نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• شما هم داخل دهکده معماری یونیک کتیبه مهم سایدت هیرو رو از گریز بردار ما قول میدیم به عنوان مدافع خوب تو فن لیست ازت یاد کنیم.

پ.ن: تفاوت اسکات قبل و بعد لند در چیست؟

خب قربون شکل ماهت

همون اسکات قبل و بعد لند رو برو دوباره چک کن، اصلا هیرویی میبینی؟

هیرو جای دیگه ای بوده عزیزم. من آفلاین بودم و اتک ها رو ندیدم که هیرو بفرستم. در واقع میشه گفت منم بلایند دف کردم

• خب قربون شکل ماهت

همون اسکات قبل و بعد لند رو برو دوباره چک کن، اصلا هیرویی میبینی؟

هیرو جای دیگه ای بوده عزیزم. من آفلاین بودم و اتک ها رو ندیدم که هیرو بفرستم. در واقع میشه گفت منم بلایند دف کردم

خب دوست عزیز

الان شما تایید کردی جای دیگه اتک خورده و دفاعتون پخش بوده شما درگیر فیک‌ها بودی خوابت برده بعد لانچ شده رو معماری هرچه باداباد.

این یعنی اصول پلن درست بوده

بعد از جاسوسی نکردن خرده میگیری؟ ما هم از هیروت میگیریم ^^

با این حرفا از ارزش دفاعتون و لانچمون کم نکنید خلاصه مرحبا بلایند تو بلایندمون مبارک

• خب دوست عزیز

الان شما تایید کردی جای دیگه اتک خورده و دفاعتون پخش بوده شما درگیر فیک‌ها بودی خوابت برده بعد لانچ شده رو معماری هرچه باداباد.

این یعنی اصول پلن درست بوده

بعد از جاسوسی نکردن خرده میگیری؟ ما هم از هیروت میگیریم ^^

با این حرفا از ارزش دفاعتون و لانچمون کم نکنید خلاصه مرحبا بلایند تو بلایندمون مبارک

دوست داری تا آخرش سینه خیز بری برو

ما اصلا روی اکانت نبودیم خوابمون برده بود

یه نیرویی وجود داره به نام جاسوس در هر سه نژاد هم موجود هست آخرین اسکاتی که خورده بود از 5 ایکس دفش 90 کی اضافه شده بود زحمت میکشیدید همونم شبیه سازی میکردید باز هم رد نمیشدید الان اوج هنرت اینه میگی چرا هیرو تو بیس نبوده !

تنها شانسی که میشه گذاشت این بود که انتظار داشتید دف 5 ایکس کم شه بره رو بقیه تارگت ها که بقیه فیک ها رو تو یه تایم دیگه زدید که باز هم این رو بخوایم بزاریم باید این انتظار رو میداشتید که دف اضافه نشه

سنگتراشی رو هم لحاظ نکردید حتی دیوار رو هم نتونستید بیارید پایین

مثل لانچتون روی 5 ایکس تو ساید جنوب غرب بود که با 100 تا کاتا زدید خزانه رو نتونستید کلین کنید

رو جنوب شرق هم دو ایکس همرهای بی زبون شمال شرق رو دیوار میکردی بدون اسکات و شبیه ساز علی علی میزدی دی

• مانی جان من نه لانچی زدم نه پلنر بودم کلا یه اسکات انداختم بعد لند رو دهکده نمیدونم چه هیزم تری فروختم بهتون :دی

دوستتون بنده رو خطاب کردن پاسخ دادم

ما با اون همرای بی زبون سایدو کلین کردیم چکمه شمارو هم زدیم شما یک خونه ایتو هنوز موفق نشدی بزنی :دی

• یه بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک ...

