نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• عرض سلام و ادب خدمت خوانندگان

مجددا دیشب پلن مشترکی از دوساید شمال شرق و جنوب غرب صورت گرفته

که حدود 20 تارگت از شمال غرب و جنوب شرق انتخاب شده و دوستان چوکور به خوبی موفق به دفاع شدند.

عکس ها رو با مقداری توضیحات و تحلیل شخصی خدمتتون تقدیم میکنم

در مورد دفاع:

طی اسکات‌های مکرر صورت گرفته از این دهکده واندرزن دفاع کمی داخل دهکده بوده و تشخیص ریل به خوبی انجام شده و چنج کپ سنگتراشی انجام شده با اینحال باقی تارگت ها نیز مملو از دفاع شدند و مجموعا 1 میل گندمخور (10 همر) دفاع شده.

در مورد پلن:

منفعت خودی:

جهت آزادسازی گندمخور و کم کردن تارگت برای آزادسازی دفاع ثابت و استفاده از کاتای همرهای لاست خورده بوده که به خوبی انجام شده.

ضرر مقابل:

انتخاب تارگت به زیرکی اما نه جسورانه بلکه حریصانه بوده و این همرها میتونستند دفاع بیشتری بکشند که با توجه به تعدد 4 واندر ش.غ تاثیرگذار جلوه داده میشد.

در مورد لانچ‌ها:

با توجه به استفاده از همرهای دمپایی امکان این بوده که با لانچ چندین فیک از واندرزن‌ها تاثیر روانی بیشتری بر مدافع بگذاره.

یک همر بدون هیرو لانچ شده.

لند رمر مانی با داداش کایکو جابجا بوده و قبل از تخریب دیوار رومن 3 همر لند شدند!

حدود 10ک کاتا قبل از لند تمامی همرها برخورد داشته که لانچر میتونست با ارسال کاتا در 4 موج دوم بجای 4 موج اول این عدد رو به کمتر از 2ک برسونه.

چندین فیک هم با تایم کاتا ارسال نشدند.

لینک ها به ترتیب لند:

رمر داداش کایکو که در پلن قبلی استفاده شده

رمر مانی

همر خفت شده اکانت لرزش بر روی مرتاض یونیک

همر اکانت کمل بلک

همر رومن اکانت کینگز لندینگ

همر اکانت دیجی

همر اکانت دلتا همچنان بر روی چکمه کوچک که در پلن قبلی دفاع شده

همر اکانت آسپیک

همر اکانت راس جلر که در پلن قبلی دفاع شده

همر مانی (بدون هیرو)

ارادت.

• ایلیا عکس همر یوسف رو چرا نذاشتی :))

اتفاقا دیشب داشتیم با بچه ها سایز همرا رو تخمین میزدیم رو همر اقا یوسف بین ۳۰ک گرزی و ۴۰ک اختلاف نظر بود که هممون جا خوردیم بعد از دیدن ۷۰ک گرزی و ۸ک شوالیه

به شخصه ساخت همچین همر زیبایی رو به یوسف عزیز تبریک میگم واقعا فراتر از انتظاری که داشتیم بود

• سلام عرفان جان

خوبی عزیز دل من ؟

بنده در این سرور یه اکانت ندارم بلکه کل اکانت های سایدو مال خودم میدونم همونطور که این اکانت هم مال کل ساید بود و صرفا من روش لاگین داشتم برای انجام وظیفه ای که بهم از طرف ساید محول شده بود، البته بهت حق میدم درکش کمی سخت باشه ، ایشالا یه سرور افتخار بدی با هم بازی کنیم متوجه میشی چی میگم .

من که نوبم و دارم همچنان یاد میگیرم و کلا همر بلد نیستم بکشم ، حتی دف خوبی هم نمیتونم بکشم ولی همیشه سعی کردم با همه ی نوب بودن خودم به ساید کمک کنم و بار ها شده که کتیبه و پوش رو اکانتی که اصطلاحا به نام منه نخواستم و از اکانت خودمم پوش دادم به اکانت دیگه چون حس میکنم یه ساید یه اکانته با چندین دهکده .

