نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• محمد جان من از طرف کلیه پلیرهای شمال شرق اتحادهای دف ساز و ... بابت چیف شدن واندر مرکزی شمال شرق تبریک وتهنیت عرض میکنم امیدوارم این واندر رو صد کنید متاسفانه کنفدراسیون نیستیم امکان ارسال دف و منابع نیست انجام بشه دف هم ارسال میکنیم

فقط ما مثل شما دریا دل نیستیم اگر اشتباها جایی دف کردیم یا کار قشنگی کردیم دل ما هم کوچیکه شما هم تبریک بگید بوس رو لپات

سلطان شما قبل از این تجربه مدیریت ساید زیاد داشتی ، ما حاضریم واندر رو بدیم شمال شرق شمارو بگیریم ازشون

• محمد جان داداش رو کدوم اکانت گلد بزنیم براتون ؟

بعد هماهنگ باش با دوستات تو شمال غرب

ظاهران مشکل منابع هم دارن ما خوابمون برد یادمون رفت دف فیدر بغل واندر رو جابجا کنیم بچه ها رفتن تو دیوار نامه بزنید حداقل خالی کنیم رو فیدر دیوار نشید

ایلیا نحوه عکس گرفتن رو بلد نیستم اگه میشه از خانواده غربی خودت عکس بگیر پاتریوت تبریک بگه یه بوم بوم هم واسمون بکن مرسی

جا داره از دوست خوبم تشکر کنم که زحمت کشیدن و انتقال گلد انجام دادن.دمت گرم. یه دونه ای.

با گفتمان همه چی قابل حله.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• فدات عزیزم اگه تو خرید بسته ترافیک یا پرداخت فیش برق هم مشکل داشتی بخودم بگو پیش غریبه نرو

• سلام به همه

حاجییییییییییی برگاااااااااااامممممممممممممممممممممممممممم

بچه ها گفتن برید فروم 5ایکس اسپید ترا رو بخونید روحیتون عوض میشه ^^

فکر نمیکردم انقدر اب بالا امده باشه :D:D:D

انگار وضع خیلی خرابه :D

پ.ن. انگار باز 3به 1 مثل همیشه روی ان ای هست اره ؟؟؟ حتی تو 5ایکس :D:D

پ.ن ارادت خدمت سلاطین:love::love:<3<3:saint::saint:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

متأُسفانه فیلترشکنم فعال نمیشه که تلگرام و واتس رو چک کنم.
    من از همه جا بی خبرم. هرچند از قدیم گفتن بی خبری خوش خبریه.
    توی همین فروم از دوست خوبم آقا محمدعلی عزیز درخواست میکنم اگه از جایی خبر داره به منم بگه.
    اینجوری هم میتونم از حال شما باخبر بشم.هم از اوضاع احوال 5x

باور کنید آدم جرأت نمیکنه بخوابه. ;(;(;(
    هردفه اتفاق عجیبی میوفته. فکرشو بکن نفر اول سرور باشی بعد یهویی نباشی. مگه میشه مگه داریم؟؟؟!!!

پ.ن1: به جون خودم اکانت رو ول کردن. آیتم اول

پ.ن2: به جون خودم فان بازی میکنن. آیتم دوم

پ.ن3: به جون خودم اصلاً این اکانت وجود خارجی نداشته . آیتم سوم

پ.ن4: بچه های توی سرور 4x جزایر گالاپاگوس تسخیر شدن. منحرف کردن اذهان عمومی به مباحثی دیگه.8o8o

این آخریشو کجای دلم بذارم آخه.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

• اره ۳ به ۱ هست

گویا انگشتر سلیمان لابه لای کتیبه ها افتاده دست ما اجنه هم امدن کمکمون شدیم ۳

البته یادم نبود ما ساید پنجمم هستیم

ولی انصافا این پست توهین به SW بود

یعنی SW اصلا حساب نشد؟

• نوری بازی میکنی؟

3 به 1 رو که پست اول ما دادیم الانم به ترتیب سطح پلی داریم اسدبل، ناتار، ان ای رو میزنیم

تازه ناتار با آبادی متا هم بسته

• نگاه کن اینکه ما داریم اینجا ریپلیت میکنیم داریم بهت اعتبار میدیم وگر ن یوگی جا تو از تایمی ک از کهکشان خارج شدی خاله و اسب هفت تیر کش جاتو پر کردن

پ ن : یوگی اوگی داگی دونبالت میگرده یه اسکات ازش بکش شاید گم شدت اونجا باشه دیشب پلنگ صورتی زحمت کشید یه احمق از ما زد ببین بکارت نمیاد اگه خودت نخاستی بگیر بده به ببو خرسه

امضا

مجی سامورایی

• دیشب پلنگ صورتی زحمت کشید یه احمق از ما زد

بسیار حرف زشت و به دور از ادبی بود. نه تنها توهینی به بچه های ان دبل بود بلکه اینجور حرفا اصلا در فروم جایی نداره.

