نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام اگر از ابتدای سرور تا الان هیچ گونه مولتی بازی ای(خالی کردن واحه،غارت از مولتی و ...) انجام نداده باشین،واقعا کارتون عالی بوده و بهتون تبریک میگم،اگه همین کیفیت رو حفظ کنین با توجه به افزایش لیمیت غارت و همچنین محدودیت غارت مولتی،تا هفته های آخر هم میتونین جزء سه تای اول غارت باشین و حداقل پنج شیش میل دف هم آخر سرور داشته باشین و اینگونه عملکردی شایسته تقدیر خواهد بود

در حال حاضر هم فکر میکنم از سه تا ده غارت دارین که احتمالا دوتاش میدان تمرین بالای لول ۱۵ داره و تا ۱۵۰ خونه ناتار میزنین

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام دوستان

ضمن تشکر از ادمین بازی که واقعا دارن تلاش میکنن که سرور های بهتر و جذاب تری رو به پلیر ها ارائه بدن ولی من هم اعتراض خودم رو باید به این قانون جدید اعلام کنم

چون عملا سایدای مولتی باز هیچ ضرری نمیکنن و فقط بجای اینکه صد تا اکانت رو یک نفر غارت کنه ده نفر غارت میکنه

بجا اینکه یک اکانت ۱۰ واندرزن داشته باشه همون ۱۰ واندر زن رو روی ۵ اکانت میسازن

از طرفی دیگه پلیر های خوبی مثل ادریس و خیلی های دیگه که غارتشون از اکانت های حریف هست متضرر شدن

همچنین مولتی باز ها خیالشون از بابت غارت شدن مولتی هاشون راحت شده

با تمام احترام بنظر من هم این یک قانون خیلی چرت و مسخره هست و هیچ کمکی به جلوگیری از مولتی بازی نمیکنه که هیچ کلی هم ضرر به پلیر های بدون مولتی میرسونه

الان من شخصا چندتا مولتی دارم غارت میکنم مشکل شارژ تروپ ندارم ولی بازیکن بدون مولتی که کپ لب مرز گرفته منبع از حریف غارت کنه نمیتونه بازی کنه !!!!

در همین راستا اگه این قانون برداشته نشه من هم به احترام ادریس عزیز و امیر دست طلا و همه ی پلیر های بدون مولتی این سرور اکانت رو حذف و از بازی انصراف میدم

• اقا حالا که بحث قوانین بازی شده منم یه ایده یی داشتم من باب اینکه بشه همزمان رو یه دهکده 3 تا کتیبه فعال کنیم

کی به کیه^^

War master

چه فونت درشت و چه مطلب با مزه ای

پ.ن: پیشوا ادریس کبیر اگر تصمیم بگیرد

با یک‌کلیک از خدمت دوستان خارج میشیم

پ.ن: یکی از فرصت سو استفاده کرد امد گفت ما مولتی نمیزنیم ، مشتی خیلی خالی بندی تو

• پ.ن: یکی از فرصت سو استفاده کرد امد گفت ما مولتی نمیزنیم ، مشتی خیلی خالی بندی تو

ما نه مولتی داریم و نه مولتی میزنیم

تو اعلام حضورم گفتم تک اکانتیم

در حدی هم نیستی بخام بهت ثابت کنم

ولی اگر مشتاق بودی به بزرگترت بگو جانشینش کنم بیاد ۲۴ ساعت رید اکانت رو چک کنه بعد باید بیای کف همین فروم ضمن عذر خواهی

باید بگی گوسفند پیشوای جدیدته و از سرور بعد زیر پرچم (پشم) گوسفند بازی کنی

آیا آماده چالش رید سالم هستی؟

• سالار جان بفرما این موز تقدیم شما جایزه رنک ۱ غارتت 🍌

حالا لطفا یه دو دقیقه پست نزار چهار تا بزرگتر دارن راجب قوانین سرور صحبت میکنن

با تشکر

• با سلام

ببینید خیلی ساده میشه جلو مولتی بازی رو گرفت منتها تیم ادمینی سودش جای دیگه س ، تا زمانی هم ک سود اونور باشه ما هرچی بگیم فایده ای نداره

