نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• حاجی ما کی پول کتیبه دادیم ک خودمونم نفهمیدیم

حالا چند دادیم برا جنگ. یونیک؟!

• داش ما از تقلبت هم لذت میبریم فقط یه زحمت بکش این امار سروریه که شما شاتش و گذاشتی کدوم اکانت این لیست هستی ما هم در جریان قرار بگیریم

پ ن: چرا یکی ریجیستر نمیکنی مدالاتو بذار ما هم ذوقت و بکنیم شات از پروفایل دیگران اکیدا توصیه نمی شود خود تخریبی در چه حد

امضا

مجی سامورایی

• آقا من اشتباه میفهمم با این بنده خدا واقعا بی ادبه پست هاشو نمیفهمم اصلا من

بعد تو کی هستی که ما باید به تو ثابت کنیم مدال های بالا ماله ماست یا نه

تشکر میکنم از آرش افکت که همر بالای ۵۰۰ ک گرز لانچ کرد شما دیدی همر خوب چیه

کل ساید ۱ تارگت بیشتر نداره نه واندری نه چیزی بعد میخواستین دف نکنین

دوتا پست قبل میگیم بازی رو ما بردیم ۱۰۰ نفر میان میگن فان بودیم بازی نکردیم ۴ تا همر دیوار کردین همه اینجان 😂

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی ().

• سلام دوستان

اومدم فقط تبریک میگم به بچه های شمال شرق که با هوش ذکاوت فراوان تونستن تو پلن دیشب تارگت ریل رو تشخیص بدن به شخصه انتظار نداشتم بفهمید ریل کجاست :thumbup:

همچنین تبریک به بچه هاش شمال شرق که با روزی نیم ساعت وقت تونستن چنین اکانت هایی رو بسازن خداوکیلی من اگه روزی نیم ساعت بازی میکردم ۴ تا ده بیشتر نداشتم شما چقدر پلیر های قابلی هستید که فقط و فقط با روزی نیم ساعت همچین اکانت هایی رو ساختید 8|

و در آخر تشکر میکنم از دکتر هانی خیلی وقت بود از ایشون تشکر نشده بود <3

• در جواب اون دوستی ک گفت میدونستیم دیوار میشیم ولی زدیم

طبق تحقیقات کارگاه های زبده فروم پس از مشورت بین کاراگاه علوی کاراگاه دریک شلوک هولمز کارگاه پوآرو ومشاوره هایی ک از خانوم مارپل وشمسی خانوم گرفتن متوجه شدن ک این اتک ها دیوار خواهن شد ولی همچنان به حماقت خود استمرار ورزیده و رفتن ک واقعا دیوار شوند

پ ن:داداش اونی ک میخاد بره دیوار بشه تک تارگت میزنه هشتاد موج کاتا نمیندازه شیش موج اینسرت شکن نمیندازه تو گفتی رفتیم دیوار بشیم ما ام باور کردیم.

امضا

مجی سامورایی

• اسپم

اسپم

آقا من خاکم آقا. خودم یه مدال 5 سال پلی دارم فقط

جمع کنید بساطو یه گله منتظرن اعلام حضور کنن میگن بیایم این نوبارو بزنیم یه نقشه ندارن واندر بدن بالا؟ 😂😂

بدرود

• پ.ن: امیر جان پستت رو خوندم تشکر از اینکه پاک کردی، چندمورد بگم خدمتت

به خاطر اینکه پرو پلیر سرورهای دات تو فروم ۲ ایکس گفت که من تو این پستی که پاک کردم گفته بودم ایلیا جنگ یونیک رو فروخته متاسفانه مجبورم دوباره همون پست رو بذارمش که سوتفاهمی برا کسی پیش نیاد یا اینکه خودت حالیشون کنی

• به خاطر اینکه پرو پلیر سرورهای دات تو فروم ۲ ایکس گفت که من تو این پستی که پاک کردم گفته بودم ایلیا جنگ یونیک رو فروخته متاسفانه مجبورم دوباره همون پست رو بذارمش که سوتفاهمی برا کسی پیش نیاد یا اینکه خودت حالیشون کنی

اسپم نده خودتم زور بیخود دارید میزنید هم 5 ایکس هم 2 ایکس تموم شدن رفتن

• مهدی جان داداش یه سوال دارم اگه پلنتون موفق میشد باز هم اینجوری برخورد میکردید

مهدی داداش تو با کمتر ازین هم بوم بوم کردی

ما که گفتیم دمتونگرم همر ها تون رو دوست داشتیم اتکاتون و دوست داشتیم حالا تو میخای زحمت های مارو زیر سوال ببری به خودت ربط داره.

