نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• اینا که هیچ کدوم نبودن تو سرور

این عکسای آمار عمومی که از شمال شرق در میاد مال یک سرور دیگس؟ فکر کنم بچه عا دارن عکسای کامشونو میزارن

پ.ن: نه به چادر

پ.ن: نه به پلاستیک

• بده دیدم عرفان ناراحت شد از اینکه اکانت ندارم اومدم یه دف ساز دست گرفتم!!

پرهام گرین خیلی دوست داری شلوغ بکنی که شمال شرق همه پلیرهاشون بودند

ولی واقعیت اینه که خیلی ها نبودند کسانی هم که بودند پی مشغله زندگیشون بودند.

حالت دومش هم اینه که همه بودند. ما نوب که باختیم

دوستان هم دو سرور به همین نوبها باختند! شما که دایره لغاتت زیاده تو تراوین بگو بدونیم به شخصی که به نوب ببازه نوب میگن یا سوپر نوب یا ...؟!

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• کنتور چیست؟

یه وسیله شمارش می‌باشد

اقایی که مارو بلاک کردی میای شماره واتس آپتو میدی

مشتی تو که شماره کارمند مغازه منم بلاک کردی

نخندونمون مشتی

یه کنتور برای زبونت نصب کن بنده حقیر

مطلب عمیق هم برامون میگی؟

اخرین کتابی که خوندی کتاب کلیله و دمنه بوده

آخرین فیلم پر معنایی که نگاه کردی کارتون تام و جری بوده

چی تو خودت میبینی از مطلب عمیق میگی؟

نخندونمون مملی تورو خداااااا

هنوز موج ناشی از حرف زدنات تو گوشمه

نمیدونم حنجره یه آدم چقدر قدرت تولید صدا داره

ولی همونجور که تا الان زیر پارچه مشکی پنهان شده بودی پنهان شو

تو به ما نه میرسی نه میخوری گل پسر

• شمال شرقیا اخه همه تو شرکتای تاپ کشور انگلیس کار می‌کنن

همه از دم خود ساخته هستند و فقط اونا هستن که کارو زندگی دارند

ما هم همه برای مهدی بلور کار می‌کنیم و کارمون تراوین بازی کردنه

الانم ۲۰۰ نفر نشستیم بازی کردیم

جاوید جان به نظرم از سن بالاتون خجالت بکشید

یا بازی نکنید یا اگه کردید و خوردید جنبشو داشته باشید

• نه پرهام جان

حرف من چیز دیگه ای هست

دلیل برد سرورها فقط و فقط زمان هست

سرورهایی که ما بردیم وقت بیشتری برای سرور گذاشته شده

سرورهایی هم که باختیم حریف وقت بیشتری برای سرور گذاشته

این سرور هم شما و متای شما وقت بیشتری نسبت به شمال شرق گذاشته

وگرنه ما هم راه بردن را بلدیم (نوب نیستیم اگر خدا قبول بکنه)

اولا سن بالا خجالت نداره

دوما به شخصی که میاد برد را تبریک میگه نمیگم جنبه باخت نداری!!

بدلیل مشکلات شخصی هر موقع میاییم تو سرور بصورت تیمی ظاهر میشیم و وقت هم خیلی برای سرور میگذاریم. سرور گذشته هر ساعتی که ممد توشی شیفت بود ما دیوارش کردیم.

این سرور هم واقعا نمیتونستم وقت بگذارم فقط در حد تایمی که بودم برای ساید دفاع ساختم. حتی دفاع هم خود بچه های ساید ارسال میکردند

هر سروری که تیم ما بود، حرفهایی برای گفتن داشتیم.انشالله سرور بعدی اگر شد میرسیم خدمتتون :) میمونه یه پدرام دراکولا که خداییش نمیدونم کدوم جاویدی را زده که فکر میکنه منم!;)

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود

اینور یه تاپیک زدم مربوط به همین موضوع. بیاید اینور یه جمع بندی کنیم. از ادمین هم قول گرفتم این تاپیک رو دنبال کنه و به مسائل مختلفش بپردازه و شاید توی بحث هم شرکت کرد.