پ ن :کتلت مهدی داریم اونم رو دف ساز داداش اگه با اوگی داگی مشورت میکردی شاید دیوار نمیشدی پلنرتون یوگی خوشگله بود یا خاله و دوستان دمتگرم داری بازم بزن حد اقل سوژه خنده هامون جور بشه دیگه کم کم داره حوصلمون سر میره

امضا

مجی سامورایی

• سلام ملت ما اومدیم😎

امروز داشتم پروفایل داداش کایکو میخوندم از خاطراتش نوشته بود برام جالب بود این دستمال قدرت پاچه خاری چه قدرت ستودنی داره واقعا از اکانتت محافظت کرده وقت کردی اون دستمال ببوس :) :)

سلام فستر جان

ممنون که به پروفایل سر زدی

خدا وکیلی تمام تلاشم رو کردم منظورت رو از این پست بفهمم ولی نشد

الان شما افتخار به خفت ۱۲کا جاسوس کردی؟ یا اون ۱۰۰ تا کاتا باید من رو بسوزونه؟ شاید هم ۷ تا گرزی ؟ کمر ساید رو شکستی لاناتی :‌)))))))))

یا چون من سر وقت رسیدم و جا خالی دادم اتک های بعدیت رو باید برم کسی رو ببوسم؟

یکم خواهش میکنم انقدر خود بزرگ بین نباشین که چون اتک من ننشست پس حتما دست اجنه تو کاره و حتما باید اتک میخورد

در پایان هم خدمتت یادآور میشم تراوین بازی گروهی هست (شاید باورت نشه ولی یک قسمتی در تنظیمات هست به اسم جانشین) و اگر کسی رو اکانت باشه و به من کمک کرده باشه به دلیل دستمال بودن من یا اون دوست نیست بلکه به دلیل روحیه تیمی بالا در ساید هست

• حسین کاش این پست رو به صورت وویس میتونستم بشنوم ازت حیف شد

از جذابیت ماجرا کم کرد ،تو اسطوره جنوب شرقی دست خوش همر اسکات خری خفت کردی

• سلام یوگی خوبی خفت کن درس شده ولی همچنان چیف کنت خراب هواست باشه با احمق سوتی ندی ک دیگه نمیشه جمعش کنیم

پ ن:والا همه میگن سرور فان ولی یوگی و دوستانش دو دستی چسبیدن به سرور نمیدونم سرور برای ما فان یا برای همه

پ ن:بابا ملت منتظر جواب نظر سنجی هستن نتایج انتخابات امریکا انقد طول نکشید ک الان مال تو طول کشیده

امضا

مجی سامورایی

• سلام صبح بخیر

خسته نباشید به لانچرها و پلنرها حرکت همیشه زیباست حتی اگه با شکست مواجه بشه

از فستر یه اسکات بزنید لطفا 😂😂😂😂😂 بعد لینکارو میزاریم

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.

پاتریوت داداش امشب جایزه نمیدید ؟

بابت اینکه دیشب نتونستم پاسخ بدم عذرخواهی میکنم. ولی خب لایک کردم که سؤتفاهم نشه، بگن محمد ترسید جواب بده.خخخخ

سپاس از اینکه پیگیر برگزاری مسابقه و جایزه هستین.هم از دوست خوبم آقا مانی تشکر میکنم، وهم از آقا محسن عزیز.

درخصوص جایزه که مانی جان اسپانسر برنامه خودت هستی. اتفاقاً منتظر بودم مبالغ جایزه رو مشخص کنی که من واسه دوستان برنده جابجا کنم.

در خصوص پلن توانمند دیشب. باور بفرمائید یه حساب کتاب سرانگشتی انجام دادم تعجب کردم از این همه حرفه ای بودن.
    کلی گرزی رو در قالب اتک فیک فرستادین روی اکانتهای مختلف. خو با دستم حساب میکردین، مجموعشون میشد یه بیگ همر که یه ساید و بیاره پائین نه یه واندرو

جالب اینجاست با همون فکر کنم فقط یه 40k شوال تونستین بگیرین.

ما از همر استفاده کردیم و بعدشم دیوار شد.خودم بهتون تبریک گفتم.

شما از همرم استفاده نکردین و دیوار شد. بازم بهتون تبریک میگم.

اصلاً من اینجام که بهتون تبریک بگم.