پ ن:داداش خیلی دوستدارم الیا صدات کنم ها ولی نمیدونم چرا رو زبونم همش مهدی میچرخه

من مهدی صدات ‌کنم ک مشکل نداره مهدی جان دیگه رفیقا اسم شناسنامه ای همو صدا میکنن مام ک رفیق دیگه مگه ن؟

اگه بزاری مهدی صدات کنم میام اس ای بازی

میکنم ها

امضا

مجی سامورایی

• رفیق بوم بوم

تبریک خوب دف کردید

الان خوبه ؟ 😂

واقعا دنبال زیر بغل ماری؟

تو سروری که نتیجه معلوم شده دنبال چی؟

اون همرا که ساخته شده بودن دیوار بشن حالا رو واندر قسمت نبود طوره دیگه دیوار شدن .

اصلا به قول شما با قصد و منظور دیستروی هم لانچ شد الان مثلا اگه اون ده میپرید تغییری تو نتیجه بازی ایجاد میشد؟

بیخیال توروخدا انقد حاشیه نساز .

اولین پست من تو این سرور و فکر کنم که فکر اخریشم بود امیدوارم که از بازی تو این سرور لذت برده باشید . چند سرور مقابل ایلیای عزیز بازی کرده بودم و تجربه همبازی شدن تو یه ساید جالب بود و از زحمتاش برای تیم و ساید تشکر میکنم .

خداروشکر یه بار دیگه افتخار بازی کنار سروش جان و مهدی دانایی داداش گلم رو داشتم ولی معذرت که نتونستم خیلی کمکتون کنم .

همه دوستانی که افتخار دادن و بازی کردن این سرور تشکر میکنم که بازی رو جذاب کردن .

پ.ن : سروش دوانی خدافظی کنیم دیگه پیرمرد ؟😂

• سلام عرض می‌کنم خدمت تمامی خوانندگان فروم

اقا من فقط میخوام در یک جمله از بزرگ بازی تراوین

که در کمال خشوع و تواضع در حال پیگیری مسائل کیفتی و راهبردی سرور ، در راستای سالم سازی بازی برای شما عزیزان هست تشکر کنم

این بزرگوار کسی نیست جز جناب آقای محمد علی وگنس ، که انصافا دیدیم که یک سرور که ایشون حضور نداشتند و نتونستن تیمشون رو همراهی کنند

تیم شمال شرق چقدر ضعیف تر از سرور گذشته دیده شد واقعا بعضی از عزیزان ، نبودنشون از بودنشون خیلی بیشتر پیداست و اینجوز افراد با تواضع زمانی که هستند بدون اینکه اصلا مشخص بشه هستند یک ساید رو رهبری می کنند و وقتی که نیستند کاملا مشخص هست

تبریک میگم به شمال شرق بابت داشتن برادری مهربان و دلسوز در قلب مختصات ۵۰ ۵۰

SIGNTURE

تنها دراکولای دنیای واقعی

پدرام دراکولا

• جمع کنید بساطو یه گله منتظرن اعلام حضور کنن میگن بیایم این نوبارو بزنیم یه نقشه ندارن واندر بدن بالا؟ 😂😂

بدرود

ببین ایلیا جان اینکه دوست داری تحلیل کنی و به چالش بکشی ذهنت رو خوبه ولی بجای اینکه 20 خط کپی پیست کنی با سرچ در اینترنت سعی کن همون بیست خط رو بخونی 2 خط از خودت برآیندت رو بنویسی

