اعلام آمادگی سرور فینال با سرعت 3 برابر و جایزه ی 600 میلیون ریالی

• ایلیا من پستت رو نخونده بودم ،

میلاد پست رو خوندی که لایک زدی دیگه!

جالب نیست؟

یک هفته قبل از اعلام تاپیک 3ایکس دوستان یک چالش ضدمولتی ارائه میکنند که مدیریتش بدین صورت هست! خود گوید و خود پسندد!

این در صورتی هست که بنده 4 ماه پیش همچین موضوعی رو مطرح کردم و چند مورد از آن در سرور 5 ایکس اضافه شدند و شاهد بهبود کیفیت سرور بودیم!

1- مپ 200*200

2- تعداد کراپر کمتر

9- تیکت دهی و وریفای اکانت ها

این دوستان همون عده هستند که سرور 2 ایکس قبل کپ های شمال شرق رو بعد از کپ های اندبل گرفتند و در مولتی بازی و تخریب ساید دیگر تبحر دارند در نتیجه چالششون فاقد اعتبار هست.

چون چیزی‌ جز سیاست داخلش نمیبینم..بقیه نکشن فقط‌ خودتون بکشید؟

قوانین خوبی ایجاد شده که اگر انجام بشه امثال شما ها هستین که بن میشید! .. ید‌طولانی‌ دارین داخل سرور های گذشته، چه در مولتی بازی چه در بن شدن مولتی

انشالله این سرور زمان Pay Back هست!

• ایلیا وقتی میگم نخوندم یعنی نخوندم فدات شم، شاید یه نگاه جزئی کردم دیدم در مورد موضوعی هست که چند ساله دنبالشم لایک کردم،

پستای صفحه اول رو بخونی منم به همین چیزی اعتراض کردم که شما بیان کردی ،

تا وقتی بحث در این مورد به صورت ۲نفری باشه قطعی نیست ،

من بدبینم

هرکی که راهکار میده اول راه فرار خودش رو پیدا میکنه بعد ارائه میده!

چند تا پلیر هست مگه؟ یک یا چند جلسه دیسکور میشه گذاشت همه بیان نظرشونو بگن و تصمیم‌گیری شه ، کسی ام حق اعتراض نداره،

اونجا ام تبدیل میشه به دیسکورد عمومی و رفاقت های قشنگی هم شکل میگیره که تو دیسکورد تفریح میکنن و توی بازی رقیب هم‌میشن،

چند وقت قبل سیستم کشور رو دارن با تفرقه انداختن بین قومیت ها اداره میکردن ، بیاید متحد باشیم:)))))))

• میلاد جان شما که حامی قضیه بدون مولتی هستی در مرحله اول باید به دقت مطالعه کنی که کسی از آب گل آلود ماهی نگیره!

راه فراری هم بجز خرید چندین دیوایس (مولتی بازی سنتی) نیست و تمامی نظرات مطابق سرورهای کام ارائه شده.

جلسه دیسکورد و اتحاد باید پس از دریافت تیکت ها شکل بگیره که پلیرها خودشون نظرشون یک رای باشه که بحثش در مورد زمان حال نیست!

ضمن اینکه برای 500 اکانت برتر باید بررسی دستی صورت بگیره و تیکت ها برای اکانت های مولتی توزیع نشه!

• سلام خدمت تمام عزیزان

هدف از این پست اینه که خدمت عزیزانی که میخوان وارد ساید شمال شرق بشن اعلام کنیم که به آی دی تلگرام TRaDeR_NE پیام بدن تا صحبت های اولیه انجام بشه .

سیاست این سرور NE

جمع بندی ساید و شکل گیری اتحاد سایدی می باشد.