پ.ن1: بچه ها 2 روز بذارید دوستان راحت استراحت کنن. بهشون استرس ندین. به جون خودم پلن بخواید بزنید بهشون میگم که نخوابنا. گفته باشم.

پ.ن2: مانی جان قبضارو خودم پرداخت میکنم. به جون خودت تعارف نمیکنم.خخخخ

پ.ن3: تمام حرفام کل کل بین سایدی بادوستان هست. قصد بی احترامی ندارم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• درودی به بلندی دیوار جنوب شرق

دیشب دو ساید شمال شرق و جنوب غرب پلن مشترکی انجام دادند با لانچ های 6 ساعته و انتخاب سی تارگت

دوستان شمال غربی به خوبی دفاع چیدند منتها تمامی اتک ها فیک بودند و دو تارگت ریل از جنوب شرق بودند

تارگت اول دهکده 03 واندرزن دوم رونان

این تارگت ریل تشخیص داده شد و محض احتیاط چنج کپ شد. گرچند نیازی نبود.

همرها به ترتیب لند:

- تریدر

- توشی (چکمه کوچک)

- مانی

- توشی بدون هیرو

- آسپیک (چکمه)

- ساموراییشون

- دیجی

تارگت دوم همر جنگی سنگین دیفالت رپتور
    این تارگت هم ریل تشخیص داده شد متاسفانه 4 صبح لوگین زدیم و تایم ارسال دفاع گذشته بود مجبور شدیم با تی.کی دفاع کنیم.

پ.ن: سجاد یاد 25 ایکس افتادم

همر ها به ترتیب لند

- مانی (بدون هیرو)

- یوسف ریتالین

- کلوچه

- تگزاس یاکوزیان :دی (همر خوبی بود این)

- سد ممد

- تگزاس و دزدیدن کتیبه

- خالی

در مجموع 14 همر 8 ان ای 6 اسدبل

پلنر لطف کنند بیان اهدافشون رو از پلن توضیح بدند :D

لانچر سوتی زیاد داشت و یکی از ریل ها با دابل اسکات لو رفت. 2 همر هم بدون هیرو لند شدند.

دم شما کرم فکر سنگتراشی رو میکنید بدین صورت 500 کاتا میزنید

چرا اونی که میتونستید دیستروی کنید رو کاتا فیک زدید 😂😂😂😂

بدین صورت دهکده باقی موند

تشکر ویژه از پلیر اکانتهای Mikasa - BNB - SamurAyi - Storm بابت ارسال نیروی دفاعی

و ادریس بابت دابل اسکاتهاشون <3

پ.ن: نوری دیدی همر دارن :D

پ.ن: دست نامرئی چیست؟ اسدبل این همه دلش جنگاموز میخواست با همر خودش زده پاس داده ان ای :دی

آقاجان کاتای همر ساید شما از اون اکانت بیشتره چیکار میکنی برادر من!

ارادت

• تمام پیامات و حرفات جهت داره و تنها برد این پلن که زدن جنگ اموز کوچیک از اس ای بود به صورت عامدانه اشتباهی گزارشش رو نزاشتی.

دیگه حنات رنگی نداره ایلیا

خوردین بدم خوردین

یه همر پرید یه جنگ اموز دادین رفت دیگه پلن چی میخواسته داشته باشه که بگی موفق بوده؟

• اول تبریک میگم به تیم پلنری شمال شرق

دوم هم خسته نباشید میگم به تیم دفکوردی جنوب شرق

دست آورد این پلن برای جنوب شرق دیوار کردن همرهای جنگی بود با توجه به تعداد بالای چکمه های متای مقابل و تعداد همر جنگی بالاتر و زمان باقیمانده به واندر این همرها باید خرج میشد

اصول اولیه این بود با شناختی که اکانت ronan گلد ساپ ساید جنوب شرق و شمال غرب بود تارگت اولیه نباشه

یا زیر ساخت ها بخوره شامل کپ ها و .... بقیه همرهای درجه دوم بخوره و در آخر کار همر این اکانت