صادقانه بدور از کل کل بیس بازی تراوینیت مشکل داره کلا روی تمام پلن هایی که لانچ کردید مشخص بود تخمین دف نداشتید ترتیب همرها رعایت نشده بود توی لانچ دیشبتون دیوار رومن تخریب شد ما دیوار رو دوباره 14 کردیم یا روی استحکام اومدید زدید دیوار رو تخریب نکردید یک قسمت از فروم ایجاد بار روانی برای پلیر هست و فشار آوردن به ساید مقابل این خیلی خوبه جزوی از بازی تراوینه ولی باید یه منطقی هم پشتش باشه با احترام اون منطق رو نداشتید

توی فروم نویسی هم باید تمرین کنی بعد از فاجعه به کمربندمون دست نزدید الان از نظر تو دور از جون دوستان محترمت یه تعداد گاو و گوسفند قرار هست بیان شمال شرق رو سرور بعدی بزنن!!

واقعا درکت نمیکنم الان درست کردن پروفایل فیک برای اکانت رونان تو دات کام چه ربطی به اسپید ترا داره که بیان برن سرچ کنند !

بازی تراوین یک قسمتش تجربه هست به مرور به دست میاد یه قسمتش خلاقیت هست از نظر من با اینکه طرز بیانت و طرز عملکرد اخلاقیت تو روند سرور هایی که ازت دیدم دو سرور خیلی دارای باگ بود اون خلاقیت رو داری بشین تحقیق کن آزمایش کن یه بیس اولیه برای خودت بچین ببین تهش به چی رسیدی کجاها رو اشتباه کردی

عزیز دلم اینکه لیدر تیم متا نپ ببنده بعد شما بری کتیبه رو بزنی برای منفعت این سرورت خوبه ولی چیزی رو خرج کردی بعنوان اعتبار حرف و شخصیت مجازی تیم لیدری تیمت بعدان تو یه سرور سنگین اون اعتبار حرفت واعتمادی که به حرفت دارن میشه پشتوانه ات نه دوتا جنگی که این سرور از جنوب غرب زدی

اینکه در طول سرور 2 ایکس تو فروم بیای هم گروهی هات رو تخریب کنی بصورت خفیف حتی پوینت منفی هست

یا حین بازی طبق حرف مهدی کلت بیای آمار همرت رو تو اتحادهای شمال غرب اسکرین کنی بدی ساید رقیب

مثال واضحش رو میخوای برات بزنم فکر میکنی من سرور جنوب شرق بودم همه چی گل و بلبل بود با مهدی کلت بحثم شده بود با سروش و ناصر و ... اختلاف داشتیم با میلاد که 50 بار دعوام شده بود صبح به فرهاد یه ساعت غر میزدم عصر یه ساعت شب یه ساعت با امیدم که داد و بیداد میکردم ولی یک خطش تو فروم نیومد برخلاف تو

همون دژکوبی که از نظر تو مسخره است 600 هزار تومن ندادم بعنوان هدیه گلد یا باج به شمال شرق وقتی جنوب شرق بودیم 14 میلیون تومن گلد خریدیم از 200 تی میتونی بپرسی 3 تا واندر زنم صفر شد همر هم تیمی هام خش نیافتاد بردیم سرور رو بعنوان کسی که باختن تو یه سرور رو تجربه کردم بردن رو هم تجربه کردم من که تو فروم نوشته بودم شمال غرب رجیستر میکنم کاری هم نداشت یه ده دو میزدم اونور اینجا هم با دیفالت یونیک شمال شرق رو میزدم سروری که پتانسیل سایدها از نظر تعداد نفرات و وقت گذاشتن نفرات مشخص بود

ترجیح دادم چالش هیجان انگیز داشته باشم جای بردن از نظر خودم هم بهترین چالش ها رو تجربه کردم خوشحال هم هستم که 6.8 میلیون تومنی که هزینه گلد کردم تو این سرور بهم این همه هیجان رو داده

این رو هم بدون کل کل و ... برات نوشتم بعنوان کسی که شاید اندازه تو خلاقیت نداشته ولی یک کوچولو همه چیز رو بعنوان تجربه دیده تو تراوین

تا سرور بعدی هم ریپلای نکن بوس

• اومدی گفتی پلیر دات کامی رفتی پروفایل جعلی آوردی بعد اومدن گفتن این مدال مال تو نیست ! میگی کی هستی که به تو ثابت کنیم مدال ها مال ماست یا نه !!