پ.ن : ارش عزیز من از شما عذرمیخوام که میگن همر به اون خوبیتو زدی برای پروندن همر ۳۰-۴۰ کی گرزی من .

یا حق

یوسف

• این اکانت هم مال کل ساید بود و صرفا من روش لاگین داشتم برای انجام وظیفه ای که بهم از طرف ساید محول شده بود

کمترین وظیفه که از ساید به شما محول شده بود جمع آوری کتیبه بود که موفق نشدید

یک ساید خارج از پلیر دارای یک هویت هست! تا به اینجای کار با واگذاری همرها و معماری یونیک به شمال شرق ما شما رو به چشم خادم شمال شرق میبینیم.

که خب طبعا تاوانش رو پرداختید.

بگذریم

یوسف جان ما سعی کردیم رو به رو شما دیوار بشیم نشد!

تفاوت همرسازی در اونجاست که 3 همر ما از 11 همر شما بیشتر گندمخور داره

و تفاوت لانچ در اونجاست که بدون فیک واندرزن دیستروی میکنیم و تنها با گرزی یک همر 800ک پوینت میگیریم :)

حالا دوستان یک اکسل اماده به اجرا دارند که 100 موج به هر دهکده ارسال میکنند .. ولی دریغ از نتیجه و رعایت اصول

عرفان جان من اشتباها تصور کردم که چنج کپ انجام شده

نگو کل پلن بر روی همر کپ بوده که شده واندرزن :D، تبریک به پلیر اکانت و دفکوردی شمال غرب

پ.ن: این عکس هم 2-3 روزی هست رو دستمون مونده

• دوستان عزیز تا اینجای کار از بازی لذت بردیم از سیاست

ایلیا بابت جنگ روانی زیبایی که ایجاد می‌کنه خوشم میاد

اما به هم احترام بزارید

همون‌طور که شمال غرب راه رو برای جنوب شرق هموار کرد شما هم بزارید پای هموار کردن راه

بازی تیمی یعنی هافبک همه کار می‌کنه و در آخر این مهاجم هست که گل رو میزنه

تاکید میکنم به هم احترام بزارید این یک بازیه و تنها برای لذت بردن از اوقات انجام میشه

• خدا رو شکر بوم بوم کن ایلیا کار میکنه

پ.ن. نصب و راه اندازی بوم بوم کن با گارانتی و خدمات پس از فروش !

تا سه نشه بازی نشه 😂😂😂

بووووم

همون‌طور که شمال غرب راه رو برای جنوب شرق هموار کرد شما هم بزارید پای هموار کردن راه

بازی تیمی یعنی هافبک همه کار می‌کنه و در آخر این مهاجم هست که گل رو میزنه

بازی خودشون رو انجام دادند. کدوم هموارسازی میلادجان میشه توضیح بدی برامون؟

• ایلیا جان بعد از بدقولی و بد عهدی که شما سر جریان کتیبه ها با اس دبل داشتین، ترجیح دادن با سایدی وارد توافق بشن که به حرفشون پای بندن

ما هم با افتخار پذیرفتیم که سرور رو در کنار هم به انتها برسونیم.

مجموعه شمال شرق و جنوب غرب در حال حاضر در قالب یک تیم با هم کار می کنیم و واندر مشترک داریم میاریم بالا

پ.ن: سرور پر زد و خورد خوبی بوده تا اینجا، خوش گذشت

دم همه ی رفقا و رقبا گرم

• 1- شما در جریان سازماندهی جنوب غربی گه چه وظیفه ای به کی محول شده؟ وقتی توافق کردیدازشون کتیبه نزنید جز کتیبه یونیک ؟ بعد زدید جزو افتخاراتتون شده ؟؟؟؟

2-ما دوستان یا رقبامون تو شمال غرب رو که روی کتیبه مرتاض یونیک لانچ کردند کلین کردند یا جنگ کوچیک شمال شرق رو زدند رو خادم شما نمیدونیم چون سر دلسوزی این کار رو کردند که یک سرور شما هم افتخار داشته باشید که امیدواریم بتونید حداقل از سر سفره 5 ایکس یه موز بردارید !!

