذاشت nekur یا chune

من خودم با چونه موافقترم!

اتک بچه های جنوب شرق بر روی یکی از اکانتهای ما

خسته نباشید به مهاجم متاسفانه لینک هم نگرفتند! تارگت های فیکتون هم اگر ریل بود باز هم لینک نمیگرفتید!

تشکر از تیم دفکوردی شمال شرق

یه خفت هم از شمال غرب که پودر شد.

پ.ن : ببین پرهام جان اگه پیشنهاد منو بپذیری این 13 ک تیرانداز با یدونه هیرو گوشتخوار شما میشه ترکیب طلایی؛ باهاش میریم جنوب را صفر میکنیم

پ.ن : ایلیا جان بنظرم از بحث سرورهای قبلی فاصله بگیر. خود من هم خسته شدم. شما سرور پیش برای شمال شرق و شمال غرب که متا بودند زحمت کشیدی. جدای از نالنجی توی دیسکورد هم سعی در ترغیب پلیرها میکردی.

من از سرور پیش یادمه امیر حسین تریدر مرتب به لیدرها میگفت از پتانسیل ادریس استفاده بکنند که متاسفانه درایتی در این مسئله وجود نداشت. ولی از زمانی که ادریس به پلنری ساید اصافه شد ورق شمال شرق برگشت.

ادریس بازیکن بزرگیه و اونقدر عزیز که با فروم نویسی شما و گذاشتن عکس فقط خودتو کوچیک میکنی!

همچنین در مورد کتیبه توصیه میکنم شمایی که یکی از شاخص ترین کتیبه ها را از دست دادی اصلا صحبت نکن.

پ.ن: تبریک بالاخره یه لینک از درگیری دو ساید دیگه در اومد !!!!! خدایا شکرت!

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• بلاخره من نفهمیدم لیدر بودم نبودم پلنر بودم نبودم چقدر میخواید همش بزنید؟

دوست داری بعنوان ساید جمع کن ، پلنر ، نصفه لیدر نگات کنیم هر وقت شدی نگات میکنیم الان هم فاز کسی که کت شلوار کراوات داره پشت میز دفترش نشسته رو برندار زیر پرهنت رو بکن تو شلوار کردیت بدو کپ های مولتی ها رو آپ کنن گلدت قطع نشه بوس

من اگه داداشی بودم رو پلن نالنجی نمیومدم وسط دیسکورد نیم ساعت بگم این ریله

کاری با بقیه حرفات ندارم😂این قسمت برام قفل بود

اونقدر اعتبار برا خودت دست و پا کرده بودی تو شمال شرق که پسورد اکانت چشمان رو عوض کرده بودیم همه داشتن به جز تو

پلنی که داشتن میومدن رو با مجید پرشیا تا ۵ صبح نشستیم دیسکورد اسکات کشیدیم

تارگت رو در آوردیم

اومدی پرسیدی چیزی در آوردین گفتم ریل نالنجیه

اومدی الان به خودم میگی این حرفو؟😂😂😂خدا نکشتت اینجوریشو ندیده بودم ، حداقل این حرفو به یکی دیگه میگفتی نه به خودم که لعنتی😂

حتما ۴ روز دیگم میخوای بیای بگی پلیر the last of us بودم و براشون با پول مولتی نمیکشیدم

جنگ یونیکم بیای بگی من گفتم ریل بودا شما گوش نکردید😂

• من اگه داداشی بودم رو پلن نالنجی نمیومدم وسط دیسکورد نیم ساعت بگم این ریله اخرش ادریس و جاوید دفو بریزن رو تارگت فیک واندرزن بزارید جلوش!

یک چیزی بگو که حداقل ذره ای به واقعیت نزدیک باشه‌.

بیش از اندازت داری دروغ میبافی.