هرچی قانون جدید میزارن میزان سخیف و مسخره گریش بالا میره ، اگه نخوایم قانون جدید بزارید چی ؟ هر چی قانون جدید گذاشتید بدترش کردین

• حالا لطفا یه دو دقیقه پست نزار چهار تا بزرگتر دارن راجب قوانین سرور صحبت میکنن

با تشکر

عرفان فایده ایی نداره

تا هزار سال دیگه در مورد این قوانین بحث بشه هیچ سودی نداره

تنها راه حل اینه خود ما مولتی نکشیم

• عرفان فایده ایی نداره

تا هزار سال دیگه در مورد این قوانین بحث بشه هیچ سودی نداره

تنها راه حل اینه خود ما مولتی نکشیم

عزیز دل نمیخواد جلو مولتی بازی گرفته بشه اصلا نخواستیم

فقط جلو سبک بازی پلیرا هایی مثل ادریس و امیر هم گرفته نشه

تراوین که نتونی بری حریف رو غارت کنی دیگه ارزش بازی کردن نداره

فکر میکنم ادمین عزیز مشاهده کردن که تمام پلیر ها مخالف این قانون هستن امیدوارم زودتر تصمیم بگیرن که این قانون رو بردارن یا نه تا ما هم تکلیف خودمون رو بدونیم

• ایشون احتمالا چهرش براتون آشناس، سوزان نمیدونم چی هست، مدیر روابط عمومی تیم تراوین آلمان (بهش میاد خفتر باز هم باشه) اخیرا یه مصاحبه کرده و گفته ما یه ایده نابی برای رونمایی توی سال ۲۰۲۸ داشتیم که یه تیم تراوین ایرانی این ایدرو زودتر از ما اجرا کردن و به شدت الان اعصاب ندارن، نمیدونن ایده درز پیدا کرده یا خودمون به این شدت خلاقیم!

جدی یهو یه کاری نکنید که همه بگن ما خودمونم شنبه فهمیدیم.

این پلن که همه عیب و ایراداشو گفتن و باگ رو بغل کرده تقریبا و فقط شاید همراه با اعمال محدودیت برای غارت از همون اکانت، موثر باشه که باز هم راه دور زدن و باگ داره ولی از این حالت به مراتب بهتره.

در کل اجرای هر ایده ای باید اول سرور اعلام و بعد اعمال بشه، اگر به توافق دست جمعی رسیدن همگی و قطعا باید پلیری که میخواد رجیستر کنه بدونه یه مقررات ایکسی هست که تغییر نمیکنه و مو به مو اجرا میشه، نه کمتر نه بیشتر

برای ارتقا سیستم دزدگیر هم میرن از کسی مشاوره میگیرن که ۲۰ ثانیه ای دزد گیر رو غیرفعال میکنه نه اون که با لگد درو باز میکنه.

اینجا هم باید از مولتی بازهای قهار کمک گرفت و یکیشون اسرار کارشونو و راه های مبارزشو افشا کنه.

پیشنهادم اینه اینجا به صورت ناشناس! یا تلفنی با ویس چنجر! این مواردو به ادمین گوشزد کنن (مثلا نمیدونه)

ولی با یه حساب کتاب ساده مشخصه، ۱۰ تا کپ مصری بدون فیدر راحت میتونه نیاز مولتی بازا رو جواب بده و به نظر نمیرسه این راه کار برای مبارزه جواب بده.

حالا نمیدونم مولتی هاتونو شیر هم میکنید یا نه :)))

از ادمین محترم درخواست داریم خاطرات سرور نرمال ۳ سال پیش رو برای ما زنده نکنه با اعمال تغییرات فراوان در طول بازی

هر ایده ای اول باید به صورت پایلوت توی سروهای ۱۰۰ ایکس و ۱۰۰۰ ایکس اجرا بشه و بعد توی سرورهای اصلی. کانتر که نیست یهو وسطش ریست بدن.