3- اول سرور که تو تیم شمال غرب بودی با لگد انداختنت بیرون ! اومدی با پرشیا و تیمی که از شمال شرق میخواست بیاد 5 ایکس بری جنوب شرق که باهات همبازی نشدند سر شاهکارهای سرور 2 ایکست ! خراج دادی به تیم شمال غرب که باهاتون کاری نداشته باشند الان هم وضعیت سرور اینجوریه جنوب شرق ، شمال غرب ، یه اتحاد از جنوب غرب !!

4- دوستان عرضه داشتند شیت آماده کردند تو این سرور دقیقا تو چیکار کردی ؟ جز اینکه تا الان مارمولک پشت آبگرمکن بودی حالا که همر جنگی ها خوردن اومدی فاز تمساح گرفتی !

5- با گرزی یه همر 800 کی پوینت میگیری ببخشید بیگ رمرتون رو عقلتون نرسید دف بریزید کل تی کی هاش رو پروندید بعد واسه خرج کردن همون 260 کی گرز 5 تا جنگی دیگه هم کردید تو دیوار !!!

6- تو سرور 5 ایکس وجود نکردی 5 تا ده بیشتر بزنی ترس از خوردن داشتی !!

7- تو سرور 5 ایکس کپ آپ کن ساید بودی گلد انداختن جلوت کلیک کردی ! الان هم همون کار رو بکن تو همین سرور لنگه دمپایی هم ندادن دستت جایی رو بزنی چون شاهکار سرور 2 ایکست موجوده

8-تو هنوز نمیدونی چجوری باید اتک زد طبق پست های خودت ! نمیدونی تخمین دفاع چیه ! نمیدونی قبل از لانچ اتک از شبیه ساز استفاده میکنند

9- اینجور پست ها شاید تو ای ار جواب میداد که 400 تا پلیر داشت 40 تا پلیر از خارج از سرور میومدن فروم رو میخوندن ندونن چی به چیه فکر کنن علی آباد شهره

10 - دوست داری بعنوان ساید جمع کن ، پلنر ، نصفه لیدر نگات کنیم هر وقت شدی نگات میکنیم الان هم فاز کسی که کت شلوار کراوات داره پشت میز دفترش نشسته رو برندار زیر پرهنت رو بکن تو شلوار کردیت بدو کپ های مولتی ها رو آپ کنن گلدت قطع نشه بوس

• اول سلام بعدا کلام

ببخشید شما پلیر کودوم ساید بودی ؟

یادم نمیاد بهم وظیفه ای محول کرده باشی . یاد بگیر تو چیزی که در حد و اندازه ی خودت نیست صحبت نکنی .

در مورد کتیبه ها قبلا صحبت شده بود ولی مثل اینکه فراموشی هم استراتژی بازی شما محسوب میشه . اگه یادت رفته باید یاد اوری کنم کتیبه هایی که ازمون زدن توی نپ بود ، البته بهت حق میدم معنی نپو ندونی چون خیلی پر واضحه که معنی متا رو هم نمیدونی ، البته خیلی دور از انتظار نیست که معنی متا رو ندونی چون هنوز معنی ساید رو هم نمیدونی ، البته متاسفانه هنوز معنی برخی از واژگان فارسی رو هم نمیدونی وگرنه به همین راحتی هر کلمه ای رو به زبون نمیاوردی ...

این بازی به اصطلاح روانی هم که میخوای ایجاد بکنیو قبلا تو ای ار خودم مد کرده بودم .

برو این دام بر مرغ دگر نه ...

یا حق

یوسف

• ایلیا جان بعد از بدقولی و بد عهدی که شما سر جریان کتیبه ها با اس دبل داشتین، ترجیح دادن با سایدی وارد توافق بشن که به حرفشون پای بندن

ما هم با افتخار پذیرفتیم که سرور رو در کنار هم به انتها برسونیم.