تو چی هستی که افتخار ملت رو به اسم خودت سند میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همر بالای 500 کی گرز تو 5 ایکس جزو افتخاراتت هست ! رکورد همر گرزی سه ایکس ای ار دست ماهان هلسیکر و دونا روخا بود با یه میل گرز یک دهم تو ادعا نداشتند

اون چیزی که ما بلدیم توتن تو این ورژن با قهوه خونه باید رمر بکشه تعداد کاتای همرت هم پایین بود با اون همه تایم و کپ و کتیبه ای که دستت بود

اصلا ماحصل همرهات چی بود دیوار ! هیچی !!!! پلو پلیر

• ببین مانی الان شما روزی 2 بار میای فروم اصرار داری فقط یکی رو تخریب کنی فرقی واست نداره ایلیا باشه مهدی باشه ادی باشه هرکی

در صورتی که فقط داری خودت رو خراب میکنی عزیز من

اون زمان که شما پرو پلیر دژکوب بودی نمیدونستی تراوین دات کام هم داره ما جلو بهترین تیم های تراوین تو کام بازی کردیم و کلی بازی ازشون یاد گرفتیم

دلیل اختلاف سطح بازیمون هم همینه عزیز شما یه عمر جلو 4 تا نوب مث خودت تو دژکوب بازی کردی ما کام بازی کردیم از همینم داری میسوزی

در ضمن مهدی مثل شما عقده پروفایل کام رنگی رنگی نداره اون عکس هم ایلیا گذاشت شما اگه خیلی دوست داره پروفایل کام مارو ببینی اول باید بری مقدماتی 10 تا دهکده بسازی تا آخر سرور بعد تیکت فاینال بهت میدن بعد میری تو قسمت آمار سرچ میکنی Ronan یا Ronin

الان هم کل افتخارت این سرور اینه من 4 تا همر بلند کردم رو معماری یونیکتون دیوار نیومده پایین

ببین چقدر چیپی افتخارت اینه من از شبیه ساز استفاده نکردم :))

دیگه حرفی ندارم بت بزنم فقط امیدوارم یکم آروم بشی یتونی این خشم درونت رو یجا دیگه خالی کنی یوقت سکته نکنی با این سن و سال

و اینکه سرور بعدی من و ایلیا جنوب شرق رجیستر میکنیم کلا فکر رجیستر تو جنوب شرق رو از سرت بیار بیرون عزیزم بوس :*

• ببین عرفان من روزی 2 بار میام فروم پست آخر فروم من رو راجب به ایلیا بخون جمله تخریبیش رو نقل قول کن اگر ایرادی داشت از نظر خود ایلیا من ازش عذرخواهی میکنم چون آخرین پست واقعا صادقانه بود این مورد اول

الان من نوب هستم بازی بلد نیستم اصلا هم ای ار بازی نکردم دات کام هم نمیدونم کجاست مدال هم توش ندارم تو دژکوب هم فارم بودم اوکیه ؟؟ آروم شدی !!

بحث تخریب ادی من اصلا یادم نمیاد راجب ادی حرف زده باشم اگر بحث پلن دیشبه لانچر ادی بوده اومد با یه پست ده تا عکس گزاشت راجب به ایرادات پلن ما مثل لانچ 500 تا کاتا و .... اولین نفر لایک کردم وقتی لانچتون با فاصله بوده تو اون تایم دیوار رومن رو 14 کردم نصف همرها رو دیوار 14 رومن خورده یا ایراد از نت لانچر بوده یا نحوه لانچ