• به نظرم سرور رو فریز کنین یه تصمیم جمعی بگیرید ،

من رید ندارم راضی ام ، ادریس رید میره ناراضی!

باید قوانین اصلی تراوین اجرا شه ، بن و پانیش پاپ و پانیش تروپ جز واجبات هست ، اگر هم قانونی قراره اضافه یا کم شه باید تصمیم گیری جمعی پشتش باشه !!!

مملی جان تیکت هم باگ زیاد داره ، اینکه بیای با قانونهای مسخره الان مقایسه کنی درست نیست ، چون من ندیدم کسی پیشنهاد اینو داده باشه که نتونی مولتی حریف رو رید بری ،

قطعا اگر ایده ی تیکتی شما اجرا میشد ، الان هم یکی مثل شما میومد باگ هاش رو میگفت و مقایسه میکرد

تصمیم نباید فردی باشه ، خودمون خوب میدونیم که راه داشته باشه فقط به نفع خودمون کار میکنیم

تنها راه حلش تصمیم جمعی هست

• با سلام خدمت همه
    چون ادی اذیت کردینه پست میذارم والا تراوین خیلی وقته دیگه برام مهم نیست
    ببینید شما برای این بازی دارین هزینه میکنید و در قبال اون ادمین محترم یه وظیفه ای داره که باید انجام بده
    کل اکانتهایی که غارت بالا دارن 100 تا بیشتر نیستن که بایه چک روزانه میشه فهمید کی مولتی میزنه کی نمیزنه به همین راحتی و بن کنه بره وقتی 100 تا بن بشه دیگه کسی نمیره دوباره هزینشو بده اگه داد بازم چک کن بن کن تموم شد رفت
    ولی از اونجایی که اکثر کسایی که مخالف مولتی بازی هستن فقط حرف خالی میزنن وبا کمال احترام سود ادمینم از همین راه پس الکی قانون نذارید باگ گیری یعنی چی ادمین رمز کل اکانتا رو داره تو یک ساعت امار کل مولتیایی سایدارو در میاره و بن میکنه {اگه بخواد}
    نتیجه گیری اینجا سودش کجاست ؟ چون مولتی بن بشه یارو حذف میکنه اینم شده اهرم فشار رو ادمین چون گلد مصرف میشه براشون یارو تهدید میکنه
    اگه اینجا پلی میدن باید با مولتی پلی بدین اگه نه هم حذف به همین راحتی
    بقیش همش میشه مقلطه و شعار الکی کل جمع ما 150 نفر نمیشیم ناراحتیم نداره این سبک جدید بازیه فقط این قانون هایی دست پا گیر تر برا ادم هایی بدبخت
    یارویی که هزینه سی تا مولتی رو داره هزینه باتی که بن نشه هم داره فقط باتی که همه داشتن بن شد
    ضرب المثل هر چی سنگ مال پایی لنگه یادم امد
    داداش های خط قرمز ماست مخصوصا اگه کوچیکه باشه
    عزیزم من داداش من نمیخواد بن کنه چرا الکی تابش میدین دیگه واسلام

• اقا ما همشه گفتیم مولتی هانتر باید تشخیص بده که کی داره تقلب میکنه

اینکه طرف بگه من نکردم یا وی پی اس بزاره و اینا مسخرس

اگه قراره اینجوری پلی بدیم ما با شمال شرق متا ببندیم

لطفا اصلاح کنید

• درود به همه ی دوستان عزیز

پیرو اتفاق های درون سایدی و مشکلاتی که برای بنده در ساید اس ای به وجود اومده

ترجیح دادم به ساید ان ای نقل مکان کنم و در در این ساید بازی کنم

برای عزیزان در ساید اس ای آرزوی سروری جذاب رو دارم

پ ن : مهدی مرلین اومدم ان ای از نزدیک فقط تورو بزنم اس ای یکم دور بودم

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• سلام عرفان جان

قبل شروع سرور قوانین به همه اعلام شده و با توجه به اطلاع رسانی پا به سرور گذاشتیم و برای این قانون برنامه ریزی کردیم.