پ.ن:تبریک به ج.ش بابت گرفتن واندرشون.اما چقدر زود:دی

• با اخبار حوادث اسپید ترا درخدمت شماعزیزان هستیم از شمال بزرگ (ان دبل هم الان خاک رزمایشی ان ای هست )8)8)8)

طی پلن 14.14.14 ارتش ان ای <3 اهالی ساید ان دبل به ان ای پیوستن که عکس اتک گویا هست :D:D^^^^

شکایت ان دبل به ساید پاک باز اس ای به خاطر نقطه زن بودن کاتاهای ان ای درحال برسی هست که طی این پلن 14دستگاه تراکتوردر حال حرکت در نوار مرزی تخریب شده 8)8)8)

نا کار امدی بودن گنبد اهنی (متای پشت پرده) اس ای به چشم میخوره:!::!::!:

در یک حرکت جهادی ان دبل تصمیم گرفت که شمشیر رو زمین بزاره و بیل به دست به سر مزارع بره :D:D:D

پی نوشت هم نداریم ^^:D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام و عرض ادب

در ابتدا تبریک به شمال شرق که حداقل وقت میزارن برای بازی

نام پلن: 14:14:14

بعید میدونم بعد از این پلن زیبا و همه جانبه بر روی فیدر های شمال غرب ما بتونیم کمر راست کنیم

چند چیفر به ما ضرر زدید که از اتاق فرمان خبر میدن تا 2:29:33 ثانیه دیگر اماده میشن

بعد از نشستن لند ها تمامی گروه های اندبل به صورت (:D:D:D:D) درامد که میگن تا 14 روز و 14 ساعت دیگه همین وضع ادامه داره

• من از سرور پیش یادمه امیر حسین تریدر مرتب به لیدرها میگفت از پتانسیل ادریس استفاده بکنند که متاسفانه درایتی در این مسئله وجود نداشت. ولی از زمانی که ادریس به پلنری ساید اصافه شد ورق شمال شرق برگشت.

ادریس بازیکن بزرگیه و اونقدر عزیز که با فروم نویسی شما و گذاشتن عکس فقط خودتو کوچیک میکنی!

همچنین در مورد کتیبه توصیه میکنم شمایی که یکی از شاخص ترین کتیبه ها را از دست دادی اصلا صحبت نکن.

چون امکان ادیت وجود نداره لازم دونستم این قسمت را توضیح بیشتری بدم

منظور من از درایت تو این قسمت شخص مملی نیست اصلا.

قطعا مملی یکی از بهترین پلیرها و پلنرها و لیدرهای ساید ان ای بوده و خواهد بود.

منظور من از بی درایتی بیشتر اعتمادی بود که مملی به ایلیا و آرمین داشت ولی آرمین که وقتشو نداشت ایلیا هم که اینجوری جوابشو داد.

اون زمان هم که امیرحسین صحبت ادریس را کرد خب مملی بخاطر حمایتش از تیم هجومش نپذیرفت و فرصت برای تیمش ایجاد کرد

ولی هر اتکی که شمال شرق میخورد یه تیکه از ایلیا تو فروم به سمت شمال شرق میومد!

و اشتباهات که در اتک ها انجام شد که خود مملی تو پستش توضیح داد به چه شکل بوده نهایت این تغییر که با صلاحدید لیدر سایدمون بود به نفع ما شد.

با تشکر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• نوری برات متاسفم که کلا دهن باز کردی

به چرت و پرت گفتن

کلا حوصله ندارم چرت و پرتاتو جواب بدم

گفتم مانی سلام منو بهت برسونه

البته آنگونه که لایقش هستی

فکر کنم نرسونده بهت :دی

• پلنرت ادریس چیکار کرد این وسط؟

مثل اینه مربی تیم دخانیات بندر لنگه (اصلا نمیدونم همچین تیمی وجود داره یا نه) بیاد از فرگوسن ایراد بگیره!

بعید میدونم بعد از این پلن زیبا و همه جانبه بر روی فیدر های شمال غرب ما بتونیم کمر راست کنیم

منم‌ بعید میدونم

برو دید کلی اتحاد چوکور تعداد اکانتهای تک دهکده ای و جمعیت منفی!! رو بشمر

یاد اون بنده خدا هالک ایرانی افتادم که قبل از مسابقه کلی گنده اومد، بعد از مسابقه هم (که کلی چپ و راست شده بود) بازم گنده میومد

• میگم چیشد اکانت کاپیتان که 3 غارت بود از تاپ غارت افتاد؟

رمز بدید براتون فارم لیست بسازم :))))

MSN از اکانتای شما دوتا همرش صفر شد

زورش گرفت امد چندتا کپ مولتی صفر کرد خودشو خالی کنه

آخر زور زدنتون کپ مولتی زدنه

حرکتی خیلی چیپ که حتی ارزش نداشت اون موقع بهش اشاره کنیم

تاسف برای ج.ش که ته پلنش کپ مولتی زدنه

پ.ن: واندر میگیرین ، نقشه ها داره میاد یا کتیبه ها!