به شخصه از ادی عزیز عذرخواهی میکنم شاید سطح شعور و درک و فهم بعضیا بالاتر بره.

ادی جان واضحا اسم دهکده خودش رو بعععع گذاشته پس شایسته هست با کمی فکر و درایت ایشون رو گوسفند خطاب کنیم. پلنگ صورتی اصلا یه چی دیگه بود.

لطفا در انتخاب الفاظ خود بیشتر دقت کن.

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

آقا به پاس تشکر از بچه های NE علی الخصوص آقا محمدعلی عزیز که با کم کردن جمعیت اکانتش به ما روحیه ی مضاعفی واسه ادامه بازی دادن. میخوام امشب یه سورپرایز اساسی داشته باشم واسه دوستان خوبم.
    امشب یه مسابقه میخوام بذارم. برنده هم جایزه از طرف من گلد دریافت میکنه(مزاحم دوست خوبم میشم.آخه گفت فیش و قبضم داشتم پیش غریبه نرم.)

مسابقه حدس زدنه.

روال مسابقه:

بچه ها دارن پلن میریزن. حالا ممکنه ساعت 3 و 4 صبح شروع کنن به اتک و خلاصه خوش بگذرونیم.

هرکی بگه امشب کی دهکده از دست میده، کی کاتا میشه، کی حذف میکنه، کی کتیبه از دست میده، جایزه داره.

به مقدار اهمیت هر پرسش،برای پاسخ صحیح گلد پرداخت میشه.(با تشکر از اسپانسر خوب مسابقه) ادمین که انقد خسیسه هیچ همکاری نمیکنه واسه گلد.

خب از الان شروع شد.

بگید ببینم امشب کی قراره از سرور ناامید بشه.

پ.ن1: پرهام داش به نظرت کی برنده میشه؟؟؟

پ.ن2: ایلیا آموزش نجات پیدا کردن از این وضعیت رو میتونی واسشون اوکی کنی؟؟؟

پ.ن3: دوستان عزیز پلنر. از الان مسابقه شروع شد. هر تایمی تونستین حرکت بزنید.دمتون گرم.

پ.ن4: خودمم میرم بخوابم. صبح بلند شم ببینم به فنا رفتم یا ن.خخخخخ

• نه الیا بازی نمیکنم مگه من زِئوسی هستم بعد کتیبه ها چادر از سرم بردارم :D:D:D

دیگه وقتش نیست شاید یه سه ایکس 4سایدی استارت بشه بیایم بازی کنیم

دیگه دلمون تنگ میشه میایم یه سر میزنیم میریم

پ.ن اسدبل. ناتار .ان ای :D:D:Dلعنت بهت

همری هم نداریم بخوابونیم تهدیدت کنیم ولی وایسا زنگ اخر کنار واندر ساید خودتون :D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• پ.ن2: ایلیا آموزش نجات پیدا کردن از این وضعیت رو میتونی واسشون اوکی کنی؟؟؟

___________________________________________________________________________________________________________________________________

بندازید گردن جاسوس بعد کپارو بزنید. تست شده و کاملا تضمینی. چه امضای زیبایی داری محمدجان

نوری اینا همشون بازی میکنن کافیه ما بزاریم صد کنن ببین چنتا کله میاد بیرون از زیر برف :P

با طرز لیدری فعلی اندبل و اسدبل هیچوقت بازی 4 سایده نیست.

یکی میگه مولتیاتو بساز تو سایدمون اونیکی میگه کتیبه هامون مال شما

مگر بزرگان دست بکار بشن یا بجای سایدی تیمی بازی کنیم یا ضربدری! کاری که این سرور انجام دادیم

همر هست توانایی نیست.

یکی از واندرا وسط شمال شرقه وای میسیم همونجا :دی

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم

تبریک میگم به دوستان عزیز NE بابت دیوار کردن همرهای ما.

خدائیش الان بخاطر این موفقیتتون هم آقا محمدعلی عزیز و هم آقا امیرحسین عزیز تشریف بیارن نظرات گوهربارشونو بیان کنن. سپاسگزارم.

خودم اومدم تبریک بگم که یختون آب شه و روتون بشه توی فروم پست بذارید.
    منتظر شادی های بلاوصفتون هستیم.8o8o8o

ذوق مرگ نشیم صلواااااااااااااااااااااااااااات.