حالا یکسری به تعداد 10 مولتی قانع هستند یکسری طمع بیشتری برای خودشون دارند

بگذریم

این سرور نقشی در پلنری شما ندارم اما طبق تحلیل های صورت گرفته و شناخت قبلی بیشترین برد رو از این قضیه بازیکنان اندبل و بازیکن های معمولی میبرند.

این امر که شما با سبک بازی پارتیزانی موفق به غارت باقی مولتی های سایدهای دیگه نمیشید یک ضعف در این قانون هست که صد البته نتیجه حرص بازیکنان بوده که مولتی ساختند و تعداد اکانت های سرور بیش از حد نصاب شده، احتمالا در سرورهای اینده با توجه به چنین قوانینی اکانت های کمتری رجیستر بشه ..

با اینحال اگر لایق دونستید یکسری ایده ها داخل فروم یا تلگرام با هم به اشتراک بزاریم که این مشکلات رو به کمترین حد خودش برسونه

ادی جان من هم اکانت خودم رو بدون مولتی بازی میکنم و به لیمیت خوردم که اذیت کنندس منتها غارتم 4 برابر شماست :دی

یه مورد بدتر هم پیش میاد با این سیستم

توی پلن زدن، مشخصا یکی از مواردی که برای مدافع مشکل پیش میاره، خالی شدن انباراشه که باید منبع دقیق سر تایم بفرسته تا بتونه یه چیزی آپ کنه و دهکده رو سرپا نگه داره، حالا اینجوری هیچ منبعی قرار نیست غارت بشه توسط مهاجم و یا پلنر یه فاکتور دیگم باید در نظر بگیره برای انتخاب همرهای داخل پلن

محدودیت پوشینگ برای بازه ارلی گیم هست و علاوه بر این طبق قوانین پوشینگ شما میتونید گندمخور دفاع ارسالی به دهکده رو مسیر کنید

نه خوشم اومد :دی فکر میکردم اکانت سامانه نگو سالاره

الان یک راه ساده تر هم وجود داره

شما میتونی به یکی از اکانت های اندبلیو اتک بدی و در صورت عدم مواجهه با پیام خطای غارت یعنی شما سالم بازی میکنی :)

میلاد جان ثبت نام فقط‌با یک ایپی‌ امکان پذیر‌بود

مگه ایپی‌ عوض‌ میکردی اما‌ وقتی‌ برمیگشتی‌ به ایپی‌ قبلی باز هم ارور میخوردی

و خیلی‌کار آمد بود این سیستم

از ثبت نام مشخصه.

• ایراد از خودمونه هیچ حرجی به کسی وارد نیست

توی ای ار هر تغییری که میخواست داده بشه توی یه سروری با ساپورتها و مولتی هانترها و پلیرهای وی ای پی تست میشد بعد اجرا میشد

قانون مقابله با مولتی اکانت کاملا مشخصه هر اکانتی که نیرو داره یا غارتش منفیه اگر روش لوگینی موجود باشه برای حراست اکانت خودش تلاش نکنه باید بن بشه اکانتی هم که داره رید میره پانیش بخوره

وقتی توی هر 4 تا ساید بازی یه سری پلیر داریم که بلدن گلد بخرن بلد نیستن با مولتی بازی کنن گلد 4 تا آدم گشنه مثل من رو هم دور از جون شما تامین میکنن نظر اونها باید تامین بشه

نه کسی وجودش رو داره مولتی رید نکنه چون یکی مثل پارتیزان نامی که تک اکانته ممکنه از روش رد بشه

باگش رو دقیقا ادریس گفت نمیشه اکانتهای سایدهای دیگه رو رید داد

آقا میلاد 200 تی یه خط در میون مینوشتی گلد گرون شه مشکلات حل میشه بیا حل شد دیگه فقط خرج ما رو زیاد کردی

همتون هم دارید مولتی رید میرید همتون هرکدوم از تاپ تن بدون رید مولتی هست بیاد 24 ساعت جانشین کنه گلدش رو تا ته سرور من میدم

یادم رفت بگم اکانت من تو این سرور 3dot warrior هست بیاید باهمر مولتی اکانتهاتون بزنید ترید همر کنید فارم کنید خوشحال شید دی

با احترام پارتیزان واقعی نه فیک !