• چرا بدوبدو امد گفت نوری بیا میخوام پیام پرهام برسونم بهت :D:D:D

ببین قرار نیست هراتفاقی میفته تو بیای جواب بدی یا خودت درگیر کنی من کار خودم میکنم دنبال افراد دیگه هستم پست من یه بار دیگه بخون

میدونی که جواب سلام علیک هست :saint:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام

نمیخواستم این پست رو بزارم ولی چون اسم اکانت اومد ،مجبور شدم

حقیقتا این سرور قصد و وقت بازی نداشتم به همین خاطر به درخواست چند نفر از دوستان قدیمی از جمله آرش کاپیتان عزیز که فکر کنم شما روی اکانتش بازی میکنین،جواب رد دادم که همینجا از همه عزیزان عذرخواهی میکنم چون نمیخواستم رفیق نیمه راه باشم

بعد از حدود ۲۶ ساعت از شروع سرور اکانت M S N را ساختم،واقعا هدفم صرفا چک کردن سرور بود و روزهای اول وقتی هم روی اکانت نزاشتم،با این حال اکانت روز به روز پیشرفت کرد و گفتم چند وقتی بالا بیارم تا یه اکانت خوب تحویل ساید بدم و یک کار کوچک برای سایدم کرده باشم،از حدود دو هفته پیش از دوستان خواستم اکانت را تحویل بگیرن تا اینکه نهایتا از روز ۱۴ فروردین دیگه هیچ لاگینی در سرور ندارم و الانم نمیدونم سرور چه خبره،در مورد پلن خفت کردن دو همری که در خاک SW کشیدم بهتون تبریک میگم،از قدیم گفتن خود کرده را تدبیر نیست،با این تایم کم نباید وارد سرور میشدم،روز سیزدهم فروردین از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب سرکار بودم،دوستان همرها رو استپ کرده بودن برای پلن و شما ساعت پنج صبح روز ۱۴ ام اتک دادین که فقط یک ساعت اکانت آف بوده ،ان شاالله که چراغ نبوده و اتفاقی بوده

کاتا کردن مولتی حرکت چیپی هست؟اتفاقا از نظر من کاتا کردن مولتی با اکانتی که یک دونه منبع از مولتی نداشت، خیلیم کار قشنگ و انگیزشی ای هست که یاد بگیرین بدون مولتی هم میشه تاپ بود

غارت اکانت M S N هفته اول حدودا یک دهم نفر آخر تاپ بود،اوایل هفته دوم، یک دوم نفر آخر و آخر هفته سه میل با تاپ فاصله داشت و هفته سوم رنک شش تاپ ! و هفته چهارم با فقط یازده فارم لیست رنک پنج(چهار رو روز آخر سنگین مولتی زدین گرفتین)

اگر عمری بود آخر سرور از روزهای ابتدایی اکانت M S N اسکرین میزارم،جالب هست

از دوستان عزیزم در SE بابت اینکه نتونستم ادامه بدم عذرخواهی میکنم،هدفم فقط این بود یک اکانت خوب رو تحویل ساید بدم،امیدوارم سرور خوبی داشته باشید

پ ن خطاب به یک آقایی :که زحمت M A R S با بقیه بود و سجاد کاری نمیکرد؟ با Gaul Teacher جوابتو دادم، M S N هم که کامل تنها بودم و با وقت کمم یک پنجم اون چیزیم مد نظرم بود نشد،حالا فهمیدی رنک یک غارت سالم کیه؟ برو همون اکانت توتنت رو بزن که هر سرور کلا ۶ تا دهکده داری و یه خرده نیزه ^^

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• چرا بدوبدو امد گفت نوری بیا میخوام پیام پرهام برسونم بهت :D:D:D

ببین قرار نیست هراتفاقی میفته تو بیای جواب بدی یا خودت درگیر کنی من کار خودم میکنم دنبال افراد دیگه هستم پست من یه بار دیگه بخون

میدونی که جواب سلام علیک هست :saint:

تو هی میگی اس ای اس ای

ساید ما واس خودش بازی کرد

۲ تا مرز داشت

من موافق اکانت ساختن تو ساید شما نبودم

مملیم بهم زنگ زد گفت اینو نوشتم تو فروم برو تو هم تایید کن

من یک تک اکانت اوردم از روزی هم که لانچ کردم دیگه روش لاگین نکردم رفتم کمک بچه ها