آدرس تاپیک: سرور بدون فساد

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• درود دوست عزیز شاید اشتباه از منه و یوزر کس دیگه ای رو برداشتی داری بازی می‌کنی البته که دیوار حاشا شما همیشه بلنده کاری ندارم شما سرور بعدی با تمام قوا میاین؟ لیدرتون که از الان قول گلد داره میده :XD

لیدر گلدی

• برد رو بهتون تبریک میگم ، خیلی خوبید شما

ما خیلی قبل تر ها بردو به شما تبریک گفتیم و هدفمون از بازی تو این سرور را هم گفتیم شما خودتون دلتون میخاست الان برامون بوم بوم کنید

پ ن :حاجی یه تکون حاجی دو تکون حاجی ته کیسه هاتو بتکون

امضا

مجی سامورایی

• ما خیلی قبل تر ها بردو به شما تبریک گفتیم و هدفمون از بازی تو این سرور را هم گفتیم

خب چرا انقدر دست و پا میزنین ،

هرکی‌ اومد تبریک گفت تهش یه توجیه آورد و سعی در بی ارزش کردن ماجرا داشت ، جنبه داشته باشید خدایی ،

طرف بهترین اکانت زندگیشو ساخته اومده میگه من توی سرور نبودم :)

خیلی خوبید

• درود

خسته نباشید میگم به همه عزیزان حاضر در سرور

کار ما تو این سرور تموم شد، اگه کمی و کاستی ای داشتم یا جایی حرفی زدم و کسی رو ناراحت کردم عذر خواهی میکنم

اتک دیشب هم با علم به اینکه دیوار میشه لانچ کردیم چون نمیخواستیم همرها ترشی بشه

سلامت باشید

• عشقم خوشگلم قشنگم تو که از همه سری تو ک ای دل میبری چرا سعی میکنی به ما بفهمونی ک ما باید بیشتر به تو توضیح بدیم ک بفهمی جسارت نباشه ها روم به دیوار نه اینکه بگم تو فهمیدن مشگل داری هاولی خب بعضی وقت ها ادم دوستداره هی نفهمه

عزیزکم ما بردو بهتون تبریک گفتیم حالا چه توجیح کردیم چه نکردیم ولی اصل داستان اینه ک سطح شعورمون انقدر بالاس خیلی بالاست هاقبول کنیم تیم حریف وقت بیشتری گذاشته پلن های قشنگ تری اجرا کرده و شایسته ی برده واما شما خودتون هنوز به اون سطح درک و فهم نرسیدید ک وقتی بردید با یه چهار تا حرکت خاله بازی برد خودتون و کم رنگ نکنید دوست بازی گوشم ۹۵ تا اتک بیاد و دیوار بشه اونم روی اکانتی ک معلوم نیست ارزش زدن داشته باشه یا نداشته باشه این یه مقدار از الکی بردن شماس خودتونم میدونید الکی الکی بردید بخاطر همین هم برد خودتون و قبول ندارید و هر روز شاهکار جدیدی برای اینکه نشون بدید بردتون الکی رو میکنید

پ ن:کاش به اون سطح از درک و فهم برسیم به حرکت های زیبای همدیگه در تراوین احترام بزاریم و به هم تبریک بگیم

تفاوت پلیرهای تیم ما با شخص تو فرسنگ هاس

امضا

مجی سامورایی

• در رابطه با پست بالایی احساس میکنم یکی دو تا لینک از دستم در رفته و نزاشتم

رفقای گلم چک کنید اگه موردی بود خودتون زحمتش رو بکشین

پ.ن: معمولا سرورهای اسپید بالا چون خلوته سرورهای خوبی از کار در نمیان؛ با اینحال این سرور خوب و جذاب و خاطره آفرین بود

خدا قوت و دست مریزاد به هر دو طرف

• سلام داداش محسن

داداش فک نکنم یکی دوتا باشه ها احتمالا یه 80-90تایی از دستت در رفته

امضا

مجی سامورایی

• عرض سلام خدمت خوانندگان

چند روزی هست که یکی از نزدیکان به رحمت خدا رفته و داخل سرور لوگین ندارم.