• قبل شروع سرور قوانین به همه اعلام شده و با توجه به اطلاع رسانی پا به سرور گذاشتیم و برای این قانون برنامه ریزی کردیم.

سلام

میشه بگی کجا اعلام شده؟ و کی و به کی اعلام شده؟ و کی این تصمیمات زیبا رو گرفته!!؟

مگه کره شمالیه یه عده بشینن برای کل پلیرها ببرن و بدوزن!؟

دلیل این حجم پارو وارونتو واقعا متوجه نمیشم، چیزی که مشکل داره باید بگی مشکل داره و خیلی هم باگ داره! جای دفاع هم نداره، چه به ضرر ساید مقابل ما باشه یا به سودش، بنیان های تراوین رو داره میلرزونه

تنها تفاوتی که ایجاد میکنه اینه که تا حالا یکی توی یه اک 8 تا واندر زن می کشید مثلا، الان توی 2 تا اکانت هر کدوم 4 تا!

ادی جان من هم اکانت خودم رو بدون مولتی بازی میکنم و به لیمیت خوردم که اذیت کنندس منتها غارتم 4 برابر شماست :دی

اکانت سورنا هم بدون ذره ای غارت ناسالم توی تاپ تن هست، الان این چه ربطی به این داستان داره

محدودیت پوشینگ برای بازه ارلی گیم هست و علاوه بر این طبق قوانین پوشینگ شما میتونید گندمخور دفاع ارسالی به دهکده رو مسیر کنید

من اصلا مسئله ای که گفتم این نبود

بحث قسمت بازار و ست کردن تایم سند و دلیور بود، نه فله ای هر دو دقیقه هر 10 دقیقه و ...

الان باید رسول صدات کنیم یا همون ایلیا!؟

کسانی که میخوان روش غارت سالم با هون و گول رو یاد بگیرن، یکم توی روش های سنتی خودشون باید تجدید نظر کنن، این تایم سرور خوراکه گول و هونه بدون ذره ای مولتی زدن میتونن توی تاپ باشن.

• راه مبارزه با مولتی اکانت هم فقط از شخص ادمین و تیم مولتی هانتریش برمیاد و باید وقت بزاره برای این کار یا اونو به یه تیم مطمئن بسپره

نه این ابداعات جدید!

یک روش استفاده از سیستم اتومات چک آی پی و غیرست که توی این قسمت هم ادمین کوتاه اومده با ۳ اکانت روی ۱ سیستم.

روش بعدی چک کردن اکانت های تاپ رید و اکانت هایی هست که تغییرات رید و جهش رید ناگهانی داشتن

که این قسمت دیگه نمیشه اتومات انجام بشه توسط یه برنامه و کد!

خوده مولتی هانتر گرامی باید وقت و زمان بزاره، ریدهای ناسالم رو تشخیص بده و بعد پانیش از قبل تعیین شده مثل پانیش ساختمون یا منابع یا هردو و بعد بن اک رو اعمال کنه.

این کارا راهش نیست، اونایی که راضین ظاهرا فقط همین اسپیدترا رو دیدن یا تراوین واقعی رو کلا فراموش کردن!

شنیده شده بات های باهوشی هستن که کپچا رو راحت حل میکنن که هیچ، دو تا سوال اضافم از کپچا میپرسن!