روی 5 ایکس اومدید برگشتید گفتید بلایند اتک زدیم سنگ تراشی رو محاسبه نکردید رو دیوار 17 دیوار شدید انتظار چی رو دارید فقط بهتون بگم به به ! واندری که تازه چیف شده رو اومدید 2 میل هجومی دیوار کردید تو همون پست گفتم دمتون گرم ترس از همر خرج کردن ندارید عملا دست آوردی نداشت اون حجم از همر خرج کردن واندری که نیم ساعت بود چیف شده بود رو میگرفتید یه واندر دیگه میگرفتیم

یه سری عملکرد فاجعه بار داشتیم همش رو اول از همه تو فروم گفتم مثل چیف نشدن واندرهای مرکزیمون ، نزدن نقشه ها ، رفتن جنگ آموز دوم شمال شرق

کار قشنگتون رو که تبریک گفتیم ! کار اشتباهتون رو هم که کنارش تقدیر کردیم گفتیم دمتون گرم خوب همر ساختید خوب همر خرج کردید نترس بازی میکنید

اگه ناراحتت نمیکنه آره داداش اون همرهای سنگین رو تو چند تا پلن دیوار کردن رو جزو افتخارات شمال شرق میدونم

برای جمع کردن کتیبه ها واندر زن بلند کردیم همر اسکات نداشتیم زمان کتیبه ها پسورد اکانت ها رو نداشتیم

دف داشت خاک میخورد تو بیس دفاعی میومدید سبز میزدید پلیر پسورد نمیداد میخورد حذف میکرد فرض کن عقده مدال داشتم تنها کتیبه ای که اومد روی اکانتم انبار بود با چکمه بزرگ که اونم بتونم دف شناور جابجا کنم همر 7 سرور رو هم اون زمان بلند کردم رو رونان با اینکه گفته بودم احتمال دیوارش 99 درصده چون رونان گلد ساپورت دو تا ساید هست گلد ساپورت بودن رو هم ایراد نمیدونم چون خودم هم گلد ساپورت بودم همون سایتی که گفتی باید دف جمع میشد رو رونان بقیه همرها رو میزدیم لانچرهامون تایم نداشتن با التماس آوردیمشون ترجیح دادیم یه سری همرها رو بزنیم رو پلنی که احتمال موفق شدنش رو رونان زیر 5 درصد بود باید تایمم رو از تسکو آزاد میکردم روی اکانتهای ساید ساختن پلن دفاعی ساید با کمک 5 نفر که تو ساید بودن کاتاهام خفت شد همرم خفت شد آنلاین بودم رو اکانت خودم نبودم تو پلن همر جنگی های تسکو رو بدون هیرو بعنوان رمر میزدیم چون کمبود همر داشتیم از نظر خودم هم بهترین هون سرور بودم چون یه دونه گندم کپ هم رید ندادم

بعنوان کسی که تو قبولش نداری و مهم هم نیست برام از عملکرد خودم خیلی راضیم فشاری هم نمیخورم

یه نفر که خدا رو شکر خودش خوش سر و زبونه جواب هم که میده 10 نفر مدافع حرم لازم نداره بخواد خودش جواب میده از نظر تو پلیر دات کام بودن موهبته ! مدال داشتن توش موهبته ! آفرین ما هرجا بازی کردیم اونور آب یه نفر نمیگفت مدال من ! میگفت مدال اتحاد شما اولین دات کام بازهای تاریخ هستید که میگید مدالم

الان یه سوال این که شما از شبیه ساز استفاده نکردی دف شناور رو تو چندین پلن محاسبه نکردی همرهایی زدی که نتونسته تارگت رو رد کنه چیپ بودن من رو میرسونه !