• دوستان جنوب غربی هم آیدی تلگرام بنده رو دارید

اکثرتون پیام دادید که تمایل دارید با تیم تروریست سرور ۲ ایکس و تیم چوکور سرور ۵ ایکس

به رهبری پیشوا ادریس کبیر بازی کنید

پیشینه تیم پیشوا رهبری یکه سالار ساید جنوب غرب

توسط پیشوای فقید جهانیان سامان بد بوی کبر

رحم الله علیه فاتحهم الصلوات

پیشوا فقط یک پرچم دارد

ولی در جای جای مپ شکوفه خواهد کرد

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

Pishva: The great eddi

W.Ss: Parham Green

Himmler: Erfan hilikopter

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

• دوستان این هایی ک اعلام امادگی کردن

هیچکدومشون و تو هیچ سایدی راه نمیدن اینا تو همه ی سرور ها اعلام امادگی میکنن کسی ام تحویلشون نمیگیره و هیچکاری ام نمیکنن لطفا برید کنار ببینم بزرگ ها اعلام امادگی میکنن یا ن ما ام ببینیم با خودمون چند چندیم

پ ن:تصویری باش من گوشام پره

امضا

مجی سامورایی

• امید الکی نداشته باش.

این سرور هم مولتی ازاده. فقط تنها محدودیتش اینه که موقع "ثبتنام" با هر سیستم ، یک اکانت میشه ساخت.

تنها تفاوت این سرور بجای ۶ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری میشه ۴ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری :)

متین جان چیزی که زیاده گوشی موبایل و سیستم الان تو هر خونه ای دست کم 3تا گوشی اندروید و یه لبتاب پیدا میشه ،رو هر اکانت سه نفر بازی کنن ده تا مولتیو رد می‌کنه ،سیستم محل کار کافی نت ها و...کسی ک بخواد بسازه همون میزان رو با یه مقدار خیلی کمی پیچیدگی میسازه

• مشخصه ن ولی اگر مولتی بازی نباشه فکر میکنم حداقل ۳۵۰ پلیر داشته باشیم

تنها حالتی که این سرور بتونه ۳۵۰ تا پلیر داشته باشه اینه که تو ۳۰۰ تا از دانشجوهاتو بیاری واست کپ بالا بیارن

• متین جان چیزی که زیاده گوشی موبایل و سیستم الان تو هر خونه ای دست کم 3تا گوشی اندروید و یه لبتاب پیدا میشه ،رو هر اکانت سه نفر بازی کنن ده تا مولتیو رد می‌کنه ،سیستم محل کار کافی نت ها و...کسی ک بخواد بسازه همون میزان رو با یه مقدار خیلی کمی پیچیدگی میسازه

مسئله تعداد مولتی نیست

مسئله باته. این باته که خیلی چندش آوره

اگه جلو بات گرفته بشه، خود بخود مولتی بازی بسیار محدود میشه.

بعید میدونم کسی اونقدر وقت داشته باشه که بتونه ۱۲۰ تا اکانت رو دستی بیاره بالا. اگه کسی هست که همچین وقت و حال و حوصله ای داره، من میگم دمش گرم، ناز شصتش

اگه بات نبود، مولتی صنعتی خلق نمیشد

اگه بات جلوش گرفته بشه، مولتی صنعتی ریشه کن میشه

الان با یک سرچ ساده کلی بات در دسترست قرار میگیره و هر بات کلی اکانت رو میتونه همزمان بیاره بالا

منِ نوعی شاید بتونم قانون "محدودیت ثبت نام یک اکانت با هر سیستم" رو به شکلی دور بزنم و مثلا ۲۰ تا اکانت رجیستر کنم، ولی اگه بات در دسترسم نباشه نمیتونم اون ۲۰ تا رو رسیدگی کنم.

حقیقتاً خودم و خیلی از هم تیمی هام در شمال شرق، این آخرین فرصتی هست که میخوایم به بازی بدیم.

اگر قوانین، سخت گیری ها و محدودیت هایی که در پست ابتدایی این فروم مطرح شد اعمال نشه، برای همیشه از بازی خداحافظی میکنیم.