یه سری دوستانم بنا به مسائلی تنهامون گذاشتن

جنگ ما با شمال شرق قرار بود مرزی باشه نه برون مرزی

کلا سبک فروم نویسی من اینجوریه

با هیچ کدومتونم پدر کشتگی ندارم

میگین چرا با اس ای درگیر نشدین؟

مرز ما از اس ای خیلی دوره

حالا من بپرسم شما چرا با اس دبل بستین؟

آیا اکانت کم داشتین؟

دف کم داشتین؟

چی کم بود ؟

من اگر امدم تیم جمع کردم

خواستم یاد رفیقای قدیم رو زنده کنم

هیچ وقت سودای گنده شدن تو برنامم نبود

مگه نه این همه سال به جای آوردن اسم سامان بد بوی کبیر استاد بزرگ تراوین و نویسنده کتاب هزار و یک روش دفاعی اسم خودم رو میاوردم

از اس دبل هم دلخور شدم

مملی قبل سرور میگفت من میخوام ان ای رو بزنم

من از اولشم میدونستم این سیاست اس دبل هست

که دور از جنگ بکشه بالا و بکشه بالا زیر ما هم میکشه ولی با تمام این مسائل

ما یک اتک رو اس دبل بلند نکردیم

حتی وقتی زنگ زدن گفتن اینجا ده زدین

گفتم یک نفر سن بالا زن و بچه دار پلیر قدیم امده اونجا ده زده من رومم نمیشه بهش بگم دیستروی کنیم ، که بهشم در اخر گفتیم گفت باشه مسئله ای نیست

بازیکنی که به ساید کلی همر داد

همون موقع هم پتانسیل درگیر شدن با اس دبل بود

همین الانشم هست

مقصر اصلی من هستم

که اجازه دادم خیلی مسائل اتفاق بیفته که دل اینو اون نشکنه

برای همتون آرزوی موفقیت و دل خوش دارم 💔

• کاتا کردن مولتی حرکت چیپی هست؟اتفاقا از نظر من کاتا کردن مولتی با اکانتی که یک دونه منبع از مولتی نداشت، خیلیم کار قشنگ و انگیزشی ای هست که یاد بگیرین بدون مولتی هم میشه تاپ بود

سلام سجاد عزیز

اکانت خوبی داشتی

و اینکه با این توضیحاتی که دادی واقعا صد افرین داری

دمت گرم پلیری هستی که به پای سایدت میمونی

ولی قبل از اینکه بیایی از کاری که کردی دفاع کنی

یه نگاه بنداز به اکانتای داخل سایدت ببین دوستان شما مولتی دارن یا نه جهت اطلاعت این هارو داشته باش

ما هم بلدیم مولتی بزنیم

ولی کار قشنگی نیست بیشتر مایه آبرو ریزیه

و با مولتی زنی آبروی سایدت رو بیشتر از این نبر

• سلام محمدرضا جان

همانطور که گفتم از ۱۴ ام دیگه در سرور نیستم و تا زمانی که من بودم این اولین پلنی بود که اجرا شد و پلن ساید بود نه من،لانچشم با من نبود و با توجه به اینکه روز قبلش ۱۸ ساعت سرکار بودم اون تایم خواب بودم

من از پلن مقابله با مولتی بازی دفاع کردم و معتقدم باید آنقدر تکرار بشه که مولتی بازی به حداقل برسه،بله در SE هم مولتی بازی زیاده و من کلا مخالف این سبک بازی هستم،به شخصه با این ناتارهای خوب دلیلی برای غارت مولتی نمیبینم،شاید باورتون نشه ولی حداقل پنجاه درصد از ۴۳۰ میل غارت هفته چهارمم توی دیوار بود و کسی نبود استفاده کنه،با این ناتارها نیازی به مولتی نیست،اما کسی اگه مولتی ساخت باید فکر دفشم بکنه

در کل فقط دف ریختن توی مولتی کار چیپیه که اونم به لطف کنفدراسیون امکان پذیر نیست،کاتا مولتی،اونم کپ های مصری یه چیز کاملا طبیعی هست

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

جدیدا مشاهده شده که برخی از ناتار های ساید جنوب غرب انبار ندارن !

سوال اینه که آیا در ساید شما هم چنین چیزی مشاهده شده یا خیر ...