کدوم قول و عهد؟ لطفا کتبا نشون بدید محسن جان. ما داخل همین فروم اعلام کردیم توافقی نداریم!

شما به درجه فجیعی از وقاحت در عمل رسیدی که نمیتونی گفتگوی فرومی ساده داشته باشی :)

1- مشخصا باید فاتحه تیم لیدری سایدی رو خوند که میگه بیاید کتیبه یونیک مارو بزنید!
    1.1 - حالا شما سجده هم میکنید برای لیدری که اول انبار بزرگ سایدش رو میزنه بعد جنگاموزهاشو!

1.2- خود شما داخل فروم پست گذاشتی که جنگاموزتون رو زمینه ما میخوایم برداریم پس خودتون رو به کوچه علی چپ نزنید لطفا!

3- اون سروری که شمال غرب استارت زدم میل بیشتر اکانتها دست من هست!

همین که با عده ای قدرنشناس حرفه ای برخورد شده و شمال شرق رو اکانت رکوردی گلوبال برای اندگیم حساب میکنه مشخص هست منت بالا سر کی هست!

3-1 این سرور هم من فقط از شخص آرمین دعوت کردم که رکورد 5 ایکس رو هم بزنیم! یکهو شد مجید پرشیا، امیر تریدر و تقاضای گلد و ... که ده دقیقه به استارت سرور رفتن ساید خودشون که نشان از سیاست تخریب تیم جنوب شرق اول بازی داشته!

3-2 بچه های شمال غرب خودشون هزینه گلدشون رو میدند و از لحاظ مالی مستقل هستند!

3-3 فلذا شما که جنوب شرق بودی چه گلی به سر سایدت زدی؟ چکمه بزرگ رو وا دادی!

4- من تکی کاره ای نیستیم همش رو مدیون پلیرها هستم!

شما اگر ادعای انجام کاری داری فقط یک خفت بزن داخل کتابهای تاریخی جنوب شرق ازت یاد کنیم :دی

5- رمر اون همر 9ک بوده که اگر بلد نیستی از 1 تا 9 بشمری به شما توصیه میکنم کلاس‌های ریاضی دبستان رو مجددا پاس کنی یک مرور خاطراتی هم انجام بدی.

6- ازین بیشتر ابزار وجود؟

7- من 2 ایکس کاری نکردم خودم میدونم!

خوشبختانه شما 5 ایکس فرصت خقل اثر هنری داشتید که هنرمندش ما نبودیم!

0 دیستروی، 0 خفت، 0 دزدی کتیبه و عدم کلین ساید

10- ما فقط دوست داریم مقداری از لب و دهن کاسته و بازی یاد بگیرید که وقتی به کسی به ساید ورود میکنه مدیریت درستی انجام بشه!
    شلوارمون 6 جیبه ولی همر هفتم تو واحه کپ پارکه تقدیم به شما

عرض سلام.

جنوب شرق

شما میگی وظایف برات محوله اینطور که به چشم میاد کاملا مبهمه!

پلیر ساید شما چرا باید قربانی مدیریت ضعیف شما بشه نتونه جنگاموز بگیره نتونه کپ داشته باشه و نتونه همرش رو با اختیار خودش یا حتی ساید خرج کنه!

چرا اسدبل نباید خودش واندر داشته باشه بجاش همرش داخل پلن شمال شرق بکار بره؟

اولین سرور نیست که اینطوری مدیریت میکنید و حق خیلیا رو تباه میکنید!

ضمن اینکه ما داخل فروم اعلام کردیم بعد کتیبه نپ 5 روزه با اسدبل داریم و بهش کاملا پایبند بودیم!

• مجددا سلام

باز هم متاسفانه داری تو قضیه ای دخالت میکنی و نظر میدی که اصلا در حد و اندازه خودت نیست . نمیدونم چه اصراری داری کت و شلوار بپوشی وقتی نه کت اندازه ی تنته نه اون شلوار ! بعدشم که میای میگی شلوارت شیش جیب پلنگیه !