پ.ن1: آقا محمدعلی عزیز برد تیمی مهمه. چر بقیه رو ول کردی چسبیدی به اکانت خودت. خخخخخخ

پ.ن2: هر دهکده چند میل میخوای دف بندازی که از دستش ندی؟

پ.ن3: مواظب باش بازم دهکده از دست ندی. خخخخخ

• ایلیا جان منم مثل خودت حال و حوصله ی شبیه ساز ندارم. اصلا پلنری که شبیه ساز بزنه پلنر نیست.

با اینحال اگه حال و حوصله داشتی یه شبیه ساز بزن، فکر میکنم ۵ تا همر زبون بسته ی دیگه میزدی تو دیوار معماری منحصر، دفاع رو رد میکردی.

البته که میدونم این همرها ماموریتشون رو انجام داده بودن. هر کدوم ۸ تا کتیبه زده بودن، ۸ تا نان کپ پرونده بودن و ۸ تا واندر پایین آورده بودن و دیگه کارایی نداشتن

• ایلیا جان منم مثل خودت حال و حوصله ی شبیه ساز ندارم. اصلا پلنری که شبیه ساز بزنه پلنر نیست.

با اینحال اگه حال و حوصله داشتی یه شبیه ساز بزن، فکر میکنم ۵ تا همر زبون بسته ی دیگه میزدی تو دیوار معماری منحصر، دفاع رو رد میکردی.

البته که میدونم این همرها ماموریتشون رو انجام داده بودن. هر کدوم ۸ تا کتیبه زده بودن، ۸ تا نان کپ پرونده بودن و ۸ تا واندر پایین آورده بودن و دیگه کارایی نداشتن

سلام محسن جان ممنون از نصیحتت. بنظرت بلایند اتک رو شبیه سازی میکنن؟ مثلا شانسی بزنیم یه عددی؟

بله همرها کاراشون رو انجام دادن تو 2-3 پلن استفاده شدن.

حالا شما میگی شبیه ساز بزن حدس ذهنی من بر این هست که اکانت مدافع افلاین بوده و دفاع ثابت دهکده 400 پیاده گول 150 مزدور و 150 محافظ بوده.

ضمن تبریک به مدافعین، لینک کامل بزارید ببینیم به شبیه ساز نیاز هست بعدیو با شبیه ساز بزنیم.

ارادت

• لینک ها تقدیم نگاه خوانندگان فروم:

سلام محسن جان ممنون از نصیحتت. بنظرت بلایند اتک رو شبیه سازی میکنن؟ مثلا شانسی بزنیم یه عددی؟

حالا شما میگی شبیه ساز بزن حدس ذهنی من بر این هست که اکانت مدافع افلاین بوده و دفاع ثابت دهکده 400 پیاده گول 150 مزدور و 150 محافظ بوده

آفرین، باهات موافقم. اصلا اسکات هم مثل شبیه ساز سوسول بازیه. همون بلایند اتک خیلی بهتره

خوبی بلایند اتک اینه احتمال موفقیت پلن پنجاه درصده، بهرحال نمیدونی چقدر دف تو تارگته، یا رد میکنه یا دیوار میشه.

ولی مثلا اگه امروز اسکات و شبیه ساز میزدی خب احتمال موفقیت پلنت می شد صفر درصد که خب خیلی ناجوره دیگه

قشنگیش به اینه بلایند اتک بزنی بعد که دیوار شدی بشینی مقدار دف رو حدس بزنی.

از طرف دیگه وقتی بلایند اتک میزنی محمد پاتریوت میتونه بیاد فروم مسابقه برگزار کنه، ولی با اسکات زدن قبل از پلن وقتی مشخص باشه پلن تو دیواره، خب بنده خدا نمیاد فروم مسابقه بزاره. هیجان پلن کمتر میشه اصلا

واسه همین چیزاست که منم مثل خودت طرفدار بلایند اتکم

تا بلایند و دیوار بعدی بدرود

محسن

• عزیز ما پلنی رو هدر شما نکردیم و به مسائل سایدی رسیدیم!

عرفان تنهایی شما رو گذاشته تو جیباش :دی

ولی چشم در خدمت هستم ببینم چه میکنید :)

شما هم داخل دهکده معماری یونیک کتیبه مهم سایدت هیرو رو از گریز بردار ما قول میدیم به عنوان مدافع خوب تو فن لیست ازت یاد کنیم.

پ.ن: تفاوت اسکات قبل و بعد لند در چیست؟

پ.ن: خیلی ساده بیا بگو دف کردیم این لینکش حتما باید این واحدارم پاس کنیم؟

بدرود