ضمن اینکه نتیجه این سرور مشخص هست و ممنون از اینکه وقت گذاشتید بازی کردید.

با توجه به ثبت تاریخ در خصوص نقشه ها، ساید جنوب شرق و شمال غرب شما رو در حد رقابت نمیبینند.

توصیه من به این دسته عزیزان این هست که میدان رو خالی کنند و مانع کسب نشوند و گوی رو به باقی حضار بسپرند.

با اینحال خوشحال شدیم که نام مجموعه The old Man رو همچنان دوستان زنده میکنند، امیدواریم که دکتر هانی هم در سرورهای آینده به بازی ملحق بشند.

گمان ما بر این بود که رقیب میتونه واندر خودش رو بسازه و تعدادی واندر زن کشیدیم.

که متاسفانه تبحرشان در رجیستر مولتی، چیف ناتار و ساخت دفاع بوده و علی رغم میل باطنی تصمیم گرفتیم زحمات بچه های خودمون هدر نره.

لینک هارو خدمت عزیزان تقدیم میکنم

دمتون گرم لینک هارو خودتون گذاشتید احترام میباره ایولا خوشحالیش هم برای شما

تشکر میشود از سروش استورم، آرش افکت، حسین فستر، محمد گنداباد، کینگ مهرداد و آقای دکتر دانایی

تشکر میشود از پلیرهای اندبل بابت ساخت همرهای زیباشون

پ.ن: کاتای رپتور 22ک، رونان 20ک، استورم 18ک، ددلی4آل 16ک

پ.ن: بعد از مدتها دوباره به جنوب شرق ورود کردیم ترکوندیم، تمنا دارم به سرور های ناتموم گذشته ارتباطش ندید باتشکر

• کل این حرفایی که گفتی رو میتونستی توی ۲ خط بگی،

یه جای پستت نوشتی بیشتر وقت گذاشتین و پلن های بهتر زدین بردین،

بعد اومدی پایینش گفتی الکی الکی بردین؟

سست عنصر نباش

اگر اینور الکی الکی برده، شما چقدر الکی بودین که یکی الکی بردتون

خودزنی نکن سامورایی🤣

• دیدی گفتم تو فهمیدن مقاومت میکنی نرود میخ اهنین بر سنگ داداش تو بروس لی همه رو زدی ما هم داریم دنبال قاتلت میگردیم

امضا

مجی سامورایی

• 5- این طرحی که میگی باید یه سرور مقدماتی باشه اکانتی که کپ رید میشه بن شه اکانتی هم که کپ رید میده پانیش بخوره یه تعداد اکانت برن سرور فینال اونجا رقابت کنن نهایت 200 تا اکانت اون سرور جذاب میشه

6- خدا رو شکر دات کام باز کپ رید نکن زیاد داریم فقط فارسی کیلی کیلی کم بلد هستن من هستم داداشمون محمد پاتریوت بوس رو لپاش هست جایی گیر کردن کمکشون میکنیم

7- البته این رو هم باید بگم مولتی هانتر خیلی باید دقت کنه اکانتی دست به کمربند اکانت دیگه ای نزنه ظاهران این سرور به عده ای از کمربند ها دست اندازی میخواستن بکنن با درایت و هوشمندی صاحبین کمربند ها تیرشون به سنگ خورده

مانی جان مهدی به دلیل گفتگوی سالم با شما بنه

چنتا از مدال هاشو باز کرد برای شما ببینی کیف کنی

درسته که خود این مدالها برای پست سنگینی میکنند، اما صرفا جهت تزریق محتوا براتون از 5 مرحله پذیرش سوگواری یک مقاله ای ارائه میکنم.