من در قبال شما مسئولیتی ندارم که بخوام توضیح بدم ، هر زمان که اومدی تو جنوب غرب و من لیدرت بودم میتونی بیای بهم بگی به وظیفم اشنا بودم یا نبودم . اگه دیدی سرور های پیش بعضی بزرگان میومدن و ازم خرده میگرفتن با اینکه تو ساید دیگه پلی میدادن و منم همیشه سرم جلوشون پایین بود ، واسه این نبود که زبون نداشتم ، واسه این بود که اونا حداقل چند سرور تو ای ار لیدر جنوب غرب بودن و حق داشتن نسبت به ساید خودشون حساس باشن حتی اگه اونجا بازی نکنن ، اما ایلیا جان شما نمیتونی راه اونا رو بری و توصیه میکنم بهت کفش اندازه پات بپوش و پاتو تو کفش بزرگترا نکن وگرنه با سر میخوری زمین .

پلیر ساید جنوب غرب میدونه علت جنگ اموز نداشتن ما ، مدیریت ضعیف من نبود بلکه پایبند نبودن شمال غرب به قولی که دادن بود.

پلیر جنوب غرب هرکجا که دوست داشت میتونست کپ بگیره ، هر کجا که دوست داشت همر خودشو میزد و هر همری که خرج شد با رضایت کامل پلیر بود ، البته پلیر های جنوب غرب خوب معنی ساید و متا رو میدونن و مثل شما نیستن و خوب بلدن برای ساید بازی کنن نه برای شخص خودشون .

وقتی میگم معنی متا رو نمیدونی واسه همین نوع سوالاتیه که میپرسی ، چرا جنوب غرب برای خودش واندر نداره؟ :دی

حق شما که تباه نشده ، نیازی نیست زبون جنوب غرب بشی قربونت برم .

توصیه ی برادرانه بهت میکنم که بیشتر از این ، این سیاست نخ نمای خودتو ادامه ندی چون بیشتر خودتو داری خراب میکنی . بازم میل خودته ...

« کتاب زبان سیاست و برات توصیه میکنم بخونی »

یا حق

یوسف

• سلام...

ایلیا چیکارشون داری ولشون کن بزار هر چی میخوان بگن ببافن اینها ذره ای ادم نیستن مرام و معرفت که هیچ شرف مردونگی هم ندارن برای ادم حرف در نیارن ... شایعه درست نکنن نمیدونم میخوان با این کارها به کجا برسن اما اگر دنبال خر با باقالی میگردین جای دیگه دنبالش بگردین تو SE نیست خدا به همتون همتون شفا بده انشالله یه روز برسه که هر کاری خواستید انجام بدین تصمیم گیرنده اش خودتون باشید اختیار خودتون اکانتتون سایدتون ایمیلتون ... ندین دست دیگران...

اگر دقت کنید چند روز بعد کتیبه ها همر دهکده دیفالتم رفت تو دیوار ne ... دلیلش این بود بدون هماهنگی بدون اینکه از کسی اجازه بگیرم همرم زدم چون اختیارش دارم ... وقت میزارم برای بازی بعد شاد و بودن و فیض بودنش بدم یکی دیگه ببره!!! واقعا متاسفم برای کسایی که عمر یه عده رو تباه میکنن اینجوری اخرش هم میگن برو جای دیگه... اینجا این ساید جات نیست...

اینجا یه سایت یه بازیه پس تصمیم بگیریم همگی شاد باشیم... نه با تک خوری مفت خوری...

یا علی

• در مورد کتیبه ها قبلا صحبت شده بود ولی مثل اینکه فراموشی هم استراتژی بازی شما محسوب میشه . اگه یادت رفته باید یاد اوری کنم کتیبه هایی که ازمون زدن توی نپ بود ، البته بهت حق میدم معنی نپو ندونی چون خیلی پر واضحه که معنی متا رو هم نمیدونی ، البته خیلی دور از انتظار نیست که معنی متا رو ندونی چون هنوز معنی ساید رو هم نمیدونی

اول سلام بعد کلام

.