ولی بدلیل لزوم خرج شدن اکانتهای جنگی دسترسی نامناسب به اینترنت نداشتن تایم بالای لانچرها ترجیح دادیم همرها جایی خرج شه که احتمال دیوارش بالا باشه

دست تنها بودن اصولا خیلی بده تایم لانچ ها نزدیک بود تایم فیک ها هم همینطور باوجود اینکه اسکات میزدن تامین گندم ، دف نتونستیم همرها رو بیرون بفرستیم این اشکال جدی پلن ما بود

دست آورد پلن هم برای شمال شرق زدن جنگ کوچیک بود رنک واندر زن های ما هم ایلیا جان سه پله رشد کرد معنی و مفهومش اینه دو تا همر رونان لاست نیرو دادن رمر رپتور هم عملا نابود شد

در کنارش 8 تا کپ هم از جنوب شرق دیستروی شد با 4 تا کپ از شمال غرب

tsco کارش تو این سرور به پایان رسید من از دست آورد خودم راضیم بالشخصه نه به اندازه سرور 2 ایکس ولی باز لذت بازی رو بردم

امیدوارم هر سایدی که برد با شایستگی ببره

• والا ماکه بلد نیستیم بزرگا بگن .ما همرمون جنگ آموز نخورد اصلا . از رنک1 همینطور رفت پایین الان چرا دوتا باز رشد کرد داستان چیه -خودم که حدس میزنم باگ خورده وگرنه که چیزی غیر از این نمیتونه باشه

دم همه بچه های ش شرق و ج غرب گرم

• درود

اول از همه خسته نباشید میگم به تیم پلنری و لانچری شمال شرق و جنوب غرب

به تیم دفکوردی جنوب شرق هم خسته نباشید میگم

در مورد رنک همر ها هم که گفته شد جابجا شده،درسته همر جنگی رپتور بین همرهای رنک بالای سرور بود که تو عکس ها هم مشخص بود بشدت ضربه خورد و یکی‌از دلایل جابجایی رنک همر ها این بود

بابت کتیبه هم نوش جونتون،اشتباه از من بود و اشتباهم رو میپذیرم،رو اون همر با توجه به سایزش و بخصوص اینکه جنگ روش بود باید دف بیشتری میریختیم که من کوتاهی کردم.

و امیدوارم این پلن ها از طرف هر ۴ ساید ادامه داشته باشه تا این چند روز باقیمونده هیجان انگیز تر بشه

موفق باشید

• سلام و درود

تبریک عرض می‌کنم به دو ساید ضربدر

که اولین حرکت جدی خودشون رو انجام دادند

بسیار جذاب و زیبا و دلنشین بود

امید وارم تو این مدت باقی مانده از سرور

هر شب این روند رو ادامه بدید

و نقص های پلن دیشب رو جبران کنید

فقط خواهشا یه واندرم برای خودتون بگیرید

نمیشه که اینجوری ما نمیدونیم کجا لانچ کنیم

• آقا لانچا قشنگ بود قبول. چرا طنز مینویسد؟

انقدر قشنگ که اتک اول رو تارگت ریل 7 موج زدید 😂😂😂

بیشتر بچه ها خودشون گلد خریدن ولی پیش مملی توتالی هم میگیری

رنک هیچکدوم از همرهاش تغییر نکرده کدوم سرور داری بازی میکنی؟؟

شما به عنوان پلنر با درگیری فرومی تارگت انتخاب کردی و نه تنها زحمت یکسری بنده خدا رو هدر کردی باز هم به نتیجه نرسیدی 😂😂😂

اون اک در حد شما نیست 30ک سواره زدی تاحالا بهش ;(

دستاورد شما تلفات 1.5 میل گندمخور (13 همر) برای کشتن 70ک تیکی و جنگ کوچیک هفته اخر بازی!

دستاورد ما دیستروی نشدن دو همر یکی واندرزن یکی جنگی!

جنگامک مبارکه چرخش بچرخه براتون! اون همر 20ک کاتا نمیشه حداقل بندازید رو اکانت میلاد 6 تا همر براتون گذاشته کاتاهاشم بیشتره

آفرین