• سلام

میشه بگی کجا اعلام شده؟ و کی و به کی اعلام شده؟ و کی این تصمیمات زیبا رو گرفته!!؟

مگه کره شمالیه یه عده بشینن برای کل پلیرها ببرن و بدوزن!؟

دلیل این حجم پارو وارونتو واقعا متوجه نمیشم، چیزی که مشکل داره باید بگی مشکل داره و خیلی هم باگ داره! جای دفاع هم نداره، چه به ضرر ساید مقابل ما باشه یا به سودش، بنیان های تراوین رو داره میلرزونه

سلام محمد جان

عزیز اعلام شده که تمامی اتحادهای مولتی 10 اکانت اومدن بالا اول سرور و قضیه مربوط به یک ساید یا یک شخص نیست.

حالا شاید دوستان لایق ندیدن که به شما اطلاع بدن :)

شاید هم چون مولتی باز نیستی نیازی ندیدن اطلاع بدن ;)

من 12 ساعت آخر تصمیم به پلی گرفتم و مطلع شدم و پلن های مربوطه رو ایجاد کردم

تنها تفاوتی که ایجاد میکنه اینه که تا حالا یکی توی یه اک 8 تا واندر زن می کشید مثلا، الان توی 2 تا اکانت هر کدوم 4 تا!

اشتباه میکنی :دی

تو سرور کام مشاهده شده 12 واندرزن ساخته میشه

اینجا هم کسی بلد باشه میسازه، دوستان کمیت رو به کیفیت ترجیح میدادن الان بیشتر بازی یاد میگیرند

البته باز هم برای شما تفاوتی نداره :دی

اکانت سورنا هم بدون ذره ای غارت ناسالم توی تاپ تن هست، الان این چه ربطی به این داستان داره

اکانت سورنا تمرکز خودش رو بر روی ناتار و واحه اطراف و استارت اکانتشون گذاشتن

در صورتی که اکانت ادریس به قصد ایجاد موضع ضعف در شمال شرق حرکت گام برمیداره

گرچند بر فرض 5 اکانت رو از استارت بازی عقب بندازن اما ایا شما انتظار دارید دیگه مولتی نداشته باشن ؟ :)

محمد جان رسول ما رو هم مورد عنایت قرار داده

به هر صورت از شما قلم بهتری انتظار داشتم

الان بحث بر سر قانون جدید هست شما تقاضای اپشن جدید میکنی؟ :دی

به این میگن حاشیه عزیز

• توی ای ار

سلام

مانی جان توی آی آر مولتی بازی انحصاری افرادی بود که توان مالی خرید وی پی اس تعداد بالا رو داشتن و دو سه تا آدم مایه دار تو هر تیمی میتونست بالانس سرور رو بهم بزنه

توی اسپیدترا این مشکل بر طرف شده تا حدودی و مولتی بازی انحصاری نیست و هرکس میتونه انجامش بده و از این لحاظ اسپیدترا این خیلی بهتر از آی آر هست

همچنین از نظر غارت اتومات که در سرور های آی آر به عده داشتن و یه عده نداشتن اما در اسپیدترا این آپشن برای همه فعال هست

حالا این وسط بحث تعداد مولتی هست که محدودیت ۱۰ اکانت کاملا منطقی هست و منم قبول دارم که به بالانس سرور کمک میکنه

اما شیوه ی اجرا کردن این محدودیت کاملا اشتباهه

محدودیت ۱۰ اکانت زبر غارت باید توسط نظارت مستقیم مولتی هانتر بر روی اکانت ها انجام بشه و در صورت تخلف بدون تعارف اول اخطار دریافت کنن و در صورت تکرار بن و پانیش بخوره اکانت متخلف

در سرور های کام اگر شما یک اکانت توافقی داشته باشید بن میشید

اینجا اگر بیشتر از ۱۰ اکانت غارت توافقی داشته باشید باید بن بشید

فکر میکنم بازیکنان عزیز بتونن جلو خودشون رو بگیرن و حداقل به همین یک قانون احترام بزارن و سراغ اکانت یازدهم نرن و همچنین ادمین محترم هم میتونن با نظارت مستقیم و اخطار سریع و برخورد قاطع این محدودیت رو به بهترین نحو اجرا کنن

ممنون میشم دوستان اگر موافق برخورد ( بن و پانیش) با اکانت های متخلف هستن اعلام کنن