این موضوع اینقدر چیپ و ناشایسته که حتی زشته بخوام دوستانم در ساید های دیگه رو مقصر این عمل بدونم و برای همین هم معتقدم این باگ سروره و نه چیز دیگه ای ... فقط سوال اینه که آیا این باگ فقط در ساید ما اتفاق افتاده یا در ساید شما هم چنین چیزی مشاهده شده ...

پ.ن : سجاد جان بنده به شخصه برای شما و سبک بازی شما احترام خاصی قائل هستم و همیشه معتقد هستم حضور شما در هر ساید و سروری به بالابردن کیفیت اون ساید و سرور کمک میکنه فلذا ازتون انتظار اینو دارم که کار سالم ما رو با گفتن موضوعاتی مثل چراغ داشتن زیر سوال نبری . از اونجایی که احترام ویژه ای برات قائلم بهت توضیح میدم : لند اتک از زمان لانچ زیر 1 ساعت بوده و اگر انلاین هم بودی ده میرفت ، همر کپتم گذاشته بودی جلو اتک که کراپ نپره ولی دقیقا هدف همون همر بود . چون رو این قضیه اشراف داشتم از من بپذیر که بدون چراغ زدیم .

یا حق

یوسف

• سلام یوسف جان،ممنون بابت اظهار لطف شما

از شفاف سازی سپاسگزارم،اما یوسف جان اینجوری نبوده که همر جلو اتک گذاشته بشه،هر دو همر از چند ساعت قبل بخاطر پلن استپ شده بودن،اگر کسی روی اکانت بود ،کپ که جاخالی داده میشد،اون یکی دهکده هم من اتکاش را دیدم و جا برای اینسرت داشت،اگه اتک ها رو مجدد نگاه کنی متوجه این قضیه میشی

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام وقت بخیر

اگه شما از رید ناتار تو تاپ بودین علتش تمیز بازی کردن ساید های دیگه بوده که انبار ناتار کاتا نکردن ولی عکس این کارو تو جنوب شرق داره انجام میده

• فقط سوال اینه که آیا این باگ فقط در ساید ما اتفاق افتاده یا در ساید شما هم چنین چیزی مشاهده شده ...

سلام یوسف جان

الباقی دوستان رو نمیدونم ولی خودم بارها ناتار‌چیف‌کردم که ظرفیت انبار و انبار غذا پایینتر از‌مخفیگاه بوده ، ولی برای زمانی که پاپ ناتار حدود ۳۰۰ یا کمتر بود

اتفاقا پری روز یکی‌از دوستان توی گروه گفت دارن‌ناتار کاتا میکنن غارت خیلی کم شده و جوابشم هست،

دایرکت زحمت بکشی بیای عکس با تاریخ موجوده ،

پیشنهاد من‌اینه ، تایم لند چیف ناتار ، از همچی عکس بگیرین ، و بعد از تموم شدن اتک ها مقایسه کنین،

یا اگر وقت دارین همون اول حمله ریل ها رو ببینین ،

الان ناتارای پاپ بالای ۵۰۰ درمیاد و سریع چیف‌میشه و این مشکل رو نداره

این ناتاری که آرش جان عکس فرستادن مشخص هست پاپش کم هست ،

اگر دقت کنین ، هر‌منبع هم سطحش نامتانسبه!

اگر کاتا بخوره صفر میشه

یا مثلا بارها شده ، ناتاری رو اقامتگاهشو زدم‌که چیف کنم، همزمان یک الی ۵ نفر دیگه‌همین کار رو کردن ، که این مورد کلا دست ساید خودی هست و بارها برای خودم پیش اومده ،

آرش‌جان بارها اینجا بازی کردی ، خندیدیم ، سختی و آسونی داشتیم ،

خودت میدونی اینجا از این‌کارا نمیکنن ،

ایشاله کسی فشار نیاورده باشه که مجددا حد و مرز بازی تمیز رو بشکنه

پ.ن : باز هم تشکر میکنم از‌ اکانت لیدری‌جنوب غرب که جهت کمک به ساید جنوب شرق ، لیست فارم درست‌میکنن،

لایک پست نعمت یاغی یک‌هفته بحث شد روش:)

حد و مرز بازی‌تمیز فقط چند ساعت و هیچکس هیچ واکنشی نداشت :)

این است قدرت فروم و برنامه ریزی اصولی و همدلی