یک نظریه که توسط الیزابت کوبلر راس مطرح شده است، پیشنهاد می‌دهد که ما در مسیری متشکل از پنج مرحله مجزا قرار خواهیم گرفت که به ترتیب عبارتند از

1. انکار
    2. خشم
    3. چانه‌زنی
    4. افسردگی
    5. پذیرش

• اولین مرحله در این نظریه، انکار است که می‌تواند به ما کمک کند که درد و رنج فقدان را برای خود کمرنگ تر کنیم. همزمان که ما واقعیت اتفاق افتاده را برای خود تغییر می‌دهیم، تلاش می‌کنیم که در برابر درد بسیار زیاد این فقدان دوام بیاوریم.
    • تجربه خشم بعد از فقدان شخص محبوبمان، طبیعی است. نبود او ما را با احساسات شدید و دردناکی مواجه ساخته است و ما را مجبور به پذیرش واقعیت جدیدی کرده است. خشم احساسی است که به ما کمک می‌کند با این احساسات دردناک مقابله کنیم. خشم به ما کمک می‌کند که احساساتمان را بدون ترس از قضاوت شدن دیگران بروز دهیم. اما خشم یک نکته منفی نیز دارد. اینکه ممکن است ما را از دیگران دور کند. بودن در کنار دیگران می‌تواند به ما احساس بهتری دهد و احساس امنیت بیشتری کنیم.
    • وقتی که مرحله چانه‌زنی شکل می‌گیرد، ما معمولاً به قدرت‌های بالاتر یا هر چیزی که از توان ما بیشتر است، روی می‌آوریم. این یک واکنش به ضعیف بودن ذاتی ما انسان‌ها در برابر برخی رویدادهای بیرونی است. جایی که ما هر چقدر تلاش می‌کنیم نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت.
      این احساس بیچارگی، ما را به چانه‌زنی سوق می‌دهد. با این فرآیند ما احساس می‌کنیم که می‌توانیم در موقعیتی که هیچ کاری از دستمان بر نمی‌آید، اوضاع را تحت کنترل خود درآوریم.
    • همزمان که هیجانات ما آرام‌تر می‌شوند، مه غلیظ احساسات کم کم محو می‌شود و حس فقدان بالاخره رنگ واقعیت به خود می‌گیرد. در این مرحله تنها احساسی که تجربه می‌کنیم غم و اندوه خالص است.
    • زمانی که به مرحله پذیرش می‌رسیم، به این معنا نیست که دیگر رنج فقدان را تجربه نخواهیم کرد، بلکه به این معناست که ما دیگر در برابر شرایط به وجود آمده مقاومت نمی‌کنیم و دیگر تلاش بیهوده‌ای نمی‌کنیم که شرایط را به چیزی متفاوت با آنچه که پیش آمده است تبدیل کنیم.

بنظر ما هر فرد در مرحله اول برای تفریح باز میکنه، شما نیز ازین غم بگذر و به مرحله پذیرش ورود کن.

ضمن اینکه انگیزه دادن به تمامی شما برای سرورهای آینده باعث افتخار هست، ناتوانی خودتون رو بر حساب تجربه کمتر بگذارید و بپذیرد رقیب قدرتمندی رو به روی شما بازی کرد.

بدین صورت.

یکی کمه دوتا غمه 😂😂

Ultra KIll

پ.ن: امیر جان پستت رو خوندم تشکر از اینکه پاک کردی، چندمورد بگم خدمتت

1- داخل شمال شرق من برای شما و مجید پرشیا احترام قائل هستم

2- در مورد کتیبه، مورد اول اینکه اسپاونش داخل ساید ما بوده، مورد دوم بنده تنها 2 ساعت رفتم از دانشگاه مرخصی بگیرم که بیام برای سایدم بازی کنم!
    ضمن اینکه با مولتی هانتر صحبت شده و ایپی لوگین زمان اتک مال بنده و آرمین نبوده!

3- داخل پی نوشت پست اخر مشخص هست که همچنان خاکی هستیم. صرفا از نحوه مدیریت داخل سرور گذشته لذت نبردم

4- در مورد ارمین هم جفتمون از بازی همدیگه لذت بردیم با هم کیف کردیم چیزی باشه خودش میگه ازش دلخورم