پلن آخرتون هم میدونستید دف جمع میشه تخمینتون 5 میل دف بوده اونم همین شبیه ساز میگه 7 میل جمع شد دیگه روی بیس بازی تراوین که نمیشه بدعت گذاشت ما واندر نداشتیم شما هم باید همرها رو خرج میکردید تخمینتون اشتباه بوده تو آمار دف هم ما میدونستیم برای زدن همر اون اکانت میاید هم شما میدونستید ما دف جمع میکنیم بهتر بودیم تو این زمینه خوشحالیم

شما معتقدید پلیرهای حرفه ای هستید من دارم میگم چجوریه اکانت توتن با این همه ساپورتر با این همه کتیبه ای که روش بوده سایز کاتاش پایینه نسبت به پتانسیل اکانت ماحصل اون همه زحمت 2 تا همر رونان هم صفر بوده

اصلا چرا رمر نکشیده رفته کاتا کشیده ؟ معتقدید چیزی فراتر از ما بلدید دیگه

سرور بعدی هم نژاد هون برمیدارم اسم اکانت رو هم میزارم venom جنوب شرق هم میسازم اکانت رو مشکلی داری میتونی خودت رجیستر نکنی

• آقا من یه مافیا دیگه پیدا کردم من به سامورایی تارگت میزنم قبضش میاد دره خونه مانی 😂

من چی هستم از بزرگترات بپرس بهت میگن 😂

به مشت اسم حفظی یاد گرفتین میاین میگین فلانی فلان سرور

چرا بی ادبین نمیفهمم هرچی میگم تربیت چیزه خوبیه شما به ما بی ادبی میکنین بعد ما بن میشیم شما ول میگردین 😂😂

تو نصف همر مارو میکشیدی من واقعا نمیومدم دیگه بازی کنم

سری بعد بی ادبی حس کنم منم بد میشم یهو خب ؟ احترام بزار بهت احترام بزارم گل پسر

شما بگو کی کجا من بسازم اکانت یوزر پس بدم خودت مدال نصب کنی پروفایل 😂خوبه ؟ قبلتو

آقا هی نگین گلد ساپورت ما گلد ۲ تا اکانت رو دادیم رونان و بانو شریل که نمیتونست بخره

بچه ها هم احترام میزارن به ما چون هم ما احترام نگه میداریم هم سنو سال رو رعایت میکنیم

ایلیا خدا بگم چیکارت کنه گفتم نزنیم پوینت بگیرن گفتی گناه دارن 😂

• اسپم خالص

شما تو 2 ایکس چکمه بزرگ لاکار نده جلو تک همر وقت قبلی بگیر میخوای از پلنری ما بالا بری

هون نشتسی 40 تا دهکده ساختی یدونه همر ازت در نیومد! هی میگم این غارت خودکارو بردارن ملت خودشاخ پندار نشن گوش نمیدن که

منت کشی کن در حد دوروز شاید یه سرور سرعت بالا بیام بالا سرت

خلاصه گربه دستش به کمربند ما نمیرسه میگه پیف پیف بو میده

ما هم میگیم به حرف گربه سیاه بارون نمیباره

مهدی جان کامو ویلش کون بیریم دیجکوب میدال بیگیریم

• اومدی گفتی پلیر دات کامی رفتی پروفایل جعلی آوردی بعد اومدن گفتن این مدال مال تو نیست ! میگی کی هستی که به تو ثابت کنیم مدال ها مال ماست یا نه !!

تو چی هستی که افتخار ملت رو به اسم خودت سند میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همر بالای 500 کی گرز تو 5 ایکس جزو افتخاراتت هست ! رکورد همر گرزی سه ایکس ای ار دست ماهان هلسیکر و دونا روخا بود با یه میل گرز یک دهم تو ادعا نداشتند

اون چیزی که ما بلدیم توتن تو این ورژن با قهوه خونه باید رمر بکشه تعداد کاتای همرت هم پایین بود با اون همه تایم و کپ و کتیبه ای که دستت بود

اصلا ماحصل همرهات چی بود دیوار ! هیچی !!!! پلو پلیر

😂😂😂😂

زور نزن خداوکیلی

عزیزم همر 3 ایکس رکوردش مال مهرداد هست با 1.7 میل گرز که داخل گلوبال ثبت شد شما ندیدی تابحال چنین چیزی تو عمرت 😂😂😂😂

ما داریم راجع به همر کام صحبت میکنیم که هر سری میریم میشه رنک یک سرور اینجا که کل سرور خورد به نام آقا مهدی دانایی 😂😂

در کل فشار نیار به خودت از توان خودت و دوستات خارجه این ارقام بشین دجکوبتو پلی بده بوس