اول که خیلی دلم واسه خودت و بازی با شما تنگ شده<3 کاش بازم بشه و اگه موقعیت جور بشه یه سرور کنار هم بازی کنیم

.

پلیر ساید جنوب غرب میدونه علت جنگ اموز نداشتن ما ، مدیریت ضعیف من نبود بلکه پایبند نبودن شمال غرب به قولی که دادن بود.

درمورد کتیبه ها چیزی به ایلیا یا بقیه نچسبون لطفا کسیو میخوای خراب کنی تارگتت منم

خوب شد بعد از زنگ زدن پیام دادید که مدرک هم باشه دلیل اینکه الان شما جنگ ندارین شمال غرب یا جنوب شرق نیست منم

.

.

.

اره من از زبون ایلیا صحبت کردم هم من اشتباه کردم هم خودت که با ایلیا نرفتی صحبت کنی شایدم از اعتماد بیش از اندازه نسبت به من بود ):

تلاشمم واسه برگشت جنگا به اس دبلم کردم نشد:(

• قضیه دلسوزی برای پلیر بر سر کت و شلوار ایتالیایی نیست و همیشه کت بالای شلوار بسیار بوده!

پلیرهای جامعه تراوینی رو به کاهش هستند که یکی از دلایل کاملا مشخص این امر عدم مدیریت صحیح هست!
    به طوری که رزومه شما این سرور حتی ارزش بیان هم نداره!

جالبه صحبت‌های شما از اوایل بازی انجام شده منتها واندر مشترک شما انقدر دیر مشترک شده که حتی تایم نقشه انبارهاش کامل ساخته نمیشن و عملا نقش قاقالیلی داره!

در اخر هم از پلیرهای جنوب غرب (میلاد یاکوزا، سید ممد، احمد، و احتمالا دو سه نفر دیگر) دعوت میشود از رضایتمندی مدیریت سایدشون یک پست کوتاه بزارند تا سکوت مارو خریدار بشن!

ارادت

• در اخر هم از پلیرهای جنوب غرب (میلاد یاکوزا، سید ممد، احمد، و احتمالا دو سه نفر دیگر) دعوت میشود از رضایتمندی مدیریت سایدشون یک پست کوتاه بزارند تا سکوت مارو خریدار بشن!

ارادت

اینجانب پلیر جنوب غرب بزرگ

رضایتمندی کامل خود را از لیدری و مدیریت ساید بزرگ جنوب غرب اعلام میدارم.

با تشکر از تلاش ها و زحمت های انجام شده به امید پیروزی ساید محبوب من جنوب غرب

اقا یوسف یدونس تو دنیا مثلش پیدا نمیشه تلاش نکنید چون این عظمت تخریب کردنی نیست.

پ.ن:یوسف جان گلد رو بزن به اکانت مرسی

• سلام ادی جان

منم خیلی دلم برات تنگ شده و امیدوارم که یه روزی باز هم با هم بازی کنیم .

من نه تنها ایلیا بلکه هیچ کس دیگه ای رو تخریب نمیکنم ، چه برسه به تو که عشق منی ❤

بحث کتیبه ها به عشق خودت برای من همون موقع تموم شده بود و اگه باز صحبتش نمیشد من حرفی نمیزدم .

بر عکس تو من اصلا نه این سرور بلکه در دوران تراوینی خودم رزومه ای ندارم و هیچ وقتم به دنبال جمع کردن رزومه برای خودم نبودم .

شما فکر کن من بدترین مدیریت سایدو داشتم و همه ازم ناراضی هستن ، دقیقا چی بهت میرسه ؟

داری خودتو خراب میکنی ، به اونی که این سیاستو بهت یاد داده بگو خودش بیاد پست بزاره ، بازیچه نشو ایلیا

یا حق

یوسف