حقیقتش نه وقتش رو دارم، نه میتونم و نه منطقیه که بشینم با بات رقابت کنم.

• حاج محسن سلام

شما که سرچت خوبه یه ۲ تا بات رایگان به ما معرفی کن که از بقیه عقب نمونیم

این سرور نا خوداگاه یه سریا برای بار سوم از ما بخورن دیگه خداحافظی می‌کنن

• شنیدیم که بازم میخاید ۳ به ۱ کنید رو ne

یا میبریم یا فریز میشه

😂😂

سالاد جان مملی هم شمارو میزنه یعنی؟

فعلا که شما ۲ به ۱ کردین رو اس ای هنوز اونا اعلام آمادگیم نکردن

آقایون در مورد زئوس یه سری چیزا شنیدم

نمیدونم این شایعات از کجا میاد

اما از تیم زئوس حدودا ۱۰ نفر به مجموعه خانواده پیشوا پیوستند

• دقت نکردی چی نوشتم

نوشتم که میزنیم

قرار نیست کسی ما را بزنه

نمیدونم اول از کدوم ساید شروع میکنیم به زدن

😘😘😘

شما نوشتید بازم ۳ به یک میخواید بکنید شمال شرق

من میگم محمد علی که همراه بقیه نمیکنه

بچه های زئوسم میگن شمال شرق بچه های خوبی داره ، حالا جدی سالار یه سوال الان ما میخوایم با شمال شرق مذاکره کنیم با تریدر صحبت کنیم؟

• شما نوشتید بازم ۳ به یک میخواید بکنید شمال شرق

من میگم محمد علی که همراه بقیه نمیکنه

بچه های زئوسم میگن شمال شرق بچه های خوبی داره ، حالا جدی سالار یه سوال الان ما میخوایم با شمال شرق مذاکره کنیم

برا صحبت با امیر حسین حالا حالا باید تو صف واسید

فعلا هر کیو تو شمال شرق دیدید باهاش صحبت کنید که از تریدر براتون وقت بگیره

میخای خودم واسط خیر بشم؟

سیبیل گرو بزارم بتونی با امیر حسین مذاکره کنی؟

• برا صحبت با امیر حسین حالا حالا باید تو صف واسید

فعلا هر کیو تو شمال شرق دیدید باهاش صحبت کنید که از تریدر براتون وقت بگیره

میخای خودم واسط خیر بشم؟

سیبیل گرو بزارم بتونی با امیر حسین مذاکره کنی؟

اتفاقا دیروز داشتیم با هم حرف میزدیم
    ولی متاسفاده بچه های شمال شرق همچنان سالاد میخورن 😁 همون بهتر که شمارو بزنیم صدا گیلاس بدین

• اتفاقا دیروز داشتیم با هم حرف میزدیم
    ولی متاسفاده بچه های شمال شرق همچنان سالاد میخورن 😁 همون بهتر که شمارو بزنیم صدا گیلاس بدین

همبن که دوست دارید ما رو بزنید خودش نشانه هایی از پیشرفته

ولی خب بالاخره من ترجیح میدم از همون هفته اول بازی بزن بزن داشته باشیم و مثل سرورهای قبل فقط واندر زن نکشیم برای هفته اخر سرور

حالش به جنگی بودنشه بازی😘

• سلام ما هم شمال شرق رجیستر میکنیم تا 3.25 به 0.75 بشه برای مذاکره در تمامی پیام رسان ها به آیدی colt_ne2 پیام بدین

سیاست سایدی ما زدن 275 تا کپ از ساید خودی هست بلکه خاطره دو سرور قبلی رو بشوریم ببریم تا شب خوابمون ببره

#نفسکش

#حریف_قدر

#سایدنوبها_بجزمملی

از امیر دست طلا سلطان 2ta2 دعوت میشود که همراه ما حضور داشته باشند

ظرفیت محدود فقط 500 نفر تا انتهای ساعت کاری امروز